[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Screen
Odtwarzacz strumieni
Windows Platforma: Windows · Plik pobrany 208 razy


Odtwarzacz strumieni Radia Paranormalium dla systemu Windows, obsługujący wszystkie strumienie w formatach MP3 oraz OPUS. Prosty w obsłudze, zaczyna odtwarzanie natychmiast po uruchomieniu. Działa na systemach Windows 7 i nowszych. (więcej)

Pobierz plik (74.30 MB)

Screen
Prosty odtwarzacz
Windows Platforma: Windows · Plik pobrany 163 razy


Odtwarzacz maksymalnie uproszczony, z którego na pewno ucieszą się starsi wiekiem słuchacze, dla których słuchanie przez smartfona czy przeglądarkę stanowi nieraz nie lada wyzwanie. Aplikacja nie posiada absolutnie żadnych (podkreślamy: ABSOLUTNIE ŻADNYCH) kontrolek, jedyne co należy zrobić to po prostu pobrać program, umieścić go na pulpicie i uruchomić. Poza odtwarzaniem, program wyświetla logo radia oraz informacje o aktualnie nadawanej audycji. Aplikacja zbudowana jest w oparciu o silnik ... (więcej)

Pobierz plik (37.00 MB)

Screen
Radio Paranormalium 2019
Android Platforma: Android · Plik pobrany 217 razy


Aplikacja o nazwie "Radio Paranormalium 2019", poza słuchaniem radia oraz przeglądaniem zoptymalizowanej wersji naszego serwisu, oferuje również następujące funkcjonalności: - czat - szybki kontakt z radiem poprzez zakładkę "Wiadomość do studia" (wykorzystuje ona widżet GG) - możliwość słuchania oraz pobierania audycji z archiwum (zakładka "Podcasty") - szybki dostęp do naszych profili społecznościowych - przydatne w razie np. wystąpienia awarii w radiu lub na stronie Na tym możli... (więcej)

Pobierz plik (7.20 MB)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium