[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Jak wybrać czepek chirurgiczny

http://bezkompleksu24.pl/

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Wyświetlam najnowsze 50 komentarzy
Ksiezniczka78 napisał(a): Dzień dobry bardzo mi się podobała audycja ale mam pytanie jakie medytacje stosował ten świadek podczas wychodzenia z ciała, czy konkretne czy też luźne??
(komentarz do audycji Odc. 43)
Samłel napisał(a): Kiedyś w 89 widziałem coś podobnego....Kujawsko pomorskie... wow!
(komentarz do artykułu 22 świadków obserwuje UFO większe od stadionu piłkarskiego. Obserwacja z 11 grudnia 1996 roku)
Ivellios napisał(a): Przekazuję informację o uroczystościach pogrzebowych, za Martą Kładź-Kocot: [cytat]Pożegnanie Mirka odbędzie się w piątek o 13.00 na cmentarzu komunalnym przy ulicy Ludwikowo w Bydgoszczy. Uroczystość będzie miała charakter świecki.[/cytat]
(komentarz do newsa Zmarł dr Mirosław Gołuński)
Antares napisał(a): Szkoda że nie będę mógł być na tym spotkaniu :-( Będę w pobliżu, bo w szpitalu ortopedycznym na 28 czerwca. No nic, czasem bywa i tak.
(komentarz do newsa Spotkanie z Damianem Trelą w Poznaniu)
Ivellios napisał(a): Smutna wiadomość z ostatniej chwili. Jak przekazała Marta Kładź-Kocot, dziś rano zmarł udzielający się w tej audycji Mirosław Gołunski.
(komentarz do audycji Odc. 3)
Charon napisał(a): Z tym że koleś wcale nie zaginął. xD
(komentarz do artykułu Zagadkowe zniknięcie Jima Thompsona)
Antares napisał(a): No to jeszcze próbka przewidywań przyszłości Krzysztofa Jackowskiego, przy czym jest to na pewno przewidywana przyszłość przyszłość, co wyraźnie zaznaczam, bo ulubiona forma p. Krzysztofa Jackowskiego (poza "gdzieś widzę jakieś jakby trzęsienie ziemi, powódź lub wybuch wulkanu" - w każdym roku gdzieś na świecie jest jakieś trzęsienie ziemi, powódź lub wybuch wulkanu...) jest "jak przewidywałem", bez odniesienia się kiedy i gdzie to zostało opublikowane, co przy słowotoku p. Jackowskiego nie oznacza po prostu nic. Całość, datowana na 31 grudnia 2021, znajduje się tu: https://www.salon24.pl/u/magazyn/1193687,co-s ie-wydarzy-w-2022-roku-pr zepowiednie-jasnowidzow-p rzerazaja

A oto co p. Jackowski przewidział w sprawie Ukrainy: "Jasnowidz przewiduje także, że będzie wojna, ale nie na Ukrainie. - Zachód będzie wręcz zachęcał Putina, aby wkroczył na Ukrainę, ale ten tego nie zrobi. Stanowisko Zachodu wobec Ukrainy spowoduje, że przestaniemy wierzyć Stanom Zjednoczonym, że nas nie opuszczą w potrzebie. Wojna będzie na Bliskim Wschodzie. Wojna będzie po to, aby osłabić Rosję. Wojna będzie o to, aby ropa była tania. Może też przez to nastąpić ogromny kryzys paliwowy."

Wnioski nad trafnością tych przewidywań proszę sobie wysnuć na własną rękę.
(komentarz do wpisu na blogu Czy analityk to już jasnowidz?)
AniaK napisał(a): Bardzo ciekawa rozmowa. Dziękuję i pozdrawiam Ania.
(komentarz do audycji Kontakty ze zmarłymi w praktyce. Wrażenia z Warsztatów Podróży Niefizycznych (29 IV - 3 V 2022))
Paula napisał(a): To kółko koJARZY mi sę z Matrixem nq nebie.Digital Bóg.Jesteśs wspaniała.Ja też mam co opowiadać ale Ty przekraczasz wszelkie kaanony.Jak zechcesz to napisz .Serdcznie Ci e pozdrawiam i RP.
(komentarz do audycji Odc. 10)
beataludwiczakgmail.com napisał(a): Progeria.?
(komentarz do audycji Odc. 10)
Roman napisał(a): Jezus nie umarł na krzyżu , kościół dobrze o tym wie, że powiesili na nim Szymona Cyrenejczyka. Inne odnoszą się do tego, że Jezus nie głosił niczego nowego tylko głosił to co było już od minimum tysiąca lat . Odnoszę się do odnalezionych pism (ksiąg)w Turcji które zawierają właśnie tę informację i odziwo zaraz zostały zakazane. Tresc nie neguje istnienia Boga . Bóg był, jest i będzie tylko reszta głoszona przez Kościół sie nie zgadza.Po za tym jak ktoś się interesuje to wie , że:
Boże Narodzenie nie powinno być w grudniu tylko na przełomie kwietnia i maja gdyż pasterze którzy byli przy stajence właśnie w Palestynie zaczynają w tym okresie wyprowadzać zwierzeta.
Noc Świętego Jana , przesunięte o jedną dobę swieto " Noc Kupały" .
Objawienie aniola Marii i niepokalane poczęcie- wcześniej właśnie w Egipcie około miało 3000lat pne mialo miejsce takie same zdarzenie. Horus urodzony 25 grudnia jako syn dziewicy Izydy Merii. Jego Narodzenie zwiastowała gwiazda na wschodzie a niemowlę przywitało trzech króli. Jako nastolatek nauczał a w wieku 30 lat przyjął chrzest i został kapłanem. Miał dwunastu uczniów z którymi wędrował. Ciekawe co?
(komentarz do artykułu Krzyż Ankh)
Jques napisał(a): Germania eunt domus
(komentarz do audycji Odc. 09 - Propaganda wojenna)
bbasia napisał(a): W krótkim czasie w mojej rodzinie zmarło kilka osób. Byłam załamana i zaczęłam się interesować orbami. Pamiętam,jak przygotowując 15 urodziny syna,postawiłam w rogu pokoju mały stolik z poczęstunkiem i zaprosiłam w myślach bliskich na urodziny. Po przyjęciu obejrzałam zdjęcia. Znalazłam 4 orby, wszystkie były widoczne nad małym stolikiem.
(komentarz do artykułu Czym są orby?)
Lady Ann napisał(a): Miałam spodkanie z taką osobą. Lecz co dziwne ta osoba była miła ukłonił się lub lekko uchylił kapelusz. Widziałam tą dostać stojącą nad partnerem. Kiedy chciałam podejść pokiwał głową i palcem żebym nie przechodziła przez próg na podłodze. Nie wolno mi było. Na koniec widziałam lekki uśmiech. To było dziwne w porównaniu do tego co czytałam

(komentarz do artykułu Cieniści ludzie)
Ivellios napisał(a): Wersja z wideo: https://www.youtube.com/watch?v=C5nxNXJDyoU
(komentarz do audycji Odc. 139)
Bruno napisał(a): Gdy byłem u dziadka na noc bawiliśmy się w łowców duchów. Było ciemno chodziliśmy po domu z latarką i kiedy ją zaświeciłem to zobaczyłem przebiegający cień małego zwierzątka. Myślę, że to był duch chomika, którego miała moja mama w tym pokoju gdy była mała.
(komentarz do artykułu Duchy zwierząt)
ZdzisławZdzisławski napisał(a): Słuchałem ostatnio z czystej ciekawości Teorii Chaosu na żywo na tym całym śmiesznym radiuradiu i ze zdumieniem usłyszałem, że Michał Giereś vel claude_monet... popiera Putina. Ja już od dawna uważałem tego człowieka za skończonego kretyna i totalnego czubka, ale to przebiło wszystko. Ktoś z dzwoniących próbował go naprostować, ale chuja to dało, debil pozostał debilem. Kremlowski pożyteczny idiota!
(komentarz do audycji 27 września 2019)
5z9 napisał(a): Wiktor jesteś mistrzem :)
(komentarz do audycji ABW #116)
stevan napisał(a): Fundacja Nautilus założyła specjalną kamerę w Emilcinie, przy pomniku UFO. A ileż tam orbów lata po zmroku. Warto tam zajrzeć. Wpiszcie: kamera emilcin pomnik.
(komentarz do artykułu Czym są orby?)
The Army Of Cats napisał(a): Wow!! Może zobaczę ducha mojego kota Szarlotka!

(komentarz do artykułu Duchy zwierząt)
Z, napisał(a): Widziała Pani na żywo jak te przedmioty wychodziły z osób opętanych lub jak podnosiły te wszystkie ciężkie przedmioty siłą woli?
No właśnie... Radziłbym na jakiś czas nie włączać na NETFLIXie żadnego horroru i ogarnąć łeb.
(komentarz do artykułu Demony - okiem sceptyka)
Iwi napisał(a): Mi się wydaje ze po prostu system niestety opluwa działanie metod Reiki czy bioenergoterapii gdyż odpowiedni taki zabieg leczy nie tylko ciało ale tez ducha . Jestem Po drugim stopniu Reiki , nauczyciela wybrałam intuicyjnie , mam czyste intencje i zawsze przestrzegam bhp zabiegów . W swojej krótkiej karierze i małym doświadczeniu widziałam już wiele cudów dzięki właśnie ręki i poprawnie wykonanym zabiegom .
Pani tego artykułu wysyłam dużo miłości ❤️❤️❤️❤️ ️❤️❤️❤️ ️❤️❤️❤️❤ ️❤️❤️❤️
i mam nadzieje ze zrozumie pani działanie ręki i nie będzie pani miała tak negatywnego nastawienia do świata 🤩🤩🤩i wtedy pojawia się odpowiedni ludzie którzy pomogą pokonać wszystkie przeciwności losu . Pozdrawiam ❤️❤️❤️❤️ 🤩🤩🤩❤️❤ ❤️❤️❤️❤ ❤️❤️❤️❤️ ❤️
(komentarz do artykułu Jeśli chcesz przejść inicjację reiki, przeczytaj najpierw ten artykuł)
Dex1993 napisał(a): Dziekuje za super audycje.Natomiast podklad muzyczny wyraznie przeszkadza w odbiorze.Pozdrawiam:)
(komentarz do audycji Życie po śmierci, spirytyzm)
Ivellios napisał(a): Naprawione.
(komentarz do audycji Odc. 41)
suchacz napisał(a): nie można pobrać odcinka

Not Found

The requested URL was not found on this server.
(komentarz do audycji Odc. 41)
Ivellios napisał(a): Nie będzie nowego odcinka. W ogóle nie będzie już nigdy nic zrealizowanego wspólnie z "radiem wolne media". Po prostu nie będzie, z wielu powodów.
(komentarz do audycji 5 lipca 2015)
gengaczee napisał(a): kiedy nowy odcinek? 7 lat przerwy troche dużo
(komentarz do audycji 5 lipca 2015)
Dex1993 napisał(a): Ciekawa relacja.Dziekuje.
(komentarz do audycji Odc. 21)
ZdzisławZdzisławski napisał(a): Ach, czepianie się pisowni w momencie gdy brakło argumentów, to takie polskie... Polacy to w Internecie jeden z najbardziej nieprzyjemnych narodów, wystarczy że literówkę zrobisz, i już się czepiają.
(komentarz do artykułu Dziwne energie starożytnych miejsc)
Tom napisał(a): Zakluca?
To jakieś zaklęcie?
(komentarz do artykułu Dziwne energie starożytnych miejsc)
Ivellios napisał(a): Tak, popełniła Pani błąd - nie biorąc pod uwagę, że nie każdy zajmujący się tematami z pogranicza nauki jest idiotą łykającym wszystko jak pelikan.
(komentarz do zdjęcia Nawiedzone UK)
zwyklaona napisał(a): Wstawilam bo nie myslalam, ze spotkam sie z taka chamska odpowiedzia i ignorancja ( do tego wyswietlanie publicznie prywatnej wiadomosci, to pokazalo, kto tu jest "dzidzia"). Zdjecie jest dla mnie wazne, popelnilam blad wysylajac je, prosze je skasowac!
(komentarz do zdjęcia Nawiedzone UK)
Ivellios napisał(a): Poprawka, to Pani to zdjęcie wstawiła, nie ja - ja je tylko zatwierdziłem i dodałem wyjaśnienie, co na tym zdjęciu widać i dlaczego nie ma na tej fotografii nic paranormalnego. Pani w reakcji na owo wytłumaczenie zachowuje się jak mała obrażona dzidzia, której ktoś zabrał cukierka.
Zdjęcie zostaje. Nie ukazuje ono ani Pani ani kogokolwiek z Pani bliskich, zatem nie widzę podstaw do usuwania go. Zostawiam zdjęcie wraz z Pani reakcją - może gdy Pani trochę ochłonie i wróci tu za jakiś czas, przejrzy to wszystko i jeszcze raz sobie przemyśli swoje zachowanie.
(komentarz do zdjęcia Nawiedzone UK)
zwyklaona napisał(a): Po co w takim razie wstawiasz moje zdjecie do galerii skoro je wysmiewasz? prosze go usunac, chce sie wylogowac na zawsze z tego portalu i nie zamierzam nic po sobie zostawiac, nie warto.
(komentarz do zdjęcia Nawiedzone UK)
Ivellios napisał(a): Tu nie ma nic "nawiedzonego". Domniemane orby to najprawdopodobniej zwykła wilgoć, zaś "twarz" widoczna w samochodzie to przypadek pareidolii. Zdjęcie zostało też wysłane na radiowego emaila, tam kulturalnie wyjaśniłem autorce, że zadziałała tu pareidolia, wytłumaczyłem na czym owo zjawisko polega... po czym moja interlokutorka w wyjątkowo opryskliwym tonie odpisała - cytat:

[cytat]szkoda ze taki sceptyk zajmuje sie takimi tematami. Nie bede nikogo przekonywac na sile, zaluje ze podzielilam sie tym zdjeciem, wstawiacie do swojej galerii jakies niewyrazne, zamazane zdjecia z dymem wiec myslalam ze to bedzie ciekawe w porownaniu z tym badziewem, pomylilam sie[/cytat]

No nie, lepiej żeby taką tematyką zajmował się jakiś janusz ezoteryki, który nie dość że by łykał wszystko jak pelikan, to jeszcze do tego potakiwał głową, stwierdzając: tak, jak najbardziej, na zdjęciu zostało uchwycone niewiadomej natury zjawisko paranormalne, którego nauka nie potrafi wyjaśnić.

Ręce opadają. :)
(komentarz do zdjęcia Nawiedzone UK)
Kłopotek napisał(a): To czysta fantazja
(komentarz do artykułu Kosmici nadają! "Incydent telewizyjny" z 1977 roku)
Ivellios napisał(a): Melduję, że odnalazłem na swoim zewnętrznym dysku sporo "Wieczorowych Pór", więc gdyby ktoś szukał to właśnie wrzucam pliki na serwer. Zaktualizowałem już linki do tych nagrań poumieszczane w opisach odcinków "Hiperprzestrzeni".
(komentarz do audycji 7 października 2017)
Ivellios napisał(a): Po latach pasowałoby w końcu zamieścić sprostowanie - ten sam człowiek zadzwonił do Arthura Bella podczas którejś z następnych audycji i wyjaśnił, że tamten telefon był żartem. Połączenie między studiem a systemem nadawczym urwało się przez przypadek, w wyniku problemu technicznego, co oczywiście nadało całej audycji smaczku i "spłodziło" liczne teorie spiskowe na temat domniemanej "trzeciej strony", która miała "ocenzurować" rozmowę.

https://www.strangerdimensions.com/2013/09/07/art-bell-a rea-51-caller/
(komentarz do artykułu Tajemniczy telefon od pracownika Strefy 51)
yuby napisał(a): Cześć, opowiadam o tym w audycji.
(komentarz do audycji #063)
SAGE napisał(a): Podczas podróży kosmicznych czy byłeś na Księżycu? Kogoś tam spotkałeś?


(komentarz do audycji #063)
Ivellios napisał(a): W ramach testu systemu komentarzy w dziale "Download" pozwolę sobie napisać pierwszy komentarz :-) Aplikacja w obecnej wersji została zaktualizowana - poprawiłem niedziałające strumienie oraz zaopatrzyłem apkę w instalator. Zachęcam do jej przetestowania, no i będę wdzięczny za informację, gdyby coś nie działało jak powinno.
(komentarz do pliku Odtwarzacz strumieni)
Tomaszdzi napisał(a): Ale ekipa..:D
(komentarz do audycji 7 października 2017)
emełefes napisał(a): Marek Rymuszko zapewne cieszy się, że zdążył zawinąć się z tego świata przed nadejściem obecnych, niebezpiecznie ciekawych czasów. Ciekawi mnie, jak skomentowałby sytuację, z jaką mamy do czynienia dziś. Czy nazwałby ją kolejną, jeszcze większą zmową?
(komentarz do audycji Odc. 126)
ZdzisławZdzisławski napisał(a): Końcówka 2021, a pandemia zamiast się kończyć dopiero się na dobre rozpędza. Czas pokazał najdobitniej, że te wszystkie przepowiednie są chuja warte i po prostu wzięły w łeb.
(komentarz do artykułu Zostań w domu i poczytaj - o proroctwach i przepowiedniach dotyczących koronawirusa i pandemii COVID-19)
ZdzisławZdzisławski napisał(a): COVID to kłamstwo? W takim razie kilkadziesiąt tysięcy zakażonych i prawie 600 osób umierających każdego dnia na tę chorobę w Polsce to też według was kłamstwo?
(komentarz do artykułu COVID-19: wielkie kłamstwo w wykonaniu mediów)
ZdzisławZdzisławski napisał(a): Ten cały ruch związany z dziećmi indygo, kryształowymi czy cholera wie jeszcze jakimi wygląda mi na nic więcej jak tylko usilne dopatrywanie się jakiejś wyjątkowości w osobach, które tak naprawdę wcale wyjątkowe nie są i niczym specjalnym się nie wyróżniają od reszty społeczeństwa, poza faktem posiadania jakiejś choroby. Bycie autystą nie oznacza z automatu bycia kimś bardziej rozwiniętym duchowo.
(komentarz do artykułu Sandie Bershad, dziecko indygo)
zdzisław_paleta napisał(a): Co Ty chłopie gadasz? Doprecyzuj pytanie, muszę poznać więcej szczegółów, żeby zająć się tą sprawą
(komentarz do artykułu Dziwne energie starożytnych miejsc)
Grzegorz napisał(a): Poznałem Leszka wiele lat temu i wpłynął bardzo pozytywnie na moje życie, za co mu bardzo dziękuję.
Bardzo mnie smuci, że odszedł.


(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Graga napisał(a): Mam obry nagrane w mojej kuchni
https://youtu.be/Cex7YgmwxBo
https://youtu.be/dXyKF3XDyUg

Dodam że mamy duchy w domu. Trzy. Zaproszone medium je widziało. W domu słychać trzaskania i kroki.
(komentarz do artykułu Czym są orby?)
Mati napisał(a): jak którys z Was ogladał The Accountant to mógł by cos troche wiecej powiedziec,
był bardzo inspirujácy

(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Wszystkich komentarzy w bazie: 17550, obecna strona 1, ilość stron 351

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium