księgarnia ezoteryczna Warszawa

tani-hosting.plkursnapilota.pl - licencja PPL

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

eksport do rosji dokumenty

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
NAJNOWSZE FILMY
ZASADY UDOSTĘPNIANIA ARTYKUŁÓW
NA ŁAMACH INNYCH SERWISÓW
UWAGA: W dolnej części niniejszej podstrony znajdziesz listę serwisów objętych bezwzględnym zakazem kopiowania treści ze strony Radia Paranormalium. Prosimy zapoznać się z tą listą, jeśli zamierzasz udostępnić nasze materiały na swojej stronie.

Jeśli chcesz skopiować któryś z artykułów z naszego serwisu i udostępnić go innym osobom na łamach swojej strony internetowej, forum, bloga, etc, powinieneś najpierw przeczytać wymienione poniżej warunki licencji.

Dozwolone jest:

- kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów z serwisu Paranormalium.pl

- tworzenie utworów zależnych - np opracowań w oparciu o artykuły z naszego serwisu

pod następującymi warunkami:

- uznanie autorstwa - należy zaznaczyć, że artykuł pochodzi z serwisu Paranormalium.pl, ponadto zabronione jest usuwanie z artykułu informacji o źródle, autorze i/lub tłumaczu

- użycie niekomercyjne - zabronione jest wykorzystywanie artykułów z serwisu Paranormalium.pl w celach komercyjnych

- na tych samych warunkach - jeśli zmienia się lub przekształca artykuł, lub tworzy inny na jego podstawie, można rozpowszechniać powstały w ten sposób nowy artykuł tylko na podstawie takiej samej licencji

ze świadomością, że:

- zrzeczenie - każdy z tych warunków może zostać uchylony, jeśli uzyska się zezwolenie właściciela praw autorskich

- Public Domain - jeżeli artykuł lub jakiekolwiek jego fragmenty, zgodnie z prawem właściwym, należą do domeny publicznej, to licencja w żaden sposób nie wpływa na ten status prawny

- inne prawa - Licencja nie wpływa w żaden sposób na następujące prawa:

  • Uprawnienia wynikające z dozwolonego użytku ani innych obowiązujących ograniczeń lub wyjątków prawa autorskiego
  • Autorskie prawa osobiste autora
  • Ewentualne prawa osób trzecich do utworu lub sposobu wykorzystania utworu, takie jak prawo do wizerunku lub prawo do prywatności


Uwaga:

W celu ponownego użycia artykułu lub rozpowszechniania artykułu należy wyjaśnić innym warunki licencji, na której udostępnia się artykuł.

W wyjątkowych przypadkach możemy zażądać od administratorów niektórych serwisów usunięcia z nich artykułów zaczerpniętych z Paranormalium - dotyczy to serwisów, w przypadku których:
  • stwierdzimy rażące złamanie obowiązującego prawa, netykiety bądź innych ogólnie przyjętych zasad współżycia społecznego
  • stwierdzimy obrażanie administracji i/lub użytkowników serwisu Paranormalium
  • stwierdzimy, że serwis jest de facto stroną typu "presell page" (czyli stworzoną pod wyszukiwarki, a nie dla potrzeb normalnych użytkowników)
  • stwierdzimy, że dany serwis ma na celu li tylko ośmieszanie tematyki zjawisk nadprzyrodzonych w oczach społeczeństwa i że celem witryny nie jest dążenie do wyjaśnienia tychże zjawisk
  • wykryjemy plagiat któregokolwiek z artykułów z Paranormalium (np gdy użytkownik lub redaktor skopiuje jakiś tekst bez podania informacji o źródle i podpisze go jako "swój")
  • stwierdzimy inne uchybienie, w wyniku którego podejmiemy decyzję o zażądaniu usunięcia naszych tekstów z witryny


W przypadku niezastosowania się do żądania usunięcia artykułów z któregoś z serwisów zastrzegamy sobie prawo do zażądania interwencji ze strony właściciela serwera, na którym znajduje się dana witryna.

Lista stron www objętych bezwzględnym zakazem kopiowania treści z serwisu Radia Paranormalium oraz zakazem nadawania bądź retransmitowania naszych audycji:

- wolnemedia.net - powodem jest oszukiwanie użytkowników serwisu wolnemedia.net, a konkretnie działalność komercyjna, polegająca na pobieraniu od użytkowników datków pod pretekstem "zbiórek na opłacenie serwera". Nie jest jednak tajemnicą, że zdecydowana większość zebranych funduszy idzie po prostu na utrzymanie administratora, który z "niekomercyjnego projektu" uczynił sobie podstawowe źródło dochodu. Czarę goryczy przelały newslettery wzywające do wpłat za pośrednictwem startupu BigUp, które jako żywo przypominały skok na kasę (doszło w nich do nawoływania do zakładania kont tylko po to, by móc przekazać kolejne 10 złotych "w celu wsparcia Wolnych Mediów"). Tak naprawdę, pan Michał A. ukrywający się pod pseudonimem "Maurycy Hawranek" usiłuje zarabiać na treściach, które ktoś inny udostępnił za darmo.

- nautilus.org.pl, innemedium.pl, zmianynaziemi.pl - powodem jest regularne ośmieszanie tematyki ufologicznej i paranormalnej przez wymienione serwisy.

- Radio Empary Town - retransmitowanie audycji Radia Paranormalium połączone ze zbieraniem datków. Jest to więc próba zarabiania na "udostępnianiu" tworzonych przez nas treści. Każdej takiej retransmisji towarzyszą ataki na nasze serwery.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2023 by Radio Paranormalium