urządzenia sygnalizacyjneNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Bibliotekarium sięga po Bułhakowa
(dodano: 2021-06-09 18:09:04)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo, panowie Żelkowski i Żwikiewicz sięgną po prawdziwego klasyka literatury światowej - punktem wyjścia do dyskusji będzie bowiem powieść Michaiła Bułhakowa pt. "Mistrz i Małgorzata". Audycję nadamy już w najbliższy piątek o godz. 20:00, a na Państwa spostrzeżenia dotyczące tej niezwykle fascynującej lektury czekamy już teraz - zachęcamy do nadsyłania ich w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Opusy chwilowo niedostępne
(dodano: 2021-06-08 02:01:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Informujemy, że na naszym serwerze radiowym wystąpiła awaria, wskutek której strumienie w formacie OPUS są chwilowo niedostępne. Skontaktowaliśmy się z dostawcą oprogramowania celem usunięcia usterki. Za wszelkie niedogodności tym spowodowane przepraszamy!

AKTUALIZACJA g. 19:17: Prawdopodobnie będzie konieczne całkowite przeinstalowanie systemu na radiowym VPS-ie. Sygnał radia może być niedostępny przez kilka godzin.

AKTUALIZACJA 9 czerwca g. 3:11: Reinstalacja oprogramowania na serwerze radia zakończyła się pomyślnie, udało się również ponownie uruchomić strumienie w formacie OPUS. Nadal monitorujemy sytuację pod kątem ewentualnych mogących jeszcze wystąpić problemów technicznych.

Dalsze zmiany na stronie
(dodano: 2021-05-31 21:17:42)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Niedawno odpaliliśmy ponownie nasz newsletter, dziś czas na kolejne zmiany, które miejmy nadzieję uprzyjemnią i usprawnią korzystanie z naszej strony internetowej.

Zmiany dotknęły głównie sekcję komentarzy - sekcja ta przeszła mały lifting wizualny, co miało na celu uczynić komentarze łatwiejszymi do czytania i bardziej przejrzystymi. W sprawniej działającej formie powróciła możliwość wysyłania emaili do autorów poszczególnych komentarzy (oczywiście mowa o komentarzach, których autorzy podali swojego emaila). Zmieniliśmy również sposób, w jaki wysyła się raporty - teraz odbywa się to bez otwierania nowego okna, co powinno usprawnić zgłaszanie nieregulaminowych wpisów.

Modyfikacji uległ również sposób, w jaki na urządzeniach mobilnych wyświetlane są pojedyncze audycje w archiwum oraz opisy książek w katalogu polecanych lektur. Wzięliśmy sobie do serca szczególnie uwagi dotyczące nachodzących na siebie elementów.

Oczywiście, jeśli macie Państwo jakieś swoje sugestie dotyczące tego, co na stronie przydałoby się zmienić, jesteśmy otwarci - zachęcamy do nadsyłania ich w komentarzach lub poprzez dział "Kontakt", który swoją drogą również poddaliśmy małej naprawie :)

Czytaj więcej

Newsletter emailowy powraca
(dodano: 2021-05-31 01:20:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ponieważ z powodzeniem udało nam się uruchomić nasz własny serwer poczty email, postanowiliśmy uruchomić ponownie nasz newsletter emailowy. Aby zapisać się do newslettera i otrzymywać drogą emailową powiadomienia o nadchodzących nowych audycjach i innych nowościach, wystarczy zapisać się pod tym linkiem lub przy pomocy formularza umieszczonego w prawym menu. W razie natomiast, gdyby ktoś z odbiorców się rozmyślił, do wysyłanych emaili będziemy dołączać link umożliwiający szybką rezygnację z mailingu. Utworzyliśmy również specjalną podstronę z FAQ, gdyby ktoś Państwa miał jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące newslettera.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1165, obecna strona 6, ilość stron 292
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium