gadzety.pl/torby-i-plecaki.htmlNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: XXI Debata Ufologiczna Online: Rasy obcych. Problem wyglądu kosmitów
W historii spotkań z UFO roi się od tysięcy spotkań z pasażerami NOL. Dlaczego tych spraw jest coraz mniej? Czego w ogóle szukają na Ziemi te istoty i - tu dość ciekawy zwrot - czy wszyscy z nich to kosmici? Czy mogą być wśród nich mieszkańcy innych wymiarów? Dlaczego wszyscy pasażerowie UFO to humanoidzi? Zgodnie z tym, co mówi nam astrobiologia, powinno być inaczej. Czy fakt, że większość to ... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (139.00 MB) | Premiera: 2015-03-29 | Czas trwania: 02:32:09 | Odtworzone x 3636 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 11, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Iksasylioniari (2015-04-02 2:20:10) #11813   ❗❗❗
  odsłuchane znów kilkadziesiąt godzin, ciężka robota ale i przyjemna :)

  kosmiczna panspermia w zasadzie już jest udowodniona, wystarczy wpisać w gooogla "kosmiczne okrzemki" by zapoznać się z kilkoma potwierdzającymi się wzajemnie odkryciami i nie jest to już wiedza z pogranicza nauki a obecnie dyskutowane zagadnienie...

  owe niematerialne inteligencje o których wspominacie przy różnych okazjach też już trafiły na naukowe salony pod nazwą "życia cieniowego"...

  Eksperci od zjawisk nietypowych mają jedną wadę zazwyczaj, walczą z wiedzą zawartą w podręcznikach szkolnych ze swego dzieciństwa czy młodości a świat zapitala coraz szybciej...

  Pan Piotr Cielebiaś ma przykrą manierę obrażania osób zadających pytania przez internet, jeśli nie mieszczą się w jego wizjach i teoriach na dany temat, szkoda, bo ma bardzo radiowy głos i często interesujące wypowiedzi. "Reptylianie"(celowo w cudzysłowie) to nie wymysł jakiegoś Dawida Ajka a element wielu religii i mitologi ludów z wszystkich kontynentów.

  Werbalna agresja nie jest sposobem prowadzenia merytorycznej dyskusji a właśnie "szambem intelektualnym" jak Pan Piotr określił ślicznie poglądy inne niż jego na ten temat.

  Audycje powinna zawierać na wstępie informacje o tym , że zawierają produkty lokowane.

  Pozdrawiam i czekam na kolejne audycje

  Odpowiedz
 • krem (2015-04-02 22:20:50) #11822   ❗❗❗
  Reptiliane elementem wielu wierzeń? Ciekawe jakie ty książki czytasz... W pełni się zgadzam, że ci którzy wierzą w jaszczurki rządzące światem to ludzie upośledzeni

  Odpowiedz
 • Phileas_F. (2015-04-03 14:48:00) #11827   ❗❗❗
  Polaki, biedaki umysłowe, cebulaki wierzące w reptilian. Ten Yubi niech już lepiej nie dzwoni i nie wcina się w dyskusje, jak nie wie, co ma do powiedzenia. Poza tym powiem wam jedno - czytajcie książki, także ufologiczne, a nie tylko internet i blogi. 90% tego, co się dowiadujecie to bzdury, tak jak np. bajka o "reptolach".

  Odpowiedz
 • Iksasylioniari (2015-04-04 18:18:26) #11836   ❗❗❗
  "reptilianie" a nie reptilianie czytelniku bezcennych ksiąg...

  pomogę, bo na Twą inteligencje liczyć nie można, że tak trochę w stylu Pana Piotra Cielebiasia sobie pozwolę, opowieści o wimanach są ok a o nagah już nie? albo bierzemy całe dobrodziejstwo dawnych opowieści albo przyznajmy się do subiektywnej selekcji zgodnej z naszymi potrzebami. Poruszamy się tutaj w bardzo delikatnej sferze nieweryfikowalnych teorii i hołubienie jednych a potępianie w czambuł innych tytułem tylko swoich zajobów na ten czy inny temat jest śmieszne :)


  Odpowiedz
 • Iksasylioniari (2015-04-04 19:25:09) #11837   ❗❗❗
  by uniknąć bezproduktywnej dyskusji:

  pl.wikipedia.org/wiki/Naga_%28mitologia%29

  pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBmij

  użyj wyobraźni, wszak to audycje gdzie, z poważnymi minami jak sądzę, analizuje się historie o krasnoludkach biegających po drzewach. Ten wątek dyskusji chciałbym mieć już zamknięty.

  Z uwag innych, roztrząsanie prozy Sitchina bez uwzględnienia jego krytyki przez Mike Heisera jest nieprofesjonalna.

  Dla jasności Szefa, nie jestem ani Fryzjerem ani nikim innym funkcjonującym publicznie w tej branży:)

  Szkoda, że w takiej audycji nie wziął udziału jako gość Pan Krzysztof Rogala, człowiek nie bez wad, czasem kadr z filmu robi za zdjęcie archiwalne:), jednak niewątpliwie dysponujący rozległą wiedzą na ten temat.

  Przepraszam, że tak przekrojowo przez ostatnich kilka audycji, ale ja lubię oglądać las a nie pojedyncze drzewa...


  Odpowiedz
 • Iksasylioniari (2015-04-04 20:02:07) #11840   ❗❗❗
  "i powiem wam jedno", że pozwolę sobie drugą Krynicą Mądrości polecieć, skrywającą się pod nickiem Phileas_F., warto coś więcej czytać jak książki ufologiczne, a zwłaszcza Ericha von Danikena :)

  ps. "wam" pisz w takich podniosłych chwilach z dużej litery, będzie bardziej sążniście ;p

  Odpowiedz
 • Iksasylioniari (2015-04-04 20:11:05) #11842   ❗❗❗
  Drogi Moderatorze
  poproszę, o ile to możliwe, o scalenie moich wypowiedzi i bez cenzury ;p

  pozdrawiam

  Odpowiedz
 • Kondor (2015-04-08 22:20:57) #11897   ❗❗❗
  Wszystkim miłośnikom Icke'a i reptilian powiem tylko tyle, że swego czasu ów wielki myśliciel ogłosił na antenie angielskiej TV, że jest bogiem x)

  PS: Zacznijcie myśleć, przestańcie czytać Icke'a, oglądać Korwina i zajmować się głupotami.

  Odpowiedz
 • Ivellios (2015-04-09 0:20:52) #11902   PW   ❗❗❗   📧
  W przeciwieństwie do Icke'a, Korwin jeszcze gada jako tako z sensem, więc jego - IMO - jeszcze mogą słuchać ;)

  Odpowiedz
 • redmuluc (2015-04-09 10:56:58) #11910   ❗❗❗   📧
  Panie @Kondor... nie pieprz pan głupot bo nawet pan nie oglądałeś tego wywiadu z Davidem Ickiem. Naucz się pan języka a potem gadaj głupoty i oglądaj Korwina.

  David Icke nigdy nie powiedział, że jest Chrystusem - Synem Boga, to kolejny mit. Powiedział, że jest „synem Boga” a dokładnie “the son of God”. Czujecie już różnice? bo chyba nie zaprzeczysz, że wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi… córkami i synami Jego. Słyszysz to codziennie w każdym kościele na całym świecie. W Wogan Show Tery Wogan użył słów "...prasa twierdzi że ogłosiłeś się synem boga..."

  Chociaż on to interpretował jeszcze inaczej:

  “Icke stwierdził później, że media źle go zrozumiały. Wedle tego, co twierdzi, użył wyrażenia „syn Boga” w sensie bycia aspektem – jak to w tamtym czasie rozumiał – nieskończonej świadomości, która jest wszystkim. Jak wcześniej napisał, jesteśmy jak kropelki wody w oceanie nieskończonej świadomości.”

  Także poproszę o link do jakiegokolwiek wywiadu gdzie to powiedział.
  Tutaj spotkanie po 15 latach.
  www.youtube.com/watch?v=zPACZrcKTwI

  Ja wiem że Wy nie widzicie różnicy pomiędzy "Szczaniem w piwnicy" a "Piciem w Szczawnicy" taki już urok "ekspertów" od ufologii na jakich się kreujecie. Panie Ivelios infantylny Elfie wierzący w krasnoludki...i wyzwolenie Korwina. Przy okazji,jeżeli dla Ciebie Korwin gada z sensem o GMO to gdzieś zgubiłeś sens swojego umysłu dawno temu. Tak naprawdę sprzedajesz paranormalną pietruszkę, gdzieś pomiędzy wiarą w elfy a duchami i GMO Korwina.  Odpowiedz
 • ClearSKy (2015-07-19 11:37:38) #12440   ❗❗❗   📧
  A co jest takiego absurdalnego w przyjęciu poglądu, że inteligentne gady, zdolne wytworzyć zaawansowaną cywilizacje istnieją/lub mogą istnieć na Ziemi, lub w bezmiarze Kosmosu ? :-) Skoro wiele osób akceptuje istnienie szaraków z wielkimi głowami i wyłupiastymi oczyma, dlaczego tak dziwi ich istota o gadziej aparycji ?;-) Niektórzy także, całkiem przychylnie odnoszą się do historii tak zwanych gigantów, a dostają histerii, kiedy opowiada się o innych gatunkach niż ssaki ? Pomijam opowieści niesamowite Pana Davida I., gdyż są całkowicie poza możliwością weryfikacji, a namiętne spekulacje intelektualne sprowadzają się w tym temacie jedynie do czczej gadaniny.Za to wątek emocjonalny jest tutaj silne zaznaczony, gdzie Icke ma albo fanatycznych wyznawców, albo fanatycznych przeciwników.Świadom swych słabości, dodam że NIE WIEM jak jest naprawdę i zaakceptuję w tym przypadku poziom swej osobistej ignorancji :-)

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 11, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium