[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!




Serwer radiowy zapewnia






Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!



Możesz też kupić u nas reklamę!





Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Nowe badania nt:" Gwiezdnego Dziecka" napisany 10.15.17 0:30:32
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
18. Debata (nie)kontrolowana: Superwulkany
(dodano: 2017-06-22 00:46:15)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 25 czerwca o 19:00, w kolejnej "Debacie (nie)kontrolowanej" porozmawiamy o zagrożeniu, o którym jest coraz głośniej. Superwulkany. Dwa z nich - Yellowstone i Campi Flegrei mogą być przyczyną poważnych problemów, a nawet - jak zakładają niektórzy - upadku naszej cywilizacji...

Audycja będzie oczywiście zrealizowana na żywo, a na Państwa pytania czekamy już teraz.

Czytaj więcej

17. Debata (nie)kontrolowana: Atlantyda i inne zatopione miasta
(dodano: 2017-06-14 20:58:39)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy pod powierzchnią mórz i oceanów skrywają się pozostałości Atlantyd - zatopionych miast stworzonych przez nieznane nikomu cywilizacje? Czy odkrycia dokonane przez archeologów morskich rzucają całkiem nowe światło na historię cywilizacji na Ziemi? Już w najbliższą niedzielę, 18 czerwca, o godzinie 19:00 zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną", w której tym razem porozmawiamy o kilku kontrowersyjnych odkryciach, które pokazują, że dno oceanów skrywa równie wiele tajemnic, co przestrzeń kosmiczna...

Audycja oczywiście będzie zrealizowana na żywo, a na pytania od Państwa czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Zapowiedź "Bibliotekarium" z 16 czerwca
(dodano: 2017-06-12 00:11:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Za bohatera stanowiącego punkt wyjścia do dyskusji w kolejnym odcinku "Bibliotekarium" niektórzy słuchacze zapewne nas zjedzą, zanim więc wymienimy go z imienia i nazwiska, pozwólcie Państwo, że wyjaśnimy, dlaczego książki akurat z takim protagonistą postanowiliśmy omówić.

Punktem wyjścia będzie książka, którą zasugerował Markowi Żelkowskiemu w rozmowie Piotr Mróz, stwierdzając, że jest to absolutnie numer jeden pośród książek w jego życiu. Jest to książka wielotomowa, o której na pewno warto powiedzieć, i w której warto pewne rzeczy odkryć.

Czytaj więcej

Wesprzyj wydanie książki "Magiczna Rzeczywistość"
(dodano: 2017-06-04 03:03:19)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Arkadiusz Miazga - znany państwu doskonale badacz UFO, pragnie wydać książkę pod tytułem "Magiczna Rzeczywistość", przełamującą stereotypy i wytyczającą nowe horyzonty w pojmowaniu tego zjawiska. Jak to jednak w życiu bywa, podobnie jak wiele innych ciekawych inicjatyw, wydanie książki nie może się odbyć bez zebrania wcześniej odpowiednich do tego celu funduszy. Jeśli ktoś z Państwa zechciałby wesprzeć wydanie drukiem tej publikacji, zapraszamy do odwiedzenia profilu książki na portalu PolakPotrafi.pl, gdzie znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje. Znajdziecie tam Państwo również fragment książki.

Zapowiedź "Bibliotekarium" z 2 czerwca
(dodano: 2017-06-02 13:21:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Kolejny odcinek "Bibliotekarium", już dziś o 20:00, będzie z gościem. Gościliśmy już całkiem niedawno naszego kolegę, znawcę literatury s-f Tadeusza Krajewskiego, a kolejna okazja do rozmowy z nim będzie o tyle dobra, że chcemy rozmawiać o zmarłym niedawno pisarzu, o którym pewnie niewiele osób słyszało, a mianowicie o Jerzym Grundkowskim. Był to facet, który zadebiutował z hukiem w pierwszej połowie lat osiemdziesiątych książką "Annopolis, miasto moich snów". Kilka lat później ukazała się "Annopolis, moje miasto wyobraźni". Grundkowski był człowiekiem doskonale znającym historię, który potrafił o tej historii pięknie opowiadać. Potrafił wyciągać pewne ogólne rzeczy, a poza tym był świetnym pisarzem - choć pewnie niedocenianym. Warto o nim jednak powiedzieć, bo jego utwory są bardzo ciekawe, co zresztą nieco zmieniona formuła audycji będzie mogła pokazać (będą zaprezentowane wybrane fragmenty powieści Jerzego Grundkowskiego).

Jak zwykle, już teraz czekamy na Państwa pytania i spostrzeżenia do audycji, która - jak zawsze - będzie zrealizowana w całości na żywo.

Czytaj więcej

Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 4 czerwca
(dodano: 2017-05-24 23:26:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

4 czerwca, czyli w rocznicę "obalenia komunizmu", o 19:00 na naszej antenie startuje drugi sezon "Debat (nie)kontrolowanych". W pierwszej audycji w tym nowym sezonie poruszymy niezwykle kontrowersyjny, a w ostatnich latach wydawałoby się coraz bardziej aktualny i palący temat "III wojna światowa". Czy wybuchnie? - choć odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista, wypadałoby więc zadać kolejne: kiedy? Co ją spowoduje? Jak będzie wyglądała? A może... już trwa, tylko tego nie zauważyliśmy?

Jak zwykle, już teraz czekamy na Państwa pytania i spostrzeżenia do audycji.

Przypominamy również, że z przyczyn od nas niezależnych, pasmo audycji w dniu 28 maja nie odbędzie się.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 812, obecna strona 8, ilość stron 136
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"