[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
UFO a kontrola umysłu. Zapowiedź Debaty Ufologicznej Online z 6 maja
(dodano: 2018-05-03 14:44:04)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej Debacie Ufologicznej Online, w niedzielę 6 maja o godzinie 19:00, poruszymy temat pt. "UFO a kontrola umysłu". Audycja, oczywiście, zrealizowana zostanie na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia w tym temacie czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Dzisiejsze podcastowe "Bibliotekarium" - już teraz na antenie!
(dodano: 2018-04-27 20:05:42)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapraszamy już teraz na kolejny odcinek podcastowego wydania "Bibliotekarium", czyli ABW. Tym razem, poza - tradycyjnie - prezentacją kolejnych opowiadań, Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz podzielą się pewnymi wskazówkami i uwagami dotyczącymi czytania własnych opowiadań X razy oraz kończenia fabuły. Będzie też zapowiedź pewnej nowości wydawniczo-audiobookowej...

Apel w związku z obserwacjami UFO zgłoszonymi w trakcie "Debaty Ufologicznej Online" z 22 kwietnia
(dodano: 2018-04-24 14:27:40)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Krótka informacja dla tych, którzy słuchali niedzielnej "Debaty ufologicznej". Ok. 20:40 Piotr powiedział o dwóch zgłoszeniach o NOL, jakie odebrał. Oba pochodziły z okolic Częstochowy (Kłobuck i Olsztyn). Relacje nadeszły niemal o tej samej porze i obejmowały informacje o dużym świetlistym obiekcie (w jednym przypadku stacjonarnym, w drugim poruszającym się ruchem niejednostajnym). Nie chodziło zapewne o ten sam NOL, bo świadkowie podali przeciwne kierunki lotu obiektów. Jeśli wiecie coś o tym zdarzeniu albo macie podobne relacje, piszcie: radio@paranormalium.pl lub w komentarzach pod niniejszym wpisem.

Czytaj więcej

Transhumanizm w "Bibliotekarium"
(dodano: 2018-04-19 02:52:02)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym "Bibliotekarium", które nadamy w piątek 20 kwietnia o 20:00, dotkniemy sprawy transhumanizmu. Przede wszystkim będziemy bazować na książce Richarda Morgana pt. "Modyfikowany węgiel", która przynajmniej narazie nie wzbudziła zachwytu... a przynajmniej nie u Wiktora Żwikiewicza. Bez względu na to, czy Państwa ta lektura zachwyciła czy też nie, jeśli ją znacie, to czekamy już teraz na wasze spostrzeżenia, komentarze oraz pytania do audycji.

Czytaj więcej

Eksperymenty obcych w Debacie Ufologicznej Online
(dodano: 2018-04-19 02:45:09)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej "Debacie Ufologicznej Online", już w niedzielę 22 kwietnia o godzinie 19:00, tematem przewodnim dyskusji będą eksperymenty obcych. Audycja będzie zrealizowana na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia w tym temacie czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Piątek 13-go i wizyta panów z ABW
(dodano: 2018-04-13 19:20:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 20:00 zapraszamy na kolejny odcinek podcastowego wydania "Bibliotekarium", czyli ABW. Tym razem, poza kolejnymi opowiadaniami (w tym jednym zawierającym... parodię "Bibliotekarium"!), Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz podzielą się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat pisania opowiadań na komputerze.

Wszystkich newsów w bazie: 910, obecna strona 7, ilość stron 152
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium