[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!
Serwer radiowy zapewnia


Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Indeks ksiag zakazanych napisany 11.20.17 23:31:16
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Zapowiedź Bibliotekarium w 17 listopada
(dodano: 2017-11-16 14:57:11)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym "Bibliotekarium", 17 listopada o 20:00, spotkamy się z książką pani Arlety Bojke "Władimir Putin. Wywiad, którego nie było". Są to reportaże opowiadające o tym, jak zajmowany był Krym, i jak powoli rozgorzała wojna w Donbasie. Pani Arleta Bojke przez kilka lat była korespondentką TVP w Moskwie, poznała tamten świat zza naszej wschodniej granicy i napisała książkę, która jest zbiorem reportaży opisujących to, co się na wschodzie dzieje, z różnych punktów widzenia. Jest to książka, która jednym może zmienić optykę, innych wręcz przerazić...

Audycję zrealizujemy oczywiście na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia w kwestii jakości kształcenia na polskich uczelniach czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Zapowiedź Debaty Ufologicznej Online z 19 listopada
(dodano: 2017-11-16 14:22:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Istnieje teoria, że Obcy, jeśli kiedyś się z nimi spotkamy, nie będą już istotami biologicznymi ale cyborgami albo kimś w rodzaju świadomych robotów z awatarami świadomości wgrywanymi na nieśmiertelne syntetyczne ciała. Jakie wyzwania i problemy wiążą się z kontaktem z takimi istotami, jeżeli w ogóle możemy mówić o istotach?

Na takie i podobne pytania postaramy się znaleźć odpowiedź już w najbliższą niedzielę 19 listopada o godzinie 19:00, w kolejnej Debacie Ufologicznej Online. Tradycyjnie, już teraz gorąco zachęcamy do nadsyłania swoich pytań do audycji!

Czytaj więcej

Zmarł Bruce Moen
(dodano: 2017-11-15 16:26:23)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Środowisko badaczy zagadnień związanych ze świadomością i życiem po śmierci poniosło wielką stratę. Właśnie dotarła do nas informacja o śmierci największego w naszych czasach autorytetu w tej dziedzinie, Bruce`a Moena.

Czytaj więcej

Wprowadzamy powiadomienia Web Push
(dodano: 2017-11-09 00:05:40)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Rozpoczęliśmy właśnie testy powiadomień web push na naszej stronie. Powinniście Państwo zauważyć w prawym dolnym rogu niewielką czerwoną ikonkę z dzwoneczkiem. Aby włączyć powiadomienia, wystarczy kliknąć w dzwoneczek, a następnie zezwolić przeglądarce na wyświetlanie powiadomień od Radia Paranormalium.

Czytaj więcej

Znów nawiedziło nas ABW!
(dodano: 2017-11-08 18:15:21)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższy piątek, 10 listopada o 20:00, zapraszamy na kolejny odcinek warsztatowego wydania "Bibliotekarium" - podcastu ABW, czyli "Antologia Bibliotekarium. Warsztaty". Zgodnie z obietnicą, będzie kilka kolejnych opowiadań, ich recenzje oraz liczne wskazówki dla tych, którzy dopiero zabierają się za uruchomienie pióra (względnie klawiatury) i napisanie swoich opowiadań.

Zapowiedź "Debaty Ufologicznej Online" z 12 listopada
(dodano: 2017-11-08 18:12:47)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej "Debacie Ufologicznej Online", już w niedzielę 12 listopada o 19:00, zajmiemy się jednym z najbardziej kontrowersyjnych i mrocznych tematów, jakim są... implanty, które Obcy mają wszczepiać uprowadzanym przez siebie ludziom. Czym są? Jakie mają właściwości? I co z dalszymi badaniami nad tym zagadnieniem po śmierci dr. Rogera Leira?

Już teraz czekamy na Państwa pytania do audycji, oraz oczywiście na relacje z obserwacji UFO i historie powiązane z tym zjawiskiem (zapewniamy pełną anonimowość).

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 824, obecna strona 1, ilość stron 138
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2017 by Radio Paranormalium :: Powered by Marek Sęk "Ivellios"