Polnischkurse OnlineNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
MENU   ☰  
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Bibliotekarium i zbiór felietonów Marka Rymuszki. Audycja z udziałem Tadeusza Krajewskiego
(dodano: 2021-10-13 03:20:54)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo przyjrzymy się wydanej niedawno książce zatytułowanej "Każdy ma swoją ścieżkę. Między duchem a materią". Jest to zbiór 111 felietonów autorstwa Marka Rymuszki, twórcy i wieloletniego redaktora naczelnego czasopisma "Nieznany Świat". Oprócz dyskusji, w której weźmie udział znany już Państwu Tadeusz Krajewski, zaprezentujemy również kilka wybranych felietonów. Audycję nadamy już w najbliższy piątek 15 października o godz. 20:00, a znawców twórczości Marka Rymuszki - których, ufamy, w gronie Słuchaczy Radia Paranormalium nie brakuje - już teraz zapraszamy do dzielenia się spostrzeżeniami w komentarzach pod niniejszą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Październikowe spotkanie online The Monroe Institute Polska
(dodano: 2021-10-04 19:18:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Przed nami pierwszy wtorek miesiąca, a to oznacza, że już jutro o 19:00 usłyszymy się na kolejnym spotkaniu online The Monroe Institute Polska. Tym razem porozmawiamy o różnych narzędziach, z którymi pracujemy sami, jak również takimi, które są używane przez trenerów w Instytucie Monroe. Spotkanie odbędzie się na Zoomie, będzie również transmitowane na naszej antenie.

Drobne zmiany techniczne
(dodano: 2021-10-01 02:43:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Informujemy, że wprowadziliśmy pewne drobne zmiany techniczne, mające na celu wyeliminowanie pojawiających się u niektórych z Państwa komunikatów błędu opatrzonych kodem 403 (odmowa dostępu). Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w tym poście na forum.

W razie problemów z logowaniem, zalecamy wejście w ustawienia przeglądarki i wyczyszczenie plików cookies dla witryny paranormalium.pl. Po wykonaniu tej czynności logowanie na naszej stronie powinno działać normalnie. Za wszelkie niedogodności przepraszamy i w razie jakichś problemów pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Świadkowie znów mówią, tym razem o żywym folklorze
(dodano: 2021-09-26 19:47:57)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą sobotę, 2 października krótko po północy, zapraszamy na premierę kolejnego odcinka podcastu "Mówią Świadkowie". Ten odcinek będzie wyjątkowy ze względu na tematykę, tym razem bowiem poznamy relacje o bliskich spotkaniach z żywym folklorem - czyli z postaciami znanymi głównie z podań i legend ludowych. Tego typu zdarzenia to sprawy tak dziwaczne i trudne do skategoryzowania, że wielu badaczy zjawisk paranormalnych boi się w ogóle poruszać ten temat. Gwoździem programu będzie zaś obszerna relacja o bliskim spotkaniu z czymś, co jako żywo przywodzi na myśl... wilkołaka!

Wszystkich newsów w bazie: 1182, obecna strona 4, ilość stron 296
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium