Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Bibliotekarium i James Ballard
(dodano: 2020-11-18 21:06:41)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo dyskusja będzie się toczyła wokół książki Jamesa Ballarda pt. "Imperium Słońca". Ballard bardziej kojarzony jest z fantastyką, szczególnie z inner space. My sięgniemy jednak po literaturę głównonurtową. Imperium Słońca to książka może nie autobiograficzna, ale bardzo mocno oparta na jego przeżyciach z dzieciństwa. Na język polski przełożył ją Lech Jęczmyk.

Na audycję zapraszamy już w najbliższy piątek 20 listopada o godz. 20:00, a do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat "Imperium Słońca" zapraszamy już teraz - możecie Państwo zamieszczać je w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Sny i jasnowidzenie. Biuro Duchów ponownie odwiedzi Less R. Hoduń
(dodano: 2020-11-14 14:44:06)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 22 listopada o 19:00 zapraszamy na kolejną audycję na żywo z cyklu "Debaty (nie)kontrolowane: Z wizytą w Biurze Duchów". Gościem ponownie będzie Less R. Hoduń, a tematem przewodnim dyskusji będą sny i jasnowidzenie.

Czytaj więcej

Bibliotekarium i Obóz Świętych
(dodano: 2020-11-04 03:29:25)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo, punktem wyjścia do dyskusji będzie powieść Jeana Raspaila "Obóz świętych". Powieść, którą jedni uznali za proroczą, inni zaś - za taką sobie. Przez publikę i "znawców" totalnie zignorowana, a która z jakiegoś powodu powróciła i została ogłoszona jako objawienie. Audycję nadamy w piątek 6 listopada o 20:00, a na Państwa spostrzeżenia w temacie tej lektury czekamy już teraz - zapraszamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

W Biurze Duchów o egzorcyzmach z Lessem R. Hoduniem
(dodano: 2020-10-31 02:10:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Tym razem gościem ponownie będzie Less R. Hoduń, a głównym tematem audycji będą egzorcyzmy. Audycję nadamy na żywo w niedzielę 8 listopada o 19:00 i, podobnie jak to miało miejsce wcześniej, rozmowie będzie towarzyszył konkurs.

Czytaj więcej

Świadkowie przemówią, tym razem w sobotę
(dodano: 2020-10-30 00:41:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Po dłuższej przerwie, zapraszamy na premierę kolejnego, 24. odcinka podcastu "Mówią Świadkowie". Tym razem zaprezentujemy pewnego rodzaju paranormalny misz-masz, z którego coś ciekawego wyłowią zarówno fascynaci tematyki ufologicznej, jak też osoby interesujące się żywym folklorem. Będzie bowiem o odwiedzinach tzw. sypialnianych gości (bedroom visitors), zdarzeniach którym towarzyszyło spontaniczne wyjście z ciała, będzie także opis pojawienia się dziwnego obiektu z jednonogą istotą w środku w okolicach Łomży w latach 50-tych XX wieku.

Czytaj więcej

Jubileuszowe Bibliotekarium
(dodano: 2020-10-20 02:17:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najbliższe wydanie "Bibliotekarium" będzie szczególne - bo jubileuszowe! Setny odcinek "Bibliotekarium" postanowiliśmy poświęcić najważniejszym książkom, tym które poruszyły zarówno nas jak i Was, Drodzy Słuchacze. Zachęcamy zatem już teraz do podawania w komentarzach pod tą zapowiedzią tytułów książek, które wywarły na Was jakiś szczególny wpływ - najlepiej z kilkoma słowami uzasadnienia. Słyszymy się na żywo już w najbliższy piątek 23 października o 20:00.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1109, obecna strona 1, ilość stron 185
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium