posadzki opoleNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Właśnie nadajemy audycję na żywo! Gorąco zachęcamy do słuchania
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Drzwi do nieba. Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 17 marca
(dodano: 2019-03-12 02:51:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę, 17 marca o 19:00, zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Tym razem skoncentrujemy się na zjawisku odchodzenia i związanym z nim współodczuwaniu śmierci, niespodziewanych widzeniach, wizjach przedśmiertnych oraz - jak to ujmuje Patricia Pearson, autorka książki "Drzwi do nieba" - eksploracją obszarów, leżących gdzieś między umieraniem, a śmiercią. Audycja oczywiście na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia czekamy już teraz. Wiele wskazuje na to, że audycja odbędzie się z udziałem gościa o naprawdę niebywałej wiedzy...

Czytaj więcej

Drobna zmiana w playliście ze strumieniami
(dodano: 2019-03-04 02:13:32)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jakiś czas temu na naszych serwerach radiowych wprowadziliśmy pewną zmianę - linki do wszystkich strumieni zaczynają się od "https", co oznacza, że połączenie podczas słuchania Radia Paranormalium jest szyfrowane. Jest to po części spowodowane polityką stosowaną przez współczesne przeglądarki internetowe, na czele z Google Chrome, z której większość naszych Słuchaczy i Czytelników korzysta. Żyjemy w czasach, w których absolutnie wszystko absolutnie w każdym zakątku Internetu musi być szyfrowane, bo w przeciwnym razie przeglądarka nie pozwoli odtworzyć strumienia radiowego, a do tego postraszy jeszcze użytkownika, że odwiedzona właśnie strona może "chcieć wykraść poufne dane"...

Czytaj więcej

"Kroniki Marsjańskie" w Bibliotekarium
(dodano: 2019-03-04 01:57:55)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym podcastowym odcinku "Bibliotekarium", już w piątek 8 marca o 20:00, punktem wyjścia do dyskusji na linii Marek Żelkowski vs Wiktor Żwikiewicz będzie powieść Raya Bradbury`ego "Kroniki Marsjańskie" - klasyczna już pozycja w amerykańskiej literaturze fantastyczno-naukowej. Tradycyjnie, tych z Państwa, którzy mają już lekturę tej książki za sobą, zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami na jej temat w komentarzach pod niniejszą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Zapowiedź Bibliotekarium z 22 lutego
(dodano: 2019-02-19 02:47:03)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W pierwszej części najbliższego wydania "Bibliotekarium" zaprezentowana zostanie relacja dźwiękowa z GOSTKONU. Punktem wyjścia do rozważań panów Ż&Ż (wspieranych cennymi uwagami uczestników spotkania) było opowiadanie Stanisława Lema "Ze wspomnień Ijona Tichego (1)". Temat spotkania w Gostyniu brzmiał: "Pozory, a rzeczywistość".

W drugiej części audycji gospodarze zaplanowali spotkanie z Tomaszem Fąsem, którego opowiadanie (zaprezentowane w ABW) "Nie całkiem udany bunt maszyn" spotkało się z żywym odzewem słuchaczy. Panowie Ż&Ż porozmawiają z gościem o sztucznej inteligencji i różnym spojrzeniu na ten problem. Zapowiada się ciekawa audycja. Szczególnie, że tematy obu części audycji w pewien ważny sposób łączą się ze sobą.

Audycja wystartuje oczywiście około 20:00, tym razem również będzie zrealizowana na żywo. Tradycyjnie jednak, na wszelkie komentarze i spostrzeżenia od Państwa czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Zapowiedź "Debaty(nie)kontrolowanej" z 3 marca
(dodano: 2019-02-18 02:54:41)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Tematem głównym najbliższej "Debaty (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów" będą symbole i ich rola w kulturze oraz amulety i talizmany. Ową niezwykłą i potencjalnie bardzo magiczną audycję nadamy w niedzielę 3 marca o godzinie 19:00. Serdecznie zapraszamy do słuchania, no i oczywiście czekamy na Państwa pytania i komentarze - możecie je zostawiać pod niniejszym newsem.

Czytaj więcej

Informacja z ostatniej chwili
(dodano: 2019-02-16 20:41:11)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Audycja z Damianem Trelą, zaplanowana na 21:00, wystartuje z poślizgiem ok. 15-20 minut. Dlatego też, w ramach rozgrzewki, tuż przed nią wyemitujemy jeden z przygotowywanych premierowych odcinków podcastu "Z kart historii". Odcinek, naturalnie, ufologiczny :) Do usłyszenia już niebawem!

Wszystkich newsów w bazie: 1011, obecna strona 8, ilość stron 169
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium