[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Szamba Betonowe Łask







Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!



Możesz też kupić u nas reklamę!





Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
UWAGA: Wciaz podnosimy sie po ataku z 17 czerwca 2018. Archiwum mp3 nie jest jeszcze dostepne (ale wkrotce bedzie, obiecujemy!)
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Przywitanie napisany 06.13.18 14:35:30
  Re: Przywitanie napisany 06.06.18 17:07:32
  Przywitanie napisany 06.06.18 15:08:20
  Książki o ufo napisany 06.06.18 15:06:45
  Książka Język Kosmosu napisany 06.03.18 8:04:55
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Piątek 13-go i wizyta panów z ABW
(dodano: 2018-04-13 19:20:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 20:00 zapraszamy na kolejny odcinek podcastowego wydania "Bibliotekarium", czyli ABW. Tym razem, poza kolejnymi opowiadaniami (w tym jednym zawierającym... parodię "Bibliotekarium"!), Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz podzielą się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat pisania opowiadań na komputerze.

Spór sceptyków: Jedynym rzeczywistym dowodem na NDE jest weryfikowalne postrzeganie poza ciałem
(dodano: 2018-04-13 19:16:14)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W czasie doświadczeń z pogranicza śmierci dzieje się coś niesamowitego. Wciąż istnieją zasadnicze pytania, takie jak to, dlaczego nie każdy bliski śmierci człowiek przeżywa NDE? I czy NDE to ostatnia fantazja mózgu? Autoskopia (przebywanie poza ciałem i spoglądanie w dół) pozostaje JEDYNĄ poszlaką dającą możliwość empirycznego zweryfikowania NDE. Nawet tutaj jednak musimy zachować ostrożność...

Czytaj więcej

Debata Ufologiczna Online z Davidem Ickiem na pierwszym planie
(dodano: 2018-04-12 15:31:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę, 15 kwietnia o godzinie 19:00, zapraszamy na kolejną Debatę Ufologiczną Online. Głównym bohaterem dyskusji będzie tym razem David Icke, a naszymi gośćmi będą organizatorki spotkania z Ickiem w Polsce, panie Małgorzata Mańkowska oraz Katarzyna Hącia. Audycja będzie oczywiście zrealizowana na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Martwy Kosmos i sekta Niebiańska Brama
(dodano: 2018-04-09 17:10:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

"Dead Space" to seria gier komputerowych cieszących się dużą popularnością, między innymi ze względu na wciągającą i intrygującą fabułę. Mało kto z grających zdaje sobie jednak sprawę, że pewne jej elementy oparte są na faktach i nawiązują do zbiorowego samobójstwa członków pewnej ufologicznej sekty...

Czytaj więcej

H. P. Lovecraft w "Bibliotekarium"
(dodano: 2018-04-06 20:14:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wszystkich wielbicieli mitologii Lovecrafta zapraszamy właśnie tutaj, właśnie teraz, do włączenia Radia Paranormalium i wysłuchania, a nawet wzięcia udziału w dyskusji na temat jego twórczości i stworzonej przez niego mitologii.

Kryć się, komu życie miłe! Panowie z ABW rzucają kamieniami!
(dodano: 2018-03-29 19:50:20)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku podcastowego wydania "Bibliotekarium" - czyli ABW - gospodarze programu, Marek Żekowski i Wiktor Żwikiewicz, wespół z gościem Piotrem Prokopowiczem, będą rzucać kamieniami... oczywiście, będzie to zapowiadany już jakiś czas temu odcinek z opowiadaniami "kamiennymi". Poza prezentacją opowiadań, będą również kolejne uwagi i rady dla początkujących pisarzy. Wszystkich moli książkowych i wielbicieli ciekawych dyskusji gorąco zachęcamy do słuchania!

Wszystkich newsów w bazie: 893, obecna strona 5, ilość stron 149
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium