Dołączając do bukmachera Mostbet w Polsce, otrzymasz ładunek pozytywnych emocji z obstawiania zakładów sportowych i kasyn online, a także najkorzystniejsze warunki. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, czy dopiero zaczynasz, platforma zaoferuje Ci wysokie kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady, darmowe spiny i bonusy Mostbet bez depozytu. Pobierając aplikację mobilną, możesz cieszyć się grą nawet w podróży!


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
CZYTAJ NIEZNANY ŚWIAT
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
Ilustracja do newsa

Historie duchowe po ciężkich wypadkach
(dodano: 2024-03-07 03:30:27)

Historie duchowe po ciężkich wypadkach autorstwa Dariusza Fointa to poruszający zbiór opowieści ukazujących ludzką siłę, nadzieję i wiarę w obliczu trudności i tragedii. Autor zebrał relacje osób dotkniętych przez traumatyczne zdarzenia, takie jak wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy czy choroby poważnie zagrażające życiu. Książka prezentuje ich osobiste doświadczenia i zjawiska duchowe, które zmieniły ich rzeczywistość, spowodowały przemianę, a często wiązały się z odkryciem nowego sensu życia i głębszego znaczenia w cierpieniu.

W naszym katalogu lektur polecanych właśnie ta pozycja zagościła nieprzypadkowo - otóż w ostatnim czasie zarejestrowaliśmy drogą telefoniczną wstrząsające relacje o przeżyciach duchowych po wypadkach komunikacyjnych i innych sytuacjach zagrażających życiu. Każde z tych zdarzeń odcisnęło silne piętno na naszych rozmówcach. Zgodzili się oni na zaprezentowanie ich niezwykłych historii w nadchodzących podcastach, zatem nadstawcie Państwo uszu i wypatrujcie zapowiedzi.

W międzyczasie zachęcamy do zapoznania się z tą niezwykłą książką.

Ilustracja do newsa

The Monroe Institute Polska zaprasza na Q&A
(dodano: 2024-03-04 20:22:24)

Przed nami pierwszy wtorek miesiąca, a to oznacza, że już jutro o 19:00 usłyszymy się na kolejnym spotkaniu online The Monroe Institute Polska.

Tym razem spotkanie będzie bez tematu przewodniego - będzie miało ono bowiem formę pytań i odpowiedzi oraz dyskusji na interesujące Państwa tematy, związane z OOBE, LD, rozwojem duchowym i działalnością The Monroe Institute.

Spotkanie odbędzie się na Zoomie, będzie również transmitowane na naszej antenie.

Czytaj więcej

Ilustracja do newsa

Lektury Paranormalium i "Wysoka dziwność" Arkadiusza Miazgi
(dodano: 2024-03-01 03:34:38)

Miłośników tematyki UFO, żywego folkloru i wysokiej dziwności zapraszamy do wysłuchania wybranych fragmentów najnowszej książki Arkadiusza Miazgi pt. "Wysoka dziwność. Od folkloru po latające talerze". Premiera na streamie radiowym oraz na YouTube już w sobotę 2 marca o 19:00. Zapraszamy do słuchania, no i oczywiście do zapoznania się z całą książką.

NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
PROGRAM NA DZIŚ
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Arkadiusz Miazga
Czas Tajemnic - blog Damiana Treli
Forum Portalu Infra
Głos Lektora
Instytut Roberta Noble
Księgarnia-Galeria Nieznany Świat, księgarnia ezoteryczna, sklep ezoteryczny, online, Warszawa
Paranormalne.pl
Player FM
Portal Infra
Poszukiwacze Nieznanego. Blog Arkadiusza Czai
Poznajemy Nieznane
The Monroe Institute Polska
UFO-Relacje.pl - polska baza relacji o obserwacjach UFO
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2024 by Radio Paranormalium