[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

RegałyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Pierwsza część relacji z sympozjum w Krakowie
(dodano: 2018-07-08 02:42:20)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Tydzień temu relacjonowaliśmy na naszym facebookowym fanpejdżu sympozjum z udziałem Toma Campbella, a dziś o 19:00 wyemitujemy pierwsze nagranie. Będzie to obszerny wykład Toma poświęcony MBT (My Big TOE - Moja Wielka Teoria Wszystkiego), świadomości oraz wirtualnej rzeczywistości.

Dziś również usłyszycie Państwo zapis pierwszej sesji pytań i odpowiedzi, podczas której Tom odpowiadał na pytania nawiązujące często do zjawisk paranormalnych, NDE, OOBE a także tego, w jaki sposób i dlaczego po oddzieleniu się od ciała jedni potrafią dawać szeroko rozumiane znaki - np poprzez poruszanie przedmiotami - a innym się to nie udaje. Zapraszamy do słuchania!

ABW pojechało na wakacje...
(dodano: 2018-07-06 19:31:29)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dzisiejsze wydanie ABW będzie krótkie (bo wakacyjne), ale będzie! A będzie w nim zaprezentowany pierwszy fragment opowiadania Wiktora Żwikiewicza "Sindbad na RQM-57". Już teraz gorąco zapraszamy do słuchania, jak zawsze, krótko po 20:00.

Ostatnia część wywiadu z Tomem Campbellem
(dodano: 2018-06-28 16:18:15)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś, tuż po "Chacie Mistyka" ok. 23:00, wyemitujemy ostatnią już część wywiadu z Tomem Campbellem. W tej części poruszone zostały kwestie związane z reinkarnacją oraz bazą danych przyszłych możliwości. Zapraszamy do słuchania! No i do zobaczenia w Krakowie.

Cały wywiad w postaci "jednoodcinkowej" opublikowaliśmy na naszym kanale na YouTube. Udostępniliśmy również wersję oryginalną w języku angielskim.

Informacja dla Słuchaczy dotycząca wejściówek na spotkanie z Tomem Campbellem
(dodano: 2018-06-22 20:20:04)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Otrzymaliśmy od organizatora spotkania z Tomem Campbellem informację w kwestii wejściówek. Nie będą one wysyłane pocztą, wystarczy przyjechać do Krakowa na miejsce spotkania i się przedstawić. Została sporządzana lista słuchaczy, którzy zdobyli wejściówki, więc po przyjeździe wystarczy podać swoje dane i można wchodzić. Więcej informacji na temat spotkania, adres, program, itd. znaleźć można na stronie organizatora: www.mbt-polska.pl

W razie potrzeby można też napisać do organizatora emaila na adres: edu@mbt-polska.pl

Dzisiejsze "ABW"
(dodano: 2018-06-22 20:01:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już za chwilę na naszej antenie premiera kolejnego odcinka "ABW", czyli podcastowego wydania Bibliotekarium. Tym razem, poza prezentacjąkolejnych opowiadań, wysłuchacie Państwo ciekawej dyskusji na linii Żelkowski vs Żwikiewicz, a jednym z głównych wątków będą konkursy literackie.

Komunikat techniczny
(dodano: 2018-06-20 00:21:55)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W dniu 17 czerwca w godzinach wieczornych doszło do ataku DDoS na nasz serwer, wskutek czego doszło do poważnej awarii naszego dotychczasowego serwera. Stronę internetową udało się już przywrócić, w chwili obecnej przywracamy też nasze archiwum mp3. Ponowne udostępnienie audycji do pobrania powinno nastąpić w ciągu najbliższych kilku dni.

Planujemy również przeniesienie naszego radia na mocniejszy serwer. Dlatego też w najbliższych dniach mogą się zdarzać dłuższe momenty ciszy na antenie.

Jeśli dostrzegliście Państwo, że jakaś funkcja na stronie nie działa, bądź też jeśli macie jakieś pytania, zachęcamy do napisania ich w komentarzu pod tym newsem.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 910, obecna strona 3, ilość stron 152
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium