[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.pl


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Źródło Energii - Kamienie napisany 03.21.17 15:14:46
  Re: Przemiana amuletu w inny przedmiot ? napisany 03.21.17 14:01:14
  Re: Dziwny sen napisany 03.21.17 13:55:01
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Aplikacje Radia Paranormalium
(dodano: 2017-01-06 21:05:49)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jeśli posiadasz smartfona lub tablet z Androidem lub mobilnym Windowsem, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: właśnie udostępniliśmy aktualizacje naszych oficjalnych aplikacji na te systemy. Co więcej, dodaliśmy nowe, pojawił się też oficjalny odtwarzacz Radia Paranormalium na pecety!

Czytaj więcej

63. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2017-01-01 21:29:57)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 8 stycznia o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której będziemy kontynuować niezwykle ciekawy temat "Technologie UFO". Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

[AUDYCJA ODWOŁANA Z POWODU PROBLEMÓW TECHNICZNYCH] 63. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2016-12-27 14:20:03)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

AKTUALIZACJA: Niestety problemy techniczne uniemożliwiły nam nadanie dzisiejszej Debaty Ufologicznej Online, za co bardzo Państwa przepraszamy. Zapraszamy na kolejną audycję za tydzień.

W najbliższą niedzielę, 1 stycznia o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której omówimy najciekawsze relacje o obserwacjach UFO, jakie dotarły do nas w ostatnim czasie. Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji (i oczywiście kolejnych relacji)! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

62. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2016-12-15 02:13:38)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 18 grudnia, wyjątkowo o 20:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której omówimy niezwykle ciekawy temat "Technologie UFO". Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Gwiazda Betlejemska - Tajemnica Trzech Magów
(dodano: 2016-12-14 21:45:56)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Od tysięcy lat traktując planety jako bóstwa, układano różne zawiłe mity wyjaśniające wzajemne powiązania, co też potwierdza wiele źródeł (babilońskie, egipskie, greckie, rzymskie, środkowo-amerykańskie czy choćby nawet słowiańskie) świadczących o tym, jak bardzo symbolika astrologiczna wykorzystywana była w przeróżnych religijnych opowieściach.

Jedną z nich jest to, co od dawna wzbudza u ludzi ogromną ciekawość, a szczególne zainteresowanie jej zjawiskiem nasila się zawsze w okresie świąt Bożego Narodzenia. Wtedy to właśnie prawie cały chrześcijański świat obchodzi jedno ze swoich największych świąt, przypominając zawsze przy tej okazji - a jednocześnie powtarzając niczym religijną mantrę - historię związaną z Trzema Mędrcami podążającymi za cudowną gwiazdą, która miała im wskazać miejsce narodzin Króla Królów.

Czytaj więcej

Ciemna Ziemia: Źródło Obcych i Aniołów?
(dodano: 2016-12-14 21:10:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wszyscy składamy się z bioplazmy - formy widocznej materii. Fizycy odkryli niewidzialną ciemną plazmę, formę ciemnej materii, która występuje obficie w całym wszechświecie. W rzeczywistości, ciemnej materii jest około sześciu razy więcej, niż tej widocznej.

Wiemy, że istnieje bioplazma, czy jednak istnieje również ciemna bioplazma? Czy istnieją ciemne biosfery równoległe do naszej? Czy istnieje Inteligencja odwiedzająca nas z Ciemnej Ziemi? Czy stanowi ona miejsce pochodzenia obiektów UFO?

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 745, obecna strona 7, ilość stron 125
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"