[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

studio fotograficzne w krakowie wynajemNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
Ilustracja do newsa

Majowe spotkanie online The Monroe Institute Polska, tym razem wyjątkowo z transmisją bez wideo
(dodano: 2022-05-03 19:17:41)

Wystartowało kolejne comiesięczne spotkanie online The Monroe Institute Polska.

Podczas dzisiejszego spotkania wymienimy się praktycznymi radami dotyczącymi tego, jak radzić sobie z przeszkodami, które pojawiają się na drodze naszego rozwoju. Innymi słowy, spróbujemy wspólnie odpowiedzieć na pytania: Z jakim przeszkodami spotkaliście się podczas swoich praktyk i jak sobie z nimi poradziliśmy.

Link do spotkania na Zoomie

Ze względu na to, że Ivellios jest w trasie, transmisja dziś wyjątkowo tylko w formie dźwiękowej (uwaga, z uwagi na pojawiające się po drodze dziury w zasięgu może trochę rwać). Oczywiście prowadzący spotkanie nagrywają je, więc zapis udostępniony w archiwum będzie kompletny.

Ilustracja do newsa

Na YouTube można już dziękować, a nawet... superdziękować!
(dodano: 2022-04-27 19:22:29)

Długo na to czekaliśmy, ale w końcu się doczekaliśmy - YouTube udostępnił nam możliwość włączenia superpodziękowań. Superpodziękowania to funkcjonalność umożliwiająca wysłanie twórcy jednorazowego datku w podziękowaniu za film lub (jak w naszym przypadku) audycję. Super opcja dla tych, którzy chcą wspierać kanał, a jednocześnie nie przepadają za comiesięcznymi opłatami, takimi jak np. w Patronite.

Wysłanie datku jest bardzo proste, wystarczy pod audycją na YouTube kliknąć ikonkę serduszka z dolarem, wybrać wysokość wpłaty, a następnie wykonać instrukcję, jaka pojawi się na ekranie. Można przy tej okazji dodać od siebie krótką wiadomość z podziękowaniem - wiadomość wyświetli się pod audycją jako wyróżniony komentarz.

Ilustracja do newsa

Wygraj książkę Rafała Nieradzika! Konkursowe Lektury Paranormalium
(dodano: 2022-04-12 03:31:18)

Już w najbliższy piątek zapraszamy na specjalne wydanie "Lektur Paranormalium", w którym zaprezentujemy wybrane fragmenty nowo wydanej książki Rafała Nieradzika pt. "Poza Ciałem Fizycznym. Kres". Prezentacji będzie towarzyszył konkurs, w którym będzie można wygrać egzemplarz książki. Audycję nadamy częściowo na żywo, tuż po zakończeniu "Bibliotekarium" (orientacyjnie ok. 22:30-23:00).

Ilustracja do newsa

Bibliotekarium z wideo
(dodano: 2022-04-12 03:25:13)

Najbliższe wydanie "Bibliotekarium" na żywo będzie szczególne z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze, naszym gościem będzie aktor Reda Paweł Haddad, po wtóre zaś, audycja będzie zrealizowana z wideo. Dyskusja zaś będzie się toczyła wokół twórczości Szekspira, Nowej Atlantydy, Nadchodzącej Rasy, twórczości Heleny Bławatskiej... a także tego, czy utwory podpisane nazwiskiem Szekspira aby na pewno napisał sam Szekspir! Zapraszamy do słuchania w najbliższy piątek o 20:00. No i do dzielenia się swoimi pytaniami do gościa - już teraz, w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1221, obecna strona 3, ilość stron 306
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium