https://tatamaraka.pl/leczenie-rehabilitacja-cukrzycyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
MENU   ☰  
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
Odszedł Leszek Żądło
(dodano: 2021-04-13 23:08:08)
Wróć na stronę główną

13 kwietnia zmarł Leszek Żądło, uważany za twórcę polskiego regresingu oraz autor licznych książek i publikacji o tematyce rozwoju duchowego, psychotroniki, Huny i szeroko pojętej ezoteryki. Ceniona osoba w kręgu osób związanych z psychotroniką. Przyczyna śmierci nie została podana, informacja o śmierci pojawiła się na jego osobistym profilu na Facebooku.

Leszek Żądło (4.03.1954 - 13.04.2021)


Na łamach serwisu Ezosfera sam o sobie pisał tak:

Moje główne zainteresowania to parapsychologia zwana psychotroniką, a także szeroko pojęty rozwój duchowy. Dzięki nim mogę dziś powiedzieć o sobie, że czuję się spełniony jako człowiek sukcesu. Prócz tego jestem fanem dobrej muzyki wielokulturowej, a także niezłym fotografem.

Odkąd zająłem się praktycznie sprawami rozwoju duchowego i psychotroniki, staram się, by moje działania służyły mnie i wielu ludziom, którzy są gotowi przyjąć niekonwencjonalną pomoc i rozwijać się duchowo. - Od wielu lat prowadzę zajęcia związane z Huną i terapią reinkarnacyjno - regresywną. Obejmuje ona takie elementy, jak afirmacje, medytacja, modlitwa, wizualizacja oraz sesje regresingu®. Dzięki nim poprawiłem swoje życie i z wdzięczności uczę tego innych.

Staram się żyć w zgodzie z najwyższym dobrem moim i innych, i dostrzegam coraz mniej konfliktów między jednym i drugim. Jestem wegetarianinem, a wegetarianizm wybrałem dlatego, że czuję się z tym lepiej i przyjemniej - przestałem chorować i czuję się znacznie lepiej i znacznie lżej.


AKTUALIZACJA: Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, przyczyną zgonu Leszka Żądło była choroba COVID-19.

Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

 • Znajomy
  (2021-04-18 13:45:44) #40800 | 👮 raport

  Niedawno przypadkowo spotkałem Leszka. Wychudzony, blady, w za dużej kurtce, jego higiena osobista pozostawiała wiele do życzenia, oczywiście bez maseczki ochronnej, w niczym nie przypominał osoby na jaka kreował się w swoich książkach.
  Poradniki jak stać się bogatym, jak mieć udany związek i seks, tematyka zdrowotna, duchowość.
  Sam Leszek twierdził ze jest wyżej rozwinięty duchowo niż Jezus i każdy inny duchowy nauczyciel, oszczędził jedynie Buddę mówiąc ze jest o krok od dorównania mu. Wyśmiewał się ze wszystkich religii i wszystkich innych ścieżek duchowych. Ustalił nawet system który nazywał ERD który miał potwierdzać jego zdanie i wielkość. Wszystko to można przeczytać w jego książkach.
  Leszek propagując swoje metody, ani nie stal się bogaty, każdy związek w którym był rozpadł się, Według wpisów na jego Facebooku umarł w samotności, schorowany, ludzie zauważyli ze cos jest nie tak bo nie odzywał się na FB przez 10 dni.
  Podawana bardzo szybko, śpiączka cukrzycowa, jako powód jego śmierci tez nie rzuca lepszego światła na cala sytuacje, bo albo miał niedobór insuliny (bo jej nie brał) albo miał jej przedawkowanie, którego tez nie można spowodować przypadkowo…resztę może się domyślić.
  Covid jest tez bardzo prawdopodobny, znając to co propagował na FB.
  Co do jego stanu duchowego, wystarczy gdy przeczyta się co znajduje się na jego stronie FB. Agresywne, pełne hejtu, wulgarne wpisy, dopingowane przez jego wielbicieli, którzy to w większości nigdy nie poznali Leszka na żywo.
  Jego nauczanie było sprzeczne z tym jak sam funkcjonował w życiu.


  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (7)


 • w-iona
  (2021-04-18 20:12:28) #40802 | 👮 raport

  to nie byl covid

  Odpowiedz


 • Uczen
  (2021-04-19 19:51:11) #40804 | 👮 raport

  Leszek zmarl w wyniki spiaczki cukrzycowej.


  Odpowiedz


 • maigpl2
  (2021-04-19 20:35:26) #40805 | 📧 email | 👮 raport

  Nie COVID a spiaczka cukrzycowa. Prosze poprawic.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)


 • Arek
  (2021-04-21 8:28:04) #40807 | 📧 email | 👮 raport

  Czy mozecie sprostowac bledna informacje na koncu artykulu? Leszek odszedl przez spiczke cukrzycowa. Zmagal sie z ta choroba od dluzszego czasu.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (7)


 • allija
  (2021-04-25 15:22:57) #40819 | 📧 email | 👮 raport

  mówiąc szczerze to p. Żądło też bardzo niekorzystane wrażenie na mnie wywarł...Mam wszystkie jego ksiązki, i jego współautorstwa. Jakież optymistyczne!!! dające nadzieję!!!
  To dlatego ("przez" te ksiązki) poszłam na jego warsztaty, dawno dawno temu.
  Pan Żądło sprawił na mnie wrażenie osoby mocno narcystycznej, no...o innych aspektkach tych warsztatów nie będę pisać bo to mocno indywidualny odbiór ale też taki sobie.
  I tylko dodam, że dziedziną, w ogólnym rozumieniu DU, interesuję sie od niemal zawsze. Byłam na róznych szkoleniach, kursach ale żaden nie wywarł na mnie tak negatywnego wrażenia. A miałam wtedy już przeszło 30 lat wiec nie byłam nowicjuszka w temacie.
  I jak zwykle, dla mnie jedynym miernikiem "prawd" głoszonych przez osobę jest to, jak on sam żyje dzieki nim. Jesli ktos głosi "szczęście i bogactwo" a sam jest samotny, nieszczęsliwy i biedny no to o czym tu rozmawiamy?
  Oczywiście, zawsze wtedy pojawia sie "oczyszczanie scieżki" i innych "kompleksów"...he he...
  No ale niech mu ziemia lekką będzie...przynajmniej teraz jest naprawdę wolny i szczęśliwy

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (6)


 • Anonim
  (2021-06-01 0:46:58) #40904 | 👮 raport

  Książki (i nagrania) Leszka dot. afirmacji i pozytywnego myślenia były i są wartościowe. Zmieniły moje życie na korzyść. W bagnie informacyjnym lat 90tych, przełomu milenium i ówczesnego wysypu różnych (często szkodliwych) dyrdymałów prowadzących na manowce, były wręcz bezcenne.

  W odróżneiniu od wielu nawiedzonych, Leszek stał mocno stopami na ziemi. Co do kwestii zdrowotnych, z poszczególnymi opiniami można się nie zgadzać, ale warto pamiętać, że współczesna medycyna i jej interwencje często tworzą problemy, które później ta sama medycyna stara się nieudolnie naprawić.

  Odejście w śnie w wieku emerytalnym we własnym domu, jest z punktu widzenia jakości życia, lepsze i naturalnejsze, niż długa walka z ciałem, o życie z coraz większą ilością hospitalizacji i cierpień, co często wspólczesna medycyna zapewnia wielu osobom w podeszłym wieku czy z poważniejszymi schorzeniami. W ten sposób wydłuża się życie, ale nie jego jakość. A dla wielu jakość życia ma znaczenie.

  Odpowiedz


 • Andrzej W
  (2021-06-05 20:51:16) #40910 | 📧 email | 👮 raport

  ja się zawsze zastanawiam jak osoby znające zasady Huny, ba praktykujące ją, ba będące mistrzami w tej dziedzinie chorują i umierają wbrew własnej woli i wbrew własnym planom na życie. No jak ?

  Odpowiedz


 • Ewa
  (2021-06-13 10:57:21) #40917 | 📧 email | 👮 raport

  Leszka znałam 20 lat. Zawdzięczam mu wiele dobra. Nigdy nie spotkałam człowieka przy którym poczułam tak wiele bezprzyczynowej miłości. Byłam u niego wielokrotnie w domu. Nie widziałam biedy ale też nie obnosił się jak inni bogactwem. Żył jak chciał, inspirując i wskazując jak oddzielać ziarno od plew. Nigdy nie słyszałam aby wywyższał się ponad mistrzów. Chorował na cukrzycę. A kto nie choruje pracując wahadłami przy syfiastych energiach? Zmarł w samotności, nie obarczając nikogo swoimi sprawami. W ciszy i w niezgodzie na zakłamanie, którego jesteśmy świadkami. Agresywniejszy ton jego wypowiedzi był nawoływaniem do niezgody na zakłamanie i zabieranie nam wolności. Umarł 13 kwietnia 2021 r. Wybrała jego dusza i to uszanujmy. Czemu więc tu tyle krytyki? Czy to nie Jezus powiedział "widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? " albo " Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamieniem". Do widzenia Leszku.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)


 • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium