[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
Re: Twarz?
napisany 04.23.18 23:07:04
Re: Twarz?
napisany 04.23.18 21:53:19
Twarz?
napisany 04.19.18 23:01:13
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Twarz? napisany 04.23.18 23:07:04
  Re: Twarz? napisany 04.23.18 21:53:19
  Twarz? napisany 04.19.18 23:01:13
  Re: Radio Na Fali napisany 04.19.18 14:58:19
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Ludzie, którzy przerwali milczenie. Zapowiedź Debaty Ufologicznej Online z 10 grudnia
(dodano: 2017-12-07 14:51:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W naszych programach padło wiele nazwisk osób, które przerwały milczenie w sprawie UFO. Niejednokrotnie wspominaliśmy o wypowiedziach amerykańskich prezydentów, czy astronautów, którzy budzili kontrowersje swoimi wnioskami o NOL. Jest jednak wiele innych osób - wojskowych, uczonych, polityków, którzy twierdzili, iż - w świetle zgromadzonej przez nich wiedzy badź doświadczeń - o UFO i wizytach Obcych należy mówić jako o niezaprzeczalnym fakcie...

I o tych właśnie osobach oraz głoszonych przez nich poglądach będziemy dyskutować w kolejnej Debacie Ufologicznej Online, w najbliższą niedzielę 10 grudnia o 19:00, oczywiście na żywo. Już teraz zapraszamy do nadsyłania swoich pytań do audycji oraz dzielenia się swoimi spostrzeżeniami!

Czytaj więcej

Opowieść o dwóch rzeczywistościach
(dodano: 2017-12-07 14:44:06)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

"Efekt Mandeli", nowy mem, oznacza sytuację, w której zbiorowa pamięć wydaje się stać w dychotomii z potwierdzonymi dokumentalnie prawdami. Podobnie jak w przypadku fikcyjnego Slender Mana, ten paranormalny syndrom w większości przynależy do świata Internetu. W dużym stopniu obraca się również wokół amerykańskiej popkultury.

Czytaj więcej

Poglądy Winstona Churchilla na temat obcych ujawnione w zaginionym eseju
(dodano: 2017-12-06 17:14:52)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W roku 1939, roku w którym wybuchła II wojna światowa, ówczesny premier Wielkiej Brytanii, Winston Churchill, napisał popularnonaukowy artykuł, w którym rozwodził się nad prawdopodobieństwem istnienia pozaziemskiego życia. Jedenastostronicowy szkic, prawdopodobnie sporządzony dla celów publikacji w prasie, został uaktualniony w latach pięćdziesiątych, nigdy jednak nie doczekał się publikacji.

Czytaj więcej

Zapowiedź Bibliotekarium z 1 grudnia
(dodano: 2017-11-30 21:28:39)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku "Bibliotekarium" na żywo, 1 grudnia o 20:00, będziemy rozmawiać o książce zatytułowanej "Mentalista Hitlera" autorstwa Gervasio Posadasa. Opowiada ona o latach trzydziestych XX wieku, a konkretnie o jasnowidzu Eriku Janie Hanussenie, człowieku który miał pewne zdolności, dzięki czemu sporo o nazistach wiedział i uważał, że dzięki temu będzie bezpieczny...

Jest to książka, którą warto przeczytać zarówno dzięki jej niewątpliwym walorom literackim, jak i możliwości łyknięcia nieco historii w dość, nazwijmy to, bezbolesny sposób.

Czytaj więcej

Debata Ufologiczna Online: UFO i czas
(dodano: 2017-11-30 21:06:46)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Istnieje wiele nici łączących UFO z czasem, który może powiedzieć nam wiele o naturze tego zjawiska. Czy ufonauci to przybysze z innej linii czasowej, czy obiekty UFO mogą zatrzymywać czas, wreszcie, co dzieje się z ludźmi, którzy wpadli w "czasową pętlę" podczas bliskich spotkań? O tym wszystkim opowiemy w najbliższej Debacie Ufologicznej Online, na którą zapraszamy już w niedzielę 3 grudnia o 19:00. Na Państwa pytania i spostrzeżenia w tym temacie czekamy już teraz!

Czytaj więcej

Zapowiedź Debaty Ufologicznej Online z 26 listopada
(dodano: 2017-11-24 03:03:25)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

UFO nie pokazuje się byle komu, wybiera ludzi "sensytywnych". UFO to postbiologiczna inteligencja, która wyewoluowała na Ziemi na długo przed nami. Obiekty UFO to przybysze z innych wymiarów...

Tym, a także wielu innym interesującym teoriom dotyczącym zjawiska UFO, przyjrzymy się już w najbliższą niedzielę 26 listopada o 19:00, w kolejnej Debacie Ufologicznej Online na żywo. Oczywiście, już teraz zachęcamy Państwa do nadsyłania pytań do audycji, no i propozycji teorii do omówienia!

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 872, obecna strona 8, ilość stron 146
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium