http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Drugie "Rozmowy o fantastyce" na żywo, tym razem o literaturze fantasy
(dodano: 2019-04-25 02:46:08)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku "Rozmów o fantastyce" porozmawiamy - niespecjalnie oryginalnie - o literaturze fantasy. Postaramy się to zrealizować w podobnym trybie, jak miało to miejsce w pierwszej audycji z tego cyklu. Dyskusja będzie ciekawa, szczególnie że pewne analogie do kwestii poruszonych w pierwszym odcinku audycji wydają się nieuniknione. Zapraszamy do słuchania już w najbliższą sobotę 27 kwietnia o 19:00, na żywo! Oczywiście, jeśli macie Państwo jakieś ciekawe spostrzeżenia na temat fantasy w ogóle, zapraszamy do dzielenia się nimi z nami w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Zapraszamy na warsztaty z chirologii
(dodano: 2019-04-24 14:09:17)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapraszamy na niezwykłe warsztaty z chirologii - czyli czytania z dłoni - które poprowadzi Państwu znana z "Debat (nie)kontrolowanych" Beata Kampa vel Ada Edelman, autorka bloga Biuro Duchów.

Chirologia to prastara nauka, nie mająca nic wspólnego z jakże popularną chiromancją, czyli wróżeniem z ręki. Co można wyczytać z dłoni? Jakie cechy odkryć? Przede wszystkim poznajemy cechy charakteru, predyspozycje indywidualne, potencjały i słabe strony, a także kondycję psychiczną i fizyczną konkretnej osoby.

Dłonie to skarbnica wiedzy prowadząca nas ku lepszemu poznaniu samego siebie i bliskich nam osób. Wiedzę tę można wykorzystać w wielu sytuacjach życiowych, gdyż w każdej kulturze, ręka jest jedyną częścią ciała, która praktycznie przez cały czas pozostaje odkryta. Poza tym, o ile ubranie, makijaż czy fryzura mogą stworzyć iluzję osobowości społecznie pożądanej, o tyle dłoń jest taka jaka jest i trudno to zmienić. Wiedza o ludzkiej dłoni, daje nam przewagę i może, w wielu sytuacjach uchronić przed błędami i niekorzystnymi lub pochopnymi decyzjami.

Warsztaty odbędą się w dniach 15-16 czerwca w Poznaniu. Więcej informacji oraz dokładny plan warsztatów znajdziecie Państwo we wpisie na blogu Biuro Duchów oraz stronie wydarzenia na Facebooku.

Czytaj więcej

Jerozolimskie piaski. Zapowiedź dzisiejszego "Bibliotekarium"
(dodano: 2019-04-19 15:36:41)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś na naszej antenie o godzinie 20:00 zapraszamy na kolejny podcastowy odcinek "Bibliotekarium". Tym razem, oprócz Marka Żelkowskiego i Wiktora Żwikiewicza, w audycji usłyszymy również gościa specjalnego - będzie nim Mirosław Gołuński, autor książki "Jerozolimskie piaski. Wyprawy krzyżowe w polskiej powieści historycznej". Zapraszamy do słuchania, no i oczywiście liczymy później na feedback w postaci komentarzy pod audycją w archiwum.

Reinkarnacja we wspomnieniach dzieci. Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 28 kwietnia
(dodano: 2019-04-17 02:52:42)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej "Debacie (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów" pochylimy się nad tematem reinkarnacji we wspomnieniach dzieci. Czy to realny zapis doświadczeń poprzednich żywotów, czy też konfabulacja dziecięcej wyobraźni? Jak dokładne mogą być te wspomnienia i czemu do nich wracamy?

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Samsara, ta audycja również będzie połączona z konkursem z książką do wygrania. Tym razem do rozlosowania mamy "Dar duszy" Roberta Schwartza (kontynuacja bestsellera "Odważne dusze").

Audycję nadamy w niedzielę 28 kwietnia o godzinie 19:00, oczywiście na żywo. Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub spostrzeżenia w temacie wspomnień reinkarnacyjnych u małych dzieci, zapraszamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Drobny problem z logowaniem
(dodano: 2019-04-12 15:57:15)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zdarzył nam się drobny problem techniczny i prawdopodobnie właśnie przez niego niektórym użytkownikom nie udaje się zalogować na naszej stronie. Rozwiązanie jest proste: wystarczy wyczyścić ciasteczka (cookies) w przeglądarce, a następnie spróbować zalogować się ponownie. Za wszelkie niedogodności przepraszamy!

Handel dziećmi, pedofilia elit, kontrola umysłu, mroczne tajemnice Watykanu...
(dodano: 2019-04-11 14:33:33)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

...to tylko niektóre z wielu tematów, jakie pojawią się w nietypowym odcinku "Czasu Snu". Nietypowa będzie również pora audycji - sobota 13 kwietnia o godzinie 11:00. Więcej szczegółów podał YuBy w temacie na forum. Zapraszamy do słuchania! Audycja na żywo, z możliwością dzwonienia. Oczywiście krótko po premierze trafi również do naszego archiwum mp3.

Wszystkich newsów w bazie: 1021, obecna strona 7, ilość stron 171
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium