[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Indeks ksiag zakazanych napisany 11.20.17 23:31:16
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 30 lipca
(dodano: 2017-07-28 02:36:40)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Tematem przewodnim najbliższej "Debaty (nie)kontrolowanej", którą nadamy już w niedzielę 30 lipca o 19:00, będą zagrożenia z kosmosu. Ileż to razy słyszeliśmy już o mających zagrażać Ziemi asteroidach, wybuchach gwiazd, plamach na słońcu, burzach słonecznych, itd? W audycji postaramy się dociec między innymi, czy takie zagrożenia w ogóle są realne. Jak zwykle, już teraz czekamy na Państwa pytania do audycji.

Czytaj więcej

Zapowiedź Bibliotekarium z 28 lipca
(dodano: 2017-07-26 20:49:43)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższy piątek, 28 lipca o 20:00, Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz zapraszają na kolejny odcinek "Bibliotekarium" na żywo. Tym razem punktem wyjścia do dyskusji będzie powieść Aldousa Huxleya "Nowy Wspaniały Świat". Jak zawsze, już teraz czekamy na Państwa pytania do audycji oraz na komentarze i spostrzeżenia dotyczące tej książki.

Czytaj więcej

Ważna informacja dotycząca czata
(dodano: 2017-07-22 03:53:16)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W związku ze wzmożoną aktywnością trolli internetowych, począwszy od 22 lipca, czat Radia Paranormalium dostępny jest tylko dla użytkowników posiadających zarejestrowane konta w naszym serwisie.

Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 23 lipca
(dodano: 2017-07-19 02:45:27)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę, 23 lipca o 19:00, nadamy kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną". Tym razem nie będzie jednego tematu głównego, bowiem będzie to jedna z tych debat, podczas których linia telefoniczna dla Słuchaczy będzie otwarta przez cały czas trwania audycji. Planujemy zorganizować "pytania niezadane" z Chrisem Miekiną, jeśli więc chcielibyście Państwo Chrisa o coś zapytać, zapraszamy do nadsyłania pytań pod nasze kontakty lub w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Zapowiedź Bibliotekarium z 14 lipca
(dodano: 2017-07-13 02:38:33)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Tematem następnego odcinka "Bibliotekarium" będą wakacje. Któż nie słyszał o takich powieściach, czy też filmach, jak na przykład "Podróż za jeden uśmiech" albo "Wakacje z duchami"? Kto nie czytał w dzieciństwie takiej powieści Verne jak "Dwa lata wakacji"? Będzie więc audycja o motywach wakacyjnych w literaturze. Odcinek wakacyjny będzie też próbą polecenia ciekawych lektur na wakacje. I choć nie będzie aż tak mrocznie, jak w poprzednim odcinku, to jednak Słuchacze - szczególnie mole książkowe - zdecydowanie nie będą zawiedzeni. Audycja wyjątkowo tym razem poleci "z puszki", niemniej jednak Wiktor Żwikiewicz i Marek Żelkowski tak czy inaczej czekają na Państwa komentarze, do których odniosą się w kolejnych odcinkach.

Czytaj więcej

21. Debata (nie)kontrolowana z Markiem Szwedowskim
(dodano: 2017-07-13 02:29:29)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Gościem specjalnym najbliższej "Debaty (nie)kontrolowanej", już w najbliższą niedzielę 16 lipca o godzinie 19:00, będzie jasnowidz - jak sam siebie określa - transkomunikator Marek Szwedowski. Porozmawiamy nie tylko o wizjach przyszłości i kontaktach z zaświatami, ale również między innymi o tym, jak Pan Marek radzi sobie ze swoimi doświadczeniami oraz o tym, co może być najtrudniejsze do przejścia dla osób medialnych, nie zdających sobie sprawy ze swoich umiejętności. Audycja oczywiście będzie zrealizowana na żywo, a na Państwa pytania czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 824, obecna strona 8, ilość stron 138
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"