[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.pl


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Nowe badania nt:" Gwiezdnego Dziecka" napisany 10.15.17 0:30:32
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Wesprzyj wydanie książki "Gniazda UFO"
(dodano: 2017-07-04 15:47:33)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Nie tak dawno apelowaliśmy do Państwa o wsparcie wydania książki Arkadiusza Miazgi "Magiczna Rzeczywistość". Jeśli lubicie wspierać ciekawe projekty i przedsięwzięcia, to właśnie nadarza się ku temu kolejna okazja.

Damian Trela, badacz UFO znany Państwu między innymi z "Debat Ufologicznych Online", pragnie wydać książkę pod tytułem "Gniazda UFO". Jak to jednak w życiu bywa, podobnie jak wiele innych ciekawych inicjatyw, wydanie książki nie może się odbyć bez zebrania wcześniej odpowiednich do tego celu funduszy. Jeśli ktoś z Państwa zechciałby wesprzeć wydanie drukiem tej publikacji, zapraszamy do odwiedzenia profilu książki na portalu PolakPotrafi.pl, gdzie znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje. Znajdziecie tam Państwo również wybrane fragmenty książki.

20. Debata (nie)kontrolowana: Zaginieni astronauci
(dodano: 2017-07-04 14:15:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej "Debacie (nie)kontrolowanej", którą nadamy już w tę niedzielę 9 lipca o 19:00, poruszymy niezwykle kontrowersyjny temat - będziemy mianowicie dyskutować o zaginionych astronautach. Audycja zostanie oczywiście zrealizowana na żywo, a na Państwa pytania czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Nowy serwer nadawczy
(dodano: 2017-07-02 03:05:02)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wczoraj dokonaliśmy przełączenia naszego radia na nowy serwer, z którego nadajemy sygnał. Udało nam się to zrobić w taki sposób, abyście nie musieli Państwo niczego zmieniać ani aktualizować w swoich odtwarzaczach. W razie gdyby jednak występowały jakieś problemy z odsłuchem naszego radia, prosimy o zgłaszanie nam ewentualnych błędów pod naszymi kontaktami lub w komentarzach do niniejszego newsa.

Czytaj więcej

19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz
(dodano: 2017-06-28 14:23:44)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej "Debacie (nie)kontrolowanej", już w najbliższą niedzielę 2 lipca o 19:00, postaramy się zrobić taki wstęp do szerokiej dyskusji o reinkarnacji i wędrówce dusz oraz o subtelnej różnicy między jednym a drugim. Zahaczymy też o badania dra Stevensona, a także zastanowimy się nad tym, czy reinkarnacja była znana we wczesnym Chrześcijaństwie, czy też nie. Audycję zrealizujemy oczywiście na żywo, a na Państwa pytania czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Do Bibliotekarium zawitał diabeł...
(dodano: 2017-06-28 13:40:08)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższy piątek o 20:00 zapraszamy na kolejny odcinek audycji "Bibliotekarium". Tym razem Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz będą dyskutować o diable w literaturze, przede wszystkim zaś, o diable pojawiającym się w utworach w konkursie, w którym obaj panowie mieli niedawno okazję jurorować. Jak niedawno wprowadzona tradycja nakazuje, wybrane utwory diabelskim basem Ivelliosa zaprezentujemy na antenie.

Czytaj więcej

Chata Mistyka
(dodano: 2017-06-22 02:49:55)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 22:00 jednocześnie na antenach Radia Paranormalium i Radia Na Fali zadebiutuje nowy, niezwykły podcast poświęcony rozwojowi duchowemu. Premierę "Chaty Mistyka" zaanonsował już jakiś czas temu Kapitan Tomek, a pewną próbkę tego, co do tej pory przygotował dla Was mistyk Bart, mogliście usłyszeć już podczas "Wieczorowych Pór" nadawanych po "Hiperprzestrzeni". "Chata Mistyka" będzie nadawana również równolegle na naszym kanale na youtube.

Wszystkich newsów w bazie: 812, obecna strona 7, ilość stron 136
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"