[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

windy dla niepełnosprawnych cennik


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Indeks ksiag zakazanych napisany 11.20.17 23:31:16
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Do Radia Paranormalium wkroczyło ABW
(dodano: 2017-10-13 03:15:32)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Chodzi oczywiście o nową audycję literacką "Antologia Bibliotekarium - Warsztaty", która - przypominamy! - startuje już dziś o 20:00. Podcast będzie emitowany zamiennie z "Bibliotekarium" na żywo. Gospodarzami będą oczywiście Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz, a w pierwszym odcinku na pierwszy ogień poszło 11 spośród nadesłanych do tej pory opowiadań. Wszystkie niesamowicie działają na wyobraźnię, a niektóre cechuje ogromny ładunek wybornego wręcz humoru! Zapraszamy do słuchania.

Debata Ufologiczna Online 15 października: Czy żyjemy w symulacji?
(dodano: 2017-10-12 14:52:50)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Od wieluset lat ludzkość uważa, że nasza rzeczywistość to iluzja. Czy przekonanie, że żyjemy w czyjejś kreacji bierze się z tego, że nasza rzeczywistość jest nieologiczna?

Twórcami symulacji moga być też superzaawansowane istoty z innego wymiaru. Czy to, że hipoteza ta zyskuje zwolenników wynika z tego, że nadal nie wiemy, jak narodził się wszechświat i jaki jest cel jego istnienia?

Na te i na wiele innych pytań o hipotezę symulacji postaramy się znaleźć odpowiedź w najbliższej "Debacie Ufologicznej Online", już w niedzielę 15 października o 19:00. Audycja, oczywiście, zostanie nadana na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia w tym temacie czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Audycja o podróżach niefizycznych
(dodano: 2017-10-05 21:34:30)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższy piątek ok. godziny 16:00 będziemy nagrywać audycję poświęconą w głównej mierze podróżom niefizycznym metodą Bruce`a Moena. Naszym gościem będzie Paweł Byczuk, członek profesjonalny The Monroe Institute.

Z tej okazji, chcielibyśmy również zaprosić Państwa do nadsyłania swoich pytań. Pytania mogą dotyczyć wszystkiego, co związane jest z podróżami niefizycznymi, jak również organizowanymi przez Pawła warsztatami. Pytania możecie Państwo zostawiać w komentarzach lub wysyłać pod nasze kontakty - najlepiej drogą emailową: radio@paranormalium.pl

Datę emisji ustaliliśmy wstępnie na niedzielę po "Debacie Ufologicznej Online", powtórka będzie nadana w poniedziałek przed audycjami YuBy`ego.

Czytaj więcej

Wybierz się w niezwykłą podróż poza granice fizycznego świata do życia po życiu
(dodano: 2017-10-05 02:07:58)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W imieniu organizatorów, mamy przyjemność zaprosić Państwa na jedyny w Polsce oficjalny warsztat Podróży Niefizycznych wg metody Bruce Moen`a. Organizatorzy przewidzieli specjalną zniżkę dla słuchaczy Radia Paranormalium! Po więcej szczegółów, kliknij w "Czytaj więcej".

Czytaj więcej

Zapowiedź "Debaty Ufologicznej Online" z 8 października
(dodano: 2017-10-04 03:13:32)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W tym roku minęło 70 lat od słynnej UFO katastrofy w Roswell. Historia ta pełna jest mitów i niedopowiedzeń. Mało kto jest w stanie powiedzieć, co tak naprawdę tam się wydarzyło, i oddzielić ziarno od plew.

W najbliższej "Debacie Ufologicznej Online", już w niedzielę 8 października o 19:00, postaramy się prześwietlić sprawę Roswell i spróbować zrekonstruować, co się wówczas wydarzyło i dlaczego ktoś od lat pogrywa tą sprawą... oczywiście, prześwietlenia dokonamy na żywo, a na Państwa pytania czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Zapowiedź "Bibliotekarium" z 6 października
(dodano: 2017-10-04 02:50:18)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym "Bibliotekarium", już w piątek o 20:00, ponownie będziemy gościć przedstawiciela wydawnictwa Genius Creations, oraz pisarkę, panią Martę Kładź-Kocot, która w najbliższym czasie wyda pierwszy tom swojej książki pt. "Noc Kota, Dzień Sowy". Jest to powieść fantasy, co do której gwarantujemy, że po pierwszym przeczytaniu nie da się go zapomnieć. Jest to mądra, fajna książka, która łączy w sobie to, za czym wielu czytelników tęskni - połączenie myślenia z rozrywką. Audycja oczywiście zrealizowana zostanie na żywo, a na Państwa pytania do autorki powieści czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 824, obecna strona 4, ilość stron 138
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"