[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Przywitanie napisany 06.13.18 14:35:30
  Re: Przywitanie napisany 06.06.18 17:07:32
  Przywitanie napisany 06.06.18 15:08:20
  Książki o ufo napisany 06.06.18 15:06:45
  Książka Język Kosmosu napisany 06.03.18 8:04:55
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Zmiana serwera
(dodano: 2009-06-17 18:45:11)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższych dniach, prawdopodobnie w ten weekend, serwis Paranormalium zostanie przeniesiony na nowy serwer. Na czas przenosin wyłączone zostanie forum dyskusyjne.

Czytaj więcej

Dlaczego warto myśleć: jak wygląda NOWE i czym się różni od STAREGO
(dodano: 2009-06-09 13:34:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zbliża się rok 2012 i coraz więcej ludzi mówi o końcu świata. Coraz częściej słyszy się o przygotowaniach do kataklizmów, jakie mają przetoczyć się przez Ziemię, czy III wojnie światowej, która według wielu osób jest nieunikniona. W wielu miejscach na Ziemi powstają odizolowane od skupisk ludzkich specjalne ośrodki. Usytuowane są one często wysoko w górach, w niektórych miejscach drążone są korytarze, siedziby przetrwania powstają także w grotach. Miejsca te mają gwarantować osobom, które w nich zamieszkają przetrwanie i przejście w kolejny etap. Jest wielu naiwniaków, którzy są gotowi zapłacić ogromne pieniądze, byle tylko przetrwać. Nabywają więc ziemię i tworzą „oazy przetrwania”. I na nich żerują osoby, które stały się autorytetami w sprawach przemian na Ziemi.

Czytaj więcej

Religia i nauka
(dodano: 2009-05-22 22:31:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Świadomość ludzka od wieków kształtowana jest przez dwa nurty programowe: materializm i idealizm, na bazie których powstawały różnorodne ideologie. Największy wpływ na myślenie człowieka miały religia i nauka. Pierwsza głosząca boskie pochodzenie człowieka i świata, druga przypadkowość życia.

Czytaj więcej

Rozwój duchowy czy rozwój świadomości?
(dodano: 2009-05-17 16:38:10)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wiele osób twierdzi, że rozwija się duchowo, co to jednak znaczy? Czy ma to związek z poszerzaniem świadomości? Pojęcie rozwoju duchowego zostało wprowadzone wraz z powstaniem religii i miało doprowadzić do przekierowania myślenia człowieka z tego co materialne, na to, co duchowe. Jednak znów zamiast rzetelnej wiedzy, ludzie dostali fikcyjny obraz świata tzw. duchowego, który posłużył do manipulacji masami ludzkimi. Ludzka świadomość zamiast się rozwijać, poszerzać, obejmować sobą coraz to nowe rejony poznania została na wieki uwięziona w klatce wiary: w wyimaginowanego boga, ducha świętego itp. Ten stan nie dotyczy niestety tylko ludzi wierzących – ale także tych, którzy w boga nie i wierzą i odrzucają energetyczną stronę świata.

Czytaj więcej

UFO sfilmowane nad Ukrainą przez członków ukraińskiego Centrum Badań Zjawisk Anomalnych
(dodano: 2009-05-17 02:45:07)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Mieszkańcy miasta Sienelnikowo na Ukrainie donoszą od tygodni o obserwacjach dziwnych obiektów przemieszczających się po niebie. Badaczom z Centrum Badań Zjawisk Anomalnych z ufologiem Władisławem Kanukiem udało się sfilmować jeden z obiektów. Na filmie widać ogromną błyszczącą różową kulę powoli opadającą ku ziemi.

Czytaj więcej
Zobacz materiał filmowy

Tajemniczy obłok gazu odkryto w odległym zakątku wszechświata
(dodano: 2009-05-04 10:45:21)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Astronomowie wykryli największy obłok gazu, jaki kiedykolwiek udało się dostrzec w kosmosie, i są zaintrygowani tym, co to może być. Musiał on powstać w okresie bardzo wczesnego formowania się wszechświata, zaś jego duża objętość może zakwestionować obowiązujące modele fizyczne.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 893, obecna strona 126, ilość stron 149
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium