[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
UWAGA: Wciaz podnosimy sie po ataku z 17 czerwca 2018. Archiwum mp3 nie jest jeszcze dostepne (ale wkrotce bedzie, obiecujemy!)
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Przywitanie napisany 06.13.18 14:35:30
  Re: Przywitanie napisany 06.06.18 17:07:32
  Przywitanie napisany 06.06.18 15:08:20
  Książki o ufo napisany 06.06.18 15:06:45
  Książka Język Kosmosu napisany 06.03.18 8:04:55
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Niezidentyfikowane latające stworzenie sfotografowane w Argentynie
(dodano: 2008-12-23 02:09:04)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Argentyńska organizacja CEUFO (Centrum Badań Ufologicznych) otrzymała ostatnio emaila od fotografa Fabiána Romano, który twierdzi, że sfotografował dziwne stworzenie, robiąc zdjęcia portu lotniczego w Macachín. Jak podaje CEUFO, nie jest to jedyna taka obserwacja. Na terenie portu lotniczego w Macachín oraz w jego najbliższej okolicy często są widywane podobne stworzenia. Obecnie prowadzone są dalsze badania.

Czytaj więcej

Zagadkowy materiał znaleziony w kraterze powstałym po upadku niezidentyfikowanego obiektu w Las Vegas
(dodano: 2008-12-04 22:28:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Pamiętacie „rozbicie UFO w Las Vegas” sprzed kilku miesięcy? Jeśli nie, to czas sobie przypomnieć, bo właśnie pewien człowiek znalazł w kraterze po owym UFO "skałę/metal nieznanego pochodzenia i rodzaju".
Znalazłem to na jednej z moich pustynnych działek w krateropodobnej dziurze. Znalazłem też inne części, które wyglądają jakby były jedną rzeczą, nigdy nie trafiłem na coś podobnego. Może części UFO! Dajcie znać co o tym myślicie! To nie zostało tworzone przez człowieka, jest super ciężkie, próbowałem wypolerować mniejszą część i jest jak platyna lub nikiel stopiona z żelazem; magnes przyczepia się do tego sam; znalezione na głębokości około 4 stóp (~1,2metra) w krateropodobnej dziurze

Czytaj więcej

Debata poświęcona zjawisku UFO - Katowice, 8 grudnia 2008
(dodano: 2008-11-30 15:45:55)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Organizacja studencka ECID (Europejskie Centrum Integracji i Rozwoju) działająca na terenie Akademii Ekonomicznej w Katowicach organizuje 8 grudnia debatę poświęconą zjawisku UFO. Debata odbędzie się w godzinach 13:30-16:00. W debacie wezmą udział:
- Janusz Zagórski
- Stanisław Barski
- Kamil Michno
- Mikołaj Karawecki
Rolę moderatora będzie pełnił Sebastian Minor.
Tematy, które zostaną poruszone w trakcie debaty:
- odkrycia nowych planet i wody na Marsie
– fenomen życia na Ziemi - współczesne spotkania, raporty pilotów wojskowych, kosmonautów
- odtajnione dokumenty tajnych agencji wywiadowczych
- ślady i pozostałości pobytu obcych: kręgi zbożowe, implanty, wizerunki, nowe technologie
- następstwa psychospołeczne oficjalnego kontaktu
Patronat medialny nad debatą obejmują: naszemiasto.pl, portal.katowice.pl, korba.pl, "Echo Miasta" oraz Paranormalium.

Osoby chętne do wzięcia udziału w debacie prosimy o kontakt pod numerem GG 3408197 lub na forum za pośrednictwem prywatnych wiadomości.

Można również wysłać zgłoszenie za pośrednictwem strony ECID www.ecid.org.pl

Temat na forum poświęcony debacie
Zobacz plakat reklamujący debatę

Ostatnia aktualizacja: 4 gru 2008 12:55

Czy planeta Ziemia prowadzi grę z naszymi umysłami?
(dodano: 2008-11-30 15:23:07)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Odkąd tylko ludzie zaczęli sobie wyobrażać bogów, pojawiały się również pomysły mówiące o żywej Ziemi. W swojej hipotezie Gai James Lovelock ożywił tą ideę, używając bardziej naukowych określeń. Od tej pory mówimy o planecie jako skoordynowanej "całości", systemie napędzanym i regulowanym przez nieznane dotąd siły. Ta idea przedstawia nam możliwość, że nasze współdziałania niosą ze sobą konsekwencje idące dalej, niż tylko zanieczyszczenie, itp. Argumentuje, że raniąc naszą planetę ranimy także nasze jestestwa, ponieważ razem z planetą stanowimy jedność.

Czytaj więcej

Naukowcy usuwają określone wspomnienia z mózgów myszy
(dodano: 2008-11-18 00:33:13)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

To brzmi jak science-fiction, ale naukowcy twierdzą, że pewnego dnia możliwe będzie wybiórcze i bezpieczne usuwanie z mózgu niepożądanych wspomnień. Amerykańscy i chińscy badacze twierdzą, że przy użyciu modyfikacji genetycznych udało im się przeprowadzić taki zabieg u myszy, daleko jednak jeszcze do przeprowadzenia podobnego zabiegu u ludzi.

Czytaj więcej

Ruszył Odkryw!
(dodano: 2008-11-09 18:06:44)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Właśnie ruszył Odkryw - Paranormalny Portal Społecznościowy. Jest to serwis, którego zawartość tworzą użytkownicy. Możesz dodawać nowe newsy, głosować, komentować, a także "odkrywać" wartościowe teksty i "zakrywać" te mniej ciekawe. Zadaniem Odkrywu jest wyławianie z Internetu interesujących treści o tematyce paranormalnej (artykuły, zdjęcia, pliki mp3 i inne). Dołącz do nas już dziś i odkryj to, o czym nie śniło się najtęższym głowom tego świata!

WWW.PARANORMALNE.ONE.PL

Wszystkich newsów w bazie: 893, obecna strona 130, ilość stron 149
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium