[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Kim (lub czym) są przewodnicy towarzyszący nam podczas OOBE?
(dodano: 2018-09-05 02:58:14)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Gdy świadomość podczas OOBE opuszcza ciało fizyczne i przenosi się w świat nieprzejawiony, podróżującym poza ciałem oobenautom często towarzyszą przewodnicy. Kim (lub czym) tak naprawdę są i dlaczego nazywani są właśnie przewodnikami? Zapraszamy do lektury tekstowej wersji kolejnego z wystąpień Toma Campbella w Krakowie.

Czytaj więcej

Wszyscy jesteśmy awatarami
(dodano: 2018-09-04 18:19:42)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy, będąc ludźmi żyjącymi na Ziemi, jesteśmy w stanie zdać sobie sprawę z faktu, że jesteśmy tylko awatarami istniejącymi w wirtualnej rzeczywistości? Gdzie w tym wszystkim jest Bóg, i czy w ogóle istnieje, a jeśli tak - to czym on właściwie jest? Ile jest prawdy w naukach głoszonych przez wielkie religie?

Te i inne kwestie poruszył fizyk Thomas Campbell podczas jednej z sesji pytań i odpowiedzi, w ramach niezwykłego sympozjum, które odbyło się w Krakowie.

Czytaj więcej

Gdy zmarła matka wzywa pomoc. Niezwykła historia Jennifer Groesbeck
(dodano: 2018-09-02 18:15:39)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Była noc z 6 na 7 marca 2015 roku. 25-letnia Jennifer Groesbeck i jej 18-miesięczna córka Lily wracały właśnie do domu z wizyty u dziadków. Ich samochodem był czerwony SUV marki Dodge Caliber. W pewnym momencie, Jenny straciła kontrolę nad pojazdem. Samochód uderzył w betonową barierę i wpadł do rzeki. Spoczywającego w wodzie SUV-a dopiero kilkanaście godzin później zauważyli rybacy, którzy natychmiast wezwali policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze z pewnego powodu zapamiętali tę akcję na zawsze...

Czytaj więcej

Ostatnie nagranie z Krakowa
(dodano: 2018-09-02 14:25:57)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy istnieją anioły i demony? Jak się chronić przed demonami? Jak to jest, że duchy potrafią działać w "naszym" świecie i np. przewracać przedmioty? Co łączy sen i śmierć? Czy Ziemia jest planetą hodowlaną, a my jesteśmy bydłem, którego energią żywi się ktoś inny? Jak to jest z "energią luszu"? - to tylko część pytań, na jakie odpowiadał Thomas Campbell podczas ostatniej sesji pytań i odpowiedzi w Krakowie. Premiera nagrania z tłumaczeniem na język polski na naszej antenie już dziś o 19:00.

Z Tomem jeszcze się nie żegnamy - wręcz przeciwnie, jeszcze w tym roku usłyszycie Państwo (a później również przeczytacie) polskie tłumaczenia wielu jego wykładów i wypowiedzi.

Panowie z ABW kończą wakacje
(dodano: 2018-08-31 16:05:10)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś krótko po 20:00 zapraszamy na ostatni wakacyjny odcinek podcastowego wydania "Bibliotekarium" - czyli "ABW" - a w nim na opowiadanie Wiktora Żwikiewicza "Wołanie na Mlecznej Drodze".

"Wodny Nóż" w Bibliotekarium
(dodano: 2018-08-26 19:33:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo, punktem wyjścia do dyskusji będzie powieść science-fiction Paolo Bacigalupiego, zatytułowana "Wodny Nóż". W przyszłości dotkniętej klęską zmiany klimatu oraz suszy górskie śniegi obróciły się w deszcz, a deszcz paruje, zanim spadnie na ziemię. W zbałkanizowanych Stanach Zjednoczonych Phoenix i Las Vegas walczą ze sobą o wodę z kurczącej się rzeki Kolorado. Las Vegas ma jednak wodnych noży – zabójców, terrorystów i szpiegów – słynących z tego że bronią zasobów wodnych swego miasta i prowadzą Phoenix ku nieuchronnej zagładzie...

Jeśli jesteście już Państwo zaznajomieni z tą lekturą i macie jakieś spostrzeżenia, którymi chcielibyście się z nami podzielić, to zapraszamy do dzielenia się nimi w komentarzach oraz podczas audycji - na żywo w piątek 7 września o 20:00.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 939, obecna strona 4, ilość stron 157
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium