[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Pole morfogenetyczne i inteligentny projekt
(dodano: 2008-10-18 18:10:12)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Współczesna nauka ateistyczna/materialistyczna uparcie stoi na stanowisku, że ewolucją rządzą tylko przypadkowe mutacje i dobór naturalny, a dziedziczność i formy organizmów kontrolowane są tylko przez DNA. Istnieje jednak dowód na to, że ta materialistyczna interpretacja jest po prostu niewłaściwa i że w każdy aspekt życia jest włączone coś innego, czemu zaprzeczają ateistyczne elity.
Działanie selekcji naturalnej bardzo dobrze wyjaśnia mikroewolucję lub odmienność między gatunkami, nie jest jednak w stanie wyjaśnić makroewolucji lub pochodzenia gatunków.

Czytaj więcej

Brytyjskie ministerstwo obrony badało zjawiska paranormalne w celu użycia ich w wojnie z terroryzmem
(dodano: 2008-10-12 00:54:06)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ujawnione niedawno tajne dokumenty pokazały, że brytyjskie ministerstwo obrony badało paranormalne i inne nieznane nauce zjawiska w celu użycia ich w wojnie z terroryzmem. Dokumenty ukazują, że tuż po 11 września 2001 roku ministerstwo prowadziło projekt badań zdolności psychicznych - z możliwością wykorzystywania ich w celu lokalizowania terrorystów.

Czytaj więcej

Jak wyjaśnić "Ciebie"?
(dodano: 2008-10-04 22:08:46)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Anthony North: Czy może być tak, że wiarygodne teorie paranormalne upadają, bo nie rozumiemy, czym jest "indywidualność"? Jesteś indywidualnością. Ale skąd o tym wiesz? Czym jest to coś, co czyni cię wyjątkowym - jedynym w swoim rodzaju?
Wiesz, że jesteś "tobą", bo tak ci mówi społeczeństwo.
Żyjemy w świecie indywidualności, w którym nie istnieje nic wyżej postawionego od "ciebie". Nie ma Boga, nie ma szerszego wpływu, a wszystko poza Twoimi własnymi wartościami nie ma żadnego znaczenia.

Czytaj więcej

Niezidentyfikowany obiekt sfotografowany przez teleskop Hubble'a
(dodano: 2008-09-30 09:35:03)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najnowszym wydaniu "Astrophysical Journal" naukowcy opisali odkrycie nowego, intrygującego obiektu kosmicznego. Odkrycia dokonano podczas rutynowego przeglądu teleskopu Hubble'a. Dziwny obiekt widoczny był przez około 100 dni, po czym niespodziewanie zniknął. Obiekt mógł się znajdować w odległości nie mniejszej niż 130 lat świetlnych, przypuszczalnie odległość wynosiła ok 11 miliardów lat świetlnych.

Czytaj więcej

Stanął Wielki Zderzacz Hadronów
(dodano: 2008-09-26 08:25:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Z uruchomieniem Wielkiego Zderzacza Hadronów naukowcy wiążą wielkie nadzieje. Z pomocą tego największego w historii ludzkości eksperymentu fizycy chcą poznać odpowiedzi na pytania nurtujące ich od dekad. I chyba na te odpowiedzi przyjdzie im jeszcze trochę poczekać...
Awaria trzydziestotonowego transformatora schładzającego Wielki Zderzacz Hadronów zmusiła fizyków do zatrzymania pracy LHC zaledwie dzień po uruchomieniu. Tuż po wymianie transformatora chłodzącego doszło do kolejnej awarii.

Czytaj więcej

Ruszył Wielki Zderzacz Hadronów
(dodano: 2008-09-12 13:43:20)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

10 września w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych w Szwajcarii po raz pierwszy wystartował Wielki Zderzacz Hadronów. Na oczach tysięcy fizyków, dziennikarzy i pasjonatów fizyki rozpoczął się największy eksperyment w historii nauki, który może wywrócić do góry nogami wszystko, co wiemy o wszechświecie.
"Znaleźliśmy się na progu zupełnie nowej epoki. Można tę sytuację porównać z narodzinami nowej fizyki, do jakich doszło w wyniku odkryć Marii Curie-Skłodowskiej i jej badań nad promieniotwórczością. Wtedy w nauce rozpoczął się zupełnie nowy rozdział, który teraz, po około stu latach, właśnie się kończy" - powiedział prof. dr hab. Jan Paweł Nassalski z Instytutu Problemów Jądrowych im. Andrzeja Sołtana w Świerku.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 939, obecna strona 139, ilość stron 157
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium