[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.pl


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Bigfoot napisany 06.24.17 20:11:06
  Re: Dom Dusz napisany 06.24.17 12:33:28
  Re: Bigfoot napisany 06.23.17 22:23:15
  Re: Dom Dusz napisany 06.23.17 22:03:35
  Dom Dusz napisany 06.23.17 17:37:09
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Debata Ufologiczna Online 5 marca
(dodano: 2017-03-02 02:25:58)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 5 marca o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której tym razem omówimy temat "Filmy o obcych: ukryty przekaz". Będzie zarówno o filmach pełnometrażowych, jak i wybranych serialach poruszających wątki ufologiczne. Oczywiście, zapraszamy również do nadsyłania nowych pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Świadome śnienie w perspektywie badań Don Juana i Carlosa Castanedy
(dodano: 2017-02-28 23:01:12)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższy czwartek, 2 marca, wyjątkowo o godzinie 19:00, zapraszamy na kolejny odcinek audycji "Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat", w którym tym razem będziemy dyskutować o świadomym śnieniu w perspektywie badań Don Juana i Carlosa Castanedy. Audycja oczywiście odbędzie się na żywo, w trakcie będzie można dzwonić, zadawać pytania i komentować, zarówno w temacie przewodnim, jak też ogólnie o LD. Można również zadawać pytania w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Historia teleportacji
(dodano: 2017-02-27 22:26:24)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Teleportacja nie jest tym, czym wydaje się być. Choć powszechnie postrzega się ją jako zaawansowaną futurystyczną technologię zdolną do przenoszenia ludzi natychmiastowo na duże odległości, teleportacja mogła zachodzić przez miliony lat bez udziału jakiejkolwiek technologii.

Oczywiście, istnienie w przyrodzie czegokolwiek, w tym obiektów przemieszczających się szybciej niż światło bądź znikających i natychmiast się pojawiających, zwykle oznacza, że nauka w końcu odkryje, "jak to się dzieje" i nauczy się robić to samo, używając urządzeń. W świecie rzeczywistym opisywano jednak dziwne zdarzenia, a w odniesieniu do niektórych z nich ukuto właśnie określenie "teleportacja".

Czytaj więcej

Zakon z Mont i zjawiska paranormalne
(dodano: 2017-02-25 20:59:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zakon z Mont, tajemnicza starożytna sekta religijna, twierdzi że do mistrzostwa opanowała pięć nadnaturalnych zdolności. Pod pewnymi względami, owe zdolności są niepodobne do niczego innego, o czym zapewniają podobne grupy okultystyczne. Można by się ich spodziewać tylko w najbardziej wyszukanej fikcji.

Czytaj więcej

Prekognicja.pl: Promocja dla słuchaczy Radia Paranormalium
(dodano: 2017-02-23 02:49:38)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dla Czytelników, Słuchaczy i Sympatyków Radia Paranormalium, sklep internetowy Prekognicja.pl, z którym od niedawna współpracujemy, przygotował specjalną promocję - kupon obniżający cenę zakupów o 33%. Aby skorzystać z promocji, podczas zakupów należy podać kod promocyjny: prekognicja33

Kupon ważny jest do końca lutego dla nagrań mp3 download. Nie obejmuje CD, nagrań już objętych promocją i nagrań z kategorii "Zestawy medytacji, pakiety nagrań".

Archiwum audycji Radia Paranormalium teraz także w iTunes (i nie tylko!)
(dodano: 2017-02-22 23:25:32)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Miło nam poinformować, iż w katalogu podcastów w aplikacji iTunes zagościło właśnie pełne archiwum naszych audycji. Ponieważ z katalogu iTunes korzystają również inne aplikacje do pobierania podcastów (w tym między innymi niezwykle popularny Podcast Addict), nasze audycje automatycznie stały się dostępne również w tych aplikacjach. Aby nas znaleźć, wystarczy w polu wyszukiwania wpisać nazwę "Radio Paranormalium" i (w przypadku aplikacji innych firm) zaznaczyć wyszukiwanie w katalogu iTunes. Zasubskrybowanie naszego RSS-a pozwoli Państwu być na bieżąco z najnowszymi audycjami w MP3.

Wszystkich newsów w bazie: 771, obecna strona 7, ilość stron 129
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"