[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

https://www.domo.com.pl/projekty/projekty-domow-parterowychNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
Ilustracja do newsa

Zmarł dr Mirosław Gołuński
(dodano: 2022-05-20 15:07:15)

Dziś rano, w wieku 49 lat, odszedł przedwcześnie dr Mirosław Gołuński, literaturoznawca, doktor habilitowany nauk humanistycznych, nauczyciel akademicki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Autor, współautor i gość licznych audycji radiowych o tematyce literackiej. Słuchaczom Radia Paranormalium znany z udziału w audycjach "Bibliotekarium", "ABW" i "Rozmowy o Fantastyce". Na antenie Book Radia prowadził autorską audycję "Labirynt Książek Mirosława Gołuńskiego". Bliskim i przyjaciołom Mirosława Gołuńskiego składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Czytaj więcej

Ilustracja do newsa

Zdarzenia na granicy światów, spontaniczne OOBE, obserwacje duchów. 43. odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2022-05-16 01:12:48)

Już w najbliższą sobotę tuż po północy zapraszamy na premierę kolejnego, 43. odcinka podcastu "Mówią Świadkowie". W tym odcinku wysłuchamy kolejnej już w historii tego podcastu paranormalnej spowiedzi. Będzie to dość długa rozmowa, którą szczególnie polecam uwadze tych z Państwa, którzy interesują się zagadnieniami związanymi z OOBE (czyli wyjściami poza fizyczne ciało), LD (czyli świadome śnienie), i w ogóle ze wszystkim co związane jest z - w przypadku tego słuchacza często spontaniczną i trudną do kontrolowania - eksploracją światów niefizycznych. W dalszej części trwającej nieco ponad godzinę rozmowy poznamy również opisy kilku intrygujących obserwacji niematerialnych istot.

Ilustracja do newsa

Bibliotekarium otwiera oczy...
(dodano: 2022-05-12 16:12:28)

Punktem wyjścia do dyskusji w najbliższym "Bibliotekarium" na żywo będzie zbiór opowiadań, od którego już z okładki wieje chłodem i mrokiem co najmniej równie intensywnym, co ten zawarty w opowiadaniach. Naszym gościem będzie Szymon Majcherowicz, a dyskutować będziemy o jego debiutanckiej książce zatytułowanej "Otwieram oczy". W audycji pojawi się również znany Państwu Tadeusz Krajewski. Będzie dużo grozy, ale za to takiej, która - miast odstraszyć - przyciągnie Państwa przed odbiorniki radia internetowego. Audycję nadamy na żywo już jutro o 20:00, a na Państwa spostrzeżenia na temat literatury grozy czekamy już teraz - zapraszamy do nadsyłania ich w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Ilustracja do newsa

Praktyczny wymiar kontaktów ze zmarłymi
(dodano: 2022-05-07 20:54:21)

Gorąco zachęcamy do wysłuchania niezwykle interesującej dyskusji przy mikrofonie, jaką wspólnie z Pawłem Byczukiem zorganizowaliśmy i zarejestrowaliśmy podczas Warsztatów Podróży Niefizycznych, które odbyły się na przełomie kwietnia i maja 2022 roku w Tucznie. W spotkaniu wzięło udział kilkoro uczestników warsztatów. Początkowo planowaliśmy skupić się na najciekawszych doświadczeniach i największych zaskoczeniach, z czasem jednak dyskusja przerodziła się w coś więcej. Premiera nagrania już dziś krótko po północy.

Wszystkich newsów w bazie: 1219, obecna strona 1, ilość stron 305
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium