mensagens de aniversario







Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!



Możesz też kupić u nas reklamę!





Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Odtwarzacz strumieni zmienił się w aplikację PWA
(dodano: 2021-06-18 00:15:16)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Właśnie zadebiutowała nowa aplikacja PWA odtwarzająca strumienie Radia Paranormalium, przy okazji zastępując odtwarzacz obecny dotychczas na naszej stronie. Aplikację można w wygodny sposób zainstalować na swoim komputerze, smartfonie lub tablecie, i dzięki temu uzyskać łatwy dostęp do naszego odtwarzacza.

Czytaj więcej

Bibliotekarium ma coś dla fanów SF
(dodano: 2021-06-18 00:04:16)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dzisiejsze "Bibliotekarium" będzie szczególnie interesujące dla fanów SF. Punktem wyjścia do dyskusji będzie tym razem powieść autorstwa Stefana Wula od tytułem "Remedium", usłyszymy również odczytaną wersję wywiadu Marka Żelkowskiego z Andrzejem Wójcikiem, czyli postacią bardzo zasłużoną dla polskiej sceny SF. Tradycyjnie już teraz zapraszamy do pisania komentarzy, szczególnie jeśli macie Państwo jakieś spostrzeżenia dotyczące rodzimej literatury fantastyczno-naukowej. Audycja wystartuje o 20:00.

Czytaj więcej

Spotkanie informacyjne ws. październikowych warsztatów MBT Immersive z Tomem Campbellem
(dodano: 2021-06-15 17:56:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś o 19:00 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące planowanych na październik warsztatów MBT Immersive z Tomem Campbellem. Warsztaty odbędą się w dniach 6-10 października. Spotkanie będzie transmitowane na naszej antenie, a także na YouTube oraz na fanpejdżu "Tom Campbell Polska" na Facebooku. Zapraszamy zarówno tych, którzy już się zapisali, jak i tych jeszcze niezdecydowanych.

Mała zmiana planów na poniedziałkowy wieczór
(dodano: 2021-06-14 16:07:18)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych dzisiejszy odcinek audycji "Świat oczami duszy" został odwołany. Ze Sławomirem Bączkowskim usłyszymy się ponownie za tydzień.

Dziś natomiast o 20:00 zapraszamy na webinar pt. "Uwierz w ducha!", który poprowadzi Paweł Byczuk, Członek Profesjonalny The Monroe Institute. Webinar będzie transmitowany na naszej antenie.

Wszystkich newsów w bazie: 1165, obecna strona 5, ilość stron 292
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium