[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Paranormalium: Raport I - najciekawsze relacje
(dodano: 2008-07-15 00:24:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś publikujemy obszerny artykuł zbiorczy zawierający opisy najciekawszych relacji z obserwacji zjawisk paranormalnych, nadesłanych do bazy Paranormalium przez naszych Czytelników. Artykuł zawiera bogaty materiał zdjęciowy, jest również kilka godnych uwagi filmów.

Czytaj więcej

Czy słyszymy NOL-e?
(dodano: 2008-07-08 00:01:46)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wbrew stereotypowym poglądom, iż Nieznane Obiekty Latające z reguły poruszają się całkowicie bezszelestnie, są tysiące zeznań przypisujących im wydawanie podczas lotu najróżnorodniejszych odgłosów. W tym artykule przedstawimy kilka relacji, w których świadkowie słyszeli wydawane przez UFO dźwięki.

Czytaj więcej

Paranormalna rzeczywistość
(dodano: 2008-07-07 23:59:52)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Anthony North: Mówi się, że żyjemy w trudnej rzeczywistości. Materialne nauki opracowały ją właściwie tak, by wiedzieć, jak ona wygląda. No, może nie całkiem. W najlepszym razie można powiedzieć, że rozumieją one świat wystarczająco, by zdyskontować działające siły ezoteryczne.

Czytaj więcej

Wszyscy możemy być kosmitami
(dodano: 2008-07-06 16:45:33)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Materiał genetyczny pochodzący z kosmosu, odkryty na powierzchni meteorytu znalezionego w Australii, mógł odegrać kluczową rolę w kształtowaniu życia na Ziemi - głosi badanie, którego wyniki opublikowano 8 czerwca. Europejscy i amerykańscy naukowcy po raz pierwszy udowodnili, że dwa fragmenty kodu genetycznego, zwane nukleobazami, znajdujące się we fragmencie meteoru, rzeczywiście są pochodzenia pozaziemskiego.

Czytaj więcej

Życie pomiędzy życiami
(dodano: 2008-07-05 19:51:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Określenie "Życie pomiędzy życiami" odnosi się do naszego istnienia w postaci dusz pomiędzy naszymi fizycznymi wcieleniami. Niektórzy ludzie, którzy przeżyli doświadczenie bliskiej śmierci, powracają tego stanu "między-życia" poprzez terapie regresywne. Mogą w ten sposób przypomnieć sobie planowanie kolejnego życia (które może być tym życiem, które przeżywają obecnie) i wybieranie celów i osiągnięć, jakich chcieli dokonać w tym życiu. Wielu z nas może uzyskać dostęp do tych doświadczeń w chwili, gdy wciąż znajdujemy się w naszych fizycznych ciałach.

Czytaj więcej

Zderzenie rumuńskiego MIG-a z niezidentyfikowanym obiektem latającym
(dodano: 2008-06-30 19:11:19)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

30 pażdziernika 2007 rumuński MiG zderzył się z niezidentyfikowanym obiektem latającym. MiG został w czasie kolizji poważnie uszkodzony. Rzecznik rumuńskich sił powietrznych, Marian Dobre, wyklucza kolizję z ptakiem. Na radarze pilotów zostały zarejestrowane cztery obiekty UFO, jednak przy tak dużej prędkości nie zostały one dobrze utrwalone na kamerze pokładowej. Piloci wykonywali wówczas rutynowy przelot w odległości 6 kilometrów od Gehrly, gdy niezidentyfikowane obiekty pojawiły się pod chmurami, a jeden z nich uderzył w skrzydło MiG-a. Samolot wrócił natychmiast do bazy.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 939, obecna strona 141, ilość stron 157
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium