Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Z wizytą w Biurze Duchów, z wybitnie gotycką i wciągającą książką w ręku
(dodano: 2019-12-04 01:53:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najbliższa "Debata (nie)kontrolowana" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów" będzie pod pewnymi względami przypominała mocno gotycką wersję "Bibliotekarium". Przyjrzymy się w niej bowiem właśnie literaturze gotyku, która jak wiadomo pełna jest nawiązań do świata rzeczy niezwykłych, zjawisk paranormalnych i interakcji między światem fizycznym i duchowym. Będzie zatem o czarnym romantyzmie, a także duchach, zjawach i wątkach onirycznych w romantyzmie. Dokonamy swoistego przeglądu zjawisk nadprzyrodzonych w literaturze, co - miejmy nadzieję - zainspiruje słuchaczy do sięgnięcia po pewne, niesłusznie zapomniane tytuły.

Gościem audycji będzie Jowita Kosiba, autorka świeżo wydanej powieści pt. "Nokturn", która zadowoli każdego miłośnika literatury z dreszczykiem, utrzymanej w klimacie książek Edgara Allana Poe, Daphne de Maurier i sióstr Brontë.

Audycja połączona będzie z konkursem, w którym będzie można wygrać egzemplarz "Nokturnu". Słyszymy się w niedzielę 15 grudnia o 19:00, oczywiście (uwaga, tu element wybitnie nie-gotycki) na żywo!

Czytaj więcej

Bibliotekarium obsłuży angielskiego króla
(dodano: 2019-12-03 02:56:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" tematem przewodnim będzie twórczość Bohumila Hrabala, a konkretnie powieść "Obsługiwałem angielskiego króla". Audycja odbędzie się na żywo w piątek 6 grudnia o godz. 20:00.

Tradycyjnie, tych z Państwa, którzy są już zaznajomieni z lekturą powieści Hrabala, zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Świadkowie przemówią po raz dziewiąty
(dodano: 2019-12-01 17:14:21)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 8 grudnia o godz. 22:00, zapraszamy na kolejny odcinek podcastu "Mówią świadkowie". Tym razem cały odcinek zdominują relacje o obserwacjach UFO. Dwóm relacjom towarzyszyć będą materiały ilustracyjne (szkice wykonane przez świadków). Będzie to odcinek szczególny, gdyż w wersji przygotowanej dla YouTube ilustracje będą wyświetlane na wideo w formie pokazu slajdów. Naturalnie, linki do ilustracji zostaną również umieszczone w opisie audycji w archiwum.

Black Friday w sklepie Prekognicja.pl!
(dodano: 2019-11-28 03:08:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Tradycyjne sklepy od lat już kultywują tradycję zwaną "Czarnym Piątkiem", jednak owa tradycja ma dwie wady: często taki "piątek" w danym sklepie kończy się po północy i w sobotę już nie obowiązuje, a te promocje to też jakieś takie... delikatnie mówiąc, podejrzane :)

Inaczej rzecz się ma w sklepie prekognicja.pl - tutaj, nieco wbrew nazwie, czarnopiątkowe promocje trwają do niedzieli! Powstała specjalna kolekcja nagrań objętych (prawdziwą!) promocją 82% - kliknij tutaj.

Czytaj więcej

Myśli materializują się. Niebo i Piekło w książkach Roberta A. Monroe
(dodano: 2019-11-24 17:17:18)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Robert A. Monroe jest autorem trzech książek poświęconych jego doświadczeniom poza ciałem. W książkach tych znajdujemy wiele elementów podważających konserwatywnie chrześcijańskie przekonania dotyczące Boga, modlitwy, nieba, oraz piekła. Dzieło Monroe jest szczególnie istotne w odniesieniu do kwestii „duchowych odpowiedzi”, gdyż opisuje jego doświadczenia z różnorakimi elementami pochodzącymi z nieba i piekła na planie niefizycznym. W swoich książkach, Monroe rozwinął pewną kosmologię, opisując serie skupiających się wokół ziemi „kręgów” - które to kręgi stanowią „metafory stanów lub faz świadomości”.

Czytaj więcej

Promocja na nagranie "Psychomanteum - spotkania ze zmarłymi"
(dodano: 2019-11-20 20:26:22)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Sklep internetowy Prekognicja.pl organizuje promocję na nagranie "Psychomanteum - spotkania ze zmarłymi". Aby skorzystać z promocji, należy wejść w ten link, a następnie podczas dokonywania zakupu wprowadzić kod: psychomanteum30 - włączy się wówczas zniżka 30%.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1062, obecna strona 5, ilość stron 177
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium