Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Mówią Świadkowie
Mówią ŚwiadkowieOdcinek: Odc. 61
Ten odcinek wypełnią w całości rozmowy ze słuchaczami, którzy zdobyli się na odwagę i podzielili się z radiem swoimi - nie raz przyprawiającymi o dreszcze - bliskimi spotkaniami z wysoką dziwnością. W ich relacjach będą się przewijały elementy przywodzące na myśl spotkania z żywym folklorem. Są to jednak zdarzenia sprawiające pewną trudność w klasyfikacji, a dlaczego - przekonacie się po wysłuc... (rozwiń opis)
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
▼ Wyświetl transkrypcję ▼
Komentarze · Dodaj komentarz
 • Ivellios
  (2024-02-11 0:14:58)
    📧 pw | 📧 email | 👮 raport

  Jakiś chochlik chyba pilnował, żeby licznik słuchaczy podczas premiery nie dobił do 800. Podczas prezentowania ostatniej relacji z tego odcinka serwer radiowy wziął i padł :P Nie dało się z nim połączyć nawet po SSH.

  Nasz usługodawca, OVH, w razie wykrycia ataku na serwer przełącza go do "strefy bezpiecznej" i wysyła emaila. Powiadomienie jest również wysyłane w razie wystąpienia jakiejś poważnej usterki. Tymczasem dzisiaj nie było nic, mało tego, zalogowałem się do panelu w OVH - i serwer świecił na zielono, czyli wszystko było z nim OK. Teoretycznie.

  Już chciałem zafundować VPS-owi twardy reset, już miałem pod kursorem przycisk "restart"... ale coś mnie podkusiło, żeby wrócić na kartę w której próbowałem otworzyć stronę tego VPS-a. I co? Dosłownie minutę po tym, jak premiera "Mówią Świadkowie" się skończyła - serwer wrócił do normalnego działania.

  No cuda na kiju, panie!


  ^ do góry ^ | Odpowiedz • Miszkurka2000
  (2024-02-11 13:52:46)
    📧 pw | 📧 email | 👮 raport

  Nie oceniam bo tak to bywa gdy człowiek jest czymś zaaferowany ale mieć aparat i kamerę i nie zarejestrować dziwnego nieba, słońca, białej ściany, kulek, dziwnych zwierząt no PANIE! Biegnącego ludka pomijam bo to działo się bardzo szybko. No szkoda, bardzo szkoda.


  ^ do góry ^ | Odpowiedz
  • Ivellios
   (2024-02-11 14:28:25)
     📧 pw | 📧 email | 👮 raport

   Z relacji wynika, że jakieś zdjęcia rowerzyści tam wtedy robili. Tylko że w takich zdarzeniach często dzieje się tak, że świadkowie bardziej skupiają się na zarejestrowaniu wzrokowo i zmysłowo jak największej liczby szczegółów, a szukanie aparatu czy smartfona schodzi na dalszy plan. Ponadto mój rozmówca uaktywnił się w komentarzach pod tą audycją na YouTube - ponoć doświadczył awarii dysku, po której pliki co prawda udało się odzyskać, ale jak to bywa z programami do odzyskiowania wszystko wrzuciło mu do jednego folderu.

   OdpowiedzDodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
PROGRAM NA DZIŚ
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Arkadiusz Miazga
Czas Tajemnic - blog Damiana Treli
Forum Portalu Infra
Głos Lektora
Instytut Roberta Noble
Księgarnia-Galeria Nieznany Świat, księgarnia ezoteryczna, sklep ezoteryczny, online, Warszawa
Paranormalne.pl
Player FM
Portal Infra
Poszukiwacze Nieznanego. Blog Arkadiusza Czai
Poznajemy Nieznane
The Monroe Institute Polska
UFO-Relacje.pl - polska baza relacji o obserwacjach UFO
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2024 by Radio Paranormalium