http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
"Konopielka" w Bibliotekarium
(dodano: 2019-04-03 18:17:25)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku "Bibliotekarium", który wyemitujemy na naszej antenie już w piątek 5 kwietnia o 20:00, punktem wyjścia do dyskusji będzie zaproponowana przez kilku słuchaczy powieść z gatunku pszenno-buraczanych. Będzie nią mianowicie "Konopielka" Edwarda Redlińskiego. Tradycyjnie, Słuchaczy znających tę powieść zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami na jej temat w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Nowe funkcjonalności na naszym czacie
(dodano: 2019-03-23 20:06:37)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Uruchomiliśmy na naszym czacie pewne udogodnienia dla miłujących pisemną komunikację międzyludzką słuchaczy - wprowadziliśmy mianowicie prywatne pokoje oraz prywatne rozmowy.

Czytaj więcej

"Jesień Średniowiecza" w Bibliotekarium
(dodano: 2019-03-21 16:23:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Właśnie nagrywamy odcinek "Bibliotekarium", który z przyczyn od nas niezależnych (a konkretnie przeziębieniowych) stał chwilowo pod znakiem zapytania. Aura postanowiła bowiem zafundować Wiktorowi Żwikiewiczowi zdrowotną jesień średniowiecza, stąd też w tym odcinku Wiktor wyjątkowo bierze udział drogą telefoniczną.

No właśnie, czyżbyśmy wspomnieli o jesieni średniowiecza? A no właśnie - punktem wyjścia do dyskusji jest monografia Johana Huizingi z 1919 roku pt. "Jesień średniowiecza". Swój wkład w tę audycję ma również Lech Jęczmyk, który udostępnił dla celów audycji kilka felietonów z cyklu "Trzy końce historii czyli Nowe Średniowiecze" (rok wydania 2006).

Premiera tego podcastowego odcinka Bibliotekarium oczywiście już jutro o godz. 20:00. Co prawda na przedaudycyjne zbieranie komentarzy i spostrzeżeń od Państwa już trochę za późno, będziemy jednak niezmiernie wdzięczni za feedback w postaci komentarzy pod audycją, gdy już trafi na YouTube i do archiwum MP3.

Rozmowy o fantastyce. Nowa audycja na antenie Radia Paranormalium
(dodano: 2019-03-20 16:20:23)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czym jest fantastyka naukowa? Czy ten fenomen literacki da się w ogóle zdefiniować? Gdzie tak naprawdę tkwią korzenie science-fiction? I co tak właściwie oznacza słowo "science"...?

Na te oraz inne pytania postaramy się znaleźć odpowiedź w niezwykle ciekawie zapowiadającej się audycji, która zadebiutuje na naszej antenie już w najbliższą sobotę, 23 marca, o godzinie 19:00. Audycja na żywo, no i tradycyjnie, jeśli macie Państwo jakieś spostrzeżenia (a może nawet odpowiedzi na postawione wyżej pytania! Chętnie je poznamy), zapraszamy do dzielenia się nimi z nami już teraz, w komentarzach pod niniejszym wpisem.

Audycja póki co raz w miesiącu, jednak znając życie, z czasem się rozkręci i będzie częściej!

Czytaj więcej

Serce Świadomości. Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 31 marca
(dodano: 2019-03-18 20:17:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej "Debacie (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów", którą nadamy w niedzielę 31 marca o godzinie 19:00, skupimy się na postaci neurochirurga Ebena Alexandra - znakomitego naukowca i wykładowcy Harvardu, który doświadczył życia po śmierci. Audycja nadana będzie na żywo, i jak to ma już miejsce od kilku odcinków, będzie połączona z konkursem. Konkursie, dodajmy, dość szczególnym, ponieważ do zdobycia będą trzy egzemplarze najnowszej książki Ebena Alexandra "Serce Świadomości". Konkurs szczególny również z tego względu, że jeden z egzemplarzy będzie zarezerwowany dla słuchacza, który podzieli się z nami na antenie swoją historią z przeżycia z pogranicza śmierci...

Oczywiście, na Państwa spostrzeżenia dotyczące osoby Ebena Alexandra czekamy już teraz - zachęcamy do dzielenia się nimi z nami w komentarzach.

Czytaj więcej

Drzwi do nieba. Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 17 marca
(dodano: 2019-03-12 02:51:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę, 17 marca o 19:00, zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Tym razem skoncentrujemy się na zjawisku odchodzenia i związanym z nim współodczuwaniu śmierci, niespodziewanych widzeniach, wizjach przedśmiertnych oraz - jak to ujmuje Patricia Pearson, autorka książki "Drzwi do nieba" - eksploracją obszarów, leżących gdzieś między umieraniem, a śmiercią. Audycja oczywiście na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia czekamy już teraz. Wiele wskazuje na to, że audycja odbędzie się z udziałem gościa o naprawdę niebywałej wiedzy...

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1010, obecna strona 7, ilość stron 169
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium