posadzki opoleNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
"Zaświatowe" Debaty (nie)kontrolowane
(dodano: 2019-01-08 20:16:56)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wiemy, że wielu z Państwa tęskni za niedzielnymi debatami. Dobra wiadomość jest taka, że o ile na debaty ufologiczne przyjdzie jeszcze poczekać (niewykluczone że za jakiś czas pojawi się audycja podsumowująca najciekawsze relacje o obserwacjach UFO, jednak będzie miała ona charakter mało "debatowy"), o tyle Debaty (nie)kontrolowane w najbliższym czasie powrócą! Wspólnie z Beatą Kampą vel Adą Edelman planujemy cykl audycji poświęconych szeroko rozumianej tematyce "zaświatowej", a termin pierwszej z tych audycji ustaliliśmy wstępnie na 20 stycznia na godz. 19:00. Z tej okazji zwracamy się do Państwa z pytaniem: jakie tematy najbardziej by Państwa interesowały?

Już teraz zachęcamy do dzielenia się swoimi różnymi przeżyciami i ogólnie doświadczeniami związanymi z szeroko rozumianą komunikacją z "tamtą stroną". Zachęcamy również do zajrzenia na prowadzonego przez Adę Edelman bloga Biuro Duchów: biuro-duchow.pl

Czytaj więcej

Szersze spojrzenie na intuicję. Wywiad z Tomem Campbellem (wersja tekstowa)
(dodano: 2019-01-06 17:30:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapraszamy Państwa do lektury tekstowej wersji kolejnego niezwykle interesującego wywiadu ze znanym już Państwu fizykiem, Tomem Campbellem. Wywiad w całości poświęcony jest pracy mediów i ekstrasensów, a także temu, w jaki sposób mogą rozwijać swoje dary i jak mogą zoptymalizować swoją pracę. Sporo więc jest wskazówek dotyczących odczytywania informacji z bazy danych przeszłości oraz nawiązywania kontaktów z osobami zmarłymi. Duży nacisk położony jest na znaczenie precyzyjnie wyrażonej intencji.

Czytaj więcej
Wersja dźwiękowa

"Małe jest piękne" w Bibliotekarium
(dodano: 2019-01-02 01:58:22)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" w piątek 4 stycznia o 20:00 (tym razem już nie na żywo - audycja będzie nagrywana), punktem wyjścia do dyskusji będzie książka E. F. Schumachera "Małe jest piękne: Spojrzenie na gospodarkę świata z założeniem, że człowiek coś znaczy". Tradycyjnie, tych z Państwa którzy znają już tę lekturę, gorąco zachęcamy do dzielenia się w komentarzach spostrzeżeniami na jej temat.

Czytaj więcej

Bibliotekarium i trylogia Borunia i Trepki
(dodano: 2018-12-19 23:31:26)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" - tym razem na żywo, w piątek 21 grudnia o 20:00 - punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski & Żwikiewicz vs Słuchacze będą książki Krzysztofa Borunia i Andrzeja Trepki: "Proxima", "Zagubiona przyszłość", "Kosmiczni bracia". Tradycyjnie, tych z Państwa którzy znają już te lektury, zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami i komentarzami na ich temat.

Czytaj więcej

"Gniazda UFO" - pierwsza w Polsce książka o agroznakach
(dodano: 2018-12-16 21:46:21)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Na rynku wydawniczym właśnie ukazała się pierwsza w Polsce książką w całości poświęcona tajemniczym formacjom, jakie od lat pojawiają się na polach uprawnych w różnych częściach świata, zwanymi współcześnie kręgami/piktogramami zbożowymi. Autor książki – Damian Trela – mimo, że należy do młodszego pokolenia polskich ufologów, jest osobą, której nie trzeba nikomu przedstawiać, gdyż od dawana jest uznanym, należącym do czołowych badaczem i dokumentalistą fenomenu UFO, a czytelnicy na przestrzeni lat mieli okazję zapoznać się z wieloma Jego artykułami, nie tylko z prowadzonego w sieci bloga, ale i "branżowej" prasy specjalistycznej takiej jak kwartalnik "UFO", "Czas UFO", czy "Świat UFO".

Czytaj więcej

"Magiczna Rzeczywistość" - nowa książka Arkadiusza Miazgi
(dodano: 2018-12-16 21:45:43)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Uważacie, że ufologia się skończyła, nic więcej Was już nie zaskoczy, a każda książka powtarza te same historie? Jeśli tak, nie znacie zapewne publikacji Arka Miazgi, który po sukcesie "UFO nad Podkarpaciem", prezentuje nowe dzieło – "Magiczną rzeczywistość...". Skąd taki tytuł? Świadkowie spotkań z NOL często podkreślają, że mimo, iż obserwowane przez nich obiekty wyglądały na materialne, a ich pasażerowie na stworzenia z "krwi i kości", bliskie spotkanie było doświadczeniem na styku naszej rzeczywistości z jej lustrzaną wersją.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 997, obecna strona 8, ilość stron 167
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium