[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

https://migomat.com.pl/content/wypozyczalnia-spawarekNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Do audycji Czym jest świadomość?


Dodano: 2020-06-24 09:47:54 | Wyświetleń: 1268
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Tagi:

W tej audycji słyszłem, że z poprzednich wcieleń zyskujemy doświadczenia, tlko w tym jest małe "ale" o co tu chodzi ? a mianowicie o to, że nie pamiętamy swoich poprzednich wcieleń. Czy jest to dobre czy "złe" ? Tu mogą być zdania podzielone. 

Dlaczego to może być złe ? Dlatego jest to "złe" dlatego, że nie pamiętamy poprzednich wcieleń i nie możemy czegoś naprawić co w poprzednim wcieleniu sknocić czy zepsuć czyli nie mamy punktu zaczepienia, Cego nie dotykać aby się nie "spażyć". Czyli żeby nie popełnić tych samych błędów. 

Dlaczego to jet dobre ? że nie pamiętamy swoich poprzednich wcieleń. 

Jeśli chodzi o te pytanie pozostwione prze ze mnie. Dotyczny tzw. "złych poprzednich wcieleń" 

tak zwane "złe wcielenie" to dotyczy osób, które mogły być w poprzednim wcieleniu TYRANAMI typu Himler czy Czy Hitler. Osoba o słabej psychice przeżywała by to ile złego uczynili w poprzednim w cieleniu.  

Nie mogę się  tu zgodzić, że "nie jesteśmy wykorzystywani przez inne istoty". Może nie każdy człowiek jest wykorzystywany, ale ci u góry oni pod ich wpływem. Skąd wziął się ten cały Covid19 to jest zwykła manipulacja obcych na rządzących. Gdyby nie obcy, ktorzy nas jako ludzkość chronią tu by było o wiele gorzej. 

Żeby człowiek (ludzkość ) wznieść świadomość musi pozbyć religii czy tzw. "KOŚCIELNICTWA" czyli ludzie powinni MASOWO odchodzić z kościów i ze związków wyznaniowych i zaczęli by się zajmować DUCHOWOŚCIĄ. 

Kościoły bie pozwalają ludziom rozwinąć "SKRZEDEŁ MOCY " 

Ja kościół porównuje do kaltki, ale tą klatkę można otworzyć od środka i każdy ma klucz do drzwiczek. 

Niektórzy wychodzą z tych klatek samodzielnie i wcchodzą w "NOWY ŚWIAT" Są też osoby, ktore potrzebują pomocy Nauczyciela Duchowego  (GURU) Mistrz duchowy tłumaczył o rozwoju duchowym ( jak użyć klucza by te drzwi otworzyć) Może nawet dać nam przez kraty klucz odpowiedni, a le do nas należy otworzenie drzwi. Niektórzy skorzystają z okazi, a nie ktorzy nie będą chcieli skorzystać z okazji bo im tu jest dobrze. 

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
· Szaraki. (czytany 2438 razy)
· Powitanie. (czytany 1118 razy)
· Odzyskany Mój Stary Nik (czytany 910 razy)
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!


  TWÓJ BLOG
  INNE WPISY
  TEGO BLOGERA
  NAJNOWSZE KOMENTARZE
  NA BLOGACH
  Skontaktuj się z nami
  tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
  Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium