[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
Ilustracja do newsa

Bibliotekarium odwiedzi Mariusz Wojteczek
(dodano: 2022-03-17 14:03:14)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo będziemy mieli gościa - nasze skromne progi nawiedzi Mariusz Wojteczek, a dyskusja będzie się toczyła wokół jego dwóch zbiorów opowiadań, zatytułowanych "Ballady morderców i inne opowiadania" oraz "Dreszcze". Będzie też sporo ogólnie o literaturze grozy. Audycję nadamy już jutro krótko po 20:00, a miłośników tego typu klimatów już teraz zachęcamy do nadsyłania pytań do naszego gościa oraz dzielenia się spostrzeżeniami - możecie je Państwo zamieszczać w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Ilustracja do newsa

"Koniec wieczności" w Bibliotekarium
(dodano: 2022-03-02 14:30:57)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo porozmawiamy o klasyce s-f - książce Isaaca Asimova pt. "Koniec wieczności", opowiadającej o specyficznych podróżach w czasie. Audycję nadamy już w piątek krótko po 20:00, a do dzielenia się spostrzeżeniami na temat lektury zapraszamy już teraz w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Ilustracja do newsa

Marcowe spotkanie online The Monroe Institute Polska
(dodano: 2022-03-01 01:43:29)

Przed nami pierwszy wtorek miesiąca, a to oznacza, że już jutro o 19:00 usłyszymy się na kolejnym spotkaniu online The Monroe Institute Polska. Tym razem tematem do dyskusji będzie to, jak znaleźć spokój w sytuacji lęku w kontekście wydarzeń na Ukrainie. Spotkanie odbędzie się na Zoomie, będzie również transmitowane na naszej antenie.

Ilustracja do newsa

Żywy folklor okiem etnografa
(dodano: 2022-02-24 17:33:04)

Zapowiadany wcześniej wywiad z etnograf mgr Martą Kaletą został już nagrany. Dziękujemy Państwu zarówno za pytania, jak i za nadesłane relacje (i oczywiście czekamy na następne). Wywiad zostanie wyemitowany w ramach cyklu "Debaty (nie)kontrolowane" w sobotę krótko po północy. Mamy nadzieję, że audycja nie tylko Państwa zaciekawi i zainspiruje do zgłębienia tematu żywego folkloru, również w rozmowach z najbliższymi, ale również da Państwu odrobinę wytchnienia od rozgrywających się obecnie głośnych wydarzeń.

Wszystkich newsów w bazie: 1221, obecna strona 5, ilość stron 306
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium