Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące ramówki czy powrotu jakiejś audycji (powody wyjaśniliśmy tutaj)
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Czy byty niematerialne mogą ranić?
(dodano: 2008-08-09 06:52:27)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Anthony North: Byty psychiczne mogą pojawiać się w wielu formach. Czasami zdarza się, że pewne byty nie ograniczają się jedynie do ukazania się. Istnieją potwierdzone przypadki, w których istoty niematerialne raniły ludzi, często pozostawiając nawet ślady na ich ciałach. Czy sugeruje to, że niezidentyfikowane byty naprawdę istnieją?

Czytaj więcej

Paranormalium: Raport I - najciekawsze relacje
(dodano: 2008-07-15 00:24:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś publikujemy obszerny artykuł zbiorczy zawierający opisy najciekawszych relacji z obserwacji zjawisk paranormalnych, nadesłanych do bazy Paranormalium przez naszych Czytelników. Artykuł zawiera bogaty materiał zdjęciowy, jest również kilka godnych uwagi filmów.

Czytaj więcej

Czy słyszymy NOL-e?
(dodano: 2008-07-08 00:01:46)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wbrew stereotypowym poglądom, iż Nieznane Obiekty Latające z reguły poruszają się całkowicie bezszelestnie, są tysiące zeznań przypisujących im wydawanie podczas lotu najróżnorodniejszych odgłosów. W tym artykule przedstawimy kilka relacji, w których świadkowie słyszeli wydawane przez UFO dźwięki.

Czytaj więcej

Paranormalna rzeczywistość
(dodano: 2008-07-07 23:59:52)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Anthony North: Mówi się, że żyjemy w trudnej rzeczywistości. Materialne nauki opracowały ją właściwie tak, by wiedzieć, jak ona wygląda. No, może nie całkiem. W najlepszym razie można powiedzieć, że rozumieją one świat wystarczająco, by zdyskontować działające siły ezoteryczne.

Czytaj więcej

Wszyscy możemy być kosmitami
(dodano: 2008-07-06 16:45:33)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Materiał genetyczny pochodzący z kosmosu, odkryty na powierzchni meteorytu znalezionego w Australii, mógł odegrać kluczową rolę w kształtowaniu życia na Ziemi - głosi badanie, którego wyniki opublikowano 8 czerwca. Europejscy i amerykańscy naukowcy po raz pierwszy udowodnili, że dwa fragmenty kodu genetycznego, zwane nukleobazami, znajdujące się we fragmencie meteoru, rzeczywiście są pochodzenia pozaziemskiego.

Czytaj więcej

Życie pomiędzy życiami
(dodano: 2008-07-05 19:51:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Określenie "Życie pomiędzy życiami" odnosi się do naszego istnienia w postaci dusz pomiędzy naszymi fizycznymi wcieleniami. Niektórzy ludzie, którzy przeżyli doświadczenie bliskiej śmierci, powracają tego stanu "między-życia" poprzez terapie regresywne. Mogą w ten sposób przypomnieć sobie planowanie kolejnego życia (które może być tym życiem, które przeżywają obecnie) i wybieranie celów i osiągnięć, jakich chcieli dokonać w tym życiu. Wielu z nas może uzyskać dostęp do tych doświadczeń w chwili, gdy wciąż znajdujemy się w naszych fizycznych ciałach.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 970, obecna strona 146, ilość stron 162
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium