[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.pl


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Nowa, ciekawa książka. Polecam:) napisany 08.13.17 0:50:22
  Nowa, ciekawa książka. Polecam:) napisany 08.12.17 18:02:06
  Problem z OOBE i zaprzyjaźniony demon napisany 08.10.17 21:46:44
  nieznane miejsce napisany 08.06.17 17:04:48
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Klub Kontaktów Kosmicznych debiutuje w Internecie!
(dodano: 2017-04-11 18:27:15)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W Internecie pojawiła się nowa strona internetowa - ufo-terranova.pl - oficjalna strona Klubu Kontaktów Kosmicznych, najstarszej organizacji ufologicznej w Polsce. Zapraszamy do lektury komunikatu sporządzonego przez członków KKK.

Czytaj więcej

Jeśli chcesz wesprzeć Radio Paranormalium...
(dodano: 2017-04-04 18:49:54)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ponieważ często otrzymujemy pytania, w jaki sposób można wesprzeć finansowo Radio Paranormalium, utworzyliśmy specjalną podstronę zawierającą namiary na wszystkie nasze konta oraz nasz portfel Bitcoin, poprzez które można dokonywać wpłat.

Inaczej niż robią to niektóre "wolne media" ;-) my jesteśmy dalecy od "apelowania" co miesiąc o wpłaty. Nie znajdziecie Państwo również u nas komunikatu mówiącego, że "jeśli zabraknie tyle i tyle, to przez taki i taki okres nie będzie nowości". Nie oznacza to jednak, oczywiście, że nie ponosimy żadnych wydatków związanych z utrzymaniem serwera, sprzętu, łącza telefonicznego, itd. Dlatego będziemy niezmiernie wdzięczni za każdy, nawet najdrobniejszy datek.

Można nas również wspierać za pośrednictwem naszego profilu na Patronite.pl. Przy okazji, dziękujemy wszystkim patronom, którzy do tej pory nas wsparli - jesteście Wielcy przez duże W!

Rzecz jasna, Radio Paranormalium można wspierać również na inne sposoby, np. udostępniając nasze audycje na portalach społecznościowych, czy też wyłączając blokowanie reklam na naszej stronie.

Czytaj więcej

75. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2017-04-04 18:40:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 9 kwietnia o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której omówimy niezwykle kontrowersyjny temat "Tajemnice Srebrnego Globu: Obcy na Księżycu". Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

74. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2017-03-29 02:34:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 2 kwietnia o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której omówimy niezwykle kontrowersyjny temat "Czy obcy nas stworzyli?". Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Zapowiedź Bibliotekarium z 7 kwietnia
(dodano: 2017-03-26 01:59:30)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Z "Bibliotekarium" jest tak, że im więcej odcinków, tym więcej książek. Zamiast ich ubywać, to przybywa. Doszliśmy do wniosku, że następny odcinek "Bibliotekarium" chcielibyśmy zrobić o zjawisku, które nazwaliśmy popularnością skandynawskiego kryminału. Punktem wyjścia będą ksiażki skandynawskiego pisarza Henninga Mankella, w których jako protagonista pojawia się komisarz Wallander. Dlaczego postać ta jest intrygująca? I w ogóle dlaczego Skandynawi tak bardzo nas intrygują? Powiemy też o kilku filmach, które okazały się przebojami, a w wersji amerykańskiej były po prostu głupie i niestrawne. Audycję, jak zawsze, zrealizujemy na żywo. Będzie można dzwonić, a pytania i swoje spostrzeżenia możecie Państwo nadsyłać już teraz.

Czytaj więcej

Zapowiedź Bibliotekarium z 24 marca
(dodano: 2017-03-22 14:57:54)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym Bibliotekarium, do którego zapraszamy już w ten piątek o 20:00, Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz porozmawiają o tym, jacy jesteśmy jako ludzie i świat - bo książka "Metro 2035", o tym jak żyją ludzie w metrze moskiewskim gdzieś tam głęboko pod Moskwą, to tak naprawdę nie jest książka o metrze i przyszłości, tylko o tym, kim dzisiaj jesteśmy. Audycję, jak zawsze, zrealizujemy na żywo. Będzie można dzwonić, a pytania i swoje spostrzeżenia możecie Państwo nadsyłać już teraz.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 786, obecna strona 7, ilość stron 131
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"