[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.pl


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Indeks ksiag zakazanych napisany 11.20.17 23:31:16
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Zapowiedź "Bibliotekarium" z 25 sierpnia
(dodano: 2017-08-17 15:35:07)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Punktem wyjścia do dyskusji w kolejnym odcinku "Bibliotekarium" będzie książka, która sporo namieszała na rynku wydawniczym, a która ukazała się w zeszłym wieku - "Przedmurze", czyli antologia opowiadań Marka Oramusa, Pawła Majki i wielu innych.

Są to opowiadania, które wracają do tradycji socjologicznej fantastyki. Świętowała ona swoje tryumfy w latach osiemdziesiątych, kiedy pisano utwory ku pokrzepieniu serc. Okazuje się, że i dziś fantastyka socjologiczna trzyma się mocno, powstały tom okazał się zaś prawdziwym hitem.

Czytaj więcej

Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 20 sierpnia
(dodano: 2017-08-17 14:49:09)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej "Debacie (nie)kontrolowanej", już w niedzielę 20 sierpnia o 19:00, zajmiemy się kwestią najbardziej rozpowszechnionych internetowych mitów. Będziemy je rozbierać na czynniki pierwsze, jedne z nich obalając, inne zaś... potwierdzając! Audycja oczywiście na żywo, a na Państwa propozycje mitów do zbadania oraz pytania i spostrzeżenia czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 13 sierpnia
(dodano: 2017-08-11 01:22:01)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej "Debacie (nie)kontrolowanej", którą nadamy na naszej antenie już w tę niedzielę 13 sierpnia o 19:00, gościem specjalnym będzie świadek czegoś doprawdy niezwykłego. Głównym tematem będzie "bieszczadzki dom zły". Jeżeli znacie Państwo tę lub podobne sprawy, już teraz zachęcamy do nadsyłania pytań do audycji oraz dzielenia się swoimi relacjami z podobnych zdarzeń.

Czytaj więcej

Zapowiedź "Bibliotekarium" z 11 sierpnia
(dodano: 2017-08-07 20:38:56)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższy piątek, 11 sierpnia o 20:00, Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz zapraszają do wysłuchania kolejnego odcinka audycji "Bibliotekarium". Punktem wyjścia do dyskusji będzie tym razem dzieło autorstwa Sun Tzu pt. "Sztuka Wojny". Księga ta może odstręczać tych, którzy wojny nie lubią, tak naprawdę jednak nie jest to książka tylko i wyłącznie o wojnie. Dzieło traktuje bowiem przede wszystkim o relacjach międzyludzkich, o tym jak należy traktować swojego przełożonego, jak się ustosunkowywać do podwładnych, itd. czyli o taktyce zachowań międzyludzkich. Bowiem taktyka "wojenna" często przydaje się również w zwykłym, "pokojowym" życiu codziennym. Audycja zostanie zrealizowana na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia dotyczące "Sztuki Wojny" czekamy już teraz.

Czytaj więcej

"Paralaksa" na żywo
(dodano: 2017-08-03 03:06:41)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Fanów audycji "Paralaksa" Chrisa Miekiny z pewnością ucieszy informacja, że już w najbliższą niedzielę, 6 sierpnia o 18:00, audycja powróci na antenę Radia Paranormalium. Tym razem w nieco zmienionej formule - odcinek będzie zrealizowany w całości na żywo, a poruszane będą w nim tematy, które będziecie Państwo proponować, pisząc do nas lub dzwoniąc do audycji. Przez cały czas trwania audycji będzie otwarta nasza linia telefoniczna. Oczywiście, na Wasze pytania czekamy już teraz!

Czytaj więcej

Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 6 sierpnia
(dodano: 2017-08-03 03:03:58)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Tematem najbliższej "Debaty (nie)kontrolowanej", którą nadamy na żywo już w najbliższą niedzielę o 19:00, będą szeroko rozumiane spotkania z duchami. Już teraz czekamy na Państwa pytania do audycji, możecie również dzielić się swoimi relacjami i spostrzeżeniami dotyczącymi tego tematu.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 824, obecna strona 7, ilość stron 138
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"