urządzenia sygnalizacyjneNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Odszedł Jerzy Prokopiuk (1931-2021)
(dodano: 2021-03-18 22:39:19)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

18 marca w wieku 89 lat swoją fizyczną formę opuścił i przeniósł się na drogą stronę życia Jerzy Prokopiuk, wybitny tłumacz, popularyzator antropozofii, gnostycyzmu, alternatywnych form duchowości. Duch przewodni wielu zdarzeń, które głównie dzięki niemu zaistniały w naszym kraju.

Czytaj więcej

Poszukujemy świadków manifestacji UFO nad centrum Bielska-Białej w 2018 roku
(dodano: 2021-03-13 22:59:37)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Poszukujemy świadków manifestacji obiektu UFO nad centrum Bielska-Białej, do której doszło 7 czerwca 2018 roku w godzinach 21:00-21:30. Zgłosił się do nas słuchacz, który zauważył ów obiekt, jednak z uwagi na fakt iż prowadził wówczas samochód, mógł go obserwować zaledwie przez kilkanaście sekund.

Czytaj więcej

Świadkowie przemówią po raz trzydziesty, tym razem znów o UFO
(dodano: 2021-03-12 15:45:32)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś krótko po północy zapraszamy na premierę kolejnego odcinka podcastu "Mówią Świadkowie", który ponownie wypełnią relacje o obserwacjach UFO. Gorąco zachęcamy do słuchania!

Bibliotekarium i wielkie skrzyżowanie poglądów prowadzących na temat "Władcy Much"
(dodano: 2021-03-08 14:49:57)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo dyskusja będzie się toczyła wokół powieści Williama Goldinga, zatytułowanej "Władca Much". Powieść, której akcja rozgrywa się wśród dzieci, a która zdecydowanie nie jest łatwa, lekka i przyjemna. Niektórzy nazywają ją powieścidłem obnażającym paskudną prawdę o człowieku...

Audycję nadamy już w piątek 12 marca o godz. 20:00. Na Państwa spostrzeżenia dotyczące "Władcy Much" czekamy jednak już teraz - zapraszamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1149, obecna strona 6, ilość stron 288
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium