system WMS

stolica florydyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Kim jest tajemniczy "Branton"? Ofiarą wzięcia przez UFO? "Uśpionym" agentem CIA? Oszukującym byłym pracownikiem Strefy 51?


Dodano: 2016-11-08 02:07:52 · Wyświetleń: 4582
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Jedyne znane i publicznie dostępne zdjęcie Bruce`a Alana Waltona a.k.a. Branton


Nie wiadomo, w którym momencie Bruce Alan Walton [według niektórych źródeł: DeWalton - przyp. Iv.] przybrał imię "Branton", wiadomo jednak, że zrobił to z obawy o swoje życie.

Branton poznał pewne szczegóły dotyczące obco-ludzkiej konspiracji, które poprzedzały wszystkie nasze konwencjonalne poglądy na historię człowieka - są to tego rodzaju detale, przy których konspiratorzy zrobiliby wszystko by utrzymać je w tajemnicy. Dla tych tajnych stowarzyszeń morderstwo było i jest zawsze opcją.

Biorąc pod uwagę to, jak trudne dla niego było uczucie bycia łatwym celem dla aktywnych ciemnych mocy, Brantonowi począwszy od połowy lat 90-tych udało się opublikować w Internecie własną wersję rzeczywistości. Jego wpisy zyskały nazwę "Branton Files" ("Akta Brantona", w ślad za "X Files" można to przetłumaczyć jako "Archiwum Brantona") i zostały publicznie zdemaskowane jako "wysoki poziom fantazji" przepełnionej złożonymi i zagmatwanymi teoriami spiskowymi.

Nigdy nie cofając się przed niebezpieczeństwem, Timothy Green Beckley, szef wydawnictw Global Communications oraz Inner Light, wydał niektóre z książek Brantona, w tym "The Dulce Wars: Underground Alien Bases and the Battle for Planet Earth" czy "The Mojave Desert`s Mysterious Secrets" - obie ze szczegółami traktują o badaniach i zdarzeniach z życia Brantona, który miał sposobność zarówno badać jak i próbować ukryć się przed dziwnymi ukrytymi mocami, które usiłują kontrolować i zniewalać "nasz" świat. Beckley opublikował również książkę Brantona "The Omega Files: Secret Nazi UFO Bases Revealed", która opisuje, jak niemieccy inżynierowie podróżowali latającymi spodkami na krótko przed końcem II wojny światowej i wciąż kontynuują swoje niecne wysiłki w podziemnych bazach na całym świecie.

Można tylko mieć nadzieję, że Beckleya nie spotkają ze strony tajnej grupy żadne represje z tytułu pomagania Brantonowi w ujawnianiu tych nikczemnych machinacji. Beckleya można by z łatwością zepchnąć na pozycję, w której musiałby spoglądać za swoje ramię, udając się ulicą na obiad do restauracji.

Oczywistą konsekwencją ukrywania się Brantona przed okrutnymi sprawcami piekła i niedoli jest to, że w większości ukrywa się on również przed nami, życzliwą mu grupą wierzących w potencjalne spiski. Niewielka porcja informacji o Brantone zawarta jest w pierwszym rozdziale "The Mojave Desert’s Mysterious Secrets". Owa porcja pochodzi ze strony internetowej, która istniała w pewnym okresie w latach 90-tych.

Według tejże strony, Branton urodził się w 1960 roku w dużej rodzinie, która mieszkała nieopodal zachodniej bazy w Górach Skalistych. W okresie dorastania przestał ufać zorganizowanej religii, która - jak uważał - już dawno została skażona swego rodzaju masońskim "wirusem", którego korzenie sięgają Lucyfera, upadłego anioła, który przemienił się w Szatana.

Branton pokrótce wspomina smutną historię, jak to został wciągnięty w różne tajne neomasońskie tak zwane sekty "Nowej Ery", które manipulowały swoimi członkami przy użyciu metod kontrolowania umysłów (mind control), a nawet poddawały młodszych z nich perwersyjnym rytuałom seksualnym, odbywającym się na głębszych poziomach owych kultów. Branton przyznaje otwarcie, że w momencie osiągnięcia pełnoletności, skażenie tą psychospirytualną trucizną wywołało u niego liczne problemy o charakterze mentalnym i emocjonalnym, jak zresztą dzieje się w przypadku wszystkich ofiar molestowania.

W międzyczasie poszukiwanie ucieczki poprzez "legalistyczne" odmiany Chrześcijaństwa jedynie wpychały Brantona głębiej w uściski szaleństwa. Czuje on, że został w jakiś sposób "wykorzystany" przez Tego Złego i zmuszony do wyrządzania szkód wszystkim dookoła. Zanim jednak uciekł z pasożytniczego królestwa ciemności, udało mu się poznać wiele z jego głębszych sekretów i niektóre szczegóły jego wewnętrznych działań. Doszedł do przekonania, że jego obowiązkiem - nie zważając na osobiste niebezpieczeństwo - było wyciągnięcie tej ciemności na światło prawdy i w ten sposób pomoc innym w ucieczce przed pułapkami, które nieomal zrujnowały jego życie.

Swoich wrogów postrzegał jako pasożytniczo żywiących się nim wampirów, gdy usiłował przezwyciężyć efekty porwania w dzieciństwie przez obcych oraz umieszczania implantów w jego ciele. Z czasem dowiedział się, że ostatecznym sprawcą była rasa gadoidalnych obcych istot, które pochodzą spoza oraz z wnętrza naszego świata i które zgromadziły dużą liczbę dobrowolnych zwolenników, którzy pracowali poprzez wiele różnych tajnych stowarzyszeń, włączając wspomnianych wcześniej Masonów.

Jak mówił Branton, to wiara w Chrystusa zaprowadziła go na ścieżkę ucieczki od Szatana i jego sług. Czuł, że odkrył czystsze i bardziej prawdziwe zrozumienie Jezusa, niż naucza tego zorganizowana religia. Dzięki swojej wierze uzyskał zapewnienie, że grzechy popełnione w niewoli sprawowanej przez diabła będą mogły zostać ostatecznie wybaczone, a jemu będzie dane ostrzec większość lub przynajmniej niewielką część świata przed zagrożeniami, które odkrył, będąc w szponach szalonej niedoli, która prawie go zabiła.

Beckley, wydawca Brantona, na pierwszych stronach "The Mojave Desert’s Mysterious Secrets" dodaje sekcję, w której dodaje jeszcze pewną niewielką ilość informacji o Brantonie.

"W jego głowie z pewnością działo się coś", pisze Beckley, "co spowodowało to przejście [i ostatecznie doprowadziło do tego, że Bruce Walton zmienił nazwisko na Branton]. Kulminacja nastąpiła, gdy odmieniony już Branton zdał sobie sprawę z tego, że był "uśpionym" człowiekiem CIA. Według historii, które docierały do nas stopniowo, Branton natknął się na pewne informacje, które nie były dla niego przeznaczone. Przypuszczalnie nadano mu alternatywną osobowość, która została zaprogramowana tak, aby służył swoim treserom z CIA/Czarnych Projektów oraz kolektywowi Bawarczyków/Szaraków. W tym naprzemiennym lub "podwójnym" życiu miał on dostęp do kilku podziemnych baz, z czasem przypuszczalnie spotkał się również z kilkoma grupami obcych. Mówi się nawet, że w różnych miejscach w jego ciele umieszczono obce implanty, nie zaś jeden, jak to ma miejsce w większości przypadków".

Choć może to brzmieć jak "idealny sztorm" złudzenia teorii konspiracyjnej, Branton czyni jeszcze dziwniejsze stwierdzenia. Jak mówił, jest on ojcem wielu dzieci-hybryd spłodzonych z żeńskimi osobnikami zmiennokształtnych kosmitów. Uważał, że jego dzieci-hybrydy postanowiły dołączyć do niego w jego wysiłkach na rzecz oporu przeciwko Nowemu Porządkowi Świata (NWO).

Niektóre z wydanych do tej pory książek Brantona


"Możliwe", pisze Beckley, "że albo jesteś "fanem" Brantona, albo nie kupiłeś tej książki. Branton nie jest dla wszystkich! Jego materiał ma niewiele uroku, jednak ci, którzy są w stanie to wszystko przyjąć i przetrawić to, co ma on do powiedzenia, uważają Brantona poniekąd za "zbawcę", szczególnie zaś sądzą tak osoby przekonane o istnieniu światowego planu "przejęcia nas wszystkich"".

"Chcę, aby było idealnie jasne", kontynuuje Beckley, "że nie miałem kontaktu z Brantonem od wielu lat i że nie wiem, czy ktoś ma z nim kontakt. Gdy ostatni raz z nim rozmawiałem, Branton miał wypadek na zboczu drogi. Jechał swoim rowerem niedaleko swojego domu, gdy ktoś dobił do niego i zepchnął go z autostrady. Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że szyby tego samochodu były czarne, i że sam pojazd był prowadzony przez przedstawicieli Nowego Porządku Świata w postaci przerażających MIB, czyli Ludzi w Czerni. Niedługo potem miał problemy z "władzami" i skończył w więzieniu. Od tamtego czasu nic o nim nie wiadomo, ani jako o Brantonie, ani jako o Bruce`ie A. Waltonie".

Beckley następnie przyznaje, że Archiwum Brantona jest opublikowane w różnych kształtach i postaciach w całym Internecie i wymagało sporo czyszczenia jeśli chodzi o pisownię i interpunkcję, zanim Beckley mógł jakiekolwiek pisma Brantona opublikować w postaci książki.

Kolejnym elementem, jaki można znaleźć w Internecie, jest list napisany rzekomo przez Brantona do brytyjskiego teoretyka spisków Davida Icke, zwolennika poglądu jakoby Królowa Elżbieta, podobnie jak wielu innych wysoko postawionych ludzi władzy, była tak naprawdę gadoidalną obcą istotą przebraną za człowieka.

"Jak zapewne Szp. Czytelnicy są świadomi", pisze Branton, "jako całość, te gadoidalne hybrydy często wiodą podwójne życie zawierające dwie osobowości: jedną, która prowadzi "normalne" życie w zewnętrznym świecie, i drugą, która nocą jest głęboko zaangażowana w podziemną społeczność obcych. Jest szczególnie prawdziwe w przypadku ‘odizolowanych/przetrzymywanych’ osób oraz ‘hybryd/ofiar wzięć.’ Uważam, że jestem jedną z takich hybryd".

Branton stwierdza dalej, iż jego linia genealogiczna przecina się z linią brytyjskiej Rodziny Królewskiej oraz że Kościół Mormona, czyli Ruch Świętych w Dniach Ostatnich, służy jako przykrywka dla wielu starych reptiliańskich linii krwi. Przypuszcza, że to właśnie dlatego Mormoni preferują duże rodziny, aby wyeliminować normalne ludzkie linie genetyczne i zastąpić je genami gado-hybrydzimi. Wśród Mormonów istnieje wiele przypadków hybryd-wziętych, którzy cierpią na Syndrom Osobowości Wielorakiej, i którzy znajdują się pod ogromnym naciskiem ze strony kościoła, szczególnie w amerykańskim stanie Utah, aby nie rozmawiać o swoich doświadczeniach z wzięcia.

"Pod powierzchnią większości największych miast", pisze dalej Branton w swoim liście do Icke`a, "szczególnie w USA istnieją równoległe podziemne "miasta", kontrolowane przez masońsko-hybrydzio-obcą "elitę". Często poniżej Lóż Masońskich, komend policji, lotnisk i budynków rządowych istnieją terminale powierzchnia-podziemie. Niektóre spośród głównych centrów populacji zostały celowo założone przez masońsko-hybrydzią elitę Starego i Nowego Świata, aby zapewnić łatwy dostęp do istniejących już podziemnych instalacji, z czego niektóre liczą sobie tysiące lat".

"Te pod-miasta często oferują również dostęp do zorganizowanych syndykatów przestępczych, które działają na powierzchni. Rozwinęli oni naukę o gospodarce, dzięki której dosłownie wepchnęli nas w niewolnictwo poprzez wielopoziomowe opodatkowanie, inflację, sublimację, manipulację, regulację, grzywny, opłaty, licencje i całe to zadłużeniowo-kredytowe oszustwo serwowane przez Rezerwę Federalną i Wall Street".

"Te "smoki" nie tylko żerują na naszym zewnętrznym społeczeństwie ekonomicznie, ale również emocjonalnie poprzez wampiryzm emocjonalny, fizycznie przy użyciu implantów, a nawet bioplazmicznie, pobierając krew. Są to najgorszego sortu pasożyty, wampiry i pijawki siedzące na grzbiecie ludzkości. Kontrolują nas od kołyski aż po grób, używając swojego globalnego systemu ekonomicznej i elektronicznej kontroli, i będą robić to dalej do chwili, gdy wystarczająca część z nas na powierzchni połączy siły w ramach oporu międzynarodowego i dosłownie najedzie podziemne systemy i zacznie "kopać dupska i wyciągać nazwiska". Nie widzę innego sposobu, abyśmy mogli ponownie odzyskać naszą niezależność. Czy zamierzamy po prostu siedzieć dookoła i być dobrymi małymi trutniami nazistów, czy może mamy zamiar coś z tym zrobić?"

Branton następnie chwali Icke`a za to, że ten dołączył do walki z siłami zła, i oświadcza, że modli się o jego sukces i bezpieczeństwo w trakcie ich wspólnej walki.

Dla potrzeb magazynu "FATE" napisałem recenzję książki Brantona "The Dulce Wars", w której to recenzji starałem się ubrać jego materiał w lekkostrawną otoczkę.

"Według "The Dulce Wars" domniemany spisek", piszę w recenzji, "działa przede wszystkim przy pomocy tajnych instalacji wojskowych, takich jak Strefa 51 w stanie Nevada, jak również podziemnej bazy usytuowanej w pobliżu miasteczka Dulce w stanie New Mexico. Tajemnica otaczająca ukryty pod ziemią wielopoziomowy ośrodek jest tak pilnie strzeżona, że autor czuł konieczność pisania pod przybranym imieniem "Branton", ponieważ - jak czytamy na okładce - "jest śmiertelnie przerażony"".

"Odkładając na bok to, czy takie obawy są uzasadnione, Branton dostarcza dokładnego oglądu na wiele plotek i legend na temat podziemnego ośrodka w Dulce, prezentując zeznania z wielu różnorodnych źródeł takich jak badacz UFO John Lear (syn wynalazcy odrzutowca Lear), Paul Bennewitz, naukowiec który twierdził że przy pomocy specjalnego kodu na swoim komputerze utrzymywał kontakt z obcymi z bazy Dulce, czy Thomas Edwin Costello, który powiedział Brantonowi że był oficerem ds. bezpieczeństwa w bazie Dulce i który zniknął około roku po przeprowadzeniu z nim wywiadu".

"Od wielu ekspertów i z dostępnych źródeł Branton złożył kolekcję przerażających historii, w których znajdujemy między innymi ludzkie zoo zwane "Nightmare Alley" (Aleja Koszmaru), w którym mężczyźni, kobiety i dzieci są przechowywani w celu wykorzystania ich jako szczurów laboratoryjnych w eksperymentach genetycznych i pracach nad rozwojem technik kontroli umysłu. Rządowi naukowcy celowo pracują u boku okupujących obcych sił, aby opracować rozmaite metody ostatecznej totalitarnej kontroli społeczeństwa żyjącego na powierzchni, wszystko to zaś rozpoczęło się w 1947 wraz z podpisaniem przez Harry`ego Trumana traktatu, zgodnie z którym rząd USA uzyskał od obcych technologiczne tajemnice w zamian za zezwolenie na porywanie ludzi dla celów ich diabolicznych badań".

"Jak pokazuje historia, rząd zbyt późno zorientował się, że obcy nigdy nie zamierzali trzymać się obowiązujących ich zasad i zamiast tego dopuścili się ogromnych nadużyć względem być może nawet wielu tysięcy niewinnych ofiar, rozpalając tym samym groteskowe legendy o kadziach wypełnionych częściami ciał ludzi i zwierzęco-ludzkich hybrydowych stworzeniach, bezmyślnie wyjących w jaskiniach na głębszych poziomach instalacji w Dulce".

Staje się oczywiste, dlaczego Branton postanowił poświęcić swe życie na stawianie oporu tego rodzaju przerażającej historii, której sprawcy ukrywają się tuż pod powierzchnią naszej planety. Miał nadzieję na przekonanie innych, że zagrożenie jest realne, oraz na pozyskanie ich pomocy w walce z siłami zła, które wkrótce zniewolą ludzkość w sposób tak kompletny, że opór będzie już nieskuteczny, a nasz los przypieczętowany na zawsze.

Wysiłki Brantona mogą być w pewnym sensie heroiczne, czy jednak jego poglądy nie są obarczone chorobą umysłową?

Swoją recenzję zakończyłem słowami: "Gdzieś w tej skomplikowanej mieszance plotek i oficjalnej tajności musi tkwić jedno lub dwa ziarenka prawdy, Branton zaś prosi tylko o przeczytanie jego książki, a następnie o wyciągnięcie własnych wniosków".

Gdziekolwiek teraz znajduje się Branton, prawdopodobnie wciąż toczy jakiegoś rodzaju walkę ze swoimi wrogimi przeciwnikami, prawdziwymi lub urojonymi, podczas gdy my nadal debatujemy między sobą w kwestii tego, jakie powinniśmy wyciągnąć wnioski.

Sean Casteel, spectralvision.wordpress.com
Tłumaczenie i opracowanie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2023 by Radio Paranormalium