System reklamy Test



Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Ilustracja do newsa

Odeszła Brooke Greenberg
(dodano: 2014-05-11 23:47:46)

Z dużym opóźnieniem dotarła do nas informacja o śmierci jednego z kilku małych, niezwykłych ludzi, którzy zwrócili na siebie uwagę świata, w ogóle się nie starzejąc.

24 października 2013 roku zmarła Brooke Greenberg, dziewczynka, u której występował nieznany syndrom powodujący, że mimo skończonych 20 lat wciąż wyglądała i zachowywała się jak trzyletnie dziecko. Z tego też powodu mała Brooke była medycznym fenomenem znanym na całym świecie. Mimo iż przez całe życie była badana, również genetycznie, nie stwierdzono u niej żadnych nieprawidłowości, nie wykryto również defektów genetycznych.

Brooke Greenberg zmarła w wyniku komplikacji wywołanych przez rozmiękanie oskrzeli, chorobę, która często atakuje właśnie małe dzieci.

Ilustracja do newsa

"Hiperprzestrze" zawieszona
(dodano: 2014-05-03 18:51:39)

Z powodu problemw technicznych (awaria mikrofonu), audycja "Hiperprzestrze" zostaje zawieszona do czasu zorganizowania przez Tomka nowego sprztu. O wznowieniu audycji poinformujemy Pastwa w newsie oraz na naszym fanpage'u na Facebooku.

Ilustracja do newsa

Życzenia i ogłoszenia [aktualizacja: 29 kwietnia 2014]
(dodano: 2014-04-20 02:03:59)

Zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych, a także smacznego jajka, bogatego zajączka i mokrego dyngusa wszystkim Słuchaczom życzy Redakcja Radia Paranormalium!

W związku z dzisiejszym świętem, niedzielne pasmo zostało odwołane, wobec czego ponownie usłyszymy się w piątek po północy.

Mamy jednak coś, co przynajmniej osobom interesującym się ufologią zrekompensuje (mamy nadzieję!) to długie czekanie na nowe audycje - bowiem w dziale QUIZY pojawił się właśnie nowy, wyjątkowo trudny quiz o tematyce ufologicznej. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy.

Na koniec jeszcze jedno ogłoszenie - zaplanowany początkowo na 21 kwietnia wykład spirytystyczny Tomasza Grabarczyka został przeniesiony na 12 maja. Miejsce i godzina pozostają bez zmian - wykład pod tytułem „Bez miłosierdzia nie ma zbawienia” odbędzie się we Wrocławiu przy ul. Leszczyńskiego 4, lokal 29, początek o godzinie 17:30. Serdecznie wszystkich zapraszamy, wstęp wolny.

Nie przegap żadnych nowości! Już dziś zapisz się na nasz newsletter emailowy lub włącz powiadomienia w przeglądarce, aby być na bieżąco z najnowszymi artykułami i audycjami.
Wszystkich newsów: 1423, liczba stron: 475
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii