[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Dzisiejsze "Bibliotekarium" będzie wyjątkowe...
(dodano: 2018-06-15 18:08:24)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dzisiejszemu "Bibliotekarium" na żywo nie będzie towarzyszyła żadna książka przewodnia. Będzie za to rozmowa o polskiej fantastyce z różnymi autorami, a rozmowa odbędzie się wyjątkowo nie w Bydgoszczy, a w Nidzicy, przy okazji odbywającego się tam właśnie XXV Festiwalu Fantastyki. Już teraz gorąco zachęcamy do słuchania, nie tylko fanów fantastyki, ale w ogóle miłośników dobrej literatury!

Czytaj więcej

[AKTUALIZACJA 3] Wejściówki na spotkanie z Tomem Campbellem
(dodano: 2018-06-10 22:20:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Informujemy, że wciąż są dostępne darmowe wejściówki na spotkanie z Tomem Campbellem. Jeśli więc, Drogi Słuchaczu i Droga Słuchaczko, wybierasz się do Krakowa i chcesz ciekawie spędzić weekend 30.06-1.07, to zapraszamy do wysłania nam swojego adresu, pod który dostarczymy Ci wejściówkę. Na Wasze adresy czekamy pod nr SMS 530620493 lub emailem radio@paranormalium.pl

UWAGA: Liczba wejściówek do rozdania jest ograniczona :)

AKTUALIZACJA 12 czerwca: Wszystkie wejściówki zostały już rozdane. Do zobaczenia w Krakowie!

AKTUALIZACJA 15 czerwca: Zwolniły się dwie wejściówki, chętnych zapraszamy do kontaktu!

AKTUALIZACJA 16 czerwca: Wolne wejściówki już się rozeszły, do zobaczenia w Krakowie :)

Czytaj więcej

Druga część wywiadu z Tomem Campbellem oraz wejściówki na spotkanie!
(dodano: 2018-06-08 23:30:47)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę, 10 czerwca ok. 21:00, zapraszamy Państwa do wysłuchania drugiej części obszernego wywiadu z Tomem Campbellem, fizykiem NASA oraz badaczem zagadnień związanych ze świadomością i wirtualną rzeczywistością. W tej części wywiadu, Tom skupi się na omawianiu różnych zagadnień związanych z wirtualną rzeczywistością oraz wyjaśni pokrótce, co przeciętny człowiek może zyskać dzięki jego Wielkiej Teorii Wszystkiego.

Wywiad zarejestrowaliśmy przy okazji zbliżającej się wizyty Toma Campbella w Polsce. Spotkanie, połączone z licznymi wykładami oraz warsztatami, odbędzie się w Krakowie w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2018 roku. Więcej informacji, wraz z pełnym programem, znajdziecie Państwo w specjalnej broszurce PDF.

Uwaga: Premierze drugiej części wywiadu towarzyszyć będzie mini-konkurs, w którym do wygrania będzie 10 wejściówek na spotkanie z Tomem!

Czytaj więcej

Genialne ABW o pisaniu genialnych arcydzieł literackich
(dodano: 2018-06-08 16:42:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Któż z piszących opowiadania nie zamarzył sobie kiedyś, aby napisać coś naprawdę genialnego? Właśnie desperackim próbom napisania za wszelką cenę genialnych arcydzieł literatury pięknej będzie poświęcony dzisiejszy podcastowy odcinek "Bibliotekarium", czyli ABW. Przed długą dyskusją na temat "genialnego za wszelką cenę" pisania, tradycyjnie, garść nowych powiadań nadesłanych do audycji.

Naukowcy odkrywają dowód potwierdzający doświadczenia "bliskiej śmierci"
(dodano: 2018-06-07 18:10:26)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Od wieków, ludzie przywróceni do życia twierdzili, że widzieli zaświaty. Mówią o tym, że widzieli tunel, światło, zmarłych bliskich, bądź też że ich własne życie przeleciało im przed oczami. Niektórzy pamiętają również, że wylecieli ze swojego ciała i obserwowali lekarzy walczących o ich uratowanie.

Medycy oraz naukowcy utrzymywali, że owe "doświadczenia z pogranicza śmierci" nie istnieją i stanowią po prostu normalną reakcję na nieznośny stres. Teraz jednak, badacze uniwersyteccy twierdzą, że stworzyli przekonujący naukowy dowód potwierdzający, że takie doświadczenia rzeczywiście występują.

Czytaj więcej

Audycja podsumowująca najciekawsze zgłoszenia obserwacji UFO z ostatnich kilku miesięcy
(dodano: 2018-06-07 03:06:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Przygotowujemy na najbliższą niedzielę audycję podsumowującą najciekawsze relacje o obserwacjach UFO, jakie napłynęły do nas przez ostatnie pół roku. Jeśli macie Państwo jakąś swoją relację, którą chcielibyście się podzielić, zapraszamy do kontaktu. Audycja odbędzie się w niedzielę 10 czerwca o godzinie 19:00. Również w jej trakcie będzie można zadzwonić i podzielić się swoją obserwacją.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 910, obecna strona 4, ilość stron 152
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium