stoły i krzesła

stenogramy

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: Pytania Niezadane z Chrisem Miekiną
Wielkanocna debata-niespodzianka z Chrisem Miekiną z serwisu Nowa Atlantyda, podczas której wspólnie próbowaliśmy znaleźć odpowiedzi na pytania od Słuchaczy, które z powodu ograniczeń czasowych naszych debat nie doczekały się dotychczas odpowiedzi.
POBIERZ MP3 (154.00 MB) | Premiera: 2015-04-05 | Czas trwania: 02:48:36 | Odtworzone x 4169 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 8, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Iksasylioniari (2015-04-06 13:33:49) #11875   ❗❗❗
  Nie kości i mięśnie a ciśnienie krwi i układ krwionośny, żyrafy się kłaniają Panu Krisowi w pas... i patatajają do krainy wiecznych łowów...

  Haiser jest specjalistą od języków starożytnych w przeciwieństwie do powieściopisarza Sitchina...

  Owi podlece krytykują na podstawie takiej, że Haiser publicznie zadał pytania na ten temat Sitchinowi do których ten nigdy nie raczył się ustosunkować i może to Pan Gość nie wie o czym mówi? albo selekcjonuje wiedzę, którą się dzieli, pod założoną z góry tezę, z której próbuje czerpać korzyści?

  Żeby była znów jasność, posługuję się tym samym poziomem insynuacji na temat finansów co Gość audycji.

  Haiser nie jest jedynym merytorycznym krytykiem prozy Sitchina, ale szkoda prądu na ten temat, bo dzisiaj rekreacyjnie wpadłem :)

  generalnie po tym wydaniu audycji nic więcej się nie spodziewałem, poziomem kompetencji pewnego Dariusza, który też tu za specjalistę kiedyś robił, zalatuje z co drugiej wypowiedzi.

  Szkoda, audycja z ogromnym potencjałem zmierza w kierunku kółeczka wzajemnej adoracji, widać taka presja rynku i trzeba zwierać szeregi...

  pozdrawiam  Odpowiedz
 • Szarak (2015-04-06 14:23:48) #11876   ❗❗❗
  Bardzo ciekawa audycja, Chris ja zwykle - ogromna wiedza i klasa. Dzięki!

  Odpowiedz
 • ORB (2015-04-06 22:09:47) #11878   ❗❗❗   📧
  Dziekuje Ci Chris za Twoja wiedzę ale najbardziej za sposób jej przekazania.Gratuluję wszystkim którzy te debaty tworzą...3majcie tak dalej, a bede z wami do końca...pozdrawiam wszystkich i mistrza prowadzącego to radio((AVE IVE))

  Odpowiedz
 • Jakub (2015-04-07 8:22:03) #11881   ❗❗❗   📧
  Jako że jest to debata to dodam coś od siebie. Nie bez przyczyny moim zdaniem istnieje powiedzenie Historia kołem się toczy, nawiązując do tego powiedzenia moim zdaniem istnieje możliwość, że wszystkie te artefakty i "nieziemskie" budowle jakie ludzkość odkrywa na ziemi, tak jak NOLe, są pozostałością dawnej cywilizacji jaka istniała na ziemi i mogła to być ludzka cywilizacja. Tylko samie siebie zniszczyli bądź zniszczyła je jakaś katastrofa, a my jesteśmy kolejną cywilizacją tego samego ludu tylko na nowo odrodzoną i to by jak dla mnie eliminowało np podróże międzygwiezdne.

  Odpowiedz
 • pieczar (2015-04-07 21:54:34) #11883   ❗❗❗
  Bardzo fajny pomysł z tą audycją, ciekawe tematy, jak zwykle niesamowity Chris... Dziękuję za świetny wieczór z Waszym radiem. Ps: gdzie podział się pan Leszek Ostoja-Owsiany?

  Odpowiedz
 • Iksasylioniari (2015-04-08 9:32:45) #11892   ❗❗❗
  siedzę pod stołem i odszczekuję część uwag na temat merytoryczności Pana Krisa, "samokrytyki" akurat nie odsłuchałem przy poprzednim podejściu do audycji, doceniam i szacunek się należy za taką postawę.

  a o teorii ewolucji w kontekście gigantów, stożkogłowych i ewentualnych anunakich, reptiloidów itp historii można by podyskutować, bo akurat teoria ewolucji daje bardzo dobre i wiarygodne podstawy, bo bronić istnienia takich ras w przeszłości czy dziś :)

  znów kłania się, odnoszę wrażenie, teoria ewolucji rodem z XIX wieku a w "światku naukowym" jest to żywa i ewoluująca idea...

  Jeszcze słówko o powieściopisarzu Sitchinie, Pan Kris jest tak uczulony na korporacje i okolice a nie zastanawiają go powiązania owego powieściopisarza z pewnym ponoć bardzo starym i przebogatym rodem ? Czyżby znów nic na ten temat nie wiedział? albo może nie chciał wiedzieć? Przecież to hamerykańskie podwórko jest, nie trzeba polskojęzycznych źródeł na ten temat szukać...

  pozdrawiam

  Odpowiedz
 • Ivellios (2015-04-08 16:00:42) #11895   PW   ❗❗❗   📧
  Leszek jest aktualnie pochłonięty budową Centrum Zarządzania Światem, a po jego zrealizowaniu przejmie światowe zasoby wody pitnej i gazu ziemnego. A tak po prawdzie - po prostu jest zajęty budową domu, do debatowania wróci prawdopodobnie jesienią ;)

  Odpowiedz
 • marq (2015-04-09 18:04:58) #11912   ❗❗❗
  Taka mała uwaga, komentarz dotyczący do "trepanacji czaszek" i zakładania w owe miejsca domyślnie złotych płytek.
  A czy nie ma to coś wspólnego, że kiedy rodzimy się mamy przez jakiś czas tzw. "Ciemiączko" na czubku głowy. Minimalnie gruba lub nawet tylko pokryta skórą "dziura" w czaszce. czy nie służy to większej "Łączności" Człowieka /Osoby (tu niemowlęcia)z kosmicznymi energiami. Jak człowiek jest dorosły, właściwie "kierunkowo" wykształcony, wie czemu to służy, jak działać i jak z tego korzystać, takie operacje mogły być celowe by zwiększyć "Moc" kontaktu z Kosmosem Wszechświatem a właściwie ze znajdującymi się tam energiami, które można różnie wykorzystać, mając adekwatną wiedzę. Tu zamknięta grubą, silną kością czaszka dorosłego człowieka może być swoistym defektem /przeszkodą. ?? !
  Co o tym sadzicie Sz. Panowie?

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 8, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium