[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/index.php on line 217: Use of undefined constant php - assumed 'php'
http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.pl


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: dziwne sytuacje napisany 02.14.18 23:19:47
  Re: dziwne sytuacje napisany 02.14.18 14:10:59
  Re: dziwne sytuacje napisany 02.13.18 8:40:42
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Radio Paranormalium po raz kolejny odwiedzone przez ABW!
(dodano: 2017-10-26 22:21:27)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już jutro, w piątek o 20:00, zapraszamy na kolejny odcinek warsztatowego wydania "Bibliotekarium" - podcastu ABW, czyli "Antologia Bibliotekarium. Warsztaty". Zgodnie z obietnicą, będzie kilka kolejnych opowiadań, ich recenzje oraz liczne wskazówki dla tych, którzy dopiero zabierają się za uruchomienie pióra (względnie klawiatury) i napisanie swoich opowiadań.

Wywiad radiowy z Jakubem Niegowskim, autorem książki "Nowa Biblia"
(dodano: 2017-10-26 17:58:55)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę o godzinie 19:00 zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Jakubem Niegowskim, autorem książki "Nowa Biblia". Rozmowa będzie dotyczyła tego, co go skłoniło do napisania właśnie takiej książki właśnie o takiej tematyce, poruszymy też kwestię problemów trapiących współczesną duchowość.

Zapowiedź "Debaty Ufologicznej Online" z 29 października
(dodano: 2017-10-26 17:57:02)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę zapraszamy na kolejną "Debatę Ufologiczną Online" na żywo. Tym razem nietypową, bowiem będzie to swego rodzaju wieczór z astronomem, w trakcie którego na Państwa pytania (na które czekamy już teraz!) odpowiadał będzie znany już Państwu astronom Marek Marcinkowski. Uwaga: tym razem wyjątkowo audycja wystartuje krótko po 20:00.

Czytaj więcej

Informacja dot. Teorii Chaosu z 21 października
(dodano: 2017-10-22 03:50:18)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Informujemy, iż z powodu problemów technicznych, jakie występowały podczas audycji, zapis "Teorii Chaosu" z 21 października ukaże się w naszym archiwum z opóźnieniem.

Nie ma nic gorszego niż religie i filozofie, które zapominają o zdrowym rozsądku. "Nowa Biblia" Jakuba Niegowskiego już na rynku wydawniczym
(dodano: 2017-10-20 16:51:52)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Na rynku wydawniczym ukazała się książka nosząca tytuł "Nowa Biblia". Twórca – Jakub Niegowski, podnosi w niej potrzebę świadomego podejścia do zagadnień wiary religijnej i zdroworozsądkowe traktowanie tychże kwestii. Autor zarówno mocno krytykuje nadużycia dominujących religii jak i zarazem chwali samą ideę wiary w wyższe wartości, proponując alternatywne podejście do religijności. Książka stanowi próbę stworzenia współczesnego zbioru omawiającego ważne zagadnienia duchowe i społeczne. Jakub Niegowski zgodził się udzielić nam krótkiego wywiadu, do lektury którego gorąco Państwa zachęcamy.

Czytaj więcej
Zobacz opis książki

Historia Bryce`a Bonda
(dodano: 2017-10-17 01:16:23)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Historia ponownego wydania drukiem książki nieżyjącego już Bryce`a Bonda pt. "UFOs: Key To Inner Perfection" jest równie interesująca, co sama książka. Wszystko zaczęło się w roku 2014, kiedy to wydawca Timothy Green Beckley otrzymał zamówienie na egzemplarz książki Bryce`a, opisującej wpływ, jaki kontakt z UFO wywarł na jego filozoficzne i metafizyczne postrzeganie samego siebie i ludzkości w ogóle.

Wśród doświadczeń Bryce`a na przestrzeni lat było kilka incydentów z "zagubionym czasem", zabrano go również na pokład lądującego pojazdu, gdzie przebywał krótko pośród członków załogi. Jak to opisuje Shuttlewood, wydarzył się incydent, w trakcie którego Bryce był nieobecny w grupie obserwatorów nieba przez sześć godzin. Gdy jednak wrócił, Bryce twierdził, że czuł jakby nie było go dużo krócej...

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 851, obecna strona 7, ilość stron 142
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium