[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

RegałyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
W Bibliotekarium książki, które są, a których nie ma
(dodano: 2018-09-19 18:12:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku "Bibliotekarium" na żywo tematem przewodnim będą książki, które są (wydane za granicą), a których nie ma (na rynku polskim). Czasy masowego cenzurowania książek teoretycznie dawno już w naszym kraju minęły, a jednak wciąż istnieje pokaźna lista książek, których z jakichś powodów polscy wydawcy boją się wydawać. Niezwykle ciekawie zapowiadająca się dyskusja o takich właśnie książkach na naszej antenie już w piątek 21 września o 20:00!

Jeśli Państwo znają książki, które powinny a które nie ukazały się w polskim tłumaczeniu, to zachęcamy do podawania ich tytułów w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Warsztat Podróży Niefizycznych wg metody Bruce Moena. Specjalna zniżka dla Słuchaczy Radia Paranormalium!
(dodano: 2018-09-18 15:19:17)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wiemy, że wśród naszych Słuchaczy jest wiele osób żywo zainteresowanych zgłębianiem tematów związanych z podróżami niefizycznymi, kontaktami z "tamtą stroną", itd. Wiemy też, że po zasięgnięciu wiedzy teoretycznej chcieliby sprawdzić, jak to wygląda w praktyce. Niektórych ciekawi, czy da się w ten sposób nawiązać kontakt ze zmarłą bliską osobą. Tak się składa, że właśnie nadarza się świetna okazja, aby się o tym przekonać. Mało tego, słuchacze Radia Paranormalium mogą liczyć na specjalną zniżkę! Więcej szczegółów w dalszej części newsa.

Czytaj więcej

Prośba do wszystkich Słuchaczy
(dodano: 2018-09-18 15:06:24)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Uprzejmie prosimy szanownych Słuchaczy o niezasypywanie nas pytaniami o to, kiedy wróci na antenę któraś z audycji. Niektórzy z Państwa potrafią nam zadawać jedno i to samo pytanie pod wszystkimi kontaktami - na GG, na Skype, w emailach, na obu czatach, w komentarzach, krótko mówiąc wszędzie. Informujemy, że na tego typu pytania NIE ODPOWIADAMY.

Wszystkie audycje na żywo są odpowiednio wcześniej zapowiadane w newsach na naszej stronie www oraz we wpisach na naszych profilach społecznościowych*. Gdy więc powrócą np. niedzielne debaty na żywo, również Państwo się o tym dowiecie, sprawdzając newsy czy np. nasz fanpage na Facebooku.

Czytaj więcej

OOBE, wirtualna rzeczywistość i płaska Ziemia. Wywiad z Tomem Campbellem
(dodano: 2018-09-16 02:45:46)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 19:00 na naszej antenie zapraszamy na kolejne spotkanie z fizykiem Tomem Campbellem. Tym razem wyemitujemy przetłumaczony na język polski wywiad, jaki nadany został w 2017 roku w ramach platformy Blog Talk Radio. Tom opowie pokrótce, co należy zrobić aby zacząć doświadczać OOBE, jak również odniesie się do teorii o płaskiej Ziemi. Zapraszamy do słuchania!

W ABW wakacje dobiegły końca
(dodano: 2018-09-14 19:35:50)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 20:00 zapraszamy na pierwszy powakacyjny odcinek ABW, czyli podcastowo-warsztatowego wydania "Bibliotekarium". W tym odcinku nowe opowiadania, nowe dobrze zapowiadające się nazwiska, no i kolejna garść porad dla początkujących pisarzy, tym razem zaczerpniętych między innymi od samego Umberto Eco! Zapraszamy do słuchania.

Poza Ciałem Fizycznym: Droga. Webinar z Rafałem Nieradzikiem
(dodano: 2018-09-11 03:00:54)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już jutro, w środę, o godzinie 20:00 odbędzie się niezwykły webinar z udziałem znanego Państwu z naszych audycji Rafała Nieradzika. Okazja do spotkania z Rafałem jest nie byle jaka, bowiem jest nią premiera jego drugiej książki, zatytułowanej "Poza ciałem fizycznym. Droga". Spotkanie poprowadzi Paweł Byczuk, członek profesjonalny The Monroe Institute.

Osoby chcące wziąć aktywny udział w spotkaniu zachęcamy do zarezerwowania sobie miejsca w webinarze (ilość slotów jest ograniczona do 100), a pozostałych zachęcamy do słuchania transmisji webinaru na naszej antenie.

Wszystkich newsów w bazie: 939, obecna strona 3, ilość stron 157
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium