posadzki opoleNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Spotkanie z Piotrem Cielebiasiem w Księgarni-Galerii "Nieznany Świat"
(dodano: 2018-11-05 18:52:31)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

7 listopada o godz. 17:30 w Księgarni-Galerii "Nieznany Świat" przy ul. Kredytowej 2 w Warszawie odbędzie się spotkanie z Piotrem Cielebiasiem, poświęcone obserwacjom UFO nad Warszawą. Wszystkich słuchaczy z Warszawy i okolic serdecznie i gorąco na to spotkanie zapraszamy!

Czytaj więcej

"Epoka Antychrysta" w Bibliotekarium
(dodano: 2018-10-26 18:23:46)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższy piątek, 2 listopada o 20:00, tematem przewodnim kolejnego odcinka "Bibliotekarium" będzie książka w jakimś sensie nacechowana politycznie, ale w gruncie rzeczy stanowiąca fantastykę naukową. Punktem wyjścia do dyskusji będzie mianowicie "Epoka Antychrysta" pióra Pawła Lisickiego. Ten odcinek "Bibliotekarium" będzie zrealizowany na żywo, będzie więc szansa zadzwonienia i wzięcia udziału w dyskusji na antenie - aczkolwiek do dzielenia się swoimi komentarzami na temat tej książki gorąco zachęcamy już teraz.

Czytaj więcej

"Świat oczami duszy" - audycja na żywo, poświęcona meandrom świadomości
(dodano: 2018-10-15 18:03:04)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Tematyka związana ze świadomością już od jakiegoś czasu zajmuje ważne miejsce zarówno w audycjach emitowanych na naszej antenie, jak i w artykułach publikowanych na łamach naszego serwisu. Zaczęło się od wywiadu z Tomem Campbellem oraz późniejszego zrelacjonowania na antenie całego przebiegu sympozjum, jakie odbyło się w Krakowie na przełomie czerwca i lipca. Jako że poruszana tematyka bardzo zainteresowała Słuchaczy, postanowiliśmy pójść za ciosem i uruchomić na naszej antenie audycję cykliczną o tematyce świadomościowej, na żywo.

Ową audycją jest "Świat oczami duszy", a prowadzi ją Sławomir Bączkowski, autor wideobloga o tym samym tytule. Audycja emitowana jest w poniedziałki o godzinie 20:00. Już dziś zapraszamy na trzeci jej odcinek. Jeśli macie Państwo jakieś pytania czy spostrzeżenia, gorąco zachęcamy do dzielenia się nimi z nami w komentarzach pod poszczególnymi odcinkami tej audycji, jak również - naturalnie - do dzwonienia na antenę.

Fotografie UFO Rexa Heflina
(dodano: 2018-10-15 16:48:43)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ten przypadek jest niezwykle interesujący, a zarazem kontrowersyjny. Oryginalne zdjęcia zostały najprawdopodobniej skonfiskowane lub zaginęły, wobec czego większość analiz badacze musieli przeprowadzać, używając kopii. Fotografie, nie wiadomo skąd, niespodziewanie powróciły w ręce Heflina po 28 latach - anonimowa osoba zostawiła je w jego skrzynce pocztowej. Nigdy nie dowiedziono jednoznacznie, aby zdjęcia zostały sfałszowane. Wielu badaczy uznaje całą sprawę za wysoce wiarygodną.

Czytaj więcej

Nowe nagranie w temacie Transerfingu - "Bank Przestrzeni Wariantów" i promocja dla Słuchaczy Radia Paranormalium w sklepie Prekognicja.pl
(dodano: 2018-10-14 20:42:41)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Sklep internetowy Prekognicja.pl zaprasza do zakupu nowego nagrania w temacie Transerfingu - "Bank Przestrzeni Wariantów". Z okazji premiery, do poniedziałku trwa specjalna promocja dla Słuchaczy Radia Paranormalium - aby otrzymać zniżkę 50%, należy dokonać zakupu do końca poniedziałku. Więcej o samym transerfingu przeczytasz na blogu prekognicja.pl.

Również do jutra ważny jest kod 30% zniżki na nagrania w wersji do pobrania z kategorii Transerfing i Medytacja. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami. Kod zniżkowy: trx30

Wiara, religia i Bóg w szerszym ujęciu. Wywiad z Tomem Campbellem
(dodano: 2018-10-14 03:11:47)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 19:00 zapraszamy do wysłuchania kolejnego niezwykłego wywiadu z fizykiem Tomem Campbellem. Tym razem Donna Aveni wypytywała Toma o różne kwestie związane z wiarą, religią, Bogiem, przekonaniami, itd. Przekonamy się również czy istnieje coś, co jest skończone i doskonałe.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 983, obecna strona 8, ilość stron 164
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium