http://bluevision.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 75. Debata Ufologiczna Online: Tajemnice Srebrnego Globu. Obcy na Księżycu
Dziś zajmiemy się tematem budzącym spore kontrowersje. Czy na powierzchni naturalnego satelity Ziemi mogą znajdować się ślady po pobycie przybyszów z kosmosu? A może nadal oni tam są? Co widzieli astronauci, którzy odwiedzili Srebrny Glob? I czy wierzyć w historie o widzianych tam dziwnych strukturach? Zacznijmy od samego początku. Czy to prawda, że przez wieki wierzono w to, że Ksieżyc jest z... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (242.00 MB) | Premiera: 2017-04-09 | Czas trwania: 04:24:23 | Odtworzone x 3451 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 16, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Szarak (2017-04-10 9:58:12) #36131 | RAPORT
  Polecam książkę Grzędowicza "Hel3" - jest mniej więcej o tym, zwłaszcza w drugiej części. Zakończenie raczej niewesołe : )

  Odpowiedz
 • Judgement1 (2017-04-10 18:17:39) #36135 | RAPORT
  Chciałbym się odnieść do stwierdzenia pana Cielebiasia, że Lemuria pochodzi z objawień Heleny Bławatskiej i nie ma żadnych namacalnych podstaw. Otóż te podstawy są i przez samą Bławatską zostały opisane wprost. W Indiach w górach Ghaty, żyje po dziś dzień plemię Toda en.wikipedia.org/wiki/Toda_people , których wierzenia z jednej strony prozaiczne, a z drugiej w pewnym sensie pokazujace głębokie prawdy są ta podstawą. Ich połączenie poprzez wspólnych przodków z wyspą Wielkanocną jest widoczne wprost.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • stary mędrzec (2017-04-15 13:33:41) #36150 | RAPORT
  próba racjonalnego wyjaśnienia teorii spiskowych przez autorytet który g***o wie i w d***e był ludziom jeszcze głupszym od siebie.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • limonk (2017-04-18 11:37:47) #36157 | RAPORT
  Ufologia pełna jest bzdur i kłamstw. Dobrze, że wiele rzeczy prostujecie. Szkoda, że większość woli żyć w iluzji, ale to im kosmici przypieką dupki po przylocie.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • marq (2017-09-06 2:14:19) #37142 | PW | RAPORT
  Na jednej inauguracji roku akademickiego Aemstrag miał bardzo dziwne i inspirujące wystąpienie dla studentów.....

  Konkluzja byłą mw. taka iz obecne czasy nie pozwalają na mówienie prawdy, na czym cierpi Nauka, Społeczność a na końcu same USA. Zyskują tylko Elity....

  Mial nadzieje iz pokolenie studentów do których sie zwracal zmienią priorytety, ponieważ Prawda, która mu nie byla dana do wykorzystania jest bezcenna.

  Nie ma nic gorszego dla Człowieka znającego Prawdę z którą ani nie może się podzielić ani zaproponować jej wykorzystanie wraz z zespołem także tą prawdę znający....

  Mówiąc te slowa był mega przygnębiony i niemal plakal...


  Filmik ten był na Yt nawet przetłumaczony na PL - byl to fragment większej całości większej wypowiedzi

  Od kilku lat - circa 5/6 szukam go od czasu do czasu i nie mogę go a znaleźć...

  Rozpoczęcie podboju kosmosu prze Chiny Indie i powrót do programu Rosji może wszystko zmienić wokół księżyca chyba, ze USA odważy się ich zaatakować militarnie Tak jak USA zniszczyło sady CCCP wówczas kiedy miały badać księżyc Fobos.

  No i czy w takim przypadku pozostałe dwa mocarstwa będą obojętne czy też wszyscy pogonią ostatecznego kota USA ?

  Odpowiedz
 • marq (2018-07-02 10:21:07) #38521 | PW | RAPORT
  Słuchaczowi, który wypowiadał się w godz: 04:08 audycji, (Pan Mariusz chyba), chodziło o to, że Księżyc w ogóle się NIE OBRACA - Statycznie stoi w Miejscu vis a vis Ziemi, jakby był do niej "przymocowany" niewidzialnymi Silami, (energiami??), a całe clou dotyczy : Jaka Moc, Zasada, Siła, Proces /y, Technologia, etc... czy Co Tam (??) powoduje, iż tak wielkie "ciało kosmiczne" (budowla?) - na 100% sztuczna - jest Utrzymywana przez tysiące lat Nieruchomo na wprost Ziemi, której to ruch Obrotowy wokół własnej osi, stwarza ów Pozorny "ruch synchroniczny" Księżyca.


  Jak Oni - ci co go zbudowali i (chyba) przytargali go tam gdzie jest TO ZROBILI [???] iż Ziemia się obraca a Księżyc statycznie Stoi w Miejscu.


  Też dawno temu spotkałem się z taką "teorią", "poglądem", "koncepcją".


  Niestety nie pamiętam ani Gdzie ani Kiedy - by módź przytoczyć źródło owej "koncepcji".


  Serdecznie Pozdrawiam, Dziękując za zajmującą Audycję.

  Odpowiedz
 • marq (2018-11-21 3:24:05) #38890 | PW | RAPORT
  Na Księżycu mieszkają "Czarni" i TAK ich trzeba nazywać ponieważ taka nazwę noszą w całym naszym Wszechświecie, podobnie jak Ziemia w naszym wszechświecie a może i także we wszechświatach sąsiednich nosi nazwę E432 Station -
  Stacja / Przystanek E432 !!

  Zadaniem Czarnych jest obrona od "Niskich Wibracji" generowanych przez część Obcych, Ziemian i całej Ziemi, ponieważ takie środowisko Niskowibracyjne są arcy komfortowymi warunkami do życia przez Czarnych, dla ich naturalnej biologii.

  Odpowiedz
 • marq (2019-10-07 8:46:06) #40081 | PW | RAPORT
  Wenus jest zamieszkała! Przez Obcych. To tzw. Czarni, mający rodziny nawet a ce***ą je /ich niskie wibracje.
  Jeżeli nie na 100% to na 99,99(9)%

  Jeżeli taka struktura jak Vaticanum Ltd swoje święta uzależnia od położenia planety to owa planeta musi na życie Niewolników takiej instytucji czyli wiernych mieć ogromny wpływ i fizyczny i mentalny.

  Pod chyba ostatnią audycją wpisałem komentarz dlaczego to sztuczne ciało fizyczne - księżyc jest sztuczną budowlą - przyholowali go tu Obcy - Czy Czarni niewiadome ponieważ Czarni mogą tylko wykonywać misje pilnowania ludzi.

  Pojawił się tam gdzie jest kiedy po Kosmicznej wojnie rozbita została planeta X będąca przed Saturnem od naszej str. a po której pozostał pas asteroid potem - zanim nie było Księżyca - za planetą X była Wenus, potem Ziemia, Mars, Merkury i Słońce.

  Wenus by la większa i bliźniaczą planetą naszej Ziemi. Jej Odwrotny ruch orbitalny idealna niemal kołowa orbita i idealne niemal proste ułożenie jej osi idealnie stabilizował Orbitę Ziemi Obecnie po wenus pozostało jej jądro i nieco masy planety oraz jest ze złej strony wzgl. całego US - jego równowagi Rożnica miedzy Ziemia a Wenus była dodatkowo większa tak, ze Planety Wewnętrzne US były idealnie zrównoważone (Saturn + była planeta X).

  Resztę pisałem w poprzednim komentarzu do którego ew. chętnych zachęcam do luknięcia ...

  A z tym Księżycem i lądowaniem na nim specjalnym lądownikiem mający unikalny napęd o czym wielokrotnie mówi i pisze Chris ma rację !!!

  Odpowiedz
 • marq (2019-10-07 9:11:50) #40082 | PW | RAPORT
  01:16:00 = to wówczas we wnętrzu Ziemi też muszą być Kanały jak na księżycu - czyli Agharta

  Zamieńmy miejscami Wenus i Marsa, wówczas Ziemia tez uzyskała by podobne pochylenie bo Wenus wówczas było większa circa 20% z kawałkiem niż obecnie Ziemia a dalej była jeszcze planeta X większa od Wenus i dopiero nasz odkurzacz > Jowisz
  - Wide >> pl.wikipedia.org/wiki/Wenus#/media/Plik:Venus_pentagram.png

  W takim układzie księżyca nie byłoby potrzeby instalować szczególnie tak wielkiego gabarytami a tak lekkiego

  Odpowiedz
 • marq (2019-10-07 9:46:25) #40083 | PW | RAPORT

  A może forma Missing Time w wykonaniu Czarnych - Kosmitów na Astronautach.

  Był w necie wykład a właściwie prelekcja na jakimś uniwersytecie w USA Armstronga gdzie duszącym się głosem mówi iż przyszłość dla zmian i Prawda która jest do odkrycia należy do Was - czyli studentów = "przyszłego pokolenia" nawet zrobił niewyraźny wtręt zarzucający im iż nie stanęli w prawdzie i ulegli haniebnej presji....

  Armstrong musiał być z nich najsilniejszy z pozostałych astronautów psychicznie bo po powrocie już zawsze był innym facetem niż przed lotem .....
  Nie mogę znaleźć tego filmu - zapewne usunięto go z YT ... ??  Odpowiedz
 • marq (2019-10-07 9:55:09) #40084 | PW | RAPORT  Rodzina Neila Armstronga otrzymała 6 milionów dolarów w ramach porozumienia ze szpitalem, w którym zmarł astronauta - doniósł w czwartek "New York Times". Bliscy pierwszego człowieka, który stanął na Księżycu, mieli zarzucać lekarzom błędy lekarskie, które ich zdaniem doprowadziły do jego śmierci. Tak wynika z dokumentów, do których dotarł dziennik. Według dziennika "New York Times" prywatna instytucja medyczna Mercy Health miała wypłacić należność zawartą w porozumieniu z 2014 roku, czyli dwa lata po śmierci Neila Armstronga. Synowie astronauty mieli utrzymywać, że do zgonu ojca doprowadziła operacja naczyniowa przeprowadzana w Fairfield Hospital w Ohio i późniejsze powikłania - doniósł "NYT". Mimo, że szpital odpierał zarzuty o błędach swoich lekarzy i nieodpowiedniej opiece nad Armstrongiem, to w celu uniknięcia batalii sądowej i negatywnego rozgłosu postanowiono zawrzeć ugodę i wypłacić rodzinie odszkodowanie w wysokości 6 milionów dolarów - napisał amerykański dziennik. (www.tvn24.pl)

  >> www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/nyt-neil-armstrong-zmarl-w-wyniku-bledu-lekarskiego-ugoda-i-odszkodowanie,955737.html


  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 11, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium