https://www.skupau.pl/co-skupujemy-1Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
MENU   ☰  
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Drobne problemy techniczne
(dodano: 2021-07-23 01:00:11)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Informujemy, że na jednym z naszych serwerów radiowych (pech chciał, że chodzi o główny serwer, na który nadają prezenterzy i z którego nadajemy też powtórki) wystąpiła usterka powodująca przerywanie się strumienia. Aktualnie pracujemy nad usunięciem tego problemu. Jeśli komuś przerwało odtwarzanie - przepraszamy!

Przy okazji, podejmujemy też działania, aby usunąć również inny problem - otóż któryś z programistów pracujących nad używanym przez nas oprogramowaniem autopilota (Liquidsoap) wpadł na pomysł, aby zmienić sposób, w jaki autopilot "zapodaje" tytuły aktualnie odtwarzanych plików. Skutkiem tego, z paska tytułu zniknęły tytuły audycji. Pracujemy nad przywróceniem wyświetlania tytułów.

Bibliotekarium i Adam Wiśniewski-Snerg
(dodano: 2021-07-20 17:30:52)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo, dyskusja na linii Żelkowski vs Żwikiewicz vs Słuchacze będzie się toczyła wokół twórczości Adama Wiśniewskiego-Snerga, ze szczególnym uwzględnieniem jego niezwykle wysoko cenionych, a przy tym trudnych powieści pt. "Robot" oraz "Według łotra".

Audycję nadamy już w najbliższy piątek 23 lipca o godz. 20:00, a tych z Państwa, którzy znają twórczość Adama Wiśniewskiego-Snerga, już teraz zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami na jej temat - zapraszamy do nadsyłania ich w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Gdy dwie trójeczki staną obok siebie... czyli kolejny odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2021-07-02 18:02:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś, krótko po północy, zapraszamy na premierę 33. odcinka podcastu "Mówią Świadkowie". Tym razem całą audycję wypełnią relacje o obserwacjach UFO. Będzie między innymi świeżutka, anonsowana już na naszym facebookowym profilu relacja o obserwacji NOL nad Sosnowcem pod koniec czerwca, poznamy także historię lądowania UFO w Świnoujściu, któremu to lądowaniu towarzyszył tzw. czynnik Oz. Zapraszamy do słuchania!

Bibliotekarium zaprasza na Kafkę
(dodano: 2021-06-30 17:44:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo, panowie Żelkowski i Żwikiewicz ponownie sięgną po klasyka literatury - którym tym razem będzie powieść Franza Kafki, zatytułowana "Proces". Audycję nadamy już w najbliższy piątek o godz. 20:00, a znających tę powieść już teraz zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami na jej temat - możecie je Państwo nadsyłać w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1182, obecna strona 8, ilość stron 296
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium