[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

gadget4home.nlNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
Ilustracja do newsa

Debata ufologiczna z Igorem Witkowskim
(dodano: 2022-11-18 19:47:51)

W najbliższy poniedziałek (21.11) o 20:00 zapraszamy na audycję na żywo z cyklu "Debaty ufologiczne", której gościem będzie znany i popularny pisarz oraz publicysta Igor Witkowski. Będziemy dyskutować o UFO i Obcych w kontekście globalnych zmian świadomości.

Czytaj więcej

Ilustracja do newsa

Spotkanie z Warmińsko-Mazurską Grupą Ufologiczną
(dodano: 2022-11-18 03:36:18)

3 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu (woj. warmińsko-mazurskie) o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie z Warmińsko-Mazurską Grupą Ufologiczną. Tematem spotkania będzie oczywiście UFO - omówiona będzie działalność ufologów od CBUFOiZA do WMGU, zaprezentowane zostaną również najciekawsze udokumentowane przypadki, kręgi zbożowe, itd. Jest też przewidziana dyskusja z widzami. Sprawdź szczegóły na stronie MOK w Reszlu.

Ilustracja do newsa

Dział z podcastami po angielsku
(dodano: 2022-11-15 01:34:02)

Rzadko bo rzadko, ale jednak co jakiś czas zdarza nam się nagrywać podcasty w języku angielskim. Najświeższą taką audycją jest wywiad z Philipem Mantle, który wczoraj zadebiutował w dwóch wersjach (w wersji angielskiej na pytania w języku polskim nałożony jest voiceover z angielskim tłumaczeniem). Ponieważ w przyszłości prawdopodobnie będą nam się zdarzać kolejne podcasty "dwujęzyczne", z myślą o nich utworzyliśmy w naszym archiwum podcastów dział o nazwie English Section.

Ilustracja do newsa

Horror nad Pascagoulą. Wywiad z Philipem Mantle
(dodano: 2022-11-11 03:40:49)

Najbliższe wydanie "Debat Ufologicznych Online" będzie szczególne. Gościem audycji będzie znany brytyjski ufolog Philip Mantle, a rozmowa będzie dotyczyła szokującego bliskiego spotkania z UFO i jego załogą nad Pascagoulą w 1973 roku. Poznamy historię Charlesa Hicksona i Calvina Parkera, którzy padli ofiarą wzięcia na pokład UFO, a także zapoznamy się z licznymi nowymi faktami, jakie w tej sprawie wyszły na jaw na przestrzeni lat. Audycja zostanie opublikowana jako podcast w dwóch wersjach, po polsku (z voiceoverem) oraz po angielsku. Premiera już w najbliższy poniedziałek o 20:00.

Wszystkich newsów w bazie: 1274, obecna strona 5, ilość stron 319
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium