[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
Re: Twarz?
napisany 04.23.18 23:07:04
Re: Twarz?
napisany 04.23.18 21:53:19
Twarz?
napisany 04.19.18 23:01:13
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Twarz? napisany 04.23.18 23:07:04
  Re: Twarz? napisany 04.23.18 21:53:19
  Twarz? napisany 04.19.18 23:01:13
  Re: Radio Na Fali napisany 04.19.18 14:58:19
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Kto nigdy nie spał...
(dodano: 2009-02-07 16:28:49)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy wyobrażasz sobie życie bez snu? Wracasz do domu, zmęczony, po całym dniu pracy i... nie możesz zasnąć. Możesz robić inne rzeczy - poczytać książkę, posprzątać, posłuchać muzyki... ale choćbyś nawet zażył końską dawkę Melatoniny - nie zaśniesz. Zapomnij.
Istnieje jednak pewna bardzo rzadka odmiana przewlekłej bezsenności, która nie pozwala człowiekowi zasnąć przez całe tygodnie, miesiące, a czasem nawet i lata. Szacuje się, że na świecie żyje kilkadziesiąt - najwyżej kilka tysięcy osób cierpiących na tą odmianę bezsenności. Jednym z najlepiej udokumentowanych jest przypadek Alfreda Herpina.

Czytaj więcej

Duńskie Siły Powietrzne ujawniają archiwa związane z UFO
(dodano: 2009-02-04 23:35:55)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Duńskie Siły Powietrzne ujawniły swoje archiwa związane z UFO, upubliczniając tym samym informacje o ponad 15 000 pozaziemskich obserwacjach. Większość opisywanych w archiwach obserwacji pozostaje "niewyjaśnionych" z powodu zbyt małej ilości szczegółów. Niektóre raporty zawierają jednak szczegóły pozwalające zaklasyfikować opisywane obiekty jako samoloty, zjawiska atmosferyczne lub papierowe lampiony.

Czytaj więcej

Zobaczyć przeszłość
(dodano: 2009-02-04 19:58:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Któż z nas nie chciałby zobaczyć przeszłości na własne oczy? Przeżyć bitwę pod Grunwaldem, obserwować wielkich mistrzów pokroju Leonarda podczas pracy, uciekać z płonącego Rzymu...
Jak dotąd nikomu nie udało się skonstruować wehikułu czasu. Być może jednak istnieją już urządzenia pozwalające nam obserwować wydarzenia z przeszłości, na przykład na ekranie telewizora? Jak się okazuje, prace nad takimi wynalazkami trwają już od bardzo dawna. Dziś poznasz najciekawsze z nich.

Czytaj więcej

Badanie prenatalne wykrywające autyzm mogłoby pozbawić świat przyszłych geniuszy
(dodano: 2009-01-29 20:33:23)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najnowsza książka autorstwa prof. Simona Barona-Cohena spekuluje, że "brytyjski Einstein" Paul Dirac cierpiał na autyzm. Autor książki, będący ekspertem w sprawach autyzmu, ostrzega, że badanie prenatalne wykrywające to schorzenie może spowodować, że tacy geniusze, jak np Dirac, już nigdy się nie urodzą. Według Byrona-Cohena, potrzebna jest publiczna dyskusja o prenatalnym diagnozowaniu autyzmu.

Czytaj więcej

To nie Galileusz sporządził pierwszą mapę księżyca!
(dodano: 2009-01-16 22:15:58)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Przez ostatnie cztery wieki był uznawany za ojca współczesnej astronomii. Galileusz bez końca spoglądał przez swój sławny teleskop, by opracować szczegółowe mapy księżyca. Wydaje się jednak, że sława siedemnastowiecznego uczonego może wynikać bardziej z autopromocji, niż z historycznego pionierstwa. A to dlatego, że od niedawna za pierwszego człowieka, który sporządził mapę księżyca, uznawany jest mało znany Anglik Thomas Harriot, który wyprzedził Galileusza, pokazując światu wygląd powierzchni księżyca prawie sześć miesięcy wcześniej, w grudniu 1609 roku.

Czytaj więcej

Nowa wersja Paranormalium Offline
(dodano: 2009-01-03 00:54:02)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ukazała się właśnie nowa wersja Paranormalium Offline. Jest to specjalnie przygotowany program-paczka zawierający artykuły z naszego serwisu, przeznaczony do ściągania na dysk. Program ten został przygotowany głównie z myślą o tych, którzy chcieliby czytać artykuły z Paranormalium "zawsze i wszędzie", a nie wszędzie mają dostęp do Internetu. Paranormalium Offline jest dostępne do pobrania w dziale Download.

Wszystkich newsów w bazie: 872, obecna strona 125, ilość stron 146
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium