[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
Re: Twarz?
napisany 04.23.18 23:07:04
Re: Twarz?
napisany 04.23.18 21:53:19
Twarz?
napisany 04.19.18 23:01:13
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Twarz? napisany 04.23.18 23:07:04
  Re: Twarz? napisany 04.23.18 21:53:19
  Twarz? napisany 04.19.18 23:01:13
  Re: Radio Na Fali napisany 04.19.18 14:58:19
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Jedenasty wjazd panów z ABW na antenę Radia Paranormalium!
(dodano: 2018-03-02 14:41:16)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś, krótko po 20:00, zapraszamy na kolejny odcinek podcastowego wydania "Bibliotekarium", czyli "ABW". Tym razem, poza prezentacją kolejnych opowiadań (wśród których znalazł się kolejny odcinek "paranormaliumowych Jezioranów", czyli "Pewnego razu w Świnioryjach"), Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz udzielą kolejnych porad dla początkujących pisarzy, używając do tego (za zgodą autora) przykładów zaczerpniętych z jednego z opowiadań, "sprzed" i "po" zredagowaniu tekstu.

"Bibliotekarium" i "Młode" Tadeusza Oszubskiego
(dodano: 2018-02-23 15:06:54)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym "Bibliotekarium" na żywo, już dziś o 20:00, punktem wyjścia do dyskusji na linii Marek Żelkowski vs Wiktor Żwikiewicz vs Słuchacze będzie powieść Tadeusza Oszubskiego pt. "Młode". Na zachętę do zapoznania się z tą powieścią, zacytujemy słowa recenzentki Anny Ruszczyk (gazetasledcza.pl):

"„Młode” pokazują to, czego na co dzień nie widać – bo nie widzieć pewnych rzeczy jest po prostu łatwiej i wygodniej. Skłaniają do refleksji nad tym, co dobre, a co złe. Gdzie jest granica i czy warto ją przekroczyć? Kiedy ofiara staje się oprawcą i na odwrót? Czy każda tego typu historia kołem się toczy, a ludzie działają jak dobrze nasmarowane trybiki?"

Jeśli macie Państwo jakieś swoje spostrzeżenia odnośnie tej powieści, zachęcamy do dzielenia się nimi z nami - bądź to w komentarzach pod tym newsem, bądź to na czacie, czy też już w trakcie audycji, przyłączając się do dyskusji na antenie.

Czytaj więcej

Debata Ufologiczna Online i najciekawsze relacje
(dodano: 2018-02-22 01:16:29)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej Debacie Ufologicznej Online, w niedzielę 25 lutego o godzinie 19:00, zaprezentujemy najciekawsze z relacji o obserwacjach UFO, jakie napłynęły do nas od maja 2017. Audycja będzie oczywiście zrealizowana na żywo, w jej trakcie będzie można zadzwonić i podzielić się swoją obserwacją na antenie.

Czytaj więcej

Kolejna wizyta panów z ABW
(dodano: 2018-02-16 19:41:46)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś, krótko po 20:00, zapraszamy na kolejny odcinek podcastowego wydania "Bibliotekarium", czyli "ABW". Tym razem, poza prezentacją kolejnych - z odcinka na odcinek coraz mocniejszych tematycznie, literacko i gatunkowo - opowiadań, Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz udzielą kolejnych porad dla początkujących pisarzy oraz odniosą się do pewnych kwestii podnoszonych tydzień temu na czacie.

Debata Ufologiczna Online: Masowe obserwacje UFO na terenie Polski
(dodano: 2018-02-15 02:57:26)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Masowe obserwacje UFO - czyli przypadki, kiedy dziwny obiekt widziany jest przez dziesiątki świadków, są znane także w polskiej ufologii. Chodzi nie tylko o obserwacje NOL nad dużymi miastami, ale też przypadki, kiedy przeloty UFO były obserwowane na dość dużym obszarze. O kilku takich przypadkach opowiemy w najbliższej Debacie Ufologicznej Online, już w najbliższą niedzielę 18 lutego o godzinie 19:00.

Jak zwykle, na Państwa pytania oraz - a może przede wszystkim - relacje z obserwacji UFO czekamy już teraz.

Czytaj więcej

"Exodus" w Bibliotekarium
(dodano: 2018-02-09 02:41:43)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym "Bibliotekarium" na żywo, już dziś o 20:00, punktem wyjścia do dyskusji na linii Marek Żelkowski vs Wiktor Żwikiewicz vs Słuchacze będzie powieść Łukasza Orbitowskiego pt. "Exodus". Niezwykła opowieść o mężczyźnie, który wymykając się z siatki międzyludzkich powiązań, staje się kroczącym pośród ludzi samotnikiem. Jest nikim, a jednocześnie zdaje sobie sprawę, że zawsze trzeba być kimś, choćby nawet oznaczało to stanie się artystą życia zdolnym do kreowania jedynie tragedii...

Jeśli macie Państwo jakieś swoje spostrzeżenia odnośnie tej powieści, zachęcamy do dzielenia się nimi z nami - bądź to w komentarzach pod tym newsem, bądź to na czacie, czy też już w trakcie audycji, przyłączając się do dyskusji na antenie.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 872, obecna strona 4, ilość stron 146
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium