[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/index.php on line 217: Use of undefined constant php - assumed 'php'Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: dziwne sytuacje napisany 02.14.18 23:19:47
  Re: dziwne sytuacje napisany 02.14.18 14:10:59
  Re: dziwne sytuacje napisany 02.13.18 8:40:42
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Zapowiedź "Bibliotekarium" z 20 października
(dodano: 2017-10-16 16:20:16)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Punktem wyjścia do dyskusji w najbliższym odcinku "Bibliotekarium", już w piątek 20 października o 20:00 będzie książka Piotra Nowaka pt. "Hodowanie troglodytów". Jest to książka mówiąca o tym, dlaczego dzisiaj uniwersytety niekoniecznie są miejscami i ostojami mądrości, a często bardziej przypominają korporacje do zarabiania kasy aniżeli świątynie mądrości. Audycję zrealizujemy oczywiście na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia w kwestii jakości kształcenia na polskich uczelniach czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Zapowiedź "Debaty Ufologicznej Online" z 22 października
(dodano: 2017-10-16 16:10:16)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej "Debacie Ufologicznej Online", już w niedzielę 22 października o 19:00, porozmawiamy o Tomie Delonge`u, który w ostatnim czasie zrobił niemałe zamieszanie. Postaramy się odpowiedzieć na pytanie: czy nadszedł wreszcie czas ujawnienia prawdy o UFO? Bo to, co Delonge w tym roku opublikował, rzuca zupełnie nowe światło na projekt Disclosure...

Audycję oczywiście zrealizujemy w całości na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia w tym temacie czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Piątek 13-go dopadł nas w sobotę...
(dodano: 2017-10-14 22:37:43)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W trakcie "Teorii Chaosu" doszło do ataku DDoS, i to nie tylko na nasze serwery radiowe, ale również na routery Ivelliosa i Claude_mOnet`a. W efekcie tego audycja się urwała i wspólnie z Claude_mOnet doszliśmy do wniosku, że tak pociętego zapisu najprawdopodobniej nie udostępnimy w archiwum - temat dzisiejszej "Teorii Chaosu" zostanie zrealizowany za tydzień.

Jeden z naszych radiowych serwerów do teraz nie działa. Powiadomiliśmy administratora o problemie.

Z powodu problemów ze sprzętem, dzisiejsza "Hiperprzestrzeń" również jest odwołana.

Do Radia Paranormalium wkroczyło ABW
(dodano: 2017-10-13 03:15:32)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Chodzi oczywiście o nową audycję literacką "Antologia Bibliotekarium - Warsztaty", która - przypominamy! - startuje już dziś o 20:00. Podcast będzie emitowany zamiennie z "Bibliotekarium" na żywo. Gospodarzami będą oczywiście Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz, a w pierwszym odcinku na pierwszy ogień poszło 11 spośród nadesłanych do tej pory opowiadań. Wszystkie niesamowicie działają na wyobraźnię, a niektóre cechuje ogromny ładunek wybornego wręcz humoru! Zapraszamy do słuchania.

Debata Ufologiczna Online 15 października: Czy żyjemy w symulacji?
(dodano: 2017-10-12 14:52:50)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Od wieluset lat ludzkość uważa, że nasza rzeczywistość to iluzja. Czy przekonanie, że żyjemy w czyjejś kreacji bierze się z tego, że nasza rzeczywistość jest nieologiczna?

Twórcami symulacji moga być też superzaawansowane istoty z innego wymiaru. Czy to, że hipoteza ta zyskuje zwolenników wynika z tego, że nadal nie wiemy, jak narodził się wszechświat i jaki jest cel jego istnienia?

Na te i na wiele innych pytań o hipotezę symulacji postaramy się znaleźć odpowiedź w najbliższej "Debacie Ufologicznej Online", już w niedzielę 15 października o 19:00. Audycja, oczywiście, zostanie nadana na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia w tym temacie czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Audycja o podróżach niefizycznych
(dodano: 2017-10-05 21:34:30)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższy piątek ok. godziny 16:00 będziemy nagrywać audycję poświęconą w głównej mierze podróżom niefizycznym metodą Bruce`a Moena. Naszym gościem będzie Paweł Byczuk, członek profesjonalny The Monroe Institute.

Z tej okazji, chcielibyśmy również zaprosić Państwa do nadsyłania swoich pytań. Pytania mogą dotyczyć wszystkiego, co związane jest z podróżami niefizycznymi, jak również organizowanymi przez Pawła warsztatami. Pytania możecie Państwo zostawiać w komentarzach lub wysyłać pod nasze kontakty - najlepiej drogą emailową: radio@paranormalium.pl

Datę emisji ustaliliśmy wstępnie na niedzielę po "Debacie Ufologicznej Online", powtórka będzie nadana w poniedziałek przed audycjami YuBy`ego.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 851, obecna strona 8, ilość stron 142
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium