elite party bus chicagoNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Właśnie nadajemy audycję na żywo! Gorąco zachęcamy do słuchania
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Wyświetlam najnowsze 400 komentarzy
Leśny Pukacz napisał(a): Jedyny minus tej audycj to czas jej trwania...za krótko! ;) Świetnie się tego słucha!
(komentarz do audycji Paralaksa. Rozmowy na Atlantydzie z Chrisem Miekiną)

chrismiekina napisał(a): To był spontan po "Pytaniach niezadanych" :) Ale plan jest żeby było cyklicznie (chyba że mnie jakaś chandra powali)
(komentarz do audycji Paralaksa. Rozmowy na Atlantydzie z Chrisem Miekiną)

Ivellios napisał(a): @Diabeł ja już dałem sobie spokój z tym ćwierćinteligentem. On jest co najmniej równie głupi jak Szczytyński mądry.
(komentarz do audycji 4 sierpnia 2017)

pako napisał(a): Oj rozwija się strasznie,teraz wmawia naiwnym,że padł ofiarą zamachu.
(komentarz do audycji 4 sierpnia 2017)

Diabeł napisał(a): Ivellios, olej gostka bo chyba ma płaskostopie mózgu...
(komentarz do audycji 4 sierpnia 2017)

yuby napisał(a): Świetne audycje. Skoro prowokujecie i motywujecie no to dostaniecie mój projekt na dniach: Seria Al: Nadzieja umiera ostatnia. Tom I. Początek więzi. Do kiedy należy przesyłać projekty powieści?
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 15)

słuchacz napisał(a): Chris Paralaksa będzie znowu cyklicznie nagrywana czy to taki pojedynczy spontan?
(komentarz do audycji Paralaksa. Rozmowy na Atlantydzie z Chrisem Miekiną)

słuchacz napisał(a): dobry odcinek, widzę, że się rozkręcasz pomału :)
(komentarz do audycji Chata Mistyka #007 Śnienie)

wojw napisał(a): @Ivellios jakim więc cudem bierze Pan udział w tej antynaukowej hucpie jakim jest Radio Paranormalium. Wystarczy spojrzeć na program i zobaczyć jakie przez swoje radio propagujesz kretyństwa.
(komentarz do audycji 4 sierpnia 2017)

Ivellios napisał(a): @wojw to, co uprawiają Szczytyński i jemu podobni "intelektualiści", sprowadza się w gruncie rzeczy do zwyczajnego negowania wiedzy naukowej "bo tak", "w imię zasad". Traktują oni naukę jako coś z definicji kłamliwego, co koniecznie trzeba podważyć. Taka praktyka nie znajdzie w Radiu Paranormalium poklasku i uznania. Pomijam już to, że ci wszyscy "Szczytyńscy", czy jak to nazwał Tomek Pawlus "płaskoziemniaki", nie mają absolutnie żadnych mocnych argumentów na poparcie głoszonych przez siebie rewelacji. Takie trochę myślenie na zasadzie "stoje se normalnie na ziemi, pacze sie na choryząt i jes puaski wjenc ziemia tesz jes puaska a nałóka kuamje". Czysty debilizm. nie w taki sposób powinno się uskuteczniać "zmuszanie do myślenia", bo to jest przestawianie umysłu na tory wiodące prosto do zwyczajnej głupoty. I może sobie Michał takich gości zapraszać, jednak nie oznacza to, że reszta radia podziela głoszone przez Szczytyńskiego poglądy.
(komentarz do audycji 4 sierpnia 2017)

smokens napisał(a): Fajoska audycja :)
(komentarz do audycji 23. Debata (nie)kontrolowana: Opowieści z Biura Duchów)

wojw napisał(a): @słuchacz wszystko rozumiem. Ale to się wszystko mieści w konwencji Radia Paranormalium. Dlaczego te jego banialuki są gorsze od opowieści o duchach, spirytyzmie, technologii keshe, księżycowym drewnie. Można się ze Szczyczyńskim w wielu sprawach nie zgadzać, ale nie można powiedzieć ze takiej teorii nie ma. Sam Cloude praktycznie co program wspomina o teorii spiskowej wklęsłej ziemi i twierdzi że wydaje się bardziej prawdopodobna od teorii płaskiej ziemi, więc powinien zaprosić Szczytyńkiego do audycji. Zresztą wystarczy zobaczyć na komentarze na forum, jaka była dyskusja. Audycja była szokiem, ludzie zaczęli się zastanawiać, sprawdzać. Jedni teorię odrzucili , inni nadal ją badają. Radio zmusiło słuchaczy do zastanawiania się nad światem. Redakcja radia i sam Cloude powinien się cieszyć, że temat zaciekawił ludzi i zmusił do wysiłku intelektualnego.
(komentarz do audycji 4 sierpnia 2017)

p19 napisał(a): wojw, a zaprosiłbyś do swojego domu wujka, który się rządzi, tłucze talerze, przewraca meble, a potem jeszcze mówi że to twoja, gospodarza wina? tak się koleś zachował, nie jest krytykowana sama teoria którą propaguje, ale postawa, będąca gdzieś między chamstwem a buractwem. zerknij sobie do komentarzy pod ową audycją, tutaj i u kloda.
(komentarz do audycji 4 sierpnia 2017)

another world napisał(a): Co do odprowadzania "duchów" przez osoby fizyczne - zwane "egzorcystami" takich, śmakich i owakich, do NIEMATERIALNEGO KĄTA może przynieść skutek odwrotny do zamierzonego. Dusze bez ciała mogą mieć olbrzymie pretensje o to, że traktuje się je jak niepotrzebnego śmiecia. Poza tym trzeba sobie zadać pytanie - kto tu komu pomaga, a kto szkodzi? Duch czy "egzorcysta"???
(komentarz do audycji 23. Debata (nie)kontrolowana: Opowieści z Biura Duchów)

słuchacz napisał(a): @wojw słyszałeś co Pan Szczytyński opowiada oprócz banialuków o wklęsłej ziemii? Polecam poszperać i posłuchać jego wywodów na inne tematy przykładowo co opowiada o piramidach...
(komentarz do audycji 4 sierpnia 2017)

kicor napisał(a): Cieszę się, że jest co raz więcej Chrisa na antenie! Więcej Paralaksy! Pozdrawiam całą niestrudzoną ekipę Radia.
(komentarz do audycji Paralaksa. Rozmowy na Atlantydzie z Chrisem Miekiną)

Słuchacz napisał(a): Stały sceptyku odmienność poglądów jest bardzo ważna w tej audycji ale szanujmy się bo to było niesmaczne a naprawdę ciekawie mówisz i szkoda było by to zaprzepaścić brakiem kultury.
(komentarz do audycji 4 sierpnia 2017)

chemtrails napisał(a): Proponuje temat chemtrails i wydłużone czaszki
(komentarz do newsa "Paralaksa" na żywo)

wojw napisał(a): Panie redaktorze naczelny Radia Paranormalium. Wydaje mi się ze taka opinia na Pana miejscu jest nieuprawniona. Czy nie czuje Pan, ze tymi słowami podcina Pan gałąź na której siedzi. Nie da się zaprzeczyć, że teorie pustej i płaskiej ziemi należą do spisków, zresztą sam prowadzący Teorię Chaosu o tym mówi. W ta teoria wklęsłej ziemi jest gorsza od teorii płaskiej ziemi. W czym jest gorsza od reptylian i technologii keshe. Dlaczego dopuszcza Pan audycję typu: Seans spirytystyczny,Wykłady o spirytyzmie Wróżbita Bartemaus Przedstawia, A audycji Szczytyńskiego nie. Trochę to jest dziwne.
(komentarz do audycji 4 sierpnia 2017)

Ivellios napisał(a): Lepiej nie. Bo jeśli Szczytyński ma znów za przeproszeniem pierdolić te swoje kocopoły, a potem ma się rozpętać taki flamewar w komentarzach jak pod poprzednią audycją z jego udziałem - to lepiej będzie jeśli żadnej kolejnej audycji z tym panem nie będzie. Chcecie sobie słuchać pierdół o pustej/wklęsłej/jakiejśta minnej Ziemi, to włączcie sobie "telewizję" Zagórskiego, Berdowicza czy jakiegoś innego propagatora nonsensów.
(komentarz do audycji 4 sierpnia 2017)

wojw napisał(a): No właśnie nudne bo Cloude prawdopodobnie wie tyle czego dowiedział się w czasie pierwszej audycji. I w każdej audycji mówi to samo i bardzo ogólnie o samej teorii. A diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach. Od audycji ze Szczytyńskim minęło już trochę czasu i doszły nowe informację i fakty. Dlatego dobrze by było zrobić druga audycję, By jej główny propagator naświetlił temat.
(komentarz do audycji 4 sierpnia 2017)

dawny słuchacz napisał(a): słuchaczu drogi mam prawo oceniać i robię to po to żeby Clod przejrzał na oczy jaką ostatnio mania-ne odwala ,równa się ona nieomalże z telestaką , mam nadzieje że poziom jaki reprezentowała ta audycja wróci bo to jest jak na razie jedyna taka audycja o tej tematyce, szkoda by było z powodu odwalania takiej kaszany co ostatnio rezygnować z audycji, choćby tylko słuchania jej dla dzwoniących słuchaczy dawałem radę słuchać Cloda.
(komentarz do audycji 4 sierpnia 2017)

słuchacz napisał(a): Cloud Nowy Port? serio? Łąkowa to jest Gdańskie no-go i to najbardziej podobna do tych zachodnich z tym, że zamiast ciapatych masz samych cyganów (urodzonych już w Polsce i władających Polskim) ale to cały czas cyganie widać po obyczajach - wszędzie niespotykany syf, jak chcą moga się przełączyć z Polskiego na swój i nic nie zrozumiesz będąc wśród nich, młodzi łażą całymi dniami kombinując zamiast wziąć się do roboty a jeżeli będziesz miał problem z jednym i przypadkowo go strzelisz w samoobronie to zleci się cała dzielnia cyganerii, łącznie z dziewojami :)
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

Mehran Keshe napisał(a): Przecież od roku co tydzień w każdej audycji Cloude nawiązuje w jakiś sposób do wklęsłej Ziemi i gada o tym od kilku do kilkudziesięciu minut, dla kogoś kto słucha regularnie audycji temat juz dawno stał się nudny
(komentarz do audycji 4 sierpnia 2017)

słuchacz napisał(a): "Aż żal bierze, że w mainstreamowych radiach nie ma miejsca na takie audycje i takich ludzi.." A ja myślę, że jest na odwrót to tacy ludzie nie zamierzają grzać miejsca w mainstreamowych radiach :)
(komentarz do audycji 22. Debata (nie)kontrolowana: Zagrożenia z kosmosu)

słuchacz napisał(a): To po co ich w takim razie dalej słuchasz. Nie rozumiem, jeżeli dla mnie jest coś absurdem i w ogólnym rozrachunku nie podoba mi się, to nie tracę swojego czasu i to po prostu olewam a Ty z tego co widać nie dość, że słuchasz sam się zamęczając to jeszcze pastwisz się nad autorem tychże "absurdalnych" audycji komentując jakie to one są złe
(komentarz do audycji 4 sierpnia 2017)

dawny słuchacz napisał(a): Clod doprawdy twoje audycie o pewnego czasu stały się absurdem. Nic dodać, nic ująć. period
(komentarz do audycji 4 sierpnia 2017)

wojw napisał(a): Może by była możliwość zaproszenia do audycji ponownie pana Szczytyńskiego i porozmawiania o wklęsłej Ziemi. Z tego co wiem to temat się ciągle rozwija. Audycja o wklęsłej ziemi jest jedną z bardziej popularnych i ciekawych, zresztą pamiętam ze padło tam nawet zdanie, że ta teoria spiskowa to matka wszystkich spisków.
(komentarz do audycji 4 sierpnia 2017)

słuchacz napisał(a): Michał, przecież ten koleś, który Cię znów pod koniec wypowiedzi strolował (tekstem UFO-DHL) to był ten sam pacjent, który się podawał za lekarza tydzień wcześniej, nawet ja to wyłapałem na samym początku. Po drugie jakim cudem shakowali ci do ch@3a ciężkiego czata i inne dostępy? Jak masz problem z hasłami to są takie sprytne wynalazki jak keepass https://en.wikipedia.org/wiki/KeePass Taka apka wygeneruje Ci odpowiednio złożone i długie haseło oraz odpowiednio przechowa, potem wystarczy odpalić apkę zabezpieczoną hasłem zbiorczym i nawet wklei ci sama login i hasło do wybranej usługi. No chyba, że ci shakowali system to już nie pomogę, mogę co najwyżej polecić w takim wypadku OpenBSD (to żart oczywiście) ale tego systemu raczej tak szybko nie shakują ci te rzekome hakiery. Reasumując kurde Michał używasz internetów od kilkunastu lat a takich rzeczy nie wiesz i dałeś się podejść jak dziecko ehh
(komentarz do audycji 4 sierpnia 2017)

smerfik76 napisał(a): Moja propozycja, którą już podawałem "TEORIA NEOTRANSMISJI" oraz "TEORIA PRÓŻNI"
(komentarz do newsa "Paralaksa" na żywo)

marek napisał(a): Świetna audycja.Dziękuje
(komentarz do audycji Chata Mistyka #007 Śnienie)

Leene napisał(a): Chris, mam dla Ciebie temat: Kubrick - filmy zagadka. Wypowiesz się ...?
(komentarz do newsa "Paralaksa" na żywo)

Lucky Luck napisał(a): Dzień dobry mr Chris, proponuję do audycji Paralaksa, temat pod nazwą OKO SAHARY, jeżeli wie pan coś więcej na ten temat to będę bardzo wdzięczyny, wydaje mi się że temat sam w sobie jest bardzo trudny do interpretajcji ale i bardzo ciekawy . Pozdrawiam https://www.google.pl/search?q=oko+sahary&tb m=isch&tbo=u&source=univ& sa=X&ved=0ahUKEwi71N2Ior7 VAhUHxRQKHeQPCCYQsAQINw#i mgrc=8VWPHEePzRr13M:
(komentarz do newsa "Paralaksa" na żywo)

iwanezp napisał(a): Poznałem chłopaków z Łodzi w UK są w porządku, ale są też nie bezpieczni i lubią różne używki, Łódź to miejsce w którym wytwarza się duże ilości dopalaczy. Mieszkam w mieście w UK gdzie Łodzianie między sobą tną się nożami. Więc rozumiem co Cloud ma na myśli. Zejdźcie z chłopaka bo zdejmie audycje i będzie płacz, stara się zarywa każdy piątek żeby z wami być a tu tak się odwdzięczacie. Jak każdy może czytać z wiki to czemu tego nie robi?
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

Milomilo napisał(a): Oj tak, są znakomici. Aż żal bierze, że w mainstreamowych radiach nie ma miejsca na takie audycje i takich ludzi.... Tak trzymać Panowie.
(komentarz do audycji 22. Debata (nie)kontrolowana: Zagrożenia z kosmosu)

marq napisał(a): Proponuje temat, który juz tutaj z Ivelliosem i Chrisem Miekiną "napoczęliśmy". Rzecz arcy ciekawa za którą w Niemczech wzięło się grono poważnych naukowców oraz profesjonalistów a którego rozwikłanie -prawda czy fałsz - i dalsze konsekwencje w efekcie konkretnego "rozwikłania" byłyby kolosalną "zmiana stanu świadomości Ziemian, przewracającą wiele zagadnień z głowy na nogi - ku norma-lu. Czyli mówię oczywiście by ową Paralaksę w całości poświecić zagadnieniu tzw: "HIPOTEZIE CZASU WIDMOWEGO" https://www.youtube.com/watch?v=aZBc2P0ZROM - link dla nieobecnych ostatnio słuchaczy oraz nowych "gości" Serdecznie Pozdrawiam Obu Panów - HeYka ... :) :)
(komentarz do newsa "Paralaksa" na żywo)

Teoria Chaosu napisał(a): @arp1 Racja, przesadziłem jak Bogusław Linda (on pojechał gorzej, bo nazwał Łódź miastem meneli). Łódź nie jest tak niebezpieczna jak się wydaje. A że dużo osób wyjechało także o przestępczych skłonnościach to też prawda... Ps. Nie ma "No-Go zones", a to o czym się mówi to tylko złe, niebezpieczne dzielnice i miejsca. "No-Go zone" była przez chwilę w Belfascie w II połowie XX wieku i tylko wojsko mogło wchodzić także oczywiście z ryzykiem...
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

morda nie szklanka napisał(a): Założę się że Claude nigdy w Łodzi nie był i tylko powtarza czyjąś propagandę. Poza tym umówmy się Claude, wyjechałeś ponad dziesięć lat temu i o obecnej Polsce nie wiesz nic, wszystko co masz to echa twoich własnych frustracji. Zostaw. Zajmij się spiskami.
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

arb1 napisał(a): @Claude jestem z Łodzi często spaceruje miastem wieczorem albo wczesnej nocy i jakoś nie zauważyłem tego no-go zone, fakt sa dzielnice zwiększonego ryzyka jak np Limanka ale to chyba wszędzie tak jest , że są lepsze i gorsze miejsca. Claude zacznij myśleć i mniej propagandy! To, że za twojej młodości tutaj było niebezpiecznie to nie znaczy, że teraz też tak jest. Podejrzewam, że to dlatego, ponieważ sporo marginesu społecznego wyjechało na zachód m.in. do Irlandii.
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

Gacek napisał(a): Sluchacze pytajacy o infolinie Dhl to niezla beka. Lekarz dzwoniacy tez niezly. Cloude nie umie jednak rozpoznawac troli poniewaz te same osoby dzwonia kilka razy podczas audycji robiac sobie jaja a Cloude za kazdym razem sie nabiera. Najlepsze jak Cloude walnal ze moze do pracy chcial sie dodzwonic wiec miejmy nadzieje ze sie dodzwoni. Co do samej audycji, zerowe przygotowanie ze strony Michala. Jak mozna zrobic program o jasnowidzach i polsce nie woedzac nawet kim byl Klimuszko czy Ossowiecki. Przeciez na zywo Cloude czytal wszystko z wikipedii, a to kazdy potrafi. Chociaz to czytanie moglo by byc bez : eeeee, yyyyy czy hmmmmm..... To jest zart z sluchaczy. Serio. I mowi sie junion tałer (union tower). Przy tej audycji same zastrzezenia i krytyka ale inaczej nie dalo rady.
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

Teoria Chaosu napisał(a): Co do p.Fijora i IPNu to gość z IPNu odmówił wzięcia udziału w debacie z p.Fijorem i bardzo mi się to nie podobało, dlatego skrytykowałem IPN. Umówmy się, donoszenie p.Fijora powinno najbardziej obchodzić tych, na których donosił (Jan Fijor twierdzi, że nie donosił, a facet z IPNu skrewił, więc nie wiemy jak jest). Pan Fijor nie pełnił żadnych funkcji publicznych w latach 80-tych czy później. W przypadku Bolka-Wałęsy sprawa jest oczywista, bo to on sprzedał Polskę i Polaków za 1zł. I to on do końca służył mocodawcom komunistycznym i bezpiece, generałom Jaruzelskiemu i Kiszczakowi et consortes.
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

Teoria Chaosu napisał(a): Nie ma stref "No-Go"! Każda europejska policja może wjechać wszędzie i kiedy chce, także belgijska na Molenbeek, szwedzką na Rinkeby, czy duńska na Christianie. I w tym sensie Ator kłamał. Strefy "No-go" to są dzielnice bardzo niebezpieczne, w których można sobie nabić guza łatwo, a nawet stracić życie np. w Polsce Nowa Huta w Krakowie, Nowy Port w Gdańsku, Trójkąt Bermudzki we Wrocku, czy Łódź (całe miasto to jedna wielka no-go zone). Ludzie zacznijcie myśleć i mniej propagandy. Wyłączcie TV i youtubea, a włączcie myślenie!
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

dejwid ajk napisał(a): Słuchacze myślę że czczym jest wasze tu strzępienie sobie języków bo bardzo w stylu Kloda byłoby po jednorazowej wizycie i ubliżeniu inteligencji komentujących znowu olać komentarze tak na trzy lata - albo nie czytać bo jak to wiele razy mówił na antenie "trole komentują" i nie warto albo przeczytać i zignorować bo, no umówmy się, "trole komentują". Od Michała oczekiwać odpowiedzialności i interakcji innej niż z pozycji udzielnego pana to jak oczekiwać od piramidki że naostrzy żyletki.
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

Machine napisał(a): Aaaa... i jeszcze jak niedawno twierdziles ze Ator klamal i podawal fake newsy odnosnie stref no go powolujac sie na (uwaga!) Fake newsy z Agory i zmanipulowany film kolesia, ktory dla nich pracuje. Naprawde Claude sorry... ale nie jest mi Cie zal ze trolle Cie atakuja po tym jak teraz probujesz sie wybielic i udajesz lepszego niz jestes - pamietaj w internecie nic nie ginie a i ludzie pamietaja co gadales wczesniej. Pozdrawiam
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

Machine napisał(a): Nie sciemniaj ze ganiles Fijora, skoro w audycji TW Bereta LIVE 1/2 (polecam wygooglowac i poczytac komentarze Claudea, bo cos link nie hula) widac jak z jezykiem na wierzchu pisales peany na czesc Fijora i ganiac IPN. A teraz Fijor jest dla Ciebie Bolkiem? No bez jaj, miej troche honoru czlowieku!
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

słuchacz napisał(a): gość na zastrzykach poległ od razu wiedziałem, że będzie szedł gruby troll, Nic nie wspomniał o wenflonie ani przykładowo od czego jest uwarunkowany dobór odpowiedniej grubości igły a co do zastrzyków domięśniowych to już w ogóle poległ w tym przypadku ważne jest szybkie i stanowcze wbicie igły na 2/3 długości aby zastrzyk nie był bolesny i został podany domięśniowo a nie podskurnie, dodatkowo nie zaznaczył, w jakie miejsca można bezpiecznie podawać zastrzyk domięśniowo (tzn gdzie jest najmniejsze prawdopodobieństwo przypadkowego trafienia w żyłę, zamiast tego pieprzył o pęcherzyku powietrza). Nie jestem lekarzem ani sanitariuszem itp. ale kłułem nie raz ojca gdy chorował i od razu wiedziałem, że gość nie byłby w stanie zrobić poprawnie i bezboleśnie domięśniówki w dupę nie wspominając o zastrzyku dożylnym :)
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

Teoria Chaosu napisał(a): Panowie, Świat nie jest czarno-biały, to nie jest algorytm, gdzie są tylko 0 i 1. Fakt faktem, w Internecie królują geeki którzy Świata nie rozumieją. Czyli można podziwiać mój naród (z którego się wywodzę) za zaradność, ale równocześnie ganić za powszechne chamstwo i prostactwo. Ganie p.Fijora za wspólpracę z SB, czy popieranie p.Plichty i Amber Gold, ale chwalę za uczenie Polaków przedsiębiorczości i propagowanie wolności. Czy to tak na prawdę trudno zrozumieć? Prosze Was... Mój stosunek do różnych zjawisk można określić jako ambiwalentny. Jeśli nie znacie tego terminu proponują się zainteresować i poczytać na Wikipedii chociażby... Ps. To pierwszy mój komentarz, reaktywowałem konto na Paranormalium.
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

dejwid ajk napisał(a): To jest to czym Klod myśli jest obiektywizm: raz jest za, raz przeciw, zmienia zdanie jak kurek na kościele i w końcowym bilansie myśli że jest na zero bo poparł wszystko i zaprzeczył wszystkiemu.
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

Machine napisał(a): No i jeszcze jak nagle Polacy to dla niego wspaniala nacja! A jeszcze niedawno dla naszego przedstawiciela elit emigranckich z DHL, Polacy to bylo bydlo i smiec, a muzulmanscy immigranci to rasa panow bo on ma kolege i on mu tak powiedzial. Claude jak tu nam pieknie wyewoluowales w ciagu paru miesiecy!
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

Złośliwy napisał(a): Z papieżem i Rydzykiem podobnie.
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

Machine napisał(a): Mala errata: To jest wlasciwy link z peanami Claude na czesc Fijora, ktorego chwile potem Claude wyzywa od Bolkow http://www.kontestacja.com/?p=episode&e=441
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

Machine napisał(a): Claude bardzo mi sie podobaja Twoje elastyczne poglady.... W kontestacji broniles Jana Fijora bez wazeliny Dowod: http://www.kontestacja.com/?p=episode&e=441 (Polecam poczytac komentarze Claude) a ostatnio porownujesz go do Walesy-Bolka :) Jeszcze niedawno opluwales Chojeckiego a teraz z jaka estyma sie o nim wypowiadasz! :) Piekna zmiana pogladow!
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

Anetaa napisał(a): Witam, już wysłałam maila.
(komentarz do artykułu Latające trójkąty nad Warszawą)

Ivellios napisał(a): @Anetaa jeśli to możliwe to proszę o kontakt pod adresem email: radio@paranormalium.pl
(komentarz do artykułu Latające trójkąty nad Warszawą)

Anetaa napisał(a): Witam. Około 4lat wstecz mój mąż i dziadek widzieli obiekt latający w kształcie koła, który zawisł nad nimi dość wysoko, ale gołym okiem obaj dostrzegli, że ma on tak jakby na spodzie dwie obręcze światełek, gdzie jedna z nich kręciła się w lewą, a druga w prawą stronę. Obiekt po kilku minutach szybko wzbił się wysoko w przestrzeń kosmiczną i zniknął. Ja dziś około godziny 22:30 zauważyłam leżąc już na łóżku gwiazdę, która nagle zaczęła się poruszać. Wyszłam na taras by obserwować jej lot. Poruszała się bezszelestnie, płynącym, jednostajnym ruchem. Zatoczyła łuk i znikła. Czy ktoś zaobserwował podobne zjawiska?
(komentarz do artykułu Latające trójkąty nad Warszawą)

Leśny Pukacz napisał(a): Chris, Piotr i Marek jak zwykle świetni, słucha się tego wybornie. Liczę na więcej audycji w mniejszym gronie, nie mam nic do innych debatujących i szacunek dla nich, ale dywagacje tych panów to clue Debat. Ta trójka robi robotę. ;)
(komentarz do audycji 22. Debata (nie)kontrolowana: Zagrożenia z kosmosu)

Leśny Pukacz napisał(a): Świetny temat, oby tak dalej panowie! ;)
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 15)

Mehran Keshe napisał(a): Polska nie stanie się potęgą, według prognoz za 30 lat w Polsce będzie mieszkać 30 mln osób, w tym samym czasie ludność na świecie wzrośnie, Polska nie ma żadnej szansy na stanie się potęgą, oczywiście jej PKB wzrośnie, ale nie należy zapominać że inne kraje też się rozwijają i w stosunku do tych krajów Polska będzie się cofać i jej znaczenie na świecie spadnie na całym świecie są miliony specjalistów doskonale wykształconych nie tylko w Polsce Potęgą mogą zostać kraje takie jak Indie, Bangladesz, Indonezja, Nigeria, Brazylia itp, a nie Polska
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

Krawiec napisał(a): Gimbusiarskie głosiki za to sugerują, że dzwonią jednak trole z Empary Dałn. Błędy w twoim komentarzu i idiotyczne wnioski (po mikrofonach ich poznacie) podpowiadają, że jesteś jednym z tych troli.
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

Arcetron napisał(a): Nie wiem czym zasłużyłeś Michale na to a żeby twoje radio było tak oblegane przez "Trole" Chcą Cię zniszczyć ?, czy może zwykły głupi żart . Muszę podkreślić że profesjonalni Trole zmieniają swój głos za pomocą oprogramowania , a czego nie zmienią ? sposobu bycia charakteru w jaki sposób wypowiadają się i składają zdania. I te profesjonalne brzmienie samego mikrofonu daje pewne wskazówki które prowadzi do pewnego nocnego radia Więc kim jest Lekarz Trol z audycji ? Nie mi oceniać ludzi "Krawiec"
(komentarz do audycji 28 lipca 2017)

Ivellios napisał(a): Lech Szewczyk przesłał na radiowego emaila kilka słów komentarza: [cytat]Ponownie potwierdzam, ze podane w tej ksiazce fakty sa prawdziwe. Jest to duza czesc mojej biografii i jezeli nie chce sie tym zajac prokurator, to gdy zakonczy sie blokada do tych faktow spowodowana totalna korupcja, to pozniej zrobia to historycy. Beda mieli w tym moja wszelka pomoc. Jest jednak pewien fakt w mojej ksiazce, ktory koniecznie wymaga sprostowania: Otoz sprawcami podanych przestepstw w ksiazce sa socjopaci z wywiadu wojskowego rzadu polskiego / ll, lll i obecnej Rzeczpospolitej /. Gdy pisalem te ksiazke, nie moglem tak podac, bo na pewno by mi tego nie przepuscili. Zamordowaliby mnie. Teraz juz moge to sprostowac. Owszem, funkcjonariusze SB oraz pozniejszego UOP tez brali w tym udzial ale bardziej przy kamuflazu popelnionych zbrodnii oraz podziale wyeksploatowanym łupem. Moze wiec w ostatnim zdaniu, prosze takie sprostowanie od autora podac. Koniecznie. Chcialbym tez wypowiedziec sie w sprawie komentarzy do mojej ksiazki: Jezeli chodzi o nazwisko Douglas, to podalem, ze powiedzial, ze tak sie nazywa. Latwo mozna dojsc do wniosku, ze poniewaz bral udzial w popelnianych przestepstwach, to na pewno podal mi je falszywe. W sprawie przekazywania mnie z rak do rak. W zasadzie, od czasu mojego przyjazdu z RPA do Polski, czli od roku 1985, sa to wciaz ci sami a wiec socjopaci z wywiadu wojskowego rzadu polskiego. Nawet gdy w miedzyczasie bywali przy tej aferze znacznie silniejsi od nich, to tez oni przepychali sie na pierwszy plan, zawsze tez chetni popelnic kazda zbrodnie. Pasowalo to wszystkim innym. Od pewnego czasu, zorganizowana grupa ludzi wyrywa mnie z ich rak, czyli z Polish-Hollywood criminal company, aby zalozyc legalna spolke, na ludzkich dla mnie zasadach. Natomiast kamuflator prawdziwej dzialalnosci wywiadu RP, Wroński, niech lepie przestanie komentowac na moj temat. Najmniej przeciez jest uprawniony aby robic recenzje uczciwym, eksploatowanym i torturowanym ludziom. Moze byc i tak, ze to ja zaczne robic Wrońskiemu recenzje i wtedy zaden uczciwy czlowiek nie bedzie chcial z nim rozmawiac. Tak ich nauczyli. Jezeli nie ma na kogos cokolwiek i nie ma go czym szantazowac, to go osmieszaja i robia z niego wariata. Zamiast opowiadac teorie na temat dzialalnosci wywiadu, to niech powie cos rzeczywistego, a najlepiej niech napisze prawde o swojej dzialalnosci. Moze wszyscy dowiedza sie, czym Wroński tak bardzo zasluzyl sie w tej przestepczej organizacji, ze nagrodzili go stopniem pulkownika. Powyzsze uwagi moze Pan umiescic w komentarzach do mojej ksiazki na waszej stronie. Pozdrawiam, Lech Szewczyk[/cytat]
(komentarz do audycji Odc. 231 Służby specjalne RP czy mafia)

ADAM napisał(a): BYLIŚCIE Z chłopakiem juz u PSYCHIATRY?? ;-/
(komentarz do artykułu Tabliczka Ouija: Czy naprawdę jest taka zła? Dlaczego grupy poszukiwaczy duchów nie używają jej do kontaktu z duchami?)

Magdaalena napisał(a): Strażnik Wieczności
(komentarz do wpisu na blogu Panna X i tajemniczy staruszek w błękitnych szatach)

o35 napisał(a): Ps. Zespół, który śpiewa Fermę Hodowlaną to 1984 :)
(komentarz do newsa Zapowiedź Bibliotekarium z 28 lipca)

Reiv napisał(a): Gdzie i kiedy Jackowski powiedział, że jest nieomylny? Dowody proszę. A jak nie ma, to proszę nie rozpowiadać głupot!
(komentarz do audycji 21. Debata (nie)kontrolowana: Jak to jest być medium. Wizje przyszłości i kontakty z zaświatami. Rozmowa z Markiem Szwedowskim)

o35 napisał(a): Mam nadzieję, że jak napisał Ivellios powieść Aldousa Huxleya Nowy Wspaniały Świat, będzie punktem wyjścia do dzisiejszej dyskusji o tzw. antyutopii. Pierwszym powiedzmy dziełem z tego gatunku jakim się zetknąłem i wywarł na mnie wrażenie wcale nie była literatura tylko film z naszej rodzimej kinematografii Sexmisja. Już widzę uśmieszki na ustach wielu czytających ale w Nowym wspaniałym świecie ludzie zażywają somę (chyba tak się nazywał u Huxleya ten narkotyk wybaczcie jeśli się pomyliłem bo powieść czytałem dość dawno) a w Sexmisji słynny głos z maszyny: Weź pigułkę tu i tu chemia miała uwolnić ludzi od troski. Później dopiero przeczytałem Folwark Zwierzęcy Orwella było to jakieś wydanie bardzo broszurowe. Czytając folwark od razu przypomniały mi słowa piosenki polskiej z lat 80-tych gdzie autor zaczerpnął słowa właśnie z Orwella wszystkie są zwierzęta równe ale są zwierzęta równiejsze nie pamiętam nazwy zespołu ale tytuł piosenki to chyba Ferma Hodowlana ręki uciąć nie dam. Następną powieścią, którą przeczytałem to wcale nie był rok 1984 ale My Zamiatina książka nie wielka ale jakże sugestywna bardziej nawet mi się podobały niż Nowy Wspaniały Świat, który wpadł mi do rąk dopiero po niej. Wracając do naszego krajowego podwórka to powiem szczerze, że książki z tzw. największym jajem traktując temat napisał Janusz Zajdel. Jego Wyjście z cienia, Paradyzja, czy Cała prawda o planecie Ksi oraz Limes inferior to prawdziwe perełki rodzimej literatury traktujące temat. Kończąc wpis chciałbym jeszcze dodać, że Zamiatin oraz Huxley pisząc swoje książki niestety tematu sami nie wymyślili ale czerpali z historii i to wcale nie tak dalekiej bo rewolucji francuskiej, następnie była komuna paryska w obu przypadkach chciano stworzyć nowy typ obywatela tak jak w czasie rewolucji październikowej i związku sowieckiego. Huxley i Orwell mieli dodatkowo nazizm hitlerowskich Niemiec. Po drugiej wojnie światowej szaleńców chcących stworzyć idealny świat namnożyło się jeszcze więcej zwłaszcza w Azji południowo wschodniej Wietnam, Korea, Chiny, Kambodża a i Afryka również swoje wycierpiała. Na sam koniec chciałbym dodać, że współcześnie nowy wspaniały świat jest nam serwowany tylnymi drzwiami może będę kontrowersyjny podając przykłady zaznaczam, że nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale wymieniam: - eutanazja, - przez wyeliminowanie gotówki z obrotu można kontrolować praktycznie każdy krok człowieka, - serwisy typu Facebook niespełnione marzenia oficera totalitarnych służb bezpieczeństwa byliby teraz przeszczęśliwi mając taki serwis do przeglądania gdzie ludzie sami odzierają się z prywatności, są przypadki gdy pracodawcy nie chcą zatrudniać ludzi nie mając profilu na tym portalu. - co prawda podobno to już przeszłość ale eugenika w Szwecji a być może również w innych krajach skandynawskich nie wiemy tego - z techniki to przykładowo plany rządu Wielkiej Brytanii do wprowadzenia robotów lub tzw automatycznych urządzeń do opieki na chorymi przewlekle czyli dehumanizacja ostatnich chwil tych ludzi. Na tym kończę pozdrawiam wszystkich. o35
(komentarz do newsa Zapowiedź Bibliotekarium z 28 lipca)

B napisał(a): Tak gwoli ścisłości, Pola Negri to polska aktorka.
(komentarz do artykułu Przeklęty pierścień Rudolfa Valentino)

Miecio napisał(a): Z tego co Chris mówił to kto wie czy niedlugo Poczeba i Krawiec z NR jednak nie beda przepraszac za wg nich nie dzialajaca technologie Kesche/ Magrav :)
(komentarz do audycji Debata (nie)kontrolowana: Pytania niezadane z Chrisem Miekiną)

Robol napisał(a): Nie wiem czy jestes w stanie dostrzec jeden maly szczegol mianowicie demostrowanie przeciw czemus nie oznacza popierania czegos innego.... wlacz myslenie.....
(komentarz do audycji 22 lipca 2017)

Robol napisał(a): Brawo!!! Zapomniales jeszcze dodac Niech Żyje Pierwszy Sekretarz Jaroslaw Kaczka :)
(komentarz do audycji 21 lipca 2017)

borysek napisał(a): Słucham audycji od kilku lat i to całe trollowanie to sprawka karachanow z Wolnego Wilna. To dobrze zorganizowana siatka. Bardzo mnie wtedy dziwiło że Claude podjął z nimi współprace. Nocnego Radia bym w to niemieszał, może Potrzeba19 jest u nich w ekipie, może oni mu imponują, ale jak już dzwoni do audycji to telefon jest kulturalny. Niechec Claude bierze się bardziej z brakiem porozumienia z kapitanem Krawcem i ich rozne zdania w rożnych kwestiach.
(komentarz do audycji 21 lipca 2017)

12312 napisał(a): Kurczę coś tej alfaproteinie ktoś coś więcej?
(komentarz do audycji Odc. 237 Służby specjalne RP czy mafia)

Sulla napisał(a): Audycja bardzo ciekawa!!! Facet od polskiej i czeskiej historii nieznośny... Co do Czechów - od bitwy pod Białą Górą - nasi południowi sąsiedzi się nieco uspokoili. Pamiętajmy, że to nacja była bardzo bojowa - to oni walczyli zaciekle między innymi z Polakami o prymat w Europie Środkowej, to oni dali łupnia rycerstwu z całej prawie Europy Zachodniej - i to niejeden raz - podczas Wojen Husyckich. Potem - podczas Wojny Trzydziestoletniej przegrali z Habsburgami i stracili wyżej wymienionej bitwie calą elitę. Mimo to - po kilkuset latach pokornej egzystencji, bez wielkich narodowych zrywów - przetrwał język i czeska kultura - wybitna literatura, film, teatr. Czesi nie są wcale tacy pokojowi i spokojni - kiedy trzeba - potrafili pokazać w XX wieku, na co ich stać - wyczyny czeskiego dywizjonu podczas bitwy o Anglię albo tukidydesową epopeję Czeskiego Legionu w rewolucyjnej Rosji. Jakże inna historia - bez wielkich strat i cierpienia, jakie było udziałem naszego narodu... Komu to wszystko bardziej się opłacało? Podzielam zdanie Chrisa... Michał Rapp - pozdrawiam wszystkich!!!
(komentarz do audycji Debata (nie)kontrolowana: Pytania niezadane z Chrisem Miekiną)

chrismiekina napisał(a): Antares - oczywiście, że z Panami: Cielebiasiem i Żelkowskim byłoby o wiele bardziej ciekawie. W końcu to fachowcy. Nie zawsze jednak mogą i w Debacie wystawiono rezerwy :)
(komentarz do audycji Debata (nie)kontrolowana: Pytania niezadane z Chrisem Miekiną)

ja napisał(a): haha z tym ogonem na poczatku bomba mialem domysly ze chodzi o dumę kazdego mezczyzny haahaha ale wiadomo ze to nie o to chodzilo hahaaha:)pozdrawiam.
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 12)

Jaknajlepiej napisał(a): Bardzo celnie szanowny Pan podsumował protestujących w imię obrony rzekomej demokracji w naszym nadwiślańskim kraju :) a w nawiązaniu do Pańskiego komentarza, to zapewne reprezentują oni tych, dla których dotychczasowe wyroki były korzystne
(komentarz do audycji 22 lipca 2017)

ja napisał(a): humor plus rozmowa jest to dar który uwielbiam,pozdrawiam panowie:)
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 9)

Belkaenes napisał(a): Audycja bez tresci za to jak zwykle duzo gadania o tym kto co zrobil ale dowodow na to nie ma ale prowadzacy wie ze tak bylo.Cala platforma kradla zabijala ludzi niszczyla zycie ludziom,przyszedl pis zrobic porzadek i nikogo nie posadzil,dziwne bardzo.Moze michal wyslij im swoje audycje albo dowody co masz ale nie pokazujesz na bank wykorzystają i wszystkich posadza!!Trzymam kciuki! No i przestan juz michale palowac potrzebę i NR bo nic ba twoj temat nie bylo dzis a ty musiales swoje docinki wcisnac,na potrzebe po jego telefonie i w trakcie aydycji o tym ze cie hakuja czy cos,daj jeden dowod. Bez palowania michale bez palowania. P.s Na fali nie ma radia wiec prosze to sprostowac! Pozdrawiam
(komentarz do audycji 21 lipca 2017)

Paweł napisał(a): Może przesadziłem z tą burzą,ale myślałem,że nawet w takich audycjach znajdą się osoby przyjmujące iż Jezus był i już,a Chris ma czelność mieć wątpliwości hehe
(komentarz do audycji Debata (nie)kontrolowana: Pytania niezadane z Chrisem Miekiną)

Frankie_Stain napisał(a): Chris wymiata, mimo ze jeszcze nie sluchalem :)
(komentarz do audycji Debata (nie)kontrolowana: Pytania niezadane z Chrisem Miekiną)

ja napisał(a): Iveliosie musisz uwazac gdyz diabeła tyle razy przyzywał az strach haha - swietna audycja.
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 13)

Antares napisał(a): Czy ja wiem, w sumie nic aż tak bardzo szokującego w wypowiedzi Chrisa nie zauważyłem. Każda religia pierwotna (przykładowo mozaizm jest inna od jej formy współczesnej. Czasem jeśli chodzi o filozofię wręcz szokująco, chyba z wielkich religii najwięcej różni się buddyzm od swej pierwotnej formy, najmniej islam. Nic więc dziwnego, że i chrześcijaństwo we współczesnej formie odbiega od tego pierwotnego (jakiekolwiek jej pierwociny by nie były, łącznie z tym co mówił Chris). Szkoda w sumie że nie było pana Żelkowskiego, który jest istną kopalnią wiedzy na ten temat.
(komentarz do audycji Debata (nie)kontrolowana: Pytania niezadane z Chrisem Miekiną)

Antares napisał(a): Luźno trzy rzeczy poza tą że bardzo ale to bardzo żałuję że nie było Piotra Cielebiasia. 1. istnieje technologia datowania kamieni i skał, aczkolwiek musi zostać spełnione kilka warunków brzegowych. Technologia została opracowana na Uniwersytecie Bundeswehry (chyba tym w Hamburgu. Są dwa, drugi jest w Monachium, oba to odpowiedniki amerykańskiego Texas A&M) przed kilkoma laty. W uproszczeniu chodzi o subatomowe porównanie powierzchni kamienia po stronie wystawionej na bombardowanie fotonami i tej nienaświetlanej. O dziwo precyzja w długiej perspektywie historycznej jest wysoka, jako ciekawostka - tak m.in. badano skały na płaskowyżu Nasca. Są pewne istotne ograniczenia - kamienie czy skały nie mogą być nigdy obracane, nie każde rodzaje skał się nadają do badań (na przykład odpadają te które podlegają intensywnemu wietrzeniu jak wapienie czy piaskowce), nie mogą też być obrastane mchem czy przysłonięte. Można natomiast dokładnie określić jak długo wystawione na ekspozycję były skały magmowe. O technologii czytałem chyba w niemieckim Focusie lub Die Welt, które czytuję regularnie. Nie zdradzę chyba tajemnicy jeśli napiszę, że o technologii wspominał też Witold Zalecki (zalwit na YT) mieszkający w Hamburgu i pracujący w koncernie powiązanym z wysokimi technologiami, a który to koncern dostarczył część podzespołów potrzebnych do zmontowania aparatury. 2. co do czasu widmowego to przyznać trzeba, że jak na tak krótki okres istnienia kalifatu Umajjadów to jego osiągnięcia są bez precedensu. Szkoda, że zabrakło pana Cielebiasia, było nie było historyka. 3. przechwycenie drona w Iranie za pomocą technologii Keshe jest tak prawdopodobne jak podróże Keshe na Marsa w jego podrasowanej Amperze.
(komentarz do audycji Debata (nie)kontrolowana: Pytania niezadane z Chrisem Miekiną)

Reiv napisał(a): Po kilku latach słuchania Teorii Chaosu stwierdzam, że nie ma sensu dalej słuchać tej audycji. Od blisko roku ciągle przewija się wątek trolli, każdy kto ma inne zdanie to troll. No bez przesady. Michał strasznie emocjonalnie podchodzi do tego wątku. Coraz to bardziej absurdalne teorie przedstawia i uważa za pewnik. Coraz częściej nie przygotowuje się do tematu audycji i opowiada głupoty.. Kiedyś były to na prawdę ciekawe audycje, czekałem na nie cał tydzień z niecierpliwością na kolejny temat. Słuchałem bardzo często live, udzialałem się na czacie. Teraz straszne bagno się zrobiło. Merytoryczne argumenty zwykle podczas audycji są bardzo słabe, do tego przewija się brak obiektywności i forsowanie "jedynego słusznego toku myślenia".
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

marq napisał(a): # To ja zadałem to dłuższe pytanie dot., Czasu Widmowego. Chciałem zauważyć jedną Arcy ciekawą rzecz. O Chrzcie Polski mówi się różnie, różnie ocenia, ostatnio nawet neguje jego fakt. Wg. Czasu Widmowego w miejsce obecnego 2017 roku mamy rok 1720 ale ów Chrzest Polski wg. czasu bieżącego odbył się w roku 966 ne. a wg. Czasu Widmowego w roku 669 ne. Tak czy owak w roku Liczby Człowieka jak zastosujemy arcy prostą (tak ledwo spełniającą jej warunki zaistnienia) permutację Cyfr. W numerologii 6. oraz 9. bez kropek u dołu można potraktować w pewnych okolicznościach równoważnie. Oczywiście Szkół numerologii mamy multum, w tym kilka/kilkanaście (około dziesiątki) wiodących. # Co do pieniędzy to nie problem w tym ze w ogóle się nim posługujemy, ale jak daliśmy się Wrobić w Jego obecną w 100%-tach przestępczą, nielegalną i alogiczną Kreację !! pieniądza dłużnego z niczego, ze stałym rosnącym wykładniczo debetem odsetkowym ! # Pozdrawiam;
(komentarz do audycji Debata (nie)kontrolowana: Pytania niezadane z Chrisem Miekiną)

Paweł napisał(a): Spodziewam się burzy ze strony dzieci bożych w temacie Jezusa ;)
(komentarz do audycji Debata (nie)kontrolowana: Pytania niezadane z Chrisem Miekiną)

xd napisał(a): No to chyba wiadomo że podajac to do wiadomosci.. Zarosło by to nowymi agentami Mirkami
(komentarz do audycji Odc. 219 Służby specjalne RP czy mafia)

Kgb napisał(a): Co wy opowiadacie, przyjemnie się słucha, i t mówi młoda osoba czyli ja.
(komentarz do audycji Odc. 221 Służby specjalne RP czy mafia)

Antares napisał(a): Naprawdę niezła audycja, choć troll niestety nieco mącił. Z PiSem mam o tyle kłopot, że o ile ich diagnozy są zazwyczaj bardzo trafne, to terapia (na różnych szczeblach - od opracowania po wdrożenie) są często wyjątkowo kiepska. I nie piszę tu u KRSie i Sądzie Najwyższym (aby było śmieszniej - najgorętszymi krytykami Polski na niwie międzynarodowej jest Frans Timmermans i Martin Schulz, zaś w Holandii i RFN sąd najwyższy pochodzi z wyboru politycznego, w Holandii na dodatek nie ma trybunału konstytucyjnego!) gdzie reformę i to radykalną trzeba przeprowadzić i nie zważać na pokwikiwanie. Niestety, w przypadku wielu elit (piszę w cudzysłowie, bo elity są tworzone oddolnie, odgórnie lub na tym samym poziomie tworzą się tylko i wyłącznie kliki) nie tylko sądowniczej wytworzyła się taka sytuacja, że każda zmiana z ich punktu widzenia będzie zmianą na gorsze, więc pokwikiwania będą zawsze. Nie oczyszczą się (casus wypowiedzi Strzembosza sprzed 27 lat, że środowisko prawnicze się samo oczyści - a figę!) i zawsze będą walczyć aby było tak jak było. Nie ma co się tym zanadto przejmować. I nie mam tu na myśli jedynie sędziów, z którymi na marginesie w przeciwieństwie do Potrzeby19 mam jak najgorsze doświadczenia. Z sześciu procesów w których miałem okazję uczestniczyć lub uczestniczę skucha była w pięciu. Jak można nazwać sytuację gdy sędzia bierze sprawę, która przeciętnie trwa dwa-trzy lata wiedząc że za półtora roku przejdzie w stan spoczynku i trzeba go będzie zmienić co spowoduje tylko wydłużenie procesu? Albo pani sędzia (wychwalana pod niebiosa przez GW jako wzorzec dla młodszych po fachu) która siedmiokrotnie pod rząd jest nieprzygotowana a prezes sądu do którego wnosi się zażalenie nie widzi powodu do odsunięcia jej od sprawy czy ukarania jej? Na to idą moje podatki? To jest ta elita? Z drugiej strony dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Sam piękny życiorys nie wystarczy. To przerabialiśmy podczas II RP, gdy po przewrocie majowym kluczowe stanowiska objęli synowie i wnukowie powstańców, niemal w całości pochodzenia szlacheckiego i sami z piękną kartą podczas - jak to wtedy nazywano - Wielkiej Wojny i wojny polsko-bolszewickiej gdy przelewali krew. W przeważającej mierze była to kadra oficerska, często po elitarnych szkołach wojskowych. Niestety na stanowiskach cywilnych, gdzie ich poobsadzano zwyczajnie się nie sprawdzili. Zazwyczaj jak się mówi o II RP i jej projektach przywołuje się Gdynię i COP. Projekty Gdyni i początki realizacji projektu pochodzą jeszcze sprzed przewrotu majowego, zaś COP powstał po śmierci Piłsudskiego i de facto wbrew jego woli. Dokonania sanacji - na tle możliwości są skromne. Niestety obawiam się tu podobnego scenariusza. Na dodatek irytuje mnie sposób działania tego ugrupowania. Bynajmniej nie chodzi mi o wodzostwo, bo w Polsce wodzowskimi są wszystkie partie (temat na oddzielną dyskusję) czy względy estetyczno-wizerunkowe. Chodzi mi o to, że jeśli coś się zapowiada to projekty powinno się to robić na zasadzie analiza projektu- zapowiedź-realizacja (przy czym w polityce, podobnie jak w dużych firmach większość analizowanych projektów nie jest wdrażanych, bo podczas analizy właśnie okazuje się że to chybione pomysły), tymczasem tu mamy zapowiedź-analiza-rezygna cja. Obojętnie czy się z danym projektem zgadzam czy nie - opodatkowanie benzyny, opodatkowanie sklepów wielkopowierzchniowych z kapitałem zagranicznym, etc. Ten mechanizm jest po prostu zły, natomiast ciągle on jest stosowany i jeszcze często przedstawiany jako sukces bo prezes wpuścił opozycję i nieprzychylne media w maliny.
(komentarz do audycji 21 lipca 2017)

marq napisał(a): Witam. Interesuje mnie opinia Pana Chrisa, Twoja Ivelliosie oraz reszty Kolegów Stałych Gości z Debat na temat hipotezy, ze podczas zmiany kalendarza na gregoriański Celowo "Zagubiono" 300 lat Ludzkiej Historii. Cala Koncepcja /Hipoteza oraz jej Uzasadnienie jest w poniższym filmie: "HIPOTEZA CZASU WIDMOWEGO - KOMPLETNY DOKUMENT PL" https://www.youtube.com/watch?v=aZBc2P0ZROM Moim zdaniem jest to temat na osobną audycję "Debaty (nie)kontrolowanej" pt: "CZAS WIDMOWY". Teraz 23/07/2017 w Ndz. prosiłbym Was panowie o kilka minut komentarza. Dziękuję; Pozdrawiam Powodzenia życząc. To do wieczora: ~Marq /marq
(komentarz do newsa Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 23 lipca)

Wepwawet napisał(a): [cytat="Ivellios"]Piszesz tak, jak gdyby do tego obrażania i szkalowania musiało koniecznie dochodzić na antenie podczas audycji[/cytat] Przepraszam bardzo, ale taki dokładnie był zarzut Michała podany na początku audycji - że obrażano go na antenie i że są nagrania. Nagle się okazuje że "nagrań które na pewno są, ale nie podam" nie ma? To czy NR jest tutaj winne czy niewinne zostawię na boku jako sprawę nieistotną, bo nie dla prywatnych kłótni i wojenek jakichś celebrytów radiowych słucham tej audycji i paranormalium. Chodzi tu o samą rzetelność dziennikarską - to są przecież metody "fake news"! Obrzucić błotem, nie ważne czy oskarżenia są prawdziwe czy fałszywe, bo my jesteśmy ci dobrzy a cel uświęca środki. Pod takim poziomem dziennikarstwa chcesz się podpisać Ivelliosie? Jeśli faktycznie poza audycją robi się jakaś niemiła atmosfera - to po prostu zrywa się współpracę i cześć - ale nie pierze publicznie brudy, które nijak mają się do teorii spisków. Propagując do tego jakieś półprawdy i domniemania niemożliwe do zweryfikowania dla postronnego słuchacza obniża tylko poziom wiarygodności wszystkich innych informacji, które serwuje w swojej audycji i sam kompromituje środowisko teoretyków spisku.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

dejwid ajk napisał(a): Czego oczy nie widzą (albo uszy nie słyszą) tego sercu nie żal - jak Michał nie jest mentalnie wyekwipowany do znoszenia tego że ktoś w swojej kuchni ze swoimi kolegami go obgaduje to może powinien przemyśleć swoje wybory i format audycji. Zgadzam się z rozczarowanym i resztą krytyki, prawdopodobnie nawet z tą którą cenzurujesz (jestem ciekaw co takiego jest w tych dwóch komentarzach które nie zostały dopuszczone).
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

smerfik76 napisał(a): BARDZO PROSZĘ abyście zjaeli sie Teorią Neotransmisji! Temat jakoś nie jest uchwytny w sieci!
(komentarz do newsa Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 23 lipca)

Krawiec napisał(a): Ivelliosie! To nie tak. Wytłumaczyłem już całą sprawę na antenie u siebie. Rozmawiałem z Michałem prywatnie i podczas tej rozmowy faktycznie zasugerowałem, że być może Claude ma jakąś manię prześladowczą, albo inną paranoję, kiedy usłyszałem kolejne dziwne oskarżenia względem następnej osoby, którą znam. Powiedziałem wtedy nawet, że martwię się o Michała z tego powodu, więc to chyba nie kwalifikuje się jako "wyzywanie od psychopatów". Dodam, że nie dotyczyło to zupełnie tematu teorii spiskowych, co zasugerował Claude w audycji. I tak to właśnie wygląda, dużo rzeczy jest przeinaczanych, wyolbrzymianych, przekręcanych, podobnie było z Tomkiem z RNF. Obaj panowie są niestety bardzo drażliwi na punkcie swoim i własnych zainteresowań.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

Ivellios napisał(a): [cytat]tych "ton pomyj wylewanych na twoją osobę" to nigdy tam nie słyszłem[/cytat] Piszesz tak, jak gdyby do tego obrażania i szkalowania musiało koniecznie dochodzić na antenie podczas audycji. To, co się dzieje "poza zasięgiem mikrofonu", to już jest dla Ciebie kompletnie nieistotne, prawda? Jak Ty byś się czuł, gdybyś prowadził audycję w radiu i na antenie by Cię wychwalano pod niebiosa że jesteś spoko koleś itd, a poza anteną wyzywano od debili i psychopatów? Jeżeli dobrze rozumiem całą sytuację, to tak właśnie działo się w Nocnym Radiu.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

Zadowolony napisał(a): Bardzo lubię Chatę Mistyka :)
(komentarz do audycji Czat z twórcami Centrum Rozwoju Heurystyki)

rozczarowany napisał(a): Panie Michale odjechałeś....Słucham NR (nie jestem wielkim fanem) ale tych "ton pomyj wylewanych na twoją osobę" to nigdy tam nie słyszłem (głupkowate żarciki tak owszem, ale z takich żarcików powinieneś się śmiać). " W radiu nie da się kłamać i oszukiwać" powiadasz...co ty człowieku pieprzysz...Od jakiegoś czasu kłapiesz trzy po trzy bez przemyślenia, sapiesz, stękasz. Ale jak autorytetem jest dla Ciebie Pan Tomasz z RNF to gratulacje. Znam kilku kolesi którym po kwasach się "zostało" a ten koleś zachwalający LSD jest tego przykładem a ty mówisz o jego "mądrości". To nie jest mądrość Panie Michale tylko wyimaginowany schizofreniczny świat przećpanego wariata którego masz za guru. Brawo, trzymaj tak dalej. Śmiejesz się z foliarzy...większych foliarzy niż Ty i Pan Tomasz można znaleźć tylko w NTV i w środku wklęsłej ziemi. Kiedyś całkiem przyjemnie się Ciebie słuchało pomimo pierdół jakie czasami mówiłeś teraz powinieneś być transmitowany tylko w NTV, dojrzałeś już do tego. Good luck maaaan (jak mawia prezes towarzystwa nieuków i oszołowów nadających to ciemnoty która z nudów po wróceniu z tyry słucha innych tłumanów którzy skończyli kilka klas więcej ale po sporzyciu przemysłowej ilości psychodelików dostali olśnienia i głoszą prady objawione im przez kuglarzy z Iranu czychających na takie umysły po twardym kwasowo-grzybowym resecie.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

Gracjan B. napisał(a): Pytanie trzecie: Na terenach Bigfoota często spotyka się skrzyżowane (często młode) drzewa - czemu to służy? Po prostu oznaczeniu granicy terytorium?
(komentarz do newsa Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 23 lipca)

Gracjan B. napisał(a): Od dłuższego czasu zastanawiają mnie dwie kwestie: 1. Po co nam talenty / sztuka? Pomijając fakt, że niektórzy z tego żyli/żyją tworząc muzykę, obrazy, rzeźby, etc... Kiedyś w jaskiniach malowano polowania, spotkania z "dziwnymi" istotami lub podobne mniej lub bardziej wzniosłe wydarzenia... Ale tak generalnie do czego nam to - ta możliwość kreacji, często czegoś abstrakcyjnego? 2. Niezależnie od sposobu powstania na naszej planecie życia... Czemu ma służyć tak bogata różnorodność gatunkowa - ptaków, ryb, ssaków, owadów, roślin... Tak nieco ironizując wystarczyłoby po kilka i ta piramida byłaby kompletna. Z drugiej strony czemu stworzono gatunki pasożytnicze typu komar, tasiemiec, etc? Pozdrawiam Radio i słuchaczy, Gracjan Branicki
(komentarz do newsa Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 23 lipca)

zbzdzislaw napisał(a): No niestety prawda jest taka, że Nocne Radio stało się tak jakby lepiej wyglądającą podróbą Radia Wolne Wilno. Radiem zdominowanym przez ludzi wywodzących się z Wolnego Wilna, a jakby pociągnąć nitkę w poszukiwaniu kłębka to dotrzemy nigdzie indziej jak tylko do Karachana. Czyli Nocne Radio gdyby jego nazwa miała odzzwierciedlać rzeczywistość to musiałoby się nazywać Radio Karachan albo Radio Chłodna Piwnica. A hersztem tego całego przedsięwzięcia jest nie kto inny jak najgorszy złodupiec Potrzeba19, który z jednej strony udaje ułożonego człowieka na poziomie, a z drugiej jakby go tak posłuchać co on wyczynia na Wolnym Wilnie to wychodzi jego zupełnie inna twarz - twarz prymitywnego chama, który niczym się nie różni od Zalgo i reszty karachanowego ścierwa.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): No pewnie, że powodzenia, są fajniejsze radia od NR i fajniejsze rzeczy w tym życiu.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

Antares napisał(a): Ja mam pytanie nieco OT, kiedyś na antenie R. Paranormalium była audycja z p. Bobilewiczem na temat mokele-mbembe podczas której mówiono o wyprawie do Afryki. Czy ona w ogóle doszła do skutku? Wiem że p. Bobilewicz miał przejść operację bodajże ręki, później były chyba problemy z finansami. Czy coś wiadomo na ten temat?
(komentarz do newsa Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 23 lipca)

Marcin napisał(a): Sam Claude przez godzinę pałował wszystkich wokół, więc trochę ciężko się dziwić reakcji ludzi
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

Antares napisał(a): A właśnie, zdaje się że to właśnie o Mistyku mówił mapet w swojej audycji wspominając tę kolumnę z rtęci ulepioną w Indiach mocą aminokwasów wysmarowanych na dłoniach, no chyba że to inny Polak mieszkający w Indiach. Czy moglibyśmy się dowiedzieć więcej na ten temat? Przyznam, że od czasu jak to usłyszałem to niepomiernie mnie to zaciekawiło. Z góry dziękuję za wyczerpujące wyjaśnienia i namiary.
(komentarz do audycji Chata Mistyka #004 Adiyogi cz. 2)

ja napisał(a): A dlaczego NR nie archiwizuje afterw xD Oficjalna linia polityczna jest znana ale ten co był wie o co chodzi.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

gogorr napisał(a): Słucham Kloda od 2011r . Przesłuchałem WSZyStkIE jego audycje. Od jakiegoś czasu podejrzewam że zaczyna popadać w paranoje. Niestety moje obawy się sprawdzają , poza tym jeśli zaczyna mówić że staje się mniej obiektywny to znaczy że za pewnik może wziąść teorie o księżycu z sera żóltego. Panie Michale ! jeśli Pan to czyta to czas się obudzić, bo cała Pana praca pójdzie na marne. Pozdrawiam Michała i całe strollowane Nocne radio ;) Pisss and lovvv mennn :D
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

XxwikaaxX napisał(a): Też jestem medium Ciesze sie że nie jestem sama
(komentarz do artykułu Życie medium)

Gacek napisał(a): Czy tu ktokolwiek zrozumial co Cloude mial na mysli mowiac o "nie palowaniu sie"? Przeciez prawie kazdy dokladnie to wlasnie zrobil powyzej.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

kleopatra napisał(a): żadna istota kosmiczna nie buduje technologii, cywilizacji bo to jest oznaka upadku, przegranej, tylko zapychacz czasu, rzecz zupełnie zbędna i nieistotna dla ewolucji jakiejkolwiek istoty żywej.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

Antares napisał(a): Claudzie, piszę z mieszanymi uczuciami bo myślę, że powinienem choć wcale mi nie jest w smak. Audycja była słaba, bzdety podobne do księżycowego drewna czy płaskiej Ziemi (skądinąd ciekawym eksperymentem intelektualnym może być skonfrontowanie tych teorii) ale nie mam o to pretensji. Clou audycji były rozliczenia, nie tylko z RWW (nigdy nie słuchałem) czy NR (słucham od czasu do czasu i dość wybiórczo) ale ogólnie rzecz ujmując "pranie brudów" (bez jakiegokolwiek pejoratywnego znaczenia). Co ciekawe okazało się, że jednak czytasz komentarze, szkoda tylko że dość rzadko bierzesz je sobie do serca. Nie będę się ustosunkowywał czy słusznie zrobiłeś odchodząc z NR czy nie. Decyzja była twoja, jesteś człowiekiem dorosłym i osobą wolną, więc podejmujesz decyzje jakie tylko chcesz. Natomiast piszę, bo niektóre rzeczy zwerbalizowane w ostatniej audycji budzą moje zdumienie. Zdziwiło mnie na przykład przedstawianie przez ciebie mapeta jako osoby wyważonej i pełnej kultury. Chyba starzy nie wytrzaskali cię po pysku...wróć, musiał być to "efekt Mandeli", który kiedyś nazywano sklerozą i coś mi się pomieszało. No przecież nie mógł być o ten człowiek, którego audycje są szczytem kultury i wzorcem z Sevres galanteryjnego obchodzenia się z adwersarzami co można sprawdzić odsłuchując audycje w R. Paranormalium. Musieli być to najwyraźniej pedofile od Jezusa Chytrusa, prawda? Natomiast serio, to wiem od dłuższego czasu, że najważniejszym argumentem dla ciebie jest "ad tomkum", w czym utwierdził mnie kiedyś przypadkowo znaleziony twój post na temat zapperów nunczako "Ja dopiero zamierzam kupić i używać, kolega Tomek z Radia Na Fali używa i jest bardzo zadowolony (niewyleczalne schorzenia zapper wyleczył!). To jakaś cholerna propaganda negatywistów..." http://davidicke.pl/forum/zapper-jana-tart ajcio-to-oszustwo-t13243.html Stanowi to przykład twoich relacji emocjonalnych z mapetem i to w pigułce. "Nie używałem, ale mapet mówi że działa, więc ci co mają inne zdanie po prostu muszą być częścią szerszego spisku. Tertium non datur". Myślozbrodnią byłoby pomyśleć, że mapet mógłby się mylić i że trzeba dokonać jakiekolwiek badań lub chociaż wywiadów w tym zakresie. Po co? Z powyższego mogę chyba implikować, że magrava którego obiecałeś że przebadasz jednak nie przebadasz. A nuż okazałoby się że nie działa i co wtedy? No co? Lepiej więc profilaktycznie, aczkolwiek nie do końca fair wobec słuchaczy robić uniki. Na marginesie to jedna z cech która ostatnio wręcz toczy jak rak polskie, a myślę że i zagraniczne środowiska alternatywne, po prostu kliki z którymi ogół obchodzi się jak z jajkiem, chyba przeczuwając że to jajko jest zgniłe, więc choćby zarysowanie spowodowałoby się że smród rozlałby się bardzo szeroko. W audycji pozytywnie wspominano pana Jaśkowskiego. Jeśli to ten sam Jerzy Jaśkowski, który prowadzi na YT wideobloga "Świat jest inny" to już nie mam pytań. Świat z całą pewnością jest inny niż mu się zdaje, więc w tym sensie tytuł wideobloga jest nader trafnie dobrany, ale przypuszczam że nie to miał na myśli. Te rzeczy które byłem zweryfikować z jego opowiadań zweryfikowałem w przeważającej części z rezultatem negatywnym (inna rzecz, że w większości nie było wcale trudno - na temat historii i ekonomii sadzi take kocopały, że trudno się przy tym nie śmiać) a dalej interpolując metodą Monte Carlo wyrobiłem sobie zdanie o wiarygodności. Skądinąd zdumiewająca rzecz, bo zauważyłem, że środowiska alternatywne wyjątkowo często bawią się w głuchy telefon przy czym czasem trudno nawet dojść kto jest źródłem pewnych twierdzeń (chyba że można na tym dobrze zarobić - wtedy to wiadomo), tak trochę na zasadzie (przykład fikcyjny) Janusz Zagórski powtarza co usłyszał od Zbigniewa Kękusia, który został zainspirowany przez Jana Taratajcio, który rozwija amatorską myśl społeczną Jaśkowskiego i tu uwaga! którego natchnęła prelekcja Zagórskiego, na której w całości nie słyszał, ale te fragmenty zreferował mu Czyżewski itp. itd. Mniemanologia stosowana podniesiona do rangi nauk alternatywnych. Na dodatek połączona z intelektualnym chowem wsobnym. Właśnie z powodów metodologicznych cenię Debaty Ufologiczne, pomimo że mogę się z różnymi aspektami nie zgadzać, ale wiem "kto, co, na podstawie jakich przesłanek doszedł do jakich wniosków, kto jest proponentem i oponentem, etc.". Bez kółek wzajemnych adoracji. Pewnym podsumowaniem a jednocześnie kontrapunktem powyższego jest to że niektóry niejako z definicji nie mogą mieć racji. Mogłeś nawet słyszeć o wydłużaniu kończyn metodą Ilizarowa, co jest realizowane w Poznaniu od czasów późnego Wiktora Degi (nie trzeba nawet jechać do Chin, a maksymalne wydłużenie wzrostu jakie zrealizowano w szpitalu na Wildzie było większe od 15 centymetrów), ale i tak a priori wiesz że Stały Sceptyk nie ma racji. Po prostu nie może mieć. Co innego gdyby To...eee...
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

uteuye napisał(a): Dziwne że uznając channelingi za bzdury zapraszacie medium kontaktujące się innymi bytami co też chyba można uznać za channeling.
(komentarz do audycji 21. Debata (nie)kontrolowana: Jak to jest być medium. Wizje przyszłości i kontakty z zaświatami. Rozmowa z Markiem Szwedowskim)

jaro napisał(a): Michał tak trzymaj dalej!!! Trole są i będą a My róbmy swoje. Jeśli się komuś nie podoba po co słucha audycji? Troll to ktoś kto nie ma nic ciekawego do roboty i nie ma nic poza nienawiścią do zaoferowania. W sumie nie ma się czemu dziwić skoro jest ogólne przyzwolenie na sianie nienawiści w mediach i takie przesłanie wyłania się z wypowiedzi ludzi na najwyższych stanowiskach w tym kraju zwanym Polska :((( Proponuję zacząć używać własnego rozumu!!!! Na koniec przytoczę słowa naszego ukochanego ojca narodu WON!!!
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

vego napisał(a): Najlepsza debata z wszystkich!. No na pewno pierwsza piątka! Rozmowa niesamowita. Wiedza, odczucia, przemyślenia prosto ze źródła. Prosto od wyjątkowego człowieka! Mógł bym Pana Marka słuchać 12h bez przerwy. Proszę, wręcz błagam, więcej debat w takie formule. Myślę, że słuchacze mają podobne zdanie. Na koniec jak zwykle: Robicie najlepszą robotę w Polsce. Pozdrawiam
(komentarz do audycji 21. Debata (nie)kontrolowana: Jak to jest być medium. Wizje przyszłości i kontakty z zaświatami. Rozmowa z Markiem Szwedowskim)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Wiem jedno, podczas rozmowy (pisemnej) na czacie prywatnej z jedną osobą pojawił się mój login i zdanie, którego nie pisałem. Nawet jak przypisać wszystko Służbom Specjalnym, to dziwnym trafem działają one na czacie NR, a nie innych.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

Krawiec napisał(a): Ech ludzie, ludzie... Wygląda na to, że bardzo potrzebowaliście jakiegoś arcy-wroga, albo chłopca do bicia, bo ilość kłamstewek, półprawd, dziwnych teorii dotyczących NR jest ogromna. Tylko jak to świadczy o wiarygodności osób zainteresowanych tematem spisków i rzeczy niewyjaśnionych? Czy do "spiskowych" tematów podchodzicie z równą rzetelnością? ;) Może to coś w stylu dawnych wojenek atarowców z commodorowcami i wielu z Was czuje potrzebę przynależności do którejś ze stron oraz hejtowania wroga... Z jednej strony jest to zabawne, kiedy czyta się o sobie niestworzone rzeczy, niestety, przewiduję, że teraz kiedy Michałowi zatnie się komputer, będzie to "sprawka hakerów z Nocnego Radia", kiedy prowadzący się nie pojawi, pójdzie fama, że został pobity przez kolesi krawca itd. Bardzo łatwo dajecie się nakręcać, jedni przez drugich, osądzacie po pozorach i wydajecie wyroki bez żadnych dowodów, a nawet poszlak! :). Niektóre sprawy, które już dawno zostały wyjaśnione nadal pokutują na tym forum i wręcz rozkwitają w nowe, szalone teorie. Okazało się, że prostowanie czegokolwiek nie ma sensu, bo jak ludzie chcą w coś wierzyć, to i tak pozostaną przy swoim. Zaskakuje co najwyżej nieuzasadniona jadowitość niektórych antyfanów NR. Mimo wszystko - powodzenia!
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

Blizniacze dusze. napisał(a): TO JEST TANIEC BLIZNIACZYCH PLOMIENI, nie zastapisz jej nie ma nawet takiej opcji, blizniacze plomienie sa sobie przeznaczone wiec sie nie produkuj, dusza wie, duszy nie oszukasz. Bratnia dusza nie jest blizniacza dusza. Musisz to zaakceptowac.
(komentarz do artykułu Telepatia bliźniaczych dusz)

słuchacz napisał(a): @ZenonSkition a coś musi być na rzeczy skoro Tomek pierw twierdził, że nie dajecie mu żyć w internetach i sprawdzacie serwery radia a teraz Klod mówi, że mu pasy puściły, Ivellios miał też kiedyś podmieniony skrypt na paranormalium i jakoś dziwnym trafem obrażający Michała no to kurwa z kim coś jest nie tak biorąc to na logikę?
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

słuchacz napisał(a): @ZenonSkition zapodawaliście treść we flashu a bynajmniej kiedyś coś takiego puszczaliście (jakieś aftery czy cóś a ludzie was słuchający wchodzili, standard), nie każdy używa do takich rzeczy wirtualki a zdaje się macie tam w ekipie kumatych gości...nawet nie chcę myśleć o zakusach jakie mogło to stwarzać...
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

słuchacz napisał(a): @ZenonSkition szanuję Krawca ale niestety zebrał w okół siebie ludzi złych doszczętnie, którzy partaczą jego radio nie wspominając już o klimacie, który jest tam iście youtubowy, że tak się wyrażę. Michał jak zwykle przewidział i zrobił dobry ruch odcinając się od NR, Teoria Chaosu (jak ją nazywaliście w NR Teoria Twarogu) powinna być zawsze niezależna, słucham tej audycji od lat, miała ona swoje wzloty i upadki może nie jest jakaś zajebista i najwyższych lotów ostatnio ale wiesz szanuję ją a przede wszystkim Michała, który jest nota bene zajebistym radiowcem za to, że nigdy nie odpuścił z TCh i robi swoje od lat a ja zawsze przy piątku wiem, że o północy włączę zasięgi :) i odpocznę po tygodniu słuchając sobie Teorii Chaosu i coby się nie działo zostanę z tą audycją do końca i jeden dzień dłużej ot pozdrawiam
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

konkoleski napisał(a): Poszukajcie sobie opinii, jakie Jackowskiemu wystawiają w sieci jego klienci. Nabierzecie nieco obiektywizmu. Problem w tym, że o ile Szwedowski mówi wprost, że może się pomylić, Jackowski udaje nieomylnego. I to różnica między nimi...
(komentarz do audycji 21. Debata (nie)kontrolowana: Jak to jest być medium. Wizje przyszłości i kontakty z zaświatami. Rozmowa z Markiem Szwedowskim)

słuchacz radia napisał(a): SkrzydlatyŻmij ma 100% racji. NR zostało przejęte przez trolli z Wolnego Wilna, a Poczeba jest współwłaścicielem NR. Żałosne posunięcie Krawca dla ratowania radia. Admini NR banują wszystkich "niewygodnych", czyli tych, z którymi nie są w stanie wygrać potyczki słownej na czacie. A zenonskition, który ma głos kozy, to jedna z mend NR.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

gość napisał(a): Claude wybrał jedyne wyjście z sytuacji, nie miał innych opcji. Po co się użerać z chamstwem na NR?
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

Galaxy napisał(a): Ciekawa audycja. To, o czym gość opowiada doświadczyłem ja i pewnie wiele osób. To jest jednak tylko przedpokój do zaświatów (w którym można przebywać tylko chwilę)- innymi słowy jest to astral/sfera odbić, otaczjąca kulę ziemską. To żeby dostać się do salonu i przejść dalej, trzeba mieć super-umysł i czystą duszę. Kroniki Akaszaszy strzegą strażnicy którzy nie dopuszczą nikogo z zewnątrz. Pozdrawiam serdecznie.
(komentarz do audycji 21. Debata (nie)kontrolowana: Jak to jest być medium. Wizje przyszłości i kontakty z zaświatami. Rozmowa z Markiem Szwedowskim)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Jeśli administrujesz stroną, na którą wchodzę, dość łatwo ukraść Tobie hasło, które tam wpisuję. Trolle są tak strasznie "niezwiązani" z NR i RWW, że aż tam nadają, prowadzą audycje, telefonują do audycji itd. Oczywiście, Zenonie więcej wiesz o tych sprawach ode mnie, zgoda, że liczą się sympatie i że ludzie są rozgrywani. Wolę media ciepłe i domowe, o których mówi Cloude. Polecam wszystkim wycofywanie się z tych zimnych i cwaniackich, jest to sposób na czucie się o wiele szczęśliwszym w życiu. Bardzo dobrze się czuję i wszystkim tego życzę.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

audiooooman napisał(a): Psy szczekaja karawana jedzie dalej
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

bob_blazar napisał(a): Super audycja, jednak co gość to gość. To porównanie do naczelnego detektywa było słabe. Zapominacie, że za takimi ludźmi, współpracującymi ze służbami, może kryć się drugie dno i ich celebrytyzm może czemuś służyć. Biorąc w nawias całe to jasnowidzenie (bo sceptykom to nawet jakby się i 1000 trupów pokazało to i tak nic nie zmieni) moja skromna osoba, dowiedziała się od p. Jackowskiego wielu ciekawych rzeczy, często dających do myślenia - za co go szanuję. A że dorobi sobie przepowiadając pogodę czy wojnę? On sam mówi, że to zabawa. Chodzi o to żeby minusy nie przysłoniły plusów, co nie do końca się Wam udało Ktoś może teraz dojść do wniosku, że p. Jackowski rozmienił swój talent(lub go nigdy nie miał) i niczym w tej chwili się nie różni od popularnych wróżbitów, którzy na upartego, wybiórczo traktując fakty, też jakiemuś tam procentowi pomagają, ot, choćby dobrym słowem, a dodatkowo całej reszcie dostarczają rozrywki. Ehhh, pozdrawiam całą ekipę, radyjko i tak jest niezastąpione.
(komentarz do audycji 21. Debata (nie)kontrolowana: Jak to jest być medium. Wizje przyszłości i kontakty z zaświatami. Rozmowa z Markiem Szwedowskim)

słuchacz napisał(a): @TPZ dobry trol z ciebie taki rasowiec menn znam to i kojarzę cię pseudo-inteligenciku trolujący znienacka. Antagonizmem próbujecie zabłysnąć przewalając stertę śmieci którą macie zamiast życia na innych często działających i coś robiących ludzi jak Tomek, Michał czy Ivellios. marne robaki jesteście...
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

anonim napisał(a): Fajnie Cloude że zostawiłeś tych...pojebów z NR liczę na wielką reaktywację RNFu razem z tobą :)
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

nick napisał(a): Miałem już nie komentować, ale dosłuchałem do Stałego Sceptyka i uznałem, że pracy u podstaw zarzucić nie można, nawet na ugorze. Oprócz stałego schematu (odczyt newsów od Kolesia z Niemodlina + odbieranie telefonów, audycji brak) były żale do nocnego radia, przedstawione w wyborny sposób - masa błota w ich stronę, ale dowodów brak, bo "nie chcę robić afery". Tamtego radia nigdy nie słuchałem, ale jak się mówi A, to trzeba powiedzieć B i udowodnić swoje żale. Dalej już klasycznie - telefony od entuzjastów mogą trwać po pół godziny albo i godzinę, nie będąc oczywiście na temat, z kolei krytycy mogą być pewni, że zostaną rozłączeni. Zabawna była gadka o rozpoznawaniu trolli, po czym dzwoni gościu, który już dwa razy cię trollował, i gada sobie w najlepsze. Byłoby to śmieszne, gdyby nie to, że Claude kiedyś inaczej traktował krytykę - głównie dla kultury tych telefonów słuchałem tej audycji. Teraz bez żenady rozłącza człowieka, który [b]konkretnie[/b] wyraża jakąkolwiek krytykę czy zarzut. Mam pytanie do entuzjastów takiego podejścia - co was pociąga w takiej formule? Nie chodzi wam o prawdę? Nie chcecie się z takiej audycji czegoś dowiedzieć? I jeszcze słowo do autora. Chciałbyś pewnie, żebym dodał jakąś docinkę o twojej pracy. Albo chociaż napisał po nazwisku. Wtedy ze spokojem wrzuciłbyś mnie do szufladki "troll". Niedoczekanie. Odnieś się do innych komentarzy. Przygotuj rzetelną audycję (albo podaj sponsorom konto Kolesia z Niemodlina). W przeciwnym razie zmierzasz prosto drogą "najcieplejszych" organizacji, gdzie wszyscy się ze sobą zgadzają albo nie ma dla nich miejsca.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

bati napisał(a): Nawiązując do tematu audycji. Mówiłeś, że twój znajomy miał sen w którym widział to, że ludzie to aktorzy i wszyscy grają. To jest Hinduizm. Potraktowaliście ten wg mnie sen z głębokim przekazem w sposób bardzo spłycony. Ludzie są aktorami, wszyscy nie tylko politycy, także ty Michał jesteś aktorem, każdy z nas jest osobą - personą. Persona oznacza maskę. Człowiek to też rola.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

ZenonSkition napisał(a): Podszywanie się pod kogoś w poczcie chatango wymaga uprawnień administratora? Pierwsze jako admin słyszę. Ile bajek jeszcze wyprodukujecie? Prawda co do tej dramy jest prozaiczna, rozpoczęły ją trolle niezwiązane z Nr, Rww, często tym mediom wrogie. Ale, kogo by fakty interesowały, co nie? Najważniejsze są prywatne sympatie. Ciekawym jest też to, że ludzie którzy tak wszędzie wykwintne dostrzegają spiski i trolli, summa summarum są przez nich rozgrywani i jeszcze ich bronią.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

Jaknajlepiej napisał(a): Dziękuję za możliwość odsłuchania tej audycji ze wspaniałym gościem Panem Markiem Szwedowskim. Bez wątpienia jego punkt widzenia na tę rzeczywistość "tuż obok" wyłamuje się przyjętym dogmatom religijnym i utartym konceptom poszukiwaczy sensacji. Moim zdaniem Pan Marek słusznie stwierdza, że w "zaświatach" to "dusza" czy też jak ktoś woli świadomość sama kształtuje swoje otoczenie w nieskończonej przestrzeni możliwości kreacji. Doświadczyłem tego stanu osobiście i mam do tego niezmierny szacunek. Przebywanie w tych przestrzeniach stanowi zdecydowany kontrast dla naszej ograniczonej formy bytu i nie mam tu jedynie na myśli powłoki fizycznej. W zdecydowanej bowiem mierze nasze Ja zależne jest od konstrukcji emocjonalno-umysłowej kształtowanej tu już od chwili poczęcia. To jak jesteśmy kodowani na codzień jest niepojęte zwykłemu zjadaczowi chleba. Programowana w ten sposób jednostka jest zupełnie nieświadoma skali otaczającej jej rzeczywistości i iluzji jej konstruktów postrzegania. Dlatego też znalezienie sie chociażby na chwilę w środowisku "naturalnym" dla każdej świadomości bytu jest szokiem. Podobnie jak szokiem dla świadomości nieoderwanej po śmierci od umysłu jest znalezienie się w tej nieskończonej przestrzeni możliwości. Stąd te przykłady relacji dusz, które utknęły czy to w niebie, czy to w piekle, czy też w czarnej pustce. Osobiście odnoszę wrażenie, że większość odchodzących dusz gdzieś sie zagnieżdża. Być może to właśnie podstawowym celem każdej religii jest kodowanie umysłu w celu późniejszego zagnieżdżenia duszy nieuwolnionej z silnie utrwalonych konceptów. Panie Marku, Pańska inicjatywa co do napisania przewodnika po zaświatach jest bardzo cenna i chętnie ją wesprę. Pozdrawiam wszystkich czujących i myślących "normalnie" :)
(komentarz do audycji 21. Debata (nie)kontrolowana: Jak to jest być medium. Wizje przyszłości i kontakty z zaświatami. Rozmowa z Markiem Szwedowskim)

ja napisał(a): częściej bym prosił.
(komentarz do audycji 21. Debata (nie)kontrolowana: Jak to jest być medium. Wizje przyszłości i kontakty z zaświatami. Rozmowa z Markiem Szwedowskim)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Zgadzam się z Michałem, odnośnie trolli, ich inspiracji, NR i RWW. NR coraz bardziej się upodabnia do RWW i być może już niedługo będzie się różnić tylko nazwą. Jest to efekt przepływu ludzi z RWW do NR (nastąpiło to już ponad rok temu) i opanowania tegoż. Na porządku dziennym w NR obecnie są banowanie dla kaprysu, podszywanie się pod inne osoby, w tym również w poczcie prywatnej czata, co wymaga uprawnień administratora, wyzywanie słuchaczy itd. Szkoda pisać. Na pewno są to przykre sprawy, a pocieszające jest tylko to, że można przecież słuchać RP (Radia Paranormalium), które trzyma poziom i którego administrator zachowuje się etycznie i poważnie.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

Poważny napisał(a): Sadhguru - prosty człowiek który w/g opowieści Tomka ulepił gołymi rękami kolumnę z rtęci :) A oto we własnej skromnej osobie: https://www.youtube.com/watch?v=5N5KQmrED2E
(komentarz do audycji Chata Mistyka #004 Adiyogi cz. 2)

Hardwired 7 napisał(a): Fajny temat i audycja. Pozdrawiam.
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 14)

troll napisał(a): Męczące już jest to przewrażliwienie prowadzącego. Wystarczy że zadzwoni ktoś kogo nie zna i zawsze jest ten sam tekst "Słyszę że będziesz trolował". A potem słyszymy że tak dobrze wyczuwa trolli. Co do samej audycji i kilku poprzednich przydało by się żeby mogli się wypowiedzieć do końca ludzie sceptyczni którzy podają jakieś mniej lub bardziej sensowne argumenty a nie jak w tej chwili Cloude ich cenzuruje.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

TPZ napisał(a): Mennnn dam Ci porade ktora moze uprzyjemnic Twoj kontakt z ludzmi w internecie. Nigdy niezaczynaj zdania od " buhahaha" gdyz iz mennn osoba czytajaca tak wiele mowiacy poczatek wypowiedz moze Cie wstawic juz na starcie w szablon gdzies pomiedzy malo rozumnym a rozumnie malym . Pomysl menn bo po co masz na wartosci tracic juz na samym starcie. I mennnn niepisz tez po hihi ziolku bo wypowiedzi traca hihi sens .
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

zbździsiu napisał(a): Jackowski ma jakieś dokonania? Pffffff dobre sobie. Jak narazie jedynym dokonaniem tego "jasnowidza" jest uprawianie żałosnego tańca na grobie Magdaleny Żuk, Iwony Wieczorek, Magdaleny Waśniewskiej i innych osób, których śmierć odbiła się głośnym echem w mediach. No i oczywiście z jego winy trzeba też było odwołać wykład o parapsychologii, jaki miał się odbyć w Białymstoku w styczniu 2017. Jakie to on ma jeszcze dokonania? Tylko błagam, nie wymachuj mi teraz przed nosem tymi jego "listami z podziękowaniami" i innymi "dyplomikami", bo chyba zejdę przez Ciebie ze śmiechu i Jackowski znów będzie miał okazję polansować się na okładce "Faktu" :) To jest człowiek pozbawiony jakiegoś kręgosłupa moralnego. A Szwedowski przynajmniej dokumentuje wszystkie swoje badania itd. bez zbędnego lansowania się w wielkich mediach i usilnego dopisywania do badanych przez siebie spraw jakichś wątków "koniecznie paranormalnych".
(komentarz do newsa 21. Debata (nie)kontrolowana z Markiem Szwedowskim)

Ż&Ż napisał(a): Dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy. Ż&Ż
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 14)

salieri napisał(a): to co robi Szwedowski jest żenującym cyrkiem bazujacym na naiwnosci ludzkiej i bólu osób które cierpią po stracie bliskich. Szkoda ze nie zaprosiliscie pana Jackowskiego on ma chociaz realne dokonania
(komentarz do newsa 21. Debata (nie)kontrolowana z Markiem Szwedowskim)

Sebastian p-ń napisał(a): To może być audycja która może stać się nr. jeden w Radiu Paranormalium. Nawet przed Debatą Ufologiczną. Wysłuchanie panów Ż@Ż jest poprostuj przyjemnym relaksem. Serdecznie Pozdrawiam. :)
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 14)

Sebastian p-ń napisał(a): PiS chce powrotu PGR-u??? Michał! kto tobie podrzucił takie brednie. Przyznaj się! TVN, GW, KOD, a może PO. Pouczasz słuchaczy żeby kierowali się swoim rozumem, a sam nie analizujesz informacje które otrzymujesz od słuchaczy. ps; Mimo wszystko, lubię twoją audycje.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

słuchacz napisał(a): buhahaha niezły trol, nocne radio to syf i nie mam tu nic do Krawca bo to spoko radiowiec ale do reszty pajaców na P jak popierdoleniec i myślę, że Ivelliosa też by to zainteresowało....
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

słuchacz napisał(a): Ja tam przestałem słuchać NR po akcji z Tomkiem (nie zgadzam się z tym co głosi ale wystarczy mi dobra muza i jeżeli nie bełkocze o keszyzmach to jest cały czas dla mnie zajebistym radiowcem i mega inteligentnym człowiekiem, którego światopogląd/podejście w jakiejś tam części ściera i pokrywa się z moim no a jeżeli widzisz, że ktoś nadaje na tej samej fali ale trochę odchylonej a ktoś na zupełnie innej tak jak NR no to jasne, że zostałem z Tomkiem :)
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

słuchacz napisał(a): @OrinMan "Mówisz o tych megainteligentnych istotach dzwoniących np. do audycji Cloudea? :) " Do Michała to Ci jeszcze brakuje...oj dużo i chciałbyś mieć takich słuchaczy...:)
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

TPZ napisał(a): Nocne radio. Audycja nocna jazda. Klod Monet kpiacy i opluwajacy praktycznie wszystkie wartości jakie ludzie mają. Dziś mówi o szacunku dla odbiorcy. Do dziś czuje niesmak po tych audycjach. Moim zdaniem to największa plama na logo nocnego radia.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

Bosman napisał(a): Czy mógłby Pan rozwinąć skrót myślowy i drogę przeprowadzonej przez Pana "rozum" dedukcji na podstawie której ewentualna chęć przywrócenia do używalności nadającej się jeszcze do tego infrastruktury po PGR "rozszyfrował" Pan jako powrót do reanimacji tych jednostek? Remont Via Appia przez Włochów to zapewne tęsknota za Neronem - idąc tym tokiem rozumowania. Całe szczęście, że pouczył Pan słuchaczy o konieczności kierowania się własnym rozumem przy łykaniu opinii... Jeżeli Pan mówisz jak jest to wyrzuć Pan kluczyk który Pana nakręca do takich bzdetów. Na razie jest Pan jak skład majtek - 95% bawełna (czyli bzdury) i 5% elastan (prawda nie weryfikowalna).
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

Mechanterian napisał(a): W pełni podzielam Twoje podejrzenia Cloude co do niezbyt szczerych intencji pewnych osobników. Na przestrzeni czasu po wielu działaniach tej grupy można wywnioskować że robią krecią robotę teorii chaosu działając w interesie ogólnie pojętego NWO bez większego znaczenia kto jest ich faktycznym mocodawcą. Pozdrawiam.
(komentarz do audycji 14 lipca 2017)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Właśnie wysłuchałem audycji. To znakomity odcinek Teorii Chaosu, bardzo ciekawy, ważny i praktyczny temat. Astrologia i alchemia, ale w wydaniu poważnym. Sprawy budownictwa, ale i zdrowia. Michał był w świetnej formie, i dobrze prowadził. Co do kwestii badań nad witaminą D, to dr Jaśkowski w jednym z odcinków na YT, mówił, że takie badania naukowe, przeprowadzono w latach 30-dziestych XX w. Wtedy odkryto, że ludzie żyjący powyżej 38 równoleżnika półkuli północnej, mają zawsze niedobory tej witaminy. Po tych badaniach rozpoczęto w Europie akcje podawania dzieciom w szkołach tranu (w Polsce zaprzestano tego na początku lat 70-siątych) oraz zaczęto zalecać ludziom opalanie się na słońcu latem (oczywiście z ograniczeniem czasowym: 30 minut dziennie, a nie godziny) - w latach 80-siątych zaczęto natomiast odradzać opalanie, ze względu na raka skóry i dziurę ozonową. Co do trolli, dawno temu pisałem Michałowi to co powiedział w tej audycji. Tak zmasowany i długotrwały atak na TCh jest inspirowany i poszły na to pieniądze, oczywiście marne, ale widomo, że nie wszystkie prostytutki są drogie...
(komentarz do audycji 7 lipca 2017)

nick napisał(a): Bardzo fajny odcinek. Przyznam, że osobiście wolę debaty niekontrolowane od ufologicznych :) Czekam na jakiś odcinek z nutą okultyzmu!
(komentarz do audycji 20. Debata (nie)kontrolowana: Zaginieni astronauci - nieznane oblicza podboju kosmosu)

nick napisał(a): Z przykrością muszę stwierdzić, że Teorię Chaosu od dłuższego czasu toczy rak trollingu. Trolle opowiadają bujdy w Stradivariusach zamiast przyjąć do wiadomości racjonalne i znane wyjaśnienie. Na krytykę trolle odpowiadają "a zrobiłeś?! udowodniłeś?!", swoich tez oczywiście nie musząc udowadniać. Trolle posługują się także spaczoną logiką, zgodnie z którą [b]jedynym[/b] kryterium prawdziwości tez jest stopień dopasowania do światopoglądu - przecież najlepszy dowód przeciwko tezie to z pewnością fałszywka Rockefellera, a najgłupszy dowód za jest święty. Trolle posuwają się także do wyśmiewania i obrażania słuchaczy, odsyłania ich do szóstej klasy, podczas gdy sami mylą stożek hiperprzestrzeni ze zniekształceniami grawitacyjnymi (w końcu wiedzę naukową czerpią z czasopism młodzieżowych, ewentualnie z połowicznie zrozumianych książek Michio Kaku). Co gorsza, takich trolli nie jest w stanie zrazić nic - są całkowicie odporni na krytykę i żyją sobie radośnie w swojej bańce. Na szczęście jest jeszcze parę osób, które taki trolling wyłapują i punktują, bo bez tego byłby to tylko nieciekawy śmietnik.
(komentarz do audycji 7 lipca 2017)

Antares napisał(a): O rzeczach najtrudniejszych dla osób medialnych powinien zabrać głos jasnowidz z Człuchowa. W końcu w mediach siedzi non stop, od Superexpressu poprzez stronę internetową Fundacji Nautilus po Youtube skończywszy. To taki żart :-)
(komentarz do newsa 21. Debata (nie)kontrolowana z Markiem Szwedowskim)

baikonur napisał(a): W audycji można było usłyszeć pewną nieścisłość. Odnośnie czasu wymiany informacji pomiędzy Ziemia a Marsem oraz dalszymi częściami Układu Słonecznego.
(komentarz do audycji 20. Debata (nie)kontrolowana: Zaginieni astronauci - nieznane oblicza podboju kosmosu)

Makumba napisał(a): no nie ja też pracowałem przy drzewie 2 lata i nie wiem jak się skleja deskę - nie no tak człowieka potraktować to aż po prostu nie ładnie.Michał z całym szcunkiem nikt Ciebie nie troluje ,jeżeli jest krytyka to za całokształt sorry
(komentarz do audycji 7 lipca 2017)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Szczególnie dobrym trzeba być dla tasiemca, pamiętajcie, jeśli zatrujecie to zwierzę, tabletką od lekarza, to do was WRÓCI!!!!!!!!!! Wróci po trzykroć, jako zła karma i w następnym wcieleniu, urodzicie się zjaranym hipisem siedzącym przy kompie zasilanym cewką keshe i ględzącym farmazony w internecie. Tak więc uważajcie, bracia i siostry...
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

OrinMan napisał(a): @słuchacz Mówisz o tych megainteligentnych istotach dzwoniących np. do audycji Cloudea? :)
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

Sebastian p-ń napisał(a): vifą@ Widocznie Chris przeszedł na ciemną stronę mocy.
(komentarz do audycji 20. Debata (nie)kontrolowana: Zaginieni astronauci - nieznane oblicza podboju kosmosu)

vifą napisał(a): I tak podjeżdża TVNem. Więcej obiektywności Chris.
(komentarz do audycji 20. Debata (nie)kontrolowana: Zaginieni astronauci - nieznane oblicza podboju kosmosu)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Fakt, same Bolki wokół, nawet w radiach internetowych. Naprawdę nie ma się z czego cieszyć :(
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

słuchacz napisał(a): ps tak mi się zdaje, że wy źle pojmujecie pojęcie dobroci i chyba to musicie w pierwszej kolejności przeaktualizować w tej swojej sekcie dobroczynnej technologii, przykładowo autor audycji (chyba w pierwszej części) przeprasza za zbitego komara atakującego go tsssss to taka dygresja wpadła mi w głowę przy okazji, za brzozę z odwiertem dla pozyskania soku (oczywiście dobrze wykonanym i zalepionym) czy zdartą korę też przeprosi i odmówi modlitwę hahaha jesteście sektą, właśnie takie zachowanie to bardzo pięknie pokazuje...posracie się z tej waszej pseudo dobroci nie wiedząc czym ona jest bo dobroć to kręgosłup moralny a nie wielbienie i dobroć do wszystkich i wszystkiego (jak ta koleżanka z postu pod którąś z hiperprzestrzeni, która mięsa nie je parafrazując, bo to przecież zwierzątka, które mają świadomość i to zuo wcielone zacierające aurę)...No pojeby...
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

słuchacz napisał(a): OrinMan no właśnie ta wasza miłość do wszystkiego i wszystkich, prze-dobroć i w ogóle rozpłynę się zaraz, takie zjarane bezmyślne owieczki, sam uważam się za osobę mocno chaotyczną usposobienia DOBREGO (żyję w zgodzie z samym sobą i innymi ludźmi/stworzeniami o ile mi na to pozwolą i nie wchodzą mi w drogę, jeżeli ktoś/coś potrzebuje pomocy bez względu na to czy to będzie człek czy jakiekolwiek inne stworzenie pomogę bez zastanowienia, w krzywdzie innych nie widzę satysfakcji i jestem zdania, że wszystko to co robię kiedyś do mnie wróci) aczkolwiek nie jest to usposobienie naiwne bo dobroć to nie jest naiwność czego przykładem może być historyjka z jezuskiem typu nadstaw drugi policzek jeżeli ktoś leje cię po pysku, gratuluję naiwności o całej reszcie Waszej ideologi nie wypowiadam się bo to dla mnie po prostu lipna sekta z tak samo lipnymi założeniami a cała ta technologia to niedziałający dodatek do całego tego burdelu ale to tylko moje zdanie ok :) Uwierz mi, że tego radia słuchają naprawdę mega inteligentne i nietuzinkowe persony, które mają poukładany światopogląd i nie muszą wchodzić w czyiś świat a jeszcze większe osobistości nadają w nim swoje audycje nie tylko jak twierdzisz o cyt. "latający spodek i Wielką Stopę" , także myślę, że jeden podcast w tym temacie (z całym szacunkiem dla Tomka) wystarczy pozdro :)
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=PXhDlYREJyo https://www.youtube.com/watch?v=GHe2H2WOQXs&l ist=PLxo0kUUUlxBEjd4XC9i8 GK_8hcxWP9gjC https://www.youtube.com/watch?v=bzXswoAUi0U
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Chata histeryka - szkoda gadać...
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

słuchacz napisał(a): Aha i oczywiście, że elitka zarządzająca USA (ta prawdziwa, nie żaden rudy przydupas w peruce) w tym partycypuje czego bezpośrednim dowodem jest brexit, tylko zamiast analogicznie tamtejszej Carskiej Rosji głównym prowadzącym i zarządzającym kolejnym eksperymentem w Europie jest dzisiaj RFN. I tak zatoczyliśmy koło :) pozdro
(komentarz do audycji 20. Debata (nie)kontrolowana: Zaginieni astronauci - nieznane oblicza podboju kosmosu)

słuchacz napisał(a): PPS :) Po obejrzeniu (jak obejrzysz te filmy) zobacz czy nie widzisz podobieństw w UE (takich ulepszonych i mniej drastycznych oczywiście), dezintegrację społeczeństwa już masz i to konkretną na zachodzie do tego dodaj masowe regulacje wszystkiego i wszystkich, biurokracja, państwo opiekuńcze (w Polsce przykładowo 500+, które na bezczela właśnie lepią za naszymi plecami świeżym podwyższeniem podatku, jakiego oczywiście akcyzy na paliwa gdzie drożeje dosłownie wszystko bo każdy towar/usługa jest uzależniona dzisiaj od transportu) itd. itp wymieniać nie to nie starczy literek...Nie przypomina Ci to czegoś? historia lubi się powtarzać i Wy jej nie znacie co widać bezpośrednio po Twoim komentarzu, dlatego się powtórzy....
(komentarz do audycji 20. Debata (nie)kontrolowana: Zaginieni astronauci - nieznane oblicza podboju kosmosu)

słuchacz napisał(a): PS Z góry zaznaczam, że nie jestem jakimś wielkim fanem Brauna ale polecam świetny cykl filmów jakie zrobił o Rosji począwszy od Bolszewików a kończąc na Putinie (Transformacja w 3 częściach). Pierwsza jest chyba dostępna w całości na yt, resztę poszukaj sobie w necie) https://www.youtube.com/watch?v=fYpYYY2yh6Y Może zrozumiesz, że USA jakie by nie było jest (i zawsze było) cywilizacją zachodnią a Sowiety/Rosja to cywilizacja turańska w której uwierz mi nie chciałbyś się znaleźć jako zwykły jednostkowy trybik w szczególności za czasów ZSRR...
(komentarz do audycji 20. Debata (nie)kontrolowana: Zaginieni astronauci - nieznane oblicza podboju kosmosu)

słuchacz napisał(a): " bo wspaniałe USA nie różni się niczym, a jeśli chcieć mierzyć oba kraje np. pod względem agresji czy łamania praw człowieka, albo "ilości wyrządzonego zła", nie wiem, czy czasami szale się nie równoważą" Nie twierdzę, że USA to aniołek, nie wnikam też kto w głównej mierze sfinansował i przyczynił się do powstania ZSRR bo to chyba jasne. Zadam Ci natomiast proste pytanie, gdzie wolałbyś żyć w latach 1922-1991 gdybyś miał do wyboru rzeczone USA lub ZSRR w dowolnym określonym przedziale czasu? Oczywiście uargumentuj odpowiedź bo zdaje się, że może nie być oczywista (jaka przykładowo jest dla mnie) pozdro
(komentarz do audycji 20. Debata (nie)kontrolowana: Zaginieni astronauci - nieznane oblicza podboju kosmosu)

słuchacz napisał(a): @Antares każdy z nas chce zmian w głębi serca bo czuje, że z tym światem nie do końca jest wszystko w porządku a wręcz wszystko stoi na głowie. Jako ludzkość spieprzyliśmy i będzie tylko gorzej. Keszystów (jak sami o sobie mówią) po prostu sprytnie zapędzono w ślepą uliczkę wypełniając pewną lukę i po prostu ci bardziej naiwni uwierzyli w kolejny alter-bełkot podparty pseudo-technologią tak naprawdę niczym nie różniący się od współczesnych religii czy innym tego typu sekciarstwem. Taki plastikowy kawałek ciasta wyglądający jak smakowity kęs, który po ugryzieniu łamie zęby ale nikt z nich (keszystów) nie chce go ugryźć tylko chowa na później zarzekając się, że to prawdziwe ciasto podsuwając je tym którzy mówią im, że to plastik aby sami spróbowali i połamali sobie na nim zęby :) śpiewka stara jak świat...Dobrze, że Michał z TCh ostatecznie wykazał się racjonalnym i logicznym myśleniem nie dając się wciągnąć w ten cały burdel
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

OrinMan napisał(a): @Antares Zamiast tracić cenny czas na czytanie bzdur, wstaw lepiej GANSy do produkcji i skęcaj urządzenia. Nigdy nie jest za późno, by zrozumieć po co tak na prawdę tu jesteś. Uwierz. Fundacja Keshe ma się dobrze i aktualnie trwają codzienne wykłady w tematyce duszy. Urządzenia na całym świecie działają i nie zamierzają nigdy przestać, a ludzie wchodzą na następny etap. Po kolei, jeden po drugim. Swoją drogą Dr Keshe i jego technologia (oraz cała wiedza na temat powstania życia itp.) to chyba najwspanialsza rzecz jaka mogła spotkać naszą współczesną cywilizację. Dziwię się, że temat ten nie został do tej pory poruszony na Debatach Niekontrolowanych. Jak widać łatwiej wierzyć w latający spodek i Wielką Stopę niż w coś, co masz u siebie w domu na stole. Przesyłam dużo miłości.
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

Światowid napisał(a): może to lepiej przynajmniej Polski nie oczerniał
(komentarz do audycji 7 lipca 2017)

Paweu napisał(a): audycja dorównuje poziomem komedii znanych z audycji o Lightworkerach i wklęsłej Ziemi. bzdura na bzdurze, dodatkowo brutalnie okrzyczana. Ale żeby czasem nie było, że jestem kolejnym opłaconym trollem... Zastanówmy się chwilę nad tym Księżycem. Po pierwsze, nie ma przełożenia między fazą Księżyca a pływami, cykl księżycowy to w przybliżeniu 29.5 dnia, pływy pojawiają się w cyklu dobowym (plus miesięcznym zależnym też od Słońca, ale dalej to nie ma przełożenia na fazy). Kiedy Księżyca ubywa, jego wpływ grawitacyjny może być dowolny, co w zasadzie od razu burzy całe hokus-pokus wokół księżycowego drewna. Słuchacz, który próbował wyjaśnić to prowadzącemu, został zakrzyczany. Dodatkowo - nie, nie ma to przełożenia na cykl miesiączkowy kobiet. Miesiączki naturalnie trwają 28 dni, co nie ma przełożenia na 29,5 dnia cyklu księżycowego. Prowadzący na początku troszkę się od tego odżegnuje, mówiąc o magicznym działaniu elektromagnetycznym, ale nie - ono nie działa magicznie. Ono działa przewidywalnie i jest mierzalne. Co więcej, nie ma też absolutnie żadnego badania lub statystyki dowodzącej, iż w pełni inaczej działa ciśnienie krwi, jest więcej zgonów czy przestępstw. Są natomiast naukowe analizy, które sprawnie z mitologią księżycową się rozprawiają i dowodzą że między pełnią a zgonami czy przestępstwami nie ma jakiegokolwiek powiązania. Co do wpływu Księżyca na czlowieka, skoro już wiemy że co innego pełnia, a co innego grawitacja, to można się zgodzić że pełnia działa psychologicznie i światło może dać nam inne samopoczucie, podobnie jak różnica między światłem hipermarketu a naturalnym, jednak brakuje dowodów czy statystyk potwierdzających wyższą umieralność czy więcej przestępstw podczas pełni czy nowiu. A co do oddziaływania grawitacyjnego, gdy działa to na ogromne, jednolite zbiorniki wodne, nie możemy pomijać efektu skali - im większy zbiornik, tym większy efekt. Proste pytanie - czy widać pływy na oczku wodnym albo w beczce z 50 litrami wody? Carl Sagan powiedział, że wyjątkowe twierdzenia wymagają wyjątkowych dowodów. Tutaj mamy mitologię, która zaorała się sama, bo Thoma pomieszał właściwości Księżyca. Wtrącę się też w kwestii lutnictwa. Produkty Stradivariego nie są jakoś wyjątkowe, profesjonalni skrzypkowie zgodnie twierdzą, że owe instrumenty współcześnie brzmią zwyczajnie kiepsko. Są jednak legendą i są drogie tak jak drogie są renesansowe rzeźby i obrazy, jako właśnie wartość dodana - wartość kulturowa. Dodatkowo, one były już kosztowne w momencie pierwszej sprzedaży, wobec czego spadkobiercy nabywców zwyczajnie dbali o konserwację. A ci, którzy nie dbali, stracili swoje skrzypce, które zgniły i spleśniały jak każde inne nieimpregnowane drewno. Poza tym, dlaczegóż ci rzekomi lutnicy, którzy zrobili skrzypce z księżycowego drewna, nie zapisali się w późniejszej historii jako mistrzowie lutnictwa? Czy nie bardziej prawdopodobnym jest, że sobie Thoma ich wymyślił? I kurde lubię magiczne, tajemnicze historie, naprawdę. Ale tutaj magiczna historia jest zwyczajnym chwytem marketingowym, a ludzie ślepo to powtarzają, czyniąc za drogie chatki z drewna popularniejszymi.
(komentarz do audycji 7 lipca 2017)

słuchacz napisał(a): @Leśny Pukacz, niestety nie mam tam konta i raczej nie zamierzam zakładać :)
(komentarz do audycji Odc. 235 Służby specjalne RP czy mafia)

multiL napisał(a): Witajcie! Szukam informacji o pani Irenie Binder, wielkim mistrzu Reiki z Poznania. Czy ktoś odbywał u niej kurs I stopnia? Proszę o podzielenie się doświadczeniami i odczuciami.
(komentarz do artykułu Jeśli chcesz przejść inicjację reiki, przeczytaj najpierw ten artykuł)

Leśny Pukacz napisał(a): To chyba najbardziej absurdalny temat w całej historii TcH ;) Tyle fajnych tematów do przegadania, a my rozmawiamy o ścinaniu drewna w pełni księżyca...
(komentarz do audycji 7 lipca 2017)

Leśny Pukacz napisał(a): Napisz mu to, ma konto na fejsie :P
(komentarz do audycji Odc. 235 Służby specjalne RP czy mafia)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Może i język angielski kuleje, ale to jednak nie Anglia tylko Irlandia, i być może Michał zna dobrze gaeilge. https://www.youtube.com/watch?v=5S3PJ3skBjs
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

;) napisał(a): A gdzie na tej tablicy są te napisy niebo/piekło/czysciec/inn e miejsce?
(komentarz do artykułu Instrukcja obsługi OUIJA)

Antares napisał(a): Pewnie tak, a mnie zadziwia jak niektórzy ludzie CHCĄ I PRAGNĄ być oszukiwanymi, nawet jeśli coś się nie klei i sami sobie z tego zdają sprawę. Nie chodzi o jakieś rzeczy trudne do zweryfikowania czy dyskusyjne lub też znane raczej zainteresowanym i specjalistom ale takie na najniższym szczeblu, czasem wręcz na poziomie szkoły podstawowej. Chętnie bym pogadał na ten temat z jakimś psychologiem społecznym. To fenomen którego nie potrafię sam sobie wytłumaczyć.
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

słuchacz napisał(a): Brawo i chapeau bas dla Marka Żelkowskiego, jedno z lepszych jego wystąpień w debatach jak nie najlepsze. Super debata Panowie.
(komentarz do audycji 19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz)

słuchacz napisał(a): @Antares jednym słowem: https://www.youtube.com/watch?v=JsYGNzFOrN0 :)
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

Antares napisał(a): Słuchaczu, wiesz, mnie jeśli chodzi Mehrana Keshe to już nic nie zdziwi - Fundacja Keshe uważa Gregoriana Bivolaru http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/grego rian-bivolaru-mistrz-jogi -probowal-zgwalcic-1000-d ziewic/bbgpbpq (skazanego za pedofilię i szmugiel nieletnich do burdeli) za wybinego nauczyciela jogi http://misatv.ro/interviu-cu-savantul-i ranian-mehran-tavakoli-ke she-aflat-vizita-la-bucur esti-la-invitatia-scolii- de-yoga-misa/ Bivolaru i Keshe ostatnio wręcz pjją sobie z dzióbków - Keshe był w Rumunii w tym roku dwa razy, za każdym razem odwiedzając "guru". Generalnie widać, że Keshe dąży do zejścia z tematów technicznych na różne szkoły jogi, doskonalenia duchowego i inne takie, zapewne dlatego że trudniej jest takie rzeczy przyszpilić jako manipulanckie. Można tam pleść dyrdymały skolko ugodno.
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

Marcin napisał(a): Już był taki jeden co zaczął od raptem dwóch zdań o Keshe.
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

Antares napisał(a): Widzę, że Keshe rozpoczął swoją starą śpiewkę "wiem, ale nie powiem" http://www.ghheadlines.com/agency/ghana-business -news/20170710/48720812/q uestionable-iranian-nucle ar-scientist-mehra-keshe- threatens-ghana-minister- of-the-environment Numery kont albo to nigdy się nie wydarzyło panie Keshe. Najśmieszniejsze w tej historii jest to że Keshe nawet nie próbuje pokazać, że dysponuje taką technologią o której mówi zamiast tego poprzestając na oskarżaniu na gruncie tematów innych niż merytoryczne osób które śmiały poddać w wątpliwość jego dokonania które mogłyby spowodować, że Einstein czy Feynman zzielenieliby z zazdrości. Co ciekawe, takie oskarżenia padają zawsze post factum, pomimo że wynika ze słów samego Keshego, że wiedział był (że też użyję takiej formy zaprzeszłej) o tym od samego początku że jest w otoczeniu łapowników, pedofili, etc.
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

szukajacyprawdy napisał(a): Chyba 2 zdania o Keshe było. Jak macie z tym problem to może zróbcie sobie lewatywe to wam przejdzie... :)
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

słuchacz napisał(a): @Antares zmanipulowane, tępe bydło jednym słowem, teraz to już nawet więcej niż jasne...hhehe dobre, szkoda mi tylko Tomka bo dobry z niego radiowiec był...
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

słuchacz napisał(a): tylko żeby później nie było, że do śledztwa zaprogramowały cię służby, niezła jazda jest w tej książce, koleś powinien sobie gdzieś wyjechać i odpocząć najlepiej z dala od ludzi i cywilizacji na kilka lat, gwarantuję powrót do zdrowia gdy zajmie się przetrwaniem i samowystarczalnością to wypieprzy mu z głowy te głupoty momentalnie
(komentarz do audycji Odc. 235 Służby specjalne RP czy mafia)

Leśny Pukacz napisał(a): Muszę wybrać się do biblioteki w Katowicach (mam około 60km) i zapoznać się ze szczegółami tej książki. Niestety u mnie w okolicy brak choćby jednego egzemplarzu. Tak jak pisałem wcześniej, jest naprawdę intrygująca i akurat te ocenzurowane treści mogą wnieś sporo nowego do tematu. Choćby wątek p. psychiatry, znając pełne dane, śmiało można zrobić małe śledztwo i dojść do pewnych wniosków. Czekam z niecierpliwością na koniec książki!
(komentarz do audycji Odc. 235 Służby specjalne RP czy mafia)

vifą napisał(a): Chris, z całym szacunkiem, ale tracisz obiektywność! Ta jazda po ZSRR była taka jak za Reagana. To moim zdaniem nieprofesjonalne, bo wspaniałe USA nie różni się niczym, a jeśli chcieć mierzyć oba kraje np. pod względem agresji czy łamania praw człowieka, albo "ilości wyrządzonego zła", nie wiem, czy czasami szale się nie równoważą. Nie wiem, ale wczoraj w czasie audycji miałem wrażenie jakbym TVNu słuchał.
(komentarz do audycji 20. Debata (nie)kontrolowana: Zaginieni astronauci - nieznane oblicza podboju kosmosu)

Antares napisał(a): Mehrana Keshe i keshystów to dopiero zobaczysz, bo ostatnio zaczął im się palić grunt pod nogami w Ghanie i okazało się, że Keshe powinien przedstawiać się nie jako Ph.D. a B.Sc. https://www.ghanamma.com/2017/07/07/show-fake- iranian-scientist-out-he- has-no-place-here-ministe r-orders-gaec-officials/ https://www.ghanabusinessnews.com/2017/07/06/minister-d issatisfied-with-keshes-r elationship-with-ghana-at omic-energy-commission/ Teraz będzie roztaczanie aury spiskowej teorii dziejów według linii wyznaczanej przez Carolinę De Roose czyli prywatnie żonę Mehrana Keshe, która odpowiada za medialną stronę przedsięwzięcia. Swoją drogą to nawet trochę zabawne jak keshyści idą "po linii i na bazie". De Roose dwa lata temu pisała o rozpadnięciu się Ameryki na dwie części? Było to Hiperprzestrzeni. Było u De Roose o aminokwasach? Było w opowiadaniach mapeta. Od wczesnej wiosny De Roose oskarża wszystkich o związki z belgijskimi pedofilami? I ten wątek pojawia się na radiowej antenie, bo to tuba keshystowskiej propagandy. Na marginesie ten ostatni wątek to zapewne medialne uderzenie wyprzedzające, bo 7 sierpnia ma zapaść wyrok w sądzie w Kortrijk (Belgia) i wszystko wskazuje że nie będzie on korzystny dla Keshe et consortes, bo Dirk Laureyssens okazał się być whistleblowerem, który od środka pokazał "czym się je" uzdrawianie gansami i inne takie. Słyszałeś o tym w jakiejkolwiek audycji która wałkuje temat wspaniałych odkryć "Tesli XXI wieku"? Na polskich stronach alterezo? Też cisza jak makiem zasiał, a uczciwość raczej nakazywałaby o tym wspomnieć. Jak znasz język niemiecki to poczytaj sobie ten wątek https://www.allmystery.de/themen/gw90507 a przekonasz się, że niektóre audycje i strony w polskim Necie są po prosu osłoną medialną i jednocześnie łapaniem nieszczęśników do tej sekty. Ordynarna ściema.
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

Sebastian p-ń napisał(a): Przeraża mnie ta Książka, a jeszcze bardziej przeraża mnie autor, opisujący prawdziwe, lub urojone opowieści.
(komentarz do audycji Odc. 235 Służby specjalne RP czy mafia)

ja napisał(a): brakuje Arka Kocika z Chrisem i Piotrem wspaniała trójka.
(komentarz do audycji 20. Debata (nie)kontrolowana: Zaginieni astronauci - nieznane oblicza podboju kosmosu)

Sebastian p-ń napisał(a): Dziękować możesz tylko swoim imieniu. Mnie audycja podobała się i oczekuje na kolejne ciekawe tematy. Czy wy wszystko musicie brać tak na poważnie? to tylko kolejna teoria, no i fajnie.
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

Marcin napisał(a): No i wyszło szydło z worka, kolejny sekciarz Keshe. Panu już podziękujemy.
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

Draken napisał(a): Nie bo tunel laczy 2 odcinki czasu . a z tym balonem to dziwne pomyscie balon leci do gory wchodzi w tunel wychodzi z tamtej strony i co dalej leci do gory ? Zakladam ze tunel ten drogi tez jest na niebie wiec jesli cos wychodzi to raczej spada na dol albo ten balon nie dotarl na tamta strone tylko byl w tunelu
(komentarz do artykułu Tunel czasoprzestrzenny nad Biegunem Południowym)

przebudzenie napisał(a): Pamiętaj o najważniejszym, żeby nie utożsamiać wcielenia z duszą, jesteś światłem, duszę wysokowibracyjne często wybieraja trudne zadania doświadczenia i wcielenia, to jest teatr iluzjii. Najważniejsze żeby pamiętać że pod tym wszystkim kryje się bezwarunkowa miłość. Wiele dusz przyszło na ziemie w tym ważnym momencie pomagać w procesie wzniesienia.
(komentarz do artykułu Telepatia bliźniaczych dusz)

Jaknajlepiej napisał(a): Doświadczaj chłopaku a nie powtarzaj zasłyszane bajki z mchu i paproci. Jakiś sat guru powiedział Ci te bajki o shiwie, adin jogim i apostołach a Tyś w to uwierzył i głosisz tę swą wiarę w eterze. Sam opowiadałeś ostatnio o jodze jako praktyce doświadczania a dziś opowiadasz o jakiejś niepotrzebnej nadbudowie ideologicznej (jak to komsomolcy robili) Zaprawdę powiadam Wam oddzielcie wiarę od doświadczenia. Doświadczenie jest Waszą prawdą. A wiara zawsze opiera sie o cudzą prawdę, manipulację bądź też fałsz. Jestescie tylko tym co doświadczanie lub w co wierzycie. Wybór należy do Was :)
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

yuby napisał(a): Swietna audycja Bart. Czekam na więcej :)
(komentarz do audycji Chata Mistyka #003 Adiyogi cz. 1)

Arek napisał(a): Brakowało tego typu audycji w Radio Paranormalium,dla odmiany świetnie jest wysłuchać gościa ze swoimi,własnymi przemyśleniami .Bart fajna sprawa ,czekam na dalsze odcinki,powodzenia
(komentarz do audycji Chata Mistyka #002 Yoga)

nick napisał(a): Nie chcę słuchać Radia Maryja, pewnie będą tam takie kwiatki jak diagnozowanie czcicieli szatana po wyrazie twarzy... A nie, czekaj! To przecież Michał wykrywa w ten sposób satanistów XD
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

prześmiewca napisał(a): pamiętam na początku lat 90-tych Tomek Beksiński przedstawiał nową płytę Marillion zaraz po zmianie wokalisty z Fisha na Steviego H. otwierająca piosenka miała tytuł Cover my eyes ,atomiast Tomek stwierdził,że powinna nazywać się Cover my ears i tak w tym przypadku Michael cover your month ,crap,crap,crap and bullshit mieszkasz w Irlandii to język znasz (no zbyt duże słowa słyszałem jak czytasz tekst angielski - rada nie rób tego na głos :-)
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

spirit.of,nikopol napisał(a): Świetna wieczorowa pora. Tak mi mów.
(komentarz do audycji 1 lipca 2017)

mieciu napisał(a): nie no na Michałka tabletek jeszcze nie wymyślili,więc ja robie rząd ....stąd szkoda czasu ,najlepsze z tej audycji to są trolle
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

ertyu napisał(a): Porownywac polske do krajów trzeciego swiata to rzeczywiscie zabawne ale myslałem ze cos innego chcesz udowodnic.. :) Poza tym jak narzekasz na Michała i nie podoba ci sie co mówi to go nie słuchaj i po problemie "światowcu". Przestań psuc humer innym :) Nie podoba sie to "wypad z baru". Zawsze masz opcje na Radio ma Ryja i TVP ;)
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

JW napisał(a): Mieszkałem 4 lata w UK ;) Jeśli ci się nie podoba to wyjedź kto ci broni? Również jestem ateistom, ale nie powtarzam tego w co drugim zdaniu, kogo to obchodzi? To chyba choroba dzisiejszego lewactwa ;)
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

Groupie napisał(a): do obudzony ,bardzo się chłopcze mylisz zwiedziłem cały Świat - dosłownie cały ,dlatego śmiem twierdzić ,że żyjemy na wysepce dobrobytu,różnice są małe w porównaniu do takich państw jak np.Benin - gdzie o kanalizie nikt nie słyszał ,a wszystkie nieczystości gniją w kałuży przed domem,albo Togo gdzie do dziś występuje trąd - co ty chłoptyś możesz wiedzieć ???? Polska nie jest pępkiem Świata,a takie Michałkowe bajdurzenia przypominają mi żale rozkapryszonego dzieciaka,który nie otrzymał auta w czerwonym kolorze jak mu się zamarzyło.Świat jest bardzo biedny z wysepkami dobrobytu ,na jednej z nich jesteśmy my
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

powazny napisał(a): Jak sam sie przyznajesz jestes niepowazny.... Przełącz sobie na rezimowy kanał TVP tam tylko wychwalaja postepowych polaków i najlepsze władze polski :)
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

zarobiony 2 napisał(a): Poza tym jak sie cos nie podoba to ze tak powiem wypad z baru. Nie sluchajce Clouda i przełączcie sobie na Radio co Ma Ryja lub rzadową rezimową propagnde TVP :) !!!
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

zarobiony na 102 napisał(a): Przeciez każdy postępowy polak wie że najlepsza na swiecie jest Katolicka Polska z królem Jezusem i jego zastępcą Ojcem Rydzykiem :)
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

obudzony napisał(a): Humor ci sie popsuł bo myslałeś z polska to pępek świata ? He he - nigdzie nie był i mysli ze polska to szczyt rozwoju i dobrobytu europy :) Lepiej juz nic nie pisz i sie nie osmieszaj - do koscioła i krzyżem leżeć bo twój król patrzy i wszystko sobie notuje :)
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

best59 napisał(a): Każdy dzień pracy portalu PARANORMALIUM daje kolejny stopień w PROFESJONALIZMIE wszystkich współpracujących z tym ZACNYM GRONIE . Nie ma i nie będzie drugich TAKICH JAK WY szanowni PANOWIE. Każdy w swym profesjonalizmie podnosi każdego dnia wszystkim słuchającym stopień wtajemniczenia w nauki tajemne prezentowane na łamach PARANORMALIUM. Wątpię aby pracowitość tytaniczna Marka SĘKA "Iveliosa " znajdzie w takiej mierze naśladowcę , NIKT Z WAS NIE MA NASTĘPCY WSZYSCY JESTEŚCIE WYJĄTKOWI NIE DO ZASTĄPIENIA. Gdy któregoś z was zabraknie ,,,, ))) audycja z lekka KULEJE(((,,, od początku jestem z wami duchem BĘDĄC U SIEBIE CIAŁEM. Pozdrawiam najszczerzej jak mogę. TRUE IS UP
(komentarz do audycji 19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz)

Antares napisał(a): To może być bardzo fajna audycja. Kiedyś byłem na prelekcji Istvana Nemere w Polsce. Chyba wyszła kiedyś jedna z jego książek na temat "Gagarin nie był pierwszy który poleciał, a pierwszy który wrócił" i na temat Iliuszyna juniora. Oraz oczywiście samograja braci Judica-Cordiglia. Co ciekawe, wg niego incydent w Gdyni 1959 mógł być fiaskiem jakiejś próby suborbitalnej, ale raczej z załogą zwierzęcą.
(komentarz do newsa 20. Debata (nie)kontrolowana: Zaginieni astronauci)

nie nick napisał(a): szczerze mówiąc mi też ta audycja podoba się ze wzglądu na trolowani.,Minio już straszne głupoty opowiada,bez urazy -bełkot widać ,że irlandzki DHL uwstecznia człoweka i on jeszcze twierdzi ,że zachód jest lepszy od Polski,zobaczymy za 3 lata .kiedy policyjny shariat zacznie działać,zobaczymy gdzie będzie Polska,a gdzie zachodna Europa
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

Polak pisze się z dużej litery światowcu napisał(a): Wyjedź człowieku jak Ci się nie podoba i nie psuj ludziom humoru ;) I Ty się ubogacisz kulturowo w postępowej europie, a Polacy, którzy nie są chorzy na myśl o bożkach nie będą musieli wysłuchiwać Twoich mainstreamowych bredni.
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

niepoważny napisał(a): Drogi Michale,oczernianie Polski bardzo dobrze ci wychodzi,jak Arabowie to takie fajne chłopaki,to przejdź na islam i wtop się w ich kulturę,bo w naszą to oni nie chcą,widzę ,że nie ma sensu dalej słuchać tego antypolskiego bełkotu ,jak bym chciał wysłuchiwać peanów na tematy arabskie to mogę sobie TVN24 włączyć,- to takie "poważne" "polskie" media
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

obudzony napisał(a): no widzisz troche o cos innego chodzi. Chodzi o to ze mentalnie polacy są średniowieczu (lub zaraz po) wybierając sobie Bożka za króla kraju. A jeżeli chodzi o inne sprawy to myslis ze u nas katolicy nie kradną i nie gwałcą ? Tam może policjanci kupują amunicje za swoje a u nas podobno w niektorych komendach muszą przynosić własny papier toaletowy a amunicji po prostu nie mają. Wybierz sie na komisariat - wiekszosc z nich wyglada jak w latach 80 a na wysposazeniu stare maszyny do pisania zamiast komputerów to standard. Za posiadanie trawki grozi do 12 lat, myslisz że gdzie tak jest ? w Belgii czy w Katolibanie ktory ma jezusa za króla ?
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

nick napisał(a): Widać, jak bardzo zdefiniowały go jako człowieka te protesty przeciwko wojnie w Iraku - gdyby zgodził się ze słuchaczami, musiałby zaprzeczyć samemu sobie z młodości (a przynajmniej tak mu się wydaje). Wystarczy odsłuchać sobie odcinek "Tajemnic III RP" o ruchach społecznych z lat 90. Nie spodziewajcie się informacji o jakichś ciekawych ruchach, dowiecie się wyłącznie o tym, jak każda rzecz, w której Michał i Tomasz brali udział, była świetna, super, hiper i w ogóle. Tak jak ktoś już napisał, Michał kilka razy przeczy samemu sobie - wystarczy, że wyjdzie od innej myśli początkowej, a ze świętym przekonaniem zaprzecza czemuś, co mówił np. parę audycji temu. Szczerze mówiąc, "Teorii chaosu" słucham już tylko dla jakichś ciekawych trolli...
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

Bart napisał(a): Dzieki za sluchanie. Zapraszam do kolejnych odcinkow. Najblizszy juz w ten czwartek godzina 22:00
(komentarz do audycji Chata Mistyka #002 Yoga)

Antares napisał(a): Pośmiewiskiem Europy jesteśmy głównie na Czerskiej. Przyznam, że czasem nawet ludzie w Polsce nie zdają sobie sprawy jak niektóre rzeczy wyglądają "w wielkim świecie". W takiej Belgii rządu nie tak dawno nie było przez półtora roku, a rząd był "komisaryczny". Czy w Polsce o tym mówiono? A skąd. Trzy tygodnie temu byłem u znajomego w Brukseli. Znajomy mieszka z 500 metrów od Parlamentu Europejskiego. Internet ma 6 megabipsów i szybszy nie będzie mieć zbyt szybko, bo w tej okolicy niczego szybszego nie ma. Otwieram gazetę, a tam sążnisty artykuł że tamtejsi policjanci kupują za własne pieniądze nawet amunicję, o sortach mundurowych nie wspomniawszy. Włączam telewizję , a tam nasz król Europy pomaga założyć marynarkę wodzowi Europy Żą-Klodowi Luksemburskiemu bo ten ostatni ewidentnie jest na bańce i nie trafia łapą w rękaw. Następnego dnia żona znajomego chciała zaprosić mnie na piwo kriek. Najpierw restaurator poinformował nas że w ogródku piwnym (??) alkoholu nie poda (może w głębi lokalu), bo brodaci panowie krzywo na to patrzą (ale nikt im przecież przemocą w gęby alkoholu nie leje...) zupełniej jakbyśmy mieli ramadan w Mekce. No to poprosiliśmy kawę. Żona znajomego poinstruowała mnie abym nie kładł smartfona na stolik przy ulicy, bo nas ktoś obrobi ktoś z młodocianych ubogacaczy kulturowych i dobrze aby tylko na rabunku się skończyło. Kładzenie czy używanie ultrabooka - jak dodała też - jest raczej ryzykowne. I to ja powinienem mieć kompleksy? Niby to dlaczego? Przecież to z tego weekendowego pobytu wychodzi że Bruksela jest bliżej Mogadiszu od mojego miasta.
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

Eryk napisał(a): Bardzo dobra audycja, wiele ciekawych wskazówek. Mnie ma co w zasadzie komentowac bo tego sie słuchaj i sie to chłonie :)
(komentarz do audycji Chata Mistyka #002 Yoga)

obudzony napisał(a): Rzeczywiście do Filipin i innych krajów azjatyckich to chyba nam bliżej nż do reszty europy :) Myślę że mentalnie Polska jest w epoce konkwistadorów ktrózy w imie Jezusa robili okropne rzeczy w Ameryce i nie tylko tam. Pewno gdyby świat teraz wyglądał troche inaczej i była by taka potrzeba to Polska jako pierwsza wysyłała by teraz misje coś a`la konkwistatorów by nawracać świat na jedyną słuszną religie jezusową (a żeby było śmieszniej to nam także ta wiara została siłą narzucona w imie czyiś interesów) My po prostu mentalnie jestesmy daleko z tyłu w porownaniu do wiekszosci cywilizowanych krajów europejskich, świadczy o tym także niedawne wybranie sobie za króla Polski Jezusa - czy ktos rozsadny powie że to jest normalne? Nie ukrywajmy tego ale jestesmy troche posmiewskiem europy i do Czech mimo wszystko takze nam bardzo daleko. Inne kraje które narzuciły nam tą wiare w uimie ktorej bardzo wiele zła sie wydarzyło, odeszły już w dużym stopniu od tego i mentalnie sa juz gdzies indziej a my siedziemy dalej w tej "czarnej dziurze" i wybieramy sobie jezusa za króla...
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

Antares napisał(a): Zdaje się że podróże w kosmos przerobioną Amperą to pikuś w porównaniu z tym co dopiero nastąpi: https://www.monitor-polski.pl/fundacja-keshe-ujawnia -tajemnice-kreacji-i-nasz ego-istnienia/ Właściwie należy żałować że Ridley Scott nie konsultował się z keshystami przy pisaniu scenariusza do prequeli "Obcego" ("Prometeusz" i "Obcy: Przymierze"). Byłby hicior!
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

OrinMan napisał(a): @HanysRobson Sugeruję, byś zadzwonił do następnej audycji do Kapitana, mogłaby się wywiązać ciekawa dyskusja.
(komentarz do audycji 1 lipca 2017)

Antares napisał(a): Rzeczywiście, tylko polskie władze ogłosiły Jezusa królem Polski, zupełnie jak w "Paragrafie 22" - "Jesteście dumnymi żołnierzami armii USA. Żołnierze żadnej innej armii nie mogą tego o sobie powiedzieć". Zaś co do innych krajów to robią tak dość regularnie choćby władze Filipin, z tym że one nie koronują go na króla Polski. Sorry. Nie można mieć wszystkiego naraz. Modły o zmianę pogody są odprawiane w krajach Azji pd-wsch. , a może też innych. Co ciekawe zazwyczaj o tradycji buddyjskiej. Chciałem się kiedyś dowiedzieć od Ole Nydahla przy okazji jego wizyty w Polsce do kogo są wznoszone te modły, ale jakoś się nie udało tego dowiedzieć.
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

Ivellios napisał(a): Do końca książki zostało mi jeszcze jakieś 120 stron. Jedna strona "trwa" około 3 minut. Czyli pewnie książka poleci jeszcze do końca wakacji i jeszcze kawałek września. Właśnie nagrałem spory fragment o sprzedawaniu polskich nowo narodzonych dzieci za granicę...
(komentarz do audycji Odc. 234 Służby specjalne RP czy mafia)

Hanys Robson napisał(a): @OrinMan : Dziękuję . To są tylko moje przemyslenia amatora + wycieczki w róże rejony m.in. Riese . To jest dyskusja na parę kufli i kilka godzin.
(komentarz do audycji 24 czerwiec 2017)

Hanys Robson napisał(a): DrogiTomku Pytanie zasadnicze - czy to co widzimy obecnie na terenie omownego Riese w Gorach Sowich , to co jest udostepnione do zwiedzania + to co mozna samemu zwiedzic - to jest dopiero przyslowiowa "podloga" , czy tez juz "sufit". Nie jestem profesjonalnym znawca tematu, ale na moje amatorskie rozeznanie , to wszystkie strony tzw.mniej lub wiecej profesjonalnych badaczy , znawcow tematu, mozna podzielic z grubsza wlasnie na tych co glosza: A) "podloga" - to co widzimy to tylko kilkanascie % , a reszta jest schowana glebiej i tam jest to wykonczone i zainstalowane i dzialalo kiedys lub jest w stanie "technicznej hibernacji" B) "sufit" - niemiaszki nie zdazyli zamknac tego projektu z wielu powodow, zmieniane byly decyzje w trakcie budowy, co do przeznaczenia obiektu lub byl to gigantyczny przekret finansowy i organizacyjny . Byl to taki projekt jak np.mozdziez KARL GERÄT - wielki, mocny ale malo przydatny i kosztowny. Sa jeszcze tzw. "TRENDY BOCZNE" tego tematu , mniej lub bardziej fantastyczne. Nie podejmuje sie oceny, kto jest blizej prawdy? - za malo danych, dowodow. Nie mniej- Twe hipotezy , poszlaki sa calkiem ciekawe , interesujace. Sam Pan copywriter o ktorym wspominasz 2 audycje wczesniej wyznaje hipoteze separacji pol magnetycznych , rteci, plazmy, xserrum, antygrawitacji, a to juz bardzo blisko do energii punktu zerowego. Inna wrzutka to inny badacz- ciagly pilegrzym po Gorach Sowich, ktory usilowal dociec czy pojawil sie oddzial USARMY w okolicach Jeleniej Gory? Jezeli tak - to po co ? Rozpoznanie? bez sensu , to byla juz koncowka zmagan wojennych, mogli rozpoznanie zrobic droga lotnicza. Ale mogli rowniez przyjechac po jakas konkretna przesylke: urzadzenie, labolatorium, surowiec, dokumenty. Moja wrzutka do tego tematu to : to co widzimy wydrozone w Gorach Sowich jest bardzo surowe w swym wykonaniu, a my mamy obrazki w pamieci, ze labolatorium to takie czyste, sterylne pomieszczenie. Wiec jak mogli uruchomic takie labolatorium w zimnych, zawilgoconych pomiesczeniach z ciaglymi problemami z klimatyzacja, woda. Jaki to ma zgubny wplyw na wszelka aparature, elektryke , pomiary i wyniki doswiadczen. Przypomnijcie sobie filmiki z lat 80-tych i 70-tych , chocby program S.P. Kurka i Kaminskiego SONDA - jak skladaja np w NASA sonde kosmiczna- sala cala w kafelkach i wszyscy w bialych kitlach z gustownymi czapeczkami.A teraz przeluzcie sobie ten obrazek, do obrazu sztolni np. Osowka - jakos nie umiem sobie tego poskladac. Inna moja wrzutka dot. "Bocznego Trendu" - przeciez po czeskiej stronie rowniez sa podziemne lokalizacje fabryk! Wiec, czy nasze Riese niejest jedna z czesci tej ukladanki - Okolice Nachod , Trutnov , Mlada Boleslav . Moze trzeba temat Riese rozpatrywac w takim szerszym kontekscie, pomiedzy w/w miejscowosciami. Przeciez sam tajemniczy Kammler byl obecny po obu stronach obecnej granicy. Inna moja osobista wrzuta to sprawa broni masowego razenia. Po co nie niemiaszki mialy sie gimnastykowac przy ladunku jadrowym, skoro mieli na wysokim poziomie zaklady chemiczne, chocby: Blachownia, Oswiecim, Police, Brzeg Dolny, gdzie wyprodukowali gazy bojowe i ich nie uzyli przeciwko zadnej stronie konfliktu. Mieli gotowy material, a go nie uzyli, mieli nawet srodki przenoszenia. Ciekawi mnie, co o tym sadzisz. Pozdrawiam CDN
(komentarz do audycji 1 lipca 2017)

011111000 napisał(a): Witam. Historia historią ale ciemnosc.com jak również i sami technomanci nie zajmowali się tzw. zjawiskami paranormalnymi tylko wynajdywaniem i doskonaleniem praktyk okultystycznych z wykorzystaniem technologii. Syphar kręcił i kombinował, to fakt który spowodował nasze rozstanie. To co położyliśmy w necie z premedytacją zostało odpowiednio oznaczone i podpisaliśmy się pod tym dumnie. Zresztą na chwilę obecną jakbyśmy chcieli moglibyśmy cały ezonet położyć w jeden dzień ale po co? Ekipa ma się dobrze, skupiliśmy się na biznesie i działaniu w kręgach hermetycznych. Dobrze bo każdy z nas zarabia min tyle co poseł. Aktualnie mamy zlot na jachtach. Także historia zweryfikowała, czyja ścieżka okazała się efektywna a czyja była tylko smutnym pierdololo - jak to raczyliśmy zauważać. Pozdrowienia z ciemnosci.
(komentarz do wpisu na blogu 20 lat polskiego Internetu. Jak to było ze stronami o tematyce paranormalnej?)

Aubrey Marcus 2 napisał(a): No ale Michał ma sporo racji ze polska to taki troche ciemnogród. Przykład pierwszy z brzegu - tylko Polska (ibrały w tym udział oficjalne władze) ogłosiła Jezusa królem Polski. Przypomne ze jeszcze nie dawno w polskim parlamencie modlono sie za pogode. I dalej uwazacie ze zyjemy w normalnym kraju ? Ze Jezus jest oficjalnym krolem polski to macie tu z informacja kto w tym uczestniczył: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21 000510,tlumy-na-introniza cji-jezusa-na-krola-polsk i-uroczystosc-trwa.html
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

lalka napisał(a): Twój mózg przypomina pasztetową z Pikoka... podobnie jak mózgi "doświadczonych badaczy obszarów" youtube, o których wspominasz.
(komentarz do audycji 19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz)

Jaknajlepiej napisał(a): Lalka to perfekcyjnie dopasowany nick do poziomu twojej wypowiedzi. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem a na domiar złego obrażasz i podajesz przykłady nieadekwatne do tematu. Zastanów się chwilę, odetchnij ze trzy razy, uśmiechnij do siebie i wróć do rozmowy. Dobrze Ci życzę i proszę nie wywalaj swoich frustracji na ludzi, którzy oczekują więcej od Ciebie, bo to tak trochę jak byś miała do mnie pretensję, że nie kupuję kiełbasy na grila w biedronkowej promocji.
(komentarz do audycji 19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz)

Leśny Pukacz napisał(a): Dlatego właśnie, coraz częściej myślę, że coś w tym może być, chociaż wydaje się to wszystko zwariowane, ale może jednak? Książka niesamowicie wciąga nawet po przeszło 20 latach dobrze, że do niej wróciłeś. Czekam na dalszy ciąg!
(komentarz do audycji Odc. 234 Służby specjalne RP czy mafia)

Ivellios napisał(a): No i podaje też sporo informacji, które da się zweryfikować - jak by nie patrzeć, to to jednak mocno podnosi wiarygodność informacji podawanych w książce. Niestety na jego prośbę większość nazwisk i nazw kluczowych dla że tak powiem fabuły obiektów, firm, produktów, itd. muszę pomijać podczas nagrywania, ale jak ktoś dorwie egzemplarz książki to może sobie zweryfikować np istnienie budynku Johns Rose House w RPA, działanie w tym kraju fabryki Toyoty gdzie Szewczyk miał być fikcyjnie zatrudniony, dalsze rozdziały książki są też gęsto usiane nazwiskami osób, których istnienie również da się zweryfikować. Na przykład nazwisko psychiatry Aliny Z., sędziny Henryki P. i wielu innych osób. Wspominałem wcześniej w innym komentarzu o taśmach Imagio, o których co prawda w Internecie nie ma kompletnie nic, a które jednak były reklamowane w prasie na początku lat 90-tych (co najmniej jedną reklamę można znaleźć w numerach "Wprost" z tamtego okresu).
(komentarz do audycji Odc. 234 Służby specjalne RP czy mafia)

Leśny Pukacz napisał(a): Z każdym kolejnym odcinkiem mam coraz więcej pytań. Z jednej strony opowieści autora wydają się być do granic możliwości podkoloryzowane, z drugiej jednak wszyscy wiemy do czego, służby specjalne są zdolne. Z autorem w łatwy sposób można skontaktować się za pośrednictwem facebooka i on nadal (po 22 latach) podtrzymuje to co napisał i wydaję się w tym naprawdę wiarygodny. Ivellios przyznaję, ze trafiłeś z tą książką w sedno ;)
(komentarz do audycji Odc. 234 Służby specjalne RP czy mafia)

rimbaud napisał(a): Szkoda, że pan Marek Ż. nie powiedział, co to były za wspomnienia, bo ja wiecie też takie coś mam, ale nie wiem, jak do tego podejść. Pamietam, że jako dziecko miałem dość nieprzyjemne wizje ucieczki z palącego się starego mieszkania (przypominało nieco dom mojej babci, wystrojem - były koronki itp.). Ale nigdy pożaru nie przezyłem, nigdy świadomie niczego takiego nie widziałem. Co to było, nie wiem. Aha, tam się pojawiali ludzie, których nie znałem.
(komentarz do audycji 19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz)

Leśny Pukacz napisał(a): To niestety prawda. U Michała widać to juz od dawna, nie wiem czym to jest spowodowane...kompleksy?
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

Machine napisał(a): Claude ma kompleks bycia Polakiem, kazdy kto siedzi na Zachodzie 3 lata i wiecej czesto spotyka ludzi, ktorzy siedza w gownorobotach na najnizszych stanowiskach - ale pierwsi w Polsce opowiadaja "jak to sie wstydza mowic po polsku" albo liza dupe kazdemu kto nie jest Polakiem i zanudzaja ich opowiesciami jaka Polska i Polacy sa ch***owi :D
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

Bosman napisał(a): Panowie Gratuluję. Jeden z najlepszych odcinków. Pan Marek Żelkowski, którego do tej pory słuchałem w Bibliotekarium razem z Panem Wiktora Żwikiewiczem wykonał wspaniałą pracę. Nie wiem, czy był taki zamiar albo taka jego rola w tej debacie ale jego syntetyczne skróty w temacie m.i. pitagorejczyków zapewne przejdą do klasyki Waszych audycji. Pan Piotr Cielebiaś i Marek Sęk jak zwykle pełen profesjonalizm. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
(komentarz do audycji 19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz)

lalka napisał(a): @Jaknajlepiej: Co ty bredzisz człowieku? Kogo chcesz zapraszać? Ezoteryków z NTV Janusza co bredzą za pieniądze? Wróżki? Czasem zamiast otwierać jape albo pisać, wielu z komentujących powinno pomyśleć. Rzygam internetami, a jeszcze bardziej rzygam debilami, którzy się wymądrzają, choć nie mają pojęcia, o czym mówią. Chcesz Jaknajlepiej słuchać debili i naciągaczy, przerzuć się na NTV albo Jutuba. Tam ci nagadają "prawdziwej wiedzy". Polecam Madzie Moskalik i jej duchowe chemtrailsy
(komentarz do audycji 19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz)

Jaknajlepiej napisał(a): Brawo za trafne spostrzeżenia szanowny Panie
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

Jaknajlepeij napisał(a): Skoro to miała być debata to zabrakło w niej przedstawicieli środowisk ezoterycznych, czyli osób blisko związanych z duchowością i zaświatami. Bez konfrontacji z tą sferą dyskusja była miałka jak omawianie problemów rolnictwa na podstawie przeczytanych książek z tej dziedziny. Szanowni Panowie może czas najwyższy aby przestać kisić sie w towarzystwie wzajemnej adoracji i poszerzyć grono gości o doświadczonych badaczy obszarów o których chcecie dyskutować :) Istotnie, wątki pitagorejskie jak też tybetańskiej ksiegi umarłych były najciekawsze w tej audycji. Dziękuję i pozdrawiam
(komentarz do audycji 19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz)

Antares napisał(a): Rewelacyjna audycja, z przyjemnością się słuchało zwłaszcza pana Zelkowskiego. Przyznam, że największe wrażenie wywarła na mnie część o pitagoraejczykach (kompendium bez owijania w bawełnę) a wspomnienia z dawniejszych wcieleń to istna petarda. Bardzo dziękuję za szczerość i odwagę obu panów bo wiem, że wyznania na temat takich doznań często wiążą się z różnymi nieprzyjenościami (aby to tak delikatnie określić). Robi to potężne wrażenie. Chylę czoła.
(komentarz do audycji 19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz)

marq napisał(a): Może te kable były "Olejowe" tzn z chłodzeniem Żył roboczych olejem transformatorowym krążącym w kanałach z cynku właśnie. Dlatego takie kable były Grube by pomieścić zestaw 8 /10 a nawet 12-stu kanałów olejowych gdzie olej krążył pod ciśnieniem. Niektóre miały pompy do chłodzenia tego oleju - skomplikowana dudowa. Zaraz po Technikum w roku 1978 trafiłem do firmy gdzie była instalacja - CZYNNA! - zasilająca synchroniczne silniki pierścieniowe o mocy 128 KW !! I te silniki wyprodukowane przed I WW 1913/1914 i ta instalacja to był test dla młodych nowo przyjętych elektryków. Należało złożyć przecięty kabel tak, żeby nic oleju nie wyciekło i silnik sprawnie działał 24h/D- zasilał pompę do wody technologicznej tez wyprodukowanej w 1914 r. przez Niemcy. Nb Najlepszym kotłem parowym który bez problemu utrzymywał w ciągu doby 14/15 atmosfer - inne Nowe miały problem z utrzymaniem stałym 12 Atm był piec płomieniówkowy - bardzo duża ilość rurek miedzianych o w miarę cienkiej średnicy produkcji niemieckiej z 1913 roku !!!
(komentarz do audycji 1 lipca 2017)

Mehran Keshe napisał(a): "Czym niby w szerszym sensie różni się Marcin Plichta z jego złotem i OLT Express od Mehrana Keshe" Przecież 13% rocznego zysku z inwestycji jest w zadnym wypadku niemożliwe do wykonania (jak mogliby się znaleść jacykolwiek ludzie mogacy w to uwierzyć) za to latający w kosmos przerobiony Opel Ampera i urzadzenia darmowej energii - gdzie aby zmierzyć moc pobieranego i oddawanego prądu nie mozna używać zwykłych mierników, a ludzie twierdzą, że rachunki za prąd spadły im o 30% od samego myślenia o Keshe (to oczywiście brzmi bardzo przekonywująco i nie wyglada na żaden przekręt)
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

Rudi napisał(a): Mam wrażenie, że na temat prawdziwej śmierci nie wie pani kompletnie NIC. To dobrze. przeraziłoby to zarówno panią, jak innych. Śmierć , sama w sobie nie jest niczym strasznym. umieranie- tak! Widziałam i Wiem. wszelkie bzdury i powiadania z przeszłych czasów, zwłaszcza na wsiach może przerazac. Niestety, nasza Wiara jest przerażająca! Do gruntu! szkoda, bo Chrystus był dobrym człowiekiem z pewnoscią i szkoda, że niektórzy próbują to zniekształcić. Mimo wszystko, zyczę Wszystkim dobrych mysli i losów!! pozdrawiam.
(komentarz do artykułu Śmierć, upiory i duchy)

Ivellios napisał(a): W dalszej części książki jest coś o procesie, jaki Szewczyk wytoczył PZU za nieuznanie mu wypadku spowodowanego rzekomo przez pracowników służb specjalnych RP. Pada dużo nazwisk, jednak na prośbę autora muszę je wycinać z nagrania. A Szewczyk żyje do dziś, obecnie przebywa na terytorium Bułgarii, wysyła emaile z prośbą o pomoc w walce z "barbarzyńcami ze służb specjalnych RP" między innymi do obecnie "rządzonej rządzącej" pani premier Szydło.
(komentarz do audycji Odc. 230 Służby specjalne RP czy mafia)

Ivellios napisał(a): Jak w tej książce nie ma żadnej wzmianki o jakichś czujnikach. Przynajmniej do momentu, do którego na tę chwilę doszedłem podczas nagrywania, nie pojawiają się żadne czujniki.
(komentarz do audycji Odc. 231 Służby specjalne RP czy mafia)

beat euro napisał(a): Okłamywanie samego siebie to jest coś w czym Michał jest mistrzem, czemu się dziwisz. Nie ma złych imigrantów, jeszcze w tym roku zacznie się imperium medialne Michała, wszyscy polacy to pijacy a piramidki ostrzą żyletki - u Clauda wszystko w normie.
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

Kidler napisał(a): Pierdzielicie, claude. W sensie o tych imigrantach. Twierdzisz, że Calais to ustawka? Że te nagrania z walk z policją to fake? Nie jestem prawicowcem, ale udawanie, że się nie dzieje skoro się dzieje to okłamywanie samego siebie.
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

Sebastian p-ń napisał(a): Kużwa! nie pułki, tylko półki.
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 13)

Antares napisał(a): Czym niby w szerszym sensie różni się Marcin Plichta z jego złotem i OLT Express od Mehrana Keshe z jego cudownymi wynalazkami oraz centrum kosmicznym i atomowym w Ghanie? I tu i tam wiadomo że to lipa a takich którzy zaprzeczają rzeczywistości znajdzie się spore stadko. Do czasu aż się zderzą z tą negowaną przez nich rzeczywistością i wtedy piękne słówka i nawijanie makaronu na uszy już nie wystarczą. A propos Claudzie, jak idzie montowanie magrawa z kolegą z Kildare? Zapowiedziałeś jesienią ubiegłego roku że się za to zabierzesz i zdasz relację, więc przypominam bo zapewne wypadło Ci to z pamięci.
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

Sebastian p-ń napisał(a): Czytanie Ivelliosa fragmentu książek? jest profesjonalizmem z najwyższej pułki. On powinien pracować w Polskim Radiu, bo brak im dobrych lektorów.
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 13)

marq napisał(a): Z tym, ze Michale we współczesnym Świecie nie ma Faktycznego "Państwa Cywilizacji Łacińskiej" = Państwa Łacińskiego. Możemy tylko wewnętrznie być zwolennikami Państwa Łacińskiego... W P. Łacińskim wyższość Prawa Naturalnego a zatem Etyki i Moralności ma odzwierciedlenie w obowiązującym Prawie: Karnym, Cywilnym, Gospodarczym, Administracyjnym, itd, etc.. Inaczej Obowiązujące Prawo Stosowane wszelkie Ustawy i Rozporządzenia z Mocą Ustawy wynikają - ich litera prawa, prawa i rozwiązania - wynikają z łacińskiej wyższości moralności i etyki nad Prawem Pisanym - i jak sprawdzisz zawsze pisanym na korzyść i pod dyktando klasy politycznej mającej władze, lub Dyktatora czy Monarchy. Obecnie Mamy mieszanki Cywilizacji opisanych przez Konecznego i Rozwinięte przez doc. Kosseckiego... Większość państw UE to państwo o statusie Bizantyjko Turańskiej, a USA obecnie to P. tyrańsko - faszystowskie lub bizantyjko -faszystowskie ze wskazaniem na faszystowskie. Zresztą USA są państwem gdzie narodził się Faszym oraz zarazem Komunizm, przy czym wówczas w Pierwszej połowie XX wieku, eksportowali te Ustroje do Europy. Poza tym coraz więcej państw Europy ma konotacje mniej lub więcej faszystowskie w początkowym etapie faszyzmu czy nazizmu... Pozdrawiam;
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

Arth napisał(a): Michał coraz bardziej bredzi, niestety sam sobie zaprzecza na przestrzeni kilku minut. Biedny mały człowiek...
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

Groupie napisał(a): Tak,z taką gadką na temat swojego kraju to w IRL,UK Michał pewnie uznawany jest za osobę,której brak piątej klepki.Czechy poważny kraj,Rosja i Niemcy(o zgrozo,co za porównania szczególnie po ostatnich wydarzeniach),a Polska kraj niepoważny.Kiedyś w Danii mówiłem podobnie ludzie szybko mnie wyleczyli z podobnych sądów na swój kraj - nie podoba mi się jak o Polsce się wyraża.Czasami rozumie Stałego Sceptyka,że go tak strofuje,bezsprzecznie należy mu się to
(komentarz do audycji 30 czerwca 2017)

kudlaty11000 napisał(a): Super odcinek polecam .. !!! Ivellios daje czadu czytając opowiadania ! Wielki szacun ...
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 13)

san napisał(a): Od kiedy znaki dla ludzi będą przeznaczone dla automatów? Pozatym nawet jakby były (co za absurd) to co to za założenie, że co, na drodze podporządkowanej autopilot by szukał znaku ustąp pierwszeństwa? hahah ;dddd to jest automatyka a nie jakiś samochód-cyborg ze sztuczną AI
(komentarz do audycji 23 czerwiec 2017)

santoro napisał(a): a może zrobić tak luźniejszą debatę o tych wszystkich teoriach spiskowych wyssanych z palca, jak reptilianie czy płaska ziemia, Panowie mieliby dużo śmiechu
(komentarz do newsa 19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz)

Blom napisał(a): wystarczy że drogi są źle oznaczone - w mojej okolicy nagminne jest że droga podporządkowana nie ma znaku ustąp pierwszeństwa więc auto z autopilotem za każdym razem będzie prowadził do katastrofy. identycznie jest w sytuacji gdy wiatr przekręci niedokręcony znak - człowiek połapie się że coś jest nie tak, komputer nie.
(komentarz do audycji 23 czerwiec 2017)

OrinMan napisał(a): Świetna audycja! Dużo ciekawych informacji i interesująca teoria (jak zawsze). @Hanys Robson : Dzięki za masę ciekawych szczegółów.
(komentarz do audycji 24 czerwiec 2017)

jhalik napisał(a): ŚMIERĆ JAK i narodziny ważne :) przy narodzinach mi pamięć zablokowali, jak pójdę do białego tunelu wrócę z powrotem jak się rozglądnę to pójdę w fiolet i już mi nic nie wykasują he he
(komentarz do newsa 19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz)

onik napisał(a): obym się mylił ale znając życie znowu ciekawy temat rozwodnicie do miana byle czego. a Śmierć jest ważna
(komentarz do newsa 19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz)

smerfik76 napisał(a): W 553 roku, na Soborze w Konstantynopolu zostały usunięte fragmenty z pism, które zawierały nawiązanie do reinkarnacji. Jak również potępiono nauki wybitnego Orygenesa. Czy Panowie znają ten temat?
(komentarz do newsa 19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz)

Ż&Ż napisał(a): Miło nam. Dziękujemy i pozdrawiamy. Ż&Ż
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 12)

wojw napisał(a): No i mamy teczkę Pana Leszka Zebrowskiego TW Wstąpił do służby w 1982, nie mógł trochę poczekać? Teraz wiadomo dlaczego tak pluł na Jabłonowskiego.
(komentarz do audycji 5 maja 2017)

Sebastian p-ń napisał(a): Zapowiada się wyjątkowa, ciekawa debata. hmm! Oczekuje z niecierpliwością.
(komentarz do newsa 19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz)

eselproof napisał(a): Witam. Miałem okazję mieszkać w okolicy Poozoli i rzeczywiście obszar ten jest bardzo urodzajny. Wiele farmerow w tym regionie (Campania) uprawia tam tytoń i ziemniaki. Ci pierwsi maja kontrakty z Philipem Morissem a ci drudzy z siecią fast food McDonalds. Pozdrawiam prowadzących
(komentarz do audycji 18. Debata (nie)kontrolowana: Superwulkany a upadek cywilizacji)

speedwayer napisał(a): Santorini w skali VEI ma 6, czyli 10100 km wyrzuconego materiału piroklastycznego i 25km słupa popiołów wystrzelonych w powietrze. Panowie, także to jest naprawdę dużo ;) drobny Wasz błąd! Taką samą siłę miał Pinatubo w 1991. Faktycznie ryzyko istnieje, od 26tys lat nie wybuchło Yellowstone, a średnio co tyle wybucha i zawsze robi ogromne szkody, także jest się czego bać, ale niestety (bynajmniej oficjalnie) nie mamy na to wpływu. No chyba że istnieje jakiś HAARP czy inne elektromagnetyczne bronie mogąće zatrzymać wybuchy wulkanów. Choć byłoby to świetne rozwiązanie dla depopulacji. Debata troszkę po macoszemu, mało konkretów, ale miła w odsłuchu.
(komentarz do audycji 18. Debata (nie)kontrolowana: Superwulkany a upadek cywilizacji)

Gacek napisał(a): Bardzo dobra ta ksiazka. Jednak nie moge niczego znalezc o panu Lechu na internetach. Brzmi jak powiesc s-f ale moze to i prawda.
(komentarz do audycji Odc. 233 Służby specjalne RP czy mafia)

Sebastian p-ń napisał(a): Świetna audycja, jedna z najlepszych Bibliotekarium. Wysłuchałem z przyjemnością. Pozdrawiam.
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 12)

Mehran Keshe napisał(a): ten autonomiczny rower to żart google na 1 kwietnia 2016 roku pod tym linkiem widać jak nakręcono to wideo https://www.youtube.com/watch?v=6gOjRqlgk_Y
(komentarz do audycji 23 czerwiec 2017)

Hanys Robson napisał(a): Witaj Pytasz w audycji jak teraz wyglada teren, obszar , na ktorym znajduje sie tzw.MUCHOLAPKA w Ludwikowicach Klodzkich ? Otoz ..... ni jak. Tania komercha. Bilet wstepu powinien kosztowac max 1 zloty a nie tyle ile kosztuje zwazywszy na to co sie zwiedza i co mozna uzyskac od tzw.przewodnika . Wyskakuje Jegomosc z brzuszkiem i podkoszulku , rodem z filmu MIS , ktoremu najlepiej wychodzi opowiadanie badziewnych skeczow niz opowiadanie jakiejkolwiek wersji na temat tego obiektu. Po 15 min. sluchania pozuca grupe i rupta co chceta. Teren wokol jest zagrodzony siatka, tzn. jest wydzielony teren po ktorm mozesz sie poruszac: - sama mucholapka - cos co mozna nazwac placem manewrowym na ktorym wietrza sie obecnie resztki z demobilu Ukladu Warszawskiego. - z tego placu , jak pamietasz jest wejscie do czesci podziemnej , tez wydzielonej ,w ktorej jest stala espozycja: zdjecia starej fabryki, umundorowanie, lacznica telefoniczna, itp. I UWAGA - obecnie mozna zwiedzic podziemny tzw. kanal techniczny, ktory skierowany jest w srodek owego placu manewrowego , gdzie w pewnym momencie z sciany wychodza grube tak jakby rury, ktore mogly byc otulina dla grubych przewodow pradowych. I to jest obecnie jedyna (chyba) mozliwosc zobaczenia jak mogly byc grube te przewody. Sama MUCHOLAPKA jest zarosnieta trawa, a wiec mniemam, ze ceramiczny basen jest zasypany ziemia , na ktorej posiana jest owa trawa , kanalow pradowych nie widac . Pozostale elementy fabryki ( ruina) mozna na wlasna reke zwiedzac i wlasne ryzyko- z innego poziomu, innego wejscia na ten teren. Fala hejtu na twa osobe wylewa sie obficie, i jest nie na topie uznawanie Twoich przemyslen, ale nakresliles bardzo ciekawy aspekt sprawy Riese-Olbrzym oraz Mucholapki . Co do koncepcji labolatotium. Bardzo mozliwe- sami przewodnicy w Sowiogorskich sztolniach (na boku) sklaniaja sie ku temu, a zwlaszcza w Wlodarzu, gdzie struktura geologiczna najbardziej odpowiada schronowi p.atom. w sensie ochrony przed skutkami wybuchu oraz ochrony radiacyjnej czegos co mogloby znajdowac sie w srodku. Co do urzadzen majacych byc namiastka komputera lampowego : w koncu elementy urzadzenia o kryptonimie "Ryba-Miecz" mogly skutecznie rowniez przeliczac rownania dotyczace kryptologii jak i innych technicznych zlozonych rownan np. w fizyce jadrowej- Jelenia Gora, Walbrzych. Co do tematu ciezkiej wody w Gorach Sowich. Chyba nie ma jednoznacznych zrodel. Prawdopodobnie w Mieroszowie. Co do tematu blendy uranowej- jest na miejscu po polskiej stronie oraz czeskiej. Co do tematu produkcji precyzyjnych urzadzen- Wroclaw + Gorny Slask. Co do zapotrzebowania na duze moce energii elektr.- na miejscu elektrownie wokol Walbrzycha, Jeleniej Gory. Co do obrony plot. - Wroclaw, Swidnica, Jelenia Gora + czechy. Zawsze mnie nurtuje pytanie: dlaczego jankesi byli w stanie poleciec i bombardowac Gdynie, Krolewiec, dotrzec do Poltawy, a nie byli w stanie zbombardowac np. Auschwitz-Birkenau-Monowi tz. Byli juz tak blisko, bo bombardowali Blachownie i Zdzieszowice. Ale pewnie chodzi o to, ze pewne galezie przemyslu i technologii III Rzeszy byly specjalnie oszczedzane , po co , a no po to aby dokonaly sie tam pewne eksperymenty a potem wyplynely w USA. Co do dr Mengele- masz racje, byl w tym obszarze, tak samo jak drugi specjalista od zachowan ludzkich na duzych wysokosciach- Dr Huberus Strughold. Zaklady nowoczesnych owczesnych technologii radiolokacji, przemyslu lotniczego, nawet do Ubotow rowniez byly na tymobszarze. Wiele by mozna jeszcze pisac na ten temat. Pozdrawiam. CDN
(komentarz do audycji 24 czerwiec 2017)

simsimsim napisał(a): Sprawdź sobie, kiedy powstało KGB, a także jakie były standardy dotyczące elektryczności w Europie w okresie międzywojennym, bo Twoje wypowiedzi zaczynają brzmieć coraz gorzej.
(komentarz do audycji 24 czerwiec 2017)

sue napisał(a): https://www.facebook.com/sueltalocom/videos/19 49916301964041/
(komentarz do audycji 23 czerwiec 2017)

Antares napisał(a): Dobra audycja, ale szkoda że nawet nie wspomniano o wpływie dust bowls (nie wiem jak się to nazywa po polsku), na rolnictwo amerykańskie w latach trzydziestych. Skądinąd zabawna rzecz, u nas lata trzydzieste w Ameryce sa kojarzone w Wielkim Kryzysem 1929 roku, a w Stanach, przede wszystkim na midweście, to właśnie dust bowl i rozkwit kultury hobo. Wystarczy poczytać Steinbecka czy posłuchać ballad Guthriego. Piszę o tym, bo te lata trzydzieste to byłby ledwie przedsmak tego co działoby się z rolnictwem światowym po erupcji superwulkanu. Chrisie, ta wymowa "ojwaj", jest typowa dla Williamsburga ;-)
(komentarz do audycji 18. Debata (nie)kontrolowana: Superwulkany a upadek cywilizacji)

d86 napisał(a): Zastanawiam się skąd to przekonanie u Pana Chrisa, że elektrownie przestaną działać. Co tam się ma "zacierać"?
(komentarz do audycji 18. Debata (nie)kontrolowana: Superwulkany a upadek cywilizacji)

mr_skinner napisał(a): Lubię Chrisa, ale mam do niego prośbę o więcej konkretów, a mniej słownych wypełniaczy w wypowiedziach.
(komentarz do audycji 18. Debata (nie)kontrolowana: Superwulkany a upadek cywilizacji)

Leśny Pukacz napisał(a): Kolejna świetna audycja pomimo tego, że temat mało para. Chris z Piotrem chyba z dowolnej dziedziny zrobiliby coś, genialnie się was słucha panowie!
(komentarz do audycji 18. Debata (nie)kontrolowana: Superwulkany a upadek cywilizacji)

gunung napisał(a): Sorry Antares, ale uczeni są od wyjaśniania takich spraw jak d... jest od wiadomo czego. A nie tak, żebyśmy mu musieli się domyślać...
(komentarz do audycji 17. Debata (nie)kontrolowana: Zakazana historia. Podwodne ruiny)

Mika napisał(a): Czy obecna aktywność wulkaniczna jest normalna czy stale rośnie , wiele osób obserwuje to zaledwie od kilku lat intensywniej i twierdzi że wybuchy wulkanów i trzęsienia Ziemi są coraz mocniejsze katastrofa , potężne przesunięcia płyt fale tsunami ,twierdzą że buduje to podstawy do oczekiwania na globalny kataklizm - coś z wizji Edgara Cayce czy Klimuszki... jaka jest prawda ? Jak to się ma do strumieni plazmy które płyną ze Słońca. Czy wiązać to z opowieściami o stałym wzroście rezonansu Schumana ?
(komentarz do newsa 18. Debata (nie)kontrolowana: Superwulkany)

Mika napisał(a): Pytanie : Jak się ma aktywność wulkaniczna do często widzianych obiektów latających wlatujących bądź wylatujących z czynnych wulkanów nawet w czasie erupcji (filmy z erupcji Popocatepetl) ... czy jakaś inteligencja potrafi wzbudzać bądź wygaszać aktywność wulkaniczną , czy istnieją bazy wewnątrz wulkanów i czy oże tam mieszkać jakaś cywilizacja a może są to portale energii do innych czsów lub wymiarów ?
(komentarz do newsa 18. Debata (nie)kontrolowana: Superwulkany)

Antares napisał(a): Być może i taki sam burdel jak każda dziedzina, ale irytuje mnie jak słyszę "no a można było zrobić to i to". To taka konstruktywna uwaga jak pouczanie jakiegoś Lewandowskiego czy innego Messiego (czy choćby gracza ze środkowej ligi polskiej) przez spaślaka siedzącego w fotelu, który w przerwie między jedzeniem chipsów a popijaniem piwa mówi do telewizora "spokojnie mógł przecież dojść do tej piłki". A zazwyczaj robią to nie ci co kiedyś "swobodnie dochodzili piłek" a ci co już w liceum zrezygnowali z WFu bo bieganie zanadto męczy.
(komentarz do audycji 17. Debata (nie)kontrolowana: Zakazana historia. Podwodne ruiny)

Santoro napisał(a): Poproszę chrisa
(komentarz do newsa 18. Debata (nie)kontrolowana: Superwulkany)

Gacek napisał(a): Zgadzam sie. Michal robi audycje dla swojej przyjemnosci
(komentarz do audycji 16 czerwca 2017)

Gacek napisał(a): Ta audycja zaczyna byc tragiczna. Michal niestety jąka i duka wiekszosc czasu audycji. To po pierwsze. Druga sprawa to poczulem sie potraktowany jak debil gdy Michal opowiada o oczywistosciach jak Albert Einstein i jego powiedzonka. Trzy to czemu podkradac temat audycji z debat niekontrolowanych? Czyzby Cloud juz nie mial wlasnych pomyslow na audycje. Audycje coraz gorsze , ktore nic nie wyjasniaja. Wrecz przekazuja falszywe informacje. W sumie to taki fake news sie zrobil z audycji. Zrob cos Cloud.....
(komentarz do audycji 16 czerwca 2017)

dramat napisał(a): tak jak lubie sluchac wiekszosci audycji na paranormalium, to tego goscia ktory sie tu wypowidal, sluchac sie nie da. Bardzo ciekawy temat, a czlowiek sie jaka, prerzerywa co kilka slow. zero prodesjonalizmu. O ile Ivelios dysponuje zajebista dykcja, to przynajmniej jeden z pozostalych powinien sie nauczyc wypowiadac plynnie. Inaczej porazicie uszy sluchaczy i nikt tego nie bedzie chcial sluchac. pozdro od sluchacza.
(komentarz do audycji 17. Debata (nie)kontrolowana: Zakazana historia. Podwodne ruiny)

arb1 napisał(a): Zapraszajcie Kloda częściej do debat, dobrze się go słucha.
(komentarz do audycji 16. Debata (nie)kontrolowana: III wojna światowa. Kiedy wybuchnie? A może już trwa?)

Clown Mineta napisał(a): Przecież już taka była. Polecam przesłuchać audycji pt. "Pedofilia elit cz.2"
(komentarz do audycji 16 czerwca 2017)

Leśny Pukacz napisał(a): No tak Januszu. Tak jest Januszu. Kulturka Januszu.
(komentarz do audycji 16 czerwca 2017)

gunung napisał(a): Gadasz trochę jakbyś był raz na konferencji naukowej. Przecież to na tym polega! Co ty myślałeś, że oni wszyscy dokonują wiekopomnych odkryć? Nauka to taki sam burdel jak każda inna dziedzina. Wystarczy trochę uważniej studiować, by to dostrzec.
(komentarz do audycji 17. Debata (nie)kontrolowana: Zakazana historia. Podwodne ruiny)

Belkaenes napisał(a): Do tego jeszcze mozna sie przyzwyczaic,ale michal juz tyle lat tam siedzi w irlandi a duka po angielsku jak by nigdy tego jezyka nie uzywal!przygotowania do audycji to sa ostatnio tylko jak jest gosc,a to zdarza sie bardzo zadko,szkoda.Ostatnie 2 lata to audycja czysto ROZYWKOWA.pozdrawiam
(komentarz do audycji 16 czerwca 2017)

gosc napisał(a): Chris Miekina i wszystko jasne tego sie juz nie da sluchac
(komentarz do audycji 16. Debata (nie)kontrolowana: III wojna światowa. Kiedy wybuchnie? A może już trwa?)

Ż&Ż napisał(a): Pięknie dziękujemy za miłe słowa Pozdrawiamy Ż&Ż
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 12)

Mac napisał(a): W kuchni w obecnosci matki oraz przyjaciela przy zapalonym swietle bo bylo po 19-00 moze 20-00, na stole byly talerze szklanki z napojami oraz kilka zakasek... w pewnym momencie pusty juz talerz umorusany keczupem oraz majonezem ... zaczal sie krecic jako jedyny do okola wlasnej osi okolo 3 razy i przesuwac sie plynnym obrotowym ruchem do krawedzi stolu? wywolalo to oslupienie i zamarcie kazdego z nas dodam ze odbywalo sie to bez zadnego szurania?? czy odglosu? bo jako osoba ktora nie wierzy w takie rzeczy po wyjsciu z oslupienia i zapytaniu czy to mi sie przewidzialo czy wszyscy to widzieli obrocilem tym talerzem po stole jeszcze raz i wydawal on tym razem dzwiek otarcia talerza o blat... z moim przyjacielem do dzis nie mam kontaktu ... a matka sie rozplakala mowiac ze to zly znak... jednak nic zlego sie nie wydarzylo... jedynie co odpowiedzial moj przyjaciel po ponownym zapytaniu przezemnie czy napewno widzial to co jak odparl.. ze tak i dla wlasnego dobra nie powinienem o tym nikomu mowic bo pomysla ze jestesmy wariatami... Do dzisiaj staralem sie zobie to jakos wyjasnic ale nie potrafie znalesc odpoiwiedzi ... wiec mowie sobie tak " WYdazylo sie cos czego nie potrafie wyjasnic i nie wierze w rzeczy nadprzyrodzone baz zjawiska para psycho itp ale widzialem to w gronie 2 osob ktore byly swiadkami .. i potwierdzam ze stalo sie cos czego nie mozna wyjasnic w zaden sposob... Pozdrawiam.
(komentarz do artykułu Naukowiec obala dowody na istnienie duchów)

baikonur napisał(a): Pytanie/zagadnienie do debaty: Co jesli wyobrazenie, ktore dotrwalo do naszych czasow o Atlantydzie i jej zniszczeniu, to tylko posredni obraz tej zaawansowanej cywilizacji, ktora zyla na Marsie. Swoisty obraz tonacej wyspy jako metafora zaglady planetarnej. A przekaz jaki sie zachowal po tysiacach lat przetrwal w takiej formie jak u Platona i Homera aby bylo latwiej przez pokolenia to przyswoic.
(komentarz do newsa 17. Debata (nie)kontrolowana: Atlantyda i inne zatopione miasta)

Spooky napisał(a): Widać, że Monet nie ma pojęcia o czym mówi, jeśli chodzi o strefy "no-go". Takich bzdur nie słyszałem od czasu wyłączenia TVN. A porównywanie muzułmańskiej strefy no-go, gdzie kobieta po godzinie 20 nie ma prawa być na ulicy do jakichś katolickich bajdurzeń to szczyt idiotyzmu :D Nie wiem kto mu takich bzdur nagadał, ale jak już mieszka w tej Irlandii to lepiej, żeby o Polsce mówił rzeczy, których był świadkiem, a nie o których wyczytał w tabloidach. Dodam jeszcze, że u mnie też jest tak jakby strefa "no-go" i jest ona zamieszkana w 95% przez cyganów. Owszem, wiem że są osiedla czy dzielnice, w których nie jest trudno o "zgubienie" portfela czy zębów, ale porównywanie ich do dzielnic przejętych przez terrorystów to kolejny strzał w stopę. Od roku nie słuchałem audycji Teoria Chaosu, bo uważałem że Monet niestety nie potrafi prowadzić audycji. Wiecznie yyy eee, czymś zajęty, tu czegoś szuka...wybacz, ale bierz przykład z Ivelliosa. Czy choćby z gościa z Hiperprzestrzeni. Wiedza, przygotowanie...profesjonalka. Ale pomyślałem sobie - kit z tym. Posłucham, bo widzę że fajny temat. I tu piękny facepalm. Pozostaję jednak przy profesjonalnych audycjach. Dziękuję :)
(komentarz do audycji 16 czerwca 2017)

vikor napisał(a): Śmiechłem z tego elaboratu Antaresa
(komentarz do audycji 17. Debata (nie)kontrolowana: Zakazana historia. Podwodne ruiny)

Antares napisał(a): Na czym mają polegać te moje urban legends? Co do Mieszka i jego imienia nie należało dodawać nic - bo i tez nic nie dało się tam dodać. Nawet na siłę. Ale nie byłoby pretekstu do hucpy za grubsze pieniądze. Co niby tez ma być plotką? Że profesor Kocka-Krenz wcale nie odkryła palatium? Że jej psiapsióła której tam być nie powinna została przysypana? Że profesor Urbańczyk mógł zrobić dyskusję na Skype, a rezultaty naukowe sympozjum nie były niczym co ś.p. profesor Kurbis nie wiedziałaby pół wieku wcześniej?
(komentarz do audycji 17. Debata (nie)kontrolowana: Zakazana historia. Podwodne ruiny)

Leśny Pukacz napisał(a): Polecam Para-Radio gdzies z 2011-2012 roku. Tam mnóstwo audycji z Panem Adamem, również go lubię, fajnie się go słucha choć nie ze wszystkim się zgadzam.
(komentarz do audycji 16. Debata (nie)kontrolowana: III wojna światowa. Kiedy wybuchnie? A może już trwa?)

Janusz napisał(a): Pier...isz, ot co. Piszesz to z czym sam pewnikiem masz problemy :) a Michał jest tylko lustrem, które odbija refleksy twoich kompleksów.
(komentarz do audycji 16 czerwca 2017)

gunung napisał(a): @Antares: Ja myślę, że ty powtarzasz urban legends i to jeszcze w tak banalny sposób na zasadzie jakichś salonowych plotek ("słyszałem, że", "zapewniam, że" - co to ma być?). A co mieli dodać o Mieszku i jego imieniu? Mieli go reanimować? Pewne kwestie pozostaną niedomknięte. No i nie porównuj też badań na Ostrowie z eksplorowaniem dna morza, bo to dość zabawne jeśli weźmiemy pod uwagę skalę trudności!!!
(komentarz do audycji 17. Debata (nie)kontrolowana: Zakazana historia. Podwodne ruiny)

Leśny Pukacz napisał(a): Świetnie słucha się Panów, oby tak dalej! Hejterzy zawsze się znajdą, ale co z tego? Robicie świetną robotę i oby tak dalej! ;)
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 12)

smokens napisał(a): Adam Borowski to człowiek który miażdży swoimi wypowiedziami.Treściwy człowiek.Nie leje wody jak co poniektórzy.Mam nadzieję że będziemy go mogli częściej posłuchać.
(komentarz do audycji 16. Debata (nie)kontrolowana: III wojna światowa. Kiedy wybuchnie? A może już trwa?)

Leśny Pukacz napisał(a): Michał jest bardzo niesprawiedliwy w tym co mówi. Jak jest mu wygodnie to mówi, że nie czuje się Polakiem, kiedy jednak chcę przedstawić Polskę i Polaków w złym świetle to mówi my Polacy. Wychodzę z założenia, że 10 lat na emigracji pozbawia jakiekolwiek prawa głosu na temat kraju z którego się wyjechało. Mnie nie interesuje to co Polacy robią za granicą, jeżeli ktoś siedzi w Irlandii czy Anglii to ma przestrzegać reguł rządzących w tamtym krajach, bo jest tam tylko gościem za przyzwoleniem tamtejszych służb i prawa. Jeżeli ktoś przyjeżdza do Polski to ma przestrzegać naszego prawa, jeżeli go złamie, lub nie chcę się dostosować do należy go usunąć z kraju. Proste? Na szczęście ta unijno-bolszewicka propaganda nie podziałała na pokolenie po 89 roku i dzisiaj widzimy efekty, chcemy żyć w swoim kraju, wśród Polaków i na jasnych zasadach. 1000 lat historii, pięknej historii, a pokolenie 40 latków (w tym Michała) zakompleksione maksymalnie.
(komentarz do audycji 16 czerwca 2017)

Antares napisał(a): Bez przesady - ta zakazana archeologia nie jest aż tak bardzo zakazana, można ja znaleźć nawet w mediach głównego nurtu http://www.rp.pl/artykul/1083620-Tajemn ica-zatopionych-miast.html#ap-4 Generalnie miałbym trochę obiekcji co do opinii wypowiedzianych w audycji, wiele z wypowiedzianych kwestii to takie "alternatywne urban legends". Zapewniam że prztkładowo chętnych do badań na głębokości 650 metrów w kręgach naukowych znalazłoby się sporo, ale często brak nawet wystarczającej liczby łopat, chyba że jest się pod co podczepić. Jestem z Poznania i znam tło odnalezienia palatium na Ostrowie Tumskim. Byłaby to niezła powieść sensacyjna, na przykład o niektórych wałkach dowiedziano się jak w wykopie została przysypana znajoma profesor która co prawda rzucała pod nogi kłody rzeczywistemu odkrywcy, ale za to po odkryciu wypinała pierś po medale tak skutecznie, że powszechnie (poza kręgami naukowymi) uważa się ją za spiritus movens badań. Z kolei parę lat temu było sympozjum na temat "imienia Mieszka" (chodzi oczywiście o "Dagome Iudex"). Czy była jakaś okrągła rocznica? Nie. Cz doszły jakieś nowe dokumenty? Nie. Nowe badania? Nie. Ale profesura się buduje a z niczego się nie wybuduje. Lepiej więc wydać półtora miliona z grantu europejskiego niż z tym samym skutkiem zrobić czat grupowy na Skype. Czas jakiś mieszkałem na Zachodzie (w większości USA). Nie powiem, aby tam robiono takie wałki, ale też nie jest tak że każdy chętny dostaje środki na badania bo się na tym zna. Zapewniam że nie. Ot, problem taki jak w przypadku "Nieznanego świata" - jakby zapytać się czytelników to każdy by powiedział, że chciałby wydań dwa razy grubszych i za połowę ceny. No nie mówcie panowie, że się nie da...;-)
(komentarz do audycji 17. Debata (nie)kontrolowana: Zakazana historia. Podwodne ruiny)

takiktos napisał(a): super jakby cloude zrobil audycje o Magdzie Zuk
(komentarz do audycji 16 czerwca 2017)

glodny napisał(a): Prosze Wiecej.
(komentarz do audycji Paul Heuze - Czy umarli żyją? Ankieta o stanie obecnym nauk metapsychicznych (cała książka))

YUBY napisał(a): 1. Czy atlantyda naprawde istniala, a moze bylo kilka podobnie zaawansowanych technoligicznie miast ktore nawzajem sie wytlukly, a wiedza pozostala tylko w grupie waskiej, wtajemniczonej grupie elit? 2. Jakie tajne bronie mogli posiadac atlanci (zapiski historyczne)? 3. Czy ktos przeprowadzal badania dna co do grupy, typu ludzi ktorym najblizej do atlantow? 4. Przypuszczalne polozenie Atlanty oraz najbardziej naj naj prawdopodobne? 5. Czy byla jakas przeciw waga do atlantow? 6. Jaka mamy pewnosc ze byla ta dobra cywilizacja, no albo zla?. To trzebaby ustalic. 7. Czy cywilizacja faktycznie upadla?, a moze nadal jest tyle ze w ukryciu?. Z historii wiemy ze przeciez chodzby dzisiejszy Londyn jest niemak dokladna replika Egiptu... 8. Jakies informacje co do broni, techniki, filozofii, bostw, budowle i swiatynie, rolnictwo, w jaki sposob sie przemieszczali czy podrozowali etc? 9. Autoryty co do atlantow, gdzie szukac?, kogo warto posluchac, przeczytac a kogo unikac jak ognia ze wzgl na mecenie i sianie dezinformacji. Mysle ze to tyle a poki co reszta podczas audycji. Pozdrawiam: YUBY
(komentarz do newsa 17. Debata (nie)kontrolowana: Atlantyda i inne zatopione miasta)

rocker napisał(a): BYT, przecież nie ma obowiązku słuchania BIBLIOTEKARIUM! Skoro Panowie Ż&Z cię męczą to po prostu omijaj tę audycję szerokim łukiem! Mnie to ich "ględzenie" bardzo pasuje. Dobrze jest posłuchać ludzi, którzy na pewne tematy mają czasami trochę inne zdanie niż ja. Jeśli tego nie rozumiesz, to... nie chcę cię martwić, ale chyba zamieniasz się w starego dziada :)
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 12)

Arcetron napisał(a): Nowoczesna wojna opierać się będzie o systemy teleinformatyczne, ma to jednak pewną wadę łatwo można zablokować wszelką komunikację radiową, internetową i stanowiska kierowania ogniem za pomocą jednego gadzetu.Impuls elektromagnetyczny, niektórzy znają ten termin jako produkt uboczny eksplozji głowicy jądrowej Można wykonać proste urządzenie w domu które umożliwi wyłączenie całej elektroniki, nie będę wchodził w szczeguły aby jakiemuś żartownisiowi nie chciało by się tego zbudować ogulnie urządzenie składa się ze stożkowej cewki elektromagnetycznej podłączonej do bardzo wysokiego napięcia. Takiej broni obecnie używała armia chińska na pokładzie samolotów mig przeciwko amerykańskim okrętom wojennym które wpłyneły na wody terytorialne chin no i niestety amerykanie zmuszeni byli odcholować stateczek i już ni brykają. podobnie jak tu tylko w większej skali: https://www.youtube.com/watch?v=JvpZXmYRP4o
(komentarz do audycji 16 czerwca 2017)

Mag napisał(a): Witam.wlasnie szukam z wroclawiadwiema.zapytam jeszcze o wieslawe Woźniak z Leszna
(komentarz do artykułu Jeśli chcesz przejść inicjację reiki, przeczytaj najpierw ten artykuł)

piki napisał(a): czesc dzis w nocy odczułem cos jak by projekcja astralna z tylko ze ja nie doprowadzilem sam do tego stanu. Poszedlem normalnie spac tak kolo 00:00 tak mnie wiecej kolo 3, snilo mni sie ze proboje sie gdzies przenies i chowam sie po klatkach nagle jaks sila podnosi mi nogi do gory tak se 3 razy za kazdym razem coraz wyzej az zrobilem beckfilpa i sie przebudzilem ale tylko swiadomie bo cialo mialem bez ruchuj nie otwieralem oczu i ale czulem ze moge to zrobic naglem zaczelem odczuwac dziwne mrowienia i zaczely mi dretwiec nogi, rece i dziwne uczucie w rzaladku, rece mialem nienaturalnie ulorzone jakis dziwnnie i usta zaczely mi sie same otwierac puzniej zaczelem zaczely mi sie napinac miesnie dga zaczelem sie powoli martwic co sie dzieje postanowilem sie poruszyc i otworzylem oczy i wstalem zaczelem caly drrzec , wstalem poszedlem sie odlac bylem bardzo pobudzony ale swiadomie bo oczy mialem zaspane jak wrocilem do pokoju zauwarzylem ze tam jest jak by duzo zimniej bo az caly sie trzaslem polozylem sie i probowalem zasnac ponownie ale nie moglem bo mialem troche jak by potok mysli ciagle o czym myslalem i rozmawialem w myslach spojrzalem na zegarek zobaczylem ze jest po 3 i dopiero pozniej udalo mi sie jakos zasnac . Czy ktos mi moze powiedziec co to moglo byc , co jak czulem, co sie czialo
(komentarz do artykułu Projekcja astralna)

BYT napisał(a): Pamiętacie dwóch dziadów z Muppet Show? Mam wrażenie, że Żelkowski i Żwikiewicz to takie dwa stare dziady, które ględzą i ględzą... I nikt nie wie, po co to robią!!! Ci kolesie mnie meczą!!!
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 12)

dr Kaftan napisał(a): Na Ziemi zmarło tylu ludzi, że wszędzie jest jakiś cmentarz... :P prawie wszędzie jakaś wojna czy morderstwa były.. ;p
(komentarz do artykułu Wspomnienia z 11 września - co było, jest i będzie)

667 NowyLepszySzatan napisał(a): Kubuś Puchatek czytany przez Ivelliosa. BEZCENNE. To tak jak by utwór Andrea Bocelli "Time to say goodbye" zaśpiewał Darth Vader ;-)
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 12)

smokens napisał(a): Czy jest możliwość odniesienia się w audycji do książki Alistera Crowleya "Atlantyda.Zaginiony Kontynent" Czytałem ten tytuł jakiś czas temu dlatego nie przytoczę teraz konkretnych pytań ale może ktoś z prowadzących zna temat i jest w stanie powiedzieć parę słów na temat wiedzy zawartej w tej książce. Pozdrawiam.
(komentarz do newsa 17. Debata (nie)kontrolowana: Atlantyda i inne zatopione miasta)

Mariusz napisał(a): -Jak dawno temu cywilizacja Atlantów została zniszczona? -Co i jak spowodowało jej zniszczenie -Jak państwo odniesiecie się do przepowiedni Hermesa Trismegistosa w której prowadzi on dialog z Esklipiusem, czy może być ona powiązana z Atlantami? -W różnych częściach świata istnieją starożytne budowle, które swoją konstrukcją i układem architektonicznym odzwierciedlają układ gwiazd z przed około 11000 lat, czy ten fakt może świadczyć o tym że za konstrukcję budowli odpowiada ta sama cywilizacja? Czy jest możliwe że ta cywilizacja u schyłku swojego istnienia postanowiła zapisać z ich pomocą (budowli) jakieś ważne informacje dotyczące przyszłości? -Czy cykl precesyjny Ziemi może odpowiadać za gwałtowne zmiany klimatu, które spowodowały upadek cywilizacji Atlantów, a tym samym wyznaczać ramy czasowe w których cywilizacja ma czas na rozwój a następnie ów cykl dobiega końca i wszystko zaczyna się od nowa? -Jeśli upadek Atlantydy jest spowodowany wpływem cyklu precesyjnego Ziemi, to czy może mieć on wpływ również na świadomość istot zamieszkujących planetę?
(komentarz do newsa 17. Debata (nie)kontrolowana: Atlantyda i inne zatopione miasta)

zirytowany napisał(a): Michal do jasnej cholery przestan odbierac telefony od tych trolli to juz naprawde szlag czlowieka trafia sluchajac tych popisow glupoty. W ogole smutne jest to ze ta audycja stala sie audycja czanowa i coraz mniej pasuje swoim charakterem do takiego medium jak Radio Paranormalium. Bez zmiany formuly ta audycja juz chyba dlugo nie pociagnie. Audycja powinna zostac zmieniona w taki sposob ze najpierw omawiany temat a dopiero potem EWENTUALNIE powinni byc wpuszczani dzwoniacy. A na sam koniec to, na co nikt nie czeka, znajac temat przewodni - czyli newsy. Bo teraz to jest tak ze Michal zaczyna newsy, w miedzyczasie dzwoni jakis baran typu Staly Sluchacz i pol godziny pierdoli o czyms zpelnie innym niz powinien byc temat, rozwala w ten sposob cala audycje, Michal juz chce przejsc do tematu a tu nagle znowu ktos dzwoni, Michal odbiera, dzwoniacy znowu pierdoli ni w dupe ni w oko trzy po trzy kompletnie nie na temat a na koniec obraza kogos, i tak cala audycja zostaje doszczetnie rozwalona i odechciewa sie tego w ogole sluchac.
(komentarz do audycji 9 czerwca 2017)

sadxc napisał(a): mam nadzieje, ze go coś kiedyś wystraszy i wtedy zmieni zdanie na ten temat.
(komentarz do artykułu Naukowiec obala dowody na istnienie duchów)

Ivellios napisał(a): Najlepiej byłoby, gdyby Michał pierwszą część audycji poświęcił w całości na omówienie tematu, a dopiero później zaczynał odbierać telefony. Audycja dużo by na tym zyskała i taka formuła odsiałaby przynajmniej część trolli.
(komentarz do audycji 9 czerwca 2017)

słuchacz napisał(a): Michał a kiedy można będzie się dogadać z tobą (w sensie komentarzy) na Twojej stronie, jak zwykle zaległość i komentować trzeba na zewnętrznej stronie nie związanej z audycją wkurwia mnie to
(komentarz do audycji 9 czerwca 2017)

słuchacz napisał(a): typowe polaczki cebulaczki najgorsze to, że zabierają czas antenowy gnidy, banować jak leci, nawet tych dzwoniących, kurwa Michał banuj jak leci i tak większość tych co dzwonią no to sory ale inteligencją nie grzeszą i maja problem ze składaniem zdań a co dopiero z konstrukcją całej wypowiedzi w temacie, banuj chujków bo audycja traci
(komentarz do audycji 9 czerwca 2017)

słuchacz napisał(a): no to nie wiem w takim razie po co w ogóle słuchasz Michała i Teorii Chaosu skoro nawet nie rozumiesz pojęcia takiego jakie ma ta audycja w nazwie...tsssss banda bezmyślnego bydła
(komentarz do audycji 9 czerwca 2017)

sue napisał(a): https://www.facebook.com/toteraz/videos/649404 151933892/ gladzikowcy
(komentarz do audycji 9 czerwca 2017)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Chyba pułkownik nie czytał tej książki, dziwne że jednak się wypowiedział. Jakie czujniki? Nie jest autobiografia? Rzeczywiście autor książki sprawia wrażenie chorego psychicznie. Inna sprawa, gdzie się tej choroby nabawił? Co by nie było, ja odsłucham do końca :)
(komentarz do audycji Odc. 231 Służby specjalne RP czy mafia)

Blom napisał(a): Myślę że odpowiedź na te dywagacje są przed naszymi oczami w Biblii gdzie wszystko jest napisane - wystarczy sobie zadać pytanie dlaczego Bóg z nieba (czyli kosmici bo tylko tak mogli to opisać starożytni ludzie), stworzył człowieka na swoje podobieństwo? Dla stworzenia części zamiennych dla swojego (tak na prawdę śmiertelnego) ciała by być nieśmiertelnym. Czy nie do tego samego dąży człowiek by być nieśmiertelnym dzięki medycynie?
(komentarz do artykułu Debata Bóg kontra kosmici)

simsimsim napisał(a): @Mehram - podaj wszystkie linki, bezpośrednie do źródeł, timingi, odnośniki, najlepiej w formacie Chicago. Nikt nie będzie mieć wątpliwości, kiedy to zrobisz.
(komentarz do audycji 27 maj 2017)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Zauważyłem, że niektóre rzeczy w internecie są bardzo mocno trolowane inne bardzo słabo. Mocno są trolowane zawsze rzeczy mocno odbiegające od głównego nurtu, szczególnie tłumaczące mechanizmy działania naszego świata, jakiegoś fragmentu naszego świata. Troling jest maniacki i trwa nieprzerwanie, 10-lat i dłużej.
(komentarz do audycji 9 czerwca 2017)

Słuchacz napisał(a): Prowadzący w rozmowie z stałym sceptykiem zachowuje się jak dziennikarze z tvn albo tvp. Uważa że sam wszystko wie najlepiej a jeśli padają argumenty które się prowadzącemu nie podobają zagłusz słuchacza.
(komentarz do audycji 9 czerwca 2017)

Leśny Pukacz napisał(a): Pisałem dzisiaj nt. tej książki z Płk. Piotrem Wrońskim (dość znana postać, często występuje na antenach TVP Info oraz Telewizji Republika nawrócony oficer służb specjalnych PRL i RP). Zapytałem czy słyszał o książce oto odp: Słyszałem i chyba wiem kim jest autor. To chyba nie jest autobiografia? Zapytałem czy może coś więcej powiedzieć na ten temat... : Sorki, ale nie. Sądzę jednak, że autor trochę zapomniał, iż taka generalizacja krzywdzi przede wszystkim jego. I dalej : Zresztą dobrze. Widze, że Pan wierzy w te "czujniki".Powiem tak: znałem oficera, któremu odbiło kiedyś zupełnie i wszędzie widział małe łodzie podwodne, które Rosjanie wpuszczają w Kaliningradzie do kanałów i wysyłają do Warszawy. Napisał nawet raport, który przeszedł przez kierownictwo i dopiero zatrzymał się na poziomie dyrektora, a ten poprosił mnie o wyprostowanie zamieszania. Oficer ten miał przypadkiem na imię Lech. Styl pisania, budowy zdań też podobny. Doszedł do majora i wcięł go gdzieś. Muszę przyznać, że mimo wszystko spodziewałbym się szybszego zanegowania tej książki i wprost jej wyśmiania... ;)
(komentarz do audycji Odc. 231 Służby specjalne RP czy mafia)

Mój Nick napisał(a): Ten baran od fluoryzacji, sam się zaorał. Dzwoni do czyjejś audycji, snuje historyjkę, żeby na końcu trolować i wytknąć prowadzącemu nieudacznictwo, samemu pokazując, że jest jeszcze większym przegrywem. Klasyka/
(komentarz do audycji 9 czerwca 2017)

Leśny Pukacz napisał(a): Troszkę żałuję, że ta audycja trafiła do jakiś dziwnych bananowych radiów. Ilość trolli (w większości żenująco nieśmiesznych) powala. Drugi telefon bodajże gościa od wykładania chemii w Tesco to czyste chamstwo i brak jakiejkolwiek osobistej kultury. Nie wiem, jakim trzeba być gburem i jakie mieć puste życie osobiste żeby komuś kto próbuje coś robić rozwalać audycje. Ani to śmieszne, ani zbytnio oryginalne, ot, pusta rozrywka Janusza z piwem po pracy. Słucham TcH od 2011 i w wielu kwestiach nie zgadzam się z Michałem, ba, często piszę negatywne komentarze, ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy, żeby komuś wykonać taki telefon. Chyba już jestem za stary na te internety, a nie mam jeszcze nawet 30...Po prostu chamstwo.
(komentarz do audycji 9 czerwca 2017)

karpii napisał(a): Słusznie, ale tak było w czasach telewizji analogowej. przy telewizji cyfrowej to chyba już nie jest takie proste.
(komentarz do audycji 9 czerwca 2017)

Arcetron napisał(a): Trochę techniki: Nie jest problemem przebić się przez sygnał telewizji naziemnej aby nadawać swój przekaz jak to było w przypadku Asztara w Wielkiej Brytanii, prawie w każdym przypadku nadajniki są oddalone od skupisk ludzkich bo mają sporą moc nadawczą i trochę szkodzą zdrowiu w obrębie paru kilometrów, a więc wystarczy że posiadam swój nadajnik telewizyjny o niewielkich rozmiarach i naprawdę niewielkiej mocy wystarczy 1Wat abym mógł lokalnie w obrębie 2 kilometrów dotrzeć do odbiorców telewizyjnych, najlepiej podczas dużego szczytu oglądalności jakiś widomości głównych czy meczu. Aby zbudować taki nadajnik wystarczy jeden stary magnetowid video aby pozyskać z niego niezbędne części. I trochę logiki: Zachód atakuje kraje islamskie a ci w odwecie doprowadzają do zamachów czy aktów terrorystycznych. Jeśli macie rodzinę siostry, braci,ojca i niech ktoś z zachodu zabije ich a wy macie środki finansowe i możliwości czy nie próbowalibyście zemścić się z tego powodu ? oko za oko . Zawsze gra rozgrywa się o ropę i gaz a giną niewinni.
(komentarz do audycji 9 czerwca 2017)

Mirek napisał(a): Mężczyzna został stworzony, żeby zdominowac kobietę, gratuluję głupoty.
(komentarz do audycji 9 czerwca 2017)

macc napisał(a): Juz sam tytul audycji rozwala.......gra do jednej bramki.....rozumiem ze chodiz juz pewnie o pare setek islamskich terrorystow w Europie? i tatuowanie pszczółek przez mieszkańcow manchestertu? albo malowanie kredkami na chodniku przez Pania mogherini? pewnie ciapaci terrorysci mordercy przerstrasza sie pszczółek i poddadza sie bez walki.....Wszystkim zaczadzonym tymi lewackimi ideologiami i polityczna poprawnoscia"europejczyko w" spod znaku SOrosa polecam ..... http://niezalezna.pl/99516-dokad-zmierzasz- europo-powstan-z-kolan-i- obudz-sie-przemowienie-be aty-szydlo-hitem-w-ameryc e-w
(komentarz do audycji 9 czerwca 2017)

Sebastian p-ń napisał(a): Michał? może udałoby się zaprosić do twoje audycji pana Jerzego Ziębę. Zapewne byłaby to bardzo ciekawa audycja.
(komentarz do audycji 9 czerwca 2017)

n napisał(a): nie zesraj się
(komentarz do audycji 9 czerwca 2017)

Zmienny Słuchacz napisał(a): Czemu coraz bardziej propaganda wypiera fakty w Teorii Chaosu? Prowadzący najpierw przytacza przykład z CNN, obnażający robienie sztucznego tłumu. Później zaś wspominając marsz Stop Nop mówi o kilkunastu tysiącach uczestników, mimo że sami organizatorzy mówią o dziesięciu tysiącach (gdzie policja mówiła o kilku tysiącach) - samemu zatem robiąc dokładnie to samo, zawyżając, fałszując dane według własnego widzimisię. Idąc dalej, w rozmowie ze stałym sceptykiem jak tylko pojawią się słowo "szczepienia", to od razu wygasza dyskusję rzucając, że dzisiaj o szczepieniach nie rozmawiamy, co jednak nie przeszkadza mu w następnym telefonie szeroko o szczepieniach porozmawiać. Wygląda na to, że słuchacze są traktowani równo, ale ci którzy są ideologicznie bliżej prowadzącemu są jednak równiejsi. Brawo.
(komentarz do audycji 9 czerwca 2017)

Hidden_Agenda napisał(a): Nie zgadzam się z tym, ale tu nie miejsce na dowodzenie wyższości chrześcijaństwa
(komentarz do audycji 16. Debata (nie)kontrolowana: III wojna światowa. Kiedy wybuchnie? A może już trwa?)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): "Hidden_Agenda (2017-06-07 21:15:56) #36473 | RAPORT Myślę, że to raczej specyfika pewnych typów ludzkich i tego czy ostatecznie wybiorą dobrą czy złą drogę, a nie samego chrześcijaństwa. " Jeśli tak podchodzimy do chrześcijaństwa, to tak samo podejdźmy do islamu, może terrorysta samobójca to po prostu taki typ człowieka, a że wysadza się w imię Allaha, cesarza Japonii, komunizmu, anarchizmu, dekabryzmu, czy wolnej Polski (reduta Ordona), to już inna sprawa.
(komentarz do audycji 16. Debata (nie)kontrolowana: III wojna światowa. Kiedy wybuchnie? A może już trwa?)

Bliźniacze dusze napisał(a): To o czym rozprawujecie jest już dawno nieaktualne. Proszę sobie poczytać o czarnej nocy duszy, o wspólnej polaryzacji bliźniaczych dusz o jej wyrównaniu by bliźniaki doszły do unii - unia bliźniaczych dusz. Jest wiele stron poświęconych temu tematowi. Dusza wychodzi z dualizmu który chce poznać. Czarne i białe to 2 strony tego samego medalu. Potem rusza dalej by się rozwijać, to jest sprawa między bliźniakami na co się umówiły.
(komentarz do artykułu Telepatia bliźniaczych dusz)

Zbyszek napisał(a): Kiedys jak mnie zaczelo fazowac w ciele fizycznym to zaczalem postrzegac dziwne oczy u ludzi. Po jakims czasie , gdy mnie dobrze dostoilo to nawet roznicowalem w nich rodzaj swiadomosci. Najbardziej mnie zaskakiwalo , gdy spontanicznie cos mi sie otwieralo i zamiast oczu widzialem silne krysztaly, bylszczace oczeta . Oczywiscie wpadalem w tedy w panike, lekko zmieszany. Co sieokazalo. Po chwili te oczy tracily blask i stawaly sie normalne. I co? A to iz ja sie dostrajalem do innych poziomow rzeczywistosci i stad te slepia. Ludzie mieli jak zawsze takie same ale ja co rusz widzialem w nich silne swiatlo, w chwilach przefazowania. Nie diably , zadne tam co niby demony ale ja sie dostrajalem w momencie widzenia. haha. Dobre bylo , gdy sie polapalem.
(komentarz do artykułu Kryptydzie kreatury z mrocznych królestw)

Poważny napisał(a): Jebłem :D 0:26 - to nie były czasy gdy żył jeden geniusz, tak jak dzisiaj jest dajmy na to Keshe.
(komentarz do audycji 27 maj 2017)

Hidden_Agenda napisał(a): Myślę, że to raczej specyfika pewnych typów ludzkich i tego czy ostatecznie wybiorą dobrą czy złą drogę, a nie samego chrześcijaństwa. Co do III wojny: z nią jest trochę tak jak z "kotem Schrodingera". Jednocześnie jest i jej nie ma. To może być suma pewnych wstrząsów geopolitycznych, częściowo inspirowanych, ale które w toku rozwoju wypadków mogą wymknąć się spod kontroli. Na podstawie tego co wiem wydaje mi się, że będzie to taki trochę pełzający chaos, używając nomenklatury Lovecrafta, czyli będzie coraz gorzej, a jednocześnie coraz trudniej będzie się w tym połapać. Złożony, wieloaspektowy proces. Jak tonął Titanic także przyczyn było kilka, które zbiegły się w jedną tragedię: słabej jakości nity i zbyt mała ich ilość, pożar w kotłowni, który osłabił poszycie kadłuba, błędy decydentów i załogi, wyjątkowo niesprzyjająca widoczność, być może także ktoś miał też swój interes itp. Wciąż jednak mam nadzieję, że kop jakoś przejdzie bokiem...
(komentarz do audycji 16. Debata (nie)kontrolowana: III wojna światowa. Kiedy wybuchnie? A może już trwa?)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Claudea wyjaśniał, że chodzi o przywódców w Europie i Ameryce, którzy są chrześcijanami, a wywołują wojny. Spójrz na Włodzimierza Putina, gorliwego prawosławnego chrześcijanina, co to jak święty Paweł z Tarsu, się nawrócił, z komunisty prześladowcy chrześcijaństwa na obrońce wiary chrześcijańskiej.
(komentarz do audycji 16. Debata (nie)kontrolowana: III wojna światowa. Kiedy wybuchnie? A może już trwa?)

Subeter napisał(a): To - żeby zobaczyć prawdziwe ufo trzeba sobie zasłużyć - tak samo jak na życie i śmierć -
(komentarz do audycji Debata Ufologiczna Online: Wasze spotkania z UFO - najciekawsze relacje (zakończenie sezonu))

amante napisał(a): NIE PRÓBUJCIE NIGDY
(komentarz do artykułu Instrukcja obsługi OUIJA)

OrinMan napisał(a): Dobra robota, dziękuję za poświęcony na tłumaczenie i opracowanie czas!
(komentarz do artykułu Kryptydzie kreatury z mrocznych królestw)

Hidden_Agenda napisał(a): Audycja ciekawa (jak zawsze), ale jedno "ale". Choć cenię Claudea za pracę jaką wkłada w Teorię Chaosu, to mówić, że dzisiaj chrześcijaństwo jest agresywną religią trzeba być albo człowiekiem niedouczonym, albo wyjątkowo złej woli
(komentarz do audycji 16. Debata (nie)kontrolowana: III wojna światowa. Kiedy wybuchnie? A może już trwa?)

sue napisał(a): https://www.facebook.com/OmegaOvnisUfos/videos /1792984904345067/
(komentarz do audycji 2 czerwca 2017)

Mehran napisał(a): Witamy w Hiperprzestrzeni, źródła znajdują się w wykładach monsieur Keshe oraz na stronie fanpageu Fundacji - tego nie obalisz, samo się broni :D
(komentarz do audycji 27 maj 2017)

Frankie_Stain napisał(a): Swietna uwaga, dzieki :)
(komentarz do audycji Debata Ufologiczna Online: Wasze spotkania z UFO - najciekawsze relacje (zakończenie sezonu))

Patka napisał(a): Claude, nie masz pojęcia o tytułach, a próbujesz edukować ludzi. Profesor jako stopień naukowy oznacza, że dana osoba popełniła setki publikacji i się wdrapała na ten szczyt kariery w ten sposób, zwyczajnie bezczelnym jest nazywać takich ludzi "że kilka książek przeczytali", tym bardziej że sam wykształceniem nie grzeszysz. Ponadto w Polsce tytuły naukowe są powiązane z tytułami stanowisk akademickich, których nazewnictwo wykształtowało się za Carskiej Rosji, porównywanie tych pojęć z czymkolwiek zagranicznym powyżej magisterium (Masters Degree) jest pozbawione sensu, ponieważ tylko do poziomu magistra zostało to ujednolicone. Ponadto tak narzekasz na nadmierną tytularność, a sam ilekroć mówisz o Wakefieldzie nazywasz go doktorem - całkowicie błędnie, ponieważ ten człowiek nie jest lekarzem (co pozwalałoby na używanie tego tytułu potocznie), ani nie ma i nigdy w życiu nie miał zrobionego doktoratu, wobec czego tytułu naukowego nie posiada. Bądź konsekwentny. Dwa, w polskiej kulturze jest przyjęte, że urzędnik państwowy nazywany jest na podstawie najwyższego stanowiska jakie w przeszłości piastował, ale jest to zwrot honorowy, czyli prościej - grzecznościowy! Tak samo jak mówisz do kogoś "proszę pana" zamiast "hej ty". I nawet jeśli ktoś rozłoży sprawę na czynniki pierwsze i wytłumaczy, skąd się wzięła taka forma, to absolutnie nie znaczy że jest to forma niepoprawna. Korzenie kulturowe danego sformułowania je legitymizują. Na spiskach może i się znasz, ale bądź poważny i nie pouczaj ludzi w tematach, o których wiesz niewiele lub wręcz nic.
(komentarz do audycji 2 czerwca 2017)

Arcetron napisał(a): Moje wnioski odnośnie III wojny światowej są takie że wojny nie będzie, a całe zagrożenie militarne płynące czy to z Korei północnej czy Rosji są to raczej swego rodzaju manifestacja siły i ciche wołanie "współpracujcie z nami" bo jak nie to użyjemy całego arsenału. Zawsze chodzi o jakieś interesy wymiany handlowej czy pomocy tam gdzie dane państwo jest u progu załamania się gospodarczo. Jednak że od kąt świat istnieje krwawe konflikty miały podłoże religijne, tylko nikt nie pomyślał że może w różnych wyznaniach religijnych Bóg inaczej nazywany, jest tą samą istotą dla wszystkich ludzi na ziemi . Drugi aspekt przepychanek i zastraszania militarnego pomiędzy mocarstwami odbija się na mniejszych państwach którzy nie chcą być w tyle i zaczynają zbroić się, powiększać swój potencjał militarny co za sobą idzie postęp technologiczny i innowacyjność dążąc do coraz nowszych i lepszych narzędzi obronnych i może właśnie o to tu chodzi. Wszystkie państwa zostały ( pod progowo ) nakłonione do mobilizacji wojskowej tylko że nie wiedzą o prawdziwym zagrożeniu które pewnie będzie płynęło z innego źródła , może ktoś leci w kierunku ziemi i jest wrogo nastawiony.
(komentarz do audycji 16. Debata (nie)kontrolowana: III wojna światowa. Kiedy wybuchnie? A może już trwa?)

vego napisał(a): Jacek Bartosiak. Prosze posluchac tego experta. Wszystko co sie dzieje od ok 20 lat, te wszystkie proxy wars, rebelie, obalanie rzadow, to tylko rozstawianie pionków na szachownicy. Wszystko zmierza do punktu kulminacyjnego, do przesilenia. A gra sie toczy o to czy USA utrzymaja hegemonie i zachodni system dominacji z bretton woods zostanie zachowany, czy jednak Chiny i ich sojusznicy przejma dominujaca role na swiecie. Dojdzie do przesilenia i dojdzie do otwartehj 3 wojny. Wszystko na ten temat. sorry but is true.
(komentarz do audycji 16. Debata (nie)kontrolowana: III wojna światowa. Kiedy wybuchnie? A może już trwa?)

shave napisał(a): Hmm... Co do Claudea to muszę powiedziec, że Claude w "Teorii..." i ten dzisiaj to dwie zupełnie inne osoby. To dowód na to, że to bardzo inteligentny koleś i wiele osób nie rozumie jego przesłania :)
(komentarz do audycji 16. Debata (nie)kontrolowana: III wojna światowa. Kiedy wybuchnie? A może już trwa?)

pretty boy napisał(a): Europę czeka coś w rodzaju powrotu do średniowiecza . Przynajmniej tak to narazie wygląda....
(komentarz do audycji 19 maja 2017)

słuchacz napisał(a): @Antares Tomek to dobry człowiek, taki trochę idealista żyjący we własnym świecie, cały czas go szanuję jako radiowca ale czasami jak coś pierdolnie na antenie i jeszcze zacznie się sam nakręcać to człowiek łapie się za głowę cóż on wygaduje za głupoty. No taki już jest a w sumie to stał się taki od czasu rozpadu rnf-u i chyba trzeba się z tym pogodzić i przyjąć do wiadomości ;)
(komentarz do audycji 27 maj 2017)

Antares napisał(a): @SkrzydlatyŻmij @słuchacz Zgadzam się całkowicie. Przyznam, że ostatnio bardzo mnie męczy mechaniczna wręcz schematyczność środowiska alternatywnego. Jak spisek to na pewno biorą w nim udział Rotschildowie i Rockefellerowie (mój "ulubiony" cytat z ostatnich dni,, monitor-polski.pl opublikował artykuł "Jutro ma nastąpić ofensywa Donalda Trumpa", było to blisko tydzień temu, jak jeden z czytelników celnie zwrócił uwagę że coś takiego jakoś nie nastąpiło("a jak nic się nie stanie to przeprosisz za dezinformacje?"), to dostał taką odpowiedź od właściciela strony - cytuję: "Spierdalaj. Masz linki. O pokoju wojny informują wszystkie media. Jerome Corsi (autor tych rewelacji - przyp. mój) otrzymał najbardziej prestiżowe nagrody jakie dziennikarz może otrzymać." a dalej rozwinięcie "Jeśli tak oceniasz ten blog, to po kiego ch..ja tu wchodzisz? Jerome Corsi wypowiedział się wczoraj. Sprawa jest rozwojowa, prawdopodobnie doprowadzi do aresztowania Clintonów, Obamy i reszty tej hołoty. Może dojdzie do samej góry Rotszyldów i żydowskiej mafii"). Taa, oczywiście doprowadzi do "aresztowania Rotszyldów i żydowskiej mafii". Szybciej mapet postawi swoje leżące od półtora roku archiwum na nogi, Kashe wybuduje kosmodrom i centrum atomowe w Ghanie czy nastąpi synchronizacja ruchu precesyjnego Ziemi z jej niewidoczną bliźniaczką krążącą po drugiej stronie Słońca. To że Tesla pod koniec życia ewidentnie miał demencję i kłopoty z funkcjonowaniem na poziomie elementarnym nikt ze zwolenników teorii alternatywnych nawet nie chce wziąć pod uwagę pomimo że to żadna tajemnica, ale wymagałoby to sięgnięcia po biografię Tesli. Starość nie zawsze jest wesoła, niestety. Szkoda, że memlania mapeta ewidentnie zaniżają poziom Radia Paranormalium, jest to dla mnie nie doi końca do pojęcia ale trudno. Ta audycja już od dawna stanowi pasmo rozrywkowe. Dziwi mnie tylko zaskoczenie, że później nie traktuje się tematyki alternatywnej serio. Mam już parę lat więc uodporniłem się na niektóre głupawki, niektóre to przejściowa moda jak obcisłe spodnie rurki, takie "magnokrafty Jana Pająka, część 135" (wg Pająka nie działają, bo ufonauci robią wszystko aby nie wydarto im tej tajemnicy). Dziś en vogue są magravy. Jutro będzie jeszcze coś innego. Niektóre zjawiska to upadek wiedzy ogólnej - wystarczy się popytać o prawo Wiena, regułę Markownikowa albo cykl Krebsa często nawet studentów kierunków pokrewnych ww zagadnieniom, a otworzą się oczy na temat horyzontów myślowych.
(komentarz do audycji 27 maj 2017)

Ivellios napisał(a): Data jest już znana - 19 marca 2017, przekazała ją urzędniczka z Urzędu Miasta w Kowarach. No tylko że pojawia się kolejny problem - informacja została zamieszczona na łamach serwisu, który uchodzi za satyryczny, więc Wikipedia i inne gównostronki nadal nie chcą tego opublikować.
(komentarz do newsa Zmarł Lucjan Łągiewka)

karol napisał(a): problem jest w tym że nie ma dokładnej daty śmierci pana Lucjana kto blokuje tę informację dlaczego jakiś absurd gdyby żył było by dementi
(komentarz do newsa Zmarł Lucjan Łągiewka)

słuchacz napisał(a): @SkrzydlatyŻmij Zapewne większość z nich nikogo innego nie zna oprócz mitycznego i obrośniętego wiejskimi legendami Tesli. Najlepiej wypieprzyć wszystkich wybitnych fizyków i ich dokonania na śmietnik historii, pozostawić tylko Teslę i propagować jakiś ezoteryczny bełkot ale oczywiście cały czas używając i korzystając z dokonań tej fizyki, której niby nie uznają i twierdzą, że to bzdury. Zwykli ignoranci i duraki.
(komentarz do audycji 27 maj 2017)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Wszystkie miernoty świata obecnie pocierają sobie gęby Teslą, co za czasy!
(komentarz do audycji 27 maj 2017)

słuchacz napisał(a): @Arcetron "Tesla zbudował użądzenie które odbierało fale elektromagnetyczne wolnych elektronów z promieniowania kosmicznego" Nic nowego ani odkrywczego, proszę bardzo: https://www.youtube.com/watch?v=do4IO_U3B5o szkoda, że nie zasilisz tym nawet kalkulatora kieszonkowego
(komentarz do audycji 27 maj 2017)

Arcetron napisał(a): Jeśli jest to nowa Technologia to co ma wiara i modlitwa do tego ? Wiem i wierzę że do okoła nas jest mnóstwo energij która się marnuje. Pulsary emitują energię która przemierza kosmos i przenika przez układy słoneczne, emisja elektromagnetyczna którą można odebrać podobnie jak wiatr słoneczny W pewnym stopniu Magrav jest to inspirujący pomysł aby dążyć do stworzenia urządzenia które odbiera taką właśnie energię pochodzenia kosmicznego o niewyczerpalnym źródle za naszego życia, myślę że właśnie Tesla zbudował użądzenie które odbierało fale elektromagnetyczne wolnych elektronów z promieniowania kosmicznego
(komentarz do audycji 27 maj 2017)

słuchacz napisał(a): Tomek powiem, tak albo pokażesz mi konkretne źródła tych dywagacji szczególnie w drugiej połowie audycji albo po prostu pieprzysz jak połamany i nie masz pojęcia o geopolityce i o tym co się dzieje na świecie tworząc jakieś wyimaginowane bajki w swojej głowie. A to stwierdzenie: "Chiny i Rosja zrobiły pokazówkę wyłączając amerykański lotniskowiec za pomocą jednego miga " Kiedy? Gdzie? "Technologia Keshe jest wykorzystywana w Fukushimie" Wiarygodne źródła poproszę Reszty niczym niepotwierdzonych bajań nie chce mi się nawet wyłapywać
(komentarz do audycji 27 maj 2017)

słuchacz napisał(a): Też słuchałem tego bełkotu i wszystko się naszemu Tomkowi pomieszało w tej audycji. Kogel-mogel faktów, domysłów, niczym niepotwierdzonych a wręcz bezzasadnych przypuszczań i niestworzonych historii, oczywiście nie mogło zabraknąć magicznej technologii od mister kesza...eh koń by się uśmiał. Mam nadzieję, że panowie w debatach (nie)kontrolowanych podejdą do tematu bardziej poważnie i mniej fantastycznie robiąc z tego szopkę.
(komentarz do newsa Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 4 czerwca)

słuchacz napisał(a): @OrinMan tak przy okazji wyrzućmy wszystkie dokonania współczesnej fizyki na śmietnik czyli w zasadzie całą elektronikę brawo Ty! Wasza ignorancja jest wręcz porażająca.
(komentarz do audycji 27 maj 2017)

Antares napisał(a): Gwoli ciekawostki, miałem okazję obejrzeć film którego tematyka kręci się wokół świadomych snów http://www.imdb.com/title/tt6830780/?ref_ =ttpl_pl_tt Film SF, może nie mistrzostwo w swym gatunku, ale na pewno nie jest to film "stracone dwie godziny z życiorysu".
(komentarz do audycji 25 maj 2017)

OrinMan napisał(a): To zupełnie nowa technologia. Swoja wiedzę z fizyki musisz najpierw wykasować z pamięci. Dopiero potem zabieraj się za plazme. Pozdro600.
(komentarz do audycji 27 maj 2017)

Arcetron napisał(a): Nie rozumiem dlaczego do prawidłowego działania urządzenia technicznego zwanym "Magravem" jest potrzebna wiara i modlitwa, jaka adaptacja sieci do której magrav jest podłączony . Czy to jakieś zjawisko astralne ? Czy urządzenie które powinno działać po naciśnięciu przełącznika "ON" Intryguje mnie tak zwany kondensator plazmowy który według moich obliczeń ma pojemność kondensatorową rzędu piko faradów i nie nadaje się do gromadzenia ładunku elektrycznego aby potem po naładowaniu kondensatora oddać w większej porcji do magrava. Kondensator powinien mieć co najmniej pojemność kilku set nano Faradów i działał by wtedy, ale napięcie jakie by gromadził i tak było by za małe, można było by zgromadzić ładunek elektryczny maksymalnie około 1.5 Volta o nie wielkim natężeniu około 45 mili Amper Same cewki magrava są pułapką magnetyczną dla napięcia stałego a nie zmiennego jakie jest w sieci 230V Magrav w tej formie nie powinien działać, bo żeby działał to chyba na porawde wiara i modlitwa jest potrzebna ;-)
(komentarz do audycji 27 maj 2017)

Gacek napisał(a): Niesety narracja pana Igora Witkowskiego jest zawsze taka sama. Czeka nas koniec ale bedzie pozytywnie bo mam kontakt z obcymi. Kupujcie moje ksiazki a dowiecie sie wiecej . Serio jak ma to tak wygladac to ja chyba wysiadam z alter/ezo
(komentarz do audycji 19 maja 2017)

Antares napisał(a): [irony mode on] Właściwie po przesłuchaniu Hiperprzestrzeni z 27 maja 2017 nie wiem czy jest sens robienia tej audycji. Mapet z południowego Londynu naświetlił już przecież kto jest spiritus movens ewentualnej III wojny światowej. Właściwie zdziwię się jak nie zostanie zaproszony do audycji. Tak kolosalna wiedza nie może się przecież marnować! [irony mode off]
(komentarz do newsa Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 4 czerwca)

Franek Kimono napisał(a): no tak,Lem by się nie powstydził
(komentarz do audycji 27 maj 2017)

zbździsiu napisał(a): A w tej bajce były smoki? ;-)
(komentarz do audycji 13 maja 2017)

Kalina napisał(a): Wiesz co Dzieki za ten program . Powiem tak ,co ja wyniuchalam z kolezanka przez czucie i badajac Peru Parakas czachy tez poprzez czucie. http://www.ancient-origins.net/news-history-archaeol ogy/breaking-new-dna-test ing-2000-year-old-elongat ed-paracas-skulls-changes -020914 Faktem jest , ze w tych glowach byl jakby syntetyczny zasilacz umyslowy a glownym sterownikiem byla krystaliczna 108 prism szeszynka dosyc duza . Teraz widze jak chcieli sie ufizycznic w organicznym swiecie i zaczeli wprowadzac DNA swojego sztucznego tworu w organicznych ludzi z organicznym DNA i z grupa krwi O null kobiety zapladniali swoim tak zwanym sztucznym virusem DNA Rasa zydowska ma ten virus w facetach a kobiety sa organicznej natury jeszcze dlatego sie trzyma linie matki w tej rasie Natomiast Royal Family linia tej genetyki psychopatycznie sztuczna i musza od czasu do czasu zasilac sie organiczna krwia i energia dlatego te pieprzone rytualy i prawo pierwszej nocy w feudalnym swiecie zeby nie pozbawic sie zupelnie organicznej formy Bo nie byla by mozliwa rozrodczosc wsrod psychopatow syntetycznej swiadomosci To tak w skrocie ale w duzym skrocie . Bo wiemy duzo wiecej I robilysmy dosyc szczegolowe notatek z naszych dociekan wielogodzinnych .
(komentarz do audycji 13 maja 2017)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Tomku, a może jako wybitny znawca zagadnień techniki i technologii zrobiłbyś podcast "Chata Hydraulika", każdemu czasem zatka się zlew?
(komentarz do audycji 27 maj 2017)

Antares napisał(a): Temat audycji brzmi ciekawie, ale obawiam się że z natury rzeczy będzie to czyste gdybanie. Przy okazji czytania tego artykułu https://blogi.bossa.pl/2017/05/29/wykres-dnia -eksperci-w-nieaktualnej- wersji-swiata/ przypomniało mi się powiedzenie Generałowie zawsze przygotowują się do przeszłych wojen. Czu trzecia wojna wybuchnie (pomijam - słusznie tu podnoszoną kwestię definicyjną, oraz jakimi środkami - może być to na przykład wojna cybernetyczna. Przykładowo dr Jacek Bartosiak pewnie rzekłby że ekonomiczna i coś o nowym "jedwabnym szlaku")? Moim zdaniem tak, potencjalnych zagrożeń sam mógłbym wymienić całkiem sporo. Problem w tym, że to podobnie do kryzysu na giełdzie - wiadomo że zapewne będzie, natomiast konia z rzędem temu kto wskaże co będzie bezpośrednią przyczyną oraz jego przebieg. Już wielu się na tym przejechało, w tym na antenie Radia Paranormalium, hehe. Niemniej jednak z zainteresowaniem posłucham audycji.
(komentarz do newsa Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 4 czerwca)

Sebastian p-ń napisał(a): Kamil kup sobie nowy telefon! albo zrób coś z tym przekazem. Ja po 15 minuta audycji się rozłączyłem. Za bardzo męcząca dla ucha.
(komentarz do audycji 25 maj 2017)

słuchacz napisał(a): śmierć Rockefellera i jego przydupasa Brzezińskiego może być ciekawym poletkiem do rozważań. Koniec starej ery? Może wchodzimy w nowy etap i wyłoni się jakaś nowa grupa wpływów?
(komentarz do newsa Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 4 czerwca)

Ivellios napisał(a): A Ty prymitywie jeden zerknij czasem z łaski swojej do ramówki albo na stronę Teorii Chaosu. Sobotni odcinek był odwołany.
(komentarz do audycji 25 maj 2017)

Patrizia Diamond napisał(a): ivelios kiedy dodasz teorie? widze że blokujesz to na miare swojego lba!!!!!!
(komentarz do audycji 25 maj 2017)

YUBY napisał(a): Część, Szkoda Kamilu że robisz sobie przerwę, ale czasem trzeba. Bylo mi milo moc prowadzić wspólnie audycje zarówno jako gość i słuchacz. Jest jeszcze wiele obszaru do badania i zgłębiania. Cały cykl jest dobrze zrealizowany i na pewno już wpisał się w kanon jednych z najlepszych audycji w polskim internecie o LD. Pozdrawiam cały RO i czekam na next time-y.
(komentarz do audycji 25 maj 2017)

pan jan napisał(a): i to mi się podoba.
(komentarz do audycji Debata Ufologiczna Online: Wasze spotkania z UFO - najciekawsze relacje (zakończenie sezonu))

kikut napisał(a): Konsekwencja poglądów Witkowskiego: 10 lat temu: "Hitlerowcy budowali UFO. Amerykanie mają tajną technologię". Dziś: "W XX w. nic nie wynaleziono." Dziękuję :D
(komentarz do audycji 19 maja 2017)

Margo napisał(a): Szkoda, że linki do mp3 nie działałają :(
(komentarz do artykułu EVP - posłuchaj! Głosy duchów zarejestrowane na taśmie)

Margo napisał(a): OUIJA - to słowo skomponowane (przez Charlesa Kennarda ) ze słowa "TAK" w języku francuskim (oui) i niemieckim (ja)
(komentarz do artykułu Co tak naprawdę oznacza "Ouija" i jak ta gra zmieniła się na przestrzeni lat)

artek72es napisał(a): coś mi się zdaje że żadna zmiana nie nastąpi do czasu kiedy Witkowski osiągnie wiek emerytalny
(komentarz do audycji 19 maja 2017)

macc napisał(a): a jesli chodzi o wpis kolegi JAKNAJLEPIEJ to nasuwa mi sie pewna uwaga....wojna hybrydowa nie jest jakims nowym typem działan czy taktyki. Tego typu formy działań znane sa od stuleci wystarczy poczytac SunTzu, czy przestudiowac Polska historie upadku RZeczpospolitej Szlacheckiej. Roznica polega moim zdaniem tylko na tym ze ze wzgledu na rozwoj technoligii informacyjno-komunikacyjn ych jest bardziej uchwytna dla obserwatora niz było to w czasach historycznych.
(komentarz do newsa Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 4 czerwca)

słuchacz napisał(a): @Sebastian p-ń "Oglądam czasami TVN24" https://www.youtube.com/watch?v=q4wYOxe8HFE Telewizja pierdoli Ci w głowie i najlepsze jest to, że nawet o tym nie wiesz. Polecam zastąpić telewizor porządnym monitorem i zamiast opłacać kablówkę czy inne dekodery dołożyć do wydajniejszego łącza. BTW, kto w dzisiejszych czasach ogląda telewizję SIC! i to jeszcze polską papkę informacyjną dzizes i to człowiek słuchający tak zacnego radia jak paranormalium...
(komentarz do audycji 19 maja 2017)

słuchacz napisał(a): będzie w końcu Chris? Zapowiada się ciekawy temat, czekam z niecierpliwością
(komentarz do newsa Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 4 czerwca)

YUBY napisał(a): juz poprawione, bez klopotliwego utworu
(komentarz do audycji Czas Snu #010)

Jamper napisał(a): Bawiłem się Anielskimi Włosami spadaiącymi w mym pokoju owijałem je na rękę nie tylko ja widziałem widziałem tez makro kosmos satelity planety tego samego dnia widziałem tez raj wodospad pnącza ptaki wszystko w skali mikro miałem zdjęcia z obcymi widziałem koniec ziemskiego życia spuszczane bomby z satelit 1 osoba z ludzkości przeszyła miały być 2 tylko zachłanność 2 osobę straciła wiem kto to zrobił mam wizje widziałem Diabła w dębowym drzewie w gałęzi obciętej a za 2 razem w drzewie jablkogruszka widziałem matkę boska piękna w niebieskiej szacie potoczna gwiazdami widziałem cuda jestem inteligo wiem ze to prawda nie wieszcie nie musicie
(komentarz do artykułu UFO, mediumizm i zjawiska paranormalne)

raistpol napisał(a): już sie nie mogę doczekać:D debaty niekontrolowane to miazga:
(komentarz do newsa Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 4 czerwca)

macc napisał(a): NO wlasnie....zdefininiujmy na poczatek co wspolczesnie rozumiemy przez termin "wojna Światowa"? Konflikt globalny? wojna kazdego z kazdym? konflikt kilku blokow militarnych? Wojna Chin z USA ? OSobiscie uwazam ze nic takeig jak 3 wojna nie wybuchnie..albo inaczej 3 wojne swiatowa trudno wyobrazic sobie bez udzialu USA...na obecnym etapie rozwoju technologicznego sił militarnych, kazda forma otwartego konfliktu zbrojnego z jakimkolwiek panstwiem świata, byłby konfilktem asymetrycznym, a wtedy trudno okreslac go przydomkiem "światowa". Z kolei kazdy powazny konflikt militarny miedzy innymi Panstwami musialby doprowadizc do interwencji USA albo USA +NATO. Z uwagi na powyzsze .....w przewidywalnej przyszłości, a moim zdaniem nawet przez najblizsz100 lat nie grozi nam konflikt o charakterze globalnym.
(komentarz do newsa Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 4 czerwca)

Ivellios napisał(a): Całkiem możliwe, że podobną audycją rozpoczniemy we wrześniu kolejny sezon Debat Ufologicznych Online. W międzyczasie, oczywiście, wciąż czekamy na kolejne Państwa relacje.
(komentarz do audycji Debata Ufologiczna Online: Wasze spotkania z UFO - najciekawsze relacje (zakończenie sezonu))

marq napisał(a): "gdyby nie Księżyc zycie na Ziemi prawdopodobnie byłoby niemożliwe" - Zupełnie NIE Panie Marku. Jak mówi wielu takze Tutaj jest to obiekt styczny. Przed usadowieniem Księżyca arcy dokładnie matematyczno-geometryczni e (tak wielkiego "ciała") Parą Komplementarną stabilizującą ruchy Ziemi i procesy na Ziemi była Wenus - tez nie planeta, ale również jak Księżyc - stuczny twór zainstalowany do synchronizacji Ziemi obracajaca się odwrotnie i wykonujaca w czasie kilkudziesięciu / kilkuset obrotów arcy dziwne i o dziwo arcy geometrycznie prawidłowe (nie dowolne) obroty niemal rysowanie Fraktala. Wynika z tego tak na 90/96%, ze Stuczna Wenus powinna być i kiedys była po drugiej str Ziemi na miejscu Marsa. Po Kolapsie Marsa - niewiadomo z czyjegj "inicjatywy" i przemieszczeniu sie Wenus na druga stronę Ziemi (od Słńca) "awaryjnie przytargano księżyc. Czy Projektem Ziemia - Wenus- Człowiek oraz projektem Ziemia -Księżyc- Człowiek to ten sam projekt realizowany przez tą samą Obcą Cywilizację i czy w efekcie Człowiek jest tym czym miał być w "planie pierwotnym" czy tez został przejety przez nazwijmy to konkurencję nie wiemy. A odp na to pytanie dałaby nam multum odpowiedzi o nas Lus=dziach. Już w latach 60tych sondy CCCP wówczas pokazały jednorazowo ze pod gorącą wierzchnia warstwą atmosfery od str Słońca na powierzchni Wenus moga istnieć warunki niewiele różniące sie od warunków na Ziemi w pasie pomiędzy Równoleżnikami np. .... ??
(komentarz do audycji 75. Debata Ufologiczna Online: Tajemnice Srebrnego Globu. Obcy na Księżycu)

spadohron napisał(a): jedna z lepszych audycji ,mam nadzieje ze bedzie jeszcze taka audycja ,duzo wiecej ludzi czeka na mozliwosc wypowiedzenia sie,muj APEL dajcie im szanse ,naprawde potrzebujemy tego.
(komentarz do audycji Debata Ufologiczna Online: Wasze spotkania z UFO - najciekawsze relacje (zakończenie sezonu))

IvanoV napisał(a): To prawda. Potrzeba kompletnie podsumował pana Witkowskiego. I na pobybel tym, co przewijają jego wypowiedzi. Howk.
(komentarz do audycji 19 maja 2017)

Wszystkich newsów w bazie: 17140, obecna strona 8, ilość stron 43

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium