[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Wyświetlam najnowsze 50 komentarzy
Josh napisał(a): Audycja umarła czy zawieszona? Bo informacji brak :)
(komentarz do audycji 25 maj 2017)
XBN napisał(a): pracuje z jednym z wyznawco tej sekty... bardzo poczciwy gosc do poki sie nie uruchomi i nie zacznie nadawac o turakach, corsupach, prekorsupach, zdejmowaniu czipow astralnych i calej reszcie madrosci ktore im tam wpajaja
(komentarz do wpisu na blogu Czy NPN promuje sektę? Nie wiem, ale wygląda to co najmniej podejrzanie...)
VOLMAR napisał(a): Któż to taki?
(komentarz do artykułu Analiza anomalnych nagrań audio-video zaprezentowana przed Towarzystwem Badań Naukowych w USA przez prof. dr Ernsta Senkowskiego w czerwcu 1995 r.)
Antares napisał(a): W pewnym sensie kryptydą która okazała się prawdziwa jest szkocki Kellas https://en.wikipedia.org/wiki/Kellas_cat Przez długi czas zaprzeczano jego istnieniu, twierdząc że czarne dzikie koty ze Szkocji to jakieś fantazje po nadmiernej ilości whisky, ale okazały się być stworzeniami z krwi i kości.
(komentarz do audycji Kryptozoologia)
Kongo napisał(a): Widzę, że łatwo ci przychodzi obrażać człowieka, który odszedł i wypisywać takie słowa pod postem o jego śmierci. Głównie piszesz nie sprawdzone insynuacje. Niezebyt dobrze to o tobie świadczy. Zajmij się swoją
higieną, głównie umysłową. Nie wiesz co sie z człowiekiem dzieje, co przeżywa, a już na pewno nie jesteś od sądzenia kogoś. Pokaż nam siebie, może twoje zdjęcie to ocenimy twój poziom i twoją higienę. Szczególnie jak będziesz na coś chory. Niepotrzebnie szerzysz hejt. Szczególnie, że większość tego co napisałes opiera się na twoich domysłach. Co do Leszka to przynajmniej miał odwagę szerzyć swoje poglądy twarzą w twarz. Czy sie z nimi zgadzamy to inny sprawa. Mamy prawo do własnej oceny sytuacji. A większość nie zawsze ma racje.
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Cn napisał(a): Spotkalam dzisiaj kota z całymi czarnymi oczami i nie mogę niczym takim znaleźć nigdzie
(komentarz do artykułu Inwazja czarnookich. Obcy? Demony? Czy może normalni ludzie?)
Krasula napisał(a): Systemy przekonań istnieją jako forma hipnozy ale nie kreują ponieważ jeżeli by kreowały to by były przeróżne nieba i przeróżne piekła na przykład mi jest Ciężko wyjść z niektórych hipnoz i niektórych poglądów chociaż wiem że one są nieprawdziwe ale to jest jak magnes albo działa na zasadzie magnesu i nie mogę się od nich oderwać
(komentarz do artykułu Myśli materializują się. Niebo i Piekło w książkach Roberta A. Monroe)
Ivellios napisał(a): [cytat]Dzień dobry,
Panie Marku, na moim iPhone 12 z najnowszym oprogramowaniem, aplikacja działa idealnie nawet po wygaszeniu ekranu 😊👍
Pozdrawiam
Zbyszek[/cytat]

Podziękowania dla Pana Zbyszka i kilku innych słuchaczy za przetestowanie nowego odtwarzacza na smartfonach :) Zastanawiam się nad przerobieniem całej strony radia na PWA. Raczej wiele roboty z tym nie będzie, prawde mówiąc sądziłem że będzie to trudniejsze do zrealizowania. A tu się okazuje, że wystarczy popracować nad responsywnością, zrobić zestaw ikonek i dodać parę małych skryptów i plik manifestu... :)
(komentarz do newsa Odtwarzacz strumieni zmienił się w aplikację PWA)
Ewa napisał(a): Leszka znałam 20 lat. Zawdzięczam mu wiele dobra. Nigdy nie spotkałam człowieka przy którym poczułam tak wiele bezprzyczynowej miłości. Byłam u niego wielokrotnie w domu. Nie widziałam biedy ale też nie obnosił się jak inni bogactwem. Żył jak chciał, inspirując i wskazując jak oddzielać ziarno od plew. Nigdy nie słyszałam aby wywyższał się ponad mistrzów. Chorował na cukrzycę. A kto nie choruje pracując wahadłami przy syfiastych energiach? Zmarł w samotności, nie obarczając nikogo swoimi sprawami. W ciszy i w niezgodzie na zakłamanie, którego jesteśmy świadkami. Agresywniejszy ton jego wypowiedzi był nawoływaniem do niezgody na zakłamanie i zabieranie nam wolności. Umarł 13 kwietnia 2021 r. Wybrała jego dusza i to uszanujmy. Czemu więc tu tyle krytyki? Czy to nie Jezus powiedział "widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? " albo " Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamieniem". Do widzenia Leszku.
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Ewa napisał(a): Myślę, że to miejsce nie jest najlepszym do rozważania o prawdach na temat np. nieoświconych mistrzów ulegających wpływom astralnym i innych informacji od Leszka. Powiedział kiedyś Mistrz "nie rzucaj pereł przed wieprze". Lepiej zamilknąć. Dziękuję Eryku za Twoje milczenie bo Ivellios nie zrozumie ...
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
SAGE napisał(a): Czy jest jakaś metoda na OBE w ciągu dnia kiedy nie chce się spać?, bo niestety jak jestem zmęczony to ciągle zasypiam.
(komentarz do audycji 19. Spotkanie Online The Monroe Institute Polska)
Andrzej W napisał(a): jestem wstrząśnięty wyglądem i mimiką p. Igora.
(komentarz do filmu Igor Witkowski: Najcięższe oskarżenie Kościoła)
Andrzej W napisał(a): ja się zawsze zastanawiam jak osoby znające zasady Huny, ba praktykujące ją, ba będące mistrzami w tej dziedzinie chorują i umierają wbrew własnej woli i wbrew własnym planom na życie. No jak ?
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Ivellios napisał(a): Podziękowania dla Dominika Kocięckiego za podesłanie nagrania :) U mnie niestety w paru momentach łącze nawaliło, a nie chciałem wstawiać na yt i do archiwum mp3 niekompletnego zapisu.

Parę przydatnych linków, jeszcze przy okazji:

Strona internetowa Rafała Nieradzika: https://pozacialemfizyczn ym.prv.pl/

Kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCwQX9BXi74fp pg96midQ5IA

Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/poza.cialem.fizycznym
(komentarz do audycji 19. Spotkanie Online The Monroe Institute Polska)
Anonim napisał(a): Książki (i nagrania) Leszka dot. afirmacji i pozytywnego myślenia były i są wartościowe. Zmieniły moje życie na korzyść. W bagnie informacyjnym lat 90tych, przełomu milenium i ówczesnego wysypu różnych (często szkodliwych) dyrdymałów prowadzących na manowce, były wręcz bezcenne.

W odróżneiniu od wielu nawiedzonych, Leszek stał mocno stopami na ziemi. Co do kwestii zdrowotnych, z poszczególnymi opiniami można się nie zgadzać, ale warto pamiętać, że współczesna medycyna i jej interwencje często tworzą problemy, które później ta sama medycyna stara się nieudolnie naprawić.

Odejście w śnie w wieku emerytalnym we własnym domu, jest z punktu widzenia jakości życia, lepsze i naturalnejsze, niż długa walka z ciałem, o życie z coraz większą ilością hospitalizacji i cierpień, co często wspólczesna medycyna zapewnia wielu osobom w podeszłym wieku czy z poważniejszymi schorzeniami. W ten sposób wydłuża się życie, ale nie jego jakość. A dla wielu jakość życia ma znaczenie.
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Ivellios napisał(a): Ona nie musiała być nawet opętana, wystarczyło że ją ktoś skutecznie ogłupił, wmówił jej coś o demonach jako np. przyczynie jej życiowych niepowodzeń. Dziewczyna zainteresowała się demonologią, coraz głębiej zaczęła wchodzić w temat i jeszcze bardziej sobie w głowie namieszała.
(komentarz do audycji Odc. 32)
Kala belfast napisał(a): niejest to nic nieprawdopodobnego wierz mi nie jestes sam
(komentarz do wpisu na blogu Po pierwsze)
Kala belfast napisał(a): nie wiemy czy zainteresowanie okultyzmem nie wyniklo z tego ze dziewczyna byla opetana i szukala tam pomocy i odpowiedzi
(komentarz do audycji Odc. 32)
Kala belfast napisał(a): Cudowna pani Beatka dziekuje
(komentarz do filmu Ada Edelman: Sny. Czego możemy się z nich dowiedzieć?)
aro555 napisał(a): Grzebanie w okóltyźmie często kończy się opętaniem nie wolno otwierać drzwi za którymi nie wiadomo co się czai
(komentarz do audycji Odc. 32)
Jawor napisał(a): Bardzo ciekawa audycja brawo. Jedynie ten słuchacz dość uporczywie przeszkadzał :/
(komentarz do audycji Odc. 115)
Nowa napisał(a): Dzień dobry, żyjemy w "dziwnych czasach". Powikłania pogrypowe zawsze były i będą. Stan wyjątkowy pozwolił zapomnieć nam o grypie. Należę do grona tych osób, które pracują w miejscu, gdzie przestrzeń zdrowia styka się z przestrzenią chorób i ciągle się zastanawiam jak to jest możliwe, że nie zaraziłam się tzw. covid. Nie mamy takiej ochrony jak medycy, więc tym bardziej jest to dalece zastanawiające. Zatem, postawa kogokolwiek z negujących jest mi bliska. Jako remedium na epidemię używam pierzgi pszczelej - polecam :) Pan Leszek miał 70 lat, jeżeli dobrze policzyłam. Oglądam jego filmy z jesieni życia i życzę sobie oraz innym dotrwać w takiej kondycji i jasności umysłu do tego wieku. Jest możliwe, że nie widziałam wszystkich filmów i że w ostatnich miesiącach mogło być gorzej, ale i tak dożył słusznego wieku. Książki Pana Leszka od lat 90 pomagają mi w ciężkich momentach życia, sprowadzają na drogę refleksji i bardzo mocno dodają otuchy. Jego metody pomogły mi 30 lat temu wyjść z chronicznego bólu fizycznego i pomagają do dzisiaj, stąd moja wdzięczność dla Pana Leszka za napisanie tych książek, podzielenie się wiedzą. Wchodząc na drogę duchowości rozstałam się ze stereotypami, powierzchowną oceną ludzi i rzeczywistości. Dotarło do mnie, że bogactwo to nie pieniądze i inne dobra materialne. Każdy z nas dokonuje wyboru między duchem a materią. Moim skromnym zdaniem te dwa światy nie idą w parze. Zachowanie harmonii w pracy nad sobą celem osiągnięcia sukcesu i w materii, i w duchu jest niezwykle trudne. Robiąc wszystko na raz niczego nie robimy dobrze, więc niektórzy z nas muszą wybrać jedną drogę i jeden cel. Ostanie miesiące bez imprez masowych i w wyciszeniu skłoniły wielu z nas do refleksji. Jesteśmy gatunkiem bardzo ekspansywnym i drapieżnym, zatem ten czas stagnacji był bardzo potrzebny światu oraz na refleksję i medytację. Myślę, że wielu medytujących samotników skorzystało na tej "ciszy" i zmianie. Bardzo wiele osób odeszło, które w latach 80, 90 wyznaczały trendy i były idolami młodzieży, więc Pan Leszek nie jest sam. Moja Mama odchodząc pocieszała mnie, że nie możemy wszyscy żyć wiecznie bo byłoby zbyt wielu ludzi na ziemi. Wszystkie choroby mają jedną wspólną cechę zmieniają naszą biochemię, zmieniają samopoczucie, odbierają siłę, motywację i destrukcyjnie wpływają na naszą zaradność życiową w wszystkich psycho-fizjologicznych aspektach. Im mniej mamy styczności z ludźmi chorującymi tym rzadziej dociera do nas to, że czasem przez ludzi mówi choroba lub starość i choroba. Warto się zdystansować bo "wszystko co nie jest miłością jest wołaniem o pomoc". W wielu zdaniach Pana Leszka odnalazłam dla siebie ukojenie, rozgrzeszenie, nadzieję. Napisałam tego posta, ponieważ chciałam pożegnać człowieka, który książkami pomógł mi uporać się ze swoim życiem. Takich dusz niosących nadzieję na tej ziemi jest więcej i korzystam z ich pomocy. Jednakże, książki Pana Leszka były pierwsze i zawsze pozostaną ze mną. Wszyscy umieramy samotni. To jest jedyne takie doświadczenie, w którym jesteśmy całkowicie sami. Chciałabym odejść we śnie. Szkoda, że nie ma poradnika jak pokonać strach i zimno rozstając się z fizycznością i nie zabrać doczesności w astral lub dalej. Ciągle jestem w duchowej podróży, wiec może znajdę kiedyś odpowiedź ... Każdy poszukujący znajduje swojego mentora lub guru na poziomie na jakim jest w stanie przyjąć wiedzę lub doświadczenie. Bardzo dziękuję ...
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Ivellios napisał(a): Proponuję przeczytać opis "Debat Ufologicznych Online" w archiwum (opis całej audycji, nie tego odcinka). Mam już serdecznie dość pytań o tę audycję.
(komentarz do audycji Debata Ufologiczna Online: Wasze najciekawsze relacje (10 czerwca 2018))
Kwasky napisał(a): Dlaczego nie ma już debat ufologicznych ? Strasznie brakuje mi tych fascynujacych dyskusji i opowieści
(komentarz do audycji Debata Ufologiczna Online: Wasze najciekawsze relacje (10 czerwca 2018))
Ivellios napisał(a): Eryk zamilkł, chyba nie doczekamy się od niego odpowiedzi :) No cóż... :)
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Ivellios napisał(a): Wisi choćby po to, by ktoś mógł sobie sprawdzić kopię strony w Internet Archive. Tak, wiem, odpowiadam na komentarz sprzed kilku lat, ale sprawdziłem teraz i spora część ich strony (niestety nie cała) jest zarchiwizowana.
(komentarz do audycji 94. Debata Ufologiczna Online: Eksperymenty Obcych)
Radzik napisał(a): Do Wolny
Jeżeli piszesz coś takiego to pewnie jeszcze nikt z Twoich znajomych nie umarł z powodu covida. Moich kilku już nie żyje. Ludzie w przedziale wiekowym od 44 - 67 lat. Ogólnie zdrowi, bez żadnych przewlekłych chorób i innych ciągłych dolegliwości. Nagle zarazili się (za każdym razem było wiadomo od kogo) i po kilku, kilkunastu dniach już nie żyli. Mój kolega (48 l) ledwie został odratowany w szpitalu. Moja żona chorowała 2 razy, pierwszy raz wszystko przebiegało łagodnie, chociaż trwało 3 tygodnie. Drugi raz przeszła w trakcie choroby ostre zapalenie płuc. Tym razem dopiero po 4 tyg. stanęła na nogi. Cały czas leczy się na płuca. Cieszę się, że tylko na tym się skończyło. Mam znajome pielęgniarki. Wiem co się dzieje na oddziałach covidowych. Więc przestań pieprzyć takie głupoty i rozejrzyj się co się dzieje dookoła. Wyjdź ze swojej skorupy egotyzmu i uruchom wreszcie logiczne myślenie.
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
ZAKARION napisał(a): Fujin - Jesteś chory psychicznie...
(komentarz do artykułu Czy demony naprawdę istnieją?)
Anonim napisał(a): Witam, bardzo mnie zainteresowała cała pańska historia, jestem osobiście ciekawa czy to co Pan napisał to prawda. Mam wiele pytań. Zawsze wierzyłam, że istnieje taki ktoś jak Bóg, demony czy Szatan. Jednak chciałabym się nieco więcej dowiedzieć o czasach, w których Pan żył, o językach, którymi się posługiwało. Czy spotkał Pan jeszcze kogoś takiego? Czy faktycznie Pan żyje aż tyle lat? Nawet czy cudy tego typu faktycznie istnieją. Nie wiem czy dostanę odpowiedź ale będę jej oczekiwać.
(komentarz do artykułu Inwazja czarnookich. Obcy? Demony? Czy może normalni ludzie?)
ZAKARION napisał(a): Oczywiście, że demony nie istnieją!!
Tak jak nie istnieją: bóg, bogowie, anioły, duchy, wampiry, wilkołaki I tym podobne I tak dalej!!
(komentarz do artykułu Czy demony naprawdę istnieją?)
Matylda napisał(a): To w końcu Leszek był antycovidowym dziadkiem czy wielkim mistrzem duchowym? Po wypowiedziach zwolenników wynika że tym pierwszym
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Wolny napisał(a): Quest kovidianine, wylacz telewizor i szambo glownego scieku. Ta wymyslona choroba to pretekt do depopulacji ludzkosci w imie "zastopowania zian klimatycznyc".
CO roku wieej ludzi umiera na powiklania pogrypowe niz na srowida.
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Niebyt napisał(a): Eryku

Kogo głupotę Leszek potrafił obnażyć? Czy możesz napisać o jakich konkretnych mistrzów chodzi? Skąd wiedza ze Ci konkretni mistrzowie mieli podatność na byty astralne? W jaki sposób zostało to sprawdzone i w wiarygodny sposób udowodnione? Proszę o konkretne przykłady.


(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Mikrofon Elwisa napisał(a): Super audycja, ja odsłuchałem allegro non troppo :)
Pozdrawiam
(komentarz do audycji 61. Debata (nie)kontrolowana (2 maj 2021) UFO, żywy folklor i niewyjaśnione zjawiska na Dolnym Śląsku. Gość: Damian Trela)
Rob UK napisał(a): Super program - mam nadzieje ze bedzie cyklicznie sie pojawial - dziekuje
(komentarz do newsa "Debata (nie)kontrolowana" z Damianem Trelą)
Eryk napisał(a): Leszek napisał wiele wartościowych książek, nagrał sporo filmów, poprowadził dużo warsztatów, które były ważnym elementem na drodze rozwoju myślę, że tysięcy ludzi. Pokazał jak odsłonic wiele zakamarków podświadomosci i je uzdrowić, wskazał jak samemu iść we własciwym kierunku. Potrafił obnażyć głupotę, zakłamanie co niektórych "mistrzów" i czasem ich podatność na wpływy bytów astralnych.
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Ewa napisał(a): A czy to nie jest robota sztucznej inteligencji? skoro wzrastal nawet zasob slow, jak to wlasnie sie ma w naszych czasach, gdzie wszelkie automatyczne tlumaczenia ulegaja poprawie, gdyz AI uczy sie. Moze to technologia, ktora potrafi "czytac w myslach" osob i projektowac to na ekran?
(komentarz do artykułu Analiza anomalnych nagrań audio-video zaprezentowana przed Towarzystwem Badań Naukowych w USA przez prof. dr Ernsta Senkowskiego w czerwcu 1995 r.)
Antares napisał(a): Aż chce się krzyknąć: bis!! Na razie pozwolę sobie na da capo al fine :-)
(komentarz do audycji 61. Debata (nie)kontrolowana (2 maj 2021) UFO, żywy folklor i niewyjaśnione zjawiska na Dolnym Śląsku. Gość: Damian Trela)
kowid-srowid napisał(a): Zjawisko objawia się w formie różnej maści humanoidów i ich pojazdów. Maska zmienia się z biegem wieków, dostosowując się do aktualnych trendów technologicznych. Chyba, że nie chodzi o aspekt technologiczny - bo czy gdzieś w raportach - współcześnie - pojawiło by się odniesienie do np. telefonów komórkowych, dronów czy elektrycznych hulajnóg? Oczywiście przetworzone przez krzywe zwierciadło omawianego zjawiska.
(komentarz do newsa "Debata (nie)kontrolowana" z Damianem Trelą)
Aleksandra11 napisał(a): Moje pytanie dotyczy okolic Wałbrzycha. Mianowicie czy słyszeliście może historie na temat niewyjaśnionych, przypadkowych śmierci młodych osób zazwyczaj utopionych w jeziorku Daisy znajdującym się w lesie (okolice Mokrzeszowa)? Jeziorko Daisy to naprawdę tajemnicze miejsce, niekorzy powiadają, że jest tam podwójne dno.
(komentarz do newsa "Debata (nie)kontrolowana" z Damianem Trelą)
quest napisał(a): Ależ Leszek zaprzeczał istnieniu Covida. Na własne oczy widziałem u niego na fejsie, gdy tłumaczył że w workach ze zmarłymi po Covidzie znajdują się... manekiny. Może potem mu się trochę odmieniło, lecz do końca korzystał z najbardziej szurskich z szurskich źródeł.
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Robert Z napisał(a): W Polsce też są osoby które kontaktują się z duszami które odeszły do innej gęstości za pomocą taśm szpulowych (nagranie i odczyt lub nagranie , zadawanie pytań i odsłuch z odpowiedzią)
Radio paranormalium z pewnością wie o kim mowa . Jest to Człowiek który od dawna się tym zajmuje i ma wspaniałe rezultaty i nie jest to Jackowski.
Potwierdzeniem na to że nie jest to fikcja jest fakt że na te odczyty przychodzą osoby z rodziny Człowieka który odszedł i zadają bardzo osobiste pytania na które nikt inny nie znałby odpowiedzi .
(komentarz do artykułu Analiza anomalnych nagrań audio-video zaprezentowana przed Towarzystwem Badań Naukowych w USA przez prof. dr Ernsta Senkowskiego w czerwcu 1995 r.)
Smiacz napisał(a): I moze jeszcze dzuma cholera i tyfus plamisty?
Puknij sie w swoje niskie czolko pacanie!
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
o35 napisał(a): No tak i wszystko jasne.
(komentarz do newsa "Debata (nie)kontrolowana" z Damianem Trelą)
GA napisał(a): Tez warto zwrocic uwage na sile z jaka zaprzeczaja jego zwolennicy, ze przyczyna smierci mogla byc choroba Covid-19. Leszek byl bardzo krytycznie nastawiony do calej pandemii. Moze nie tyle co negowal istnienie wirusa czy samej choroby, ale osmieszal ja, bagatelizowal, probowal dyskredytowac, kpil. Cala sila swojego autorytetu - a kreowal sie na osobe bliska oswiecenia, wiec w teorii prawie, ze nieomylna - poddawal w watpliwosc jakiekolwiek zagrozenie wyplywajace z istnienia wirusa. To calkiem logiczne wrecz, ze osoby zafascynowane osoba Leszka teraz dokonuja typowego wyparcia i zaprzeczenia mozliwosci, ze wirus przyczynil sie do jego smierci. No bo gdyby to okazalo sie prawda, to obaliloby to pieczalowicie tworzony mit w ich glowach. Nie wiem czy przez Leszka, ale na pewno przez nich samych.
Leszka poznalem wiele lat temu. Zrobil na mnie olbrzymie wrazenie. W pozytywnym tego slowa znaczeniu. Przez lata sie nie widzielismy, ostatnio natknalem sie na jego nowe materialy i uderzylo mnie, jak zgorzknialym czlowiekiem sie zrobil. Cos musialo nie pyknac po drodze. Gdzies sie musial w tym wszystkim pogubic.
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Ivellios napisał(a): Choćby po to, aby nie rozbudzać niepotrzebnie apetytów i nie dostawać po audycji masy pytań pod tytułem "kiedy będzie kolejna debata ufologiczna". Poza tym niedzielna audycja będzie miała formę bardziej wywiadu niż debaty.
(komentarz do newsa "Debata (nie)kontrolowana" z Damianem Trelą)
o35 napisał(a): Dlaczego debata niekontrolowana? Z takim tematem to śmiało można zaliczyć ją do debat ufologicznych.
(komentarz do newsa "Debata (nie)kontrolowana" z Damianem Trelą)
Gen. Italia napisał(a): Czy na mapie Dolnego Śląska występują miejsca, w których zagęszczenie zjawisk paranormalnych jest ponadprzeciętne - czy bywają też miejsca o małej powierzchni, którymi mogą być np. uroczyska?
(komentarz do newsa "Debata (nie)kontrolowana" z Damianem Trelą)
Gen. Italia napisał(a): Czym mogły być otępiałe ptaki (kruki?) w pojeździe ufonautów w Emilcinie? Może jakimś rodzajem opętanego drona? Czy tego typu rzeczy zarejestrowano w przypadku innych spotkań z nieznanym?
(komentarz do newsa "Debata (nie)kontrolowana" z Damianem Trelą)
Gen. Italia napisał(a): Dlaczego w wielu relacjach ufonauci porozumiewają się piskliwym, ptasim świergotem?
(komentarz do newsa "Debata (nie)kontrolowana" z Damianem Trelą)
Wszystkich komentarzy w bazie: 17561, obecna strona 3, ilość stron 352

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium