studio fotograficzne w krakowie wynajem

medentRegały

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
MENU   ☰  
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Im dłużej to czytasz, tym dziwniej się robi...
(dodano: 2021-10-28 19:28:20)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo będziemy mieli gościa - w nasze radiowe progi zawita laureat Nagrody im. Żuławskiego, Wojciech Gunia, a rozmowa będzie dotyczyła jego twórczości, ze szczególnym uwzględnieniem jego nadchodzącej książki. Zaprezentujemy również fragmenty wybranych opowiadań jego autorstwa. Uprzedzamy - im dłużej się je czyta, tym dziwniej się robi! Audycję nadamy już jutro o 20:00, a jeśli macie Państwo jakieś pytania do naszego gościa, to zapraszamy do zadawania ich już teraz w komentarzach pod niniejszą zapowiedzią.

Czytaj więcej

"Mówią Świadkowie" tym razem o obserwacjach UFO nad Niemcami
(dodano: 2021-10-25 02:54:39)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Trzydziesty siódmy już odcinek podcastu "Mówią Świadkowie" ucieszy szczególnie fascynatów tematyki ufologicznej. Usłyszymy w nim bowiem dwie rozmowy ze słuchaczami, którzy zgłosili obserwacje dziwnych obiektów świetlnych nad Niemcami. Premiera podcastu już w najbliższą sobotę, krótko po północy. Zapraszamy do słuchania!

Śledztwo w sprawie obserwacji UFO w Świnoujściu
(dodano: 2021-10-25 02:49:10)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

3 lipca br. wyemitowaliśmy na naszej antenie 33. odcinek podcastu "Mówią Świadkowie", który był w całości poświęcony obserwacjom UFO. Jak wiadomo, wszystkie relacje po zarejestrowaniu bądź to drogą telefoniczną bądź emailową, przekazujemy dalej badaczom UFO i dokumentalistom, współpracującym z Radiem Paranormalium. Często po przekazaniu relacji następuje śledztwo, mające na celu ustalić jak najwięcej szczegółów zdarzenia, co z kolei nie raz skutkuje obszerną publikacją.

Tak było w przypadku niezwykle interesującego i zarazem intrygującego zdarzenia ze Świnoujścia z 2011 lub 2012 roku, jakie zostało przedstawione we wspomnianym podcaście. Zapraszamy do lektury obszernego opracowania, jakie sporządził Marcin Stachurski.

Czytaj więcej na blogu Czas Tajemnic

Świadkowie znów mówią, tym razem o bedroom visitors
(dodano: 2021-10-13 21:06:24)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na premierę 36. odcinka podcastu "Mówią Świadkowie", który nie bez powodu nosi tytuł: "nie jesteś sam w tym pokoju". Tym razem bowiem poznamy relacje o różnej maści dziwnych nieproszonych gościach, od "klasycznych" (tj. kojarzonych ze zjawiskiem UFO) bedroom visitors po różnego rodzaju cieniste postaci, jakie nawiedzają ludzi najczęściej w środku nocy.

Dziwni goście niejednokrotnie już samą swoją obecnością wywołują tak potężny szok i lęk, że osoba doświadczająca takiego spotkania - bądź to na jawie, bądź to na granicy snu i jawy - zapamiętuje je nieraz i na zawsze...

Premiera audycji na naszej antenie oraz na YouTube już w najbliższą sobotę, krótko po północy.

Wszystkich newsów w bazie: 1182, obecna strona 3, ilość stron 296
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium