Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Bibliotekarium i Edgar Rice Burroughs
(dodano: 2019-11-20 00:17:50)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" tematem przewodnim będzie twórczość Edgara Rice`a Burroughsa, autora takich powieści jak "Księżniczka Marsa", "Tarzan", czy też cykl powieści, których akcja rozgrywa się na planecie Wenus. Audycja odbędzie się na żywo w piątek 22 listopada o godz. 20:00.

Tradycyjnie, tych z Państwa, którzy są już zaznajomieni z lekturą dzieł Burroughsa, zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Ósmy odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2019-11-12 21:27:43)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ósmy odcinek podcastu "Mówią Świadkowie" poświęcimy w całości na prezentację relacji przekazanych nam przez jednego z naszych słuchaczy z Krakowa. Historii nasz słuchacz przekazał bardzo wiele, w tym jedną szczególnie intrygującą: środek zimy, w pustym budynku słychać czyjeś kroki, mimo to nie ma żadnych śladów czyjejś obecności, chwilę później nasz słuchacz i jego kolega z pracy dokonują przed budynkiem przedziwnego odkrycia...

Premiera audycji w niedzielę 17 listopada o godz. 22:00. Zapraszamy do słuchania!

Poltergeisty i opętania w "Debacie (nie)kontrolowanej"
(dodano: 2019-11-09 17:52:31)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy zło może przybrać formę osobową? Ile prawdy znaleźć można w historiach o poltergeistach? Czy czarny pijar wokół tablicy Ouija i seansów spirytystycznych jest zasłużony?

Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w niedzielę 24 listopada o godz. 19:00, w kolejnej "Debacie (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Dołączy do nas znana już Państwu Izabella Kijak - medium spirytystyczne i doradca duchowy.

Zgodnie z tradycją, tej audycji również będzie towarzyszył konkurs - tym razem do wygrania będzie książka "Opętania. Historie prawdziwe" Eda i Lorraine Warrenów oraz Roberta D. Chase`a.

Jeśli zaś macie Państwo jakieś pytania bądź spostrzeżenia dotyczące poltergeistów i opętań, to gorąco zachęcamy do wysyłania ich w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Świadkowie przemówią po raz siódmy
(dodano: 2019-11-05 02:35:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najbliższy odcinek podcastu "Mówią Świadkowie" poświęcimy w całości na prezentację relacji o obserwacjach obiektów UFO. Jeden z przypadków będzie szczególnie pikantny, bowiem dotyczył będzie obserwacji zbiorowej. Premiera w niedzielę 10 listopada, wyjątkowo o 21:00.

Konkurs z książką "OOBE. Lęk pierwotny"
(dodano: 2019-11-05 02:33:16)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 10 listopada, o godzinie 22:10 - a więc bezpośrednio po premierze 7. odcinka podcastu "Mówią Świadkowie" - zapraszamy na specjalne wydanie "Lektur Paranormalium", w którym zaprezentujemy wybrany fragment nowo wydanej książki Roberta Noble "OOBE. Lęk pierwotny". Audycja będzie połączona z konkursem, w którym będzie można wygrać egzemplarz tejże książki. Zapraszamy do słuchania i wzięcia udziału w konkursie!

Bibliotekarium i "Rubieże Rzeczywistości"
(dodano: 2019-11-05 02:28:40)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najbliższe wydanie "Bibliotekarium" poświęcone będzie świeżo wydanemu tomowi opowiadań pt. "Rubieże Rzeczywistości". Emisja audycji na naszej antenie, jak zwykle, w piątek 8 listopada o 20:00. Tych z Państwa, którzy mieli już to wydawnictwo w ręce, już teraz zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami na temat opowiadań - możecie to Państwo uczynić w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1062, obecna strona 6, ilość stron 177
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium