Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Oblicza Nieznanego
Oblicza NieznanegoOdcinek: Putinator: Spiski Wojenne
Wojny pogodowe, próby naśladowania UFO, czarownicy w rządzie i agenci o cudownych mocach. To nie fikcja: niektóre z tych teorii wyszły z oficjalnych rosyjskich źródeł... W audycji udział wzięli: Piotr Cielebiaś (Nieznany Świat www.nieznanyswiat.pl/) Arkadiusz Kocik (Warmińsko-Mazurska Grupa Ufologiczna) Marek Żelkowski (pisarz, publicysta, autor audycji "Bibliotekarium 2.0", współpracownik "... (rozwiń opis)
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
 • Mika
  (2023-01-31 17:08:51)
  | 📧 email | 👮 raport

  Panie Arkadiuszu jest jeszcze jedno państwo które wszędzie widzi zagrożenie, niebezpieczeństwa i atakuje słabszego sąsiada co chwilę a potem mówi społeczeństwu i to całego świata że jest zagrożone. To nie Rosja … to tak : IZRAEL. Ale wszyscy milczą bo jak Kali kraść krowę to dobrze ale jak Kalemu … Drugi taki kraj to ? Tak : USA wieczni zagrożone i wciąż atakujące kogo im tylko pasuje. A świat bije brawo …


  | Odpowiedz
  • ZdzisławZdzisławski
   (2023-01-31 19:29:59)
     📧 pw | 📧 email | 👮 raport

   No bo oczywiście Rosja nikogo nigdy nie zaatakowała, wręcz przeciwnie, to jest najbardziej pokojowo do wszystkich nastawione państwo na świecie :)

   A jeśli ktoś sądzi inaczej, to znaczy, że ma mózg przesiąknięty anglosaską propagandą, prawda? :)

   Odpowiedz


  • aro555
   (2023-02-05 21:22:43)
   | 👮 raport

   No.... a jak ktoś coś złego powie na roSSije to rusfob,ale jak nim nie być?????pamiętam lata 80-te i mam porównanie do tego jak żyjemy dzisiaj.Wychodzi na to że to jest naród głupi i otłumaniony misją swojej wyjątkowości,oni nigdy nie osiągnęli poziomu życia obecnej Polski,chodź mogą żyć zancznie lepiej jak my.....ruski mir to bieda,propaganda ,alkoholizm i wieczny marazm,a Ukraine napadli ruskie i tu nie ma jak tego podważyć

   Odpowiedz


  • Ivellios
   (2023-06-06 17:13:30)
     📧 pw | 📧 email | 👮 raport

   @aro555 obecnie nie trzeba nawet wspominać lat 1980-tych żeby zauważyć, do czego zdolna jest rosja (celowo z małej). Wystarczy spojrzeć za naszą wschodnią granicę. Ot przykład z dzisiaj: zniszczenie zapory wodnej w Nowej Kachowce, które poskutkuje zalaniem kilkudziesięciu miejscowości, wygenerowaniem potężnych strat materialnych i pozbawieniem dziesiątek tysięcy ludzi energii elektrycznej. A takich powodów do nienawidzenia rosji i pisania jej nazwy małymi literami co najmniej od 2014 roku pojawia się cała masa, a od lutego 2022 pojawiają się wręcz codziennie.

   Jeśli ktoś mimo tego w dalszym ciągu popiera i w swoich wypowiedziach wybiela rosję, to znaczy że albo jest opłaconą internetową prostytutką (nazywaną z reguły kremlowskim trollem), albo zwyczajnym kretynem i debilem. I to nie jest obraza ani nawet opinia, tylko po prostu fakt.

   OdpowiedzDodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
PROGRAM NA DZIŚ
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Arkadiusz Miazga
Czas Tajemnic - blog Damiana Treli
Forum Portalu Infra
Głos Lektora
Instytut Roberta Noble
Księgarnia-Galeria Nieznany Świat, księgarnia ezoteryczna, sklep ezoteryczny, online, Warszawa
Paranormalne.pl
Player FM
Portal Infra
Poszukiwacze Nieznanego. Blog Arkadiusza Czai
Poznajemy Nieznane
The Monroe Institute Polska
UFO-Relacje.pl - polska baza relacji o obserwacjach UFO
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2024 by Radio Paranormalium