Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Ningen - humanoid z Oceanu Spokojnego
(dodano: 2008-06-10 21:25:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Japońscy kryptozoolodzy donoszą o obserwacjach w wodach Oceanu Spokojnego w pobliżu Antarktydy niezwykłego stworzenia, nazywanego Ningen. Nazwa ta oznacza po japońsku "człowieka", bowiem wielkie stworzenie przypomina skrzyżowanie wieloryba z istotą ludzką. Stworzenie wielokrotnie widują również japońscy rybacy. Według opisów, Ningen jest biały, ma około 20 do 30 metrów długości, nibyludzką twarz i humanoidalną formę, tyle że przystosowaną do życia w wodzie. Ningena kilkakrotnie sfilmowano oraz sfotografowano, zaś na podstawie opisów sporządzony został jego portret pamięciowy.

Czytaj więcej

Książki w Paranormalium
(dodano: 2008-06-07 20:14:07)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś w Paranormalium pojawił się katalog książek o tematyce paranormalnej. Pojawiły się już w nim pierwsze opisy książek, użytkownicy mają tez możliwość dodawania nowych książek do bazy. Przy każdej książce znajduje się też informacja, gdzie daną książkę można dostać (informacja szczególnie przydatna w przypadku książek bardzo starych). Zapraszamy do korzystania z katalogu, mamy nadzieję, że jego zawartość przyda się bibliotekowym szperaczom :-)

Niezwykły wynalazek doktora Grebiennikowa
(dodano: 2008-06-01 00:25:25)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Od wielu lat największym marzeniem fizyków jest odkrycie tajemnicy antygrawitacji. Jak się okazuje, natura sekret ten doskonale zna - ale zdradziła go tylko... jednemu gatunkowi owadów. I jednemu człowiekowi, rosyjskiemu entomologowi Wiktorowi Grebiennikowi, który skonstruował platformę lewitacyjną (nazwaną przezeń "latadłem"), której działanie opierało się na fragmentach pszczelich gniazd i wytwarzanym przez nie tzw efekcie struktury jamy.

Czytaj więcej

Kryształowe czaszki to "współczesne fałszywki"
(dodano: 2008-05-27 22:50:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jak ujawniło naukowe badanie, dwie najsłynniejsze kryształowe czaszki - które rzekomo miały zostać stworzone przez starożytne amerykańskie cywilizacje - są współczesnymi fałszywkami. Wyniki badania wykazały, że czaszki zostały wytworzone z użyciem narzędzi niedostępnych starożytnym Majom lub Aztekom. Powinno to zakończyć trwające całe dekady spekulacje na temat pochodzenia tych kontrowersyjnych obiektów. Rzuca to również cień wątpliwości na autentyczność innych kryształowych czaszek, znajdujących się w różnych zbiorach na całym świecie.

Czytaj więcej

Naukowcy: Pewnego dnia będzie można wskrzesić dinozaury
(dodano: 2008-05-22 21:58:39)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Naukowcy przywrócili do życia fragment kodu genetycznego tygrysa tasmańskiego, wstrzykując go do embrionu myszy. Kod DNA tygrysa tasmańskiego był w stanie wytworzyć w ciele myszy kości i chrząstkę, co sugeruje, że wymarły gen może zostać przywrócony do życia.
Badacze mają nadzieję na wskrzeszenie w przyszłości wymarłych gatunków zwierząt, być może nawet mamutów czy dinozaurów - o ile naukowcy będą mieli odpowiednio dużą ilość DNA danego gatunku.

Czytaj więcej

RSS - newsy na Twój pulpit!
(dodano: 2008-05-02 16:13:10)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś w Paranormalium uruchomiony został kanał RSS. Jest to funkcja pozwalająca - przy pomocy odpowiedniego programu (tzw czytnika) - pobierać informacje o nowych artykułach na Paranormalium. Aby skorzystać z kanału RSS, potrzebny jest odpowiedni program, tzw. czytnik kanałów, lub przeglądarka obsługująca kanały RSS (np Firefox, Opera czy najnowszy Windows Internet Explorer). Czytniki RSS są również wbudowane w niektóre "bajery" dla Windows XP, np w programie Desktop Sidebar.

Wszystkich newsów w bazie: 1079, obecna strona 166, ilość stron 180
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium