[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Wyświetlam najnowsze 50 komentarzy
Ivellios napisał(a): Tutaj bardziej bym podejrzewał, że ktoś z ciekawości zmienia nr ID na pasku adresu w przeglądarce.
(komentarz do audycji Odc. 45)
Antares napisał(a): Prawdopodobnie zaszło tu zjawisko podobne do tego na jakie przez przypadek natrafiłem parę miesięcy temu, przy okazji "Księgi tajemnic i rzeczy niezwykłych". Jeśli wchodziło się na stronę radia z poziomu smartffona to pojawiały się linki w postaci jawnej.
(komentarz do audycji Odc. 45)
Ivellios napisał(a): Ktoś musiał być bardzo zdesperowany, bo teoretycznie w momencie upublicznienia pliku mp3 w archiwum powinno być 0 odsłuchań, tymczasem licznik pokazywał 15 ;) Widocznie ktoś zrobił przed premierą małe dochodzenie i odnalazł URL-a podstrony z odtwarzaczem. Mam nadzieję, że noc po wysłuchaniu nagrania była spokojna :)
(komentarz do audycji Odc. 45)
Moonesty napisał(a): Tak, jeśli jakiś zły byt Cię opęta to może Ci zrobić naprawdę dużo krzywdy.
(komentarz do artykułu Czy byty niematerialne mogą ranić?)
Ivellios napisał(a): Ciekawy materiał z Wojny Idei o przeżywaniu żałoby: https://www.youtube.com/watch?v=OfUmmkQ5sVA
(komentarz do audycji Czy należy bać się śmierci? Wywiad z Tomem Campbellem)
Ivellios napisał(a): Ciekawy materiał z Wojny Idei o przeżywaniu żałoby: https://www.youtube.com/watch?v=OfUmmkQ5sVA
(komentarz do filmu Czy należy bać się śmierci? Wywiad z Tomem Campbellem)
Ivellios napisał(a): Wersja z wideo: https://www.youtube.com/watch?v=qEjLooqGqyk
(komentarz do audycji 31. Spotkanie Online The Monroe Institute Polska)
Maciej napisał(a): Ja w domu miałem pojawiająca się biała postać. Poruszaly się przedmioty. Dźwięki itp. Obecnie wszystko minelo
(komentarz do artykułu Cieniści ludzie)
Jaknajlepiej napisał(a): Zdarzenie przybiera kształt i intensywność adekwatną do postawy i pozycji obserwatora.
To jest fundamentalne stwierdzenie, które obrazuje właściwe na dzień dzisiejszy podejście do kwestii UFO i zjawisk niewyjaśnionych. Z jednej strony bazuje na coraz szerszym rozumieniu obszarów ludzkiego psyche, z drugiej intensywnie dochodzącą do głosu w świecie nauki koncepcję fizyki kwantowej popartą naukowymi eksperymentami i w końcu z trzeciej coraz szerszy zakres postrzegania rzeczywistosci. Można by nawet pokusić sie na uproszczenie i wszystkie te elementy spiąć jedna klamra pod tytułem pole świadomości. Dla zobrazowania jak to widzę posłużę sie przykładem omówionym przez Pana Trelę. Panowie wracają późnym wieczorem do hotelu i dostrzegają obiekt. Jeden z nich poddaje sie silnie jego wpływowi. Co świadczyłoby o tym, ze jego świadomość reprezentowana przez psyche jest podatna na tego typu doświadczenia. Kolega jest mniej podatny ale ciagle dostrzega pewne nieścisłości wydarzeń. Każdy z nich przeżywa inny rodzaj doświadczenia a drugi z nich jest w pewnym stopniu obserwatorem tego co dzieje sie z tym pierwszym, przyjmując postawę świadka. Czyli dostrzegał zaburzenia względem normy zachowań ale nie na tyle aby wejść w doświadczenie głębiej jak jego kolega. To kolega był tym bardziej sensytywnym, dla którego pole świadomości w chwili zdarzenia znacznie rozszerzyło sie. Tak, jak by przeniknął z jednego planu percepcji w drugi. Potwierdzają to zaburzenia czasowe, bo przecież każda przestrzeń ma w tej kwestii zapewne osobne algorytmy i każde przejście będzie zasadniczo wykazane na instrumentach pomiarowych jak choćby zegarek. Dużo by tu można pisać jakkolwiek rzeczywistość jest dużo szersza niz wyznaczone dogmaty spoleczo-kulturowe.
(komentarz do audycji Damian Trela: UFO. Fakty i mity)
Łukasz Buczynski napisał(a): Ja również mam skłonność do depresji, gdy uświadamiam sobie cykliczność historii. Pewną nadzieją może być jednak ewentualne wyzwolenie się ludzi z prześeiadczenia, że należy budować imperia. Brak kadty rządzącej, która by kierowała resztą wg swoich osobistych, krótkowzrocznych korzyści. Zamiast tego powszevhna dalekoezroczność i elastyczność, pozwalająca w sposób płynny kształtować się nowym ideom, bez okresów sztucznego ujednolicania i kostnienia, oraz wszystkich związanych z tym cierpień... Cóż, mam marzenie... Może Biblia ma rację i czeka nas taki okres. Choć ona sama jest przykładem "idei jednoczącej". Ale id tego chyva nie da się uciec. Przecież idea, by być itwartym na nowe idee, sama w sobie, z definicji, dopuszcza własny upadek.
(komentarz do audycji Odc. 14 - Co się dzieje w czasach chaosu)
Ozzy napisał(a): Odpowiedziałem na maila że chodziło o SW mroczne widmo
(komentarz do audycji Odc. 14 - Co się dzieje w czasach chaosu)
Jaknajlepiej napisał(a): Świadek jak na moje widzenie był otwarty na różne stany świadomości. Jako dziecko nie był silnie zakotwiczony w tzw. naszej rzeczywistości, czyli planie świadomości jaki wspólnie kodujemy i w którym jesteśmy kodowani. Lubię używać analogii z nomenklatury IT bo ona silnie przemawia do współcześnie funkcjonujących tu istot. Intensywne kodowanie oddała nas od istoty jaźni czyli szerokiego dostępu do całego spektrum pola świadomości. Tak, świadomość nie jest stanem a jest rodzajem pola. Jak w grze, im pokonujesz kolejne szczeble tym spektrum twoich umiejętności i percepcji poszerza się i patrzysz na grę wielowątkowo i wielopłaszczyznowo. Wracając do Twojego pytania Księżniczko, to jak zrozumiałem świadek nie stosował żadnych technik, gdyż przydarzyło mu się to spontanicznie. Jego jaźń była zawieszona pomiędzy wieloma płaszczyznami funkcjonowania. Czyli łatwo przechodził pomiędzy naszą tzw. ziemską a astralną i nawet wyższymi. Najważniejsze w procesie uwalniania jaźni jest dekodowanie własnych przekonań zapisanych w naszych polach emocjonalnych, mentalnych, astralnych, energetycznych no i fizycznych, bo to wszystko koduje się w ciele. Stąd chociażby choroby. To tak jak byś miała ekran percepcji a na nim ponalepiane tysiące warstw obrazów zebranych przez całe życie w postaci przeżyć, doświadczeń, przekonań, filmów, książek i wszystkiego tego co ci nawbijali do umysłu. Same etykiety pojęciowe powodują, ze zamiast skupiać się na doświadczeniu ty je próbujesz nazwać i określić tracąc oczywiście z uwagi pełnię spektrum tego co się wydarza. Tak więc polecam oczyszczać się fizycznie, mentalnie, emocjonalnie i energetycznie. Im będziesz bardziej pusta, tym więcej będziesz mogła przetworzyć. Medytować polecam w ciszy i samotności z otwartymi oczami skierowanymi na jednolitą powierzchnię ściany. Doświadczać zmienności stanu własnej uwagi. Od kierowania nią do jej uwolnienia.
(komentarz do audycji Odc. 43)
Jaknajlepiej napisał(a): Pan po prostu swobodnie porusza się po stanach świadomości. Proszę nie bać się tego co Pana spotyka i starać się przyjmować postawę obserwatora bez jakichkolwiek intencji i emocji. Niech się Panu darzy.
(komentarz do audycji Odc. 43)
Ksiezniczka78 napisał(a): Dzień dobry bardzo mi się podobała audycja ale mam pytanie jakie medytacje stosował ten świadek podczas wychodzenia z ciała, czy konkretne czy też luźne??
(komentarz do audycji Odc. 43)
Samłel napisał(a): Kiedyś w 89 widziałem coś podobnego....Kujawsko pomorskie... wow!
(komentarz do artykułu 22 świadków obserwuje UFO większe od stadionu piłkarskiego. Obserwacja z 11 grudnia 1996 roku)
Ivellios napisał(a): Przekazuję informację o uroczystościach pogrzebowych, za Martą Kładź-Kocot: [cytat]Pożegnanie Mirka odbędzie się w piątek o 13.00 na cmentarzu komunalnym przy ulicy Ludwikowo w Bydgoszczy. Uroczystość będzie miała charakter świecki.[/cytat]
(komentarz do newsa Zmarł dr Mirosław Gołuński)
Antares napisał(a): Szkoda że nie będę mógł być na tym spotkaniu :-( Będę w pobliżu, bo w szpitalu ortopedycznym na 28 czerwca. No nic, czasem bywa i tak.
(komentarz do newsa Spotkanie z Damianem Trelą w Poznaniu)
Ivellios napisał(a): Smutna wiadomość z ostatniej chwili. Jak przekazała Marta Kładź-Kocot, dziś rano zmarł udzielający się w tej audycji Mirosław Gołunski.
(komentarz do audycji Odc. 3)
Charon napisał(a): Z tym że koleś wcale nie zaginął. xD
(komentarz do artykułu Zagadkowe zniknięcie Jima Thompsona)
Antares napisał(a): No to jeszcze próbka przewidywań przyszłości Krzysztofa Jackowskiego, przy czym jest to na pewno przewidywana przyszłość przyszłość, co wyraźnie zaznaczam, bo ulubiona forma p. Krzysztofa Jackowskiego (poza "gdzieś widzę jakieś jakby trzęsienie ziemi, powódź lub wybuch wulkanu" - w każdym roku gdzieś na świecie jest jakieś trzęsienie ziemi, powódź lub wybuch wulkanu...) jest "jak przewidywałem", bez odniesienia się kiedy i gdzie to zostało opublikowane, co przy słowotoku p. Jackowskiego nie oznacza po prostu nic. Całość, datowana na 31 grudnia 2021, znajduje się tu: https://www.salon24.pl/u/magazyn/1193687,co-s ie-wydarzy-w-2022-roku-pr zepowiednie-jasnowidzow-p rzerazaja

A oto co p. Jackowski przewidział w sprawie Ukrainy: "Jasnowidz przewiduje także, że będzie wojna, ale nie na Ukrainie. - Zachód będzie wręcz zachęcał Putina, aby wkroczył na Ukrainę, ale ten tego nie zrobi. Stanowisko Zachodu wobec Ukrainy spowoduje, że przestaniemy wierzyć Stanom Zjednoczonym, że nas nie opuszczą w potrzebie. Wojna będzie na Bliskim Wschodzie. Wojna będzie po to, aby osłabić Rosję. Wojna będzie o to, aby ropa była tania. Może też przez to nastąpić ogromny kryzys paliwowy."

Wnioski nad trafnością tych przewidywań proszę sobie wysnuć na własną rękę.
(komentarz do wpisu na blogu Czy analityk to już jasnowidz?)
AniaK napisał(a): Bardzo ciekawa rozmowa. Dziękuję i pozdrawiam Ania.
(komentarz do audycji Kontakty ze zmarłymi w praktyce. Wrażenia z Warsztatów Podróży Niefizycznych (29 IV - 3 V 2022))
Paula napisał(a): To kółko koJARZY mi sę z Matrixem nq nebie.Digital Bóg.Jesteśs wspaniała.Ja też mam co opowiadać ale Ty przekraczasz wszelkie kaanony.Jak zechcesz to napisz .Serdcznie Ci e pozdrawiam i RP.
(komentarz do audycji Odc. 10)
beataludwiczakgmail.com napisał(a): Progeria.?
(komentarz do audycji Odc. 10)
Roman napisał(a): Jezus nie umarł na krzyżu , kościół dobrze o tym wie, że powiesili na nim Szymona Cyrenejczyka. Inne odnoszą się do tego, że Jezus nie głosił niczego nowego tylko głosił to co było już od minimum tysiąca lat . Odnoszę się do odnalezionych pism (ksiąg)w Turcji które zawierają właśnie tę informację i odziwo zaraz zostały zakazane. Tresc nie neguje istnienia Boga . Bóg był, jest i będzie tylko reszta głoszona przez Kościół sie nie zgadza.Po za tym jak ktoś się interesuje to wie , że:
Boże Narodzenie nie powinno być w grudniu tylko na przełomie kwietnia i maja gdyż pasterze którzy byli przy stajence właśnie w Palestynie zaczynają w tym okresie wyprowadzać zwierzeta.
Noc Świętego Jana , przesunięte o jedną dobę swieto " Noc Kupały" .
Objawienie aniola Marii i niepokalane poczęcie- wcześniej właśnie w Egipcie około miało 3000lat pne mialo miejsce takie same zdarzenie. Horus urodzony 25 grudnia jako syn dziewicy Izydy Merii. Jego Narodzenie zwiastowała gwiazda na wschodzie a niemowlę przywitało trzech króli. Jako nastolatek nauczał a w wieku 30 lat przyjął chrzest i został kapłanem. Miał dwunastu uczniów z którymi wędrował. Ciekawe co?
(komentarz do artykułu Krzyż Ankh)
Jques napisał(a): Germania eunt domus
(komentarz do audycji Odc. 09 - Propaganda wojenna)
bbasia napisał(a): W krótkim czasie w mojej rodzinie zmarło kilka osób. Byłam załamana i zaczęłam się interesować orbami. Pamiętam,jak przygotowując 15 urodziny syna,postawiłam w rogu pokoju mały stolik z poczęstunkiem i zaprosiłam w myślach bliskich na urodziny. Po przyjęciu obejrzałam zdjęcia. Znalazłam 4 orby, wszystkie były widoczne nad małym stolikiem.
(komentarz do artykułu Czym są orby?)
Lady Ann napisał(a): Miałam spodkanie z taką osobą. Lecz co dziwne ta osoba była miła ukłonił się lub lekko uchylił kapelusz. Widziałam tą dostać stojącą nad partnerem. Kiedy chciałam podejść pokiwał głową i palcem żebym nie przechodziła przez próg na podłodze. Nie wolno mi było. Na koniec widziałam lekki uśmiech. To było dziwne w porównaniu do tego co czytałam

(komentarz do artykułu Cieniści ludzie)
Ivellios napisał(a): Wersja z wideo: https://www.youtube.com/watch?v=C5nxNXJDyoU
(komentarz do audycji Odc. 139)
Bruno napisał(a): Gdy byłem u dziadka na noc bawiliśmy się w łowców duchów. Było ciemno chodziliśmy po domu z latarką i kiedy ją zaświeciłem to zobaczyłem przebiegający cień małego zwierzątka. Myślę, że to był duch chomika, którego miała moja mama w tym pokoju gdy była mała.
(komentarz do artykułu Duchy zwierząt)
ZdzisławZdzisławski napisał(a): Słuchałem ostatnio z czystej ciekawości Teorii Chaosu na żywo na tym całym śmiesznym radiuradiu i ze zdumieniem usłyszałem, że Michał Giereś vel claude_monet... popiera Putina. Ja już od dawna uważałem tego człowieka za skończonego kretyna i totalnego czubka, ale to przebiło wszystko. Ktoś z dzwoniących próbował go naprostować, ale chuja to dało, debil pozostał debilem. Kremlowski pożyteczny idiota!
(komentarz do audycji 27 września 2019)
5z9 napisał(a): Wiktor jesteś mistrzem :)
(komentarz do audycji ABW #116)
stevan napisał(a): Fundacja Nautilus założyła specjalną kamerę w Emilcinie, przy pomniku UFO. A ileż tam orbów lata po zmroku. Warto tam zajrzeć. Wpiszcie: kamera emilcin pomnik.
(komentarz do artykułu Czym są orby?)
The Army Of Cats napisał(a): Wow!! Może zobaczę ducha mojego kota Szarlotka!

(komentarz do artykułu Duchy zwierząt)
Z, napisał(a): Widziała Pani na żywo jak te przedmioty wychodziły z osób opętanych lub jak podnosiły te wszystkie ciężkie przedmioty siłą woli?
No właśnie... Radziłbym na jakiś czas nie włączać na NETFLIXie żadnego horroru i ogarnąć łeb.
(komentarz do artykułu Demony - okiem sceptyka)
Iwi napisał(a): Mi się wydaje ze po prostu system niestety opluwa działanie metod Reiki czy bioenergoterapii gdyż odpowiedni taki zabieg leczy nie tylko ciało ale tez ducha . Jestem Po drugim stopniu Reiki , nauczyciela wybrałam intuicyjnie , mam czyste intencje i zawsze przestrzegam bhp zabiegów . W swojej krótkiej karierze i małym doświadczeniu widziałam już wiele cudów dzięki właśnie ręki i poprawnie wykonanym zabiegom .
Pani tego artykułu wysyłam dużo miłości ❤️❤️❤️❤️ ️❤️❤️❤️ ️❤️❤️❤️❤ ️❤️❤️❤️
i mam nadzieje ze zrozumie pani działanie ręki i nie będzie pani miała tak negatywnego nastawienia do świata 🤩🤩🤩i wtedy pojawia się odpowiedni ludzie którzy pomogą pokonać wszystkie przeciwności losu . Pozdrawiam ❤️❤️❤️❤️ 🤩🤩🤩❤️❤ ❤️❤️❤️❤ ❤️❤️❤️❤️ ❤️
(komentarz do artykułu Jeśli chcesz przejść inicjację reiki, przeczytaj najpierw ten artykuł)
Dex1993 napisał(a): Dziekuje za super audycje.Natomiast podklad muzyczny wyraznie przeszkadza w odbiorze.Pozdrawiam:)
(komentarz do audycji Życie po śmierci, spirytyzm)
Ivellios napisał(a): Naprawione.
(komentarz do audycji Odc. 41)
suchacz napisał(a): nie można pobrać odcinka

Not Found

The requested URL was not found on this server.
(komentarz do audycji Odc. 41)
Ivellios napisał(a): Nie będzie nowego odcinka. W ogóle nie będzie już nigdy nic zrealizowanego wspólnie z "radiem wolne media". Po prostu nie będzie, z wielu powodów.
(komentarz do audycji 5 lipca 2015)
gengaczee napisał(a): kiedy nowy odcinek? 7 lat przerwy troche dużo
(komentarz do audycji 5 lipca 2015)
Dex1993 napisał(a): Ciekawa relacja.Dziekuje.
(komentarz do audycji Odc. 21)
ZdzisławZdzisławski napisał(a): Ach, czepianie się pisowni w momencie gdy brakło argumentów, to takie polskie... Polacy to w Internecie jeden z najbardziej nieprzyjemnych narodów, wystarczy że literówkę zrobisz, i już się czepiają.
(komentarz do artykułu Dziwne energie starożytnych miejsc)
Tom napisał(a): Zakluca?
To jakieś zaklęcie?
(komentarz do artykułu Dziwne energie starożytnych miejsc)
Ivellios napisał(a): Tak, popełniła Pani błąd - nie biorąc pod uwagę, że nie każdy zajmujący się tematami z pogranicza nauki jest idiotą łykającym wszystko jak pelikan.
(komentarz do zdjęcia Nawiedzone UK)
zwyklaona napisał(a): Wstawilam bo nie myslalam, ze spotkam sie z taka chamska odpowiedzia i ignorancja ( do tego wyswietlanie publicznie prywatnej wiadomosci, to pokazalo, kto tu jest "dzidzia"). Zdjecie jest dla mnie wazne, popelnilam blad wysylajac je, prosze je skasowac!
(komentarz do zdjęcia Nawiedzone UK)
Ivellios napisał(a): Poprawka, to Pani to zdjęcie wstawiła, nie ja - ja je tylko zatwierdziłem i dodałem wyjaśnienie, co na tym zdjęciu widać i dlaczego nie ma na tej fotografii nic paranormalnego. Pani w reakcji na owo wytłumaczenie zachowuje się jak mała obrażona dzidzia, której ktoś zabrał cukierka.
Zdjęcie zostaje. Nie ukazuje ono ani Pani ani kogokolwiek z Pani bliskich, zatem nie widzę podstaw do usuwania go. Zostawiam zdjęcie wraz z Pani reakcją - może gdy Pani trochę ochłonie i wróci tu za jakiś czas, przejrzy to wszystko i jeszcze raz sobie przemyśli swoje zachowanie.
(komentarz do zdjęcia Nawiedzone UK)
zwyklaona napisał(a): Po co w takim razie wstawiasz moje zdjecie do galerii skoro je wysmiewasz? prosze go usunac, chce sie wylogowac na zawsze z tego portalu i nie zamierzam nic po sobie zostawiac, nie warto.
(komentarz do zdjęcia Nawiedzone UK)
Ivellios napisał(a): Tu nie ma nic "nawiedzonego". Domniemane orby to najprawdopodobniej zwykła wilgoć, zaś "twarz" widoczna w samochodzie to przypadek pareidolii. Zdjęcie zostało też wysłane na radiowego emaila, tam kulturalnie wyjaśniłem autorce, że zadziałała tu pareidolia, wytłumaczyłem na czym owo zjawisko polega... po czym moja interlokutorka w wyjątkowo opryskliwym tonie odpisała - cytat:

[cytat]szkoda ze taki sceptyk zajmuje sie takimi tematami. Nie bede nikogo przekonywac na sile, zaluje ze podzielilam sie tym zdjeciem, wstawiacie do swojej galerii jakies niewyrazne, zamazane zdjecia z dymem wiec myslalam ze to bedzie ciekawe w porownaniu z tym badziewem, pomylilam sie[/cytat]

No nie, lepiej żeby taką tematyką zajmował się jakiś janusz ezoteryki, który nie dość że by łykał wszystko jak pelikan, to jeszcze do tego potakiwał głową, stwierdzając: tak, jak najbardziej, na zdjęciu zostało uchwycone niewiadomej natury zjawisko paranormalne, którego nauka nie potrafi wyjaśnić.

Ręce opadają. :)
(komentarz do zdjęcia Nawiedzone UK)
Kłopotek napisał(a): To czysta fantazja
(komentarz do artykułu Kosmici nadają! "Incydent telewizyjny" z 1977 roku)
Ivellios napisał(a): Melduję, że odnalazłem na swoim zewnętrznym dysku sporo "Wieczorowych Pór", więc gdyby ktoś szukał to właśnie wrzucam pliki na serwer. Zaktualizowałem już linki do tych nagrań poumieszczane w opisach odcinków "Hiperprzestrzeni".
(komentarz do audycji 7 października 2017)
Wszystkich komentarzy w bazie: 17563, obecna strona 1, ilość stron 352

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium