[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
Ilustracja do newsa

A numer jego czterdzieści i cztery... czyli świadkowie znów mówią
(dodano: 2022-06-07 03:15:46)

Już w najbliższą sobotę krótko po północy zapraszamy na premierę kolejnego, długo wyczekiwanego odcinka podcastu "Mówią Świadkowie".

Ten odcinek będzie szczególny - nie bez kozery, bo numer jego czterdzieści i cztery, szczególna zaś będzie dziś rozmowa ze słuchaczem, który postanowił podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z UFO z całego swojego życia. Mamy tutaj zarówno obserwacje dziwnych obiektów jak i spotkania z dziwnymi postaciami, usłyszymy też o dziwnym uczuciu jakoby jakaś niezidentyfikowana siła sterowała zachowaniem świadka podczas takich zdarzeń. Incydenty te wywarły na tyle duży wpływ na słuchacza i jego psychikę, że wspominając to wszystko i opowiadając o tym był wyraźnie roztrzęsiony.

Ponadto w odcinku pojawią się również dwie interesujące relacje, jakie zostały nadesłane do prowadzonego przez Radio Paranormalium serwisu UFO-Relacje.pl

Ilustracja do newsa

Mikołaj Maria Manicki w Bibliotekarium
(dodano: 2022-06-07 03:11:21)

"Bibliotekarium" pozostaje w klimatach science-fiction. W najbliższym wydaniu tej audycji na żywo naszym gościem będzie Mikołaj Maria Manicki, a rozmowa będzie się toczyła wokół jego powieści pt. "Diabeł już tu nie mieszka". Audycję nadamy w piątek o godz. 20:00, a na Państwa pytania do gościa czekamy już teraz - możecie je nadsyłać w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Ilustracja do newsa

Czerwcowe spotkanie online The Monroe Institute Polska. Gośćmi będą Rafał Nieradzik, Aurelian Łasasowski oraz członkowie ich grupy badawczej
(dodano: 2022-06-07 02:36:25)

Przed nami pierwszy wtorek miesiąca, a to oznacza, że już dziś o 19:00 usłyszymy się na kolejnym spotkaniu online The Monroe Institute Polska.

Tym razem będziemy mieli gości - zawita do nas Rafał Nieradzik, podróżnik niefizyczny oraz autor książek o tejże tematyce, oraz tarocista Aurelian Łasasowski. Porozmawiamy o stworzonej przez nich grupie badawczej, w spotkaniu wezmą również udział członkowie grupy.

Spotkanie odbędzie się na Zoomie, będzie również transmitowane na naszej antenie.

Ilustracja do newsa

Zapis prelekcji Damiana Treli
(dodano: 2022-06-03 00:40:38)

Już w sobotę krótko po północy zapraszamy na premierę zapisu prelekcji pt. "UFO - Fakty i mity", jaką badacz ufologii Damian Trela wygłosił w Poznaniu 23 maja 2022 roku, w ramach cyklu eventów organizowanych przy Plaży Wilda Eco Village.

Wszystkich newsów w bazie: 1230, obecna strona 2, ilość stron 308
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium