[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Polnischkurse OnlineNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
Ilustracja do newsa

Ostatni Rajd Życia: Terminalna Jasność Umysłu
(dodano: 2022-07-21 03:08:56)

Wielu słyszało o wizjach na łożu śmierci, a także o przeżyciach z pogranicza śmierci. Istnieją jednak również inne szczególne doświadczenia z końca życia, które są mniej znane, ale nie mniej intrygujące. Jedno z takich zjawisk ma wiele określeń. W ostatnich latach, za sprawą niemieckiego badacza i biologa Michaela Nahma, zyskało ono nazwę "terminal lucidity" (TL) - terminalna jasność umysłu. Polega ono na tym, że osoba znajdująca się w stanie terminalnym nagle ożywa i odzyskuje swoje dawne zdolności kognitywne, angażuje się w rozmowy, itd. - tylko po to, by chwilę później umrzeć. Dlaczego tak się dzieje i jaki mechanizm tu zachodzi?

Czytaj więcej

Ilustracja do newsa

Bibliotekarium i kryminały w stylu PRL-owskim
(dodano: 2022-07-20 20:00:13)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo zahaczymy kryminały nawiązujące do czasów PRL-u. Naszym gościem będzie Igor Frender, a dyskusja będzie się toczyła głównie wokół jego powieści pt. "Mordercza proteza" oraz "Człowiek Jatka", wspomnimy również o tworzonych przez niego wierszach. Audycję nadamy już w najbliższy piątek krótko po 20:00, a na Państwa pytania do gościa oraz spostrzeżenia czekamy już teraz - zapraszamy do nadsyłania ich w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Ilustracja do newsa

Lipcowe spotkanie online The Monroe Institute Polska
(dodano: 2022-07-04 20:10:09)

Przed nami pierwszy wtorek miesiąca, a to oznacza, że już dziś o 19:00 usłyszymy się na kolejnym spotkaniu online The Monroe Institute Polska.

Tym razem zapoznamy się bliżej z zasobami Instytutu Monroe,a konkretniej - dowiemy się, jak uzyskać do nich dostęp i z nich korzystać.

Spotkanie odbędzie się na Zoomie, będzie również transmitowane na naszej antenie.

Ilustracja do newsa

Bibliotekarium i komedia Łukasza Kucharczyka
(dodano: 2022-06-30 19:40:59)

W najbliższym "Bibliotekarium" będziemy mieli gościa. W nasze skromne radiowe progi zawita Łukasz Kucharczyk, a rozmowa będzie dotyczyła jego powieści pt. "Granty i smoki". Jest to komedia fantasy w formie sześciu opowiadań, obfitujących w świadome nawiązania, pastisze i gry kulturowe. Audycję nadamy na żywo już w najbliższy piątek o godz. 20:00, a tych z Państwa, którzy są już po lekturze tej opowieści, zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1245, obecna strona 4, ilość stron 312
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium