RegałyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Właśnie nadajemy audycję na żywo! Gorąco zachęcamy do słuchania
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Nawiedzone miejsca, przepełnione złem...
(dodano: 2019-08-19 14:12:38)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy Ziemia może zostać skażona złem? Jak to możliwe, że istnieją obszary promieniujące negatywną energią, w których dochodzi do tragedii tak często, że przeczy to prawdopodobieństwu statystycznemu? Czy cmentarze rzeczywiście pełne są dusz zmarłych?

Na te i na wiele innych pytań spróbujemy znaleźć odpowiedź w kolejnej "Debacie (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów", już w najbliższą niedzielę 25 sierpnia o 19:00. Gościem będzie ekstrasens i psychoterapeuta Jarosław Filipek. Audycja zostanie zrealizowana na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia czekamy już teraz - zachęcamy do zamieszczania ich w komentarzach pod tym wpisem.

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Replika, audycja będzie połączona z konkursem, w którym będzie można wygrać książkę "Nawiedzenia – historie prawdziwe" autorstwa Eda i Lorraine Warren oraz Roberta D. Chase.

Czytaj więcej

Bibliotekarium zatańczy kankana
(dodano: 2019-08-15 00:18:47)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapraszamy na kolejny odcinek "Bibliotekarium" na żywo, już w najbliższy piątek 16 sierpnia o godz. 20:00. W tej audycji podyskutujemy nie o jednej konkretnej książce (choć książek w ogóle będzie sporo), ale ogólnie o zjawisku literackim, jakie jest space opera. Początki ten gatunek miał co najmniej równie trudne co taniec kankan, obecnie jednak znacznie zyskała na popularności. Do audycji oczywiście będzie można dzwonić, a na Państwa spostrzeżenia na temat space oper czekamy już teraz! Zachęcamy do dzielenia się nimi z nami w komentarzach.

Czytaj więcej

Kolejni świadkowie przemówią (z taśmy, ale jednak) już jutro...
(dodano: 2019-08-10 17:03:02)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już jutro o 22:00 zapraszamy na kolejny odcinek podcastu "Mówią świadkowie", w którym prezentujemy najciekawsze relacje, jakie docierają na naszą skrzynkę, a z czasem też i na linię telefoniczną. Tym razem cały odcinek zdominują relacje o obserwacjach UFO. Wszystkim relacjom towarzyszyć będą materiały ilustracyjne (w tym jedno nagranie wideo) - linki do nich znajdziecie Państwo po premierze podcastu, w opisie odcinka w archiwum mp3.

Pierwsze "Bibliotekarium" po wakacyjnej przerwie - na żywo!
(dodano: 2019-08-02 13:37:39)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 20:00 zapraszamy na pierwszy po wakacyjnej przerwie odcinek "Bibliotekarium" na żywo. Nie wiemy jeszcze na 100% o czym, ale wiemy, że będzie! Już teraz zapraszamy do słuchania, no i oczywiście do wzięcia czynnego udziału w audycji.

"Mówią świadkowie" i wstrząsająca historia z bedroom visitors w tle
(dodano: 2019-07-28 19:30:38)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś, krótko po 22:00, zapraszamy na drugi odcinek podcastu "Mówią świadkowie". Dziś zostanie szczegółowo zaprezentowana jedna, ale za to obszerna i wstrząsająca relacja - zdarzenie z 2007 roku, w którym zagadkowe zjawisko wywarło silny wpływ nie tylko na ludzi mieszkających w domu, ale również na ich zwierzęta...

Gorąco zachęcamy do słuchania! Po premierze, oczywiście, podcast zostanie udostępniony w archiwum.

Pożegnanie śp. Marka Rymuszki
(dodano: 2019-07-25 21:38:44)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Tych z Państwa, którzy pragną osobiście pożegnać śp. Marka Rymuszkę i towarzyszyć naczelnemu "Nieznanego Świata" w jego ostatniej ziemskiej wędrówce informujemy, iż uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek 30 lipca 2019 r. o godz. 13.00 w Kościele p.w. św. Karola Boromeusza na Starych Powązkach. Redakcja NŚ prosi, aby podczas pogrzebu zamiast kwiatów przynieść datki do skarbonki Przystani Ocalenie, tak bliskiej sercu Pana Marka, którą "Nieznany Świat" wspiera od samego początku.

Wszystkich newsów w bazie: 1023, obecna strona 3, ilość stron 171
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium