posadzki opoleNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
OOBE, wirtualna rzeczywistość i płaska Ziemia. Wywiad z Tomem Campbellem
(dodano: 2018-09-16 02:45:46)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 19:00 na naszej antenie zapraszamy na kolejne spotkanie z fizykiem Tomem Campbellem. Tym razem wyemitujemy przetłumaczony na język polski wywiad, jaki nadany został w 2017 roku w ramach platformy Blog Talk Radio. Tom opowie pokrótce, co należy zrobić aby zacząć doświadczać OOBE, jak również odniesie się do teorii o płaskiej Ziemi. Zapraszamy do słuchania!

W ABW wakacje dobiegły końca
(dodano: 2018-09-14 19:35:50)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 20:00 zapraszamy na pierwszy powakacyjny odcinek ABW, czyli podcastowo-warsztatowego wydania "Bibliotekarium". W tym odcinku nowe opowiadania, nowe dobrze zapowiadające się nazwiska, no i kolejna garść porad dla początkujących pisarzy, tym razem zaczerpniętych między innymi od samego Umberto Eco! Zapraszamy do słuchania.

Poza Ciałem Fizycznym: Droga. Webinar z Rafałem Nieradzikiem
(dodano: 2018-09-11 03:00:54)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już jutro, w środę, o godzinie 20:00 odbędzie się niezwykły webinar z udziałem znanego Państwu z naszych audycji Rafała Nieradzika. Okazja do spotkania z Rafałem jest nie byle jaka, bowiem jest nią premiera jego drugiej książki, zatytułowanej "Poza ciałem fizycznym. Droga". Spotkanie poprowadzi Paweł Byczuk, członek profesjonalny The Monroe Institute.

Osoby chcące wziąć aktywny udział w spotkaniu zachęcamy do zarezerwowania sobie miejsca w webinarze (ilość slotów jest ograniczona do 100), a pozostałych zachęcamy do słuchania transmisji webinaru na naszej antenie.

Kim (lub czym) są przewodnicy towarzyszący nam podczas OOBE?
(dodano: 2018-09-05 02:58:14)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Gdy świadomość podczas OOBE opuszcza ciało fizyczne i przenosi się w świat nieprzejawiony, podróżującym poza ciałem oobenautom często towarzyszą przewodnicy. Kim (lub czym) tak naprawdę są i dlaczego nazywani są właśnie przewodnikami? Zapraszamy do lektury tekstowej wersji kolejnego z wystąpień Toma Campbella w Krakowie.

Czytaj więcej

Wszyscy jesteśmy awatarami
(dodano: 2018-09-04 18:19:42)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy, będąc ludźmi żyjącymi na Ziemi, jesteśmy w stanie zdać sobie sprawę z faktu, że jesteśmy tylko awatarami istniejącymi w wirtualnej rzeczywistości? Gdzie w tym wszystkim jest Bóg, i czy w ogóle istnieje, a jeśli tak - to czym on właściwie jest? Ile jest prawdy w naukach głoszonych przez wielkie religie?

Te i inne kwestie poruszył fizyk Thomas Campbell podczas jednej z sesji pytań i odpowiedzi, w ramach niezwykłego sympozjum, które odbyło się w Krakowie.

Czytaj więcej

Gdy zmarła matka wzywa pomoc. Niezwykła historia Jennifer Groesbeck
(dodano: 2018-09-02 18:15:39)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Była noc z 6 na 7 marca 2015 roku. 25-letnia Jennifer Groesbeck i jej 18-miesięczna córka Lily wracały właśnie do domu z wizyty u dziadków. Ich samochodem był czerwony SUV marki Dodge Caliber. W pewnym momencie, Jenny straciła kontrolę nad pojazdem. Samochód uderzył w betonową barierę i wpadł do rzeki. Spoczywającego w wodzie SUV-a dopiero kilkanaście godzin później zauważyli rybacy, którzy natychmiast wezwali policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze z pewnego powodu zapamiętali tę akcję na zawsze...

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 966, obecna strona 8, ilość stron 161
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium