System reklamy Test



Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Wyświetlam najnowsze 50 komentarzy
Deusmortem napisał(a): UFO - zagrożenie dla bezpieczeństwa
(komentarz do newsa Wybierz temat XXI Debaty Ufologicznej Online)




Vallgaav napisał(a): 11,12,15 chociaź 10 teź by mnie ucieszył Pozdrawiam
(komentarz do newsa Wybierz temat XXI Debaty Ufologicznej Online)




Domek napisał(a): Pan Hoduń powinien był nadmienić, że przez wiele lat był w radzie fundacji nautilus, której "metody" badawcze i "osiągnięcia" powszechnie budzą uśmiech politowania.
(komentarz do audycji XX Debata Ufologiczna Online: Piktogramy - znaki z innego wymiaru)




Paweł napisał(a): Prosiłbym o UFO a MILAB. Pozdrawiam
(komentarz do newsa Wybierz temat XXI Debaty Ufologicznej Online)




yautja napisał(a): Humanoidzi i spółka - czyli problem wyglądu kosmitów
(komentarz do newsa Wybierz temat XXI Debaty Ufologicznej Online)




redmuluc napisał(a): cytat:"Niewątpliwie siłą debat ufologicznych w naszym radio jest to, że biorą w nich udział prawdziwie oddani ufologii pasjonaci oraz sprawdzeni, rzetelni i wiarygodni eksperci. Nie zapraszamy ludzi z ulicy na zasadzie "weźmy byle kogo, byleby było co puszczać na antenie", jak to robi np. Zagórski."

To ja proszę o odpowiedź na proste pytanie. Jaki cudem sprawdziłeś że jakiś Chris Mekinia jest "rzetelnym, sprawdzonym, wiarygodnym ekspertem nie wziętym z ulicy ...na temat Milab ? Pytam z ciekawości ponieważ na świecie można ich policzyć na palcach u jednej ręki. Sądzę że James Bartley czy Eve Lorgen byliby zainteresowani takim "niezwykle wiarygodnym ekspertem". Jestem w stanie nawet przekonać Randy Maugansa z OffPlanet na wywiad z nim. Dlatego pytam, i nie złośliwie skoro go kolega Ivelios tak zachwala jako eksperta "nie z ulicy" który zapewne ma wiele materiałów na stronie nowaatlantyda na ten temat z którymi warto się zapoznać. Bo nie przypuszczam że Ivelios nie tworzy "ekspertów" z powietrza, skoro tylko bierze "tych niezwykłe wiarygodnych i rzetelnych" Fajnie by było się zapoznać ze świadkami jakich zna w tym temacie, bo nie przypuszczam że to tylko taki pic na wodę w stylu "weźmy byle kogo, byleby było co puszczać na antenie". Jestem bardzo ciekawy podobnie jak słuchacze w jaki sposób to sprawdziłeś ? Bo ja potrafię sprawdzić jego przeszłość w tym temacie w swoich źródłach zagranicznych i krajowych (tak są takie osoby).W sumie jest mi to obojętne czy mi ktoś na to odpowie bo znam odpowiedź. Nie mniej posłucham prawdziwych ekspertów w akcji którzy dzięki swojej udokumentowanej wiedzy nie będą bić nareszcie piany i rzetelnie przedstawią temat, amatorzy niech się uczą i biorą przykład z waszego zawodowstwa, w końcu jak to napisałeś na FB "Macie rozmach..." bo nie sądzę że można Was zaliczyć do "strażników Mupetów" we wspólnocie UFO czy może chcecie dołączyć do tej rosnącej listy. Nie mniej powodzenia.

Mieliście kiedyś takie odczucie że znacie odpowiedzi zanim ktoś zada pytanie,bo ja tak. Znam wszystkie odpowiedzi jakie się pojawią pod moim wpisem oraz w audycji.

Każdy che być kimś w tym temacie co nie ? Być ekspertem to dopiero...wystarczy to napisać i już mamy tony ekspertów od UFO i Milab, czekam na te obfite informacyjne żniwa "od prawdziwie oddanych ufologii pasjonatów oraz sprawdzonych, rzetelnych i wiarygodnych ekspertów"
(komentarz do newsa Pilna informacja odnośnie Debaty Ufologicznej Online 22 marca! (AKTUALIZACJA))




Judgement1 napisał(a): Bitcoin pozwala na obejście wszelkiego rodzaju obciążeń podatkowych, bo transakcje są jakby to powiedzieć niewidzialne z zewnątrz. A ponieważ pan Dariusz nic o tym nie wspomniał, to czy ktoś się orientuje, czy posługiwanie się walutą lokalną, pozwala na nienaliczanie vatu? I czy same transakcje tą walutą są w jakiś sposób rejestrowane (kto -komu - i ile)? Bo moim prywatnym zdaniem głównym problemem nie jest brak gotówki, tylko system naliczania opłat za samą możliwość wymiany z kimś, który przy kilku wymianach sprawia, że nie opłaca się wymieniać towarami.
(komentarz do audycji 27 luty 2015)




Asia napisał(a): Na filmach z mojego mieszkania jest mnóstwo orbów, nie poruszają się bez ładu i składu lecz płyną, zmieniają kierunek, pulsują, w wielu widać twarze,niektóre mają kolory.
(komentarz do artykułu Coraz bliżej prawdy o orbach)




klatu82 napisał(a): tak ja chciałem o kręgach zbozowych i ok kręgi zbozowe fakt jest taki ze kto to wie prawdziwe kręgi mogły zrobic ufo duchy lub nieznana energia oczywiscie nie wszystkie kręgi są prawdziwe bo duza częsc jest robiona pszes ludzi duzo by mówic i pisac (nie czeba wiezyc wystarczy wiedziec) ?
(komentarz do newsa Pilna informacja odnośnie Debaty Ufologicznej Online 22 marca! (AKTUALIZACJA))




domin napisał(a): Czy istnieją badania, w których porównuje się skład i/lub strukturę źdźbeł zbóż w piktogramach i zbóż nigdy nie zapiktogramowanych?
(komentarz do newsa Pilna informacja odnośnie Debaty Ufologicznej Online 22 marca! (AKTUALIZACJA))




Sebastian-Poznań napisał(a): Cieszyłem się na MILAB a tu niespodzianka, zmiana tematu. Chyba Chris jest najlepszym ekspertem tego tematu?
(komentarz do newsa Pilna informacja odnośnie Debaty Ufologicznej Online 22 marca! (AKTUALIZACJA))




ivi napisał(a): Ja też nie wierzę tej Gracjanie. W sumie to wychodzi na to, że ma 5 bliskich spotkań na dobę. Trudno powiedzieć, kiedy zmyśla, a kiedy mówi prawdę.
(komentarz do audycji XIX Debata Ufologiczna Online: Lata 90-te: "Dekada kontrowersji")




Neolog napisał(a): Drogi Tomku...
W pół godziny po rozpoczęciu odcinka wspomniałeś o powodzi w 97. Pamiętam jak wtenczas garstka piosenkarzy stworzyła wywołanym nią katharsis utwór, dobrze wszystkim znany - Nic naprawdę nic, nie pomoże, jeśli ty nie pomożesz dziś miłości.
Ja sam, w zeszłym roku przeżyłem powódź za granicą i wiem, że życie chodź piękne, tak kruche jest. Rzeczywiście, dopiero gdy człowiek staje twarzą w twarz z naturą, poznaje wobec niej swoje miejsce i przewartościowuje wszystkie wprogramowane w siebie urojenia o prawidłowym życiu. Człowiek staje się dla człowieka człowiekiem.
To zmienia wiele punktów widzenia. Właściwie wszystkie.
(komentarz do audycji 2 sierpnia 2014)




Neolog napisał(a): Panie, bądź Pani "tak tak, tylko krzak"

Ocenianie działalności alternatywno-medialnej człowieka rodzaju Pana Janusza Zagórskiego subiektywną miarą patrzenia na jego gości jest krótkowzrocznością. W każdym ze środowisk tego rodzaju mediów przewijają się różnego rodzaju ludzie, którzy przekazują trzy rodzaje prawd. Nie mieszałbym z błotem nikogo, kto robi coś dla ogółu tylko z tego powodu. Najlepiej jest bowiem siedzieć przed komputerkiem, słuchać, oglądać i drwić.
Ja również mam mieszane odczucia do wielu gości i ich relacji, ale zachowuję to dla siebie. A ludzi od mediów zostawiam w spokoju. Gdybym sam poświęcał tysiące godzin na ciężką pracę, z której korzystam dzięki takim ludziom, to miałbym pełne prawo ich oceniać. Ale nawet w takim wypadku nie robiłbym tego publicznie. Cóż jednak poradzić - Ci którzy dużo gadają, najmniej robią.
(komentarz do audycji XIX Debata Ufologiczna Online: Lata 90-te: "Dekada kontrowersji")




acharya napisał(a): kregi zbozowe wykonuja ludzie tylko i wylacznie - dowodow jest na to wystarczajaco i tzw. "badacze" powinni o tym wiedziec, a nie w nieskonczonosc twierdzic, ze jest inaczej (bo coz to za badacze)
(komentarz do newsa Pilna informacja odnośnie Debaty Ufologicznej Online 22 marca! (AKTUALIZACJA))




tomasz napisał(a): czy Goście mogli by coś powiedzieć o piktogramie z Chilbolton. Przepraszam ten piktogram był odpowiedzią na ziemski piktogram. Chociaż piktogram z Crabwood tez jest ciekawy.
Pozdrawiam dla Was, Panowie.
(komentarz do newsa Pilna informacja odnośnie Debaty Ufologicznej Online 22 marca! (AKTUALIZACJA))




Ivellios napisał(a): Niewątpliwie siłą debat ufologicznych w naszym radio jest to, że biorą w nich udział prawdziwie oddani ufologii pasjonaci oraz sprawdzeni, rzetelni i wiarygodni eksperci. Nie zapraszamy ludzi z ulicy na zasadzie "weźmy byle kogo, byleby było co puszczać na antenie", jak to robi np. Zagórski.

Chris będzie na 100%, pojawi się też nowy uczestnik. Kto to będzie, póki co niech pozostanie tajemnicą :)
(komentarz do newsa Pilna informacja odnośnie Debaty Ufologicznej Online 22 marca! (AKTUALIZACJA))




Łukasz napisał(a): mam nadzieję że Krisem "Nikitą" wszystko porządku. Te audycje są genialne. Przyjemnie się słucha faktów i relacji światków w odróżnieniu od ezoterycznego bełkotu i sekciarstwa jakie prezentują niektóre inne media niezależne... Pozdrowienia dla Was, Panowie!
(komentarz do newsa Pilna informacja odnośnie Debaty Ufologicznej Online 22 marca! (AKTUALIZACJA))




MatiMaister napisał(a): Liczyłem, że temat kręgów w zbożu pojawi się na którejś debacie.
(komentarz do newsa Pilna informacja odnośnie Debaty Ufologicznej Online 22 marca! (AKTUALIZACJA))




tomasz napisał(a): czy można coś powiedzieć o piktogramie z Crabwood który był odpowiedzią na ziemski piktogram dla ufitów. Czy to był żart czy była to poza ziemska manifestacja?
(komentarz do newsa Pilna informacja odnośnie Debaty Ufologicznej Online 22 marca! (AKTUALIZACJA))




******* napisał(a): PIKTOGRAMY WARTO TO WZIASC POD LUPE !
(komentarz do newsa Pilna informacja odnośnie Debaty Ufologicznej Online 22 marca! (AKTUALIZACJA))




Jessica napisał(a): Jak zawsze ciekawy odcinek.Czekam na następny! Pozdrawiam Persefone :)
(komentarz do audycji Odc. 12 Marie Delphine LaLaurie)




tak tak, tylko krzak napisał(a): Gracjana jest tak wiarygodna jak Gracjan Roztocki i większość ludzi, którzy występują u Zagóskiego. Pojawiają się taśmowo i potem znikają i nikt już o nich nie słyszy. Poza tym trudno powiedzieć, ile ona sobie do tej historii dopisała, bo to zaczyna przypominać "Mode na sukces". Parcie na szkło ma ogromne.
(komentarz do audycji XIX Debata Ufologiczna Online: Lata 90-te: "Dekada kontrowersji")




wojtek napisał(a): wiecie co drodzy dyskutanci?
padło kilka razy, ze obecnie nie ma tak spektakularnych rzeczy...a dlaczego jeszcze nie poruszyliscie tematu Gracjany? no rozumiem, ze w tym nawale informacji gdzieś to moglo umknąć niemniej
wyglada na bardzo wiarygodną a chowają się w wiekszosci wszystkie inne relacje z polski.
Gracjane bardzo latwo znaleźć na jutubie- zaczeła opowiadać na ntv, a teraz robi to gdzies indziej. Waldemar Czarnecki od pewnego czasu bada to zjawisko, nagrywa te rzeczy, mają wiele filmow, zdjec...
jak dla mnie: nie ulega wątpliwosci ze ta kobieta coś przezywa i ma to naturę duchową ale i fizyczną.
(komentarz do audycji XIX Debata Ufologiczna Online: Lata 90-te: "Dekada kontrowersji")




Krystian napisał(a): Jedna z lepszych, jeżeli nie najlepsza, audycja z tej serii. Goście mają ogromną wiedzę na temat UFO i zjawisk z nim powiązanych. Jestem przekonany, że "Debaty ufologiczne" przejdą do historii polskiej ufologii.
(komentarz do audycji XVIII Debata Ufologiczna Online: Ranczo Skinwalkera)




klatu82 napisał(a): super byłoby zeby debata 20 była by o kręgach zbożowych i wylatowie pozdrawiam nowy słuchacz.
(komentarz do newsa Wybierz temat XIX Debaty Ufologicznej Online)




Sebastian z Poznania. napisał(a): To kolejny odcinek debaty, który coraz bardziej przekonuje mnie o duchowości tego zjawiska. Ukazują nam się w takich postaci, żebyśmy mogli ich zaakceptować. Czasami jest to sylwetka ludzka, o wyglądzie niczym nie różniąca się od nas. To fatamorgana - projekcja, w tym towarzysząca niesamowita cisza, tak jakbyśmy zostali przeniesieni na krótko do innego czasu. O Którym osobiście się przekonałem z przed kilku lat, będąc światkiem obserwacji na peryferia Poznania. To nie przybysze z kosmosu, to istoty mieszkających wokół nas. Nasz świat jest wielowymiarowy, to fakt. I Tak jak powiedział w jednej audycji Chris Miekina, że te zjawiska nie zostaną oficjalnie nigdy ujawnione, tak jak człowiek nigdy nie dojdzie, czym one dla nas są. Podzielam opinie Chrisa. Pozdrawiam.
(komentarz do audycji XIX Debata Ufologiczna Online: Lata 90-te: "Dekada kontrowersji")




SkrzydlataZmija napisał(a): Nicolae Ceauescu rozstrzelo wraz z żoną po procesie farsie, który sfilmowano i wyemitowano w TV w 1989 r. Ten komunistyczny dyktator spłacił wszystkie długi należne Bankowi Światowemu i nie zaciągał nowych, więc go przykładnie i odpowiednio głośno ukarano, dodatkowo narażał się ZSRR swoją niezależną polityką zagraniczną, niewypełnianiem wielu rozkazów Kremla (sytuacja jak w sprawie smoleńskiej). Tzw. rewolucja w Rumunii w roku 1989 była fikcją telewizyjną wyreżyserowaną przez CIA we współpracy z komunistycznymi rumuńskimi służbami specjalnymi, wówczas już kupionymi przez Amerykanów.
(komentarz do audycji 6 marca 2015)




wojtek napisał(a): dziekujemy za kolejny odcinek.
bardzo dobra robota, kontynuujcie dlugo jak możecie.
(komentarz do audycji XIX Debata Ufologiczna Online: Lata 90-te: "Dekada kontrowersji")




wypal napisał(a): Ala nie wali mu pały. Wszystko w tym temacie :D
(komentarz do artykułu Mowa wsteczna - nowy wykrywacz kłamstw?)




yautja napisał(a): Humanoidzi i spółka - czyli problem wyglądu kosmitów
(komentarz do newsa Wybierz temat XIX Debaty Ufologicznej Online)




kitka napisał(a): Również stanowczo odradzam! Bardzo niebezpieczna zabawa, której konsekwencje mogą się ciągnąć za człowiekiem do końca życia a może i dalej. Praktykowałam kontakty za pomocą wahadła kręcącego się nad kółkiem z literami około roku, zapisałam kilka zeszytów rozmów. Początkowo im zaufałam, bo były to dobre rady żywieniowe, namówiono mnie również na przeprowadzenie rozmowy z wybaczaniem, co naprawiło pewną relację, namawiano mnie na święte życie, jednak również często zdarzało się, że Byty, z którymi rozmawiałam nie mówiły prawdy, manipulowały mną, wywierały sytuacje, w wyniku których czułam poczucie winy i strach (może się tym karmiły?). Byty takie chcą przede wszystkim kontrolować życie, myśli i działania osoby trzymającej wahadełko. Pod płaszczykiem "świętych rozmów" prowadzą do odejścia od Boga. Namawiają do modlitw, ale co drugie zdanie wpajają swoje treści. Bardzo łatwo stracić orientację. Nigdy nie wiesz, z kim masz do czynienia, nawet jeżeli przedstawi się, że jest Panem Jezusem (bo tak też bywało). Jest to podstęp, bo nikt zdrowy psychicznie nie chciałaby rozmawiać ze złym duchem, dlatego przedstawiają się jako święci, a jak się im zaufa, to zaczynają swoje manipulacje. Nie czułam, że robię coś złego, grzesznego, myślałam, że to dar od Boga, bo połowa duchów z tego przekazu namawiała mnie do bycia blisko Boga i do życia modlitwą. W końcu trafiłam na Odnowę w Duchu Św, gdzie się z tego wyspowiadałam i to porzuciłam. Teraz przestrzegam innych. To wygląda na fascynującą zabawę, byty te opowiadają kim się było w poprzednim życiu, co ktoś tam myśli o Tobie, wiedzą o człowieku wszystko co zrobił, co pomyślał. Nawet jeżeli połowa bytów miała faktycznie dobre intencje, to otwierając się w ten sposób na kontakt dopuszcza się do siebie również tę złą część świata duchowego, którego celem jest niszczenie człowieka i dlatego jest to wielkie zagrożenie, może się skończyć opętaniem. Zaczynałam już jasnosłyszeć, ale w porę to porzuciłam , wyrzekając się radiestezji i innych tego typu praktyk.
(komentarz do artykułu Instrukcja obsługi OUIJA)




Neolog napisał(a): Chcę przeprosić debatujących za małe zamieszanie z moim pytaniem. Zrozumiałem, że moje pytanie nie do końca było zbieżne z tematem audycji, ale dziękuję za odpowiedzi :)
Pozdrawiam serdecznie.
(komentarz do audycji 14 marca 2015 Pytania i odpowiedzi na temat snu, śnienia, LD, itd. Rozmowa z ekspertami)




Lennys napisał(a): Ciekawi mnie dlaczego wszystkich tak boli ti co robi kwiecien . Politycy oklamuja nas od wiekow z usmiechem na twarzy i nikt tego nie kwestionuje . Kwiecien ciagke powtaza ze jego teorie nie musza byc prawda a wszyscy pisza o nim jak by upieral sie zr to prawda . Muske ze wszystkich boki ze on idnosi sukcesy . Nasza historia po wojnie byla dobrze znana i celowo zatajana i przeklamywana w wielu krajach akta sa ciagke z roku na rok utajniane wiec nikt nigdy nie napiszr histori prawdziwej . Wiec musimy polegac na szalencach a napewno nie na zaklamanych mediach . Im wiecej kwieciem ma wrogow tym jest dla mnie bardziej wiarygodny
(komentarz do newsa [usunięto])




normals napisał(a): Otworzylem oczy .I teraz widze jaka jest prawda.Od dawna sledzilem wszystko na naukowych kanalach o religi ,ufo ,kosmitach.A potem przeczytalem ksiazke "Misja" napisana przez Michel Desmarquet i to zmienilo moj swiat .Wszystkim majacym otwarty umysl polecam
(komentarz do artykułu Channeling - moda, oszustwo czy nowa droga poznania?)




Neolog napisał(a): Można prosic o pisemny tytul tej portugalskiej piosenki? :D
(komentarz do audycji 21 luty 2015)




Kamil napisał(a): Proponuję poruszyć takie tematy jak:

1. Zakazana Archeologia
2. Obecność obcych w Starożytności i ich rola w kształtowaniu się historii.
3. Billy Meier
(komentarz do newsa Wybierz temat XIX Debaty Ufologicznej Online)




krzysiek napisał(a): Temat nr.13
(komentarz do newsa Wybierz temat XIX Debaty Ufologicznej Online)




kNx napisał(a): Niesamowity poziom, precedens na nie spotykaną w Polsce do tej pory skalę. Życzę dużo motywacji do dalszej pracy. Pozdrawiam.
(komentarz do audycji XVIII Debata Ufologiczna Online: Ranczo Skinwalkera)




szczaw napisał(a): 4. Kim ONI są - czyli teorie o pochodzeniu kosmitów
13. Temu nie da się zaprzeczyć - najbardziej wiarygodne przypadki
18. Kręgi zbożowe i inne
(komentarz do newsa Wybierz temat XIX Debaty Ufologicznej Online)




yuby napisał(a): Wybieram:
2. Co wojskowi i rządy wiedzą o UFO?
6. UFO nad Polską - lata 90-te i początek XXI wieku
21. Billy Meier - największy oszust czy prorok od kosmitów
23. Poszukiwanie śladów obcych w kosmosie
27. Starożytne katastrofy UFO (propozycja jednego ze słuchaczy)
(komentarz do newsa Wybierz temat XIX Debaty Ufologicznej Online)




Gladzikowiec napisał(a): Bardzo fajna audycja
(komentarz do audycji 6 marca 2015)




Agnessa_Angel napisał(a): Proponuję temat : Czy ludzkość pochodzi z kosmosu ? Teorie ufologiczne na temat powstania ludzkości

Dodam od siebie, że chodzi mi w tym temacie o to czy i jak stworzyli nas kosmici lub jeśli pochodzimy z kosmosu to skąd.

Wybieram tematy :
5, 24, 8, 26, 4, 14, 23, 13, 25
(komentarz do newsa Wybierz temat XIX Debaty Ufologicznej Online)




orson napisał(a): Te debaty to wejście w nowy poziom świadomości. Serio. 20 debat dla polskiej ufologii zrobiło więcej niż lata istnienia Nautilusów i innych blogów czy nawet pisma UFO... Szacun
(komentarz do audycji XVIII Debata Ufologiczna Online: Ranczo Skinwalkera)




Neolog napisał(a): Drogi Raelianinie. Racja jest jak dupa - każdy ma swoją. Masz prawo generalizować, ale pamiętaj proszę, że tego rodzaju wypowiedzi niewiele zmieniają. Nie żebym krytykował - tylko subiektywnie stwierdzam obiektywny fakt :)
(komentarz do audycji XV Debata Ufologiczna Online: UFO i Duchowość. Czego chcą nas nauczyć kosmici)




czaqs napisał(a): Proponuję temat 20 lub 22
(komentarz do newsa Wybierz temat XIX Debaty Ufologicznej Online)




Rengthon napisał(a): Proponuję temat nr.5
(komentarz do newsa Wybierz temat XIX Debaty Ufologicznej Online)




Whistleblower napisał(a): [i] Staly sluchacz jest Naszym czlowiekiem w ocenie o mainstreamowych mediach,prosze nie lekcewazyc wkladu ,tak trudnego jakim jest analiza tego bagna oraz znalezieniu w nim igielki w stogu siana.Pozdrawiam... [/u]
(komentarz do audycji 6 marca 2015)




Paździoch napisał(a): Dyskusja bardzo ciekawa, choc czasem bez poszanowania dla faktow ( celowo uzywam slowa faktow a nie wiedzy) historycznej. Argentyna owszem wypowiedziala wojne III Rzeszy ale pod bardzo duza presja ze strony USA, obłozona embargiem na dostawe wielu surowców I groźba nieprzyjecia do wlasnie tworzonego ONZ. Pozatym nie widze w tmy nic sensacyjnego, bo raptem kilka tygodni wczesniej wyojne III rzeszy wypowiedzialy takie "potegi" militarne jak Chociazby Chile, Ekwador, Peru ,Wenezuela, czy Egipt, Arabia Saudyjska,Liban czy Finlandia. Zupelnie nieuprawnionym jest twierdzenie ze dawalo to mozliwosc kursowania samolotów Argentynskich bez niczyjej kontroli. Alianci całkowicie kontrolowali przestrzen powietrzna nad swoja czescia europy I bez ich zgody zaden tam Argentynski samolocik nie mogly sobie przyleciec do Niemiec I spokojnie wrocic przez nikogo nie kontrolowany ani zaczepiany. To tak co do faktow o ktorych wiedze mam w glowie . Co do pozostalych sprawdze w zrodłach. JEstesm zwolennikiem teorii ze nie wiemy wszytkiego nt naszej historii najnowszej,ale uwazam jednoczesnie e nie mozna uzasadniac niczego w tak nierzetelny sposob, bo tak tworza sie "żrodła internetowe" na ktore wszyscy sie powoluja , o ktorych mowil jeden z uczestnikow rozmowy.
(komentarz do audycji XVII Debata Ufologiczna Online: Nazistowskie UFO cz. 1)




Sebastian z Poznania. napisał(a): Po wysłuchaniu ostatniej debaty, należy się duży ukłon Arkowi Miazdze, o jego teorii pochodzenia zjawiska NOL, jest wyjątkowo trafna w tym przypadku. Istoty inteligentne nie powinni zachowywać się jak nasze dzieci w przedszkolu, chyba że nas tak traktują jak niedorozwinięte istoty. To tym bardziej powinni obchodzić się znani delikatnie i szacunkiem, a nie robić sobie z mas żarty.
(komentarz do audycji XVIII Debata Ufologiczna Online: Ranczo Skinwalkera)




Wszystkich komentarzy: 17958, liczba stron: 360