[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/index.php on line 217: Use of undefined constant php - assumed 'php'
windy dla niepełnosprawnych cennik


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: dziwne sytuacje napisany 02.14.18 23:19:47
  Re: dziwne sytuacje napisany 02.14.18 14:10:59
  Re: dziwne sytuacje napisany 02.13.18 8:40:42
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Debata Ufologiczna Online: Czy inwazja już trwa?
(dodano: 2017-12-15 02:44:22)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Temat inwazji UFO jest bardzo popularny w dziełach i filmach science-fiction. Ale czy kiedykolwiek do niej dojdzie? A może już jesteśmy świadkami cichej, powolnej inwazji innej inteligencji, nie tyle na naszą planetę, co... umysły?

Na te i na wiele innych pytań postaramy się znaleźć odpowiedź w trakcie najbliższej Debaty Ufologicznej Online, na żywo w niedzielę 17 grudnia o 19:00. Będzie to jednocześnie ostatnia debata ufologiczna w tym roku.

Czytaj więcej

Zapowiedź Bibliotekarium z 15 grudnia
(dodano: 2017-12-15 02:39:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 20:00, w imieniu Marka Żelkowskiego i Wiktora Żwikiewicza, zapraszamy na kolejne "Bibliotekarium" na żywo. Audycja będzie ciekawa z racji tego, że ciekawa jest książka. Będziemy mówić o Arce Przymierza, o Etiopii, a wspomnianą książką będzie "W Poszukiwaniu Arki Przymierza" Jędrzeja Majki.

Czytaj więcej

ABW ponownie zajmuje antenę Radia Paranormalium!
(dodano: 2017-12-07 21:19:03)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już jutro, w piątek o 8 grudnia o 20:00, zapraszamy na kolejny odcinek ABW - czyli warsztatowo-podcastowego wydania Bibliotekarium. Oprócz, tradycyjnie, prezentacji kilku kolejnych dopieszczonych redakcyjnie opowiadań (w tym dwóch wyjątkowo mocnych, które zapamiętacie Państwo na bardzo długo!), poznamy również kolejne tajniki literackiego budowania postaci. Dowiemy się też, dlaczego na początku swojej kariery pisarskiej warto rzez jakiś czas pisać zgodnie z panującymi obecnie trendami, by za kilka lat spróbować mniej lub bardziej śmiało pójść pod prąd.

Ludzie, którzy przerwali milczenie. Zapowiedź Debaty Ufologicznej Online z 10 grudnia
(dodano: 2017-12-07 14:51:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W naszych programach padło wiele nazwisk osób, które przerwały milczenie w sprawie UFO. Niejednokrotnie wspominaliśmy o wypowiedziach amerykańskich prezydentów, czy astronautów, którzy budzili kontrowersje swoimi wnioskami o NOL. Jest jednak wiele innych osób - wojskowych, uczonych, polityków, którzy twierdzili, iż - w świetle zgromadzonej przez nich wiedzy badź doświadczeń - o UFO i wizytach Obcych należy mówić jako o niezaprzeczalnym fakcie...

I o tych właśnie osobach oraz głoszonych przez nich poglądach będziemy dyskutować w kolejnej Debacie Ufologicznej Online, w najbliższą niedzielę 10 grudnia o 19:00, oczywiście na żywo. Już teraz zapraszamy do nadsyłania swoich pytań do audycji oraz dzielenia się swoimi spostrzeżeniami!

Czytaj więcej

Opowieść o dwóch rzeczywistościach
(dodano: 2017-12-07 14:44:06)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

"Efekt Mandeli", nowy mem, oznacza sytuację, w której zbiorowa pamięć wydaje się stać w dychotomii z potwierdzonymi dokumentalnie prawdami. Podobnie jak w przypadku fikcyjnego Slender Mana, ten paranormalny syndrom w większości przynależy do świata Internetu. W dużym stopniu obraca się również wokół amerykańskiej popkultury.

Czytaj więcej

Poglądy Winstona Churchilla na temat obcych ujawnione w zaginionym eseju
(dodano: 2017-12-06 17:14:52)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W roku 1939, roku w którym wybuchła II wojna światowa, ówczesny premier Wielkiej Brytanii, Winston Churchill, napisał popularnonaukowy artykuł, w którym rozwodził się nad prawdopodobieństwem istnienia pozaziemskiego życia. Jedenastostronicowy szkic, prawdopodobnie sporządzony dla celów publikacji w prasie, został uaktualniony w latach pięćdziesiątych, nigdy jednak nie doczekał się publikacji.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 851, obecna strona 4, ilość stron 142
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium