Airmax - WrocławNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Wyświetlam najnowsze 50 komentarzy
WWoj napisał(a): Czwarty wymiar jest znany w matematyce i stosowany w pogramowaniu w grafice komputerowej.
Współczesna matematyka traktuje kwaterniony jako czterowymiarową, unormowaną algebrę z dzieleniem nad liczbami rzeczywistymi. Algebra kwaternionów jest oznaczana przez znak H od pierwszej litery nazwiska twórcy. (Hamilton) ...
Zajmuje ona specjalne miejsce w algebrze, ponieważ zgodnie z twierdzeniem Frobeniusa jest jednym z trzech skończenie wymiarowych pierścieni z dzieleniem zawierających liczby rzeczywiste jako podpierścień.
{Wikipedia}
Dla mnie zatem istnieją cztery wymiary rzeczywiste oraz czas w trójwymiarze urojonym, a niespełnienia reguł przemienności tj i razy j nie równa się j razy i świadczy o jednostronnym (w naszym świecie) upływie czasu.

(komentarz do artykułu Naukowcy odkryli "czwarty wymiar")
ZdzisławZdzisławski napisał(a): Daruj sobie to ewangelizowanie. Zaufajcie bogu, zaufajcie bogu i zaufajcie bogu...
(komentarz do audycji Odc. 5)
Bartigol napisał(a): Pozdrawiam świadka. Badam temat od lat i doszedłem do bardzo podobnych wniosków. Prawdą jest, że te istoty czmychają przed autorytetem Jezusa Chrystusa, a ich kłamstwa i próby zwodzenia nas zostają błyskawicznie zdemaskowane. Nie warto narażać się na otwarcie furtki tym zjawiskom poprzez okultystyczne zabawy typu wywoływanie duchów czy odprawianie rytuałów z ayahuascą itp zajęcia. Zaufajcie Bogu. Tylko w nim znajdziecie wybawienie od tego typu zjawisk. Pozdrawiam i powodzenia wszystkim, którzy poszukują prawdy.
(komentarz do audycji Odc. 5)
Bartek napisał(a): Pani z filmu mogę najlepiej pomóc podsyłając ten film

https://youtu.be/VLYkg6ae6EM

Jestem pewien, że to pomoże. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego
(komentarz do audycji Odc. 10)
Ivellios napisał(a): Możesz mailem: radio@paranormalium.pl
(komentarz do newsa Kolejna dawka relacji o obserwacjach UFO)
Wujekebr napisał(a): Mam także bardzo dobrej jakości zdjęcie nocnego nieba oraz czegoś co złapałem optyką na tym niebie
Koło 23:14 skierowany na północny zachód. Byłem w szoku, że ująłem przelatującego satelitę lecz minutę później go nie było a to niestety niemożliwe.
Nie wiem jak podesłać zdjęcie bo na forum nie ma możliwość wstawienia.
(komentarz do newsa Kolejna dawka relacji o obserwacjach UFO)
Radio Paranormalium napisał(a): Wypadałoby opisać usterkę bardziej szczegółowo. Samo "nie działa" nic nam nie mówi.

Próbowałeś inne nasze odtwarzacze?
(komentarz do pliku Prosty odtwarzacz)
Przemek napisał(a): nie działa na MS-Windows 11
(komentarz do pliku Prosty odtwarzacz)
Ewa napisał(a): Też widuję Starlinki,dosc często widoczne w Polsce. Dokładnie wyglądaja tak jak opisał świadek. Nic paranormalnego. Jednak warto wiedziec o tym,co robi Elon Musk,żeby móc odróżnić to od faktycznych obserwacji UFO.
(komentarz do audycji Odc. 18)
prospect904@gmail.com napisał(a): Niech spoczywa w pokoju
(komentarz do newsa Zmarł Michał Kuśnierz, współtwórca Portalu Infra)
Antares napisał(a): Chciałbym za coś przeprosić, a mianowicie za częściową dezinformację w moim poprzednim wpisie. Była ona podyktowana błędnym wpisem na IMDb, co zreszta spowodowało, że napisałem także do autorów ww. bazy danych filmów.
Film "The Phenomenon" z 2020 obejrzałem w dwa tygodnie temu. Mówi on on fenomenie w Zimbabwe w 1994 roku, ale tylko jako części filmu, bo nie jest to filmowa monografia jak "The Ariel Phenomenon", a filmowa synteza, przegląd ważniejszych zdarzeń ufologicznych począwszy od obserwacji Arnolda z 1947 roku. Film jest zresztą bardzo dobry, ale nie niesie on takiego ładunku emocjonalnego jak "The Ariel Phenomenon". Po prostu jest to rzetelne, chronologiczne wyszczególnienie najważniejszych zjawisk ufologicznych w ostatnich 70 latach.
Z czystym sumieniem polecam jeden i drugi film. Warto je obejrzeć, a za uprzednie wprowadzenie w błąd jeszcze raz przepraszam.
(komentarz do audycji Spotkanie z UFO w Ruwa w Zimbabwe (1994))
Mika napisał(a): Wszyscy cytują Felixa Konecnego i jego wymysły o cywilizacjach. A może warto sprawdzić ile tak naprawdę cywilizacji poznał osobiście i odwiedził zanim je uszeregował. Bo może być tak że ani jednej poza naszą, zachodnią pseudowzorcową od niepamiętnych lat opartą na niewolnikach , ich ciężkiej pracy podczas gdy elita balowała i na lichwie oraz wojnach, podbojach, mordach i pieniądzu… A może to tzw Indianie albo tzw Aborygeni bardziej zasługują na miano cywilizacji?
(komentarz do audycji Przepowiednie o Rosji: zwycięstwo czy upadek?)
Oldman napisał(a): oby trafił do dobrego miejsca w swojej podróży
(komentarz do newsa Zmarł Michał Kuśnierz, współtwórca Portalu Infra)
Telesfer napisał(a): Dokładnie to samo udało mi się przypadkiem nagrać.
(komentarz do artykułu Czym są orby?)
Telesfer napisał(a): To, co widać na szklistce oka, to - jak wyjaśniła mi okulistka- coś innego. We wnętrzu gałki ocznej
pojawiają się drobinki np. oderwane z tęczówki. Podobno dzieje się tak pod wpływem stresu lub wysiłku. Z czasem ulegają rozkładowi. Pani doktor dokładnie opisała kształt drobinek, które widziałam. Nie wszystkie były kuliste.
(komentarz do artykułu Czym są orby?)
Telesfer napisał(a): Nie zawsze. Pisałam już o moim nagraniu w pokoju oświetlonym światłem lampy, w którym orby pływały niczym rybki w wodzie, zmieniając kierunek. Miałam ciarki na plecach przy odtwarzaniu filmiku.
(komentarz do artykułu Czym są orby?)
Telesfer napisał(a): W innym miejscu pisałam o przypadkowym nagraniu pływających w pokoju orbów w domku na działce. W tym samym domku miałam okazję obserwować podobne do opisanego wcześniej zachowanie mojego psa. Po śmierci Taty wyjechałam na naszą leśną działkę, żeby dojść do siebie. Byłam załamana i dodatkowo bardzo wzburzona zachowaniem kuzynki, która nie uszanowała mojej żałoby i wyniosła cichaczem z domu różne dość cenne rzeczy należące do mojego Taty. Trudno to wytłumaczyć, ale w tamtym czasie każdy drobiazg, którego używał był dla mnie święty. Przez pół roku nie byłam w stanie ruszyć niczego z jego pokoju. Dlatego zupełnie się rozsypałam. W nocy, gdy już udało mi się zasnąć, obudził mnie pies, który dosłownie rzucił się na łóżko ze strachu. Wskoczył mi na brzuch, był cały sztywny i w napięciu obserwował drzwi. Przyszło mi do głowy, że to mój Tata pojawił się, żeby sprawdzić, co u u mnie. Nie bałam się, ale pies wkrótce zaszył się głęboko pod biurkiem, pod które nigdy nie wchodzi, bo jest dość małe i tam doczekał do rana. Pies zachował się w ten sposób w sumie trzy razy. Dwa z tych przypadków były związane z odejściem mojego Taty.
(komentarz do artykułu Czym są orby?)
Telesfer napisał(a): Też myślałam, że orby to kurz, dopóki nie nagrałam ich przypadkiem na filmiku telefonem. Chciałam dyskretnie utrwalić moment, kiedy mój syn gra na gitarze. Nie lubi, gdy robi mu się zdjęcia, a tym bardziej czułby się nieswojo, gdybym utrwalała jego grę. Trzymałam aparat nisko (około metra) nad podłogą. Kamerka nagrywała deski podłogi domku na działce w lesie). Kiedy odtworzyłam filmik, zobaczyłam grupę orbów. Zdumiało mnie to, że niektóre poruszały się wyraźnie, zmieniając kierunki, jakby były świadomymi istotami. Przypominało to zachowanie ryb w akwarium.
(komentarz do artykułu Czym są orby?)
Bene napisał(a): Do zobaczenia Przyjacielu. Za szybko odszedłeś. Pamiętaj o nas i zarezerwuj nam miejsce gdzieś tam na górce.... Proszę.... Do zobaczenia...
(komentarz do newsa Zmarł Michał Kuśnierz, współtwórca Portalu Infra)
tomasz napisał(a): Smutno. Pamietam Jego glos z audycji Infry i Infra faktow z Panem Piotrem.RIP.
(komentarz do newsa Zmarł Michał Kuśnierz, współtwórca Portalu Infra)
Ivellios napisał(a): Ja to tylko tu zostawię: https://www.paranormalium.pl/raz-jeszcze-o-ufo-w-zd anach-ta-notka-powinna-sz cze,140,2,blog.html

Zdjęć owszem, jest kilka, tylko że obecnie Bernatowicz robiąc objazdowy cyrk na kanałach na YT wykorzystuje fakt, że do większości zdjęć obecnie trudno dotrzeć, i pokazuje bardzo wybiórczo tylko jedno, może dwa. Pomija przy tym zdjęcia, na których wyraźnie było widać, że miskolot ze Zdanów "utknął" na drzewie - a które to zdjęcia regularnie pojawiały się choćby na skasowanym decyzją Bernatowicza oficjalnym forum FN.
(komentarz do artykułu Dezinformacja w polskiej ufologii)
KS napisał(a): Tych zdjęc jest kilka, w tym foto z odbijającycm się UFO na masce samochodu. Jeśli to podróbki to jest mistrzostwo świata na poziomie Hollywood.
A co ze świadkami, którzy opowiadają o tym zdarzeniu - ci co zrobili te zdjęcia kilkumetrowych "misek" latających nad drutami wysokiego napięcia?
(komentarz do artykułu Dezinformacja w polskiej ufologii)
roland napisał(a): Robert Bernatowicz ten facet uwaza sie ze polskiego dr Greera zbładził facet
(komentarz do artykułu Dezinformacja w polskiej ufologii)
Olga napisał(a): Ta historia o szwedzkim pół jeleniu pół człowieku robi wrażenie.
Wierze w takie spotkania. To musiał być jakiś starożytny celtycki byt
(komentarz do newsa Leszy widzi wszystko!)
Radio Paranormalium napisał(a): Audycja "Mówią Świadkowie" po raz kolejny pobiła rekord frekwencji podczas premiery - 500 słuchaczy online. Dziękujemy wszystkim za przybycie i wysłuchanie tego niezwykłego podcastu. ♥

Polecamy Państwa uwadze książkę Arkadiusza Miazgi "Magiczna rzeczywistość", która obfituje w wątki związane z żywym folklorem: https://ridero.eu/pl/books/magiczna_rzec zywistosc/

Jak również jego cykl artykułów pod tytułem "Magonia po polsku" na blogu https://arekmiazga.blogspot.com/

Historia z Burletki: https://arekmiazga.blogspot.com/2021/11/bliskie-spotk ania-z-ufo-i-zywym.html

Wspomniany w trakcie 00:25:32 artykuł na blogu Damiana Treli: https://czastajemnic.blogspot.com/2020/12/lomza-zjawa-l ecaca-w-obiekcie-ufo.html
(komentarz do audycji Odc. 55)
Ivellios napisał(a): Mając na względzie, że poprzedni komentarz jest z 2008 roku, pan miał bardzo dużo czasu na przeczytanie całego słownika. Kilka razy. :-)
(komentarz do artykułu Egzorcyzmy Anneliese Michel)
Nika napisał(a): Panu radzę najpierw popracować nad ortografia,a dopiero potem wypowiadać się w przestrzeni publicznej na jakikolwiek temat.
(komentarz do artykułu Egzorcyzmy Anneliese Michel)
PedroPulgar napisał(a): Świetna książka ! Polecam
(komentarz do audycji Lucjan Znicz "Paleoastronautyka" (pełny audiobook))
Savonarola napisał(a): Miałem wiele doświadczeń tzw. paranormalnych. widziałem, słyszałem i czułem. Chciałbym, żeby ten naukowiec dowodzący, że nie istnieją duchy, poltergeisty i inne istoty z innych wymiarów udowodnił, że nie ma Ducha Świętego. Niestety, tu jest słowo za słowo - ja nie udowodnię, że jest, a on nie udowodni, że nie ma. Miałem znajomego, który twierdził, że wszystkie te zjawiska przytrafiające się ludziom można "jakoś" wytłumaczyć, więc prosiłem - wytłumacz to "jakoś". Po jego śmierci dał kilka razy znak, że istnieje życie po śmierci. Więc wybaczmy tym naukowcom i innym trzymającym się jedynie materialnej strony naszego Istnienia. Duch i Materia. Co jest nad czym? Do Was należy decyzja.
(komentarz do artykułu Naukowiec obala dowody na istnienie duchów)
Savonarola napisał(a): Na istnienie Boga też nie ma żadnych naukowych dowodów. wierzysz?
(komentarz do artykułu Naukowiec obala dowody na istnienie duchów)
Kamil napisał(a): Bardzo Dziękuję Ivelios właśnie kompletowałem audiobook a tu taka niespodzianka 😁 pozdrawiam
(komentarz do audycji Lucjan Znicz "Paleoastronautyka" (pełny audiobook))
Miszkurka2000 napisał(a): https://books.google.co.uk/books?id=NfEDAAAAMBAJ& lpg=PA4&dq=viktor%20kulak ov%20sos&pg=PA1#v=onepage &q=viktor%20kulakov%20sos &f=false
(komentarz do artykułu Czy NASA odebrała sygnał SOS z innej galaktyki?)
ZdzisławZdzisławski napisał(a): Niestety on od jakiegoś czasu się uaktywnił i obskakuje czołowe kanały na YouTube, uprawiając na nich swego rodzaju objazdowy cyrk z zestawem zabaweczek, jakieś autka, kabelki, miski, a to wszystko ma potwierdzać autentyczność UFO w Zdanach. Pokazuje też zdjęcia tego miskowatego obiektu, ale bardzo wybiórczo, właściwie to chyba tylko pokazuje jedno i to nie normalnie na ekranie (w sensie fota jest wstawiana na wideo), tylko każe kamerzystom filmować ekran swojego iPada. Jakoś dziwnie "zapomina" pokazać zdjęcia tego czegoś na tle drzewa. A takie były! I na części zdjęć rzekome UFO zasłoniło częściowo gałęzie. Co też wytykali użytkownicy forum Fundacji Nautilus, które z jakiegoś powodu zostało kilka lat temu skasowane.
(komentarz do artykułu Dezinformacja w polskiej ufologii)
peter3900 napisał(a): Mamy rok 2023 a Robert Bernatowicz nadal usilnie próbuje wmawiać wszystkim swoje wymysły jako prawdę objawioną, ale nie można wołać o dowody, bo on wie lepiej, przecież zajmuje się tym od 30 lat... Najgorsze jest to że wszędzie się teraz wprasza na wywiady, robi się o nim coraz głośniej a jego osoba skutecznie ośmiesza całe zjawisko zwane UFO.
(komentarz do artykułu Dezinformacja w polskiej ufologii)
livelovely napisał(a): Hej,

pare dni temu zaczęłam szukać informacji odnośnie postaci, o której tutaj piszecie. Ja jej nie widziałam, ale moja babcia tak.

Około 2 tygodni temu, moja babcia koło godziny 22 zadzwoniła do taty, że ktoś jej chodzi po balkonie - jakiś mężczyzna i że świeci jej latarką. Ponadto moja babcia mieszka na 8 pietrze, wiec to nie mógł być żadnej złodziej (sąsiedzi tez są w porządku, wiec raczej nikt nie mógł wejść na jej balkon). Zaczęła krzyczeć kto tam, że zaraz zadzwoni na policję, i ta postać znikła. Mój tata przyszedł i zaczął sprawdzać ten balkon, ale nikogo ani nic nie było. Pytam się jej gdzie uciekł ten facet, na dół czy na górę? A ona odpowiedziała że na górę. Była przekonana ze tam ktoś był!

Później babcia opowiadała że mężczyzna był elegancko ubrany, miał na głowie kapelusz. Przyznam się szczerze, wierze w różne duchy, zjawy i inne zjawiska. Babcia nie była chora aż do tego stopnia, żeby mieć jakieś omamy - tym bardziej ze opis tej postaci, pasuje do tego co piszecie…
Rozmawiałam o tym z mamą, i ona twierdziła że to mógł być dziadek, który nie żyje od ponad 30 lat. Ale dziadek nie chodził nigdy w kapeluszu…

Po tej sytuacji wystraszyłam się, że babcia umrze. Nie raz słyszałam o takich zjawach. Przychodziłam do niej, rozmawiałam z nią, mówiłam jej że ją kocham - bo bałam się że jej niewiele zostało życia.

Wczoraj dowiedzieliśmy się że zmarł wujek, jej syn - brat mojego taty. Przeszły mnie dreszcze… Ktoś lub coś przyszło chyba po niego, bo tam mieszkał z babcią.

To naprawdę straszne… chce wierzyć że to był dziadek, że on przyszedł po niego, żeby więcej nie robił awantur mojej babci i żeby mogła w spokoju żyć.

Powiedzcie czy w takiej sytuacji, gdzie ktoś bliski widzi taka postać, trzeba się pomodlić? może do dziadka aby chronił babcie? wcześniej takie historie wydawały mi się mało realne, ale uwierzyłam w ta postać, która zwiastuje smierć..
(komentarz do artykułu Cieniści ludzie)
Antares napisał(a): Na ten temat powstał świetny film "The Ariel Phenomenon" z roku 2022, w reżyserii Randalla Nickersona. Jeden z najlepszych filmów dokumentalnych o tematyce ufologicznej jakie widziałem, bardzo dobry zarówno pod względem warsztatowym, jak i rekonstrukcji historycznej. Film daje też dużo do myślenia na temat kondycji ludzkiej w pewnej ogólności (vide historia Johna Macka). Jeśli ktoś ma wątpliwości co do ww. zdarzenia, to ten film jest wręcz pozycją obowiązkową.


Wiem, że na ten temat został nakręcony jeszcze jeden film dokumentalny, mianowicie "The Phenomenon" z roku 2020, w reżyserii Jamesa Foxa, ale jeszcze tego filmu jeszcze nie widziałem, wic nie jestem w stanie nic napisać na jego temat.
(komentarz do audycji Spotkanie z UFO w Ruwa w Zimbabwe (1994))
Andrzej napisał(a): Witam przypomniało się mi że cos podobnego widziałem w dzieciństwie i znalazłem tą stronę . By się dowiedzieć czy ktoś coś podobnego widział .
Widziałem latająca czarna postać w koło wieży kościelnej obok kościoła był cmentarz postać była cała czarna miała długi płaszcz spodnie dzwony i celinder na głowie machała rękoma i nogami jak by pływała latała w koło kościelnej wieży oprucz mnie widziały to 2 Osoby czyli mój ojciec i moja matka to była noc punkt 12 ta postać nas zobaczyła i leciała w naszym kierunku uciekliśmy do domu i pewnie znikła to było jakieś 20 lub 30 lat temu więc nie było takiej techniki co dziś dronow itd zapewniam że to nie blef a prawda i historia nie jest wymyślona a i co ważne ta postać było słychać czyli szum płaszcza od wiatru pozdrawiam
(komentarz do artykułu Cieniści ludzie)
Dekrety z tej Ziemi napisał(a): Chcecie lepszego dowodu na przyczynę śmierci.
Tu Leszek mówi wprost, że odłożył leki na cukrzyce, że choroba jest w uśpieniu i powinien systematycznie monitorować jej stan.

22:51 https://youtu.be/c5EZOHeUDcM?t=1371

Od jego bliskich znajomych potwierdziłem tą przyczynę. Ponoć Leszek został przekonany do Prawody po wstępnym zanegowaniu jej na blogu Leszka. Z relacji z grupowej sesji uzdrawiania w Lublinie z jakiegoś przekrętu związanego z wodą, usłyszałem, że Leszek odmówił wzięcia w niej udziału. Nie wieszałbym jednoznacznie psów na prawodzie.

Jeśli filmik was nie przekonał to proszę wpisać, że przyczyna śmierci jest nieznana. Tak, z szacunku do Leszka Żądło.
(komentarz do newsa Odszedł Leszek Żądło)
Miszkurka2000 napisał(a): To dotknięcie z tyłu głowy skojarzyło mi się z umiejętnym łapaniem kota za grzbiet aby go "zamrozić". Albo słuchacz ma jakieś umiejętności których jeszcze nie zna i ich nie kontroluje. Może była to jakaś forma uleczenia.
(komentarz do audycji Odc. 53)
Ivellios napisał(a): Podcast "Mówią Świadkowie" pobił dziś swój rekord słuchalności podczas premiery - 451 słuchaczy.
(komentarz do audycji Odc. 54)
Ivellios napisał(a): Na tyle się umówiliśmy i tego się trzymaliśmy.
(komentarz do audycji Oś Świata. Wywiad z Igorem Witkowskim)
Mika napisał(a): 48 minut ? Więcej się nie dało z Igora wycisnąć we trójkę ? No trochę słabo ….
(komentarz do audycji Oś Świata. Wywiad z Igorem Witkowskim)
Robson napisał(a): Po wysłuchaniu tego odcinka , dot.Pana mieszkającego pod Olkuszem i mającego od dzieciństwa skłonności do omawianych zjawisk paranormalnych , nasuwają mi się następujące przemyślenia : 1.Podczas słuchania wyświetlał mi się z tylu głowy scenariusz (obrazy) z następujących filmów : Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia , gdzie dziecko było mentalnie przywoływane przez UFO + element programowania umysłu . Tak samo jak główny bohater który zastał namaszczony i budował w domu kopie górę spotkań . Drugi film to (Polskie tłumaczenie handlowe) Teaken , Wybrańcy Obcych , gdzie również jeden z bohaterów dorastał wraz z zjawiskami kontaktu z UFO. 2. Kolejne moje przemyślenie to : dlaczego akurat rejon powiatu olkuskiego jest tak intensywny co do zjawisk typu UFO , czy ma to związek z zasobami geologicznymi : złoto + srebro + metale ziem rzadkich . 3. Ostatnie spostrzeżenie nawiązuje do „2” , a mianowicie : Olkusz = stosunkowo nieduża odległość od Jarzmanowic ( jezeli brać pod uwagę , ze nie był to incydent militarny tylko incydent paranormalny ) , kontekst aktywności UFO….Pozdrawiam …..
(komentarz do audycji Odc. 44)
Antares napisał(a): W zeszłym roku został opublikowany bardzo ciekawy film dokumentalny na ten temat. Autorem jest James Fox, a tytuł filmu to "Moment of Contact". Kawał solidnej roboty, można zobaczyć z pierwszej ręki jak wyglądały niektóre rzeczy. Jest tez mnóstwo uzupełnień, dotąd nieznanych.
Film polecam, naprawdę warto go obejrzeć.
(komentarz do audycji Incydent w Varginha (1996))
M. W. F. napisał(a): To, co wspominał pan Igor na temat roli świadomości w historii cywilizacji podejrzanie zazębia się z tym, o czym opowiada pan Piotr Plebaniak w audycjach z cyklu Telegram z Krańca Świata.
Przyszłość naszej cywilizacji zaczynam widzieć w coraz ciemniejszych barwach.
(komentarz do audycji Oś Świata. Wywiad z Igorem Witkowskim)
Antares napisał(a): Bardzo dziękuję za wspomnienie o Lucjanie Zniczu. Przyznam się, że będę dozgonnie wdzięczny panom Zniczowi i Mostowiczowi, ze kontakt z ufologią zacząłem od ich publikacji.
(komentarz do audycji Bibliotekarium 2.0 odc. 37 (187))
Kasia napisał(a): To straszna sekta. Nie macie pojęcia ile rodzin zostało rozbitych przez nią. Żal mi tych ludzi... Mój tata też oszalał, porzucił nas i nie mamy z nim kontaktu od już ponad 10 lat. Nie jesteśmy odosobnionym przypadkiem
(komentarz do artykułu Strażnik piramidy połknął haczyk)
Ali Enoch Grey napisał(a): W ostatniej audycji z cyklu [i]Mówią Świadkowie[/i] poświęconej spotkaniom dzieci z kosmitami była wzmianka, że jeden ze świadków słyszał w głowie cudzą myśl, żeby się nie bał. To sugeruje, że kosmici potrafią się sprawnie posługiwać telepatią. A co jeśli mogą wykorzystywać te zdolności do kamuflowania się, żebyśmy ich nie widzieli albo nie odróżniali od innych ludzi. Na przykład wchodzi sobie do sklepu szarak w kombinezonie z hełmem na głowie i butlą tlenową na plecach, a ludzie widzą dziecko z podstawówki z plecakiem i czapką z daszkiem na głowie.

Poza tym jeśli maja możliwości technologiczne pozwalające na podróże w czasie, międzygwiezdne albo międzywymiarowe, to z pewnością są w stanie podłączyć się do Internetu, wyszukiwać informacje na swój temat, żeby dowiedzieć się co o nich wiemy. Jeśli dojdziemy zbyt blisko prawdy mogą zacząć wrzucać tam różne informacje - część z nich to bzdury i fejki, a druga część to prawda. Wszystko po to, żeby rozmyła się granica między prawdą a fikcją i żebyśmy nigdy nie doszli do prawdy.

Co państwo na to?
(komentarz do audycji UFO: ONI już tu są! NASA chce dowodów! Konspiracji ciąg dalszy)
Radio Paranormalium napisał(a): Obróbka zapisu wtorkowego spotkania online TMI Polska trochę się przedłuża (długi czas oczekiwania na udostępnienie nagrania przez platformę Zoom). Wersja obrobiona prawdopodobnie zagości na naszym kanale na YT oraz w archiwum podcastów dziś wieczorem.
(komentarz do newsa Czerwcowe spotkanie online The Monroe Institute Polska)
Ivellios napisał(a): @aro555 obecnie nie trzeba nawet wspominać lat 1980-tych żeby zauważyć, do czego zdolna jest rosja (celowo z małej). Wystarczy spojrzeć za naszą wschodnią granicę. Ot przykład z dzisiaj: zniszczenie zapory wodnej w Nowej Kachowce, które poskutkuje zalaniem kilkudziesięciu miejscowości, wygenerowaniem potężnych strat materialnych i pozbawieniem dziesiątek tysięcy ludzi energii elektrycznej. A takich powodów do nienawidzenia rosji i pisania jej nazwy małymi literami co najmniej od 2014 roku pojawia się cała masa, a od lutego 2022 pojawiają się wręcz codziennie.

Jeśli ktoś mimo tego w dalszym ciągu popiera i w swoich wypowiedziach wybiela rosję, to znaczy że albo jest opłaconą internetową prostytutką (nazywaną z reguły kremlowskim trollem), albo zwyczajnym kretynem i debilem. I to nie jest obraza ani nawet opinia, tylko po prostu fakt.
(komentarz do audycji Putinator: Spiski Wojenne)
Wszystkich komentarzy w bazie: 17696, obecna strona 1, ilość stron 354

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2023 by Radio Paranormalium