Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Konkurs z książką "OOBE. Lęk pierwotny"
(dodano: 2019-11-05 02:33:16)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 10 listopada, o godzinie 22:10 - a więc bezpośrednio po premierze 7. odcinka podcastu "Mówią Świadkowie" - zapraszamy na specjalne wydanie "Lektur Paranormalium", w którym zaprezentujemy wybrany fragment nowo wydanej książki Roberta Noble "OOBE. Lęk pierwotny". Audycja będzie połączona z konkursem, w którym będzie można wygrać egzemplarz tejże książki. Zapraszamy do słuchania i wzięcia udziału w konkursie!

Bibliotekarium i "Rubieże Rzeczywistości"
(dodano: 2019-11-05 02:28:40)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najbliższe wydanie "Bibliotekarium" poświęcone będzie świeżo wydanemu tomowi opowiadań pt. "Rubieże Rzeczywistości". Emisja audycji na naszej antenie, jak zwykle, w piątek 8 listopada o 20:00. Tych z Państwa, którzy mieli już to wydawnictwo w ręce, już teraz zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami na temat opowiadań - możecie to Państwo uczynić w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Zachęciliśmy świadków do mówienia i w związku z nowymi relacjami poszukujemy pewnych informacji...
(dodano: 2019-10-29 23:00:12)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Rozpoczęcie przez nas kilka miesięcy temu emisji podcastu "Mówią Świadkowie" uruchomiło niekończący się (oby!) strumień napływających do nas relacji o spotkaniach z trudnymi do wyjaśnienia zjawiskami. W związku z relacjami, jakie w ostatnich dniach zarejestrowaliśmy, zwracamy się do Szp. Słuchaczy z takimi oto dwiema prośbami...

Czytaj więcej

Szósty odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2019-10-25 16:36:27)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku podcastu "Mówią Świadkowie" zaprezentujemy dwie rozmowy ze świadkami, którzy przekazali historie o spotkaniach z zagadkowymi humanoidalnymi istotami oraz relacje o obserwacjach UFO. Premiera w niedzielę 27 października o godz. 22:00.

"Lewa ręka ciemności" w Bibliotekarium
(dodano: 2019-10-21 03:02:47)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski vs Żwikiewicz vs Słuchacze będzie powieść Ursuli K. Le Guin pt. "Lewa ręka ciemności". Jak to ujął Marek Żelkowski, powieść - podobnie zresztą jak cała twórczość tej autorki - wbiła go w fotel, możemy się więc spodziewać, że co najmniej równie "wbijająca" będzie i audycja. Zapraszamy do słuchania oraz wzięcia aktywnego udziału w audycji już w piątek 25 października o 20:00! A tych z Państwa, którzy znają twórczość Ursuli K. Le Guin, zachęcamy do dzielenia się w komentarzach pod tym newsem swoimi spostrzeżeniami na jej temat.

Czytaj więcej

Tom Campbell ponownie w Polsce!
(dodano: 2019-10-17 11:09:49)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W maju 2021 roku do Polski wraca Tom Campbell, fizyk współpracujący niegdyś z NASA, współpracownik Instytutu Monroe oraz badacz zagadnień związanych ze świadomością i wirtualną rzeczywistością. Odbędą się wówczas pięciodniowe warsztaty MBT Immersive 2021. Całe przedsięwzięcie jest aktualnie na etapie planowania i organizowania, więc o dokładnym terminie oraz miejscu będziemy jeszcze Państwa informować w osobnych wpisach.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1077, obecna strona 9, ilość stron 180
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium