urządzenia sygnalizacyjneNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
W "Debacie (nie)kontrolowanej" rozmowa o ustawieniach hellingerowskich
(dodano: 2020-06-03 21:50:31)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 14 czerwca o godz. 19:00 zapraszamy na kolejną audycję z cyklu "Debaty (nie)kontrolowane". Tym razem podejmiemy temat ustawień hellingerowskich, a w gościnne progi Radia Paranormalium zawita Agnieszka Gąsierkiewicz, psycholog – absolwentka Instytutu Psychologii UJ w 1996 r., ma za sobą ukończone całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii (Polskie Towarzystwo Psychiatryczne), a także wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej, psychoterapeutycznej, także w pracy akademickiej jako wykładowca oraz w pracy szkoleniowej w ramach wielu projektów dla firm i organizacji. Trenerka NLP, certyfikowana trenerka coachingu ICI.

Czytaj więcej

"Bibliotekarium" i człowieczeństwo
(dodano: 2020-06-03 21:23:08)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo punktem wyjścia do dyskusji na antenie będzie książka Olivera Sacksa pt. "Mężczyzna, który pomylił swoją żonę z kapeluszem". Książka niby o skazach neurologicznych, ale tak naprawdę o tym, czym jest człowieczeństwo i co to znaczy tak naprawdę być człowiekiem. Audycja odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 20:00, a na Państwa spostrzeżenia na temat tej lektury, jak też ogólnie rozumianego człowieczeństwa, czekamy już teraz - możecie dzielić się nimi w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Świadkowie przemówią po raz osiemnasty
(dodano: 2020-05-21 14:49:08)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę o 22:00 zapraszamy na premierę kolejnego odcinka podcastu "Mówią Świadkowie".

W poprzednich odcinkach mieliśmy okazje wysłuchać kilku "paranormalnych spowiedzi", które stanowiły prawdziwą ucztę dla fascynatów tematyki ufologicznej. Tym razem dla odmiany, można powiedzieć, zapraszamy na stół szwedzki - wysłuchamy bowiem rozmów z kilkoma świadkami.

W ramach dobrego biforu w naszym menu pojawi się wyjaśnienie dziesiątek tysięcy obserwacji, o jakich zgłoszenia otrzymują ufolodzy na całym świecie. W dalszej części audycji, na naszym ufologicznym szwedzkim stole zagościły relacje z dość szokujących dla świadków bliskich spotkań z humanoidalnymi istotami oraz ciekawa obserwacja eskadry UFO nad Wrocławiem w 2016 roku. Zapraszamy do słuchania!

W Bibliotekarium tym razem aż dwie książki
(dodano: 2020-05-20 16:53:39)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo dyskusja będzie się toczyła wokół dwóch książek, mianowicie "Historii fandomowych" Tomasza Pindela oraz "Wasz cyrk, moje małpy" Macieja Parowskiego. Stworzy to nam pewien miks, który pozwoli choć trochę zrozumieć prawidła rządzące światem, w którym poruszają się czytelnicy science-fiction. Audycja wystartuje w najbliższy piątek 22 maja o 20:00, a na Państwa spostrzeżenia dotyczące fandomów s-f czekamy już teraz - możecie dzielić się nimi z nami w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Nie masz na coś czasu? Odłóż to na później. Poszerzamy pewną przydatną funkcjonalność na naszej stronie
(dodano: 2020-05-07 02:33:25)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ci z Państwa, którzy czytają artykuły na naszej stronie, zapewne kojarzą, że jest u nas dostępna funkcja o nazwie "Przeczytam później". Pozwala ona co bardziej zabieganym użytkownikom stworzyć sobie listę artykułów do przeczytania w wolnej chwili - wystarczy zalogować się na stronie, a następnie kliknąć odpowiedni link z ikonką zegara pod tytułem artykułu. Funkcja jest więc nieco zbliżona funkcjonalnością do np. Zakładek na Facebooku.

A ponieważ w ostatnich latach publikujemy zdecydowanie więcej podcastów niż artykułów, postanowiliśmy wspomnianą funkcję rozbudować i objąć jej działaniem również archiwum audycji. Zmieniliśmy przy tym nazwę tej funkcjonalności na "Odłóż na później".

A więc, nie masz czasu na czytanie? Odłóż na później. Nie masz teraz czasu wysłuchać swojego ulubionego podcastu? Odłóż na później. Link do swojej listy publikacji odłożonych "na później" znajdziesz w górnej części strony, obok loginu, przycisków "Wyloguj", itd.

Czytaj więcej

COVID-19: wielkie kłamstwo w wykonaniu mediów
(dodano: 2020-05-06 22:27:15)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Gdy przeprowadzimy sekcję zwłok informacji medialnych o COVID-19 (a taka sekcja z pewnością będzie), jasne się stanie, że wirus wcale nie był Czarną Śmiercią - właściwie to trudno nawet przyrównać go do najgorszej grypy - pisze dziennikarz i publicysta Joseph Curl w swoim felietonie, do lektury którego w wersji polskiej niniejszym zapraszamy.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1109, obecna strona 6, ilość stron 185
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium