mensagens de aniversarioNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Odszedł Leszek Żądło
(dodano: 2021-04-13 23:08:08)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

13 kwietnia zmarł Leszek Żądło, uważany za twórcę polskiego regresingu oraz autor licznych książek i publikacji o tematyce rozwoju duchowego, psychotroniki, Huny i szeroko pojętej ezoteryki. Ceniona osoba w kręgu osób związanych z psychotroniką. Przyczyna śmierci nie została podana, informacja o śmierci pojawiła się na jego osobistym profilu na Facebooku.

Czytaj więcej

Damian Trela w Bibliotekarium
(dodano: 2021-04-07 00:34:33)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najbliższe wydanie "Bibliotekarium" na żywo powinno przyciągnąć przed smartfony, tablety i komputery przede wszystkim fascynatów ufologii. Gościem audycji będzie bowiem ufolog Damian Trela, a dyskusja będzie się toczyła wokół jego wydanej niedawno książki pt. "Tajemnice Dolnego Śląska. UFO i niewyjaśnione zjawiska". Książka aktualnie w wersji drukowanej i cyfrowej, wkrótce również będzie dostępna jako audiobook nagrany przez Ivelliosa. Poza Damianem, w audycji pojawi się również redaktor Marta Sobiecka. Audycję nadamy w najbliższy piątek o godz. 20:00, a na Państwa komentarze i spostrzeżenia czekamy już teraz - możecie je wysyłać w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Zając wielkanocny w ostatniej chwili przyniósł mały prezent dla fascynatów ufologii. Zapraszamy na kolejny odcinek "Mówią Świadkowie"!
(dodano: 2021-04-02 20:53:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś po północy zapraszamy na premierę kolejnego odcinka podcastu "Mówią Świadkowie". Dzisiejszą audycję wypełnią relacje dotyczące obserwacji obiektów UFO oraz zjawisk łączonych z UFO. Pojawi się również jedna relacja nadesłana do nas za pośrednictwem serwisu UFO-Relacje.pl, a dotyczyć ona będzie obserwacji tzw. sypialnianych gości przez małoletnie dziecko. Zapraszamy do słuchania!

Bibliotekarium i "Wyobrażone życie"
(dodano: 2021-03-24 00:48:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo, punktem wyjścia do dyskusji będzie książka "Wyobrażone życie. Wyprawa na egzoplanety w poszukiwaniu inteligentnych istot pozaziemskich, stworzeń lodu i zwierząt supergrawitacyjnych", autorstwa Jamesa Trefila i Michaela Summersa.

Książka szczególnie fascynująca dla osób parających się pisaniem twardej science-fiction. Szczególnie interesująca wydaje się część, w której autorzy piszą o krążeniu węgla w atmosferze planety, wahaniach temperatury, itd. Spostrzeżenia te wydają się szczególnie ciekawe, jeśli skonfrontować je z jazgotem, jaki obecnie odbywa się w związku z globalnym ociepleniem i katastrofą klimatyczną. Jak się okazuje, takich katastrof w historii Ziemi wydarzyło się już wiele i nie miały one nic wspólnego z działalnością człowieka...

Audycję nadamy już w najbliższy piątek 26 marca o godz. 20:00. Jak zawsze, na Państwa spostrzeżenia w temacie omawianej książki czekamy już teraz - zapraszamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1149, obecna strona 5, ilość stron 288
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium