[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Urządzenia kosmetyczne do stylizacjiNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Spór sceptyków: Jedynym rzeczywistym dowodem na NDE jest weryfikowalne postrzeganie poza ciałem
(dodano: 2018-04-13 19:16:14)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W czasie doświadczeń z pogranicza śmierci dzieje się coś niesamowitego. Wciąż istnieją zasadnicze pytania, takie jak to, dlaczego nie każdy bliski śmierci człowiek przeżywa NDE? I czy NDE to ostatnia fantazja mózgu? Autoskopia (przebywanie poza ciałem i spoglądanie w dół) pozostaje JEDYNĄ poszlaką dającą możliwość empirycznego zweryfikowania NDE. Nawet tutaj jednak musimy zachować ostrożność...

Czytaj więcej

Debata Ufologiczna Online z Davidem Ickiem na pierwszym planie
(dodano: 2018-04-12 15:31:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę, 15 kwietnia o godzinie 19:00, zapraszamy na kolejną Debatę Ufologiczną Online. Głównym bohaterem dyskusji będzie tym razem David Icke, a naszymi gośćmi będą organizatorki spotkania z Ickiem w Polsce, panie Małgorzata Mańkowska oraz Katarzyna Hącia. Audycja będzie oczywiście zrealizowana na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Martwy Kosmos i sekta Niebiańska Brama
(dodano: 2018-04-09 17:10:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

"Dead Space" to seria gier komputerowych cieszących się dużą popularnością, między innymi ze względu na wciągającą i intrygującą fabułę. Mało kto z grających zdaje sobie jednak sprawę, że pewne jej elementy oparte są na faktach i nawiązują do zbiorowego samobójstwa członków pewnej ufologicznej sekty...

Czytaj więcej

H. P. Lovecraft w "Bibliotekarium"
(dodano: 2018-04-06 20:14:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wszystkich wielbicieli mitologii Lovecrafta zapraszamy właśnie tutaj, właśnie teraz, do włączenia Radia Paranormalium i wysłuchania, a nawet wzięcia udziału w dyskusji na temat jego twórczości i stworzonej przez niego mitologii.

Kryć się, komu życie miłe! Panowie z ABW rzucają kamieniami!
(dodano: 2018-03-29 19:50:20)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku podcastowego wydania "Bibliotekarium" - czyli ABW - gospodarze programu, Marek Żekowski i Wiktor Żwikiewicz, wespół z gościem Piotrem Prokopowiczem, będą rzucać kamieniami... oczywiście, będzie to zapowiadany już jakiś czas temu odcinek z opowiadaniami "kamiennymi". Poza prezentacją opowiadań, będą również kolejne uwagi i rady dla początkujących pisarzy. Wszystkich moli książkowych i wielbicieli ciekawych dyskusji gorąco zachęcamy do słuchania!

"Bibliotekarium" i "Wpływ" Brunona Kadyny
(dodano: 2018-03-23 13:33:22)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W dzisiejszym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo, krótko po 20:00, poznamy fragmenty powieści jednego z autorów, którego znacie już Państwo z ABW. Na antenie zabrzmią wybrane fragmenty książki Brunona Kadyny pt. "Wpływ". Jeśli lubicie Państwo twórczość tego autora, to już teraz gorąco zachęcamy do udania się do księgarń (narazie głównie tych internetowych).

Wszystkich newsów w bazie: 910, obecna strona 8, ilość stron 152
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium