pozycjonowanie stron JasłoNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
MENU   ☰  
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Biuletyn Popularnonaukowy
Biuletyn Popularnonaukowy

"Biuletyn Popularnonaukowy" był czasopismem internetowym tworzonym przez redakcje serwisów Paranormalium, Paranormalne.pl, UFOarea.ovh.org oraz członków istniejącej wówczas internetowej grupy badawczej UFO.PL

Pierwszy numer "Biuletynu Popularnonaukowego" ukazał się w maju 2006 roku. Łącznie ukazało się 5 numerów czasopisma. Wydawanie "Biuletynu" zawieszono po tym, jak po wydaniu 5 numeru rozpadła się grupa badawcza UFO.PL (sam przewodniczący grupy przestał dawać jakiekolwiek widoczne gołym okiem znaki życia i do dziś nie mamy z nim kontaktu), niedługo później przestało również istnieć UFOarea.ovh.org, zaś większość pozostałej redakcji uznała, że dalsze tworzenie czasopisma na dłuższą metę nie ma sensu, i porzuciła projekt.

W chwili obecnej nie jest planowane wznowienie wydawania "Biuletynu".

Wciąż można pobrać archiwalne numery "Biuletynu Popularnonaukowego". Niestety, nie posiadamy numeru czwartego, toteż jeśli ktoś z was posiada ten numer, bylibyśmy niezmiernie wdzięczni za udostępnienie nam go.

Pobierz archiwalne numery "Biuletynu Popularnonaukowego"
Nr 01/2006 | Nr 02/2006 | Nr 03/2006 | Nr 04/2006 | Nr 05/2006
Kilka słów o twórcach "Biuletynu Popularnonaukowego"
Marek (Ivellios, administrator Paranormalium) - obecnie zamieszkuję moje "oj czyste" Katowice. U mnie zainteresowanie wszelakiego typu zjawiskami paranormalnymi występującymi na naszej pięknej planecie zaczęło się już w podstawówce, kiedy to w moje ręce trafiło kilka tomów książek Lucjana Znicza. Początkowo "bawiła" mnie tylko ufologia, z czasem jednak zacząłem coraz bardziej interesować się także i innymi dziedzinami, takimi jak np. kryptozoologia czy ezoteryka. Od paru lat prowadzę własny serwis poświęcony różnego typu zjawiskom.

Bartek (AsaF, przewodniczący Grupy Badawczej UFO.PL) - młody, podobno zdolny, poszukuję wciąż czegoś nowego, lubię silne wrażenia, szybkie samochody. Przy tym wszystkim lubię badać nieznane, bo to jest bardzo intrygujące

Sandra (..::Mothwoman::.., członek Grupy Badawczej UFO.PL) - mieszkam w Bydgoszczy. Zainteresowań mam baardzo dużo - m.in. ufo i wszystko co z tym związane, egiptologia, celtologia. Trenuję akrobatykę i taniec towarzyski, lubię wyzwania. Arek (członek Grupy Badawczej UFO.PL) - stały bywalec forum Paranormalium.

Paweł (PabloUA, administrator UFOarea.ovh.org) - mieszkam w Dąbrowie Górniczej. Od kilku lat interesuję się tematyką zjawisk anomalnych. Od kilku miesięcy tworzę wlasna strone na ten temat, skupiająca ludzi o podobnych zainteresowaniach. Wierzę, że ufologia wejdzie kiedyś w poczet nauki.

Marcin (dj_cinex, moderator globalny w serwisie Paranormalne.pl) - jestem osobą, która docieka i zadaje pytania "skąd"?, "po co?", "dlaczego?", "jak...?" itd. Badam otaczający mnie świat i nie siedzę z założonymi rekoma.
 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium