[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
UWAGA: Wciaz podnosimy sie po ataku z 17 czerwca 2018. Archiwum mp3 nie jest jeszcze dostepne (ale wkrotce bedzie, obiecujemy!)
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Przywitanie napisany 06.13.18 14:35:30
  Re: Przywitanie napisany 06.06.18 17:07:32
  Przywitanie napisany 06.06.18 15:08:20
  Książki o ufo napisany 06.06.18 15:06:45
  Książka Język Kosmosu napisany 06.03.18 8:04:55
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
"Śmieciowi Ludzie" w Bibliotekarium
(dodano: 2018-05-04 03:20:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 20:00 zapraszamy na kolejny odcinek "Bibliotekarium" na żywo, tym razem z gościem specjalnym - oprócz Marka Żelkowskiego i Wiktora Żwikiewicza, swoją obecnością zaszczyci nas także Tadeusz Meszko, autor nieprawdopodobnie szalonej i wciągającej powieści "Śmieciowi ludzie".

UFO a kontrola umysłu. Zapowiedź Debaty Ufologicznej Online z 6 maja
(dodano: 2018-05-03 14:44:04)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej Debacie Ufologicznej Online, w niedzielę 6 maja o godzinie 19:00, poruszymy temat pt. "UFO a kontrola umysłu". Audycja, oczywiście, zrealizowana zostanie na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia w tym temacie czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Dzisiejsze podcastowe "Bibliotekarium" - już teraz na antenie!
(dodano: 2018-04-27 20:05:42)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapraszamy już teraz na kolejny odcinek podcastowego wydania "Bibliotekarium", czyli ABW. Tym razem, poza - tradycyjnie - prezentacją kolejnych opowiadań, Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz podzielą się pewnymi wskazówkami i uwagami dotyczącymi czytania własnych opowiadań X razy oraz kończenia fabuły. Będzie też zapowiedź pewnej nowości wydawniczo-audiobookowej...

Apel w związku z obserwacjami UFO zgłoszonymi w trakcie "Debaty Ufologicznej Online" z 22 kwietnia
(dodano: 2018-04-24 14:27:40)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Krótka informacja dla tych, którzy słuchali niedzielnej "Debaty ufologicznej". Ok. 20:40 Piotr powiedział o dwóch zgłoszeniach o NOL, jakie odebrał. Oba pochodziły z okolic Częstochowy (Kłobuck i Olsztyn). Relacje nadeszły niemal o tej samej porze i obejmowały informacje o dużym świetlistym obiekcie (w jednym przypadku stacjonarnym, w drugim poruszającym się ruchem niejednostajnym). Nie chodziło zapewne o ten sam NOL, bo świadkowie podali przeciwne kierunki lotu obiektów. Jeśli wiecie coś o tym zdarzeniu albo macie podobne relacje, piszcie: radio@paranormalium.pl lub w komentarzach pod niniejszym wpisem.

Czytaj więcej

Transhumanizm w "Bibliotekarium"
(dodano: 2018-04-19 02:52:02)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym "Bibliotekarium", które nadamy w piątek 20 kwietnia o 20:00, dotkniemy sprawy transhumanizmu. Przede wszystkim będziemy bazować na książce Richarda Morgana pt. "Modyfikowany węgiel", która przynajmniej narazie nie wzbudziła zachwytu... a przynajmniej nie u Wiktora Żwikiewicza. Bez względu na to, czy Państwa ta lektura zachwyciła czy też nie, jeśli ją znacie, to czekamy już teraz na wasze spostrzeżenia, komentarze oraz pytania do audycji.

Czytaj więcej

Eksperymenty obcych w Debacie Ufologicznej Online
(dodano: 2018-04-19 02:45:09)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej "Debacie Ufologicznej Online", już w niedzielę 22 kwietnia o godzinie 19:00, tematem przewodnim dyskusji będą eksperymenty obcych. Audycja będzie zrealizowana na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia w tym temacie czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 893, obecna strona 4, ilość stron 149
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium