[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Zapraszamy na Warsztat Podróży Niefizycznych wg metody Bruce Moena. Dla Słuchaczy Radia Paranormalium specjalna zniżka!
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Jak unicestwic dusze napisany 09.15.18 12:06:55
  Re: Jak unicestwic dusze napisany 09.12.18 22:15:15
  Re: Debaty ufologiczne napisany 09.03.18 18:56:23
  Re: Debaty ufologiczne napisany 09.02.18 19:54:32
  Debaty ufologiczne napisany 09.02.18 19:36:48
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Kastracja mentalna
(dodano: 2010-03-13 20:15:01)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Phillip Tilley: Wydaje się, że gospodarka trochę przypomina pogodę - każdy na nią narzeka, nikt jednak nie robi nic, by ją zmienić. Cóż jeden człowiek może uczynić z pogodą? Nic! A co ów człek może zrobić z gospodarką? Znów odpowiedź brzmi - nic. Tak naprawdę, ludzie uwierzyli, że tylko jeden człowiek - czyli prezydent - może naprawić zniszczoną gospodarkę.

Czytaj więcej

Zapraszamy na wykład pt. "Kalendarz Majów oraz sekret Waszyngtonu i Watykanu"
(dodano: 2010-03-11 01:28:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czym jest - a czym nie jest Kalendarz Majów? Komu wierzyć jeśli chodzi o przepowiednie? Co mają wspólnego Waszyngton i Watykan? Jak to w końcu jest z tym “końcem świata”? Co się stanie po 2012? Tego wszystkiego dowiesz się na specjalnej prezentacji zorganizowanej przez organizację “Projekt NPN”. Wykład odbędzie się 17 marca o godzinie 17:00 w kawiarni "Smok" w Puławach.

Czytaj więcej

Czy sprzedawanie tabliczki Ouija jako zabawki to na pewno dobry pomysł?
(dodano: 2010-02-26 13:32:47)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Amerykańska firma Toys R Us, sprzedająca zabawki dla dzieci, umieściła ostatnio w swojej ofercie... tabliczki Ouija, reklamując je jako przeznaczone dla dzieci od lat ośmiu. Różowa wersja tabliczki Ouija przeznaczona jest dla dziewczynek, zaś wersja "normalna" dedykowana jest dla pozostałych dzieci. Stephen Phelan, rzecznik prasowy fundacji pro-life Human Life International, po przejrzeniu oferty Toys R Us był bardzo zaniepokojony.

Czytaj więcej

Pomocne duchy z Glastonbury
(dodano: 2010-02-12 20:13:15)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Glastonbury to bezspornie jedno z najstarszych i najświętszych miejsc w Anglii. Według Giraldusa Cambrensisa został tutaj pogrzebany król Artur. Wkrótce opactwo stało się najbogatszym i władczym klasztorem w całej Anglii. W 1539 z rozkazu króla Henryka VIII opactwo zostało zniszczone, a ostatniego przełożonego mnicha Richarda Whytinga stracono. W ciągu 400 lat stało się opuszczoną ruiną. W 1907r. kościół angielski wykupił owe tereny za kwotę 36 000 funtów. Czas i wandalizm zrobiły swoje, nikt już nie wiedział gdzie dokładnie mieszkali mnisi. Trzeba było dokonać wykopalisk żeby się więcej czegoś dowiedzieć. Zadanie to otrzymał 43-letni architekt Frederyk Bligh Bond. Ludzie, którzy zlecili mu to zadanie, na pewno byliby mniej zachwyceni, gdyby wiedzieli o przeszłości Bonda - posiadał on wiedzę o okultyzmie i zjawiskach paranormalnych.

Czytaj więcej

Zwierzęta wiedzą wcześniej
(dodano: 2010-01-23 16:48:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Często słyszy się opowieści o zwierzętach, które przed wybuchami wulkanów, trzęsieniami ziemi lub dna morskiego, wykazują nieoczekiwaną aktywność. Także około 2 godziny przed trzęsieniem ziemi kilkanaście dni temu w stolicy Haiti mieszkańcy zauważyli że z psami i kogutami "coś się nie zgadza".

Czytaj więcej

Rusza nasz blog redakcyjny
(dodano: 2010-01-22 22:05:11)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś oficjalnie rusza oficjalny blog redakcji Paranormalium. Za jego pośrednictwem będziemy informować Was o planowanych zmianach w serwisie, możliwych tymczasowych problemach technicznych i innych ważnych sprawach. Blog znajduje się pod adresem redakcja.paranormalium.pl

Wszystkich newsów w bazie: 927, obecna strona 124, ilość stron 155
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium