Katherin napisał(a): wg. moich informacji wilk workowaty wyginą właśnie w latach trzydziestych XX w., więc ta taśma nie jest specjalnie niezwykła. Pozdrawiam.
(komentarz do filmu Wilk workowaty)
napisał(a): W kosmitów uwierze jak wylądują przed moim domem i wyjdą się przywitać:)
Jak nawet istnieją to wiedzą że jesteśmy my dla nich niebezpieczni bo potrafimy sami siebie zabijać a co najgorsze mogło by to spotkać ich dlatego oni nie chcą się ujawniać i mieć do czynienia z nie dorosłymi osobnikami.
Póki na żywo w tv nie będzie jakieś afery z nimi ze wyemitują to wtedy sciemy nie bedzie ale,nagrywanie i fotografowanie ich to strata czasu. tylu nas na ziemi widziało setki róznych obiektów ale nigdy nie jestesmy pewni czy to na prawde oni. wydaje mi sie ze człowiek chce na siłe udowodnic ze nie jest sam w wszechświecie chodz niestety może tak być.
(komentarz do filmu Area 51 - Wywiad z Obcym, Area 51 - Alien Interview)
Ivellios napisał(a): I co w związku z tym? PRZECIEŻ PISZE WYRAŹNIE: "Archiwalne filmy przedstawiające wilka workowatego, wykonane w Australii w latach trzydziestych XX w". NIC nowego nie wniosłeś.
(komentarz do filmu Wilk workowaty)
besmasen napisał(a): Film można argumentować i analizować, tak jak to robiono na samym filmie. Pozostaje tylko wierzyć że to FAKE. Mam taką cichą nadzieje....
Jak argumentować coś, czego nie znamy? Snuć przypuszczenia, wymyślać własne teorie, definicje? Na jakiej podstawie? Najciekawsze odkryjemy przez przypadek, a jeśli nie... Ktoś nam w tym pomoże.
Puki człowiek nie przestanie okłamywać samego siebie i żyć w zgodzie z samym sobą. Nie będzie ufał drugiemu Człowiekowi.
To smutne, jak patrzy się na egoistów którzy niszczą i zabierają. Ewolucja nagradzając nas świadomość, ukarała nas sumieniem, przed którym się nie obronimy.
BTW - Jeśli Obce Cywilizacje, rzeczywiście porozumiewają się, po przez telepatie.
To nad Polską nigdy nie przelecą, bo wiedzą że, Polacy im zaj*bią statek.
(komentarz do filmu Area 51 - Wywiad z Obcym, Area 51 - Alien Interview)
o.v.i. napisał(a): niteczki i magnesiki :D
(komentarz do filmu Telepatia)
o.v.i. napisał(a): A mi to wygląda na płynące w ciemności węże i szczury . Ciemna woda i oświetlone beznadziejnie zwierzaki płynące . To moje zdanie ; )
(komentarz do filmu The most incredible orb)
xyz napisał(a): Więcej panowie takich filmików, więcej.Kiedy ludzie się zorientują ze żyją w szambie. Żyją jak zwierzęta w zoo które nie zdają sobie sprawy, że są pod kontrolą,
(komentarz do filmu Mroczne sekrety wewnątrz Bohemian Grove)
maksim399 napisał(a): Krzyżówka goryla z pawianem:-)
(komentarz do filmu Nieznane zwierzê)
Sonia napisał(a): Miałam kiedyś sen.Śniło mi się,że byłam mocno zakochana.Ten sen tak na mnie wpłynął,że chodziłam szczęśliwa przez 2 tyg.Krótko potem spotkałam kogoś w kim się pierwszy raz naprawdę zakochałam,wierzę w silę sugestii
(komentarz do filmu Sekret / The Secret)
shin napisał(a): Widziałem wczoraj rzecz identyczną o 23:30
dnia 14.05.11 nad bazyliką, obiektów było 10-15 formowały się w trójkąty i odlatywały
(komentarz do filmu UFO nad Tucholą)
R4Zi3L napisał(a): juz wole chrzescijanstwo czy buddyzm...
(komentarz do filmu The Order of Death)
wampir napisał(a): ludzie oni zawsze byli na ziemi ale ciemna masa widzi to co chce przyjdzie czas ze i was oswieci oni narazie patrzom na ten skansen
(komentarz do filmu UFO nad Turcją)
Squall napisał(a): To chyba promień słońca ;)
(komentarz do filmu UFO nad Kuala Lumpur)
danny205 napisał(a): jak mawiał stalin : "chcesz kontrolować opozycję ,zacznij ją kontrolować " alex jones został niedawno zdemaskowany ,to co pokazał w tym filmie pozwolono mu sfilmować , prawdziwe ceremonie z ofiarami z ludzi odbywają się po za okiem ludzi postronnych , nie zdziwie się wcale jeżeli david icke również okaże się agentem siejącym dezinformację ,zauważcie ,że on zyskał światową slawę podczas gdy ludzie tacy jak Al Bielek , Bill Cooper i ich przyjaciele w tej misji zostali zabici a wcześnij byli oczerniani na wszystkie sposoby
(komentarz do filmu Mroczne sekrety wewnątrz Bohemian Grove)
slawomir napisał(a): ludzie nir rozsmieszajcie mnie jezeli ufo istnieje to dlaczego z taka technologia jak mamy nigdy wyraznie nie widac tylko jakies plamy
(komentarz do filmu UFO nad Turcją)
RAFAŁ napisał(a): ok, ale mozna było zciszyc mówce angielskiego bo zakłuca.
(komentarz do filmu Kymatica)
Ivellios napisał(a): Rafał, przecież możesz sobie ściszyć film - lektor pozostanie tak samo głośny.
(komentarz do filmu Kymatica)
Dan san Masters napisał(a): oglądałem juz dawno wszystkie te filmiki ... niezle robią w bani sieczke ! oglądam przyjmuje do wiadomosci ... ogrom zdarzen się zgadza lecz jest tez sporo w nich niepotwierdzonych bzdur.
ale w docieraniu do prawdy kręte są drogi !
pozdrawiam poszukiwaczy prawdy.
(komentarz do filmu The Order of Death)
GOŚĆ napisał(a): To raczej niejest żaden pekińczyk itp
ponieważ ma zbyt dużą głowe i jest za krótki i za wysoka "ta istota"
(komentarz do filmu Biegnące cuś)
starjacker0 napisał(a): Do tych, co twierdza, ze UFO to tajna technologia ludzi. Skoro tak, to znaczy, ze pierwsze spodki pojawily sie na dlugo niz czlowiek wymyslil jakakolwiek machine latajaca. Pierwsza proba lotu braci Wright nastapila w 1903r. Silnik odrzutowy powstal wiele lat pozniej. W tym czasie juz od dawna bylo obserwowane UFO. Poza tym mozna zauwazyc ze przez setki lat UFO wyglada tak samo: spodek, cygaro, trojkat, kula. Czemu wiec ludzie majac do dyspozycji tak zaawansowana technologie wpierw uzywali drewnianych samolotow, teraz takich odrzutowcow, zwyklego stealth (skoro UFO potrafi nagle zniknac i pojawic sie nie tylko na radarze).
Moim zdaniem to wszystko pasuje dla jakiejs cywilizacji, ktora nie potrzebuje szybko rozwijanego lotnictwa dla celow, dla ktorych uzywaja tych maszyn (np. jezeli Ziemia jest tylko dla nich posterunkiem badawczym, to pewnie jak i u nas na badania ida marne pieniadze i uzywaja maszyn sprzed setek, czy tysiecy lat, gdyz poza tym nie potrzebuja nowszych do tych celow).
(komentarz do filmu Area 51 - Wywiad z Obcym, Area 51 - Alien Interview)
pawel88 napisał(a): Mój dziadek opowiadał, że na szkoleniu w wojsku (wtedy było obowiązkowe) to podobna taka chmurka go nawiedziła i próbowała go porwać. Przybrała jeszcze wtedy postać buddy i gdy go złapała to była bardzo lodowata
(komentarz do filmu Biegnące cuś)
Kamil napisał(a): Ehm..tak szczerze ja tam nic nie widzę,a staram się to coś zobaczyć,ale nic.
(komentarz do filmu Katastrofa prototypu Airbusa)
Al390 napisał(a): Niestety, takich filmów jak ten w sieci, nie tylko na tego typu portalach, jest pełno. Wszystkie cechuje nadmiernie słaba jakość, jakby kręcone kalkulatorem. A tutaj dochodzi "nieświadomy" fakt celowania kamerą w miejsce "Biga", zamiast na osobę grającą na flecie. Sam ten fakt jest poparciem dla tezy, że mógł to być zwykły żart, lub tak jak napisał Łukasz podglądacz, a może zwykły grzybiarz czy spacerowicz, może nawet liściasta gałąź poruszana przez wiatr, ogólnie nic nadzwyczajnego czy paranormalnego. Przy takiej jakości tyłek murzyna nie różni się niczym od jego afro, jeżeli można się tak wyrazić (nie miałem zamiaru obrażać nikogo, od takie ciut rasistowskie skojarzenie).
(komentarz do filmu Bigfoot?)
Al390 napisał(a): Sądząc po układzie szczęki i uzębieniu, to okazałe siekacze wskazują na mięsożerce, co z resztą udowodnił, ale ogólna sylwetka, jak i domniemany wygląd futra przywodzi mi na myśl niedźwiedzia, jednakże wyklucza to wspomniane wyżej uzębienie, któremu brak charakterystycznego wydłużenia w okolicy nosa i podbródka, co wskazuje na to, że, cokolwiek by to było, nie jest przystosowane do chwytania ofiary w biegu czy szamotaniny z nią, pod tym względem przypomina człekokształtne, które uśmierca na inne sposoby, jak na przykład goryl wspomniany przez innych komentujących, tyle że ten ich nie zjada. Widoczny skok podczas wchodzenia w zakręt faktycznie przypomina byka, lecz wyklucza to zaatakowanie człowieka siekaczami. Reasumując- połączenie goryla, niedźwiedzia i byka/innego stworzenia tak skaczącego daje inny gatunek? Jeżeli tak, to jedyne, co będzie to miało związek ze wszystkimi innymi gatunkami zwierząt to królestwo, bo nie można od razu zakwalifikować tego czegoś jako ssaka. Zbyt wiele rzeczy się nie zgadza, by można jednoznacznie stwierdzić, że to nowy gatunek, a nie wynik wywożenia radioaktywnych odpadów do lasów.
(komentarz do filmu Nieznane zwierzê)
Shadow napisał(a): UFO.
nie lampiony, meteoryty.
Ps. Nie chce się ściągnąć :(
(komentarz do filmu UFO nad El Paso)
winnga napisał(a): ANKH!!!!!!!!!!!!!
(komentarz do filmu The most incredible orb)
napisał(a): Zatym się ciągnie dym ;)
(komentarz do filmu UFO nad Kuala Lumpur)
RicardoS napisał(a): 00:18 - Mistrz 2 planu nawet się pojawił :D:D hhhehehheh
(komentarz do filmu UFO nad Nowym Jorkiem)
JokerGuy napisał(a): ej w ogóle co to ma być ??
W ogóle co to ma wspólnego z telepatią ??
(komentarz do filmu Telepatia)
urszula1969 napisał(a): interesuje mnie ten temat od dawna uważam że powinno być wiecej takich filmów
(komentarz do filmu Telepatia)
Al390 napisał(a): Po pierwsze- dlaczego kamera przez większość czasu była ustawiana tak, jakby celowo szukała owego "Biga", zamiast na osobę grającą na flecie, która jedynie przez bujanie się znajdowała się w centrum kadru? Po drugie, film, czy raczej urywek nie wnosi nic nowego- jakiś cień czy Bóg wie co się pojawi, a ludzie zaraz że to jakiś stwór, jak już pisał Łukasz, to mógł być podglądacz czy osoba z grupy, umówiona na zrobienie sobie "jaj" z pozostałych uczestników ogniska, albo nawet liściasta gałąź odginająca się na wietrze, ponieważ na tej ostrości to za przeproszeniem tyłek murzyna można wziąć za jego afro (ten kawałek nie miał na celu obrażanie kogokolwiek, ot tak mi się wzięło) .
PS. Czekam na film w Full HD o sfilmowaniu Yeti na Saharze, wychylającego głowę zza jabłonki.
(komentarz do filmu Bigfoot?)
CYGAN napisał(a): Nisko lecący samolot.
(komentarz do filmu (UFO?) Co sfilmowała telewizyjna kamera?)
ewa... napisał(a): Moim zdaniej jest to mimo wszystko goryl. wydaje mi sie ze gdy zawraca widac bialy grzbiet samca. co do nog pamietajmy o mutacjach genetycznych. to tyle
(komentarz do filmu Nieznane zwierzê)
JakubJ152 napisał(a): Przypomina w biegu niedźwiedzia tak samo jego pysk w czasie ataku na kamere.
(komentarz do filmu Nieznane zwierzê)
Beowulf napisał(a): Może to odbijane promienie słońca... Wątpię by było to UFO. Takich filmików są setki na YT.
(komentarz do filmu UFO nad Kuala Lumpur)
lolol napisał(a): No bo ten obiekt i rakieta to tylko animacja zeby pokazać co zaszło , kiedyś już to widziałem.
Ktoś tu dał tz zostało wklejone kilka sekund animacji tyle że nie jest napisane ze to animacja.
Jak oglądałem to gdzie indziej to pisało ANIMACJA :)
(komentarz do filmu UFO shoots Missile)
Al390 napisał(a): Niestety, neo, ale po przeprowadzeniu badań DNA na pozostałych szczątkach okazało się, iż łańcuch genetyczny jest zbyt wyniszczony i dlatego niemożliwym jest przywrócenie tego gatunku ową metodą. Pozostaje nadzieja, że na niezbadanych częściach świata ten gatunek żyje sobie dalej, z dala od ludzkiej cywilizacji.
(komentarz do filmu Wilk workowaty)
kropelka89 napisał(a): dziś około godz 19 00 szłam do kolezanki i jak dochodziłam do bramy to zauwazyłam 2 punkciki na niebie (wschód) bardzo mocno śweiciły potem obok nich pojawił się 3 punkcik i tak swieciło kilka sekund potem te dwie pierwsze znikły zaraz potem te trzecie swiatełko znikło na początku myslałam ze to gwiazdy ale było to za duże więc pomyslalam moze zimne ognie ale nie było rozbłysku a potem jak to znikło to samolot leciał to myslałam ze po sprawie ale za chwile sie odwracam a samolot leci z powrotem i se tak latał az znikł niewiem co to było wygladało jakby ufo przyleciało statkiem kosmicznym hahaha :D ale serio na początku byłam zdziwiona potem troche przerazona a potem zniklo... pozdrawiam :)
(komentarz do filmu UFO nad Tucholą)
Maldoror napisał(a): Zwierzaki zdechły na zapalenie płuc a skórę i kości wyrzucono... Lata trzydzieste, to kiepskie warunki miały:\
(komentarz do filmu Wilk workowaty)
Cascco napisał(a): Z kolei to jest ciekawe, warte analizy.
(komentarz do filmu UFO nad Nowym Jorkiem)
Cascco napisał(a): To także nie wnosi niczego, przy takiej jakości obrazu można coś takiego łatwo podrobić, zresztą to co tu widać nie zalicza się do ogólnie przyjętych zarysów UFO, wynikających z obserwacji naocznych świadków. Wygląda jak kula energii wystrzelona z bajki Dragon Ball.
(komentarz do filmu UFO nad Kuala Lumpur)
Cascco napisał(a): Przecież to są flary, opadają powoli w dół tak jak na jednym z filmów było pokazane 5 takich "obiektów" a działo to się w USA, to także okazały się flary chociaż wszyscy przekonani byli ze to UFO.
(komentarz do filmu UFO nad El Paso (stan Texas, USA))
Cascco napisał(a): Przecież to są flary, opadają powoli w dół tak jak na jednym z filmów było pokazane 5 takich "obiektów" a działo to się w USA, to także okazały się flary chociaż wszyscy przekonani byli ze to UFO.
(komentarz do filmu UFO nad El Paso (stan Texas, USA))
ktoś sobie jaja robi napisał(a): tak jak w tytule.
\najmądrzejszą rzecz powiedział jeden z przechodniów---to balon.
(komentarz do filmu UFO nad Nowym Jorkiem)
Strefagrozy napisał(a): Chińskie lampiony
(komentarz do filmu UFO nad El Paso)
R4Zi3L napisał(a): meteoryty?
(komentarz do filmu UFO nad El Paso)
Silent Hill Silent Hill napisał(a): hehehe smierdzi to czystym brakiem tematu dla ABC...? :D
(komentarz do filmu UFO nad Nowym Jorkiem)
Kris_18 napisał(a): Podobne zjawisko zaobserwowalem w Polsce niedaleko opola pod koniec sierpnia, zreszta opisywalem to na forum..
(komentarz do filmu UFO nad Londynem)
Lepus64 napisał(a): Witam dziś o 00.30 widziałem podobne 3 światła na niebie nie było widać gwiazd dlatego zadziwiły mnie te 3 światła. Zacząłem się im przyglądać. Poruszały się z kerunku północnego na wschód. Światła były widoczne przez jakieś 15 minut. Jedno z nich to które było po środku dziwnie się poruszało. Po ok. 15 minutach znikły. Z za choryzontu wyłoniło się 4 bardzo czerwoe światło i polecialo w to miejsce gdzie poprzednio znikły 3 światła i też znikło. Nie wiedziałem gdzie opisac to co zobaczyłem więc napisałem to w tym temacie.
(komentarz do filmu UFO nad Tucholą)
speed070689 napisał(a): jesteście przewrażliwieni. koleś jaja se robi. kto to wogóle tu to udostępnił??? tak i akurat włączył se kamere... jasne
(komentarz do filmu Biegnące cuś)