www.jardwaw.pl/meble-gabinetowe/Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Świat oraz rola człowieka i Boga cz1. napisany 11.23.20 17:55:08
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
21. odcinek podcastu "Mówią Świadkowie": Róbcie to tak, bym nie pamiętała...
(dodano: 2020-07-30 03:01:52)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najbliższy odcinek podcastu "Mówią Świadkowie" będzie bardzo nietypowy, ponieważ będzie to pierwszy odcinek bez nagrań rozmów ze świadkami, za to z obszerną korespondencją tekstową. Jakiś czas temu z Radiem Paranormalium skontaktowała się nasza słuchaczka z Warszawy, która od najmłodszych lat doświadcza dziwnych zdarzeń z udziałem niezidentyfikowanych obiektów latających oraz zagadkowych istot. Zdarzenia te wywarły na naszej słuchaczce bardzo duże piętno, czego skutkiem były liczne problemy w życiu młodzieńczym i dorosłym. Szczegółów zaś dowiecie się Państwo, rezerwując sobie niedzielny wieczór 2 sierpnia - premiera o 22:00...

Bibliotekarium i Kwantechizm
(dodano: 2020-07-28 23:17:08)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo punktem wyjścia dyskusji będzie książka Andrzeja Dragana zatytułowana "Kwantechizm". Naturalnie, tych z Państwa, którzy znają już tę lekturę, gorąco zachęcamy już teraz do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na jej temat - możecie to robić w komentarzach pod tą zapowiedzią. Słyszymy się na żywo w piątek 31 lipca o 20:00!

Czytaj więcej

Kontaktowcy a kobiety: Gdzie się podziały kosmiczne siostry?
(dodano: 2020-07-15 19:04:13)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

"Mimo iż byłem bardzo młody, odczucia jakiego doznałem nie sposób było pomylić z niczym innym. Był to ogromny zastrzyk ciepła, miłości, a także pociągu fizycznego, który emanował od niej w moją stronę" - tak kontaktowiec Howard Menger wspominał jedno ze swoich spotkań z przedstawicielką płci, o której trudno powiedzieć aby dominowała jakoś w "kontaktowych" relacjach. Jednym z poniekąd niewygodnych aspektów ruchu Kontaktowców jest właśnie niska reprezentacja kobiet wśród widywanych rzekomo pasażerów statków kosmicznych. Co się stało z "Kosmicznymi Siostrami"?

Czytaj więcej

Wakacje z Bibliotekarium
(dodano: 2020-07-15 01:58:32)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W czasach postępującego upadku cywilizacji, niekończących się lecz wciąż pomnażających i nasilających podziałów i popadającego w ruinę (głównie intelektualną) świata, jest takie radio jak Paranormalium i jest taka audycja jak "Bibliotekarium", której autorzy - Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz - postanowili wziąć na tapet i omówić niezwykłą powieść Roberta Silverberga, zatytułowaną "Skrzydła Nocy".

Punktem wyjścia do dyskusji w najbliższym odcinku stała się więc niezwykła opowieść o pielgrzymce starego człowieka pośród ruin swojego świata, w poszukiwaniu wiedzy dającej ukojenie i akceptację, a także zdolnej wznieść ludzkość na nowy poziom rozwoju.

Audycję nadamy na żywo już w najbliższy piątek 17 lipca o godz. 20:00.

Przy okazji, mała rozpiska książek, które pojawią się jeszcze w te wakacje w kolejnych odcinkach "Bibliotekarium"...

Czytaj więcej

Dwudziesty odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2020-07-11 02:33:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dwudziesty odcinek "Mówią Świadkowie" wypełni w całości kolejna ze swego rodzaju paranormalnych spowiedzi. Wysłuchamy bowiem niemal godzinnej rozmowy ze słuchaczką, która podzieliła się licznymi przeżyciami "z tej i nie z tej rzeczywistości". Zwraca uwagę wzmianka o OOBE, którego nasza rozmówczyni doświadcza całkiem naturalnie już od dzieciństwa. W trakcie rozmowy pojawiły się również wątki dotyczące komunikacji z zagadkowymi istotami oraz coś, co wygląda na wizytę w dziwnym pomieszczeniu - co u fascynatów tematyki ufologicznej zapewne wzbudzi skojarzenia z wizytą na pokładzie obiektu UFO...

Zapraszamy do słuchania już w najbliższą niedzielę 12 lipca o 22:00.

Dodajmy jeszcze, że zaraz po premierze "Mówią Świadkowie" na antenę zawita YuBy z ostatnim przed krótką przerwą wakacyjną odcinkiem audycji "Czas Snu" na żywo. Niedzielny wieczór szykuje się zatem podwójnie ciekawy!

Biuro Duchów odwiedzi Less Hoduń
(dodano: 2020-07-10 13:30:07)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 19 lipca o 19:00 zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Gościem audycji na żywo będzie Less R. Hoduń – człowiek wielu talentów; wokalista, muzyk, kompozytor, pisarz, autor tekstów, poeta, grafik, pasjonat nieznanego. Wydał w pełni autorski tomik "Targowisko różności" oraz esej "Lekcja Paranormalności" w prestiżowej serii "Nieznany Świat poleca".

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1109, obecna strona 4, ilość stron 185
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium