[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Szamba Betonowe Łask


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Nowa, ciekawa książka. Polecam:) napisany 08.13.17 0:50:22
  Nowa, ciekawa książka. Polecam:) napisany 08.12.17 18:02:06
  Problem z OOBE i zaprzyjaźniony demon napisany 08.10.17 21:46:44
  nieznane miejsce napisany 08.06.17 17:04:48
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Kryptydzie kreatury z mrocznych królestw
(dodano: 2017-05-15 19:02:03)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Mamy piekielne psy-demony, wielkie dzikie czarne psy z błyszczącymi oczami, które nawiedzają wiejskie ścieżki, oraz fantomowe psy myśliwskie, przez niektórych uważane za osobistych pachołków Szatana. Spotkania z ogromnymi, siejącymi cierpienie i strach psami o płonących oczach były opisywane od stuleci i często łączono je z następującymi po nich zgonami i innego rodzaju tragediami. Usłyszeć wycie takiej kreatury nocą to zbliżyć się do najprzeróżniejszych zagrożeń...

Czytaj więcej

Zapowiedź "Bibliotekarium" z 19 maja
(dodano: 2017-05-14 01:09:14)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziesiąty odcinek "Bibliotekarium", który nadamy 19 maja o godzinie 20:00, postanowiliśmy świętować przy książce Davida Jessela i Anne Moir pod tytułem "Płeć Mózgu". Rzecz będzie kontrowersyjna, szczególnie jeśli rozmawiamy w tym gronie, w jakim rozmawiamy - bowiem Wiktor Żwikiewicz ma wyrobioną opinię na temat różnic między mężczyznami a kobietami...

Audycja oczywiście będzie zrealizowana w całości na żywo, a na Państwa pytania, komentarze i spostrzeżenia czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Gdy dzwonisz do Radia Paranormalium i słyszysz automatyczną sekretarkę witającą Cię po angielsku...
(dodano: 2017-05-12 18:55:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ważna informacja dla osób dzwoniących na nasz numer stacjonarny. Jak Państwo zapewne wiecie, w przypadku nieobecności żywego człowieka po drugiej stronie linii telefonicznej (wiadomo, nie jesteśmy w stanie dyżurować przy telefonie 24/7), istnieje możliwość nagrania wiadomości głosowej.

Nasz numer stacjonarny działa w ramach usługi "Numer w Skype". Niestety, na fali wyjątkowo idiotycznych zmian wprowadzanych przez Microsoft, wszystkie numery zarejestrowane w Skype dostały "w prezencie" automatyczną sekretarkę, przemawiającą do dzwoniącego w języku angielskim. Równocześnie usunięto z tego komunikatora możliwość nagrania własnego powitania głosowego.

Jeśli więc przy próbie dodzwonienia się do Radia Paranormalium usłyszycie Państwo żeński głos mówiący po angielsku, nie przejmujcie się tym, tylko śmiało po sygnale zostawcie nam wiadomość głosową. W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji - pytania można zadawać w komentarzach do niniejszego newsa.

Przy tej okazji, przypominamy również o naszym numerze komórkowym 530620493, pod który cały czas można nam przesyłać SMS-y.

Czytaj więcej

(tym razem już naprawdę) Ostatnia w tym sezonie Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2017-05-11 02:43:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 21 maja o 19:00, zapraszamy Państwa na ostatnią w tym sezonie Debatę Ufologiczną Online, w której omówimy najciekawsze relacje o obserwacjach UFO, jakie dotarły do nas w ostatnich latach. Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! No i oczywiście kolejnych relacji. Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Przypominamy również, że ze względu na nieobecność Ivelliosa w dniach 14 oraz 28 maja, audycji w tych dniach nie będzie. Być może 28 maja w zastępstwie wyemitujemy coś nowego "z taśmy", damy jednak Państwu znać, gdy będzie wiadomo coś więcej na ten temat.

A już 4 czerwca rusza nowy sezon "Debat (nie)kontrolowanych" - tematów jeszcze nie podajemy, ale możemy powiedzieć już teraz, że będą gorące... zaś Debaty Ufologiczne Online powracają pod koniec września.

Czytaj więcej

Zmarł Lucjan Łągiewka
(dodano: 2017-05-06 21:42:59)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ta informacja zasmuci wielu, szczególnie fascynatów nowych wynalazków. W dniu wczorajszym dotarła do nas wiadomość o śmierci pana Lucjana Łągiewki, kontrowersyjnego wynalazcy i konstruktora mających łamać prawa fizyki wynalazków, między innymi słynnego zderzaka Łągiewki, hamulca dynamicznego oraz pędnika Łągiewki.

Czytaj więcej

[AKTUALIZACJA] (jeszcze nie) Ostatnia w tym sezonie, 77. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2017-05-04 03:04:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 7 maja o 19:00, zapraszamy Państwa na ostatnią w tym sezonie Debatę Ufologiczną Online, w której omówimy temat "Fatima, czyli UFO-objawienie". Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

AKTUALIZACJA (5 maja): A jednak, wiele wskazuje na to, że ten sezon Debat Ufologicznych Online przedłuży się o jeszcze jedną audycję - wstępnie na 21 maja zaplanowaliśmy specjalny odcinek z wybranymi najciekawszymi relacjami o obserwacjach UFO, które spłynęły do nas w ostatnich latach.

Przy tej okazji informujemy również, iż 14 oraz 28 maja prawdopodobnie nie będzie audycji (z uwagi na nieobecność w tych dniach Ivelliosa).

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 786, obecna strona 5, ilość stron 131
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"