[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 4 czerwca
(dodano: 2017-05-24 23:26:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

4 czerwca, czyli w rocznicę "obalenia komunizmu", o 19:00 na naszej antenie startuje drugi sezon "Debat (nie)kontrolowanych". W pierwszej audycji w tym nowym sezonie poruszymy niezwykle kontrowersyjny, a w ostatnich latach wydawałoby się coraz bardziej aktualny i palący temat "III wojna światowa". Czy wybuchnie? - choć odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista, wypadałoby więc zadać kolejne: kiedy? Co ją spowoduje? Jak będzie wyglądała? A może... już trwa, tylko tego nie zauważyliśmy?

Jak zwykle, już teraz czekamy na Państwa pytania i spostrzeżenia do audycji.

Przypominamy również, że z przyczyn od nas niezależnych, pasmo audycji w dniu 28 maja nie odbędzie się.

Czytaj więcej

Audycja o bibliotekach snów
(dodano: 2017-05-24 21:58:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższy czwartek, 25 maja, ok. 20:30 zapraszamy na kolejny odcinek audycji "Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat". Temat: Czym są biblioteki snów? Audycja o największych portalach internetowych poświęconych tematyce LD. Audycja będzie zrealizowana na żywo, już teraz czekamy więc na pytania, w tym te ogólnie dotyczące świadomego śnienia.

Czytaj więcej

Zmiana adresów niektórych strumieni i aktualizacje aplikacji
(dodano: 2017-05-24 20:10:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ponieważ z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy się pożegnać z jednym z naszych dotychczasowych usługodawców, nastąpiła zmiana adresów niektórych naszych strumieni. Jeżeli słuchasz Radia Paranormalium w zewnętrznym odtwarzaczu (np. w Aimpie, Winampie, Amaroku) bądź w naszej oficjalnej aplikacji i używany przez Ciebie strumień przestał działać, wystarczy że:

- w zewnętrznym odtwarzaczu zaktualizujesz sobie playlistę ze strumieniami

- w smartfonie, tablecie lub komputerze stacjonarnym zaktualizujesz sobie aktualnie używaną oficjalną aplikację Radia Paranormalium (nie dotyczy aplikacji "Odtwarzacz uproszczony" - w nim nie zaszły żadne zmiany)

Czytaj więcej

Kryptydzie kreatury z mrocznych królestw
(dodano: 2017-05-15 19:02:03)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Mamy piekielne psy-demony, wielkie dzikie czarne psy z błyszczącymi oczami, które nawiedzają wiejskie ścieżki, oraz fantomowe psy myśliwskie, przez niektórych uważane za osobistych pachołków Szatana. Spotkania z ogromnymi, siejącymi cierpienie i strach psami o płonących oczach były opisywane od stuleci i często łączono je z następującymi po nich zgonami i innego rodzaju tragediami. Usłyszeć wycie takiej kreatury nocą to zbliżyć się do najprzeróżniejszych zagrożeń...

Czytaj więcej

Zapowiedź "Bibliotekarium" z 19 maja
(dodano: 2017-05-14 01:09:14)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziesiąty odcinek "Bibliotekarium", który nadamy 19 maja o godzinie 20:00, postanowiliśmy świętować przy książce Davida Jessela i Anne Moir pod tytułem "Płeć Mózgu". Rzecz będzie kontrowersyjna, szczególnie jeśli rozmawiamy w tym gronie, w jakim rozmawiamy - bowiem Wiktor Żwikiewicz ma wyrobioną opinię na temat różnic między mężczyznami a kobietami...

Audycja oczywiście będzie zrealizowana w całości na żywo, a na Państwa pytania, komentarze i spostrzeżenia czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Gdy dzwonisz do Radia Paranormalium i słyszysz automatyczną sekretarkę witającą Cię po angielsku...
(dodano: 2017-05-12 18:55:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ważna informacja dla osób dzwoniących na nasz numer stacjonarny. Jak Państwo zapewne wiecie, w przypadku nieobecności żywego człowieka po drugiej stronie linii telefonicznej (wiadomo, nie jesteśmy w stanie dyżurować przy telefonie 24/7), istnieje możliwość nagrania wiadomości głosowej.

Nasz numer stacjonarny działa w ramach usługi "Numer w Skype". Niestety, na fali wyjątkowo idiotycznych zmian wprowadzanych przez Microsoft, wszystkie numery zarejestrowane w Skype dostały "w prezencie" automatyczną sekretarkę, przemawiającą do dzwoniącego w języku angielskim. Równocześnie usunięto z tego komunikatora możliwość nagrania własnego powitania głosowego.

Jeśli więc przy próbie dodzwonienia się do Radia Paranormalium usłyszycie Państwo żeński głos mówiący po angielsku, nie przejmujcie się tym, tylko śmiało po sygnale zostawcie nam wiadomość głosową. W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji - pytania można zadawać w komentarzach do niniejszego newsa.

Przy tej okazji, przypominamy również o naszym numerze komórkowym 530620493, pod który cały czas można nam przesyłać SMS-y.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 765, obecna strona 1, ilość stron 128
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"