[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Nowa, ciekawa książka. Polecam:) napisany 08.13.17 0:50:22
  Nowa, ciekawa książka. Polecam:) napisany 08.12.17 18:02:06
  Problem z OOBE i zaprzyjaźniony demon napisany 08.10.17 21:46:44
  nieznane miejsce napisany 08.06.17 17:04:48
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Świadome śnienie a sukcesy w sporcie
(dodano: 2017-03-22 14:37:10)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już jutro o 20:30 zapraszamy na kolejny odcinek audycji "Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat", w którym tym razem będziemy dyskutować o tym, jak osiągać sukcesy w sporcie dzięki świadomemu śnieniu. Audycja oczywiście odbędzie się na żywo, w trakcie będzie można dzwonić, zadawać pytania i komentować, zarówno w temacie przewodnim, jak też ogólnie o LD. Można również zadawać pytania w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Debata Ufologiczna Online 26 marca
(dodano: 2017-03-22 14:31:26)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 26 marca o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online. Gościem tej debaty będzie Arkadiusz Miazga, ufolog z Podkarpacia. Ponieważ Arek z powodu ograniczeń czasowych nie jest w stanie brać udziału w naszych audycjach na żywo, wyjątkowo ta debata będzie odtworzona z taśmy. Można oczywiście nadsyłać pytania do audycji - czekamy na nie do czwartku 23 marca, do godziny 13:00. Pytania możecie Państwo nadsyłać pod nasze kontakty lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Czy LD jest koszerne? Czyli o świadomym śnieniu w judaizmie
(dodano: 2017-03-16 03:03:57)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 20:30 zapraszamy na kolejny odcinek audycji "Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat", w którym tym razem będziemy dyskutować o postrzeganiu świadomego śnienia w judaizmie. Audycja oczywiście odbędzie się na żywo, w trakcie będzie można dzwonić, zadawać pytania i komentować, zarówno w temacie przewodnim, jak też ogólnie o LD. Można również zadawać pytania w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Debata Ufologiczna Online 19 marca
(dodano: 2017-03-15 00:21:58)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 19 marca o 19:00, zapraszamy Państwa na kolejną Debatę Ufologiczną Online, w której tym razem omówimy niezwykle kontrowersyjny temat "Eduard Meier - prorok z latającego spodka". Oczywiście, już teraz zapraszamy do nadsyłania pytań do audycji! Możecie je Państwo przesyłać pod kontakty podane w prawym menu lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

"Teoria Chaosu" 11 marca odwołana
(dodano: 2017-03-10 23:53:17)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Informacja od Claude_mOnet:

Dzisiejsza audycja niestety nie odbędzie się z powodu nagłego wyjazdu, będe poza studiem. Pozdrawiam i przepraszam. Wasz Claude

Zapowiedź Bibliotekarium z 10 marca
(dodano: 2017-03-07 23:30:31)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wielkimi krokami zbliża się kolejny piątek, piąteczek, piątunio... a wraz z piątuniem - kolejny odcinek "Bibliotekarium", w którym Marek Żelkowski, Wiktor Żwikiewicz i nieznany (jeszcze) z nazwiska gość będą dyskutować nad twórczością... Wiktora Żwikiewicza! Słyszymy się oczywiście o godzinie 20:00, oczywiście na żywo, i oczywiście już teraz możecie Państwo nadsyłać pytania do audycji.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 786, obecna strona 8, ilość stron 131
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"