matinee.pl/materace/37-materac-kieszeniowy-z-kokosem-7-stref-matinee-korund.htmlNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 74. Debata Ufologiczna Online: Czy Obcy nas stworzyli?
Jesteśmy dziećmi Obcych - w literaturze ufologicznej niejednokrotnie można natrafić na podobny wniosek. Ale na ile jest to realne? Czy Obcy naprawdę mogli powołać do życia naszą rasę? Dziś rozpatrzymy to z rożnych perspektyw, bo temat ten nie należy do najłatwiejszych. Na początku pytanie: panowie, czy w ogóle można poddawać pod rozwagę kwestię, że jesteśy dziećmy obcych? Dr Francis Crick - nob... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (249.00 MB) | Premiera: 2017-04-02 | Czas trwania: 04:32:21 | Odtworzone x 2518 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 10, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Antares (2017-04-03 11:48:04) #36081 | RAPORT
  Napiszę tak: wczoraj mimo że miałem naprawdę ważne rzeczy do zrobienia na dziś to zdecydowałem się na słuchanie tej audycji.

  Dwa momenty, za które chciałbym bardzo podziękować to wypowiedź pana Żelkowskiego około 15 minuty audycji i telefon pierwszego słuchacza. Panowie, dzięki Wam wraca mi wiara nie tylko w polskie kręgi alternatywne, ale po prostu w ludzi. Dziś praktycznie każdy pewnie i stanowczo wypowiada się nawet jeśli wiedza na ten temat jest mocno spekulatywna. W kręgach alternatywnych też postprawda (aby to delikatnie nazwać…) niestety robi kolosalną karierę. Wątpliwości osoby wypowiadające głupoty nie mają żadnych (nie mówią o tym w trybie przypuszczającym czy nawet oznajmującym, a wręcz rozkazującym). A czasem to „wiedza” jaką się kiedyś było w stanie obalić w okolicy piątej klasy szkoły podstawowej (jak się nie spało na lekcjach).

  To pokrótce tyle, zapewne w przeciągu paru dni jeszcze wrócę do tej audycji. Jeszcze raz dziękuję wszystkim którzy przyłożyli rękę do stworzenia tej audycji.


  Odpowiedz
 • lejek (2017-04-03 14:10:11) #36083 | RAPORT
  Piotr miał najwięcej do powiedzenia w temacie konkretów. To mi się podoba.

  Odpowiedz
 • Szarak (2017-04-03 18:24:15) #36084 | RAPORT
  @ Chris - starożytni nie wymyślili tych opowieści, ponieważ są one podobne w różnych częściach świata.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • Mateusz_Cieszyn (2017-04-03 22:19:45) #36086 | RAPORT
  Świetnie, że wrócił Chris! Uwielbiam jego wywody z którymi zgadzam się..no powiedzmy w 98%, dobrze wiedzieć, że jest ktoś kto patrzy na świat w podobny sposób. Pozdrawiam wszystkich debatujących i dziękuje za kolejną świetną audycje! ;)

  Odpowiedz
 • soli (2017-04-04 7:07:40) #36089 | RAPORT
  Czy będzie debata o Fatimie? Ale taka naprawdę dobra, z faktami i mało znanymi informacjami, jak to tylko wy potraficie?

  Odpowiedz
 • słuchacz (2017-04-04 15:06:02) #36094 | RAPORT
  Dobrze na powrót usłyszeć Chrisa w debatach bez niego to jakoś tak pusto.

  Odpowiedz
 • Arcetron (2017-04-04 15:09:41) #36095 | RAPORT
  Panspermia jest uzasadniona w sytuacji kiedy bardzo zaawansowana cywilizacja miała kłopoty bytowe na swojej rodzimej planecie i w jakiś sposób udało się opuścić planetę a to z powodu globalnej katastrofy, skażenia czy wyczerpanie zasobów naturalnych.

  Zaczęli na innej planecie odtwarzać własną cywilizację i tu nauka na przyszłość. Przygotowanie planet do możliwej ewakuacji na inną planetę gdzie użyto panspermi.

  I aby nie odtwarzać od podstaw na nowo cywilizacji wymyślono sposób wysyłania mini kapsuł jako Sondy które uruchamiają tworzenie się życia na planetach wyszukanych wcześniej przez astronomów jak potencjale możliwie do życia ze względu składu atmosfery, i tak nawet jeśli te nowe życie na na nowej planecie będzie się rozwijało bardzo długo to jest wystarczający czas aby dotrzeć do tej nowej planety z drugiego krańca galaktyki. jednocześnie wykonano to samo na różnych potencjalnych planetach.

  Wraz z kapsułą zarodników życia została wysłana sonda orbitująca gdzieś na orbicie badająca planetę w celu wylądowania apotem zbierania informacji o postępach rozwoju życia, nie wiem jak z żywotnością tej sondy ale musiała by być tak zaprojektowane ażeby działała bez końca i nadała by sygnał zwrotny do miejsca skąd sonda wyleciała informacja zawierająca treść o pozytywnym rozwoju życia .

  Ta sama sonda mogła by być nadzorcą nowej cywilizacji i mogła by komunikować się z humanoidami channelingowo gdzie głos w głowach traktowany jako głos Boga

  Odpowiedz
 • marq (2018-06-26 9:58:00) #38508 | RAPORT
  Nasze LOTTO z całym systemem informatycznym włącznie, zaprojektowała i wdrażała właśnie jedna z firm amerykańskich (z USA).

  To ze posiada on Back Dory jest możliwe - moim zdaniem jest PEWNE w 99,999(9)% - inaczej amerykańscy Anglosasi nie byliby poddanymi JKM von Sachsem-Coburg und Gotha vel Saxe-Coburg-Gotha. ... :) :) :)

  Pozdrawiam Gospodarzy, Panelistów, Słuchaczy oraz Czatowiczów. ~Marq


  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 8, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium