Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
"Małe jest piękne" w Bibliotekarium
(dodano: 2019-01-02 01:58:22)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" w piątek 4 stycznia o 20:00 (tym razem już nie na żywo - audycja będzie nagrywana), punktem wyjścia do dyskusji będzie książka E. F. Schumachera "Małe jest piękne: Spojrzenie na gospodarkę świata z założeniem, że człowiek coś znaczy". Tradycyjnie, tych z Państwa którzy znają już tę lekturę, gorąco zachęcamy do dzielenia się w komentarzach spostrzeżeniami na jej temat.

Czytaj więcej

Bibliotekarium i trylogia Borunia i Trepki
(dodano: 2018-12-19 23:31:26)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" - tym razem na żywo, w piątek 21 grudnia o 20:00 - punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski & Żwikiewicz vs Słuchacze będą książki Krzysztofa Borunia i Andrzeja Trepki: "Proxima", "Zagubiona przyszłość", "Kosmiczni bracia". Tradycyjnie, tych z Państwa którzy znają już te lektury, zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami i komentarzami na ich temat.

Czytaj więcej

"Gniazda UFO" - pierwsza w Polsce książka o agroznakach
(dodano: 2018-12-16 21:46:21)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Na rynku wydawniczym właśnie ukazała się pierwsza w Polsce książką w całości poświęcona tajemniczym formacjom, jakie od lat pojawiają się na polach uprawnych w różnych częściach świata, zwanymi współcześnie kręgami/piktogramami zbożowymi. Autor książki – Damian Trela – mimo, że należy do młodszego pokolenia polskich ufologów, jest osobą, której nie trzeba nikomu przedstawiać, gdyż od dawana jest uznanym, należącym do czołowych badaczem i dokumentalistą fenomenu UFO, a czytelnicy na przestrzeni lat mieli okazję zapoznać się z wieloma Jego artykułami, nie tylko z prowadzonego w sieci bloga, ale i "branżowej" prasy specjalistycznej takiej jak kwartalnik "UFO", "Czas UFO", czy "Świat UFO".

Czytaj więcej

"Magiczna Rzeczywistość" - nowa książka Arkadiusza Miazgi
(dodano: 2018-12-16 21:45:43)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Uważacie, że ufologia się skończyła, nic więcej Was już nie zaskoczy, a każda książka powtarza te same historie? Jeśli tak, nie znacie zapewne publikacji Arka Miazgi, który po sukcesie "UFO nad Podkarpaciem", prezentuje nowe dzieło – "Magiczną rzeczywistość...". Skąd taki tytuł? Świadkowie spotkań z NOL często podkreślają, że mimo, iż obserwowane przez nich obiekty wyglądały na materialne, a ich pasażerowie na stworzenia z "krwi i kości", bliskie spotkanie było doświadczeniem na styku naszej rzeczywistości z jej lustrzaną wersją.

Czytaj więcej

Zmiana adresów strumieni Radia Paranormalium
(dodano: 2018-12-16 16:14:13)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Informujemy, że zmieniły się adresy strumieni Radia Paranormalium. Aktualną listę strumieni znajdziecie Państwo na tej podstronie oraz w pliku z playlistą.

Użytkownicy naszych oficjalnych aplikacji nie muszą dokonywać żadnych zmian.

Kolejna premiera i kolejna promocja w sklepie Prekognicja.pl
(dodano: 2018-12-10 14:26:26)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W sklepie internetowym Prekognicja.pl pojawiło się nowe nagranie "Pewność Siebie w Życiu", w promocji 50% taniej do wtorku 11.12.2018 r. "Pewność Siebie w Życiu" jest dla Ciebie, jeśli chcesz czuć się pewniej w życiu - nie ważne czy to praca, studia, jazda samochodem, relacje z ludźmi czy pewność siebie w czasie tworzenia, wykonywania nowych lub starych czynności.
Kiedy TY czujesz się pewnie, ludzie postrzegają Cię jako osobę zdecydowaną i pewną siebie.
Nie ma znaczenia co się dzieje dookoła Ciebie, bo sytuacje zewnętrzne pojawiają się tylko po to, aby potwierdzić, z jak dużą pewnością siebie działasz.

Po więcej informacji na temat nagrania kliknij tutaj. Zachęcamy również do zainteresowania się promocjami na inne nagrania medytacyjne.

Wszystkich newsów w bazie: 983, obecna strona 6, ilość stron 164
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium