[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
Ilustracja do newsa

Świadkowie mówią o bliskich spotkaniach z nieuchwytną siłą. Zapowiedź 45. odcinka podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2022-06-19 23:31:20)

Już w najbliższą sobotę tuż po północy zapraszamy na premierę kolejnego, 45. odcinka podcastu "Mówią Świadkowie". Jeśli wierzyć prognozom pogody, wieczór zapowiada się dość gorący, u nas jednak trochę powieje chłodem - ponieważ w tym odcinku wysłuchamy historii o bliskich spotkaniach z duchami i nieuchwytną siłą, a niektóre z przypadków, jakie zaprezentujemy, nasuwają wręcz skojarzenia z nawiedzeniami i opętaniem. Gorąco zachęcamy do słuchania!

Ilustracja do newsa

Nowe relacje na UFO-Relacje.pl
(dodano: 2022-06-14 19:12:35)

W prowadzonej przez nas bazie relacji o obserwacjach UFO UFO-Relacje.pl pojawiły się właśnie nowe zgłoszenia. Są wśród nich zarówno relacje nadesłane przez czytelników tego serwisu jak i te zaprezentowane jakiś czas temu w podcaście "Mówią Świadkowie". Zapraszamy do lektury, no i oczywiście do nadsyłania swoich zgłoszeń.

Ilustracja do newsa

Kamienny Statek z Japonii - Masuda-no-Iwafune
(dodano: 2022-06-10 19:01:48)

Asuka to wieś położona pośród wzgórz prowincji Kansai w japońskiej prefekturze Nara. Znajdują się w niej pewne bardzo dziwne kamienne rzeźby, spośród których prawdopodobnie najbardziej znany jest tajemniczy japoński "kamienny statek", zwany Masuda-no-Iwafune - "Skalisty Statek z Masuda". Znajduje się on na szczycie stromego wzgórza, a cel jego wzniesienia pozostaje zagadką.

Czytaj więcej

Ilustracja do newsa

A numer jego czterdzieści i cztery... czyli świadkowie znów mówią
(dodano: 2022-06-07 03:15:46)

Już w najbliższą sobotę krótko po północy zapraszamy na premierę kolejnego, długo wyczekiwanego odcinka podcastu "Mówią Świadkowie".

Ten odcinek będzie szczególny - nie bez kozery, bo numer jego czterdzieści i cztery, szczególna zaś będzie dziś rozmowa ze słuchaczem, który postanowił podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z UFO z całego swojego życia. Mamy tutaj zarówno obserwacje dziwnych obiektów jak i spotkania z dziwnymi postaciami, usłyszymy też o dziwnym uczuciu jakoby jakaś niezidentyfikowana siła sterowała zachowaniem świadka podczas takich zdarzeń. Incydenty te wywarły na tyle duży wpływ na słuchacza i jego psychikę, że wspominając to wszystko i opowiadając o tym był wyraźnie roztrzęsiony.

Ponadto w odcinku pojawią się również dwie interesujące relacje, jakie zostały nadesłane do prowadzonego przez Radio Paranormalium serwisu UFO-Relacje.pl

Wszystkich newsów w bazie: 1245, obecna strona 5, ilość stron 312
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium