[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

urządzenia sygnalizacyjneNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
Ilustracja do newsa

Bibliotekarium otwiera oczy...
(dodano: 2022-05-12 16:12:28)

Punktem wyjścia do dyskusji w najbliższym "Bibliotekarium" na żywo będzie zbiór opowiadań, od którego już z okładki wieje chłodem i mrokiem co najmniej równie intensywnym, co ten zawarty w opowiadaniach. Naszym gościem będzie Szymon Majcherowicz, a dyskutować będziemy o jego debiutanckiej książce zatytułowanej "Otwieram oczy". W audycji pojawi się również znany Państwu Tadeusz Krajewski. Będzie dużo grozy, ale za to takiej, która - miast odstraszyć - przyciągnie Państwa przed odbiorniki radia internetowego. Audycję nadamy na żywo już jutro o 20:00, a na Państwa spostrzeżenia na temat literatury grozy czekamy już teraz - zapraszamy do nadsyłania ich w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Ilustracja do newsa

Praktyczny wymiar kontaktów ze zmarłymi
(dodano: 2022-05-07 20:54:21)

Gorąco zachęcamy do wysłuchania niezwykle interesującej dyskusji przy mikrofonie, jaką wspólnie z Pawłem Byczukiem zorganizowaliśmy i zarejestrowaliśmy podczas Warsztatów Podróży Niefizycznych, które odbyły się na przełomie kwietnia i maja 2022 roku w Tucznie. W spotkaniu wzięło udział kilkoro uczestników warsztatów. Początkowo planowaliśmy skupić się na najciekawszych doświadczeniach i największych zaskoczeniach, z czasem jednak dyskusja przerodziła się w coś więcej. Premiera nagrania już dziś krótko po północy.

Ilustracja do newsa

Zamknięte spotkania online The Monroe Institute Polska
(dodano: 2022-05-06 18:31:00)

The Monroe Institute Polska rozpoczyna organizację zamkniętych spotkań online. Są to spotkania zorientowane na ćwiczenia z wykorzystaniem nagrań komercyjnych oraz na dyskusje o swoich doświadczeniach. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące udziału w spotkaniach znajdziesz pod tym linkiem.

Ilustracja do newsa

Ludwik Papaj ponownie zawita w gościnne progi Bibliotekarium
(dodano: 2022-05-04 23:28:42)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo ponownie odwiedzi nas znany już Państwu Ludwik Papaj, a dyskusja będzie się toczyła wokół jego książki podróżniczej, zatytułowanej "Kierunek Kitaj". Będzie zatem o Chinach... ale nie tylko! Audycję nadamy 6 maja o godz. 20:00, no i tradycyjnie już teraz zapraszamy Państwa do nadsyłania pytań i spostrzeżeń do naszego gościa - możecie je zamieszczać w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1237, obecna strona 6, ilość stron 310
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium