pożyczki online w 15 minutNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
W krainie koszmarów
(dodano: 2007-11-03 01:22:05)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Pacjentem był 37-letni mężczyzna, nad którym w dzieciństwie znęcała się fizycznie matka-schizofreniczka, najczęściej gdy leżał w łóżku, próbując zasnąć. Mimo to wyrósł on na normalnego, zdolnego do pracy dorosłego mężczyznę. Pewnej nocy zaczęły się nocne koszmary - przerażające i powracające, w których intruzem była kobieta w średnim wieku z nożem.
"Stare wspomnienia lęku nie zniknęły", powiedziała doktor Ross Levin, psycholog i badacz snu. One "szybko zostały reaktywowane przez ostatni uraz" i właśnie to stało się podstawą powtarzającego się koszmaru. Dr Levin namówiła pacjenta do przypomnienia sobie snu i spróbowała stworzyć alternatywę dla latających ostrzy i uporczywego lęku, aż w końcu koszmary ustały i mężczyzna mógł odzyskać spokój.

Czytaj więcej

Nowa Biologia: Mądrość Twoich Komórek
(dodano: 2007-10-21 15:42:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Mądrość Twoich Komórek to nowa biologia, która znacząco zmieni cywilizację i świat, w którym żyjemy. Ta nowa biologia odciąga nas od wiary w to, że jesteśmy ofiarą naszych genów i że jesteśmy biochemicznymi maszynami, że życie jest poza naszą kontrolą. Mądrość Twoich Komórek wprowadza nas w inną rzeczywistość, rzeczywistość, w której nasze myśli, wiara i umysł kontrolują nasze geny, nasze zachowanie i życie, którego doświadczamy. Ta biologia oparta jest na aktualnej, nowoczesnej nauce z dodanymi pewnymi nowymi spostrzeżeniami.

Czytaj więcej

Tajemny język bliźniąt
(dodano: 2007-10-06 23:39:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Niektórzy twierdzą, że bliźnięta posiadają wspólną duszę. Czy tak jest w istocie? Pewne przypadki zdają się potwierdzać tą teorię. Jak choćby historia June i Jennifer Gibbons, Luke'a i Jack'a Ryanów czy Grace i Virginii Kennedy, bliźniąt, które stworzyły własne światy i własne języki.
Przeprowadzone w Holandii badanie sugeruje, że około 40% bliźniaków rozwija swój własny język, za pomocą którego porozumiewają się między sobą. Pytanie, czy za powstawaniem "prywatnego języka" kryje się nieprawidłowość rozwojowa, czy też wybitna inteligencja skrępowana zaburzeniami w rozwoju emocjonalnym - wciąż jeszcze nie doczekało się ostatecznej odpowiedzi.

Czytaj więcej

Nowy dział - Paranormalium Unplugged!
(dodano: 2007-09-14 01:41:17)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś w Paranormalium pojawił się nowy dział o nazwie "Unplugged!". Znajdą się w nim różne ciekawe materiały oraz teksty źródłowe, takie jak np korespondencje od badaczy, na których oparte są niektóre znajdujące się w Paranormalium artykuły. Będą w tym dziale umieszczane także materiały, które z różnych względów nie mogły zostać zamieszczone na stronie głównej, a są godne uwagi, np ze względu na interesujące fakty.
Narazie materiałów w tym dziale jest niewiele, z czasem jednak baza materiałów "Unplugged!" będzie się rozrastać.

Piramidalne oszustwo?
(dodano: 2007-09-14 01:23:05)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ivellios: Chciałbym poruszyć sprawę rzekomej bośniackiej piramidy, odkrytej w 2006 roku przez archeologa-amatora Semira Osmanagića. Chodzi o przypominający piramidę obiekt (czy raczej wzgórze) znajdujący się we wsi Visoko w Bośni. W sierpniu 2006 roku przetłumaczyłem na potrzeby www.npn.ehost.pl list doktor Colette M. Dowell, w którym autorka dość brutalnie rozprawia się z rzekomymi dowodami mającymi potwierdzać tezę, jakoby obiekt w Visoko był piramidą. "Mamy wiele próbek, z czego żadna nie pokazuje, jakoby starożytny człowiek zmieniał ukształtowanie terenu przez budowę piramidy", pisze w swoim liście dr Dowell.

Czytaj więcej

Mothman - człowiek-ćma
(dodano: 2007-09-14 01:19:49)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Mothman to inaczej człowiek-ćma. Jest to człekokształtna istota pojawiająca się w Wirginii Zachodniej w USA, najwięcej doniesień pochodzi z Point Pleasant. Najwcześniejsze doniesienie o człowieku-ćmie pochodzi z okolic rzeki Ohio River, tam pewna kobieta jadąc z ojcem, dostrzegła sylwetkę człowieka wchodzącego na drogę. Gdy zwolniła, postać rozwinęła skrzydła i odleciała. Od tamtego czasu napływało coraz więcej doniesień o człekokształtnej istocie zwanej Mothman'em (Człowiekiem Ćmą).

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 983, obecna strona 155, ilość stron 164
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium