[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

gablotyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 74. Debata Ufologiczna Online: Czy Obcy nas stworzyli?
Jesteśmy dziećmi Obcych - w literaturze ufologicznej niejednokrotnie można natrafić na podobny wniosek. Ale na ile jest to realne? Czy Obcy naprawdę mogli powołać do życia naszą rasę? Dziś rozpatrzymy to z rożnych perspektyw, bo temat ten nie należy do najłatwiejszych. Na początku pytanie: panowie, czy w ogóle można poddawać pod rozwagę kwestię, że jesteśy dziećmy obcych? Dr Francis Crick - nob... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (249.00 MB) | Premiera: 2017-04-02 | Czas trwania: 04:32:21 | Odtworzone x 3375 | Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 13, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
 • Antares
  (2017-04-03 11:48:04) #36081
  | 👮 raport

  Napiszę tak: wczoraj mimo że miałem naprawdę ważne rzeczy do zrobienia na dziś to zdecydowałem się na słuchanie tej audycji.

  Dwa momenty, za które chciałbym bardzo podziękować to wypowiedź pana Żelkowskiego około 15 minuty audycji i telefon pierwszego słuchacza. Panowie, dzięki Wam wraca mi wiara nie tylko w polskie kręgi alternatywne, ale po prostu w ludzi. Dziś praktycznie każdy pewnie i stanowczo wypowiada się nawet jeśli wiedza na ten temat jest mocno spekulatywna. W kręgach alternatywnych też postprawda (aby to delikatnie nazwać…) niestety robi kolosalną karierę. Wątpliwości osoby wypowiadające głupoty nie mają żadnych (nie mówią o tym w trybie przypuszczającym czy nawet oznajmującym, a wręcz rozkazującym). A czasem to „wiedza” jaką się kiedyś było w stanie obalić w okolicy piątej klasy szkoły podstawowej (jak się nie spało na lekcjach).

  To pokrótce tyle, zapewne w przeciągu paru dni jeszcze wrócę do tej audycji. Jeszcze raz dziękuję wszystkim którzy przyłożyli rękę do stworzenia tej audycji.


  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • lejek
  (2017-04-03 14:10:11) #36083
  | 👮 raport

  Piotr miał najwięcej do powiedzenia w temacie konkretów. To mi się podoba.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Szarak
  (2017-04-03 18:24:15) #36084
  | 👮 raport

  @ Chris - starożytni nie wymyślili tych opowieści, ponieważ są one podobne w różnych częściach świata.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
  • chrismiekina
   (2017-04-03 19:50:52) #36085
   | 👮 raport

   Oczywiście! W wielu audycjach powtarzam do znudzenia: historie z przeszłości - zwlaszcza tej zamierzchłej - nie są zmyślone a zaobserwowane i opisane w taki sposób w jaki widzieli to naoczni świadkowie. Stąd już na początku mój wniosek, że tak naprawdę nasza cywilizacja nie jest niczym innym jak wielkim Kultem Cargo. Na NA zacząłem cykl omawiający książkę "Sekret Machine" DeLonge'a. Ma ona ciekawe spojrzenie na wiele kwestii z ktorymi zmaga się ufologia - także na tematy jakie omawialiśmy w audycji. Zapraszam!
  • Szarak
   (2017-04-04 18:32:36) #36096
   | 👮 raport

   Dzięki, zajrzę z przyjemnością!
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Mateusz_Cieszyn
  (2017-04-03 22:19:45) #36086
  | 👮 raport

  Świetnie, że wrócił Chris! Uwielbiam jego wywody z którymi zgadzam się..no powiedzmy w 98%, dobrze wiedzieć, że jest ktoś kto patrzy na świat w podobny sposób. Pozdrawiam wszystkich debatujących i dziękuje za kolejną świetną audycje! ;)

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • słuchacz
  (2017-04-04 15:06:02) #36094
  | 👮 raport

  Dobrze na powrót usłyszeć Chrisa w debatach bez niego to jakoś tak pusto.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Arcetron
  (2017-04-04 15:09:41) #36095
  | 👮 raport

  Panspermia jest uzasadniona w sytuacji kiedy bardzo zaawansowana cywilizacja miała kłopoty bytowe na swojej rodzimej planecie i w jakiś sposób udało się opuścić planetę a to z powodu globalnej katastrofy, skażenia czy wyczerpanie zasobów naturalnych.

  Zaczęli na innej planecie odtwarzać własną cywilizację i tu nauka na przyszłość. Przygotowanie planet do możliwej ewakuacji na inną planetę gdzie użyto panspermi.

  I aby nie odtwarzać od podstaw na nowo cywilizacji wymyślono sposób wysyłania mini kapsuł jako Sondy które uruchamiają tworzenie się życia na planetach wyszukanych wcześniej przez astronomów jak potencjale możliwie do życia ze względu składu atmosfery, i tak nawet jeśli te nowe życie na na nowej planecie będzie się rozwijało bardzo długo to jest wystarczający czas aby dotrzeć do tej nowej planety z drugiego krańca galaktyki. jednocześnie wykonano to samo na różnych potencjalnych planetach.

  Wraz z kapsułą zarodników życia została wysłana sonda orbitująca gdzieś na orbicie badająca planetę w celu wylądowania apotem zbierania informacji o postępach rozwoju życia, nie wiem jak z żywotnością tej sondy ale musiała by być tak zaprojektowane ażeby działała bez końca i nadała by sygnał zwrotny do miejsca skąd sonda wyleciała informacja zawierająca treść o pozytywnym rozwoju życia .

  Ta sama sonda mogła by być nadzorcą nowej cywilizacji i mogła by komunikować się z humanoidami channelingowo gdzie głos w głowach traktowany jako głos Boga

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • soli
  (2017-04-04 7:07:40) #36089
  | 👮 raport

  Czy będzie debata o Fatimie? Ale taka naprawdę dobra, z faktami i mało znanymi informacjami, jak to tylko wy potraficie?

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2018-06-26 9:58:00) #38508
  | 👮 raport

  Nasze LOTTO z całym systemem informatycznym włącznie, zaprojektowała i wdrażała właśnie jedna z firm amerykańskich (z USA).

  To ze posiada on Back Dory jest możliwe - moim zdaniem jest PEWNE w 99,999(9)% - inaczej amerykańscy Anglosasi nie byliby poddanymi JKM von Sachsem-Coburg und Gotha vel Saxe-Coburg-Gotha. ... :) :) :)

  Pozdrawiam Gospodarzy, Panelistów, Słuchaczy oraz Czatowiczów. ~Marq


  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2019-12-06 7:43:12) #40172
    📧 pw | 👮 raport

  Ci co nas zepsuli circa 7000 lat temu nie dowodzi ze również nas Stworzyli przed ponad milionem lat !!!

  Nasi "psuje" i grzebacze genetyczni, nadzorcy napewno maja nad sobą swoich nadzorców być może właśnie naszych Twórców.

  A nasi stwórcy sprzed milionów .miliardów lat może odlecieli w szeroki Kosmos szukać .... swoich Bogów - swoich stwórców... obiecując nam iż Kiedyś /Tam Nas powtórnie odwiedzą !! ???  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2019-12-07 3:26:27) #40173
    📧 pw | 👮 raport

  Na kanwie - komentując - i tzw śmieciowe DNA - o czym teraz mowa oraz do audycji o hybrydach i hybrydyzacji.....

  Może w tajnych projektach odpowiednie grupy kosmitów które ingerowała w nasze DNA - Każda Grupa w tą w której sekwencji :śmieciowej: ingerowała, może próbują nie hybrydyzacji ale uruchomienia tych nieczynnych sekwencji DNA , Dobrze jak to ci co zainstalowali owe przyłącza w owym DNA, gorzej jak doświadczenia robią niestety inni niż ci c daną cząstkę śmieciowego DNA instalowali (jestem przekonany iż ingerencja w nasze DNA odbyła się wielokrotnie poprzez rożne Rasy Obcych , każda w innym elemencie.),

  .... więc gorzej ze ci co grzebali tysiące lat teraz próbują uruchomić te sekwencje DNA których się wówczas nie interesowali a Inni Obcy odwrotnie

  Mogą to robić sami ludzie bez udziału Obcych a mogą to robić Ludzie i Obcy którzy to śmieciowe te swoje części DNA instalowali a mogą to robić sami Obcy niejako jako drugi etap majstrowania w Ludzkim Kodzie DNA.

  Jak wiemy na wszystkich niemal rysunkach artefaktach Obcy kosmici noszą - Ludzie naukowcy nazwali to torebkami - bez wzgl. z jakiego kontynentu artefakt pochodzi - owa "torebka" jest niemal identyczna.

  A jest identyczna bowiem owe torebki to takie "turystyczne" przenośne mini lodówki w których Obcy Kosmici Genetycy przenoszą sekwencje Ludzkiego DNA - kriogenik który implementowali Ludziom w dowolne odcinki Łańcucha DNA, a teraz przybyli by jedni Uruchomić owe sekwencje i spowodować by zaczęły działać w sposób jaki był zaplanowany przy jego implementacji, a inni może pomieszać pogmatwać czy wręcz unicestwić śmieciowe DNA, by człowiek na jakim teraz jest poziomie ze swym krwiożerczym dodatkiem czy formułą główną może, był najbardziej "rozwinietą" forma homo sapiens- sap... ?????

  Tematy bardzo ciekawe tym bardziej ze mój kolega i dawny wspólnik informatyk bankowo-finansowy, programista kryptograf i kryptolog kodujący i dekodujący, oraz - tak przy okazji jako hobby - Dr Genetyki na Poznańskiej AR ..... .... !!!

  Ze swoją Pracą był nawet cały tydzień na Uniwersytecie Praskim w Katedrze Genetyki, bioastronomii i bokosmologii ...

  Cha -cha ... Kurczak i Genetyka Wspomniany wyżej mój kolega P.P. także jako "materiał badawczy do swej pracy doktorskiej z genetyki także wybrał Kurczaki !! Nawet argumentował dlaczego ale m.in były "alter-ego" dla Koni ale środowisko Koniarzy to arcy zamknięte Towarzystwo uważające że jak coś było dobre i wydajne -w hodowli - 70/100 lat temu - jest dobre i dzisiaj ....

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2020-02-19 2:50:27) #40250
    📧 pw | 👮 raport

  Ponieważ planeta Wenus jest zamieszkana przez Cywilizację Inteligentną znacznie bardziej rozwiniętą od nas Ziemian i technologicznie i przedewsztstkim mentalnie, etycznie oraz władającą zdolnościami zwanymi PSI, wybijmy sobie z głowy spuszzaie Im na głowy jakieś "zasobniki" pakunki czy "Prezenty" pod postacią wirusów które wszystko co żywe miałyby przekształcić w CÓŚ - bo zachcianka ze w to co My wymyślimy i zaplanujemy jest tak pewne jak to że na Ziemi zbudowaliśmy Ludzką, inteligentną, Etyczną, Pokojową Altruistyczną cywilizację.... z Bombkami od A do W oraz sianiem chemitral`sów sami sobie na "łby".

  Wystarczy wyjrzeć prze okno bez zerkania do netu by się przekonać iż bardzo Nam się to co powyżej opisałem udało na Ziemi wg Nas wprowadzić i działa......

  No chyba, ze chcemy by Nam tak z raz do roku ktoś spuszczał wirusy i bakterie na głowy bogate w rożne DNA, RNA, Etc ""

  Najierw zróbmy porządek Sami z Sobą, potem zbadajmy Skutecznym sposobem kto na Wenus mieszka, nawiążmy z nimi pokojowe relacje a potem ewentualnie po spełnieniu ww. warunków kombinujmy i mianujmy się nieproszeni kreatorami Obcych....

  Wykreujmy siebie by jak Wenusjanie zechcą Nas odwiedzić na Ziemi niemusielibysmy się sami za siebie wstydzić co zrobiliśmy z własną Cywilizacja i Własnym domem Ziemią !!

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 11, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium