https://www.skupau.pl/co-skupujemy-1Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Bibliotekarium odwiedzi Michał Stonawski
(dodano: 2021-05-19 02:53:24)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo naszym gościem będzie znany już Państwu z naszej anteny Michał Stonawski, autor książek "Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń" oraz "Paranormalne. Opętania. Prawdziwe historie opętań". Pierwsza z wymienionych pozycji była już we fragmencie prezentowana na naszej antenie. Niezwykle ciekawie zapowiadającą się audycję nadamy już w najbliższy piątek, 21 maja, o godzinie 20:00. Tradycyjnie, na Państwa pytania do Michała czekamy już teraz - zachęcamy do nadsyłania ich w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

"Bibliotekarium" i Cajber Dżokej
(dodano: 2021-05-05 02:45:49)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo dyskusja będzie się toczyła wokół zbioru ciekawych opowiadań z ciekawym bohaterem na ciekawe czasy - "Cajber Dżokej" autorstwa znanego Państwu z "ABW" Tomasza Fąsa. Audycję nadamy już w najbliższy piątek o godz. 20:00, a na Państwa pytania i spostrzeżenia dotyczące twórczości Tomasza Fąsa czekamy już teraz - zapraszamy do nadsyłania ich w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

"Debata (nie)kontrolowana" z Damianem Trelą
(dodano: 2021-04-26 03:07:01)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę 2 maja zapraszamy Państwa na kolejną audycję z cyklu "Debaty (nie)kontrolowane". Tym razem audycja będzie mocno ufologiczna, choć nie zabraknie również odniesień do innych zjawisk, a także do żywego folkloru. Naszym gościem ponownie będzie Damian Trela, a dyskusja będzie się toczyła wokół najciekawszych zdarzeń opisanych w jego najnowszej książce pt. "Tajemnice Dolnego Śląska. UFO i niewyjaśnione zjawiska". Audycja na żywo wystartuje o godz. 20:00, a już teraz możecie Państwo nadsyłać pytania do Damiana - możecie je wysyłać w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Jurjan w Bibliotekarium
(dodano: 2021-04-22 19:54:21)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo, dyskusja będzie się toczyła wokół świeżo wydanego zbioru opowiadań znanego naszym Słuchaczom Jurjana, zatytułowanego "Ojcowie Nowej Ziemi". Jak to ujęła Kamila Ciołko-Borkowska: "Atmosfera fantastyki i poczucie, że oto uczestniczymy w czymś niemożliwym, czymś ponadnaturalnym, dziwnym i niepojętym, przenosi nas bezpośrednio w świat imaginacji Jurjana, przy czym bohaterowie, jakich poznajemy, mierzą się z problemami dobrze nam znanymi i odczuwają te same, co my, emocje".

Premiera audycji już jutro o 20:00, a na Państwa komentarze i spostrzeżenia dotyczące twórczości Jurjana czekamy już teraz - możecie je nadsyłać w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1165, obecna strona 8, ilość stron 292
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium