[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Nowa wersja Paranormalium Offline
(dodano: 2009-01-03 00:54:02)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ukazała się właśnie nowa wersja Paranormalium Offline. Jest to specjalnie przygotowany program-paczka zawierający artykuły z naszego serwisu, przeznaczony do ściągania na dysk. Program ten został przygotowany głównie z myślą o tych, którzy chcieliby czytać artykuły z Paranormalium "zawsze i wszędzie", a nie wszędzie mają dostęp do Internetu. Paranormalium Offline jest dostępne do pobrania w dziale Download.

Kryptobotanika. W poszukiwaniu nieznanych gatunków roślin
(dodano: 2009-01-01 21:01:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Kryptobotanika to nazwa dla badań nad gatunkami roślin, które istnieją według rozmaitych legend, podań i relacji świadków, a których istnienie aktualnie odrzuca współczesna botanika. Kryptobotanika zajmuje się także badaniem możliwości istnienia gatunków roślin uważanych przez botanikę za wymarłe.

Czytaj więcej

Stacje numeryczne - radiowe audycje-widmo
(dodano: 2008-12-27 20:25:57)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Stacje numeryczne to nadające na falach krótkich stacje radiowe o nieustalonym pochodzeniu. Zwykle nadawane przez nie audycje zawierają wygenerowane komputerowo głosy odczytujące ciągi cyfr, liter lub słów. Komunikaty nadawane są w różnych językach (w tym również po polsku). Czasami nadawane są również sygnały dźwiękowe lub muzyka. Tylko w pojedynczych przypadkach udaje się ustalić miejsce, z którego nadają stacje numeryczne. Formalnie takie stacje nie istnieją, nikt też do końca nie wie, do czego one służą.

Czytaj więcej

Kim są ludzie, którzy widzieli UFO?
(dodano: 2008-12-23 18:48:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ankieta przeprowadzona przez Serwis Informacyjny Scripps Howard i Uniwersytet w Ohio wykazała, że ok. 8% amerykanów twierdzi, że widzieli na niebie tajemniczy przedmiot, który być może pochodził z innego świata. Respondenci opowiadali, że widzieli obiekty przypominające płonące ciała niebieskie, niewydające z siebie żadnego hałasu, lecące samotnie lub w formacjach w kształcie litery V. Niektórzy czuli pewien dyskomfort, przekazując swoje historie innym osobom, obawiając się, że zostaną uznani za wariatów. Inni nie są przekonani co do tego, czy obiekt, który widzieli, pochodził spoza Ziemi.

Czytaj więcej

Niezidentyfikowane latające stworzenie sfotografowane w Argentynie
(dodano: 2008-12-23 02:09:04)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Argentyńska organizacja CEUFO (Centrum Badań Ufologicznych) otrzymała ostatnio emaila od fotografa Fabiána Romano, który twierdzi, że sfotografował dziwne stworzenie, robiąc zdjęcia portu lotniczego w Macachín. Jak podaje CEUFO, nie jest to jedyna taka obserwacja. Na terenie portu lotniczego w Macachín oraz w jego najbliższej okolicy często są widywane podobne stworzenia. Obecnie prowadzone są dalsze badania.

Czytaj więcej

Zagadkowy materiał znaleziony w kraterze powstałym po upadku niezidentyfikowanego obiektu w Las Vegas
(dodano: 2008-12-04 22:28:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Pamiętacie „rozbicie UFO w Las Vegas” sprzed kilku miesięcy? Jeśli nie, to czas sobie przypomnieć, bo właśnie pewien człowiek znalazł w kraterze po owym UFO "skałę/metal nieznanego pochodzenia i rodzaju".
Znalazłem to na jednej z moich pustynnych działek w krateropodobnej dziurze. Znalazłem też inne części, które wyglądają jakby były jedną rzeczą, nigdy nie trafiłem na coś podobnego. Może części UFO! Dajcie znać co o tym myślicie! To nie zostało tworzone przez człowieka, jest super ciężkie, próbowałem wypolerować mniejszą część i jest jak platyna lub nikiel stopiona z żelazem; magnes przyczepia się do tego sam; znalezione na głębokości około 4 stóp (~1,2metra) w krateropodobnej dziurze

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 939, obecna strona 137, ilość stron 157
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium