[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Uwaga! Reaktywacja działu! napisany 05.15.17 1:08:39
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Zakon z Mont i zjawiska paranormalne
(dodano: 2017-02-25 20:59:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zakon z Mont, tajemnicza starożytna sekta religijna, twierdzi że do mistrzostwa opanowała pięć nadnaturalnych zdolności. Pod pewnymi względami, owe zdolności są niepodobne do niczego innego, o czym zapewniają podobne grupy okultystyczne. Można by się ich spodziewać tylko w najbardziej wyszukanej fikcji.

Czytaj więcej

Prekognicja.pl: Promocja dla słuchaczy Radia Paranormalium
(dodano: 2017-02-23 02:49:38)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dla Czytelników, Słuchaczy i Sympatyków Radia Paranormalium, sklep internetowy Prekognicja.pl, z którym od niedawna współpracujemy, przygotował specjalną promocję - kupon obniżający cenę zakupów o 33%. Aby skorzystać z promocji, podczas zakupów należy podać kod promocyjny: prekognicja33

Kupon ważny jest do końca lutego dla nagrań mp3 download. Nie obejmuje CD, nagrań już objętych promocją i nagrań z kategorii "Zestawy medytacji, pakiety nagrań".

Archiwum audycji Radia Paranormalium teraz także w iTunes (i nie tylko!)
(dodano: 2017-02-22 23:25:32)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Miło nam poinformować, iż w katalogu podcastów w aplikacji iTunes zagościło właśnie pełne archiwum naszych audycji. Ponieważ z katalogu iTunes korzystają również inne aplikacje do pobierania podcastów (w tym między innymi niezwykle popularny Podcast Addict), nasze audycje automatycznie stały się dostępne również w tych aplikacjach. Aby nas znaleźć, wystarczy w polu wyszukiwania wpisać nazwę "Radio Paranormalium" i (w przypadku aplikacji innych firm) zaznaczyć wyszukiwanie w katalogu iTunes. Zasubskrybowanie naszego RSS-a pozwoli Państwu być na bieżąco z najnowszymi audycjami w MP3.

69. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2017-02-22 23:12:23)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 26 lutego o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną - oznaczoną numerem 69 i, mamy nadzieję, gorącą - Debatę Ufologiczną Online, w której omówimy niezwykle działający na wyobraźnię temat "Kosmici - istoty astralne". Swoimi spostrzeżeniami w kwestii kontaktów z istotami pozaziemskimi w astralu podzielą się goście praktykujący OOBE. Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Bibliotekarium 24 lutego 2017
(dodano: 2017-02-22 23:08:55)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższy piątek 24 lutego o 20:00 Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz zapraszają na kolejny odcinek "Bibliotekarium", w którym tym razem punktem wyjściowym do dyskusji będzie książka Pauli Hawkins "Dziewczyna z pociągu". Audycja oczywiście na żywo, w jej trakcie uruchomimy również linię telefoniczną dla Słuchaczy.

68. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2017-02-16 00:46:13)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 19 lutego o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której omówimy niezwykle działający na wyobraźnię temat "Supertajne bazy". Będzie więc o Dulce, Strefie 51, a nawet... Strefie 52! Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 762, obecna strona 6, ilość stron 127
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"