zwrot obuwia cccNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Jak wyjaśnić "Ciebie"?
(dodano: 2008-10-04 22:08:46)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Anthony North: Czy może być tak, że wiarygodne teorie paranormalne upadają, bo nie rozumiemy, czym jest "indywidualność"? Jesteś indywidualnością. Ale skąd o tym wiesz? Czym jest to coś, co czyni cię wyjątkowym - jedynym w swoim rodzaju?
Wiesz, że jesteś "tobą", bo tak ci mówi społeczeństwo.
Żyjemy w świecie indywidualności, w którym nie istnieje nic wyżej postawionego od "ciebie". Nie ma Boga, nie ma szerszego wpływu, a wszystko poza Twoimi własnymi wartościami nie ma żadnego znaczenia.

Czytaj więcej

Niezidentyfikowany obiekt sfotografowany przez teleskop Hubble'a
(dodano: 2008-09-30 09:35:03)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najnowszym wydaniu "Astrophysical Journal" naukowcy opisali odkrycie nowego, intrygującego obiektu kosmicznego. Odkrycia dokonano podczas rutynowego przeglądu teleskopu Hubble'a. Dziwny obiekt widoczny był przez około 100 dni, po czym niespodziewanie zniknął. Obiekt mógł się znajdować w odległości nie mniejszej niż 130 lat świetlnych, przypuszczalnie odległość wynosiła ok 11 miliardów lat świetlnych.

Czytaj więcej

Stanął Wielki Zderzacz Hadronów
(dodano: 2008-09-26 08:25:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Z uruchomieniem Wielkiego Zderzacza Hadronów naukowcy wiążą wielkie nadzieje. Z pomocą tego największego w historii ludzkości eksperymentu fizycy chcą poznać odpowiedzi na pytania nurtujące ich od dekad. I chyba na te odpowiedzi przyjdzie im jeszcze trochę poczekać...
Awaria trzydziestotonowego transformatora schładzającego Wielki Zderzacz Hadronów zmusiła fizyków do zatrzymania pracy LHC zaledwie dzień po uruchomieniu. Tuż po wymianie transformatora chłodzącego doszło do kolejnej awarii.

Czytaj więcej

Ruszył Wielki Zderzacz Hadronów
(dodano: 2008-09-12 13:43:20)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

10 września w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych w Szwajcarii po raz pierwszy wystartował Wielki Zderzacz Hadronów. Na oczach tysięcy fizyków, dziennikarzy i pasjonatów fizyki rozpoczął się największy eksperyment w historii nauki, który może wywrócić do góry nogami wszystko, co wiemy o wszechświecie.
"Znaleźliśmy się na progu zupełnie nowej epoki. Można tę sytuację porównać z narodzinami nowej fizyki, do jakich doszło w wyniku odkryć Marii Curie-Skłodowskiej i jej badań nad promieniotwórczością. Wtedy w nauce rozpoczął się zupełnie nowy rozdział, który teraz, po około stu latach, właśnie się kończy" - powiedział prof. dr hab. Jan Paweł Nassalski z Instytutu Problemów Jądrowych im. Andrzeja Sołtana w Świerku.

Czytaj więcej

Nowości i zmiany w Paranormalium
(dodano: 2008-09-09 07:17:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W naszym serwisie zaszły w ostatnim czasie duże zmiany. Nowością, która zapewne ucieszy wielu użytkowników, jest dział Download, uruchomiony w ostatni weekend.
Została również zainstalowana całkowicie nowa wyszukiwarka, która od tej pory przeszukuje nie tylko artykuły, ale także newsy oraz zawartość działu Download. Docelowo wyszukiwarka będzie również przeszukiwała galerię.
W komentarzach pojawiła się możliwość korzystania z BBcode.
Użytkowników zarejestrowanych na naszym forum ucieszy zapewne pojawienie się na nim długo oczekiwanego ShoutBox'a.

Wraz z uruchomieniem działu Download wydane zostało Paranormalium Offline - specjalnie przygotowany program-paczka zawierający artykuły z naszego serwisu, przeznaczony do ściągania na dysk. Program ten został przygotowany głównie z myślą o tych, którzy chcieliby czytać artykuły z Paranormalium "zawsze i wszędzie", a nie wszędzie mają dostęp do Internetu. Paranormalium Offline jest dostępne do pobrania w dziale Download.

Bardziej szczegółowy przegląd zmian i nowości w Paranormalium dostępny jest na forum w tym temacie.

Duchy z telefonów
(dodano: 2008-08-24 03:40:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ponieważ aparaty fotograficzne w telefonach komórkowych są bardzo łatwe do noszenia i obsługi, są bardzo popularne wśród początkujących łowców duchów. Określenia i frazy, takie jak niska rozdzielczość, szybka lub wolna migawka, a nawet "trzymaj mocno aparat" wydają się nie interesować tych niewzruszonych fotografów. Stają i robią zdjęcie, i jeśli zobaczą na nim smugę, której nie powinno być, stwierdzają, że to duch. Zapominają przy tym o pareidolii i nie rozumieją nawet najprostszych zasad fotografii.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1083, obecna strona 163, ilość stron 181
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium