Dołączając do bukmachera Mostbet w Polsce, otrzymasz ładunek pozytywnych emocji z obstawiania zakładów sportowych i kasyn online, a także najkorzystniejsze warunki. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy dopiero zaczynasz, platforma zaoferuje Ci wysokie kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i bonusy Mostbet bez depozytu. Pobierając aplikację mobilną, możesz cieszyć się grą nawet w podróży!


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!


Negocjacje handlowe, kredyty, pożyczki, chwilówki
ile kosztuje in vitro
SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
TAGI :: Szukasz tagu: telepatia
(zobacz chmurę tagów)
ARTYKUŁY   |   BLOGI   |   AUDYCJE   |   KSIĄŻKI   |   FILMY   |   ZDJĘCIA
Artykuły
Nie bij nogami, my głodni, daj jeść, nas stworzyli, uciekamy. Bliskie spotkanie z osobliwą personą na parkingu w Niemczech
Opublikowano: 2024-05-22 16:22:56
Próba rekonstrukcji wyglądu istoty, którą świadek ze względu na jej cechy nazywa personą (wykorzystano generatywne AI) W październiku 2021 roku, podczas postoju na parkingu przy drodze L277 w Niemczech, jeden z naszych słuchaczy stanął oko w oko z czymś, co jedni zapewne zaliczą do kryptyd - czyli zwierząt będących przedmiotem zainteresowania kryptozoologii - inni zaś uznają za d... (czytaj więcej)

Ciemna Ziemia: Źródło Obcych i Aniołów?
Opublikowano: 2016-12-14 20:53:48
Składamy się z bioplazmy, formy widocznej materii. Fizycy odkryli niewidzialną ciemną plazmę, formę ciemnej materii, która występuje obficie w całym wszechświecie. W rzeczywistości, ciemnej materii jest około sześciu razy więcej, niż tej widocznej. Wiemy, że istnieje bioplazma, czy jednak istnieje również ciemna bioplazma? Czy istnieją ciemne biosfery równoległe do naszej? Czy istnieje Inteligencja odwiedzająca nas z Ciemnej Ziemi? Czy stanowi ona miej... (czytaj więcej)

Może gdzieś tam istnieje życie. W poszukiwaniu ET w mitach i legendach
Opublikowano: 2016-11-27 01:12:54
Dla większości z nas szansa, że zaatakuje nas rekin, wynosi około 1 do 11,5 miliona. Gdybyś jednak wybierał się popływać w oceanie codziennie przez trzy godziny, twoje szanse na spotkanie z rekinem wzrosłyby dramatycznie - wystarczająco, aby ostatecznie zaryzykować zostanie pogryzionym. Kasyna w teorii wykorzystują podobną zasadę, jeśli idzie o gry hazardowe. Powiedzmy, że spędzasz wielką noc przy stole, mając zaś na uwadze twoje wygrane (bądź wyda... (czytaj więcej)

Sześć oznak sugerujących, że możesz być osobą obdarzoną zdolnościami parapsychicznymi
Opublikowano: 2016-07-08 19:51:04
Ci, którzy przez całe życie badali zjawiska parapsychiczne, podejrzewają, że większość - jeśli nie wszyscy - spośród nas jest obdarzonych parapsychicznie w takim lub innym stopniu. Jestem pewien, że większość z nas potrafi wskazać na zdarzenia z naszego życia, które wskazują na przypadki telepatii (komunikacja poprzez myśli) lub prekognicji (wiedza o tym, co się wydarzy). Być może zdarzyło się to tylko jeden lub kilka razy. Mo... (czytaj więcej)

Zagadka "Ufologicznych Informatorów"
Opublikowano: 2016-06-20 22:45:49
Jednym z najbardziej fascynujących - a przy tym trudnych do przeanalizowania - aspektów fenomenu UFO jest domniemana nieprzypadkowość obserwacji oraz wpływ tych obserwacji na świadków. Często, po obserwacji, u świadka rozpoczyna się długi łańcuch zdarzeń - zdarzeń pełnych różnych synchroniczności, zaburzeń i spowolnień czasu, nowoodkrytych zdolności psychicznych, takich jak telepatia czy psychokineza. Począwszy od obserwacji Kennetha Arnolda z 1947 roku, spotkanie z NOL jest uznawane za coś pokrewnego uderzeniu przez piorun: nastąpiło ono całkowicie wbrew woli świadka i prawdopodobi... (czytaj więcej)

Paranormalne ssaki naczelne
Opublikowano: 2016-03-12 15:00:39
Rok 2014 to czas, w którym udało się wreszcie odnaleźć pierwsze okaleczone ramię Sasquatcha! Z nieoczekiwanego miejsca w hrabstwie Liberty nieopodal Tallahassee na Florydzie pochodzą fotografie owłosionej, na poły rozłożonej ręki. To musiało być to. Niedługo potem jednak klawiatury w dziesiątkach pokoi zaczęły wystukiwać: nawet natchnieni zwolennicy istnienia Bigfoota byli jednomyślni. To była tylko łapa niedźwiedzia. Kwestia dowodu wskazującego n... (czytaj więcej)

Problem świadomości
Opublikowano: 2015-12-27 15:28:08
Etymologicznie rzecz ujmując, słowo "świadomość" (po ang. consciousness) wywodzi się od łacińskich słów scire (wiedzieć) oraz con lub cum (z). Świadomość oznacza "wiedzieć". Skoro więc ty, osoba, poznajesz (a więc wiesz lub jesteś świadomy), to kogo w takim razie poznajesz? Czy jest to bardziej związane ze świadomością aniżeli z freudowskim ego i nieświadomością? Fizyk matematyczny Roger Penrose napisał: "Naukowy ś... (czytaj więcej)

Ludzie w Czerni - zdemaskowani
Opublikowano: 2015-10-02 18:24:06
Gdy słyszymy o "Ludziach w Czerni", większość z nas prawdopodobnie myśli o serii filmowych hitów z Willem Smithem i Tommy Lee Jonesem. Wielu ludzi nie zdaje sobie jednak sprawy, że inspiracją dla tych filmów były prawdziwe spotkania z "Ludźmi w Czerni". Na przestrzeni lat pojawiło się wiele paranormalnych, anomalnych i nadnaturalnych doniesień, a wraz z nimi nadeszły spotkania z przerażającymi ludźmi w czarnych garniturach, co do których uważano że należą do tajnej organizacj... (czytaj więcej)

Parapsychologia: Wzrost i upadek paranormalnych eksperymentów
Opublikowano: 2015-09-08 18:59:20
Sigmund Freud (z przodu po lewej) i Carl Jung (z przodu po prawej) wraz z kolegami z Clark University na zdjęciu z 1909 roku. Obaj byli członkami Towarzystwa Badań Psychicznych W XIX wieku giganci nauki mieli umysły otwarte na naukowe badanie zjawisk paranormalnych. Co się stało? Gdy wchodzisz na nieco staro wyglądającą oficjalną stronę internetową Towarzystwa Badań Psychicznych, wita cię... (czytaj więcej)

Kontakty i fotografie Paula Villa
Opublikowano: 2015-05-28 02:41:21
Zdjęcie wykonane 16 czerwca 1963 roku. Cytat z artykułu: "Pozwolili Villa na wykonanie zdjęć ich statku, który pozował i wisiał w nad ziemią od 2:00 do 4:00 po południu, gdy Villa wykonywał różne ujęcia pojazdu na tle drzew. Villa używał aparatu Rokuoh-Sha produkcji japońskiej" 16 lipca 1963 roku nieopodal Albuquerque w amerykańskim stanie New Mexico, Apolinar (Paul) A. Villa Jr., lat 4... (czytaj więcej)

Telepatia bliźniąt. Czy bliźniaki są zdolne do postrzegania pozazmysłowego?
Opublikowano: 2013-05-22 15:10:13
Jedną z magicznych zagadek związanych z wieloraczkami jest to, że posiadają one szczególny związek wykraczający poza zwykłe rodzeństwo. Choć więź między bliźniakami jest szczególnym aspektem ich unikalnego związku, niekiedy jest on powiązany z niezwykłymi nadnaturalnymi zdolnościami. Potwierdza to wiele anegdot. Prawie każde rodzeństwo bliźniaków może opowiedzieć taką historię. Czasami jedno z dzieci doświadcza fizycznego odczucia czegoś,... (czytaj więcej)

Telepatia bliźniaczych dusz
Opublikowano: 2012-12-12 02:19:52
Telepatia jest prawdopodobnie najlepszym spośród znaków połączenia między bliźniaczymi duszami, i może się rozciągać na wszystko, począwszy od odbierania telefonu w tym samym czasie do poznawania (słyszenia) każdej myśli Twojego bliźniaka, a nawet współdzielenia jego snów czy też tego, co widzi i słyszy. Zwykle jest to oczywiście "coś pomiędzy". Jest to jedna z tych rzeczy, które powodują, że kwestionujesz swoje pojmowanie rzeczywistości, ponieważ niewielu ludzi tego d... (czytaj więcej)

Czy telepatia kłóci się z nauką?
Opublikowano: 2012-11-30 20:52:37
Niedawno dziennikarz Steven Volk był zaskoczony, odkrywając, że czołowy psycholog-sceptyk Richard Wiseman przyznał, że dowody na istnienie telepatii są na tyle mocne, że "zgodnie ze standardami każdego innego obszaru nauki, istnienie [telepatii] jest potwierdzone". Pan Volk napisał: "Jak piszę w Fringe-ology, jeszcze trudniejsze do uwierzenia jest to, że inny wiodący sceptyk, Chris French, się z nim zgadza". Pan Volk był nawet jeszcze bardzie... (czytaj więcej)

Czy świadomość zależna jest od mózgu?
Opublikowano: 2011-11-18 01:16:11
W tej materialistycznej epoce dualiści są często oskarżani o przemycanie staromodnych wierzeń religijnych z powrotem do nauki, o wprowadzanie zbędnych sił duchowych do biologii oraz umieszczanie niewidzialnego "ducha w maszynie". Nasza całkowita ignorancja w kwestii prawdziwego pochodzenia ludzkiej świadomości czyni jednak taki krytycyzm bardziej kwestią smaku aniżeli logicznego myślenia. W tym stadium naukowego umysłu dualizm nie jest irracjonalny, lecz poniekąd niemodn... (czytaj więcej)

Czy edukacja sprzyja rozwojowi wiary w zjawiska paranormalne?
Opublikowano: 2011-08-22 02:28:18
Naukowcy spekulują, że to właśnie sławne przedstawienia strasznych fenomenów przyczyniają się do wiary w paranormalne podczas studiów. Kadr z filmu "13 duchów" Jakkolwiek trudno było by w to uwierzyć, według ostatnich badań wyższe wykształcenie ma bezpośredni związek ze zwiększoną tendencją do wiary duchy oraz inne zjawiska paranormalne. Wbrew oczekiwaniom naukowców, ankieta przeprowadzona w USA wśród 439 st... (czytaj więcej)

Okultystyczny świat Carla Gustava Junga
Opublikowano: 2010-12-28 02:35:18
Carl Gustav Jung 11 lutego 1944 roku 68-letni Carl Gustav Jung, najbardziej wówczas znany na świecie żyjący psycholog, pośliznął się na lodzie i złamał sobie kość strzałkową. Dziesięć dni później, już w szpitalu, doznał zawału serca spowodowanego przez zator, który powstał w jego złamanej nodze. Leczony tlenem i kamforą utracił świadomość i przeżył coś, co przypomina doświadczenie przedśmiertne lub OOBE - lub, zależnie od ... (czytaj więcej)

Jak wyjaśnić syndrom parapsychiczny?
Opublikowano: 2009-10-01 12:39:26
Nie lubię etykietek. To zjawisko to reinkarnacja, tamto zjawisko to telepatia, a jeszcze inne to duch. Osobiście uważam, iż coś takiego nie istnieje. Oczywiście, mogę się mylić, a klasyczne interpretacje mogą być prawdziwe. Sądzę jednak, że istnieje inny sposób spoglądania na takie zjawiska. I nie mówię tu o sceptycyzmie. Sceptyk na przykład zaprzeczy występowaniu zjawiska lub umieści ponad nim jakieś czynni... (czytaj więcej)

Brytyjskie ministerstwo obrony badało zjawiska paranormalne w celu użycia ich w wojnie z terroryzmem
Opublikowano: 2008-10-12 00:48:58
Ujawnione niedawno tajne dokumenty pokazały, że brytyjskie ministerstwo obrony badało paranormalne i inne nieznane nauce zjawiska w celu użycia ich w wojnie z terroryzmem. Dokumenty ukazują, że tuż po 11 września 2001 roku ministerstwo obrony narodowej prowadziło projekt badań zdolności psychicznych - z możliwością wykorzystywania ich w celu lokalizowania terrorystów. Kilka nocy temu telewizja brytyjska wyemitowała program "Fringe" (po angielsku "obrzeże"), który wziął swój tytuł od... (czytaj więcej)

Paranormalny umysł
Opublikowano: 2007-05-20 00:58:08
Zjawiska paranormalne wydają się być pełne niemożliwości - na przykład wyszukiwanie informacji bez użycia znanych zmysłów, tak jak ma to miejsce w telepatii lub jasnowidztwie, lub byty niematerialne, takie jak duchy i poltergeisty, manipulujące materią.Jak możemy zracjonalizować takie zdolności? Czy jest jakiś sposób, przy naszym obecnym stanie wiedzy, aby wytłumaczyć działanie tego "mechanizmu"? Czy możliwe jest, aby wszystkie powyższe zdolności zostały połączone w jed... (czytaj więcej)

Pięć zagadek, których być może nigdy nie rozwiążemy
Opublikowano: 2007-03-02 01:23:21
Badamy wiele paranormalnych zjawisk i nierozwikłanych tajemnic. Wiele z nich intryguje nas wszystkich. Jednakże badając je, możemy pewnego dnia zrozumieć wiele z nich. Możliwe, że pojmiemy, jak działają telepatia i prekognicja. W przyszłym roku ktoś może schwytać Bigfoota. Możemy nawet znaleźć wytłumaczenie dla duchów i innych natrętnych zjawisk. Są jednak tajemnice, na które możemy nigdy nie poznać odpowiedzi...Jak zbudowano piramidy?Zadziwiające piramidy stoją w... (czytaj więcej)

Telepatia. Skoro wieloryby tak potrafią, to dlaczego nie ludzie?
Opublikowano: 2007-02-17 19:01:54
Wieloryby posiadają formę komunikacji, która pozwala im wysyłać sygnały do innych wielorybów znajdujących się w odległości setek kilometrów. Niektórzy eksperci mówią, że jest to pewna forma telepatii. A czy istnieje ludzka telepatia? Czy istnieje naukowy dowód potwierdzający istnienie tej formy postrzegania pozazmysłowego?Z całą pewnością jeśli ludzka telepatia naprawdę istnieje, to moglibyśmy wyjaśnić wiele niesamowitych ludzkich doświadczeń. Telepatia wytłumaczyłaby, na przyk... (czytaj więcej)

Duchy mogą być tylko wytworami naszych umysłów
Opublikowano: 2007-01-05 02:15:00
Gdy naukowcy napisali w ostatnim numerze "Nature", że mogą wywoływać zjawy - uczucie bycia śledzonym przez cienistą postać - poprzez pobudzanie elektryczne mózgu, nadali temu zjawisku doskonały sens neurologiczny. Mogą nawet argumentować, że powstawanie takich uczuć wyjaśnia przy okazji istnienie tak zwanej siły nadprzyrodzonej. Faktycznie, gdy tylko "The New York Times" ogłosił wyniki badań, badacze natychmiast doszli do wniosku, że duchy są zwykłymi "złudzeniami cielesnymi" - nicz... (czytaj więcej)

Czy zwierzęta posiadają zdolności paranormalne?
Opublikowano: 2006-12-26 04:00:00
Niezwyczajne historie o zwierzęcej telepatii, poczuciu kierunku i przeczuciu. Czy są one dowodami na istnienie u zwierząt wyostrzonych zmysłów, czy stanowią dowody na niewyjaśnione zdolności parapsychiczne?Słyszeliśmy już różne historie:- o tym, jak koty każdego dnia zeskakiwały z parapetów na kilka minut przed powrotem właściciela do domu- szczekanie psa zanim osoba została poproszona do telefonu, jak gdyby pies odgadywał, że za chwilę będzie rozmowa- o p... (czytaj więcej)

Każdy z nas posiada zdolności parapsychiczne - rozmowa z badaczem Jaime Licauco
Opublikowano: 2006-10-07 00:50:00
Na pytania czytelników filipińskiego serwisu INQ7.net odpowiada badacz Jaime Licauco. Jaki procent populacji posiada zdolności parapsychiczne? Moja odpowiedź? Sto procent! Jestem zdania, że takie zdolności ma każdy z nas. Widzisz, "psychiczny" pochodzi od greckiego "psyche", co oznacza "umysł" lub "dusza". W ten sposób każdy, kto posiada umysł lub duszę, ma zdolności parapsychiczne. Choć to prawda, że te zdolności posiada każdy z nas, nie znaczy to ... (czytaj więcej)

Dowody na istnienie telefonicznej telepatii
Opublikowano: 2006-09-26 21:25:00
Wielu ludzi doświadczyło zjawiska otrzymania od kogoś rozmowy telefonicznej wkrótce po pomyśleniu o dzwoniącej osobie - teraz naukowiec ogłosił, że ma dowody na istnienie czegoś, co nazywane jest telefoniczną telepatią. Rupert Sheldrake, którego badanie finansowane jest przez Trinity College w Cambridge, powiedział, że przewodził eksperymentowi, które udowodniły, że taka prekognicja istnieje w przypadku rozmów telefonicznych, a nawet emaili. W eksperymencie każdą z badanych osób poproszono o podani... (czytaj więcej)

Co naukowcy mają do powiedzenia na temat telepatii i życia po życiu?
Opublikowano: 2006-09-10 20:25:00
Naukowcy twierdzący, że posiadają dowody na istnienie życia po śmierci i telepatii, wywołali zaciekłą kłótnię podczas pierwszego brytyjskiego festiwalu nauki. Organizatorzy z brytyjskiego Towarzystwa Rozwoju Nauki zostali oskarżeni o nadawanie wiarygodności niestereotypowym teoriom o zjawiskach paranormalnych, poprzez uznawanie za niekwestionowane bardzo kontrowersyjnych badań. Wiodący członkowie naukowego establishmentu skrytykowali towarzystwo za lansowanie artykułów udowadniających istnienie... (czytaj więcej)

Poznaj dzieci indygo!
Opublikowano: 2006-08-19 13:40:00
Nikki Harwood twierdzi, że jej córka posiada nadnaturalną zdolność do uzdrawiania świata. Nie ona jedna. Dziennikarz Jon Ronson poznał dzieci indygo Ośmioletni Oliver Banks twierdzi, że widzi zmarłych ludzi. Ostatnio wydawało mu się, że widział małą czarnowłosą dziewczynkę wspinającą się po płocie ogrodu w Harrow w hrabstwie Middlesex w Anglii. Gdy ją obserwował, zniknęła. Gdy Oliver miał trzy lata, będąc w domu przyjaciela i ws... (czytaj więcej)

Prawdziwi X-Meni - ludzie o niezwykłych zdolnościach
Opublikowano: 2006-06-11 02:00:00
Oni posiadają moce i umiejętności dużo większe, niż śmiertelni mężczyźni czy kobiety. W odróżnieniu jednak od bohaterów komiksów, ci niezwykli ludzie istnieli naprawdę. Filmowa wersja X-Mena była po premierze najpopularniejszym filmem. Oparty na ogromnie popularnym komiksie, X-Men zawiera w sobie zbiór ludzkich mutantów - wszyscy dobrzy i źli - którzy urodzili się z niezwykłymi i czasem dziwacznymi umiejętnościami. Z takimi imionami, jak Rosomak, Burza, Cyklop, Induktor i Tajemnica, potrafią sprawić, że ostrza wyskakują ze swoich kastetów, wyczarować huragany z nieba... (czytaj więcej)

Życie przed życiem
Opublikowano: 2006-05-03 22:00:00
Zdumiewające są historie ludzi, którzy przypominają sobie swoje życie w innym świecie przed narodzinami i ludzi, którzy otrzymywali zaskakujące przekazy od swoich nienarodzonych dzieci. Gdzie byłeś ty lub twoja dusza, zanim się urodziłeś? Jeżeli dusza jest nieśmiertelna, to czy miała "życie" przed twoimi narodzinami? Wiele już napisano oraz zarejestrowano wiele anegdot dotyczących przeżyć przedśmiertnych (Near-Death Experiences, w skrócie NDE). Ludzie, którzy uznani ... (czytaj więcej)

El Yage - una planta misteriosa
Opublikowano: 2006-02-28 17:11:16
El Yage - una Planta Misteriosa - roślina pnąca o długości dochodzącej do 3 metrów, która rośnie bujnie w dżunglach nad Amazonką, zawiera prawdopodobnie psychodeliczny narkotyk, który działa tak, jakby przenosił człowieka w inny punkt czasoprzestrzeni. Po zażyciu go człowiek może widzieć to, czego nigdy nie widział i być w miejscach, w których nigdy nie był. Zainteresowanie yage było do tej pory ograniczone do dwóch lub w najlepszym razie trzech kategorii ludzi: pierwsza z ... (czytaj więcej)

Samospalenie
Opublikowano: 2006-01-14 19:10:51
Możliwość stanięcia w jednej chwili w płomieniach, bez żadnego konkretnego powodu, wydaje się naprawdę niewiarygodna, podobnie jak wiele innych tego typu zagadek. Jednak takie rzeczy zdarzają się od dawna. Ponadto zjawiskom tym towarzyszą naprawdę niesamowite okoliczności. Są też jednymi z najbardziej niezrozumiałych i groźnych. Próbowano stworzyć wiele teorii na ten temat. Mimo to starania te okazały się bezskuteczne. Nowoczesna nauka pozostaje bezradna wobec nieodgadnionego. Oko... (czytaj więcej)

Muzyka z zaświatów. Niezwykła historia Rosemary Brown
Opublikowano: 2012-06-27 16:51:31
Rosemary Brown Dużo słyszy się o mediach - ludziach potrafiących rzekomo kontaktować się z duchami. Przeglądając prasę o tematyce paranormalnej czy serwisy takie jak Paranormalium, często możemy przeczytać o seansach, podczas których media odbierały różnego typu przekazy od duchów. Najczęściej są to słowa wypowiedziane przez ducha za pośrednictwem medium lub też wiadomości otrzymane przy pomocy p... (czytaj więcej)

Uzdrowiciele duchowi
Opublikowano: 2005-10-25 15:42:41
Ostatnio coraz częściej słyszy się o różnej maści uzdrowicielach, uzdrawianiu duchowym etc. Ale ilu z tych uzdrowicieli tak naprawdę zasługuje na ten tytuł? Niestety patrząc na to widać bardzo wyraźnie widać , że niewielu. Ale kim tak naprawdę jest uzdrowiciel duchowy? Może, aby to jakoś zobrazować przedstawię podział przytoczony przez Paula Watersa. Podział ten dzieli ludzi na trzy gildie, trzy typy, z których wywodzić się miała nasza kultura, chociaż i dzisiaj ten podział jest wręcz bardzo wyraźny. Według niego ludzie dzielą się na następujące typy: intuicjoniści... (czytaj więcej)

Dyskutując nad prawdziwością postrzegania pozazmysłowego
Opublikowano: 2006-03-30 22:30:00
Patricia Arquette. Cate Blanchett. Whoopi Goldberg. Co je łączy? Wszystkie grały postaci posiadające specjalne psychologiczne umiejętności, często nazywane postrzeganiem pozazmysłowym. Wiele osób miało wrażenia podobne do tych, jakie mieli psychologiczni bohaterowie - wyczuwają coś, czego nie poznaliby w inny sposób, nie potrafią jednak wyjaśnić, jak i dlaczego to znają. Słownik oksfordzki definiuje postrzeganie pozazmysłowe jako "domniemaną zdolność dostr... (czytaj więcej)

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
PROGRAM NA DZIŚ
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Arkadiusz Miazga
Czas Tajemnic - blog Damiana Treli
Forum Portalu Infra
Głos Lektora
Instytut Roberta Noble
Księgarnia-Galeria Nieznany Świat, księgarnia ezoteryczna, sklep ezoteryczny, online, Warszawa
Paranormalne.pl
Player FM
Portal Infra
Poszukiwacze Nieznanego. Blog Arkadiusza Czai
Poznajemy Nieznane
The Monroe Institute Polska
UFO-Relacje.pl - polska baza relacji o obserwacjach UFO
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2024 by Radio Paranormalium