Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
IX Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2014-12-22 16:33:20)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Organizowane na naszej antenie Debaty Ufologiczne Online okazały się prawdziwym hitem. Można wręcz powiedzieć, że stały się swego rodzaju polskim ufologicznym "must have & must listen to". Świadczy o tym bardzo duża słuchalność na żywo i liczba pobrań (nie tylko z archiwum naszego radia, ale również Radia Wolne Media, wiemy również że debatami żywo interesują się słuchacze zaprzyjaźnionego z nami Radia Na Fali), a także duża liczba komentarzy, wiadomości oraz propozycji tematów i pytań.

Ponieważ mamy okres przedświąteczny, zastanawiamy się, czy kolejną debatę zrobić już 28 grudnia, czy lepiej zrobić przerwę i kolejną audycję zorganizować 4 stycznia. Tak jak przy kilku poprzednich debatach, decyzję w tej sprawie oraz wybór tematu debaty postanowiliśmy oddać Wam.

Czytaj więcej

Z tajnych akt KGB: Katastrofa UFO w Rosji w 1969 roku
(dodano: 2014-12-18 03:23:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jest to jeden z najgoręcej dyskutowanych przypadków katastrof niezidentyfikowanych obiektów latających. Od momentu opublikowania po raz pierwszy materiałów filmowych i fotograficznych oraz dokumentów mających odnosić się do całej sprawy, nie milkną dyskusje na temat tego, czy te materiały są autentyczne, czy może całe zdarzenie zostało sfingowane dla potrzeb jednego z programów telewizyjnych.

Historia katastrofy wypełnia znany szablon towarzyszący zwykle tego typu doniesieniom. Katastrofa i pożar nieznanego obiektu miały miejsce 17 marca 1969 roku. Miejsce zostało zabezpieczone przez rosyjskie wojsko, a we wraku pojazdu znaleziono jednego martwego kosmitę.

Czytaj więcej

Specjalne "Lektury Paranormalium" z konkursem!
(dodano: 2014-12-17 00:40:14)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą sobotę, 20 grudnia, o godzinie 18:30 wyemitujemy specjalny odcinek audycji "Lektury Paranormalium". Będzie on połączony z konkursem, w którym do wygrania będą egzemplarze nowej, świetnej książki Roberta Noble "OOBE - Drugie Życie Poza Ciałem". Już teraz zapraszamy do słuchania i wzięcia udziału w konkursie!

VIII Debata Ufologiczna Online
(dodano: 2014-12-15 19:08:55)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę 21 grudnia planujemy kolejną, ósmą już debatę ufologiczną online. Podobnie jak poprzednim razem, również i teraz dajemy Wam możliwość wyboru tematu, który zostanie omówiony. W chwili obecnej nasza lista tematów wygląda następująco:

- Porwania przez obcych
- Bliskie spotkania w Polsce (temat na 100% będzie kontynuowany po Nowym Roku)
- Poszukiwanie obcych w kosmosie. UFO i astronauci
- Największe ufologiczne spiski
- Katastrofy UFO: Fakt czy fikcja?
- Teorie o pochodzeniu obcych
- Przypadki, których nie da się zanegować
- UFO, wojsko i oficjalne czynniki
- Kontaktowcy i przekazy od obcych
- Przypadki wysokiej dziwności

Oczywiście, możecie również nadsyłać swoje propozycje. Nasze kontakty:

GG: 36088002
Tel: 32 746 00 08
SMS: 517 986 778
Email: radio@paranormalium.pl
Skype: radio.paranormalium.pl

Możecie również zostawiać propozycje tematów i pytania w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1165, obecna strona 185, ilość stron 292
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium