http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Bibliotekarium i nierozdzielne bliźniaczki
(dodano: 2018-11-30 03:08:23)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" już za dwa tygodnie, 14 grudnia, punktem wyjścia do dyskusji będzie wydana całkiem niedawno książka autorstwa Joanny Pypłacz zatytułowana "Nierozdzielne". Powieść traktuje o silnej, acz skomplikowanej relacji dwóch bliźniaczek, która obejmuje dominację jednej bliźniaczki nad drugą oraz wykorzystywanie przez nie wytworzonego w dzieciństwie, prywatnego, niezrozumiałego dla innych języka. Gdy jedna z sióstr wyzwala się spod wpływu drugiej, w pewnym momencie dochodzi do tragedii...

Tradycyjnie, osoby znające już tę lekturę gorąco zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Szersze spojrzenie na intuicję. Wywiad z Tomem Campbellem
(dodano: 2018-11-30 03:01:06)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę, 2 grudnia o godzinie 19:00, zapraszamy Państwa do wysłuchania kolejnego niezwykle interesującego wywiadu ze znanym już Państwu fizykiem, Tomem Campbellem. Wywiad w całości poświęcony będzie pracy mediów i ekstrasensów, a także temu, w jaki sposób mogą rozwijać swoje dary i jak mogą zoptymalizować swoją pracę. Sporo więc będzie wskazówek dotyczących odczytywania informacji z bazy danych przeszłości oraz nawiązywania kontaktów z osobami zmarłymi. Duży nacisk położony będzie na znaczenie precyzyjnie wyrażonej intencji.

Jubileuszowe Bibliotekarium
(dodano: 2018-11-29 00:30:52)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższy piątek o 20:00 zapraszamy do wysłuchania jubileuszowego, 50. wydania "Bibliotekarium". Tytuł książki stanowiącej punkt wyjściowy do dyskusji póki co pozostaje tajemnicą, znamy jednak już nazwisko jej autora: Isaac Asimov!

Cyber Monday w sklepie Prekognicja.pl
(dodano: 2018-11-25 16:34:40)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Sklepy stacjonarne mają za sobą Black Friday, tymczasem w sklepie Prekognicja.pl szykuje się całkiem przyzwoity Cyber Monday! Jeśli więc planujecie w najbliższym czasie zakup nagrań do medytacji, to gorąco zachęcamy do skorzystania z promocji, w ramach której przez cały poniedziałek większość nagrań ze sklepu będzie objęte rabatem w wysokości co najmniej 50%.

Czytaj więcej

Wiara, religia i Bóg w szerszym ujęciu. Wywiad z Tomem Campbellem, tym razem w wersji tekstowej
(dodano: 2018-11-19 21:21:23)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Niezwykły wywiad z Tomem Campbellem, przeprowadzony przez Donnę Aveni. Tym razem Donna wypytywała Toma o różne kwestie związane z wiarą, religią, Bogiem, przekonaniami, itd. Przekonamy się również czy istnieje coś, co jest skończone i doskonałe.

Czytaj więcej
Wywiad ukazał się również na naszej antenie w wersji dźwiękowej

Bibliotekarium w Świnioryjach
(dodano: 2018-11-13 14:36:02)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższy piątek, 16 listopada o 20:00, tematem przewodnim dyskusji będzie książka w dużej części znana Słuchaczom Radia Paranormalium, głównie za sprawą "ABW" - "Pewnego razu w Świnioryjach" autorstwa Przemysława Cichonia. Tradycyjnie, już teraz zapraszamy do dzielenia się w komentarzach spostrzeżeniami dotyczącymi tej lektury.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 983, obecna strona 7, ilość stron 164
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium