mensagens de aniversarioNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
MENU   ☰  
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Bibliotekarium odwiedzi(ł) Maciej Górniak
(dodano: 2021-09-26 19:46:25)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższy piątek, 1 października o godz. 20:00, na naszej antenie wyemitujemy kolejny odcinek "Bibliotekarium". W audycji pojawi się gość, a będzie nim Maciej Górniak. Dyskusja toczyć się będzie wokół jego powieści pt. "DNA - Spirale Zagłady". Audycja wyjątkowo "z taśmy", liczymy jednak na feedback w komentarzach po premierze.

Bibliotekarium odwiedzi Piotr Plebaniak
(dodano: 2021-09-15 03:07:54)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku "Bibliotekarium" naszym gościem będzie Piotr Plebaniak. Jedną z książek, wokół których będzie się toczyła dyskusja, będzie zredagowana przez niego "Sztuka Wojny. Filozofia i praktyka oddziaływania na bieg zdarzeń". Książka stanowi unikalne kompendium wiedzy o skutecznym działaniu, naturalnie nie tylko na wojnie. Audycję nadamy na żywo już w najbliższy piątek 17 września o godz. 20:00, a na Państwa spostrzeżenia oraz pytania do gościa czekamy już teraz - zachęcamy do zamieszczania ich w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Homo Enter w Bibliotekarium
(dodano: 2021-09-01 02:39:56)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" spotkamy się z Danielem Dziewitem, autorem Najtańszego Smartfona Świata, czyli książki pt. "Homo Enter". Autor porusza w swojej książce temat naszego uzależnienia od urządzeń elektronicznych. Debata nt. koloru Facebooka, wybór między kilkudziesięcioma odcieniami niebieskiego, studia, analizy i badania jaki ten niebieski powinien być, żeby spełniał jakieś wymagania...

W krótkich tekścikach dostajemy pigułki nt. tego jacy jesteśmy, jak się uzależniamy, oddajemy się w ręce elektronicznego niewolnictwa, jak uzależniają się nasze dzieci i to pod naszym okiem.

Audycję nadamy na żywo w najbliższy piątek o godz. 20:00. Tradycyjnie, już teraz zachęcamy do dzielenia się w komentarzach swoimi spostrzeżeniami, nie tylko odnośnie książki, ale ogólnie otaczającej nas i coraz bardziej obezwładniającej cyfrowej rzeczywistości.

Czytaj więcej

Świadkowie znów mówią, tym razem o duchach i poltergeistach
(dodano: 2021-08-16 19:17:10)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Środek sierpnia, wakacje, otwierasz lodówkę, chcesz zjeść sobie lody, otwierasz pudełko, a w środku... pietruszka. Włączasz Radio Paranormalium, chcesz posłuchać sobie czegoś starego, jakiejś powtórki... a tu nowy odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"! I to nie byle jaki, bo trzydziesty czwarty, który tym razem wypełnią dwie długie rozmowy ze świadkami manifestacji czegoś dziwnego, co nie pierwszy już raz każe zadać pytanie o prawdziwą naturę naszej rzeczywistości.

Usłyszymy opisy zdarzeń przywodzących na myśl kontakty z zaświatami, obserwacje duchów, manifestacje poltergeistów, a także wzmianki o czymś, co można określić krótko zjawiskiem błędu w matriksie. Nie ulega wątpliwości, że opisywane zdarzenia wywarły silny wpływ nie tylko na naszych słuchaczy, ale też i na osoby postronne. Świadkowie opisując swoje historie byli wyraźnie rozmenocjonowani.

Ich historie usłyszymy już w najbliższą sobotę 21 sierpnia, krótko po północy. Zapraszamy do słuchania!

Wszystkich newsów w bazie: 1182, obecna strona 5, ilość stron 296
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium