[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Mówienie przez sen napisany 07.10.18 6:36:57
  prorocze sny napisany 07.08.18 11:08:56
  Re: Tajemniczy symbol napisany 07.06.18 17:37:56
  Tajemniczy symbol napisany 07.02.18 21:18:07
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Stanął Wielki Zderzacz Hadronów
(dodano: 2008-09-26 08:25:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Z uruchomieniem Wielkiego Zderzacza Hadronów naukowcy wiążą wielkie nadzieje. Z pomocą tego największego w historii ludzkości eksperymentu fizycy chcą poznać odpowiedzi na pytania nurtujące ich od dekad. I chyba na te odpowiedzi przyjdzie im jeszcze trochę poczekać...
Awaria trzydziestotonowego transformatora schładzającego Wielki Zderzacz Hadronów zmusiła fizyków do zatrzymania pracy LHC zaledwie dzień po uruchomieniu. Tuż po wymianie transformatora chłodzącego doszło do kolejnej awarii.

Czytaj więcej

Ruszył Wielki Zderzacz Hadronów
(dodano: 2008-09-12 13:43:20)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

10 września w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych w Szwajcarii po raz pierwszy wystartował Wielki Zderzacz Hadronów. Na oczach tysięcy fizyków, dziennikarzy i pasjonatów fizyki rozpoczął się największy eksperyment w historii nauki, który może wywrócić do góry nogami wszystko, co wiemy o wszechświecie.
"Znaleźliśmy się na progu zupełnie nowej epoki. Można tę sytuację porównać z narodzinami nowej fizyki, do jakich doszło w wyniku odkryć Marii Curie-Skłodowskiej i jej badań nad promieniotwórczością. Wtedy w nauce rozpoczął się zupełnie nowy rozdział, który teraz, po około stu latach, właśnie się kończy" - powiedział prof. dr hab. Jan Paweł Nassalski z Instytutu Problemów Jądrowych im. Andrzeja Sołtana w Świerku.

Czytaj więcej

Nowości i zmiany w Paranormalium
(dodano: 2008-09-09 07:17:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W naszym serwisie zaszły w ostatnim czasie duże zmiany. Nowością, która zapewne ucieszy wielu użytkowników, jest dział Download, uruchomiony w ostatni weekend.
Została również zainstalowana całkowicie nowa wyszukiwarka, która od tej pory przeszukuje nie tylko artykuły, ale także newsy oraz zawartość działu Download. Docelowo wyszukiwarka będzie również przeszukiwała galerię.
W komentarzach pojawiła się możliwość korzystania z BBcode.
Użytkowników zarejestrowanych na naszym forum ucieszy zapewne pojawienie się na nim długo oczekiwanego ShoutBox'a.

Wraz z uruchomieniem działu Download wydane zostało Paranormalium Offline - specjalnie przygotowany program-paczka zawierający artykuły z naszego serwisu, przeznaczony do ściągania na dysk. Program ten został przygotowany głównie z myślą o tych, którzy chcieliby czytać artykuły z Paranormalium "zawsze i wszędzie", a nie wszędzie mają dostęp do Internetu. Paranormalium Offline jest dostępne do pobrania w dziale Download.

Bardziej szczegółowy przegląd zmian i nowości w Paranormalium dostępny jest na forum w tym temacie.

Duchy z telefonów
(dodano: 2008-08-24 03:40:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ponieważ aparaty fotograficzne w telefonach komórkowych są bardzo łatwe do noszenia i obsługi, są bardzo popularne wśród początkujących łowców duchów. Określenia i frazy, takie jak niska rozdzielczość, szybka lub wolna migawka, a nawet "trzymaj mocno aparat" wydają się nie interesować tych niewzruszonych fotografów. Stają i robią zdjęcie, i jeśli zobaczą na nim smugę, której nie powinno być, stwierdzają, że to duch. Zapominają przy tym o pareidolii i nie rozumieją nawet najprostszych zasad fotografii.

Czytaj więcej

Czy mityczne stworzenia mogą istnieć?
(dodano: 2008-08-24 03:35:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Kryptydy, lub jak kto woli "ukryte zwierzęta", zaczynają swój żywot jako rozmyte zdjęcia, ziarniste filmy i niezliczone historie o dziwnych stworach, które pojawiają się nocą. Kryptydy pojawiają się pod różnymi postaciami, w tym wspomniane wielkie hominidy i potwory z jezior, jak również węże morskie, wielkie ośmiornice, węże lądowe, ptaki, a nawet żywe dinozaury.

Czytaj więcej

Nauka niemożliwa
(dodano: 2008-08-14 11:40:52)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wszyscy znamy z filmów obraz szalonego naukowca, który mozolnie pracuje w swoim tajnym laboratorium, balansując na krawędzi wiedzy naukowej. Oczywiście, tacy niezależni naukowcy istnieją naprawdę. I choć nie są może tacy szaleni, to i tak ich zamiary są niekonwencjonalne. Być może nawet niemożliwe. Oto kilka intrygujących opowieści o "szalonych naukowcach" i ich równie szalonych wynalazkach.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 899, obecna strona 133, ilość stron 150
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium