[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Mówienie przez sen napisany 07.17.18 20:58:37
  Mówienie przez sen napisany 07.10.18 6:36:57
  prorocze sny napisany 07.08.18 11:08:56
  Re: Tajemniczy symbol napisany 07.06.18 17:37:56
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Zwierzęta wiedzą wcześniej
(dodano: 2010-01-23 16:48:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Często słyszy się opowieści o zwierzętach, które przed wybuchami wulkanów, trzęsieniami ziemi lub dna morskiego, wykazują nieoczekiwaną aktywność. Także około 2 godziny przed trzęsieniem ziemi kilkanaście dni temu w stolicy Haiti mieszkańcy zauważyli że z psami i kogutami "coś się nie zgadza".

Czytaj więcej

Rusza nasz blog redakcyjny
(dodano: 2010-01-22 22:05:11)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś oficjalnie rusza oficjalny blog redakcji Paranormalium. Za jego pośrednictwem będziemy informować Was o planowanych zmianach w serwisie, możliwych tymczasowych problemach technicznych i innych ważnych sprawach. Blog znajduje się pod adresem redakcja.paranormalium.pl

"Życie po życiu" w bazie filmów Paranormalium
(dodano: 2009-12-22 23:39:38)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś w naszej bazie filmów dokumentalnych zagościł kolejny dokument. "Życie po życiu" to filmowa ilustracja książki dra Raymonda Moody'ego o tym samym tytule. Dokument porusza zagadnienia związane z tzw. NDE (near-deatch-experiences), czyli przeżyciami z pogranicza śmierci.

Oglądaj online

Relacja z drugiej edycji Debaty Ufologicznej w Katowicach
(dodano: 2009-12-19 17:43:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

14 grudnia 2009 na terenie Akademii Ekonomicznej w Katowicach odbyła się druga już edycja Debaty Ufologicznej. W debacie wzięli udział badacze ufologii oraz przedstawiciele świata nauki. Czas na podsumowanie debaty!

Czytaj więcej

Dezinformacja w polskiej ufologii
(dodano: 2009-12-15 16:54:50)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zgłębiając swoją wiedzę na temat zjawisk paranormalnych, musimy być przygotowani na to, że niektóre osoby, grupy badawcze czy też publikacje o tematyce ufologicznej i paranormalnej tak naprawdę nie są tym, czym wydają się być. Poszukując informacji na tematy paranormalne nie bierzmy za pewnik wszystkiego, co "podadzą nam pod nos".

Czytaj więcej

Zapraszamy na drugą edycję Debaty na Temat Zjawisk Paranormalnych w Katowicach!
(dodano: 2009-12-04 20:11:17)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Organizacja studencka ECID ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych, zaintrygowanych i zaniepokojonych, na drugą już edycję Debaty na Temat Zjawisk Paranormalnych.

UFO Debata zgromadzi w jednym miejscu zarówno przedstawicieli świata nauki i zwolenników istnienia zjawisk pozaziemskich (ufologów). Dzięki ich wypowiedziom dowiesz się, po co obcy odwiedzają naszą planetę, dlaczego się nie ujawniają i czy przypadkiem UFO nie gościło już w Twojej miejscowości. Poruszone zostaną także kwestie mistyfikacji w ufologii (czyli nie każde UFO to UFO), dezinformacji w tym zakresie oraz stosunku nauki do zagadnień z pogranicza poznanego. Uczestnicy będą mieli także wyjątkową okazję zadać pytania przybyłym gościom.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 899, obecna strona 120, ilość stron 150
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium