[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Mieszkania na sprzedaż Gdynia


Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Witam i poznam... napisany 04.21.17 14:16:57
  Re: Witam i poznam... napisany 04.20.17 8:50:58
  Witam i poznam... napisany 04.19.17 23:54:44
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
10 przykazań łowcy duchów
(dodano: 2017-01-09 03:10:47)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Bez względu na to, czy jesteś zaprawionym członkiem grupy poszukiwaczy duchów, czy też okazjonalnym badaczem który lubi się w to angażować w okolicy Halloween lub szczególnych zdarzeń, istnieją zasady, których musisz przestrzegać. Zbyt często słyszeliśmy o grupach tropiących duchy, które wydają się działać bez jakichkolwiek reguł, a wynikiem niemal zawsze jest chaos, słabe dowody, a czasem również nielegalna działalność i uszkodzenia ciała.

Każda grupa poszukiwaczy duchów powinna posiadać zestaw reguł, zgodnie z którymi działa, i powinny one być spisane, uzgodnione i przestrzegane przez każdego członka grupy. Tak, te dochodzenia mogą stanowić zabawę, muszą jednak również być traktowane poważnie i prowadzone profesjonalnie - szczególnie gdy badanie jest prowadzone w czyimś domu.

Czytaj więcej

Aplikacje Radia Paranormalium
(dodano: 2017-01-06 21:05:49)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jeśli posiadasz smartfona lub tablet z Androidem lub mobilnym Windowsem, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: właśnie udostępniliśmy aktualizacje naszych oficjalnych aplikacji na te systemy. Co więcej, dodaliśmy nowe, pojawił się też oficjalny odtwarzacz Radia Paranormalium na pecety!

Czytaj więcej

63. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2017-01-01 21:29:57)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 8 stycznia o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której będziemy kontynuować niezwykle ciekawy temat "Technologie UFO". Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

[AUDYCJA ODWOŁANA Z POWODU PROBLEMÓW TECHNICZNYCH] 63. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2016-12-27 14:20:03)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

AKTUALIZACJA: Niestety problemy techniczne uniemożliwiły nam nadanie dzisiejszej Debaty Ufologicznej Online, za co bardzo Państwa przepraszamy. Zapraszamy na kolejną audycję za tydzień.

W najbliższą niedzielę, 1 stycznia o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której omówimy najciekawsze relacje o obserwacjach UFO, jakie dotarły do nas w ostatnim czasie. Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji (i oczywiście kolejnych relacji)! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

62. Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2016-12-15 02:13:38)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 18 grudnia, wyjątkowo o 20:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której omówimy niezwykle ciekawy temat "Technologie UFO". Jak zwykle, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Gwiazda Betlejemska - Tajemnica Trzech Magów
(dodano: 2016-12-14 21:45:56)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Od tysięcy lat traktując planety jako bóstwa, układano różne zawiłe mity wyjaśniające wzajemne powiązania, co też potwierdza wiele źródeł (babilońskie, egipskie, greckie, rzymskie, środkowo-amerykańskie czy choćby nawet słowiańskie) świadczących o tym, jak bardzo symbolika astrologiczna wykorzystywana była w przeróżnych religijnych opowieściach.

Jedną z nich jest to, co od dawna wzbudza u ludzi ogromną ciekawość, a szczególne zainteresowanie jej zjawiskiem nasila się zawsze w okresie świąt Bożego Narodzenia. Wtedy to właśnie prawie cały chrześcijański świat obchodzi jedno ze swoich największych świąt, przypominając zawsze przy tej okazji - a jednocześnie powtarzając niczym religijną mantrę - historię związaną z Trzema Mędrcami podążającymi za cudowną gwiazdą, która miała im wskazać miejsce narodzin Króla Królów.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 752, obecna strona 8, ilość stron 126
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"