księgarnia ezoteryczna WarszawaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Właśnie nadajemy audycję na żywo! Gorąco zachęcamy do słuchania

Do audycji Czym jest świadomość?


Dodano: 2020-06-24 09:47:54 | Wyświetleń: 1571
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
★ POLECANY WPIS ★
Tagi:

W tej audycji słyszłem, że z poprzednich wcieleń zyskujemy doświadczenia, tlko w tym jest małe "ale" o co tu chodzi ? a mianowicie o to, że nie pamiętamy swoich poprzednich wcieleń. Czy jest to dobre czy "złe" ? Tu mogą być zdania podzielone. 

Dlaczego to może być złe ? Dlatego jest to "złe" dlatego, że nie pamiętamy poprzednich wcieleń i nie możemy czegoś naprawić co w poprzednim wcieleniu sknocić czy zepsuć czyli nie mamy punktu zaczepienia, Cego nie dotykać aby się nie "spażyć". Czyli żeby nie popełnić tych samych błędów. 

Dlaczego to jet dobre ? że nie pamiętamy swoich poprzednich wcieleń. 

Jeśli chodzi o te pytanie pozostwione prze ze mnie. Dotyczny tzw. "złych poprzednich wcieleń" 

tak zwane "złe wcielenie" to dotyczy osób, które mogły być w poprzednim wcieleniu TYRANAMI typu Himler czy Czy Hitler. Osoba o słabej psychice przeżywała by to ile złego uczynili w poprzednim w cieleniu.  

Nie mogę się  tu zgodzić, że "nie jesteśmy wykorzystywani przez inne istoty". Może nie każdy człowiek jest wykorzystywany, ale ci u góry oni pod ich wpływem. Skąd wziął się ten cały Covid19 to jest zwykła manipulacja obcych na rządzących. Gdyby nie obcy, ktorzy nas jako ludzkość chronią tu by było o wiele gorzej. 

Żeby człowiek (ludzkość ) wznieść świadomość musi pozbyć religii czy tzw. "KOŚCIELNICTWA" czyli ludzie powinni MASOWO odchodzić z kościów i ze związków wyznaniowych i zaczęli by się zajmować DUCHOWOŚCIĄ. 

Kościoły bie pozwalają ludziom rozwinąć "SKRZEDEŁ MOCY " 

Ja kościół porównuje do kaltki, ale tą klatkę można otworzyć od środka i każdy ma klucz do drzwiczek. 

Niektórzy wychodzą z tych klatek samodzielnie i wcchodzą w "NOWY ŚWIAT" Są też osoby, ktore potrzebują pomocy Nauczyciela Duchowego  (GURU) Mistrz duchowy tłumaczył o rozwoju duchowym ( jak użyć klucza by te drzwi otworzyć) Może nawet dać nam przez kraty klucz odpowiedni, a le do nas należy otworzenie drzwi. Niektórzy skorzystają z okazi, a nie ktorzy nie będą chcieli skorzystać z okazji bo im tu jest dobrze. 

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
· Odzyskany Mój Stary Nik (czytany 1032 razy)
· Powitanie. (czytany 1245 razy)
· Szaraki. (czytany 2693 razy)
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.


  • patyk
   (2020-08-04 1:59:02) #40562
     📧 pw | 📧 email | 👮 raport

   Odnośnie poprzednich wcieleń, to można uznać to za autentyczne zjawisko, ale TYLKO pod warunkiem, że przynajmniej 3 osoby tak samo określą je tak samo, czyli wszystkie trzy jednogłośnie powiedzą, że poprzednio był kobietą, tyranem, wojownikiem itd. Jeżeli pojawi się rozbieżność (że na przykład mężczyzna), to należy to potraktować jak wskazania wahadełka, czyli zależne od woli trzymającego, ale nigdy jako prawidłowe wyniki.

   Natomiast odnośnie otwierania tych "klatek", to ciężko obecnie znaleźć nauczyciela duchowego. Ja długo próbowałem, wydałem na to dosyć dużo pieniędzy, ale z mizernym skutkiem, bo każdy gadał coś innego, nic na mnie nie skutkowało, nie potrafiłem się otworzyć (?), albo prowadzący sesje okazał się kłamcą. Co po niektórzy mówili mi że byłem wcześniej reptilianinem, inni że nie mam aury, a nawet że jestem nie człowiekiem a egregorem. Komu tu zatem wierzyć, skoro prawdziwi nauczyciele nie ujawniają się, bądź ciężko ich znaleźć.

   Odpowiedz
   DODAJ ODPOWIEDŹ


TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NA BLOGACH
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2023 by Radio Paranormalium