księgarnia ezoteryczna WarszawaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Właśnie nadajemy audycję na żywo! Gorąco zachęcamy do słuchania
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
Ilustracja do newsa

Kontrolowane ujawnienie
(dodano: 2023-11-12 21:45:47)

Podczas gdy USA zabrały się aktywnie do badań nad UFO, inne kraje w tej kwestii milczą. Dlaczego? Co mogą skrywać archiwa innych krajów? Na te i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w jutrzejszej "Debacie Ufologicznej Online". Słyszymy się na żywo już o 20:00.

Czytaj więcej

Ilustracja do newsa

Rozwój, pytania, doświadczenia, spostrzeżenia. Listopadowe spotkanie online The Monroe Institute Polska
(dodano: 2023-11-07 02:53:43)

Mamy pierwszy wtorek miesiąca, a to oznacza, że już dziś o 19:00 usłyszymy się na kolejnym spotkaniu online The Monroe Institute Polska.

Podczas naszego listopadowego spotkania skupimy się na odpowiedziach na Wasze pytania, których przez ostatnie miesiące uzbierało się bardzo dużo. Zachęcamy również do zadawania nowych pytań w trakcie spotkania. Nie lękajcie się, krytyki nie będzie, ponieważ w TMI Polska i w Radiu Paranormalium tworzymy bezpieczną przestrzeń do zadawania pytań i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Spotkanie odbędzie się na Zoom'ie, będzie również transmitowane na naszej antenie.

Czytaj więcej

Ilustracja do newsa

Zbugowany świat! Przypadki, pomyłki czy błędy w matriksie?
(dodano: 2023-11-01 20:06:49)

Już w najbliższą sobotę, 4 listopada o godz. 22:00, zapraszamy na premierę kolejnego odcinka podcastu "Mówią Świadkowie". Najnowszy epizod nosi tytuł "Zbugowany świat". Użyte w tytule słowo "bug" oznacza błąd w oprogramowaniu, a o występowaniu takowych szczególnie dobitnie przekonują się osoby grające w rozbudowane gry komputerowe. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że "bugi" - nazywane czasami błędem w matriksie - zdarzają się też i w realnym świecie, skłaniając świadków takich zdarzeń do zadania trudnych pytań o prawdziwą naturę naszej rzeczywistości.

Czytaj więcej

Ilustracja do newsa

Zajrzyjmy do najnowszej książki Roberta Noble
(dodano: 2023-10-22 02:27:53)

Dziś o 20:00 zapraszamy na premierę specjalnego odcinka "Lektur Paranormalium", w którym zaprezentowany zostanie wybrany fragment nowej książki Roberta Noble, zatytułowanej "OOBE. Tajemnica punktu scalającego".

W książce tej Robert opisuje, jak nauczył się przesuwać swój punkt scalający, aby doświadczać życia bardziej intensywnie, w pełni rozumieć jego istotę i odkrywać tajemnice Wszechświata. Opowiada też o tym, jak trudne jest zapamiętanie tych doświadczeń i jak można je odzyskać.

Dziś wysłuchamy obszernego fragmentu książki, a będzie nim rozdział zatytułowany "Opanowanie umysłu".

NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2023 by Radio Paranormalium