Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Bibliotekarium i Testament Overmana
(dodano: 2020-04-22 22:18:46)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" szykuje się wieczór poświęcony fantastyce naukowej. Punktem wyjścia do dyskusji będzie książka dla niektórych bardzo ważna, dla sporej części miłośników s-f zupełnie nieznana. Ukazała się pod koniec lat 70-tych w serii prowadzonej przez Lecha Jęczmyka - będzie to mianowicie "Testament Overmana" Edmunda Coopera. Audycję nadamy na żywo w najbliższy piątek 24 kwietnia o 20:00, a znających twórczość Coopera już teraz zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami na jej temat - możecie to robić w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Zostań w domu i poczytaj - o proroctwach i przepowiedniach dotyczących pandemii COVID-19
(dodano: 2020-04-13 03:42:44)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji. Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

Czytaj więcej

Paranormalia z wizytą w Biurze Duchów
(dodano: 2020-04-08 01:50:12)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 19 kwietnia o 19:00 zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Tym razem nasze gościnne progi przekroczy Paranormalia, czyli naczelna czarownica polskiego Internetu, autorka niezwykle popularnego kanału na YouTube.

Czytaj więcej

Bibliotekarium głosi (i omawia) Ewangelię według Węgorza
(dodano: 2020-04-08 01:34:20)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo dyskusja na linii Żelkowski i Żwikiewicz vs Słuchacze będzie się toczyła wokół książki Patrika Svenssona "Ewangelia według Węgorza". Książki, która tak na dobrą sprawę nie do końca wiadomo o czym właściwie jest, a która z jakiegoś powodu budzi zastanowienie i niepokój.

Audycję zrealizujemy na żywo w piątek 10 kwietnia o 20:00. Tradycyjnie, tych z Państwa, którzy są już po lekturze książki Svenssona, zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami w komentarzach pod tą zapowiedzią, a także w trakcie audycji - również telefonicznie.

Czytaj więcej

Paranormalna Spowiedź. Zapowiedź 16. odcinka podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2020-03-27 00:36:19)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Szesnasty odcinek podcastu "Mówią Świadkowie" otrzymał kuszący zapewne i intrygujący zarazem tytuł: "Paranormalna spowiedź". Takiego bowiem określenia użył występujący w nim słuchacz, opisując różne nietypowe zdarzenia, jakich był świadkiem w ciągu całego swojego życia.

Małą ucztę będą mieli fascynaci tematyki ufologicznej, bowiem będzie dużo historii o obserwacjach UFO, spotkaniach z bedroom visitors, usłyszycie Państwo również opis czegoś co wypisz wymaluj wygląda na wzięcie na pokład UFO. Oprócz tego przypadki spontanicznych wyjść poza ciało i przejść do jakiegoś rodzaju "innej rzeczywistości". A historia tego, jak nasz słuchacz natknął się na kontakty do Radia Paranormalium i postanowił z nich skorzystać, nosi w sobie pewien wątek... numerologiczny!

Premiera odcinka na naszej antenie już w najbliższą niedzielę 29 marca o 22:00.

W Biurze Duchów o astrologii i koronawirusie. Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 5 kwietnia
(dodano: 2020-03-22 19:30:05)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 5 kwietnia o godz. 19:00 zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów".

Tym razem gościem audycji będzie Piotr Gibaszewski - astrolog, tarocista, autor niezwykle interesującej pozycji: "Tarot - historia i rozwój ezoterycznej doktryny, a fenomen tarotowej kartomancji". Wśród tematów, jakie pojawią się w naszej audycji, na pewno nie zabraknie wątku zahaczającego o przewalającą się obecnie po świecie pandemię koronawirusa z Wuhan (COVID-19).

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1109, obecna strona 8, ilość stron 185
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium