[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Tania pomoc drogowa WarszawaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Newsletter - pomoc
W jaki sposób mogę zapisać się do newsletera?

Możesz to zrobić na dwa sposoby.

Jeśli nie posiadasz konta na naszym forum, skorzystaj z tego formularza. Podając emaila, wybierz opcję "zapisz". Po zatwierdzeniu otrzymasz wiadomość email z linkiem potwierdzającym zapisanie się do newslettera.

Jeśli posiadasz konto na naszym forum, w ustawieniach profilu możesz sobie włączyć otrzymywanie newslettera. UWAGA: Jeśli chcesz włączyć/wyłączyć rozsyłane okresowo podsumowania aktywności na forum, służy do tego osobna zakładka "Przeglądy".
W jaki sposób mogę wypisać się z newsletera?

Możesz to zrobić na dwa sposoby.

Jeśli nie posiadasz konta na naszym forum, skorzystaj z tego formularza. Podając emaila, wybierz opcję "wypisz". Po zatwierdzeniu otrzymasz wiadomość email z linkiem potwierdzającym wypisanie się z newslettera.

Jeśli posiadasz konto na naszym forum, w ustawieniach profilu możesz sobie wyłączyć otrzymywanie newslettera.
Ktoś dodał mój adres do waszego mailingu bez mojej zgody!

Jest to raczej mało prawdopodobne. Każde zapisanie się do newslettera należy potwierdzić, klikając w link potwierdzający. Jeśli masz pewność, że nie zapisywałeś/aś się do newslettera, a mimo to otrzymujesz od nas maile, to prawdopodobnie Twój email jest połączony z kontem na forum i na tymże koncie jest włączone otrzymywanie newslettera.

Możesz to łatwo sprawdzić - wystarczy spróbować wypisać się z newslettera. Jeśli nasz system wykryje na forum konto z podanym przez ciebie emailem, powiadomi cię o tym i wyświetli instrukcję, co robić dalej.
Otrzymałem/am newsletter o podejrzanej treści!

Niezwłocznie wyślij kopię takiej wiadomości na naszego emaila radio@paranormalium.pl, najlepiej z nagłówkami. Zajmiemy się sprawą.
Z jakiego adresu wysyłacie newsletter?

Newslettery wysyłamy z adresu newsletter@mailervps.paranormalium.pl. W nagłówku powinien być obecny adres VPS-a, z którego idzie korespondencja (szukaj-admin.paranormalium.pl).
Nie znalazłem/am odpowiedzi na swoje pytanie...

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skontaktować się z nami pod adresem email radio@paranormalium.pl i dokładnie opisać swój problem z newsletterem.

Uwaga: Prosimy sformułować swoją wiadomość w sposób KULTURALNY! Wiadomości zawierających wulgaryzmy i pogróżki nie będziemy nawet czytać.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium