[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.pl


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Witam i poznam... napisany 04.21.17 14:16:57
  Re: Witam i poznam... napisany 04.20.17 8:50:58
  Witam i poznam... napisany 04.19.17 23:54:44
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Informacja dla użytkowników aplikacji TuneIn
(dodano: 2017-01-20 21:02:04)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W nawiązaniu do licznych zapytań, kierowanych do nas w związku z problemami z odsłuchem naszego radia poprzez aplikację TuneIn, informujemy drogich Słuchaczy, iż nasze radio dostępne jest pod nazwą "Radio Paranormalium". Nasz strumień opatrzony jest również logiem radia oraz sloganem "Paranormalny głos w Twoim domu". Jest to jedyny oficjalny strumień Radia Paranormalium w aplikacji TuneIn.

Wiemy, że w katalogu tej aplikacji istnieje również drugi strumień o nazwie "Paranormalium", on jednak nie działa. Jako że nie my ten strumień dodaliśmy, nie jesteśmy w stanie go edytować ani usunąć. Użytkowników TuneIn korzystających z tego strumienia prosimy o przełączenie się na strumień o nazwie "Radio Paranormalium".

W razie problemów, prosimy o kontakt drogą emailową pod adresem radio@paranormalium.pl

65. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2017-01-18 03:16:20)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 22 stycznia o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której podyskutujemy o domniemanych planach Obcych w kwestii hybrydyzacji i depopulacji. Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Prace optymalizacyjne na stronie Radia Paranormalium
(dodano: 2017-01-18 03:14:16)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jesteśmy właśnie w trakcie przebudowywania naszej strony internetowej - optymalizujemy ją pod kątem szybszego ładowania się. Narzędzia wykonujące pomiary pokazują, że nasze wysiłki przynoszą efekt. W chwili obecnej, na przeciętnej prędkości łączach i przeciętnym sprzęcie, strona powinna się ładować w całości w mniej niż sekundę. Przyspieszenie powinni odczuć szczególnie użytkownicy smartfonów i tabletów.

W razie wystąpienia jakichś problemów prosimy o zgłaszanie ich w komentarzach lub pod kontaktami podanymi w prawym menu.

Czytaj więcej

Spisek transhumanistów
(dodano: 2017-01-17 19:21:46)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W publikacji pt. "TransEvolution: The Coming Age of Human Deconstruction", ekspert zajmujący się Grupą Bilderberg, Daniel Estulin, bada związki pomiędzy brytyjskim rządowym dokumentem "Strategic Trends 2007-2036" a tajemniczym globalnym elitarnym stowarzyszeniem, znanym jako Grupa Bilderberg.

Daniel Estulin opisuje problemy ekonomiczne świata oraz naciski jako część działań globalnej elity, zmierzających do zniszczenia państw. "Jest to zaplanowane", argumentuje, odnosząc się do starcia między globalnym systemem oligarchicznym a państwami. Jak twierdzi Estulin, zaangażowanie Światowej Organizacji Handlu (WTO) w wolny handel, w "Jeden Świat, Jeden Rynek", odzwierciedla "antypaństwowe i antynarodowe zamiary".

Czytaj więcej

Bibliotekarium w Radiu Paranormalium
(dodano: 2017-01-10 14:52:10)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy książka jest do czytania? Pozornie głupie pytanie. A jednak... W świecie nieludzkim poczesne miejsce zajmuje zasada: "dopadnij, zabij i zeżryj". Ale o społecznym sukcesie gatunku HOMO SAPIENS, od ujarzmienia ognia po Internet, tak naprawdę decyduje sztafeta: "Zdobyłeś coś? Pięknie! Więc podaj dalej".

Możesz przeczytać książkę, ale ona i tak "umrze", jakby jej nikt nie czytał, chyba, że trafi na jakieś forum wymiany poglądów. Tak naprawdę książka jest do rozmawiania.

O niej.

Książka może być głupia. Ale wymiana poglądów zawsze ma szansę ujawnić nieoczekiwaną wartość.

Na pierwszy odcinek cyklu BIBLIOTEKARIUM zapraszamy w piątek 13.01.2017 roku o godzinie 20.00.

Czytaj więcej

64. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2017-01-09 03:13:40)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 15 stycznia o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której omówimy niezwykle ciekawy i pobudzający wyobraźnię temat "Nauczyciele z kosmosu". Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 752, obecna strona 7, ilość stron 126
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"