[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Polnischkurse OnlineNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
Ilustracja do newsa

Warsztat Podróży Niefizycznych wg metody Bruce Moena
(dodano: 2022-04-09 00:28:13)

Wiemy, że wśród naszych Słuchaczy jest wiele osób żywo zainteresowanych zgłębianiem tematów związanych z podróżami niefizycznymi, kontaktami z "tamtą stroną", itd. Wiemy też, że po zasięgnięciu wiedzy teoretycznej chcieliby sprawdzić, jak to wygląda w praktyce. Niektórych ciekawi, czy da się w ten sposób nawiązać kontakt ze zmarłą bliską osobą. Tak się składa, że właśnie nadarza się świetna okazja, aby się o tym przekonać. Mało tego, Słuchacze Radia Paranormalium mogą liczyć na specjalną zniżkę! Więcej szczegółów w dalszej części newsa.

Czytaj więcej

Ilustracja do newsa

Kwietniowe spotkanie online The Monroe Institute Polska
(dodano: 2022-04-04 20:15:53)

Przed nami pierwszy wtorek miesiąca, a to oznacza, że już jutro o 19:00 usłyszymy się na kolejnym spotkaniu online The Monroe Institute Polska.

Tym razem, tematem spotkania będą książki. A dokładnie to, co czytasz, co uważasz, że warto przeczytać i co chcesz przeczytać. Przygotuj na jutro listę książek, które uważasz za ważne w Twoim życiu, które wpłynęły na to, gdzie i kim jesteś obecnie. Innymi słowy, tych które wywarły istotny wpływ na Twój rozwój.

Będzie nam miło, gdy opowiesz o nich. Z pewnością będą to wartościowe wskazówki dla innych uczestników spotkania. Pójdźmy dalej: zrób listę książek, które chcesz przeczytać, bo to też będzie ciekawe dla wszystkich. Zapowiada się ciekawa dyskusja.

Spotkanie odbędzie się na Zoomie, będzie również transmitowane na naszej antenie.

Ilustracja do newsa

Znaki i symbole w snach
(dodano: 2022-03-31 14:03:16)

Już dziś krótko po 21:00 zapraszamy na "Czas Snu" na żywo. Tym razem tematem przewodnim audycji będą znaki i symbole w snach. Audycji będzie towarzyszył czat, a usłyszymy się z YuBym równolegle na antenach Radia Paranormalium, Radia Dream Time i Radia Cenzura oraz na YouTube. Zapraszamy do słuchania!

Ilustracja do newsa

Bibliotekarium bierze na warsztat Dostojewskiego
(dodano: 2022-03-30 17:40:37)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo, panowie Żelkowski i Żwikiewicz sięgną po klasyka wśród klasyków - powieść pt. "Idiota" Fiodora Dostojewskiego. Audycję nadamy w piątek krótko po 20:00, a na Państwa spostrzeżenia dotyczące wspomnianej lektury czekamy już teraz - zachęcamy do zamieszczania ich w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1221, obecna strona 4, ilość stron 306
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium