Emulsja Filaderme ulubieńcem Azjatek

WP

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Spotkanie online The Monroe Institute Polska z Rafałem Nieradzikiem
(dodano: 2021-05-28 22:34:12)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Z nieukrywaną przyjemnością zapowiadamy nadchodzące spotkanie online The Monroe Institute Polska. Gościem najbliższego spotkania będzie bowiem Rafał Nieradzik, autor książek z serii "Poza Ciałem Fizycznym".

Spotkanie zapowiada się szczególnie ciekawie z tego względu, że Rafał będzie świeżo po pierwszych warsztatach OBE Intensive, a samemu spotkaniu będzie towarzyszył konkurs z nagrodami.

Spotykamy się 1 czerwca o 19:00 na Zoomie: link do spotkania. Spotkanie będzie również transmitowane na naszej antenie.

Obserwacje duchów, monicje, znaki z zaświatów i opętanie. Zapraszamy na kolejny odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2021-05-28 18:08:29)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Tuż po północy zapraszamy na premierę kolejnego, 32. odcinka podcastu "Mówią Świadkowie". Dzisiejszy odcinek wypełnią w całości relacje nadesłane drogą tekstową. Będą to korespondencje czasem trochę krótsze, czasem trochę dłuższe, opisujące różnego rodzaju spotkania naszych słuchaczy i czytelników serwisu paranormalium.pl z zaświatami i sferą niefizyczną. Będą to głównie opisy obserwacji duchów, niekiedy podczas spontanicznych wyjść poza ciało, poznamy też doniesienia o znakach z zaświatów, monicjach (czyli wizjach zwiastujących czyjąś śmierć), będzie także wyjątkowo dziwna historia pewnej dziewczyny wykazującej przejawy jakichś zaburzeń, być może powiązanych z jej fascynacją okultyzmem.

Bibliotekarium odwiedzi szef Wydawnictwa IX
(dodano: 2021-05-26 14:24:02)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo gościem audycji będzie Krzysztof Biliński, szef Wydawnictwa IX. To zacne wydawnictwo ma na swoim koncie takie pozycje, jak "Żertwa - antologia słowiańskiego horroru" czy "Mapa Cieni. Opowieści z nawiedzonych miejsc". Audycję nadamy już w najbliższy piątek o godzinie 20:00, a jeśli macie Państwo w domowej bibliotece którąś z książek wydanych przez Wydawnictwo IX i chcielibyście podzielić się jakimiś spostrzeżeniami lub zadać gościowi pytanie, to już teraz zapraszamy do nadsyłania ich w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Szukasz ciekawych książek?
(dodano: 2021-05-20 03:15:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jeśli tak, to mamy dobrą wiadomość - właśnie dodaliśmy kilka pozycji do naszego katalogu lektur polecanych. Przy okazji, trochę go też unowocześniliśmy, aby wygodniej się go przeglądało przy użyciu smartfona. Specjalnie dla osób przeglądających nasz serwis przy użyciu smartfonów wprowadziliśmy udogodnienie, podobne do tego obecnego już w archiwum audycji - w górnej części strony pojawiło się rozwijane menu, umożliwiające szybkie przeskakiwanie po kategoriach tematycznych. Użytkownikom komputerów z kolei lista kategorii wyświetla się w menu po prawej stronie. Ponadto, wszędzie tam, gdzie było to możliwe, książki opatrzyliśmy linkami do sklepów, w których można je kupić. Gorąco zachęcamy do przeglądania zasobów działu "Książki"! A jeśli coś nie zadziała prawidłowo, będziemy wdzięczni za zgłoszenie tego w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1165, obecna strona 7, ilość stron 292
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium