[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Moje refleksje na temat UFO napisany 06.25.17 17:58:25
  Re: Bigfoot napisany 06.24.17 20:11:06
  Re: Dom Dusz napisany 06.24.17 12:33:28
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Debata Ufologiczna Online 19 marca
(dodano: 2017-03-15 00:21:58)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 19 marca o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której tym razem omówimy niezwykle kontrowersyjny temat "Eduard Meier - prorok z latającego spodka". Oczywiście, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

"Teoria Chaosu" 11 marca odwołana
(dodano: 2017-03-10 23:53:17)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Informacja od Claude_mOnet:

Dzisiejsza audycja niestety nie odbędzie się z powodu nagłego wyjazdu, będe poza studiem. Pozdrawiam i przepraszam. Wasz Claude

Zapowiedź Bibliotekarium z 10 marca
(dodano: 2017-03-07 23:30:31)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wielkimi krokami zbliża się kolejny piątek, piąteczek, piątunio... a wraz z piątuniem - kolejny odcinek "Bibliotekarium", w którym Marek Żelkowski, Wiktor Żwikiewicz i nieznany (jeszcze) z nazwiska gość będą dyskutować nad twórczością... Wiktora Żwikiewicza! Słyszymy się oczywiście o godzinie 20:00, oczywiście na żywo, i oczywiście już teraz możecie Państwo nadsyłać pytania do audycji.

Czytaj więcej

Debata Ufologiczna Online 12 marca
(dodano: 2017-03-07 23:23:03)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 12 marca o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której tym razem omówimy pobudzający do snucia teorii konspiracyjnych temat "Co Wojsko Polskie wie o UFO?". Oczywiście, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Zakon z Mont - czy to sekretne stowarzyszenie "zaprojektowało" historię?
(dodano: 2017-03-07 23:18:26)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zakon z Mont oraz liczne źródła go opisujące są przekonani, że jest to najstarsze i najbardziej tajemne stowarzyszenie na świecie. Wydaje się ono zrównywać swoje pochodzenie z mitycznym Prometeuszem, i wysuwa cele, które zbieżne są z krwawymi dniami Rewolucji Francuskiej, pochodzeniem współczesnego świata, oraz okrutnymi formami globalizacji.

Czytaj więcej

Zniknięcie Davida Langa: zagadka, czy fałszerstwo?
(dodano: 2017-03-07 23:05:07)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W 1880 roku farmer z amerykańskiego stanu Tennessee, David Lang, przechodził przez swoje pole, obserwowany z domu przez swoją żonę i dwoje dzieci. W tym samym czasie nieopodal pola przejeżdżało powozem dwóch mężczyzn, którzy widzieli jak Lang idzie przez pole przed swoim domem. Nagle Lang zniknął. Stało się to w mgnieniu oka. W jednej chwili Lang szedł, po czym zniknął, jak gdyby rozpłynął się w powietrzu.

Historia ta powtarzana jest już od wielu dziesięcioleci, zarówno przez autorów książek o zjawiskach paranormalnych, jak też i czasopisma o tej tematyce, a współcześnie - również i na łamach stron internetowych. Czy jednak jest prawdziwa?

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 771, obecna strona 6, ilość stron 129
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"