Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Czy zwierzęta posiadają zdolność postrzegania pozazmysłowego? Niewyjaśnione zdarzenia przypuszczalnie ukazują zwierzęce jasnowidzenie
(dodano: 2014-12-14 03:11:52)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Weterynarz doktor Michael Fox poznał wiele historii psów, które przypuszczalnie wyczuwają z daleka, że ich właściciele mają kłopoty, a inne podobne doświadczenia wydają się wskazywać na istnienie zwierzęcego jasnowidzenia.

Dr Fox uważa, że zwierzęta potrafią wchodzić w coś, co on nazywa "empatosferą", w której myśli i uczucia istnieją fizycznie. Zwierzęta przypuszczalnie potrafią wykrywać zdarzenia na odległość lub znajdywać drogę do użytecznych miejsc (takich jak miejsce, w którym przebywa ich właściciel), i to nawet mimo iż nigdy wcześniej w tych miejscach nie były. Według Foxa, ma to swoje podstawy w ich zwiększonej empatii.

Czytaj więcej

Sześć spostrzeżeń od eksperta w sprawach zjawisk psychicznych z Princeton
(dodano: 2014-12-14 02:36:52)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Profesor aeronautyki oraz emerytowany dziekan Szkoły Inżynierii i Nauk Stosowanych z Uniwersytetu w Princeton, Robert G. Jahn, około 30 lat temu rozpoczął badanie zjawisk psychicznych. Jedna z jego studentek poprosiła go o nadzorowanie jej badań nad psychokinezą. Choć Jahn nie miał żadnego osobistego ani profesjonalnego doświadczenia ze zjawiskami psychicznymi, zgodził się i pomógł swojej podopiecznej na jej uczelnianej ścieżce.

W swoich późniejszych artykułach opisał z poetyckim zapałem podróż do zagadek ludzkiej świadomości z użyciem (często nieodpowiednich) wehikułów współczesnej nauki. Jego unikalny styl rzuca dramatyczne światło na historyczny etap wyzwań naukowego godzenia zjawisk fizycznych z psychicznymi.

Czytaj więcej

Zmiana w strumieniach
(dodano: 2014-12-11 16:56:21)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W dniu dzisiejszym wprowadzilimy zmiany w strumieniach naszego radia. Jeli u kogo radio zamilko, a suchacz nie bardzo orientuje si w formatach, bitrate'ach i innych kwestiach technicznych, zalecamy pobranie tej playlisty zawierajcej wszystkie strumienie i wgranie jej do odtwarzacza.

Skasowane zostay strumienie w formatach MP3 i AAC+ nadajce w 64kbps - praktycznie nikt ich nie uywa. Pozwolio to na podniesienie jakoci innego z naszych strumieni, ktry dotychczas nadawa w 192kbps - obecnie jego prdko bitowa wynosi 320kbps.

- strumie MP3 128kbps - domylny: http://freeshoutcast.pl:11794
- strumie MP3 128kbps - zapasowy: http://91.232.4.33:9199/
- strumie MP3 320kbps - najlepsza jako dwiku: http://91.232.4.33:9199/2
- strumie MP3 40kbps: http://91.232.4.33:9199/5
- strumie AAC+ 24kbps - najlepszy do suchania w urzdzeniach mobilnych: http://s1.slotex.pl:7296

Jeli macie Pastwo jakie pytania bd napotkalicie trudny do rozwizania problem techniczny, zapraszamy do kontaktu - wszystkie nasze kontakty znajdziecie Pastwo w prawym menu.

VII Debata Ufologiczna Online. Wybierz temat do dyskusji!
(dodano: 2014-12-08 17:21:02)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę 14 grudnia planujemy kolejną, siódmą już debatę ufologiczną online. Podobnie jak poprzednim razem, również i teraz dajemy Wam możliwość wyboru tematu, który zostanie omówiony. W chwili obecnej nasza lista tematów wygląda następująco:

- Porwania przez obcych
- Bliskie spotkania w Polsce
- Poszukiwanie obcych w kosmosie. UFO i astronauci
- Największe ufologiczne spiski
- Katastrofy UFO: Fakt czy fikcja?
- Teorie o pochodzeniu obcych
- Przypadki, których nie da się zanegować
- UFO, wojsko i oficjalne czynniki
- Kontaktowcy i przekazy od obcych
- Przypadki wysokiej dziwności

Oczywiście, możecie również nadsyłać swoje propozycje. Nasze kontakty:

GG: 36088002
Tel: 32 746 00 08
SMS: 517 986 778
Email: radio@paranormalium.pl
Skype: radio.paranormalium.pl

Możecie również zostawiać propozycje tematów i pytania w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1165, obecna strona 186, ilość stron 292
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium