pogrzeby wyznaniowe warszawa wszechnica-ochota.waw.pl/pogrzeby.php

księgarnia ezoteryczna WarszawaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Właśnie nadajemy audycję na żywo! Gorąco zachęcamy do słuchania

Telepatia bliźniaczych dusz


Dodano: 2012-12-12 02:19:52 · Wyświetleń: 61361
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Telepatia bliźniaczych duszTelepatia jest prawdopodobnie najlepszym spośród znaków połączenia między bliźniaczymi duszami, i może się rozciągać na wszystko, począwszy od odbierania telefonu w tym samym czasie do poznawania (słyszenia) każdej myśli Twojego bliźniaka, a nawet współdzielenia jego snów czy też tego, co widzi i słyszy. Zwykle jest to oczywiście "coś pomiędzy". Jest to jedna z tych rzeczy, które powodują, że kwestionujesz swoje pojmowanie rzeczywistości, ponieważ niewielu ludzi tego doświadcza, zaś słyszenie czyichś myśli w Twojej głowie wystarczy, aby odstraszyć każdego! Na szczęście, przeważnie różnica jest tak subtelna, że kończy się na pytaniu samego siebie, czy to tylko Twoja wyobraźnia, czy też może coś, co dzieje się naprawdę.

Jak wspomniałam, telepatia bliźniaczych dusz może przybierać różne formy, a to co się dzieje to po prostu... hm, wyjaśnię to w ten sposób: powiedzmy, że nasz mózg jest odbiornikiem radiowym, a dusza to sygnał. Każde z nas posiada szyfrowany system wiadomości między naszą duszą a mózgiem, i kod ten nigdy nie jest łamany, o ile nasza dusza nie ujawni klucza odkodowującego innej duszy. Każde z nas posiada kilka kłódek bezpieczeństwa, i tak jak na Twoim profilu na Facebooku, możesz wybrać, czy chcesz udostępniać zdjęcia innym, czy nie, aktualizacje statusu, itd. Twój kodujący mózg działa w podobny sposób, i może być otwarty częściowo lub w całości (Twoja dusza może pozwolić osobie ze zdolnościami psychicznymi na rozszyfrowanie tego kodu, może jednak również odmówić - to właśnie dlatego czasami dostajesz idealny odczyt, innym razem jest on zagmatwany, nawet jeśli wiesz, że osoba ze zdolnościami psychicznymi jest obdarowana talentem).

Gdy tylko Twoja dusza czuje, że jesteś gotów, przekaże Twojej bliźniaczej duszy klucz odkodowujący, albo Ty otrzymasz jej klucz. Dzieje się tak, gdy uzyskujesz dostęp do informacji wysyłanych przez duszę tej osoby, i różnica między waszymi myślami jest niewielka, ponieważ po prostu odczytujesz czyjś umysł tak jakby to był Twój - w takim stopniu, na jaki pozwalasz. Czasami masz dostęp do umysłu Twojej bliźniaczej duszy przed jej poznaniem, w takim przypadku jednak ów dostęp jest bardzo ograniczony (nie dowiesz się na przykład, gdzie ta osoba żyje, a przynajmniej nie w którym konkretnie domu).

Najczęstszą formą telepatii jest tak naprawdę odczuwanie miłości, która jest Tobie przeznaczona. To rozciąga się również na pożądanie seksualne, pozwalając na rodzaj dotyku na odległość. Jest to postrzeganie, że Twoja bliźniacza dusza właśnie pomyślała o dotknięciu Ciebie, a Ty odkrywasz, że Twoje ciało porusza się w odpowiedzi na dotyk. Gdy pary bliźniaczych dusz są ze sobą razem, bardzo często myślą o zadzwonieniu do siebie nawzajem, napisaniu SMSa w tym samym czasie - odpowiadanie na pytanie drugiej duszy nim pierwsza zdąży je zadać, i w końcu świadome współdzielenie myśli.

Telepatia bliźniaczych duszOdróżnienie prawdziwej telepatycznej konwersacji od wytworu wyobraźni nie zawsze jest łatwe, jak to ujął forumowicz DreamAngel z twinsoulsrevelations.org: "70% naszego związku to były z****ne konwersacje w mojej głowie". To opisuje to uczucie w dość dobitny sposób. Przez połowę czasu nie wiesz, czy to myśli Twoje czy bliźniaczej duszy, czy może myśli przez was współdzielone, w końcu jednak poznajesz, na czym polega różnica... przynajmniej do pewnego stopnia! Prawdopodobnie teraz chcesz usłyszeć, że wszyscy jesteśmy tym teraz zakłopotani, i nie ma sposobu aby stwierdzić z pewnością, czy ta konwersacja naprawdę miała miejsce - bo nie dość że nie potrafisz wyczuć różnicy, istnieje jeszcze jedna opcja: może być tak, że tylko mówiłeś do bliźniaczej duszy, a ona była kompletnie nieświadoma tej konwersacji. Nie mówię, że rozmowa nie miała miejsca, po prostu oznacza to, że nigdy nie będziesz w stanie zdefiniować niewyjaśnialnego.

Spirit Skye, twinsoulrevelations.org
Tłumaczenie i opracowanie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
 • Marianos
  (2013-05-21 23:21:41) #7814
  | 👮 raport

  E z tymi smsami i dzwonieniem naciągane osoby zakochane
  na początku myślą o sobie bez przerwy wiec to żaden zbieg okolicznosci ani cud ani telepatia może kobity chcą w to wierzyć bo są bardziej uczuciowe :D

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Haaaaaaa
  (2015-03-05 23:58:31) #11610
  | 👮 raport

  Kiedys w nocy przebudzilam sie bo przedstrszylam sie ze ktos kogo lubie byl blisko mnie, dotykal, uczucie niedoopisania,czulam ze ktos probowal kontaktowac ze mna paranor.....kilka razy tez zdarzylo sie ze budze w nocy i czuje ze ktos mysli albo rozmawia o mnie.mam cos takiego tez ze jesli komus cos sie wydarzylo zlego (rodzina) odczuwam ogromny smutek s.wierze w bratnie dusze i ze mozna kontaktowac telepatycznie

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • exodus
  (2015-05-05 16:00:34) #12133
  | 👮 raport

  moze ta telepatia to urojenia związane z niespełnioną miłością a bliźniace dusze to wytwór ludzi ktorzy kochają kogoś bez granic . Lepiej się ogarnąć bo można zachorować na schizofrenie wg mnie .

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • ona
  (2015-06-19 11:57:57) #12357
  | 👮 raport

  @exodus jeśli tego kiedykolwiek doświadczysz to jesteś wtedy w 100% pewny, że to nie schizofrenia, nie da sie tego porównać z niczym innym, zachowujesz trzeźwość umysłu, ale czujesz zupełnie gdzie indziej nie w głowie, choroby psychiczne sa w głowie, a ta jedyna, absolutna miłość płynie z nieodkrytych wcześniej pokladów Twojego serca

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • ona
  (2015-06-20 21:06:29) #12359
  | 👮 raport

  a to dla mojego BP /redakcjo, jak możecie to opublikujcie/
  CHCĘ BYĆ SŁABA KIEDY POTRZEBUJĘ TWOICH SILNYCH RAMION, JESTEM SILNA KIEDY TY POTRZEBUJESZ SIĘ WTULIĆ W MOJE....


  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marianosssss
  (2015-07-03 12:12:06) #12382
  | 📧 email | 👮 raport

  takie rzeczy nie istnieją wiadomo ze milosc istnieje ale nie "połączenia telepatyczne" to jest wymysł wyobraźni tylko. urojenia oddziaływania (wpływu) – przekonanie, że myśli i zachowanie danej osoby są kontrolowane z zewnątrz (np. za pomocą hipnozy, telepatii, zaawansowanych technicznie przedmiotów); (zbliżone do tego typu są urojenia owładnięcia – przekonanie, że chory został owładnięty przez jakąś siłę, która kieruje jego myślami, zachowaniami itp.)

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • aga
  (2015-10-25 22:54:28) #12979
  | 👮 raport

  więc jednak nie zwariowałam! są ludzie, którzy mają tak samo.. cały artykuł jest o mnie, co do kropki; serio, ulga przeczytać, że to nie wymysł mojej rozbujanej wyobraźni, bo przez pierwsze pół roku myślałam, że mam objawy jakiejś choroby psychicznej

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • franek
  (2016-01-19 22:59:37) #13834
  | 📧 email | 👮 raport

  Telepathy, you aren't death on this, this very mixed in your head . I know . BLESSSSSS

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • M
  (2016-07-19 0:42:20) #15304
  | 📧 email | 👮 raport

  A więc, znam ten temat. Bliźniacze płomienie jest to patologiczna relacja . Osobiście po 8 latach odrzuciłem ten temat .Moge sobie nazywać tą osobe “ bliźniakiem” a tak naprawde nie okazała się nawet przyjacielem,tak samo jak ja dlaniej . Sam osobiście zauważyłem że nie potrafie jej dażyć szacunkiem tym bardziej pokochać. Wiem że oddaje się na prawo i lewo tym bardziej że taka już jest i się nie zmieni. Dlatego myślę że warto się nie pakować w takie coś i znaleść sobie normalną osobe . Po paru latach każdy będzie tego samego zdania . Pozdrawiam .

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • M
  (2016-07-19 0:53:23) #15305
  | 📧 email | 👮 raport

  Na prawde pierw zadajcie sobie pytanie czy to nie jest patologiczna relacja. Zapewne w bliźniaków wierzą tylko tzw ”runnerzy” którzy wypruwając swoje cenne myśli ,tracąc czas i nerwy żyją w swoich osobistych urojeniach. Później gorzka prawda że przez lata twoj bliźniak którego tak kochałeśaś służył ludzią jako zabawka sexualna. Odradzam.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • king of underword
  (2016-07-20 13:08:13) #15322
  | 👮 raport

  Jestem tego samego zdania . Gdy płynie mi z tym dziewiąty rok, stwierdziłem że nie ma to najmniejszego sensu . Za dużo cierpienia. Nie wiem jak ja to przetrwałem, żal mi siebie. Do teraz cierpie. Chora relacja. Zastanawiam się jak inne bliźniaki się połączyły. Zresztą mój bliźniak nie ma sumienia . Będzie błądził przez całe życie zmieniając partnerów jak rękawiczki ale co zrobić. Jak do tej pory zniszczyło go życie. Nie dajcie się nabierać ! Otwórzcie oczy! Wiem co mówie

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • liz
  (2016-07-21 19:29:21) #15328
  | 👮 raport

  Mojego bliźniaka spotkałam 15 lat temu, to było jak uderzenie piorunem, uczucie znania się od zawsze, swoich mysli, pragnień, wszystkiego. On był przerażony, ja wiedziałam, że to nie ma sensu. On zaczął mnie unikać, bo był w innym związku, ja przeżyłam moją platoniczną miłość do niego. Odreagowywałam to uczucie b.długo, w końcu spotkałam moją bratnią duszę, nauczyłam się wiary w drugiego człowieka, pokochałam go, wspieram go na każdym kroku i wszystko by było ok, ale po latach mój bliźniak zaczął pojawiać się w mych snach, napisałam do niego i ot korespondencja jakbyśmy się doskonale znali, a w sumie ..wiedzieliśmy się tylko może dwa, trzy razy w życiu. Czy go kocham? tak, to jest rodzaj miłości bez żądań, pragnień, pozbawiona ego. Po prostu go kocham wiedząc, że pewnie nigdy nie bedziemy razem. On wie o mojej miłości, co on do mnie czuje? W śnie wyznał mi miłość, ten sen był nad ranem, tak bardzo namacalny, że niemozliwy..a jednak był... i wszystko by było tylko snem... tylko...ja wiem, że muszę się z nim spotkac i muszę przestać się bac tego spotkania. Podejść, przytulic się, porozmawiać ..

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
  • ewa
   (2016-11-02 22:57:05) #34526
   | 👮 raport

   Mam podobne doświadczenia co Ty,Liz.Tylko znam Go od ponad roku.Moze dlatego,ze to takie świeże to czuje się w tym bardzo zagubiona.Uczucie bezwarunkowej milosci a jednoczesnie straszna tęsknota i poczucie braku.Jak z tym żyć?Powodzenia dla Was!
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • yn.com
  (2016-07-30 23:25:15) #15394
  | 👮 raport

  Ja znam bliźniaka jedną trzecią życia. Jedyną moją obawą jest to że nikogo już w życiu tak bardzo nie pokocham jak jej. Ale dziwi mnie to ,wiem że ona mnie kocha to widać a czuje opory jakby się broni jest w sumie dwa lata młodsza też tak miałem kocham ją całym sercem a jak była okazja się połączyć ego nie chciało . Za duże wrażenia może. Żałuję że nie chciałem się połączyć , teraz ona ma wymówki że za długo się znamy itp. Oj co za pech. Ale co zrobić wiem że jak kogoś sobie znajdzie będę musiał zniknąć żeby nie cierpieć mam pare opcji na życie poza krajem. 3 majcie się cieplutko. Życze powodzonka.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Lena
  (2016-09-09 20:30:16) #34045
  | 👮 raport

  Bliźniacze płomienie jest to bardzo stara prawda. Wywodząca się z buddyzmu. Każda istota ludzka posiada swojego bliźniaka,lecz nie każde bliźniaki reinkarnowały na ziemię w tym samym czasie. Wiadomo relacja przynosi ból przez pierwsze lata. Przeszłam to tak samo jak każde bliźniaki. Ale staliśmy się świadomi i otworzylismy się na to . Seks bliźniaczych płomieni jest jest najmocniejszym doznaniem duchowym oraz fizycznym o którym zwykli mugole nawet nie mogą pomarzyć,ponieważ nigdy tego nie doswiadczą. Nie wspominając już o telepatii i odczówaniu siebie na odległość która nie ma granic. Pozdrawiam wszystkie bliźniacze płomyczki.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • staś
  (2016-09-09 22:13:06) #34047
  | 👮 raport

  Tak Leno z tym się zgodze. Relacja jest przecudowna. Błogi spokój ogarnia. To tak jak dwie energie które ciągną do siebie odczuwając spokój tylko przy sobie. Seks jest niebiańskim przeżyciem... to cos kosmicznego.Myśle że warto było przecierpieć te lata,tym bardziej że ta miłość cały czas rośnie. Mało ludzi zostało obdarowanchspotkaniem bp dlatego nie będą wiedzieli co to znaczy. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • yn.com
  (2016-09-12 22:35:04) #34079
  | 👮 raport

  Wyżej widzę napisane wymiociny bp :) też to przerabiałem...nawet ostatnio. Ale to już były moje ostatnie. A było ich, oj było. Teraz wiem że kocham bez warunku. Co do komentarzy leny i stasia...z pewnością tak musi być bo boskosc odczowam przy niej...i to faktycznie rośnie i rośnie. Pożądanie jest nie ziemskie. Coś pieknego i nadzwyczaj kosmicznego.Gratuluje Wam połączenia. A jesteście razem ? Oczywiście w wymiarze 3d się pytam .

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • ona
  (2016-10-08 14:15:24) #34261
  | 👮 raport

  ja nie znam swojej blizniaczej duszy.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • cenila
  (2016-10-19 11:20:12) #34344
  | 👮 raport

  Poznałam swój BP .Niestety mam męża :-( Od 10 lat czuję że budze się u boku niewłaściwego faceta :-( To straszne . Koszmar. Uprawiając miłość z mężem czuje jak dusza ryczy i krzyczy. Brak mi sił,ale wiem że bliźniaczy ma to samo. Czuję go telepatycze. Mój ślub to największy błąd, cierpimy obydwoje Ja i mój kochany Płomyczek .

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • anisch
  (2016-10-24 2:12:16) #34383
  | 👮 raport

  KATASTROFA ! Pomyśl jak on musi się czuć. Ten BP jak wyczuwa że się bzyczysz z kimś innym . Ja bym tak nie umiała, robienie czegoś przeciw sobie samej ,nazwijmy to mentalną destrukcją . Nie wyobrażam sobie takiego życia, wg mnie małżeństwo to więzienie dla duszy. A ludzie...jak to ludzie, boją się magicznych doznań i chowają głowy w piasek pakując się w zwykłe związki które w żaden sposób nie zaspokoją potrzeby duchowej połączenia . BP mają tą samą energie kwantową dlatego ich doznania seksualne są tak silne jak opisujecie wyżej, Dzięki właśnie tej energii powstaje telepatia, nie tylko ta słowna ale i energetyczna . Tak jak mówiliście czucie bliźniaka na odległość . Oczywiście nie działa to idealnie tak jak byśmy chcieli, bo BP to zjawisko które trudno pojąć logicznym myśleniem. Mam nadzieję że spotkacie na swej drodze bliźniaczy płomień w odpowiednim czasie,żeby nie być więźniem własnej duszy i spełnicie się na planie duchowym,fizycznym i psychicznym,odbywając podróż dusz której jeszcz nie doświadczyliście.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Co zasiejesz to zbierzesz
  (2017-04-02 1:19:06) #36074
  | 👮 raport

  Jak kuba bogu tak bog kubie , ona oddala to co ty jej dales i teraz dopiero wiesz jak ona sie czula gdy ty chodziles na inne za jej plecami, taki moral nie rob drugiemu co tobie nie mile , nie radze rzucac klatwy bo to sie moze obrocic przeciwko tobie

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Bliźniacze dusze
  (2017-06-09 6:02:21) #36478
  | 👮 raport

  To o czym rozprawujecie jest już dawno nieaktualne. Proszę sobie poczytać o czarnej nocy duszy, o wspólnej polaryzacji bliźniaczych dusz o jej wyrównaniu by bliźniaki doszły do unii - unia bliźniaczych dusz. Jest wiele stron poświęconych temu tematowi. Dusza wychodzi z dualizmu który chce poznać. Czarne i białe to 2 strony tego samego medalu. Potem rusza dalej by się rozwijać, to jest sprawa między bliźniakami na co się umówiły.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
  • przebudzenie
   (2017-07-08 15:20:54) #36659
   | 👮 raport

   Pamiętaj o najważniejszym, żeby nie utożsamiać wcielenia z duszą, jesteś światłem, duszę wysokowibracyjne często wybieraja trudne zadania doświadczenia i wcielenia, to jest teatr iluzjii. Najważniejsze żeby pamiętać że pod tym wszystkim kryje się bezwarunkowa miłość. Wiele dusz przyszło na ziemie w tym ważnym momencie pomagać w procesie wzniesienia.
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Blizniacze dusze.
  (2017-07-18 22:24:10) #36770
  | 👮 raport

  TO JEST TANIEC BLIZNIACZYCH PLOMIENI, nie zastapisz jej nie ma nawet takiej opcji, blizniacze plomienie sa sobie przeznaczone wiec sie nie produkuj, dusza wie, duszy nie oszukasz. Bratnia dusza nie jest blizniacza dusza. Musisz to zaakceptowac.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Szon
  (2018-08-16 12:06:41) #38610
  | 👮 raport

  To tylko iluzja niespójna z rzeczywistością. Myślisz ze chłopak będzie czekał jak pies i tłukł kapucyna bo jesteś niezdecydowana albo taka ***owata ze nie umiesz mu powiedziec co czujesz? Przestań ***ic jak Kuba Bogu bo latami zabawiasz się i ślinisz na facetów a prawdziwą milosc odrzucasz . Takim zachowaniem zostaniesz sama na cale życie albo z kimś kogo nie kochasz bo "tonący brzytwy się chwyta" ściągnij wreszcie tą ***aną maskę i idźcie razem po to.co najlepsze czyli bogactwo i życie jak w niebie razem

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Alessa
  (2018-08-26 13:29:04) #38629
  | 📧 email | 👮 raport

  Cześć. Jestem osobą, która mimo, że ma duszę pochodzącą z szóstej gęstości i nie umiem poruszać się w trzeciej ;) to raczej nie wchodzę na strony typu paranormalium oraz nie jestem fanatyczką świata paranormalnego, ponieważ uważam, że jest on naszym naturalnym światem na Ziemi każdego wymiaru. Chciałabym napisać, że bliźniacze płomienie i ich związek oraz miłość jest to miłość innego typu i nie da się BYĆ z bliźniaczym płomieniem, ponieważ z nim się jest cały czas. I to nie jest telepatia typu słowa bo bardzo często o wiele ważniejsze są wizualizacje i to czego nie można opisać słowami - myślami. Relacja bp to relacja należąca do piątego wymiaru i myślę, że możliwe, że wyżej. To relacja która przede wszystkim ma uczyć otoczenie i pokazywać możliwości nowego społeczeństwa i możliwości tego jak mogą wyglądać relacje ludzkie w przyszłości. Osobiście o wiele bardziej w obecnej Ziemi da się żyć z bratnią dusza, o wiele realniej, jednakże jeśli bliźniacze dusze mają się spotkać to zazwyczaj mają ze sobą być właśnie po to.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
  • peri333
   (2018-09-22 10:15:35) #38710
   | 📧 email | 👮 raport

   Jestem w szoku bowłaśnie coś takiego mnie niedawno spotkało. Zupełnie się tego nie spodziewałam a było to jak płynny ogień , wstrząs każdej mojej komórki ,o mało nie zemdlałam, musiał mnie podtrzymać , nie mogłam oderwać od niego oczu , przez moment byliśmy zespoleni w pomieszczeniu pełnym ludzi , a mnie ogarnęła taka żądza , kto tego nie przeżył nigdy nie zrozumie. Jest ode mnie dużo młodszy. Jedyne czego pragnę to kochać się z Nim nieprzytomnie.Teraz już wiem dlaczego zawsze wyglądałam dużo młodziej niż metryka ,dlaczego tak dbałam o swoją urodę ,dla tej chwili właśnie.
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Ola
  (2018-12-05 15:27:31) #38927
  | 📧 email | 👮 raport

  Witam! Ostatnio przeżyłam coś niesamowitego, nigdy wcześniej się nie spotkałam z niczym podobnym ani nawet o tym nie czytałam. Drążąc temat w internecie natrafiłam na pojęcie Bliźniaczych płomieni. Szukam kogoś kto mógłby mi pomóc zrozumieć co się wydarzyło.


  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (3)
  • Ivellios
   (2018-12-05 15:56:39) #38928
     📧 pw | 📧 email | 👮 raport

   Może ułatwiłoby całą sprawę, gdybyś opisała, co się dokładnie wydarzyło.
  • Alanea
   (2019-01-29 10:14:21) #39059
   | 👮 raport

   Witam! Prawie trzy lata temu pojawił się mój bliźniak. Kiedy staną przede mną i spojrzeliśmy na siebie, z mojego serca( czakry serca) :) wystrzelił wir, który powrócił do mnie i ze zdwojoną siłą rozpłyną się po całym moim ciele. Nogi ugięły się pode mną. Na mnie patrzyły nie tylko jego oczy, ale dusza, tak intensywnie i wszechogarniająco. Wiedziałam, że jest mi bliski odkąd pamiętam. Miałam wizje poprzednich wcieleń, jakbyśmy współdzielili jestestwo. Tak było na początku. Nic nie wiedziałam o bliźniaczych płomieniach, choć zawsze byłam w tej, nazwijmy to strefie ezo :). Inaczej czułam ludzi, nie potrafiłam stworzyć związku, doszłam do wniosku, że nie potrafię kochać (co przerażało mnie najbardziej, bałam się samotności). Aż ktoś zadał mi pytanie(ale to było ciężkie duchowe doświadczenie- tzw. manipulant energetyczny) NA CO CZEKAM? Właśnie na niego czekałam. Kiedy się zorientowałam, że czujemy siebie, czasem słyszymy, czasem dotykamy, czasem kochamy ( jesteśmy w innych związkach) uciekłam. Do tej pory potrafiłam być tylko z kimś, zachowując coś dla siebie. U mnie bliźniak dostaje wszystko. Nawet manipulant nie był w stanie zerwać tych połaczeń. Moja dusza od początku wie czego i kogo chce i to właśnie w tym życiu. Jak już napisałam minęły trzy lata, wiele w moim życiu się zmieniło, ciągle się mijamy, ale też rozwijamy. Lekcje wyskakują jak króliki z kapelusza, raz on, raz ja. Jestem już na etapie, że nie boję się powiedzieć i pokazać, że kocham. Teraz jego lekcja trwa. Ale nie ma dla mnie czasu, tylko to mnie pociesza. Bo bardzo za nim tęsknię, kiedy jest daleko, kiedy jest w pobliżu, wszystko się wycisza i jest na swoim miejscu
  • Gosc02112
   (2021-02-27 10:59:26) #40715
   | 📧 email | 👮 raport

   Dużo się zmieniło ale dalej nie jesteśmy razem . Nawet nie ma kontaktu fizycznego, dalej jest wymiana energii na odległość , ogromna miłość. To nie pozwala zapomnieć, może też daje nadzieję i odpycha od samobójstwa, chodź to ostatnie przychodzi do głowy coraz częściej bo nie pasuje do tego świata.
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Onaa
  (2022-12-11 18:16:36) #45385
  | 👮 raport

  Spotkałam swoją bliźniacza dusze. Piękny, ale i tez ciężki temat

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2023 by Radio Paranormalium