[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Nowa, ciekawa książka. Polecam:) napisany 08.13.17 0:50:22
  Nowa, ciekawa książka. Polecam:) napisany 08.12.17 18:02:06
  Problem z OOBE i zaprzyjaźniony demon napisany 08.10.17 21:46:44
  nieznane miejsce napisany 08.06.17 17:04:48
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Zmarł Lucjan Łągiewka
(dodano: 2017-05-06 21:42:59)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ta informacja zasmuci wielu, szczególnie fascynatów nowych wynalazków. W dniu wczorajszym dotarła do nas wiadomość o śmierci pana Lucjana Łągiewki, kontrowersyjnego wynalazcy i konstruktora mających łamać prawa fizyki wynalazków, między innymi słynnego zderzaka Łągiewki, hamulca dynamicznego oraz pędnika Łągiewki.

Czytaj więcej

[AKTUALIZACJA] (jeszcze nie) Ostatnia w tym sezonie, 77. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2017-05-04 03:04:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 7 maja o 19:00, zapraszamy Państwa na ostatnią w tym sezonie Debatę Ufologiczną Online, w której omówimy temat "Fatima, czyli UFO-objawienie". Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

AKTUALIZACJA (5 maja): A jednak, wiele wskazuje na to, że ten sezon Debat Ufologicznych Online przedłuży się o jeszcze jedną audycję - wstępnie na 21 maja zaplanowaliśmy specjalny odcinek z wybranymi najciekawszymi relacjami o obserwacjach UFO, które spłynęły do nas w ostatnich latach.

Przy tej okazji informujemy również, iż 14 oraz 28 maja prawdopodobnie nie będzie audycji (z uwagi na nieobecność w tych dniach Ivelliosa).

Czytaj więcej

UFO, mediumizm i zjawiska paranormalne
(dodano: 2017-04-28 16:16:56)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W pewnym momencie historii Ameryki, wiara w spirytyzm była równie silna - i równie kontrowersyjna - co dzisiejsza wiara w UFO. Można też narysować widoczną paralelę pomiędzy tymi dwoma tematami, które przypuszczalnie przyciągają również niektórych z tych samych ludzi z różnych obszarów badań zjawisk paranormalnych - szczególnie w ostatnich latach, gdy coraz więcej ludzi przyjmuje rzeczywistość UFO jako zjawisko przynajmniej częściowo o naturze paranormalnej lub nadnaturalnej.

Spirytualizm rozwinął się w połowie XIX wieku i przez wiele dziesięcioleci zniewalająco fascynował opinię publiczną. Bez względu na to, czy ktoś wierzył, czy też był zdeterminowanym sceptykiem, każdy miał jakieś zdanie na temat rzeczywistości kontaktowania się ze zmarłymi, podczas gdy wielu innych poświęcało swoją energię na niezmordowane demaskowanie oszukańczych mediów, którzy zdaniem sceptyków nabijali ludzi w butelkę i chętnie zabierali ich ciężko zarobione pieniądze.

Czytaj więcej

Zapowiedź Bibliotekarium z 5 maja
(dodano: 2017-04-27 00:36:39)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W piątek 5 maja o godzinie 20:00 jak co dwa tygodnie, zapraszamy na kolejny odcinek "Bibliotekarium". Tym razem na tapetę wybraliśmy coś, co sobie nazwaliśmy tematem "Obcy i UFO w literaturze".

Punktem wyjścia do dyskusji będą dwie książki przewodnie - mianowicie zaczniemy od książek ludzi, którzy byli naukowcami, a którzy w międzyczasie popełnili kawałek literatury, czyli od "Kontaktu" Carla Sagana i "Czarnej Chmury" Freda Hoyle. Obie książki mówią o tym, w jaki sposób ludzkość kontaktuje się z inną formą rozumu. Książki te będą punktem wyjścia do rozmowy i przywoływania innych książek w dyskusji o tym, jak obcy byli widziani w literaturze.

Audycja oczywiście będzie zrealizowana w całości na żywo, a na Państwa pytania, komentarze i spostrzeżenia czekamy już teraz.

Czytaj więcej

76. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2017-04-27 00:32:08)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 30 kwietnia o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której omówimy zaległy temat "Kto się boi prawdy o UFO?". Kluczowi goście potwierdzili już udział w audycji, mamy więc nadzieję, że tym razem nic nie stanie na przeszkodzie w zrealizowaniu tematu. Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Audycja o dreamwalkingu, czyli wchodzeniu do cudzych snów
(dodano: 2017-04-25 02:50:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższy czwartek o godzinie 20:30 zapraszamy Państwa do wysłuchania kolejnego odcinka audycji "Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat", w którym tym razem omówimy dość rzadko poruszany, ale jednak intrygujący temat dreamwalkingu - będziemy więc dyskutować o wchodzeniu do cudzych snów. Czy to w ogóle możliwe? A jeśli tak, to w jaki sposób można tego dokonać? Jakie muszą być spełnione warunki, żeby dreamwalking mógł się udać? Jak zwykle, już teraz zapraszamy do słuchania, no i czekamy na Państwa pytania w tym temacie.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 788, obecna strona 6, ilość stron 132
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"