[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Wyświetlam najnowsze 50 komentarzy
Gen. Italia napisał(a): Czy zdaniem autora zjawisko UFO jest wobec człowieka wrogie, przyjazne czy neutralne? Dlaczego w większości relacji wywołuje strach? Czy to po prostu strach przed nieznanym czy może coś pozornie irracjonalnego ale pierwotnego, zakorzenionego w naszej podświadomości nie bez powodu?
(komentarz do newsa "Debata (nie)kontrolowana" z Damianem Trelą)
Pieron napisał(a): Leszek "samotny, nieszczęśliwy i biedny"? Nic z tego nie było prawdą. Przestań babo bredzić.
No może nie był szczęśliwy w aspekcie tego co się działo w polityce. Tu przyznam że nie miał pouzdrawiane i nie chciał się uzdrawiać. Ale reszta była OK
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
allija napisał(a): mówiąc szczerze to p. Żądło też bardzo niekorzystane wrażenie na mnie wywarł...Mam wszystkie jego ksiązki, i jego współautorstwa. Jakież optymistyczne!!! dające nadzieję!!!
To dlatego ("przez" te ksiązki) poszłam na jego warsztaty, dawno dawno temu.
Pan Żądło sprawił na mnie wrażenie osoby mocno narcystycznej, no...o innych aspektkach tych warsztatów nie będę pisać bo to mocno indywidualny odbiór ale też taki sobie.
I tylko dodam, że dziedziną, w ogólnym rozumieniu DU, interesuję sie od niemal zawsze. Byłam na róznych szkoleniach, kursach ale żaden nie wywarł na mnie tak negatywnego wrażenia. A miałam wtedy już przeszło 30 lat wiec nie byłam nowicjuszka w temacie.
I jak zwykle, dla mnie jedynym miernikiem "prawd" głoszonych przez osobę jest to, jak on sam żyje dzieki nim. Jesli ktos głosi "szczęście i bogactwo" a sam jest samotny, nieszczęsliwy i biedny no to o czym tu rozmawiamy?
Oczywiście, zawsze wtedy pojawia sie "oczyszczanie scieżki" i innych "kompleksów"...he he...
No ale niech mu ziemia lekką będzie...przynajmniej teraz jest naprawdę wolny i szczęśliwy
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Mikrofon Elwisa napisał(a): Zastanawiam się kim jest tajemniczy Jurian, odnoszę wrażenie że jest to osoba która ma już spory bagaż literacki pod innym "szyldem".
(komentarz do audycji Odc. 113)
Zbig napisał(a): "Agresywne, pełne hejtu, wulgarne wpisy, dopingowane przez jego wielbicieli" - to bardzo trafna obserwacja
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
quest napisał(a): Anna, kilka ostatnich zdań jest prawdą. Konto Leszka wciąż jest dostępne, sprawdziłem i wszystko się zgadza, agresywny antyszczepizm w czasach gdy umiera kilkaset osób dziennie na Covid nie jest ok. Powściągnij zatem emocje i może warto na początek zacząć od takiej refleksji: Leszek posiadał też wady.
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Anna napisał(a): Czy mozecie usunac ten paszkwil w komentarzach na temat mojego ś.p. Nauczyciela?
To jest stek klamstwa i pomowien!
Sadzac ze stylu pochodza z sekty pseudojogicznej ktorej przywodca szczerze Leszka nienawidzil za to ze z jego lapsk wyrwal wielu wartosciowych ludzi.
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Ivellios napisał(a): *strona paranormalium.pl skończyła 17 lat ;) samo radio nadaje dopiero od 2011 roku.
(komentarz do audycji Jak stworzyć ducha? Eksperymenty kanadyjskie)
Antares napisał(a): Gratulacje z okazji siedemnastki Radia Paranormalium. No to radio już niebawem będzie pełnoletnie :-)
(komentarz do audycji Jak stworzyć ducha? Eksperymenty kanadyjskie)
cool72 napisał(a): Niepotwierdzony covid może być, ale śpiączkę trzeba potwierdzić...
Takie metody znamy z życia.
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Ivellios napisał(a): Jak ktoś poda WIARYGODNE źródło potwierdzające taką przyczynę śmierci, to wtedy zedytuję newsa.
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Arek napisał(a): Czy mozecie sprostowac bledna informacje na koncu artykulu? Leszek odszedl przez spiczke cukrzycowa. Zmagal sie z ta choroba od dluzszego czasu.
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
quest napisał(a): Śpiączka cukrzycowa jako choroba współistniejąca wraz z covidem? Taką wersję słyszałem.
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
maigpl2 napisał(a): Nie COVID a spiaczka cukrzycowa. Prosze poprawic.
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Uczen napisał(a): Leszek zmarl w wyniki spiaczki cukrzycowej.

(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
w-iona napisał(a): to nie byl covid
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Znajomy napisał(a): Niedawno przypadkowo spotkałem Leszka. Wychudzony, blady, w za dużej kurtce, jego higiena osobista pozostawiała wiele do życzenia, oczywiście bez maseczki ochronnej, w niczym nie przypominał osoby na jaka kreował się w swoich książkach.
Poradniki jak stać się bogatym, jak mieć udany związek i seks, tematyka zdrowotna, duchowość.
Sam Leszek twierdził ze jest wyżej rozwinięty duchowo niż Jezus i każdy inny duchowy nauczyciel, oszczędził jedynie Buddę mówiąc ze jest o krok od dorównania mu. Wyśmiewał się ze wszystkich religii i wszystkich innych ścieżek duchowych. Ustalił nawet system który nazywał ERD który miał potwierdzać jego zdanie i wielkość. Wszystko to można przeczytać w jego książkach.
Leszek propagując swoje metody, ani nie stal się bogaty, każdy związek w którym był rozpadł się, Według wpisów na jego Facebooku umarł w samotności, schorowany, ludzie zauważyli ze cos jest nie tak bo nie odzywał się na FB przez 10 dni.
Podawana bardzo szybko, śpiączka cukrzycowa, jako powód jego śmierci tez nie rzuca lepszego światła na cala sytuacje, bo albo miał niedobór insuliny (bo jej nie brał) albo miał jej przedawkowanie, którego tez nie można spowodować przypadkoworesztę może się domyślić.
Covid jest tez bardzo prawdopodobny, znając to co propagował na FB.
Co do jego stanu duchowego, wystarczy gdy przeczyta się co znajduje się na jego stronie FB. Agresywne, pełne hejtu, wulgarne wpisy, dopingowane przez jego wielbicieli, którzy to w większości nigdy nie poznali Leszka na żywo.
Jego nauczanie było sprzeczne z tym jak sam funkcjonował w życiu.

(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Mikrofon Elwisa napisał(a): Jeszcze nie słuchałem ale po opisie audycji już się boję :)
(komentarz do audycji ABW #092)
Antares napisał(a): Wysłuchałem przed chwilą trochę z przypadku ale warto było wysłuchać dla historii jak to pijany Polak uratował świat przed kosmitami, hehe.

Zaś wykładnia "ja sobie gadam, a jak ktoś chce na to dowodów to niech sam sobie znajdzie" przypomina mi jako żywo część środowiska od teorii spiskowych i nauk alternatywnych. Ostatnio niezawodny Mehran Keshe, który "wynalazł" już rok temu środek na koronawirusa "A Cup of Life" https://creativedesignide a.com/exlusive-how-to-make- a-cup-of-life-and-how-to- use-it-for-coronavirus-in fection-cure/ siadł na tych którzy mówią że to nie działa. A znajdźcie sobie sami dowody że jednak działa, mówi Mehran do wątpiących. A mi się zawsze wydawało, że ciężar dowodu spoczywa na wysuwającym twierdzenie. Obojętnie czy to lekarstwo na koronawirusa czy jar w masywie Ślęży skąd wg p. Rogali wyłażą reptilianie...
(komentarz do audycji Krzysztof Rogala)
Jawor napisał(a): Dajcie spokój z tym politykowaniem, tu ma być literatura i rozrywka, zanudzacie strasznie
(komentarz do audycji ABW #091)
gaja napisał(a): LUDZIE!!!
To jest totalne wariactwo!
Kto wierzy w takie rzeczy sam powinien poddać się badaniu psychiatrycznemu....Ksiądź ,który doprowadził do tej niewyslowionej tragedii,sam był badany i okazało sie ,że ma zwapnienie w muzgu....i mai fiola na punkcie opętań i tego typu rzeczy....dramat jak wielka jest ciemnota i głupota.
a
(komentarz do artykułu Egzorcyzmy Anneliese Michel)
035 napisał(a): No to super audycja. Książka jest już dostępna w księgarniach internetowych, ale pozostaje pytanie jak nabyć ją z autografem autora?
(komentarz do newsa Damian Trela w Bibliotekarium)
Ivellios napisał(a): No tak, na pewno pomylili chomika ze zwierzęciem, które wygląda zupełnie inaczej. Czy ty człowieku czytasz co sam piszesz?

https://cryptidarchives.fandom.com/wiki/Earth_hound
(komentarz do artykułu Pies ziemny)
a napisał(a): Zastanawia mnie ile osób weszło tutaj zeby pośmiać się z ludzi robiących z chomika europejskiego jakąś łasicę z piekła
(komentarz do artykułu Pies ziemny)
MikrofonElvisa napisał(a): Pan Marek zawsze ocenia autorów między 5 a 6 , co jest niesprawiedliwe. Jakie noty by Pan przyznał opowiadaniom "Skalny nurek" czy "Czarna walizeczka"? Ja rozumiem że Pan wpada szybko
w zachwyt ale proszę o więcej rozsądku. Pozdrawiam
(komentarz do audycji ABW #090)
Kwazar napisał(a): Tak rodzą się podwaliny każdej późniejszej państwowości. Najpierw są okrutni dzicy z bardzo ciemną stroną natury (ta bowiem kładzie nacisk na przetrwanie najsilniejszych) Potem powstają pewne społeczności oparte o okrutne być może prawa, ale rodzi się pewien porządek. Potem zaś wszystko ulega przeobrażeniom i ewoluuje. I nagle mamy państwo Dziadka Dzidka pierwszego. Golding pokazał okrucieństwo dzieci i to z dowolnych poziomów społecznych. Jednakże i ich łączy wszystkich jedno prawo, prawo Natury Prawo Stada. Bynajmniej twierdzę że że to są dobre prawa. Ale twierdzić to sobie dużo mogę z herbatką i ciasteczkiem pod nosem w ciepełku i przy klawiaturce.
(komentarz do audycji Odc. 110)
MikrofonElvisa napisał(a): Co do kwestii KK to jedna uwaga, PKP czy LOT to instytucje przynajmniej z nazwy Polskie, natomiast Watykan to obce państwo a księża to obcy agenci. Należy ich piętnować i doprowadzić do usunięcia tej szkodliwej instytucji z naszego kraju.
(komentarz do audycji ABW #090)
SAGE napisał(a): Doskonalenie się Ducha jest iluzją. Duch tworzy rzeczywistość i zasady, w tym doskonałość, dobro, zło, więc jak może dążyć do czegoś, co od niego pochodzi? Czego jest twórcą? Dobro i zło to odczucia subiektywne, dla jednych dobro jest dobrem, dla innych złem. Czy Bóg-Duch jest dobry bo robi dobre uczynki? I według kogo dobre, czyjej opcji? Czy może być uzależniony od czegoś, Pan i Stwórca wszystkiego? Niewiedza wikła Ducha w koło samsary-reinkarnacji, wiedza o naturze Ducha daje wyzwolenie. Duch jest poza dobrem i złem, zawsze doskonały,poza gunami natury, mimo że działa w niej, pozostaje świadkiem, niedziałającym bo wolnym od jej wpływu - reakcji za czyny. "Zbierasz Panie tam gdzie nie zasiałeś" - czytamy w jednej z przypowieści. "Poznajcie Prawdę, a Prawda was wyzwoli".
(komentarz do audycji #056)
edek1974 napisał(a): Dzień dobry. Mam prośbę. Skoro omówiliście (niezłą w sumie) książkę "Testament Overmana" czy mógłbym prosić o program o powieści Johna Boyda "Ostatni statek z planety Ziemia". Jest to ciekawie pokazana alternatywna wersja dziejów cywilizacji ludzkiej. Nie będę mówił o co chodzi, ale na pewno nie jest to druga wojna światowa. Książka jest już dziś zapomniana, więc może panowie Żwikiewicz i Żelkowski by ją przypomnieli...
(komentarz do audycji Odc. 110)
MikrofonElvisa napisał(a): Relacja z bieszczad Dołżyca to typowy przelot ISS, podczas obserwacji można odnieść wrażenie że obiekt zwalnia i przyspiesza, znikać mógł gdy były chmury. Jasność to nawet -4 magnitudo.
(komentarz do audycji Odc. 30)
SkrzydlatyZmij napisał(a): Nie czytałem jeszcze tej książki, oglądałem tylko film.
Chyba się zabiorę do czytania, po tej audycji.

Zgadzam się z przemyśleniami nt. mechanizmów społecznych.

Co do II wojny światowej i naszych w niej wrogów, to do Ukraińców, Litwinów i Węgrów, dodał bym Słowaków. Hitler anektując Czechy stworzył 2 nowe państwa: Ruś Zakarpacką i Słowację. Państwo Słowacja razem z III Rzeszą Niemiecką napadły na Polskę 1 września roku pamiętnego, 17 września dołączył do napaści Związek Sowiecki pod przewodnictwem przebiegłego Gruzina.
Czemu o tym piszę? Zobaczcie, jak nic do dziś nie mówi się o Słowakach jako wrogach wojennych Polaków? Jakie to zdziwienie jest, jak czasem wychodzi w opowieściach partyzanckich, że jakiś oddział AK albo BCh zabił z zimną krwią Słowaka na Podhalu...? A w dokumentach IPN mamy, że Słowak ten ramie w ramie z Gestapo wykańczał Polaków.
Historię pisze się tak, jak jest wygodnie, tym, którzy rządzą, albo chcą rządzić, czasem wygodnie jest dowalić Ruskim albo Niemcom, czasem Ukraińcom, ale Słowacy? A co można na tym ugrać w Polsce?

Wojnę wygraliśmy, jeszcze jedno takie zwycięstwo i narodu polskiego nie będzie.
(komentarz do audycji Odc. 110)
Antares napisał(a): Ostatnia relacja już kiedyś była w Debatach Ufologicznych, ale nic nie szkodzi sobie ja przypomnieć :-)
(komentarz do audycji Odc. 30)
MikrofonElvisa napisał(a): O35 dzięki!
(komentarz do audycji Odc. 109)
Ivellios napisał(a): Bo może to jest REKONSTRUKCJA? Serio, czy polskiemu internaucie-debilowi trzeba jak krowie na rowie napisać, że to rekonstrukcja, a nie autentyczne zdjęcie?
(komentarz do artykułu Inwazja czarnookich. Obcy? Demony? Czy może normalni ludzie?)
035 napisał(a): Tak na marginesie całej tej dyskusji o Tytusie Romku i ATomku:
Jestem bardzo ciekaw czy za jakieś 25 lat ktoś zorganizuje audycję o komiksach, które powiedzmy powstały w latach 2010 - 2021. Czy komuś będzie się chciało do nich wracać. Myślę, że za ćwierk wieku Tytus i Kajko i Kokosz ma szansę na wznowienia za ćwierć wieku natomiast jaką szansę na to mają komiksy powstałe w podanym przedziale lat? Mam nadzieję, że będę mógł za 25 lat się o tym przekonać. A propos tego co pisałem w trakcie audycji na temat antologii wydanej na podstawie magazynu RELAKS, zakupiłem wszystkie 3 tomy drogo było nie powiem ale było warto uczta dla oczu i powrót do przeszłości są tam prawie wszystkie moje ulubione opowieści rysunkowe z tego magazynu. Naprawdę warto polecam wszystkim.
o35
(komentarz do audycji Odc. 109)
R1000 napisał(a): A dlaczego oko na obrazku jest wycięte i zmienione na czarny kolor, zamiast być naturlanie czarnym jak opisane jest w wątku? No ale to chyba nie może być nie prawda z ludźmi demonami

(komentarz do artykułu Inwazja czarnookich. Obcy? Demony? Czy może normalni ludzie?)
SkrzydlatyZmij napisał(a): Nie zgadzam się z T. Fąsem: Tytus nie był inspirowany przez Disneya, inspiracją był natomiast komiks "Koziołek Matołek" - zwróćcie uwagę, jedno gadające zwierzę, pośród ludzi.

Jak to Tytus nie był wybitnym dziełem? To jest dzieło wybitne, trzeba tylko zrozumieć do kogo było adresowane. Adresat to chłopiec 12-letni z PRL lat 70-siątych i 80-siątych. I do tego adresata to trafiało w 100% jako arcydzieło! Pan Fąs powinien zacząć mówić o buddyzmie (bardzo ciekawie mówi) a przestać gadać o literaturze.

Księgę V mam przed sobą, chłopcy lecą wannolotem (Panie Tomku!), a kończy się tak: "Wszyscy obóz nasz lubimy, masz tu góry, morze masz, pełen słońca i gościnny, ukochany Artek nasz" Tytus trzyma w prawej ręce flagę ZSRR, a w lewej Kubańskiej Republiki Ludowej, Romek flagę polską, Atomek Niemieckiej Republiki Demokratycznej. Księga ma na przemian 2 kartki kolorowe, 2 czarnobiałe, od dziecka mnie to denerwowało, dlatego od dziecka byłem antykomunistą.
(komentarz do audycji Odc. 109)
SkrzydlatyZmij napisał(a): Do dziś pamiętam, jak Tytus mówi do Romka i Atomka: "myję się dwa razy dziennie to i pachnę" i pamiętam rysunki jak ćwiczyć za pomocą ręcznika mięśnie, po umyciu się w łazience - robiło to na mnie wielkie wrażenie, jak miałem 12 lat, faktycznie ćwiczyłem w łazience za pomocą ręcznika, dzięki temu do dziś jestem silny i sprawny :)
Wszystko podane w formie ciekawej, dowcipnej, znakomitej.
Takiej literatury, młodzież potrzebuje, a nie patostrimów, co uczą młodych ćpać i chlać.
(komentarz do audycji Odc. 109)
artemius napisał(a): W filmie "Moonraker" Dolly miała dobrze widoczny aparat na górnych i na dolnych zębach, większość ludzi tak to pamięta, bez tego scena zakochania od pierwszego wejrzenia nie ma sensu. Sugerujecie, że miała go tylko na dolnych zębach.
Okazuje się jednak, że nie, nie nie miała go wcale, łatwo to sprawdzić. :)
(komentarz do artykułu Opowieść o dwóch rzeczywistościach)
Gosc02112 napisał(a): Dużo się zmieniło ale dalej nie jesteśmy razem . Nawet nie ma kontaktu fizycznego, dalej jest wymiana energii na odległość , ogromna miłość. To nie pozwala zapomnieć, może też daje nadzieję i odpycha od samobójstwa, chodź to ostatnie przychodzi do głowy coraz częściej bo nie pasuje do tego świata.
(komentarz do artykułu Telepatia bliźniaczych dusz)
MikrofonElvisa napisał(a): Panie Marku Ż jak Pan był w towarzystwie prostaków to śmiali się z pierdów, ja znam kilku Niemców których śmieszą inne rzeczy. Proszę Sobie obejrzeć polski kabaret(z małymi wyjątkami), uświadczy Pan wtedy humoru z najwyższej półki :)
Ludzie są wszędzie tacy sami a odsetek idiotów we wszystkich narodach wypada bardzo podobnie. Pozdrawiam
(komentarz do audycji Odc. 109)
ZENON napisał(a): Fajnie mi sie slucha waszych audycji. Tylko nie moge zrozumiec tych slow metoda, system opuszczania ciala. umnie to jest normalne zadnych systemow, metod energia serca ja to czuje w calej klatce piersiowej i juz wiem ze mam sie polozyc i sie rozluznic. Pozdrawiam
(komentarz do artykułu 23 sposoby na OOBE)
ZENON napisał(a): Nie ma w naszym zyciu przypadkow. To nasze mysli doprowadzaja do "przypadkow" sila naszych mysli jest nieograniczona. Wyjscie poza cialo nastepuje samoczynnie dzieki naszej energi serca tak to nazwe. Ja tego nie chce robic ale to przychodzi samo. Cos mi w duchu mowi poloz sie i sie zrelaksuj. Kiedy to zrobie juz odplywam ale w inny swiat duchowy. W swiat w ktorym my jestesmy tworcami wszystko to kreuje nasza mysl
(komentarz do audycji Rozmowy poza ciałem (19 września 2019) Webinar z Pawłem Byczukiem i Rafałem Nieradzikiem)
Ziutek napisał(a): Dzięki :)
(komentarz do newsa Bibliotekarium i rok Stanisława Lema)
Ivellios napisał(a): Jest już w archiwum - właśnie uzupełniłem.
(komentarz do newsa Bibliotekarium i rok Stanisława Lema)
Ziutek napisał(a): Hej.Niestety tego odcinka nie mogłem słuchać online.Czy ta część Bibliotekarium będzię dostępny do pobrania?
Nie ukrywam że bardzo zależy mi żeby go odsłuchać :)
(komentarz do newsa Bibliotekarium i rok Stanisława Lema)
Ivellios napisał(a): ?????
(komentarz do artykułu Instrukcja obsługi OUIJA)
laps napisał(a): NIE ŻYJESZ
(komentarz do artykułu Instrukcja obsługi OUIJA)
Arek napisał(a): On uprawiał czary okoltyzm służył szatanowi który mo pomagał Kościół KatoLicki te Praktyki Potępia stanowczo bo to kontakt szatanem i jego demonami zrozumie to Ludzie
(komentarz do artykułu Trudnozabijalni: Rasputin i inni nieśmiertelni)
Antares napisał(a): Chrisie, w przeciwieństwie do tego co sugerujesz (1:26):
1.Irlandia nie była nigdy skolonizowana przez Rzymian (bo nie była dla Rzymian w ogóle tego warta)
2. chrystianizację Irlandii rozpoczął Naomh Padraig (u nas znany jako święty Patryk, czasem znany też pod świeckim imieniem Succat) który przybył do Irlandii pomiędzy rokiem 432 a 461 a wiec wtedy gdy Rzymianie już się wycofali z Insula Albionum (a było to w 416) . Z pochodzenia był Walijczykiem.
3. Rzymianie nigdy nie chrystianizowali Irlandii, nie przywozili też dzieci irlandzkich wodzów do Rzymu aby wychowywać je na sposób rzymski
4. wbrew pozorom takie praktyki najszerzej były stosowane wobec Germanów, zresztą z marnym skutkiem (takie wychowanie Arminiusza wyszło Rzymianom bokiem w Lesie Teutoburskim...), zarówno w czasach zanim chrześcijaństwo stało się obowiązującą religią Rzymie, jak i po
5. zapewniam, że przez większość okresu starożytnego Rzymu bycie chrześcijaninem było kolosalnym ciężarem, chyba że lubiłeś zabawy z lwami na arenie :-) Czas spokojnego wyznawania chrześcijaństwa w starożytnym Rzymie to ostatnie nieco ponad sto lat Cesarstwa Zachodniego, gdy tak naprawdę cesarstwo walczyło o przeżycie i raczej uginało się pod ciosami niż je zadawało.

Pozdrawiam!

(komentarz do audycji XXXVI Debata Ufologiczna Online: Nadzorcy Ziemi (dokończenie))
Wszystkich komentarzy w bazie: 17561, obecna strona 4, ilość stron 352

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium