[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.pl


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Wspólne ćwiczenia telekinezy napisany 02.23.17 9:50:14
  Re: Wspólne ćwiczenia telekinezy napisany 02.22.17 13:57:41
  Wspólne ćwiczenia telekinezy napisany 02.16.17 20:11:08
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Świadomy Sen - Nasz Drugi Świat. Odcinek specjalny z Rafałem Nieradzikiem
(dodano: 2016-11-11 22:47:37)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższy czwartek 17 listopada zapraszamy na specjalny odcinek audycji "Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat", w którym gościem specjalnym będzie Rafał Nieradzik. Tematem audycji będą różne zagadnienia związane z LD oraz OOBE. Start audycji, jak zawsze, o 20:30. Już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań!

Czytaj więcej

57. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2016-11-08 02:28:07)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 13 listopada o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której omówimy temat "Dawne UFO" (tym razem już na 100%, obiecujemy!). Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Wywiad z Przemysławem Nowakowskim
(dodano: 2016-11-08 02:21:31)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 13 listopada, o godzinie 17:30 zapraszamy do wysłuchania niezwykle interesującego wywiadu z Przemysławem Nowakowskim, publicystą i współpracownikiem "Nieznanego Świata". W audycji nasz gość opowie między innymi o najnowszej książce pt. "Śladami nowoczesnego mitu", napisanej wspólnie z Wojciechem Chudzińskim.

Wywiad zostanie przeprowadzony na żywo, w związku z czym już teraz zachęcamy Państwa do nadsyłania pytań - możecie to robić pod naszymi kontaktami podanymi w prawym menu, lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Kim jest tajemniczy "Branton"? Ofiarą wzięcia przez UFO? "Uśpionym" agentem CIA? Oszukującym byłym pracownikiem Strefy 51?
(dodano: 2016-11-08 02:13:42)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Nie wiadomo, w którym momencie Bruce Alan Walton przybrał imię "Branton", ani też co się z nim obecnie dzieje, wiadomo jednak, że zrobił to z obawy o swoje życie. Branton poznał pewne szczegóły dotyczące obco-ludzkiej konspiracji, które poprzedzały wszystkie nasze konwencjonalne poglądy na historię człowieka - są to tego rodzaju detale, przy których konspiratorzy zrobiliby wszystko by utrzymać je w tajemnicy. Dla tych tajnych stowarzyszeń morderstwo było i jest zawsze opcją...

Czytaj więcej

56. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2016-11-01 02:12:30)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 6 listopada o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której tym razem omówimy temat "Dawne UFO" (miejmy nadzieję, że nikt i nic tym razem nam nie przeszkodzi!). Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Aktualizacja 1 listopada: Padła propozycja, aby debatę o "Dawnym UFO" przełożyć jeszcze o tydzień (wówczas odbyłaby się 13 listopada), a w tę niedzielę 6 listopada omówić gorące tematy związane z UFO, nieco przy okazji zbliżających się wyborów prezydenckich w USA. Zahaczylibyśmy więc o Wikileaks, kwestie typu Hilary Clinton a UFO, itd. Co Państwo sądzicie o tym pomyśle?

Użytkowników posiadających konta na popularnej "tolerancyjnej niebieskiej społecznościówce" prosimy o odpowiadanie we wpisie na naszym fanpejdżu.

Aktualizacja II: Ostatecznie stanęło na "Gorących tematach w ufologii", a więc temat "Dawne UFO" przesuwamy - tym razem już ostatecznie, obiecujemy! - na 13 listopada.

Czytaj więcej

Statek-widmo z Zatoki Chaleur
(dodano: 2016-10-30 02:42:21)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Każdy, kto mieszkał wzdłuż wybrzeża, wie że historie o duchach i morzu naturalnie pływają razem. Pomyśl tylko: za starych czasów wstawało się każdego dnia, aby ujrzeć swojego ojca lub męża odpływającego w ciemne gardło przystani, dobrze wiedząc że morze może w każdej chwili go pochłonąć. Nawet teraz życie na morzu to w najlepszym razie ruletka, zaś wyobrażenie ciała naturalnie zwraca się ku myślom o życiu pozagrobowym. Twoje oczy pełne nadziei skupiają się na tym głodnym przełyku horyzontu, a Ty tylko zastanawiasz się, co też może się za nim kryć. I to właśnie tutaj odnajdujemy tę historię, przywiązaną i migoczącą wzdłuż szarej perspektywy Atlantyku, który jest domem statku-widmo z Zatoki Chaleur...

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 732, obecna strona 7, ilość stron 122
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"