Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!



Możesz też kupić u nas reklamę!





Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
Dalsze zmiany na stronie
(dodano: 2021-05-31 21:17:42)
Wróć na stronę główną

Niedawno odpaliliśmy ponownie nasz newsletter, dziś czas na kolejne zmiany, które miejmy nadzieję uprzyjemnią i usprawnią korzystanie z naszej strony internetowej.

Zmiany dotknęły głównie sekcję komentarzy - sekcja ta przeszła mały lifting wizualny, co miało na celu uczynić komentarze łatwiejszymi do czytania i bardziej przejrzystymi. W sprawniej działającej formie powróciła możliwość wysyłania emaili do autorów poszczególnych komentarzy (oczywiście mowa o komentarzach, których autorzy podali swojego emaila). Zmieniliśmy również sposób, w jaki wysyła się raporty - teraz odbywa się to bez otwierania nowego okna, co powinno usprawnić zgłaszanie nieregulaminowych wpisów.

Modyfikacji uległ również sposób, w jaki na urządzeniach mobilnych wyświetlane są pojedyncze audycje w archiwum oraz opisy książek w katalogu polecanych lektur. Wzięliśmy sobie do serca szczególnie uwagi dotyczące nachodzących na siebie elementów.

Oczywiście, jeśli macie Państwo jakieś swoje sugestie dotyczące tego, co na stronie przydałoby się zmienić, jesteśmy otwarci - zachęcamy do nadsyłania ich w komentarzach lub poprzez dział "Kontakt", który swoją drogą również poddaliśmy małej naprawie :)

Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:



Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium