[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Szamba Betonowe Łask


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Indeks ksiag zakazanych napisany 11.20.17 23:31:16
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Wracają Debaty Ufologiczne Online
(dodano: 2017-09-28 16:05:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ta wiadomość ucieszy wszystkich - już w najbliższą niedzielę, 1 października o 19:00, na naszą antenę powracają Debaty Ufologiczne Online! Tematem audycji otwierającej czwarty już sezon tej niezwykle popularnej audycji będzie prawda o UFO. Czy kiedyś w końcu ją poznamy? Dlaczego do tej pory nie udało się ustalić, czym jest zjawisko UFO, a nawet - zdaniem sceptyków - czy ono istnieje? Jaka jest rola człowieka w zjawisku UFO? Poszukamy odpowiedzi na te i na wiele innych pytań.

Oczywiście, już teraz gorąco zachęcamy do nadsyłania kolejnych pytań do audycji. Czekamy również na Państwa relacje z obserwacji UFO oraz fenomenów, które wydają się być z UFO powiązane.

Czytaj więcej

Zapowiedź "Bibliotekarium" z 22 września
(dodano: 2017-09-20 03:19:25)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższy piątek, 22 września o 20:00, zapraszamy na kolejny odcinek "Bibliotekarium". Po raz pierwszy wpływ na wybór tematu miał nasz słuchacz, który w jednym z wpisów na radiowym profilu na YouTube zawarł uwagę, że nie śmie nic sugerować takim starym wyjadaczom, ale ciekawa byłaby audycja o prozie Waldemara Łysiaka. Łysiak rzeczywiście kilka ciekawych książek w swoim dorobku ma. Jest autorem, który dzisiaj po części jest właściwie zapomniany, a jego największe dzieła pokryły się już kurzem. Wciąż jednak publikuje, jest to jednak zdecydowanie proza dla wybranych. A przecież w latach osiemdziesiątych bardzo gorąco dyskutowano o jego "Selekcji", szczególnie po zekranizowaniu przez Teatr Telewizji. Punktem wyjścia do dyskusji będzie zaś książka "Empirowy Pasjans". Oczywiście, już teraz gorąco zachęcamy do słuchania i do nadsyłania swoich pytań i spostrzeżeń dotyczących dorobku literackiego Waldemara Łysiaka.

Czytaj więcej

"Debata (nie)kontrolowana" z 17 września przełożona na 24 wrzesnia
(dodano: 2017-09-17 17:31:52)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Z uwagi na nieprzewidziane okoliczności, zmuszeni jesteśmy przełożyć zaplanowaną na dziś "Debatę (nie)kontrolowaną" na 24 września. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w aktualizacji newsa zapowiadającego tę audycję.

Przy tej okazji, zapraszamy już teraz do nadsyłania pytań do IV sezonu "Debat Ufologicznych Online", który startuje z początkiem października. Prosimy również o zgłaszanie nam swoich obserwacji UFO. Kontakt, który sprawdzamy regularnie, to nasz email: radio@paranormalium.pl

Spotkanie z dr Danutą Adamską-Rutkowską
(dodano: 2017-09-14 03:00:23)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Panią dr Danutę Adamską-Rutkowską znacie Państwo między innymi z naszych "Debat (nie)kontrolowanych", w których była kilkakrotnie gościem. Tym razem jednak pragniemy zaprosić Państwa na spotkania z panią doktor w Księgarni-Galerii Nieznanego Świata w Warszawie, które odbędzie się 20 września o godz. 17:30, a będzie ono poświęcone jej najnowszej książce pt. "Psychotronika. Współczesna nauka o świadomości".

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie "Nieznanego Świata"

[AKTUALIZACJA - audycja przełożona na 24 września] Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 17 września
(dodano: 2017-09-14 02:56:13)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę, 17 września o 19:00, zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" na żywo. Tym razem będzie to jedna z tych paru audycji z cyklu "Pytania niezadane", podczas których linia telefoniczna będzie otwarta przez cały czas, będzie więc można zadawać pytania na antenie i brać czynny udział w dyskusji. Pytajcie więc o wszystko, o co chcieliście nas zapytać, ale do tej pory nie mieliśmy czasu odpowiedzieć :)

AKTUALIZACJA: Z uwagi na nieprzewidziane okoliczności, audycję musimy przełożyć. Usłyszymy się więc 24 września. Przepraszamy!

Postanowiliśmy z tego powodu zmienić nieco formułą tego ostatniego w tym sezonie odcinka - oprócz pytań, czekamy również na Państwa relacje ze spotkań z zagadkowymi zjawiskami.

Czytaj więcej

Słów kilka o Warsztatach Literackich Bibliotekarium
(dodano: 2017-09-10 19:48:21)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Pod koniec września lub na początku października ruszy w Radiu Paranormalium druga audycja "spółki" Ż&Ż czyli Żwikiewicz i Żelkowski pod roboczym tytułem: BIBLIOTEKARIUM - warsztaty literackie. Autorzy czekają na teksty literackie od początkujących i nieco bardziej zaawansowanych pisarzy. Będą one omawiane na antenie (zawsze przyjaźnie i w formie doradczej), a najlepsze z nich będą czytane przez lektora.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 824, obecna strona 5, ilość stron 138
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"