księgarnia ezoteryczna WarszawaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Tajemniczy telefon od pracownika Strefy 51


Dodano: 2006-06-14 12:30:00 · Wyświetleń: 15269
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Droga do Pahrump w stanie  Nevada w USA


Arthur "Art" Bell to autor programu radiowego "Coast-to-Coast AM" - "nocnych rozmów", które to nadawane są z Pahrump, Nevada, małego miasteczka blisko obszaru Strefy 51. Program, a w zasadzie fragment transmisji, o której chcę tu powiedzieć nadawany był ze studio w Pahrump do kwater sieciowych przez satelitę GE-1. Około 1 nad ranem, w piątek, 12 września 1997 roku. Autor programu przeznaczył jedną linię dla pracowników strefy 51 aby dzwonili i dzielili się ciekawymi informacjami. Odebrano wiele interesujących telefonów, po czym miał miejsce jeden dziwny i przerażający telefon od bez wątpienia przerażonego i zterroryzowanego mężczyzny, który przedstawił się jako dawny pracownik strefy 51, niedawno zwolniony z powodów "medycznych". Mężczyzna powołując się na złowrogie pozaziemskie istoty w strefie 51 mówił o nieuchronnie zbliżającej się katastrofe poczas której rząd, który o wszystkim wie, ma zamiar "zniszczyć"/"ograniczyć" główne centra populacyjne (miasta)?

W połowie tej rozmowy czujnik satelity, który pozwala jej utrzymać łączność z Ziemią zawiódł a sama satelita zmieniła wysokość, tak, że wszystkie połączenia zostały zerwane, co spowodowało, że 50 kanałów zostało wyłączonych na około 30 minut. Krótko po tym kiedy nastąpiła ta awaria zawiodła również transmisja internetowa przeprowadzana na żywo ze studia Art Bell.

Niespodziewający się niczego, Bell kontynuował rozmowę z dzwoniącym przez następną minutę zanim nie usłyszał krzyku i rozmowa nie została przerwana. Minuty później Bell odebrał telefon za pośrednictwem analogowej linii z centrum sieciowego i poinformowano go, że jest "odcięty". Bell sprawdził transmiter i odkrył że ten całkowicie stracił kontakt z satelitą komunikacyjnym GE-1. W tym miejscu transmisję wznowiono na cyfrowej telefonicznej linii 56k i wrócono do programu "na żywo".

Jednym z pierwszych dzwoniących po tym incydencie był ktoś, kto przedstawił się jako członek ochrony strefy 51. Powiedział, że do jego zadań należy "zamykanie dziur" a sieć została "zimpulsowana" i przez to nie mogliśmy transmitować na żywo części rozmowy z poprzednim wystraszonym mężczyzną.

(EMP - impuls elektromagnetyczny, metoda która pozwala "przeciążyć" sprzęt elektroniczny, generatory EMP zostały odkryte w obszarze strefy 51).

Następne telefony: dzwoni mężczyzna z Kingston (blisko obszaru strefy 51) i mówi, że już miał wchodzić na antenę kiedy jego obie telefoniczne linie padły. Kolejny słuchacz "Inżynier RF" z centrum lotów kosmicznych w Tucson stwierdził, że jego komputer osobisty i kamera cyfrowa zostały kompletnie wyczyszczone z danych. Inny słuchacz z kolei sugerował, że przy użuciu systemu anten HAARP satelita został uszkodzony lub wyłączony chwilowo przez co nie mogliśmy wcześniej nadawać. Dziwnych telefonów od przeróżnych osób nie było końca.

Co zdarzyło się tego dnia w Pahrump!? Tego nie wie nikt, temat jest raczej ciężko dostępny w sieci a żeby odnaleźć to nagranie musiałem się trochę nagimanstykować... Ale mam je! Posłuchajcie tego sami, poniżej zapis rozmowy dla lepszego zrozumienia.

POBIERZ NAGRANIE (w formacie MP3 | w formacie Real Audio)

Oto oryginalny zapis rozmowy "dziwnego wystraszonego mężczyzny"

Art Bell: On my Area 51 line, you're on the air, hello.

Rozmówca: Hello, Art?

Art Bell: Yes

Rozmówca: I don't have a whole lot of time.

Art Bell: Well, look, let's begin by finding out if you're using this line properly or not.

Rozmówca: OK, in Area 51?

Art Bell: Yes. Are you an employee or are you now?

Rozmówca: I'm a former employee. I, I was let go on a medical discharge about a week ago and, and... I kind of been running across the country. Damn, I don't know where to start, they're, they're gonna, they'll triangulate on this position really soon.

Art Bell: So you can't spend a lot of time on the phone, so give us something quick.

Rozmówca: OK, um, um, OK, what we're thinking of as aliens, Art, they're extradimensional beings, that, an earlier precursor of the space program they made contact with. They are not what they claim to be. They've infiltrated a lot of aspects of, of, of the military establishment, particularly the Area 51.

The disasters that are coming, they, the military, I'm sorry, the government knows about them. And there's a lot of safe areas in this world that they could begin moving the population to now, Art.

Art Bell: So they're not doing, not doing anything.

Rozmówca: They are not. They want those major population centers wiped out so that the few that are left will be more easily controllable...

Art Bell: ...discharged...

Rozmówca [problemy z transmisją]: I say we g ...

[W tym miejscu linia jest martwa przez 25 sekund, puszczona muzyka i powtórka rozmowy z Markiem Fuhrmanem]

[godzina 2:29:43] Art Bell: We are now on a backup system....The entire transmitting system went down...Tłumaczenie rozmowy:

Art Bell: Na linii Strefa 51, jesteś już w eterze, witaj.

Rozmówca: Witaj, Arthur

Art Bell: Tak.

Rozmówca: Nie mam zbyt wiele czasu.

Art Bell: Dobrze, zobaczymy, zacznijmy od tego, czy używasz tej linii właściwie, czy nie.

Rozmówca: Ok, w Strefie 51?

Art Bell: Tak. Czy byłeś pracownikiem lub jesteś nim obecnie?

Rozmówca: Jestem byłym pracownikiem. Pozwolono mi odejść na zwolnienie lekarskie gdzieś z tydzień temu i... i... jestem typem człowieka jeżdżącego po całym kraju. Do diabła, nie wiem, gdzie zaczynają, gdzie są, gdzie skończą, oni naprawdę niedługo na tej pozycji dokonają pomiarów triangulacyjnych.

Art Bell: Wobec tego nie możesz zbyt długo siedzieć przy telefonie, więc opowiedz nam coś szybko.

Rozmówca: Dobrze, hmm, hmm, dobrze, wydaje nam się, że to są obcy, Arturze, istoty międzywymiarowe, to, prekursorzy programu kosmicznego, w sprawie którego się kontaktują. Oni nie są tym, czym twierdzą, że są. Oni przeniknęli przez... przez... przez wiele aspektów instytucji wojskowych, szczególnie Strefy 51.
Katastrofy, które się zdarzają, oni, wojsko... przepraszam... rząd wie o nich. I jest wiele bezpiecznych terenów na tym świecie, do których oni mogliby już teraz zacząć przenosić ludność, Arturze...

Art Bell: Ale tego nie robią, nie robią nic.

Rozmówca: Oni nie. Oni chcieli te ośrodki zlikwidować, ażeby móc łatwiej kontrolować kilka tych, które by zostały...

Art Bell: ...pozostawione...

[problemy z transmisją]

Rozmówca: Powiedziałem, że my [tu rozmowa się urywa, pół minuty ciszy, potem leci powtórka rozmowy z Markiem Fuhrmanem, znowu jakieś problemy techniczne]

[godzina 2:29:43] Art Bell: Uruchomiliśmy zapasowy system... cała transmisja się urwała...

Opracował: Eurycide, www.paranormalne.pl
na podstawie informacji znalezionych w sieci

Tłumaczenie rozmowy: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
 • Ivellios
  (2008-09-19 05:36:01) #915
    📧 pw | 👮 raport

  Mnie ciekawi jedna rzecz. Mianowicie czy Arthur Bell ma gdzieś w archiwum nagranie całej tej audycji. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że audycję puszczono w eter bez jednoczesnego nagrywania jej w studio. Gdyby takie nagranie istniało, to istniałby też zapis fragmentu rozmowy, podczas którego transmisja się urwała.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • lompokontreczek
  (2008-11-23 14:42:10) #1437
  | 👮 raport

  interesująca rozmowa. Sądze że jest prawdziwa. Robienie sobie żartów jest w tym przypadku wykluczone i uważam że ta rozmowa faktycznie się odbyła i były pracownik strefy 51 mówił prawdę.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • eru
  (2010-01-31 02:10:09) #4516
  | 👮 raport

  To jest taki wywiad - mówi się co ślina na język przyniesie i na podstawie odpowiedzi bada autentyczność. Jeżeli w Strefie 51 hodowano by batalię bojowych króliczków wielkanocnych, to po powiedzeniu takiej bredni łączność by się urwała. Niestety, szpieg amerykański to nie szpieg ruski, amerykański często reaguje zbyt intensywnie, o czym mieliśmy się już okazję dowiedzieć (chociażby w kwestii kolejnych znikających ludzi odkrywających co można robić ze elektrolizą, czy prądem, gdy go przez magnes przepuścić).
  Jedna jest tu ważna rzecz - EMP selektywne - według oficjalnych danych tym nie można kierować jak palcem, tylko musi się "przyrżnąć" tak, że godziny się na zegarkach cyfrowych resetują.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Cloudman
  (2013-06-05 17:39:40) #7824
  | 👮 raport

  To logiczne, ponieważ wymienia tu cele Nowego Porządku Świata/Illuminati na przykład zmniejszenie liczby osób.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • hletocha@op.pl
  (2015-02-04 1:27:19) #11412
  | 📧 email | 👮 raport

  Proszę o tel. do rozmów nocnych .Mieszkam w Krakowie.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Ivellios
  (2022-01-17 16:56:31) #42707
    📧 pw | 📧 email | 👮 raport

  Po latach pasowałoby w końcu zamieścić sprostowanie - ten sam człowiek zadzwonił do Arthura Bella podczas którejś z następnych audycji i wyjaśnił, że tamten telefon był żartem. Połączenie między studiem a systemem nadawczym urwało się przez przypadek, w wyniku problemu technicznego, co oczywiście nadało całej audycji smaczku i "spłodziło" liczne teorie spiskowe na temat domniemanej "trzeciej strony", która miała "ocenzurować" rozmowę.

  www.strangerdimensions.co...

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2023 by Radio Paranormalium