Emulsja Filaderme ulubieńcem Azjatek

WP

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
MENU   ☰  
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Pilna informacja ws. warsztatów z Tomem Campbellem w Krakowie
(dodano: 2021-08-04 15:11:46)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Z przykrością informujemy, iż z przyczyn niezależnych od organizatorów, warsztaty MBT Immersive w Krakowie zostały przełożone na październik 2022 roku. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zaktualizowanym ogłoszeniu.

Bibliotekarium bierze na warsztat powieść Johna Boyda
(dodano: 2021-08-02 23:31:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo, punktem wyjścia do dyskusji będzie powieść Johna Boyda zatytułowana "Ostatni statek z planety Ziemia" - pełna zaskakujących pomysłów wizja równoległej historii. Tradycyjnie, tych z Państwa, którzy już tę lekturę znają, gorąco zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami na jej temat już teraz - możecie to robić w komentarzach pod tą zapowiedzią. A na żywo z Panami Żelkowskim i Żwikiewiczem usłyszymy się już w najbliższy piątek o godzinie 20:00.

Czytaj więcej

Sierpniowe spotkanie online The Monroe Institute Polska
(dodano: 2021-08-02 19:45:17)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Przed nami pierwszy wtorek miesiąca, a to oznacza, że już jutro o 19:00 usłyszymy się na kolejnym spotkaniu online The Monroe Institute Polska. Tym razem Paweł Byczuk i Dominik Kocięcki podzielą się z nami wrażeniami z tegorocznej edycji Festiwalu Wibracje, podyskutujemy również ogólnie o tego typu imprezach. Spotkanie odbędzie się na Zoomie, będzie również transmitowane na naszej antenie.

Nowa aplikacja od The Monroe Institute
(dodano: 2021-07-28 18:39:57)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

News dnia dla osób pragnących pogłębić swoje doświadczenia medytacyjne oraz kontakt ze sferą niefizyczną. The Monroe Institute wydało właśnie aplikację "Expand", w ramach której udostępniono nagrania medytacyjne zawierające technologię Monroe Sound Science (znaną wcześniej jako Monroe Audio Support). Aplikacja jest dostępna na smartfony z Androidem i iOS-em - linki do pobrania znajdziecie Państwo na stronie instytutu.

Wszystkich newsów w bazie: 1182, obecna strona 7, ilość stron 296
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium