[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

urządzenia sygnalizacyjneNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
Ilustracja do newsa

Bibliotekarium i Daraena
(dodano: 2022-02-15 15:32:56)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo naszym gościem będzie Marta Kładź-Kocot, a dyskusja będzie się toczyła wokół jej wydanej niedawno powieści pt. "Daraena". Powieść warta bliższego poznania choćby z tego powodu, że poleca ją nie kto inny jak sam Radosław Rak, laureat bodaj wszystkich liczących się w Polsce nagród literackich. Opowieść, w której baśniowość przeplata się z realizmem, fantazja z okrucieństwem, a obecność bogów nie wróży niczego dobrego. W audycji zostaną zaprezentowane wybrane fragmenty powieści. Startujemy już w najbliższy piątek o 20:00, a wielbicieli tego typu literatury już teraz zapraszamy do nadsyłania w komentarzach swoich spostrzeżeń oraz pytań do naszego gościa.

Czytaj więcej

Ilustracja do newsa

W podcaście "Mówią Świadkowie" kolejna paranormalna spowiedź
(dodano: 2022-02-01 15:44:26)

Już w najbliższą sobotę, 5 lutego krótko po północy, zapraszamy na kolejny odcinek podcastu "Mówią Świadkowie". Tym razem wysłuchamy zapisu rozmowy z jednym z naszych słuchaczy, który postanowił podzielić się licznymi zagadkowymi zdarzeniami z całego swojego życia. Będzie to zarazem kolejna w historii tej audycji niezwykła paranormalna spowiedź.

W rozmowie nasz słuchacz z Nowego Jorku wspomina między innymi o sytuacji przywodzącej na myśl znaki z zaświatów od jego zmarłej matki, zwracają też uwagę sytuacje, w których jakiś niewiadomy czynnik uratował go w ostatniej chwili przed utratą życia. Różnie to można nazywać - może to być zwykłe przeczucie, może to być jakaś nieuchwytna ochronna siła, rodzaj inteligencji... interpretację tych zdarzeń i możliwe ich wytłumaczenie pozostawiam Państwu. Bez względu na wszystko, już same opisy tych zdarzeń wywołują ciarki na plecach.

Zdarzenia, jakich opisy tym razem Państwo usłyszycie, nie będą być może tak grubego kalibru jak to, do czego przyzwyczaiło Was kilka wcześniejszych odcinków. Sądzimy jednak, że warto tych relacji wysłuchać, ponieważ w przynajmniej części z nich wielu z Was znajdzie podobieństwa do trudnych do wytłumaczenia zdarzeń ze swojego życia - jak choćby sytuacje, w których jakiś nieznany nam czynnik w ostatniej chwili, a nieraz dosłownie w ostatniej sekundzie spowodował podjęcie przez nas jakiegoś działania, które uratowało nam zdrowie a nawet życie...

Ilustracja do newsa

Bibliotekarium odwiedzi Ludwik Papaj
(dodano: 2022-02-01 15:16:41)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo naszym gościem będzie Ludwik Papaj, autor wydanej nakładem Bibliotekarium powieści zatytułowanej "Dzieciaki końca świata". Rozmowa będzie się toczyła wokół literatury post-apo, do której zalicza się ta powieść. Zapraszamy do słuchania już w piątek 4 lutego o godz. 20:00, i już teraz zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat tego typu literatury - możecie Państwo zostawiać komentarze pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Ilustracja do newsa

Lutowe spotkanie online The Monroe Institute Polska
(dodano: 2022-01-31 22:36:25)

Przed nami pierwszy wtorek miesiąca, a to oznacza, że już jutro o 19:00 usłyszymy się na kolejnym spotkaniu online The Monroe Institute Polska. Tym razem tematem przewodnim dyskusji będzie nauka, pamięć i koncentracja - czyli jakie narzędzia i jak wykorzystać w celu zwiększenia sprawności umysłowej. Spotkanie odbędzie się na Zoomie, będzie również transmitowane na naszej antenie.

Wszystkich newsów w bazie: 1219, obecna strona 6, ilość stron 305
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium