www.dekohaus.pl/ekskluzywne-tapety-i-fototapetyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
"Bóg i Stephen Hawking" w Bibliotekarium
(dodano: 2019-10-10 02:38:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" punktem wyjścia do dyskusji będzie książka Johna C. Lennox`a "Bóg i Stephen Hawking. Czyj to w końcu projekt?". Autor książki wdał się w polemikę ze Stephenem Hawkingiem, według którego to nie Bóg a prawa fizyki powołały do istnienia Wszechświat. Lennox z kolei uważa że, paradoksalnie, wywody Hawkinga w oczach czytelnika czynią istnienie Boga tym bardziej prawdopodobnym.

Audycja wystartuje w piątek 11 października o 20:00. Tym razem, wyjątkowo, będzie wyemitowana "z taśmy", liczymy jednak na feedback po premierze odcinka w komentarzach oraz na naszych czatach.

Pożegnanie z Teorią Chaosu
(dodano: 2019-10-04 03:02:09)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Informujemy, iż z uwagi na podjętą przez Claude_mOnet decyzję o zakończeniu współpracy z Radiem Paranormalium, emisja audycji "Teoria Chaosu" na naszej antenie została zakończona. Dziękujemy Michałowi za prawie osiem lat współpracy i życzymy powodzenia z jego nowym projektem radiowym. Tym z Państwa, którzy nie wyobrażają sobie sobotniej nocy bez jego audycji, polecamy śledzenie strony internetowej teoriachaosu.info.

Bibliotekarium przedstawia Pokurcza
(dodano: 2019-09-26 14:34:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jutrzejsze "Bibliotekarium" będzie trochę pomieszane - o częściowo na żywo, a częściowo z taśmy. Punktem wyjścia zaś do dyskusji będzie nowa powieść Krystyny Śmigielskiej pt. "Pokurcz".

Pod koniec sezonu, na nadmorskim deptaku pojawia się Kacper Rawicz, długowłosy, młody mężczyzna. Twarz zasłania mu gęsta broda, a piwne oczy spoglądają z rzadko spotykaną melancholią. Podczas lektury "Pokurcza" (a także podczas słuchania na antenie wybranych fragmentów powieści) nie raz będziemy sobie zadawać pytanie: Kim pan jest, panie Rawicz? Dlaczego tak pilnie strzeże pan swoich tajemnic?

Zapraszamy do słuchania już jutro o 20:00, no i oczywiście do dzielenia się spostrzeżeniami, odczuciami, itp. w komentarzach oraz na naszych radiowych czatach.

Bibliotekarium i darwinowskie paradygmaty
(dodano: 2019-09-10 02:23:11)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najbliższe "Bibliotekarium" - ze względu na zbliżający się Copernicon - wyemitowane zostanie "z taśmy". Punktem wyjścia do owej "taśmowej" dyskusji na linii Żelkowski vs Żwikiewicz będzie książka Dominiki Oramus, zatytułowana "Darwinowskie paradygmaty. Mit teorii ewolucji w kulturze współczesnej". Książka omawia darwinowskie wątki w literaturze popularnonaukowej, a także jak tezy popularyzatorów nauki przeniknęły do literatury pięknej i kultury popularnej.

Tych z Państwa, którzy mają już lekturę tej książki za sobą, gorąco zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami w komentarzach pod tą zapowiedzią. Audycję będziemy nagrywać w czwartek ok. 16:00, premiera zaś, tradycyjnie, w piątek o 20:00.

Czytaj więcej

Spotkanie z Damianem Trelą
(dodano: 2019-09-10 00:19:57)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Na początku października w siedzibie Stowarzyszenia Sztuka Dobrego Życia w Łodzi odbędzie się spotkanie z Damianem Trelą, poświęcone - naturalnie - różnym kwestiom związanym ze zjawiskiem UFO.

Ile jest prawdy w relacjach ludzi, którzy twierdzą, że widzą niezidentyfikowane obiekty latające? I czy sam fenomen może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego, skoro na przestrzeni lat zajmowały się jego badaniem największe mocarstwa świata? Czy relacjonowane przez świadków tzw. efekty dziwności występujące w bliskich spotkaniach z UFO świadczą o tym, że mamy do czynienia z pozaziemskimi odwiedzinami, czy też za tym wszystkim stoi jakaś paranormalna siła, która próbuje nami sterować i kontrolować nas?

Spotkanie odbędzie się 4 października o godz. 18:00. Spotkanie będzie otwarte dla wszystkich, ewentualne datki dla organizatorów będą całkowicie dobrowolne. Więcej informacji na stronie stowarzyszenia sztukadobregozycia.pl.

Przy tej okazji przypominamy, że książka Damiana Treli "Gniazda UFO" doczekała się wersji dźwiękowej.

Czytaj więcej

Wybierz się w niezwykłą podróż poza granice fizycznego świata do życia po życiu. Zapraszamy na warsztaty!
(dodano: 2019-08-28 16:30:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W imieniu organizatorów, mamy przyjemność zaprosić Państwa na jedyny w Polsce oficjalny warsztat Podróży Niefizycznych wg metody Bruce`a Moen`a. Organizatorzy przewidzieli specjalną zniżkę dla słuchaczy Radia Paranormalium! Po więcej szczegółów, kliknij w "Czytaj więcej".

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1062, obecna strona 8, ilość stron 177
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium