[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Szamba Betonowe ŁaskNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Festiwal Wibracje 7-10 czerwca 2018
(dodano: 2018-06-05 03:18:05)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Inspirujące wykłady i warsztaty, fantastyczni ludzie, koncerty muzyki wibracyjnej, ogniska, zajęcia dla dzieci i zdrowe jedzenie - Festiwal Wibracje to nie tylko rokroczne spotkanie, ale także tworząca się w czasie rzeczywistym subtelna społeczność ludzi, którzy już i tak swoje wiedzą.

Wśród gości tegorocznej edycji festiwalu znalazły się osobistości znane zarówno słuchaczom Radia Paranormalium jak i czytelnikom "Nieznanego Świata".

Więcej informacji na stronie festiwalu: www.wibracje.com.pl

"Vatran Auraio" w Bibliotekarium
(dodano: 2018-06-01 13:56:15)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W dzisiejszym odcinku "Bibliotekarium", punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski i Żwikiewicz vs Słuchacze Radia Paranormalium będzie proza Marka Huberatha, a konkretnie powieść fantastyczna "Vatran Auraio". Zapraszamy już dziś, oczywiście na żywo, oczywiście o 20:00, i oczywiście jeśli znacie już Państwo tę powieść, o już teraz czekamy na Wasze pytania, komentarze i spostrzeżenia.

Czytaj więcej

Ta debata może być ostatnią... (w tym sezonie)
(dodano: 2018-05-29 22:33:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Przygotowujemy się właśnie do kolejnej Debaty Ufologicznej Online. Wiele wskazuje na to, że będzie to ostatnia debata w tym sezonie. Nie mamy jeszcze sprecyzowanego tematu, już teraz czekamy na Państwa pytania - ogólnie na tematy ufologiczne.

Czytaj więcej

Pasmo audycji w dniu 27 maja odwołane
(dodano: 2018-05-26 11:17:21)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Z przyczyn od nas niezależnych (nagłe problemy techniczne i organizacyjne), pasmo audycji w dniu 27 maja zmuszeni jesteśmy odwołać. Zaplanowana na ten dzień Debata Ufologiczna Online zostaje przesunięta na 3 czerwca.

Panowie z ABW radzą, jak walczyć z artblockiem
(dodano: 2018-05-25 20:04:24)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już za chwilę, krótko po 20:00, zapraszamy na kolejny odcinek podcastowego wydania "Bibliotekarium", czyli ABW. Ten odcinek szczególnie polecamy osobom walczącym z blokadą twórczą, zwaną często "artblockiem" - będzie bowiem mnóstwo porad, jak z ową blokadą walczyć.

Wywiad z Tomem Campbellem oraz zaproszenie na spotkanie
(dodano: 2018-05-20 02:34:31)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 19:00 zapraszamy Państwa do wysłuchania pierwszej części obszernego wywiadu z Tomem Campbellem, fizykiem NASA oraz badaczem zagadnień związanych ze świadomością i wirtualną rzeczywistością. W tej części wywiadu, Tom wyjaśni nam pokrótce, jaka była jego droga jako naukowca i w jaki sposób dotarł do swoich obecnych wniosków dotyczących naszej wirtualnej rzeczywistości. Odniesie się również do kwestii takich jak teorie spiskowe oraz istoty pozaziemskie.

Wywiad zarejestrowaliśmy przy okazji zbliżającej się wizyty Toma Campbella w Polsce. Spotkanie, połączone z licznymi wykładami oraz warsztatami, odbędzie się w Krakowie w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2018 roku. Więcej informacji, wraz z pełnym programem, znajdziecie Państwo w specjalnej broszurce PDF.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 910, obecna strona 5, ilość stron 152
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium