[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
Twarz?
napisany 04.19.18 23:01:13
Re: Radio Na Fali
napisany 04.19.18 14:58:19
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Twarz? napisany 04.19.18 23:01:13
  Re: Radio Na Fali napisany 04.19.18 14:58:19
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Wielka Brytania: Unoszące się obiekty wytwarzają ślady w zbożu
(dodano: 2009-07-05 07:19:58)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wczesnym wieczorem 21 czerwca 2001 roku Mike Booth, inżynier przemysłowy jechał swoim rowerem z Marlborough do Alton Barnes (hrabstwo Wiltshire, Wielka Brytania). Około 18 30 przejeżdżał przy polach Boreham Down gdzie zauważył coś dziwnego a zarazem interesującego. W wywiadzie dla badaczki Lindy Multon Howe tak opisał zaobserwowane obiekty: "Te obiekty były około 1,3 metra szerokie, około 1,8 metra długie i 60 do 90 cm wysokie, góra była w kształcie łuku".

Czytaj więcej

Australijscy naukowcy wynaleźli "konia trojańskiego" do walki z rakiem
(dodano: 2009-07-04 11:48:22)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Australijscy naukowcy wynaleźli terapię walki z rakiem przy użyciu "konia trojańskiego". Terapia polega na zastosowaniu wydzielonej z bakterii nanokomórki, która penetruje i rozbraja komórkę rakową, po czym druga nanokomórka zabija ją, używając chemioterapii. Terapia z "koniem trojańskim" umożliwia bezpośrednie niszczenie przy użyciu chemioterapii wyłącznie komórek nowotworowych, w przeciwieństwie do tradycyjnej terapii, przy której atakowane są zarówno nowotworowe jak i zdrowe komórki.

Czytaj więcej

Tajemnicze światła z Brown Mountain - niezwykłe zjawisko przyrodnicze, którego naukowcy nie są w stanie wyjaśnić
(dodano: 2009-07-02 19:24:16)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Światła z Brown Mountain to jedna z najbardziej znanych legend amerykańskiego stanu Północna Karolina. Opisywano je tysiące razy na łamach amerykańskich gazet. Były one badane co najmniej dwukrotnie przez naukowców z US Geological Survey. Odkąd niemiecki inżynier Gerard Will de Brahm w 1771 roku opisał tajemnicze światła pojawiające się w górach Północnej Karoliny, przyciągnęły one uwagę wielu naukowców i historyków.

Czytaj więcej

Zatrzymana w czasie
Nastolatka, która wciąż jest dzieckiem
(dodano: 2009-06-29 09:30:55)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Możliwość obserwowania, jak rosną twoje dzieci, jest jednym z dobrodziejstw wynikających z bycia rodzicem - a dla państwa Howarda i Melanie Greenbergów, mieszkających ze swoimi czterema córkami w Baltimore na wschodnim wybrzeżu USA, te doświadczenia i wspomnienia wydają się nie mieć końca. Ich córka, Brooke, mimo wieku 16 lat wciąż wygląda i zachowuje się jak półroczne dziecko. Naukowcy i lekarze są wobec jej przypadku bezradni.

Czytaj więcej

Nauka o Ideach
(dodano: 2009-06-27 14:10:18)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Twierdzenie Pitagorasa mówi ogólnie o figurze geometrycznej, jaką jest trójkąt prostokątny. Nie chodzi w nim o konkretny przedmiot postrzeganej rzeczywistości. Prawidła matematyki dotyczą zatem czegoś ogólnego, co wprawdzie nie jest widzialne, czego wprawdzie nie można zobaczyć, ale za to można to ogarnąć myślą i nadać temu kształt określonej "idei". Poza światem odbieranym przez zmysły, musi więc istnieć jakiś inny świat - wyższa forma rzeczywistości, coś innego niż byt cielesny, fizyczny, czyli świat idei właśnie.

Czytaj więcej

Fizycy stworzyli "akustyczną czarną dziurę" pochłaniającą dźwięk
(dodano: 2009-06-24 17:42:05)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W celu wykrycia teoretycznego promieniowania Hawkinga naukowcy stworzyli sztuczną czarną dziurę, która zamiast światła pochłania dźwięk. Dokonali tego poprzez przyspieszenie przemieszczania się materii do prędkości ponaddźwiękowej w taki sposób, że przepływająca fala dźwiękowa nie może się zatrzymać. Dźwięk jest skutecznie uwięziony w pułapce przypominającego strumień horyzontu zdarzenia.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 871, obecna strona 121, ilość stron 146
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium