[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

windy dla niepełnosprawnych cennik


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Bigfoot napisany 06.24.17 20:11:06
  Re: Dom Dusz napisany 06.24.17 12:33:28
  Re: Bigfoot napisany 06.23.17 22:23:15
  Re: Dom Dusz napisany 06.23.17 22:03:35
  Dom Dusz napisany 06.23.17 17:37:09
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Audycja o dreamwalkingu, czyli wchodzeniu do cudzych snów
(dodano: 2017-04-25 02:50:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższy czwartek o godzinie 20:30 zapraszamy Państwa do wysłuchania kolejnego odcinka audycji "Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat", w którym tym razem omówimy dość rzadko poruszany, ale jednak intrygujący temat dreamwalkingu - będziemy więc dyskutować o wchodzeniu do cudzych snów. Czy to w ogóle możliwe? A jeśli tak, to w jaki sposób można tego dokonać? Jakie muszą być spełnione warunki, żeby dreamwalking mógł się udać? Jak zwykle, już teraz zapraszamy do słuchania, no i czekamy na Państwa pytania w tym temacie.

Czytaj więcej

Zapowiedź Bibliotekarium z 21 kwietnia
(dodano: 2017-04-15 18:28:55)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najbliższy odcinek "Bibliotekarium", który zabrzmi na naszej antenie już w piątek 21 kwietnia, będzie zrealizowany w podobnej formule, co poprzedni - bez jakiejś konkretnie wskazanej książki, ale wskażemy kilka. Chcemy porozmawiać ogólnie o literaturze historycznej. Nie będziemy polecać "Potopu", postanowiliśmy natomiast zająć się literaturą niby-historyczną, ale tez sięgającą po inne wątki. Przykładem jest twórczość Jacka Komudy, który ostatnio wypuścił książkę pt. "Hubal", która zdobyła tyleż samo pochwał, co cięgów. My jednak mamy na myśli książki, które sięgają głębiej - oprócz wątków historycznych, również wątki pozahistoryczne, fantastyczne, literatura dostosowana do naszej współczesnej wrażliwości czytania.

Audycja, jak zawsze, będzie zrealizowana na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia w podanym temacie czekamy już teraz.

Czytaj więcej

[ALTUALIZACJA] 76. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2017-04-15 18:26:02)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 23 kwietnia o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której omówimy temat "Kto się boi prawdy o UFO?". Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

AKTUALIZACJA 22 kwietnia g. 23:47:AKTUALIZACJA 22 kwietnia: Z powodu nieprzewidzianych okoliczności, zmuszeni jesteśmy zmienić temat audycji. Najprawdopodobniej zrobimy "Pytania niezadane". O ostatecznej decyzji poinformujemy Państwa w niedzielę w ciągu dnia. Przepraszamy!

Czytaj więcej

Klub Kontaktów Kosmicznych debiutuje w Internecie!
(dodano: 2017-04-11 18:27:15)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W Internecie pojawiła się nowa strona internetowa - ufo-terranova.pl - oficjalna strona Klubu Kontaktów Kosmicznych, najstarszej organizacji ufologicznej w Polsce. Zapraszamy do lektury komunikatu sporządzonego przez członków KKK.

Czytaj więcej

Jeśli chcesz wesprzeć Radio Paranormalium...
(dodano: 2017-04-04 18:49:54)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ponieważ często otrzymujemy pytania, w jaki sposób można wesprzeć finansowo Radio Paranormalium, utworzyliśmy specjalną podstronę zawierającą namiary na wszystkie nasze konta oraz nasz portfel Bitcoin, poprzez które można dokonywać wpłat.

Inaczej niż robią to niektóre "wolne media" ;-) my jesteśmy dalecy od "apelowania" co miesiąc o wpłaty. Nie znajdziecie Państwo również u nas komunikatu mówiącego, że "jeśli zabraknie tyle i tyle, to przez taki i taki okres nie będzie nowości". Nie oznacza to jednak, oczywiście, że nie ponosimy żadnych wydatków związanych z utrzymaniem serwera, sprzętu, łącza telefonicznego, itd. Dlatego będziemy niezmiernie wdzięczni za każdy, nawet najdrobniejszy datek.

Można nas również wspierać za pośrednictwem naszego profilu na Patronite.pl. Przy okazji, dziękujemy wszystkim patronom, którzy do tej pory nas wsparli - jesteście Wielcy przez duże W!

Rzecz jasna, Radio Paranormalium można wspierać również na inne sposoby, np. udostępniając nasze audycje na portalach społecznościowych, czy też wyłączając blokowanie reklam na naszej stronie.

Czytaj więcej

75. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2017-04-04 18:40:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 9 kwietnia o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której omówimy niezwykle kontrowersyjny temat "Tajemnice Srebrnego Globu: Obcy na Księżycu". Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 771, obecna strona 4, ilość stron 129
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"