[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
Szamba Betonowe Łask


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Źródło Energii - Kamienie napisany 03.21.17 15:14:46
  Re: Przemiana amuletu w inny przedmiot ? napisany 03.21.17 14:01:14
  Re: Dziwny sen napisany 03.21.17 13:55:01
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Zmiany na stronie Radia Paranormalium
(dodano: 2017-02-01 02:53:19)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jak Państwo zapewne zauważyliście, przez ostatnie kilka dni nasza strona przechodzi mniejsze lub większe zmiany. Najbardziej widoczne są zmiany w wyglądzie, polegające na zastępowaniu elementów oprawy graficznej w postaci obrazków tła ich lżejszymi i lepiej wyglądającymi odpowiednikami (chodzi o obecne tu i ówdzie gradienty, stworzone przy użyciu CSS3). Część ikonek zastąpiliśmy ich wektorowymi odpowiednikami, oprawa graficzna znacznie więc zyskała na jakości.

Czytaj więcej

Podwodne UFO
(dodano: 2017-01-31 02:20:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jakie sekrety nurkują w głębinach oceanu? Czy istnieją obce formy inteligentnego życia, które zamieszkują ogromne połacie wody, z których składają się nasze oceany, morza i jeziora? Czy w głębinach największego ziemskiego oceanu - Pacyfiku - mogą się kryć podwodne bazy obcych? Jak to się dzieje, że te podwodne obiekty, mimo ogromnego oporu wody i ciśnienia, potrafią przemieszczać się z prędkością wielokrotnie większą od naszych łodzi podwodnych?

Czytaj więcej

Czy japoński ruch Nowej Ery powiązany jest z sektą Zakon z Mont?
(dodano: 2017-01-26 19:43:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Pojawił się domniemany związek pomiędzy współczesnym japońskim ruchem Nowej Ery a tajemniczą sektą o nazwie Zakon z Mont. Mówi się, że Zakon z Mont istnieje od ponad 4000 lat, zgodnie z tym co już teraz nazywane jest nową teorią spiskową. Bez względu na to, czy jest to teoria konspiracyjna czy też nie, nadal jest to temat fascynujący i wart rozważenia w takim samym stopniu, jak inne tajemnice i doniesienia z organizacji ezoterycznych.

Powiązanie zostało ukazane na stronie Universal Forum, gdzie pozornie nieszkodliwa grupa zainteresowanych zbiera się, by promować coś, co opisuje jako socjalizm, wraz z wieloma nietypowymi mistycznymi stwierdzeniami. Choć na pierwszy rzut oka powiązanie wygląda na nic więcej jak tylko próbę wypromowania ich idei i stron www, obszerna zawartość stron mówi coś innego. Szczegóły materiału potwierdzają pogląd, że istnieje powiązanie pomiędzy grupą Nowej Ery a domniemaną sektą z Mont.

Czytaj więcej

Debata Ufologiczna Online 29 stycznia - "Pytania Niezadane"
(dodano: 2017-01-26 02:23:59)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 29 stycznia o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której tym razem poszukamy odpowiedzi na pytania, które z różnych powodów nie doczekały się odpowiedzi w trakcie poprzednich debat. Oczywiście, zapraszamy również do nadsyłania nowych pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Zapowiedź "Bibliotekarium"
(dodano: 2017-01-24 21:01:23)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższy piątek 27 stycznia o 20:00 Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz zapraszają na kolejny odcinek "Bibliotekarium", w którym tym razem dyskusja będzie się obracała wokół książki Przemysława Nowakowskiego i Wojciecha Chudzińskiego "Śladem nowoczesnego mitu". Audycja oczywiście na żywo, i tak jak obiecaliśmy, w jej trakcie uruchomimy również linię telefoniczną dla Słuchaczy.

Informacja dla użytkowników aplikacji TuneIn
(dodano: 2017-01-20 21:02:04)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W nawiązaniu do licznych zapytań, kierowanych do nas w związku z problemami z odsłuchem naszego radia poprzez aplikację TuneIn, informujemy drogich Słuchaczy, iż nasze radio dostępne jest pod nazwą "Radio Paranormalium". Nasz strumień opatrzony jest również logiem radia oraz sloganem "Paranormalny głos w Twoim domu". Jest to jedyny oficjalny strumień Radia Paranormalium w aplikacji TuneIn.

Wiemy, że w katalogu tej aplikacji istnieje również drugi strumień o nazwie "Paranormalium", on jednak nie działa. Jako że nie my ten strumień dodaliśmy, nie jesteśmy w stanie go edytować ani usunąć. Użytkowników TuneIn korzystających z tego strumienia prosimy o przełączenie się na strumień o nazwie "Radio Paranormalium".

W razie problemów, prosimy o kontakt drogą emailową pod adresem radio@paranormalium.pl

Wszystkich newsów w bazie: 745, obecna strona 5, ilość stron 125
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"