[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Dzień dobry! Witam wszystkich! napisany 11.18.17 15:29:33
  Re: Co wisi w powietrzu ? napisany 11.18.17 15:02:15
  Implanty wewnątrz nas napisany 11.16.17 23:22:46
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Retransmisja Radia Paranormalium na YouTube
(dodano: 2017-09-08 20:30:14)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wtajemniczeni (tj. subskrybujący nasz kanał na YouTube) już wiedzą: Radio Paranormalium uruchomiło niedawno całodobową retransmisję sygnału za pośrednictwem YouTube. Mamy nadzieję dzięki temu trafić do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Transmisja na youtube składa się oczywiście z dźwięku (retransmitowany jest strumień mp3 320kbps) oraz kilku slajdów, zawierających logo radia oraz informacje takie jak aktualna ramówka, kontakty do radia, itd.

Aktualny link do transmisji zawsze znajdziecie Państwo na naszym kanale (na wszelki wypadek utworzyliśmy playlistę zawierającą aktualny link do transmisji, dzięki której łatwiej będzie go odnaleźć).

Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 10 września
(dodano: 2017-09-07 03:01:01)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Islam to temat wielu dyskusji i kontrowersji. Ilu komentatorów, tyle opinii o tej religii. Są w niej jednak ukryte wątki, o których mówi się rzadko. Jeden z nich wiąże się z falą uchodźców i wojną w Syrii, która zajmuje poczesne miejsce w islamskiej eschatologii. Czy muzułmanie, widząc, co dzieje się na świecie, zaczynają wierzyć w koniec świata i wypełnienie proroctw Mahometa?

Na to i na wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć już w najbliższą niedzielę, 10 września o 19:00, w kolejnej "Debacie (nie)kontrolowanej". Jak zawsze, już teraz czekamy na Państwa pytania do audycji.

Czytaj więcej

Zapowiedź "Bibliotekarium" z 8 września
(dodano: 2017-09-07 02:56:57)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najbliższy odcinek "Bibliotekarium", który nadamy już w ten piątek 8 września o 20:00, będzie po części poświęcony zapowiadanym od dłuższego czasu warsztatom. Będzie też gość - człowiek, który gdy zaczynał swoją pracę, to wszyscy pukali się w głowę: po co ci to? Tylu osobom już sie nie udało... a ten człowiek mówił krótko: bo ja lubię fantastykę i inne gatunki i ja chcę to wydawać, uważam, że warto relizować swoje pasje.

Czytaj więcej

Informacja dot. zapisu dzisiejszej "Teorii Chaosu"
(dodano: 2017-09-02 15:39:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapis dzisiejszego odcinka "Teorii Chaosu" trafi do archiwum z opóźnieniem, za co przepraszamy. Niestety, nasze radiowe nagrywarki doznały jakiejś dziwnej awarii i nie nagrały całej audycji, czekamy więc na oficjalną mp3 od Claude_mOnet`a.

Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 3 września
(dodano: 2017-09-01 13:45:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy wielka zmiana, o której od lat mówią ezoterycy, rzeczywiście się zbliża? Czy widać już na horyzoncie jej jutrzenki, czy to może po prostu czcze gadanie i nadzieja na to, że kiedyś będzie lepiej? Innymi słowy - czy obecnie żyjemy w czasach przełomu? Na te i na wiele innych pytań dotyczących Nowej Ery (New Age) postaramy się znaleźć odpowiedź już w najbliższą niedzielę 3 września o 19:00, w ramach kolejnej "Debaty (nie)kontrolowanej". Audycja oczywiście będzie zrealizowana na żywo, a na Państwa pytania czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 27 sierpnia
(dodano: 2017-08-25 16:43:11)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej "Debacie (nie)kontrolowanej" porozmawiamy o podejściu nauki do fenomenów określanych jako "paranormalne" oraz o korzeniach świadomości. Gościem specjalnym audycji będzie dr Danuta Adamska-Rutkowska. Audycja odbędzie się już w tę niedzielę, 27 sierpnia o godzinie 19:00, oczywiście na żywo. Już teraz czekamy na Państwa pytania i spostrzeżenia.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 824, obecna strona 6, ilość stron 138
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"