Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
MENU   ☰  
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Październikowe spotkanie online The Monroe Institute Polska
(dodano: 2021-10-04 19:18:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Przed nami pierwszy wtorek miesiąca, a to oznacza, że już jutro o 19:00 usłyszymy się na kolejnym spotkaniu online The Monroe Institute Polska. Tym razem porozmawiamy o różnych narzędziach, z którymi pracujemy sami, jak również takimi, które są używane przez trenerów w Instytucie Monroe. Spotkanie odbędzie się na Zoomie, będzie również transmitowane na naszej antenie.

Drobne zmiany techniczne
(dodano: 2021-10-01 02:43:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Informujemy, że wprowadziliśmy pewne drobne zmiany techniczne, mające na celu wyeliminowanie pojawiających się u niektórych z Państwa komunikatów błędu opatrzonych kodem 403 (odmowa dostępu). Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w tym poście na forum.

W razie problemów z logowaniem, zalecamy wejście w ustawienia przeglądarki i wyczyszczenie plików cookies dla witryny paranormalium.pl. Po wykonaniu tej czynności logowanie na naszej stronie powinno działać normalnie. Za wszelkie niedogodności przepraszamy i w razie jakichś problemów pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Świadkowie znów mówią, tym razem o żywym folklorze
(dodano: 2021-09-26 19:47:57)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą sobotę, 2 października krótko po północy, zapraszamy na premierę kolejnego odcinka podcastu "Mówią Świadkowie". Ten odcinek będzie wyjątkowy ze względu na tematykę, tym razem bowiem poznamy relacje o bliskich spotkaniach z żywym folklorem - czyli z postaciami znanymi głównie z podań i legend ludowych. Tego typu zdarzenia to sprawy tak dziwaczne i trudne do skategoryzowania, że wielu badaczy zjawisk paranormalnych boi się w ogóle poruszać ten temat. Gwoździem programu będzie zaś obszerna relacja o bliskim spotkaniu z czymś, co jako żywo przywodzi na myśl... wilkołaka!

Bibliotekarium odwiedzi(ł) Maciej Górniak
(dodano: 2021-09-26 19:46:25)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższy piątek, 1 października o godz. 20:00, na naszej antenie wyemitujemy kolejny odcinek "Bibliotekarium". W audycji pojawi się gość, a będzie nim Maciej Górniak. Dyskusja toczyć się będzie wokół jego powieści pt. "DNA - Spirale Zagłady". Audycja wyjątkowo "z taśmy", liczymy jednak na feedback w komentarzach po premierze.

Wszystkich newsów w bazie: 1173, obecna strona 2, ilość stron 294
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium